2024, 04 19, 11:17:25

Szerző Téma: Huawei MediaPad 7 Lite  (Megtekintve 38239 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Comic

  • Hozzászólások: 19
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic Mobile Navigation; IGO My Way;
  • PDA: Huawei MediaPad 7 Lite; Alcatel OT-995;
  • PDA ROM: 4.0.3 ICS Official; H1N1 4.0.4 ICS+ V1.3;
  • Skype: Comic001
Re: Huawei MediaPad 7 Lite
« Reply #25 Dátum: 2013, 05 28, 18:26:35 »
Nah ebben viszont nem tudok segíteni! Rendeltem 3 különbözőt ebay-ről, aztán amelyik bevált, abból rendeltem még 2-t!
Szerintem így is megérte, mert a gari megmaradt a készülékekre!

Nem elérhető petya230

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy y. huawei mediapad 7 lite
  • PDA ROM: s5360ddlk2
  • Skype: bpetya2300
Re: Huawei MediaPad 7 Lite
« Reply #26 Dátum: 2013, 07 08, 23:06:37 »
Sziasztok!
Lenne egy olyan bajom h a chainfire 3d nem működik már mint úgy értem h a "install plugins" menüpont és ahol lehet állítgatni a játék képminőségét az nem jelenik meg az egész menüpont. Ha tudnátok segiteni azt megköszönném.Jah és még egy dolog plugint hol találok hozzá?
 

Nem elérhető Comic

  • Hozzászólások: 19
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic Mobile Navigation; IGO My Way;
  • PDA: Huawei MediaPad 7 Lite; Alcatel OT-995;
  • PDA ROM: 4.0.3 ICS Official; H1N1 4.0.4 ICS+ V1.3;
  • Skype: Comic001
Re: Huawei MediaPad 7 Lite
« Reply #27 Dátum: 2013, 07 10, 13:20:31 »
Mert az ICS-re a chainfire nem feltétlen érdemes megoldás! A legtöbb esetben teljesen gatyára vágja a rendszered! Arról nem beszélve, hogy a CF főként arra van, hogy ami app-okat nVidia Tegra SoC-ra írtak, azok elfussanak más felszereltségű készülékeken is!

Nem elérhető petya230

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy y. huawei mediapad 7 lite
  • PDA ROM: s5360ddlk2
  • Skype: bpetya2300
Re: Huawei MediaPad 7 Lite
« Reply #28 Dátum: 2013, 07 10, 20:30:10 »
Köszi a választ.       Nincs más progi ami ugyan ezt csinlálja mert én ezt használnám de montad h az ics-t tonkre vagja.  V valami más megoldás arra h fusson rajta a real racing 3/asphalt 7?

Nem elérhető Zototh64

  • Hozzászólások: 717
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S1 - Galaxy TAB 3 8.0 LTE - CC5500
  • PDA ROM: Cyanogenmod
  • Skype: toth964
Re: Huawei MediaPad 7 Lite
« Reply #29 Dátum: 2014, 03 17, 23:43:17 »
Sziasztok!

S7-931u-hoz tényleg nincs még semmi, csak a 4.0 Android, vagy én nem találom.
Jó lenne, ha tudnátok valami jó hírt!

Köszi előre is!

Nem elérhető Zototh64

  • Hozzászólások: 717
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S1 - Galaxy TAB 3 8.0 LTE - CC5500
  • PDA ROM: Cyanogenmod
  • Skype: toth964
Re: Huawei MediaPad 7 Lite
« Reply #30 Dátum: 2014, 03 21, 12:45:44 »
Talán le kellene zárni ezt a topikot, ha már ennyire nem foglalkozik vele senki!!!

Nem elérhető wertigo

  • Hozzászólások: 19
  • PDA: S4 I9505 - XXUEMJ7
  • PDA ROM: CM 11.0 - XNPQ09O
Re: Huawei MediaPad 7 Lite
« Reply #31 Dátum: 2015, 04 24, 07:32:58 »
Ha van még élő személy ezen a fórumon, segíthetne :)
Nagyon részletes a rootolás folyamatának leírása, mégsem értem.
Kérdéseim: mikor csatlakoztassam a Lite 7-est a számítógéphez? Avagy másoljam a rootoláshoz szükséges programot sd kártyára és onnan indítsam az eszközön? De ha androidos készülékről beszélünk, akkor miért c:/ windows mappát mutat a beillesztett kép?
Most kaptam egy ilyen készüléket csere útján, szeretném bütykölni, de nekem így érthetetlen a magyarázat.
Bárki segít, előre is köszönöm!


You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Gondolom az Androidos körökben nem új keletű a ROOT-olás fogalma, azonban akik most csatlakoznak ezen tábor sokaságához egy ilyen "Lite" eszközzel, azoknak a tisztánlátás kedvéért leírom, hogy miről is van szó.

A ROOT nem más, mint a rendszergazdai jogosultságok megszerzése Androidos eszközünk felett. Ez annyit jelent, hogy olyan dolgokat is véghez vihetünk a ketyerénken, amiket alapból a rendszer, önmaga védelmében nem enged! Ilyen a gyári applikációk törlése, betűtípus csere, boot-animáció csere, Recovery telepítése (Amit a későbbiekben leírok - amint nem csak "béta", bug-halmaz megoldás lesz rá.) de sorolhatnánk még napestig...

Azonban, ha elhatároztuk, hogy ilyen jogokkal bűvészkedünk eszközünkön, akkor azért eléggé észnél kell lenni, mert érhet minket meglepetésként a hideg leves, hogy olyasmibe nyúlunk bele, amibe nem kellett volna. Plusz, ha a ROOT-olt készüléked szeretnéd bármely okból garanciális szervizbe beadni, akkor nagy a valószínűsége, hogy szépen körberöhögnek és ketté tépik a garancia papírt.

