2024, 03 19, 07:16:42

Szerző Téma: MIT App Inventor - alkalmazás fejlesztés házilag  (Megtekintve 60112 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
MIT App Inventor - alkalmazás fejlesztés házilag
« Dátum: 2013, 02 20, 21:58:10 »
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login


You are not allowed to view links. Register or Login


You are not allowed to view links. Register or Login
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: MIT App Inventor - alkalmazás fejlesztés házilag
« Reply #1 Dátum: 2013, 02 21, 08:58:38 »
Pár hete találtam ezt a felületet, és el is kezdtem rajta egy alkalmazást csinálni a cégünknek. Túl nagy extrákat még nem hoztam vele össze, de egy ilyen pár oldalas kisokos illetve 'telefonkönyv' már elkészült bele. Ha valakinek szintén van kedve ügyeskedni vele akkor hajrá, csináljuk meg! :D Ahogy időm engedi csinálok majd egy kis szösszenetet az alapokról :ok:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető kovacslaszlo13

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 349
  • Nem: Férfi
  • nope
    • Be-Social
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: SK17i
  • PDA ROM: CM11
  • Skype: klaci2644
Re: MIT App Inventor - alkalmazás fejlesztés házilag
« Reply #2 Dátum: 2013, 02 24, 13:01:53 »
Én is próbálkoztam vele,de meguntam az appokat. :D
Mi az az aláírás és hol kapcsolhatom be?
You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Lajovial

  • Hozzászólások: 946
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: CNS Globe HD - Primo 2 Truck
  • PDA: SGS2 / ST15i Xperia Mini / Imito MX1 / Measy U2C
  • PDA ROM: Wanam 14.1-Dori 8.43 / CM9 / gyári 4.1.1 / Finless 1.7c
  • Skype: lajovial
Re: MIT App Inventor - alkalmazás fejlesztés házilag
« Reply #3 Dátum: 2013, 03 06, 23:18:43 »
Egy elvetemült kísérletemhez szükségem lenne egy kamu alkalmazásra. Mindegy, hogy mit csinál (lehetőleg minél kevesebbet). A lényeg, hogy megjelenjen az alkalmazáslistában és futtatható legyen. Ezzel a programmal lehet ilyet készíteni? Vagyis amit ez a program készít, az egy telepíthető .apk?

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Re: MIT App Inventor - alkalmazás fejlesztés házilag
« Reply #4 Dátum: 2013, 03 07, 18:40:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy elvetemült kísérletemhez szükségem lenne egy kamu alkalmazásra. Mindegy, hogy mit csinál (lehetőleg minél kevesebbet). A lényeg, hogy megjelenjen az alkalmazáslistában és futtatható legyen. Ezzel a programmal lehet ilyet készíteni? Vagyis amit ez a program készít, az egy telepíthető .apk?
Persze, apk-t készít. Gyakorlatilag nyitsz benne egy projektet, balról behuzol egy címkét, írsz bele két betűt és már le is töltheted. Semmit nem fog ennyivel tudni, de megjelenik és futtatható :D bár kíváncsi lennék mire tudsz használni egy ilyen appot :D

Tapatalk 2-vel küldve az én HTC Sensation Z710e-ről

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Lajovial

  • Hozzászólások: 946
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: CNS Globe HD - Primo 2 Truck
  • PDA: SGS2 / ST15i Xperia Mini / Imito MX1 / Measy U2C
  • PDA ROM: Wanam 14.1-Dori 8.43 / CM9 / gyári 4.1.1 / Finless 1.7c
  • Skype: lajovial
Re: Re: Re: MIT App Inventor - alkalmazás fejlesztés házilag
« Reply #5 Dátum: 2013, 03 08, 01:56:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Persze, apk-t készít. Gyakorlatilag nyitsz benne egy projektet, balról behuzol egy címkét, írsz bele két betűt és már le is töltheted. Semmit nem fog ennyivel tudni, de megjelenik és futtatható :D bár kíváncsi lennék mire tudsz használni egy ilyen appot :D

