2024, 03 29, 08:29:11

Szerző Téma: HP iPAQ 614c Business Navigator  (Megtekintve 37117 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető jatekgyaros

  • Hozzászólások: 139
  • informatikatanár
    • Játékgyáros PDA nosztalgia oldal
  • Navigáció / Navigation: A-GPS
  • PDA: Samsung Galaxy ACE mobil
  • PDA ROM: Samsung Galaxy TAB GT-P1000
  • Skype: Nyitrai_Laszlo
HP iPAQ 614c Business Navigator
« Dátum: 2009, 03 21, 14:19:53 »
PDA Készülék HP iPAQ 614c Business Navigator (GPS+GSM+WLAN+BL+3G+HSDPA)

Telepített operációs rendszer   Windows Mobile® 6 Professional
Megjelenítési jellemzők   2,8”-os transzmisszív TFT, 65 ezer színes, 240 x 320 képpont felbontású érintőképernyő LED-es hátsó megvilágítással
Billentyűzet   Integrált 12 gombos numerikus billentyűzet Smart Touch görgetőfunkcióval
Vezeték nélküli technológiák   Beépített 802.11b/g szabványú WLAN-kapcsolat WPA2 titkosítással, Bluetooth® 2 és EDR
Mobiltelefon   Integrált négysávos GSM/GPRS/EDGE telefon és háromsávos HSDPA 3,6/7,2 Mbit/s
GPS-vevő   Integrált GPS navigáció (Assisted GPS)
Mellékelt szoftverek   HP iPAQ Mobile Broadband DataConnect, HP VoiceReply, Voice Commander, MMS Composer, Bluetooth® Manager, Certificate Enroller, HP Photosmart Mobile, HP Help and Support, HP QuickStart Tour, HP Enterprise Mobility Agent
Beépített fényképezőgép   Integrált 3 megapixeles, autofókuszos kamera, 4X-es digitális zoom, 640 x 480 pixel felbontású VGA, 1280 x 1024 pixel felbontású SXGA — csak néhány modell esetén (HP iPAQ 614c Business Navigator integrált kamerával, HP iPAQ 614 Business Navigator kkamera nélkül)

 
Megjelenítési jellemzők   2,8”-os transzmisszív TFT, 65 ezer színes, 240 x 320 képpont felbontású érintőképernyő LED-es hátsó megvilágítással
Tömeg (metrikus)   145 g

 
processzor   Marvell PXA270 520 MHz-es processzor
Memóriatípus   128 MB SDRAM rendszermemória alkalmazások futtatásához, 256 MB flash ROM
Energiafelhasználási jellemzők   Akkumulátor: kivehető/újratölthető 1590 mAh-s lítium-polimer (a felhasználó által cserélhető), beszélgetési idő: max. 4 óra, készenléti idő: max. 10 nap (250 óra)
Billentyűzet   Integrált 12 gombos numerikus billentyűzet Smart Touch görgetőfunkcióval
Mutatóeszköz   Érintésérzékeny képernyő digitális tollal vagy ujjheggyel történő vezérléshez

 
Mobiltelefon   Integrált négysávos GSM/GPRS/EDGE telefon és háromsávos HSDPA 3,6/7,2 Mbit/s
Üzenetkezelő szolgáltatások   Phone Dialer alkalmazás, SMS támogatás, MMS szerkesztő, Microsoft Outlook Push eMail, Pull eMail ActiveSync alkalmazáson keresztül, HP Voice Reply, prediktív szövegbeviteli eszköz, Microsoft Live Messenger
Vezeték nélküli technológiák   Beépített 802.11b/g szabványú WLAN-kapcsolat WPA2 titkosítással, Bluetooth® 2 és EDR
GPS-vevő   Integrált GPS navigáció (Assisted GPS)
Szinkronizálási eszközök   Mini-USB szinkronizációs kábel asztali számítógéphez
GPS szoftverek és térképek   Google Térkép (mobil változat, a lépésről lépésre történő navigációhoz opcionális HP GPS navigációs csomag rendelhető)

 
Bővítőnyílás   64 bites Micro SD kártyanyílás
I/O port   1 mini-USB csatlakozó szinkronizáláshoz és töltéshez
Memória bővítőhelyek   64 bites Micro SD kártyanyílás memóriabővítéshez

 
Előre telepített szoftver   Outlook® Mobile, Office Mobile, Internet Explorer® Mobile, Windows Media® Player Mobile, Microsoft ActiveSync, Tárcsázó, Hangjegyzetek, Számológép, Pasziánsz, Bubble Breaker, Microsoft Live Messenger, Microsoft Live Search
Mellékelt szoftverek   HP iPAQ Mobile Broadband DataConnect, HP VoiceReply, Voice Commander, MMS Composer, Bluetooth® Manager, Certificate Enroller, HP Photosmart Mobile, HP Help and Support, HP QuickStart Tour, HP Enterprise Mobility Agent
Biztonságkezelés   HP Enterprise Mobility Agent

