2024, 04 20, 03:21:20
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)  (Megtekintve 134275 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető bumbi10

  • Hozzászólások: 10
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy note 2 lte
  • PDA ROM: N7105XXUFND3
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #200 Dátum: 2015, 01 10, 17:46:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az Electron Team Facebook oldalán ez jelent meg:

Electron Team
Do you have a Galaxy Note 2 LTE (N7105 or SGH-i317) ?

Are you ready to enjoy DN4 at his best?

Then do the following now!
1- Download and flash DN4 from You are not allowed to view links. Register or Login
2- Download and flash the five Dn4 updates from Electron-Team website
3- Download and flash an addon patch done by developer ykkfive that will let you have DN4 in your Note 2 LTE without any restrictions: You are not allowed to view links. Register or Login…/addon-dn4-n7105-v1-0-31-1…
4- Show some love to ykkfive for helping to bring DN4 to Note 2 LTE

From GT-N8010 using Tapatalk Pro



Szia!

Én már próbálkoztam az első DN4-es rommal az LTEs NOTE 2-ön, sikerült is felraknom, de sajnos nem tudtam használni a ceruzát, illetve nem volt térerőm.
Azt szeretném megkérdezni, hogy ennél minden fog működni??
És az sem gond hogy gyári T-s a telóm?

Nagyon szeretném feltenni ezt a romot, de idáig akárhogy próbálkoztam nem sikerült. Sajnos.

Nem elérhető Petaj

  • Hozzászólások: 294
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: SM-P900 / SM-N910F / SM-N960F/DS 512 gb
  • PDA ROM: 6.01 / 6.0.1 / 8.1
  • Skype: Amióta májkroszoft nem használom
Re: Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #201 Dátum: 2015, 01 13, 23:11:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login


Szia!

Én már próbálkoztam az első DN4-es rommal az LTEs NOTE 2-ön, sikerült is felraknom, de sajnos nem tudtam használni a ceruzát, illetve nem volt térerőm.
Azt szeretném megkérdezni, hogy ennél minden fog működni??
És az sem gond hogy gyári T-s a telóm?

Nagyon szeretném feltenni ezt a romot, de idáig akárhogy próbálkoztam nem sikerült. Sajnos.
Én maradtam dito note 3 nál, de fontolhatom a visszatérést 4.1.2-re.

From GT-N7105 with Tapatalk Pro


Nem elérhető rstwingo

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 683
  • Nem: Férfi
  • Androidos Bubus
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: SM-N910C + SM-N960F/DS
  • PDA ROM: stock 6.0.1 + stock 8.1
  • Skype: rstwingo
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #202 Dátum: 2015, 01 14, 06:00:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok. Buék mindenkinek. Én novemberben vettem 1 Galaxy note2 n7105 LTEt. Na most ez a telo gyárilag ts volt, de a gsmben rootolták, és függetlenítették. És Knoxos volt a kicsike. Az lenne a kérdésem tudok e rá más romot feltenni, pl. Eus romot ami nincs szolgáltatóhoz kötve, vagy nem. És ha downloadba teszem a telot ott van a Knox. Ami ugrott 1-re. Na most én a telorol mindenhonnan töröltem már a knoxot, egyáltalán nincs a telon knox, de a download modban ott van. Valakinek ötlete hogy tudom onnan is ki venni? Segítsetek légyszi, nem szeretném téglásítani a telot. Előre is köszi

Onnan NEM is fogod eltüntetni azt az 1-s számot, NEM véletlen van oda bebetonozva
az hogy magát az alkalmazást kitörölted, még azt a számlálót nem tünteti el
Mivel KNOX-os, most már olyan romot teszel fel, amilyet csak akarsz, akár főzött romot is
de EFS mentésed legyen először róla

Nem elérhető winter

  • Hozzászólások: 51
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: note sm-p600 note n950 f
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #203 Dátum: 2015, 01 22, 06:04:30 »
üdv. mindenkinek .azt szeretném kérdezni ,hogy valaki feltette már a n4 romot? tapasztalat?

Nem elérhető Zsocy

  • Hozzászólások: 54
  • Navigáció / Navigation: IGO 8
  • PDA: I 8000 Omnia II.
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #204 Dátum: 2015, 02 08, 14:20:11 »
Sziasztok.
Győri 4.4.2 van fent.
Meg korábban frissítettem erre így lett mindenféle "extra"(knox régió lock stb).Eredetileg függetlenül vettem így nem is volt gond.
Úgy alakult hogy a Nèmeteknèl leszek hosszabb ideig de az itteni SIM-et nem hajlandó elfogadni.
Tud erre valaki valami okosat?
Előre is köszönöm
Ki korán kel, egész nap álmos.

