2024, 03 28, 19:29:34
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)  (Megtekintve 132575 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #175 Dátum: 2014, 11 09, 18:56:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hello még egy kérdésem van.írtad hogy 4.3-nál ne csináljunk piszkos telepítést .ez ok. és 4.4.2-nél lehet?
Szia .. közben készen lettél , ahogy írod ... ne csinálj "piszkos" telepítést a jövőben sem ... sms-t lehet menteni , alkalmazásokat újrarakod , játékmentéseket ki lehet szedni a romokból..
főleg olyankor ne csinálj ha ezt kéri a rommer , hogy ne rakjuk fel piszkosan .
Nagyon ritkán vannak kivételek .

Gyári 4.3 és feletti romot fel ne rakd ...  a knox miatt. sokkal jobb így , ráadásul megvannak a Note 3 alkalmazások is .



Nem elérhető winter

  • Hozzászólások: 51
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: note sm-p600 note n950 f
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #176 Dátum: 2014, 11 14, 16:50:14 »
Azért a képernyő tükrözés ezen a romon sem működik,legalábbis nekem csak kifagy a kép és utána semmi

Nem elérhető Petaj

  • Hozzászólások: 294
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: SM-P900 / SM-N910F / SM-N960F/DS 512 gb
  • PDA ROM: 6.01 / 6.0.1 / 8.1
  • Skype: Amióta májkroszoft nem használom
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #177 Dátum: 2014, 11 18, 15:34:11 »
Megújult az Elektron team honlapja Note 4 a Note 2-őn. You are not allowed to view links. Register or Login 

From GT-N8010 using Tapatalk Pro


Nem elérhető sinus

  • Hozzászólások: 10
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: N7105
  • PDA ROM: XXUFND3
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #178 Dátum: 2014, 11 21, 07:36:35 »
Felraktam DN4-es ROM-ot, de a Telenoros SIM kártyámról tudomást sem vesz, ezen kívül magyar nyelv beállítása után a menü úgy 80%-a angol. Én lámázok vagy más is járt így?   :oops:

Nem elérhető winter

  • Hozzászólások: 51
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: note sm-p600 note n950 f
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #179 Dátum: 2014, 11 23, 18:05:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megújult az Elektron team honlapja Note 4 a Note 2-őn. You are not allowed to view links. Register or Login 

From GT-N8010 using Tapatalk Pro

érdekes ,hogy letöltöttem ezt a romot de minösszesen 1gb a teljes rom ,míg a DN 3 V5 1.9gb valami szerintem nem stimmel vele .

Nem elérhető winter

  • Hozzászólások: 51
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: note sm-p600 note n950 f
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #180 Dátum: 2014, 11 23, 18:18:54 »
sőt most hogy utána olvastam látom hogy ez a rom csak n7100 nem pedig 7105

Nem elérhető nyikolaj888

  • Hozzászólások: 39
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: I9000
  • PDA ROM: XXJW5
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #181 Dátum: 2014, 11 24, 10:14:47 »
Sziasztok esetleg valakit érdekel:
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető bumbi10

  • Hozzászólások: 10
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy note 2 lte
  • PDA ROM: N7105XXUFND3
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #182 Dátum: 2014, 11 25, 13:32:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
érdekes ,hogy letöltöttem ezt a romot de minösszesen 1gb a teljes rom ,míg a DN 3 V5 1.9gb valami szerintem nem stimmel vele .

Sziasztok!

Én most szeretném felrakni a dn4 romot, de nincs rootolva telefonom. a rootolásban és a dn4 telepítésében szeretnék segítséget kérni, de még a gyári 4.4.2-es verzió van fent a T-s note 2 lte-men.
De ha tényleg igaz hogy nem a legjobb akkor lehet h a dn3 jobb választás lenne?????

Nem elérhető bumbi10

  • Hozzászólások: 10
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy note 2 lte
  • PDA ROM: N7105XXUFND3
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #183 Dátum: 2014, 12 07, 15:44:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Én most szeretném felrakni a dn4 romot, de nincs rootolva telefonom. a rootolásban és a dn4 telepítésében szeretnék segítséget kérni, de még a gyári 4.4.2-es verzió van fent a T-s note 2 lte-men.
De ha tényleg igaz hogy nem a legjobb akkor lehet h a dn3 jobb választás lenne?????


Hali ismét!!

Sikerült felraknom a DN4-es romot, minden jól működött, kivéve az, hogy nem volt hálózatom.
Most ebben szeretnék segítséget kérni, de nem úgy mint az előző hozzászólásomnál, mert fontos lenne, különben nem tudom használni a telefonomat.
Előre is köszönöm.

Nem elérhető sinus

  • Hozzászólások: 10
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: N7105
  • PDA ROM: XXUFND3
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #184 Dátum: 2014, 12 08, 10:26:40 »
A DN4-es ROM N7100-hoz készült, a 7105-ön nem fog működni.
Talán később ebből is kijönnek az LTE-s verzióval.