 
Belső hangeszközök   Beépített mikrofon, vevő, hangszóró és sztereó fejhallgató-csatlakozó
Beépített fényképezőgép   Integrált 3 megapixeles, autofókuszos kamera, 4X-es digitális zoom, 640 x 480 pixel felbontású VGA, 1280 x 1024 pixel felbontású SXGA — csak néhány modell esetén (HP iPAQ 614c Business Navigator integrált kamerával, HP iPAQ 614 Business Navigator kkamera nélkül)
Multimédia   HP Photosmart Mobile szoftver Snapfish Upload szolgáltatással, Windows Media Player

 
Áramellátási követelmények   Váltakozó áramú tápegység – bemeneti feszültség: 100~240 V~, 50/60 Hz, bemeneti áramerősség: 115 V~, max. 0,15 A~; 230 V~, max. 0,08 A~, kimeneti feszültség: 5 V egyenáram (jellemző érték), kimeneti áramerősség: 1 A (jellemző érték)
Ergonómiai tulajdonságok   Numerikus billentyűzet intelligens érintő-görgető funkcióval, 3 irányú hüvelykujj-gomb, 2 programozható gomb, küldés/befejezés gomb, visszaállítás gomb, hangerőszabályzó, hangvezérlő, álló/fekvő tájolást beállító gomb
A doboz tartalma   Cserélhető/újratölthető 1590 mAh-s lítium-polimer akkumulátor, tápadapter, 1 mini-USB szinkronizációs/töltő kábel, sztereó fejhallgató, Első lépések útmutató, HP iPAQ Companion CD

forrás:technet
"A hosszú és jó életet nem évekkel, hanem élményekkel és megismerésekkel mérik"

Nem elérhető jatekgyaros

  • Hozzászólások: 139
  • informatikatanár
    • Játékgyáros PDA nosztalgia oldal
  • Navigáció / Navigation: A-GPS
  • PDA: Samsung Galaxy ACE mobil
  • PDA ROM: Samsung Galaxy TAB GT-P1000
  • Skype: Nyitrai_Laszlo
Re: HP iPAQ 614c Business Navigator
« Reply #1 Dátum: 2009, 03 23, 15:03:33 »
A PDA-ról egy bemutató videó
You are not allowed to view links. Register or Login
"A hosszú és jó életet nem évekkel, hanem élményekkel és megismerésekkel mérik"

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: HP iPAQ 614c Business Navigator
« Reply #2 Dátum: 2009, 05 21, 12:19:41 »
WM 6.5-ös ROM You are not allowed to view links. Register or Login Nagyon dícsérik :ok:
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető nvbj

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: hp ipaq 614c
  • PDA ROM: MP-1.00.03
Re: HP iPAQ 614c Business Navigator
« Reply #3 Dátum: 2009, 12 13, 18:49:41 »
Tisztelt HP iPAQ 614c Business Navigator tulajdonosok!
A segítségeteket kérem mégpedig telepítési témában.
Egyszerüen nem tudom egyidejüleg (vagyis, hogy mindkét program fenn legyen a HP iPAQ 614c gépen) feltelepíteni a Resco Audio Recorder for PocketPC (diktafon) alkalmazást, és az SPB Backub 2.0 alkalmazást.
Amennyiben mindkettő program fenn van, a Resco Audio Recorder megszünik működni (Audio driver hiba) és a PDA ról is eltünik a hang.
Nagyon megköszönném, ha valakinek volna ötlete, mit hibáztam, ha hibáztam, vagy határozott véleményt, ha összeférhetetlenségi probléma van netán a két program között!
nvbj

Nem elérhető Edynr1

  • Hozzászólások: 4
  • PDA: samsung omnia i900
  • PDA ROM: i900BSHI1/BSHI1
Re: HP iPAQ 614c Business Navigator
« Reply #4 Dátum: 2010, 03 11, 11:06:08 »
Sziasztok, feltettem a 6.5-öt, de nem találok hozzá magyarítást, amim van azzal meg nem akar menni
Melyik könyvtárba kell bemásolni a hun lang ot? a systembe tettem, de onnan nem akar működni :(

Nem elérhető zola88

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: HP iPAQ 614c
  • PDA ROM: CE OS 5.2.23088
HP iPAQ 614c akkumulátor gondok
« Reply #5 Dátum: 2010, 04 28, 19:40:37 »
Helló

A 614c-mnek olyan gondja van hogy amikor 50% körül vagy alatta van az akkumulátor (de csinálta már 70% környékén is) és hívnak vagy bekacsolom a vakut vagy csak úgy semmi nyomkodás nélkül fogja magát és kikapcsol (pontosabban úgy tesz mintha ki lenne kapcsolva volna de villog az állapotjelző LED rendesen, nem reagál semelyik gomba, de a megnyomom a bekapcsoló gombot akkor bekapcsol).
Vettem bele új akkumulátor, tettem rá új Windows, szétszedtem majd megtisztítottam (a kijelző alá nem tudtam menni, csak a másik oldalon szedtem le a két fém védő lemezeket és KONTAKT WL-lel tisztítottam) de az nem segített.
Mondta valaki hogy töltésvezérlő IC is lehet, de azt is hogy nem jellemző ez a probléma.