Nem elérhető fityfiritty

  • Hozzászólások: 32
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Note2 LTE N7105
  • PDA ROM: 4.4.2.
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #205 Dátum: 2015, 03 19, 19:39:34 »
Sajnálatos baleset történt a telefonommal.  :'(
Lassan kétéves T-s készülék. A héten kijelző cserét kértem de nem jöttek házhoz hanem elvitték a szervizbe.
Rootolva nem volt de még 4.1.2-es korában fel lett oldva, így használtam Telenoros és külföldi kártyával is gond nélkül.
Most viszont a javítás mellé bónuszként visszazárták.   >:(
Van valami megoldás az unlockra 4.4.2 ROM és KNOX mellett?  :ima:
Előre is köszönöm

Nem elérhető rstwingo

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 683
  • Nem: Férfi
  • Androidos Bubus
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: SM-N910C + SM-N960F/DS
  • PDA ROM: stock 6.0.1 + stock 8.1
  • Skype: rstwingo
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #206 Dátum: 2015, 03 20, 05:43:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnálatos baleset történt a telefonommal.  :'(
Lassan kétéves T-s készülék. A héten kijelző cserét kértem de nem jöttek házhoz hanem elvitték a szervizbe.
Rootolva nem volt de még 4.1.2-es korában fel lett oldva, így használtam Telenoros és külföldi kártyával is gond nélkül.
Most viszont a javítás mellé bónuszként visszazárták.   >:(
Van valami megoldás az unlockra 4.4.2 ROM és KNOX mellett?  :ima:
Előre is köszönöm

Root nélkül csak NCK kóddal lehet függetleníteni, üsd be még egyszer a kódot és független lesz megint
ugye oda adták a kódot neked, aki függetlenítette  ???

Nem elérhető fityfiritty

  • Hozzászólások: 32
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Note2 LTE N7105
  • PDA ROM: 4.4.2.
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #207 Dátum: 2015, 03 20, 15:40:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Root nélkül csak NCK kóddal lehet függetleníteni, üsd be még egyszer a kódot és független lesz megint
ugye oda adták a kódot neked, aki függetlenítette  ???

Magam csináltam távirányítással. Volt benne downgrade 4.1.1-re, Észak-európai rom, aztán a telefon menüben mászkálás végül magyar független rom felrakás  :)

Aztán jött a kitkat gond nélkül. És végül tegnapelőtt a szerviz, ugye + ::P
Viszont azóta a vérnyomásom helyrejött mert rájöttem, nem záródott vissza a teló csak valamiért nem akarta az igazat. Ma délelőtt újra megpróbáltam és láss csodát, megy a net.  :taps:

Nem elérhető Petaj

  • Hozzászólások: 294
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: SM-P900 / SM-N910F / SM-N960F/DS 512 gb
  • PDA ROM: 6.01 / 6.0.1 / 8.1
  • Skype: Amióta májkroszoft nem használom
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #208 Dátum: 2015, 04 27, 08:02:36 »
Sziasztok!
Dito Note 3 ROM volt a telón. Meguntam az állandó leállást és megbízhatatlanságát a telefonnak több, mint 1 éves szenvedés után. Úgy döntöttem, hogy a gyári eredeti 4.1.2-t teszem vissza. Legujabb USB driverek és Odin 3.10.6 telepítése után Win7/64 környezetben a hivatalosan leírtak  szerint ROM-oltam. Tökéletesen ment minden. Restart után Galaxy Note II. felirat, Samsung animáció majd SAMSUNG felirat a végtelenségig. Függetelenítve volt a telefon, elöször Francia XEH 4.1.2-vel próbálkoztam majd 4.3-al ugyan az. Magyar TMH 4.3 ugyan az az eredmény. A garancia már régen lejárt. Esetleg megpróbálhatom a Magyar TMH 4.4.2-t, de nem nagyon hiszek a sikerben. Mit lehet ilyenkor tenni? Download módba simán lehet tenni továbbra is. Előre is THX a válaszokat.

Nem elérhető rstwingo

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 683
  • Nem: Férfi
  • Androidos Bubus
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: SM-N910C + SM-N960F/DS
  • PDA ROM: stock 6.0.1 + stock 8.1
  • Skype: rstwingo
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #209 Dátum: 2015, 04 27, 08:54:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Dito Note 3 ROM volt a telón. Meguntam az állandó leállást és megbízhatatlanságát a telefonnak több, mint 1 éves szenvedés után. Úgy döntöttem, hogy a gyári eredeti 4.1.2-t teszem vissza. Legujabb USB driverek és Odin 3.10.6 telepítése után Win7/64 környezetben a hivatalosan leírtak  szerint ROM-oltam. Tökéletesen ment minden. Restart után Galaxy Note II. felirat, Samsung animáció majd SAMSUNG felirat a végtelenségig. Függetelenítve volt a telefon, elöször Francia XEH 4.1.2-vel próbálkoztam majd 4.3-al ugyan az. Magyar TMH 4.3 ugyan az az eredmény. A garancia már régen lejárt. Esetleg megpróbálhatom a Magyar TMH 4.4.2-t, de nem nagyon hiszek a sikerben. Mit lehet ilyenkor tenni? Download módba simán lehet tenni továbbra is. Előre is THX a válaszokat.