Viszont azt sem árt tudni, hogy a ROOT folyamata vissza is állítható, vagyis helyesebben fogalmazva visszafordítható. Ezt nevezik Unroot-nak. Azonban a szerviz alaposságán múlik, hogy ezt kifigyelik-e, amikor valami bibivel vissza viszitek a készüléket. Ez szervizenként és gyártónként változhat, de van ahol nem is foglalkoznak vele!

Ha ennek ellenére úgy döntünk, hogy kísérletezünk, akkor azt eképpen lehet kivitelezni!

  • You are not allowed to view links. Register or Login
  • Kicsomagolod egy tetszőleges mappába a letöltött "root_with_restore_by_bin4ry_v17.zip" fájlt!
  • Elindítod a "RunMe.bat" fájlt! Egyes rendszereknél rendszergazdai futtatás szükséges.
  • A megjelenő ablakban egy kérdés fogad minket, ami annyit tesz körülbelül, hogy "Mit szeretnél csinálni?". Itt kiálsztjuk az "1"-est, mert minket a "Normal" mód érdekel. A parancssorozat evvel elindul.

  • Fel fogja kínálni a készülékünk a visszaállítás lehetőségét. Ha idáig eljutottunk, akkor válasszuk a "Visszaállítás"-t, illetve angol rendszeren a "Restore" lehetőséget a készüléken. (A képet nem én csináltam, de kb hasonló fog fogadni)

  • Ezek után a készülékünk újraindul! Ez normális, nem kell tőle megijedni!
  • Ha lefutott a parancsfájl, akkor a ketyere már ROOT-ola van és bármely gomb megnyomására az ablak eltűnik!


Az Unroot, ha szükség van rá, már gyerekjáték. A parancsfájl indítása után az "1"-es lehetőség helyett, értelem szerűen a "X"-as, azaz az "Unroot" kell nekünk. Ha kiválasztjuk, akkor a parancsfájl még egyszer megkérdezi, hogy biztosan ezt szeretnénk, ahol az "Y" megnyomásával megerősítjük szándékunkat és már csinálja is.

Mindenki csakis és kizárólag a saját felelősségére csinálja végig a folyamatot! A készüléked tönkretétele esetén sem engem, sem a ROOT Tool készítőjét semmilyen felelősség nem terhel!

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: Huawei MediaPad 7 Lite
« Reply #32 Dátum: 2015, 04 24, 08:20:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha van még élő személy ezen a fórumon, segíthetne :)
Nagyon részletes a rootolás folyamatának leírása, mégsem értem.
Kérdéseim: mikor csatlakoztassam a Lite 7-est a számítógéphez? Avagy másoljam a rootoláshoz szükséges programot sd kártyára és onnan indítsam az eszközön? De ha androidos készülékről beszélünk, akkor miért c:/ windows mappát mutat a beillesztett kép?
Most kaptam egy ilyen készüléket csere útján, szeretném bütykölni, de nekem így érthetetlen a magyarázat.
Bárki segít, előre is köszönöm!

Pedig nem bonyolult.
Letöltöd amit le kell windows-ra. Kicsomagolod ahová akarod. Van benne egy RunMe.bat, ezen jobb klikk, futtatás rendszergazdaként, majd elindítod. Követed a leaírást, és örülsz.
A tabletet pedig csatlakoztatod, mielőtt elindítod a RunMe.bat fájlt. Általában szükséges, hogy be legyen kapcsolva az USB hibakeresés a fejlesztői opciókban.
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető tarkatona

  • Hozzászólások: 50
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Huawei MediaPad M3
  • PDA ROM: 7.0 Nougat
Re: Huawei MediaPad 7 Lite
« Reply #33 Dátum: 2015, 04 30, 16:41:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Összeállítottam egy kis pack-ot! Mivel jómagam a SonyEricsson és a Sony készülékeken "nőttem fel" és tanultam az android rejtelmeit, így értelem szerűen a SonyE., valamint Sony, de főként ugye az Xperia felületek használatához szokott felhasználó vagyok!

Ez a kis pack pont erre hivatott! Kicsit Xperiásítja a készülékünk egy-két .apk segítségével!

You are not allowed to view links. Register or Login

Tartalmaz:
  • Xperia Indítófelület (Launcher)
  • Xperia Walkman Player
  • Xperia Walkman Vizualizer
  • Xperia Album
  • Xperia Feljegyzések
  • Xperia Óra Widget
  • Xperia Walkman Widget
  • Xperia Időjárás Widget
  • Xperia Car Home

Mind tud magyarul és hibátlanul működik! (Tesztelve, hiszen magam is ezeket használom!)

Telepítés menete:
  • Letöltöd a pack-ot a fenti linkről, (Saját Dropbox tárhely)
  • Kicsomagolod egy tetszőleges könyvtárba, vagy akár egyből az SD-kártyádra,
  • Feltelepíted az .apk fájlokat, (A Launcher2.05b.apk legyen az első, majd a SemcMusic.apk! A továbbiak sorrendje már tetszőleges.)
  • Örülsz, mert ha a Launchert alapértelmezettnek állítod be, máris Xperiásítottad a kütyüdet!  :D

Egy próbát megér szerintem mindenkinek. Az emberek igényei eltérőek lehetnek, illetve azok is, de szerintem az Xperia kezelőfelületei a legkézenfekvőbbek!

Egy kis kedvcsináló:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Na? Hogy tetszik?
Fel tudnád tenni még1x ezt a zip.et? Mert nem található. Sajnos.