Tudnátok segíteni hogy mi lehet a baja?
Válaszotokat előre is köszönöm!

Nem elérhető Dezili

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: 614C
  • PDA ROM: 654654
Re: HP iPAQ 614c akkumulátor gondok
« Reply #6 Dátum: 2010, 05 30, 11:55:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Helló

A 614c-mnek olyan gondja van hogy amikor 50% körül vagy alatta van az akkumulátor (de csinálta már 70% környékén is) és hívnak vagy bekacsolom a vakut vagy csak úgy semmi nyomkodás nélkül fogja magát és kikapcsol (pontosabban úgy tesz mintha ki lenne kapcsolva volna de villog az állapotjelző LED rendesen, nem reagál semelyik gomba, de a megnyomom a bekapcsoló gombot akkor bekapcsol).
Vettem bele új akkumulátor, tettem rá új Windows, szétszedtem majd megtisztítottam (a kijelző alá nem tudtam menni, csak a másik oldalon szedtem le a két fém védő lemezeket és KONTAKT WL-lel tisztítottam) de az nem segített.
Mondta valaki hogy töltésvezérlő IC is lehet, de azt is hogy nem jellemző ez a probléma.

Tudnátok segíteni hogy mi lehet a baja?
Válaszotokat előre is köszönöm!

Sziasztok hát igen az a probléma nekem is jelentkezett valaki valami megoldást???
köszi

Nem elérhető stophunter

  • Hozzászólások: 18
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO 8.3.2.96054
  • PDA: HTC HD2, Samu G S3
  • PDA ROM: wm
Re: HP iPAQ 614c Business Navigator
« Reply #7 Dátum: 2010, 06 21, 11:29:01 »
sziasztok!

kontakt hibás lett a készülékem, így már nem vesz fel feszültséget. sajnos így le kellett cserélnem, persze nagyon szerettem, mert kiváló teló.
akit érdekel alkatrésznek, vagy meg tudja javítani a csatlakozót az alján az szóljon.
üdv:
SH
-----------------
StopHunter

Nem elérhető calhoun

  • Hozzászólások: 1
  • Navigáció / Navigation: nem tudom
  • PDA: HP Business Navigator 614c
  • PDA ROM: ezt sem
Re: HP iPAQ 614c akkumulátor gondok
« Reply #8 Dátum: 2010, 07 13, 19:35:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok hát igen az a probléma nekem is jelentkezett valaki valami megoldást???
köszi

Csatlakozom. Nálam is ez van és ez már a második614c-m. Az első is csinálta és ez is.

Nem elérhető Bokidoki

  • Hozzászólások: 1
  • Navigáció / Navigation: HP
  • PDA: HP IPAQ 614C
  • PDA ROM: WIN 6.1
Re: HP iPAQ 614c Business Navigator
« Reply #9 Dátum: 2010, 11 19, 21:18:35 »
Sziasztok!

Tudna-e valaki segíteni, HP IPAQ 614, vagy 614C alkatrészben, vagy bontásra ítélt készülékben?

Nem elérhető gyilkusz

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PDA: Hp 614c
  • PDA ROM: MP-1.01.04
Re: HP iPAQ 614c Business Navigator
« Reply #10 Dátum: 2011, 01 20, 19:11:40 »
hello nem rég let egy ilyen pda ám és az lenne a kérdésem hogy hogy tudnám rárakni a wm6.5

Nem elérhető falonpok

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HP HW6510
  • PDA ROM: Win Mobile 2003
Re: HP iPAQ 614c Business Navigator
« Reply #11 Dátum: 2011, 07 29, 15:43:56 »
Tiszteletem az itt levőknek!

Lenne egy kis problémám és szeretném segítségeteket kérni. Van egy igencsak régiecske HP HW6510 nevezetű PDA-m rajta Windows Mobile 2003 second edition (version: 4.21.1088). Következő problémáim vannak vele: először is hogyan tudnám összekötni Activesync segítségével vagy valami mással a Notebookommal (a gond hogy win7 32 bites verzió van rajta és se hogy sem ismerik fel egymást, probáltam windows device managert, az pedig fel sem települt a gépemre, a másik hogy bluetooth-al megoldható, mert nincs nálam usb kábel?). A másik pedig a navigáció használata lenne. Hogyan tudnék rá navigációt varázsolni, ami működik is? IGO 2006 volt hozzá de az istenért sem akart működni TOMTOM pedig egyfolytában térképet kér. Ha tudtok valami olyan navit, ami működi rajta azt megköszönöm (nem kell nekem csilli-villi csak az utcákat lássam)
Pár napja jöttem ki angliába és igencsak nagy hasznát tudnám venni (eddig nem igazán használtam, és most csak ez van itt nálam, szóval jó lenne ha működésre tudnám bírni mert mindennap eltévedek:))

Segítségeteket előre is köszönöm!!!