 másik topikban válaszoltam, de ha lehetséges elég csak egy helyre a saját topikba beírni, akkor is kapsz rá választ,
felesleges több helyre betenni

Nem elérhető Petaj

  • Hozzászólások: 294
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: SM-P900 / SM-N910F / SM-N960F/DS 512 gb
  • PDA ROM: 6.01 / 6.0.1 / 8.1
  • Skype: Amióta májkroszoft nem használom
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #210 Dátum: 2015, 04 28, 08:31:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
másik topikban válaszoltam, de ha lehetséges elég csak egy helyre a saját topikba beírni, akkor is kapsz rá választ,
felesleges több helyre betenni
Köszönöm, olvastam. TMH 4.4.2-re frissítettem és most örülünk Vincent. Meglepődtem, egyelőre jónak és gyorsnak tűnik a ROM. A fagyások megszüntek. úgy néz ki, hogy happy van. Mégegyszer köszönöm.

Nem elérhető kornelius

  • Hozzászólások: 7
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: nng
  • PDA: i9100
  • PDA ROM: I9100XXLPQ
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #211 Dátum: 2015, 10 25, 18:23:29 »
Sziasztok!

DN4 nekem eddig mindennél jobban tetszik, nagyon jól működött de egyetlen probléma miatt sajna nem tudok élni vele.
Nem tudok vele Cisco VPN hálózathoz csatlakozni. Hogy egészen pontos legyek, csak ezt próbáltam mert erre van szükségem: VPN kapcsolat IPSec Xauth PSK autentikációval.
minden más alatt működik, de a pont a DN4 alat nem.
Amit próbáltam:
  • DN4_v2.1_by_E-Team.zip + DN4v2-Note2LTE-v1.1-OPEN.zip  <--- eredetileg a patch erre lett kitalálva de csak SAMSUNG logo van vele
  • DN4_v2 for lte(2).zip ami elvileg önállóan működhetne de szintén csak a DN4v2-Note2LTE-v1.1-OPEN.zip patch-el van SIM - ezzel álomszerűen működött a telefon a VPN-t kivéve
Valaki esetleg tudna megoldást javasolni?

Nem elérhető tagcad

  • Hozzászólások: 17
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC ONE M7
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #212 Dátum: 2015, 10 29, 07:03:00 »
Üdv!

Lenne egy kis bajság a telómmal. NEmes egyszerűséggel újraindul néha. A tapasztalatok alapján leginkább akkor mikor a mobilnetet használom. De természetesen ez nem törvényszerű. És egy ilyen újraindulás után sokadjára tud csak felállni a rendszer. Induláskor (jellemzően a pin megadása és utána eltelt 10-20mp-ben) "megáll a kép" nem érzékel sem gombnyomést sem érintést, és restart. Ezelőtt volt hardveres baja, a home gomb beragadt. Azt hittem ez okozza a gondot, de sajnos nem.
A gyári 4.4.2-es android van rajta. Természetesen próbáltam újrahúzni, de semmi.
Olvastam itt a fórumon, hogy van egy 4 file-os megoldás is.
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez esetleg segíthet? Ha igen akkor konkrétan ez a linkelt rom jó az én Note2 LTE-m re?

Nem elérhető djhalasi

  • Hozzászólások: 24
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S2
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #213 Dátum: 2016, 11 11, 13:30:53 »
Sziasztok! Adott egy galaxy note 2 lte. Töltést nem veszi, másik telóban feltöltött akksival elindul, de csak a samsung feliratig jut el, ott megáll. Próbáltam wipe data/cache-t, de hibát jelez, nem találja a partíciót. Download módban odinnal próbáltam rátenni másik romot, de ott is megáll re-partition erroral. Lehet ezzel valamit kezdeni még, vagy kuka?

Nem elérhető rstwingo

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 683
  • Nem: Férfi
  • Androidos Bubus
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: SM-N910C + SM-N960F/DS
  • PDA ROM: stock 6.0.1 + stock 8.1
  • Skype: rstwingo
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #214 Dátum: 2016, 11 11, 20:40:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Adott egy galaxy note 2 lte. Töltést nem veszi, másik telóban feltöltött akksival elindul, de csak a samsung feliratig jut el, ott megáll. Próbáltam wipe data/cache-t, de hibát jelez, nem találja a partíciót. Download módban odinnal próbáltam rátenni másik romot, de ott is megáll re-partition erroral. Lehet ezzel valamit kezdeni még, vagy kuka?

Ha 4 fájlos PIT-tel hibára áll, akkor nagy a valószínűsége, hogy utol ért a memória defektus, sajna csak alkatrésznek jó, vagy alaplapot cseréltetel