Tapatalk 2-vel küldve az én HTC Sensation Z710e-ről
Megpróbálom röviden, remélem, érthető lesz. Android Mini PC és TV. Egy shellscript -tel lehet tiltani/engedni a HDMI kimenetet. Nevezzük standby -nak. Van egy Magyar automatizáló program, az E-Robot. Készítek egy parancsot, hozzá egy ikont. Ha rákattintok, lefut a script, standby. De visszafelé a módszer nem müxik, mivel nincs kép. Sajnos, az E-Robotban (még) nem tudok parancsot rendelni billentyűzet kódhoz, ill. kódkombinációhoz. De az External Keyboard Helper tud ilyet. A placebo alkalmazás indításához gyorsgombot rendelek a bill. -en. Programinduláshoz viszont már tudok E-Robot parancsot rendelni. Bill megnyom, program indul, E-Robot érzi, script lefut, van kép. Ez a terv. Tudom, hogy ez így elég kókány, de én soha nem tanultam semmilyen számtechet, programozást, tőlem ennyi tellik. Lehetne egyszerűbb is, de ha jól sejtem, App Inventorban nem tudok olyan alkalmazást készíteni, ami shellscriptet futtat.

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Re: Re: MIT App Inventor - alkalmazás fejlesztés házilag
« Reply #6 Dátum: 2013, 03 09, 09:48:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megpróbálom röviden, remélem, érthető lesz. Android Mini PC és TV. Egy shellscript -tel lehet tiltani/engedni a HDMI kimenetet. Nevezzük standby -nak. Van egy Magyar automatizáló program, az E-Robot. Készítek egy parancsot, hozzá egy ikont. Ha rákattintok, lefut a script, standby. De visszafelé a módszer nem müxik, mivel nincs kép. Sajnos, az E-Robotban (még) nem tudok parancsot rendelni billentyűzet kódhoz, ill. kódkombinációhoz. De az External Keyboard Helper tud ilyet. A placebo alkalmazás indításához gyorsgombot rendelek a bill. -en. Programinduláshoz viszont már tudok E-Robot parancsot rendelni. Bill megnyom, program indul, E-Robot érzi, script lefut, van kép. Ez a terv. Tudom, hogy ez így elég kókány, de én soha nem tanultam semmilyen számtechet, programozást, tőlem ennyi tellik. Lehetne egyszerűbb is, de ha jól sejtem, App Inventorban nem tudok olyan alkalmazást készíteni, ami shellscriptet futtat.
Asszem értem mit szeretnél. Hogy ilyet lehet e csinálni benne, azt nem tudom neked megmondani sajnos, én ugyanis még ennyire sem értek ezekhez a dolgokhoz :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető glsmith

  • Hozzászólások: 457
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: SGS9+ / SGS7edge
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
  • PDA ROM: Factory ROM (XEU) CSA2
  • Skype: glsmith86
Re: MIT App Inventor - alkalmazás fejlesztés házilag
« Reply #7 Dátum: 2015, 05 05, 15:04:50 »
Sziasztok!

Olyan programot keresek, amivel a meglévő alkalmazásokat lehet szerkeszteni úgy, hogy látom is mit csinálok a felülettel. Tehát nem az alkalmazás rutinjába akarok belenyúlni, hanem átszínezni azt.

Előre is köszi a segítséget!
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető TkGhoul

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Nő
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: asdsad
  • PDA: sadsa
  • PDA ROM: asdasd
  • Skype: asdas
Re: MIT App Inventor - alkalmazás fejlesztés házilag
« Reply #8 Dátum: 2018, 03 29, 05:46:21 »
Nagyon érdekes.

Nem elérhető Maradon

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Nő
  • PFC Fan
    • mk5959
  • Navigáció / Navigation: sadsadsa
  • PDA: sad
  • PDA ROM: sadasdsad
  • Skype: asdsadsadas
Re: MIT App Inventor - alkalmazás fejlesztés házilag
« Reply #9 Dátum: 2018, 11 15, 05:03:55 »
Köszönöm az új ismereteket.
You are not allowed to view links. Register or Login