Nem elérhető bumbi10

  • Hozzászólások: 10
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy note 2 lte
  • PDA ROM: N7105XXUFND3
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #185 Dátum: 2014, 12 08, 18:20:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A DN4-es ROM N7100-hoz készült, a 7105-ön nem fog működni.
Talán később ebből is kijönnek az LTE-s verzióval.



Hali!

Nekem minden features működött, kivéve a hálózatom, még wifim is volt.
A rammal sem volt problémám, megvolt/megmaradt mind a 2 gb.

És a DN3-mal minden rendben??
Van hálózat is meg minden??

Nem elérhető sinus

  • Hozzászólások: 10
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: N7105
  • PDA ROM: XXUFND3
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #186 Dátum: 2014, 12 09, 11:16:36 »
A DN3 már letisztult szerintem, nekem a Screen Mirroring hiányzik de az meg egyik custom ROM-nál sem megy.

Nem elérhető bumbi10

  • Hozzászólások: 10
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy note 2 lte
  • PDA ROM: N7105XXUFND3
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #187 Dátum: 2014, 12 09, 17:11:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A DN3 már letisztult szerintem, nekem a Screen Mirroring hiányzik de az meg egyik custom ROM-nál sem megy.


Hi!

A screen mirroring nem annyira érdekel, mert nincs smart tv-m.
de neked melyik dn3-as van meg a telódon?
Az s5-ös, vagy a sima note3-as??
Illetve melyik a jobb???

Nem elérhető bumbi10

  • Hozzászólások: 10
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy note 2 lte
  • PDA ROM: N7105XXUFND3
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #188 Dátum: 2014, 12 09, 18:06:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Hi!

A screen mirroring nem annyira érdekel, mert nincs smart tv-m.
de neked melyik dn3-as van meg a telódon?
Az s5-ös, vagy a sima note3-as??
Illetve melyik a jobb???

ESETLEG TUDNÁL LINKELNI EGY OLDALT, AHONNAN LE TUDOM TÖLTENI A ROMOT??????
ELŐRE IS KÖSZI

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #189 Dátum: 2014, 12 09, 20:17:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ESETLEG TUDNÁL LINKELNI EGY OLDALT, AHONNAN LE TUDOM TÖLTENI A ROMOT??????
ELŐRE IS KÖSZI

Szia ...érvényes még a garancia ?  4.4.2   gyári romot tettél fel korábban  ..... szerintem már rajta van a knox .Sőőt  a számlálód is ugrott ha felraktál ezután bármilyen másik nem gyári romot.

beállítások, eszköz névjegye ,  azon belül van kiírva a knox verziószám. De mivel nem volt knox az n7105 ös telefonomon, ezért nem vagyok abban tuti biztos,hogy ott is látszik . DE ha a hangerő lefelé, home gombot és a power gombot egyszerre nyomva tartod  bármikor nem kell hozzá kikapcsolni sem , akkor download modba kapcsol a telefon , ha ott sem látsz apróbetűs   knox  feliratot akkor nincs knox a vasadon . Akkor  mehet rá bármelyik módosított rom..
Nem érvényes garanciánál nem számít  van e knox vagy nincsen , te fizeted így is úgy is ha elromlik.

Ennél a változatnál N7105  nem oldották meg azt hogy knox esetében lehessen rootolni vagy romolni , mint  N7100 esetében .  Ha érvényes a garanciád és van knox akkor így jártál. Nem érdemes semmit feltenni rootot sem. Knox benne van tudomásom szerint a 4.4.2  es gyári romokban számolni fog (számolt is már )és ugrik a garancia.

Ráadásul felraktál egy nem is a vasadra való romot .Szerencséd van ,hogy működik még. Mondok mást . Ez a topik elég rövid mert nem sok embernek van ilyen kütyüje ,kevés rá a fejlesztés,  még ezt sem voltál hajlandó végig olvasni . Nem voltál mert ha szántál volna időt rá akkor csak az én hozzászólásaimban minden kérdésedre szájbarágósan megkaptad volna a választ. :hmm:

Nem elérhető bumbi10

  • Hozzászólások: 10
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy note 2 lte
  • PDA ROM: N7105XXUFND3
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #190 Dátum: 2014, 12 09, 20:56:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia ...érvényes még a garancia ?  4.4.2   gyári romot tettél fel korábban  ..... szerintem már rajta van a knox .Sőőt  a számlálód is ugrott ha felraktál ezután bármilyen másik nem gyári romot.

beállítások, eszköz névjegye ,  azon belül van kiírva a knox verziószám. De mivel nem volt knox az n7105 ös telefonomon, ezért nem vagyok abban tuti biztos,hogy ott is látszik . DE ha a hangerő lefelé, home gombot és a power gombot egyszerre nyomva tartod  bármikor nem kell hozzá kikapcsolni sem , akkor download modba kapcsol a telefon , ha ott sem látsz apróbetűs   knox  feliratot akkor nincs knox a vasadon . Akkor  mehet rá bármelyik módosított rom..
Nem érvényes garanciánál nem számít  van e knox vagy nincsen , te fizeted így is úgy is ha elromlik.

Ennél a változatnál N7105  nem oldották meg azt hogy knox esetében lehessen rootolni vagy romolni , mint  N7100 esetében .  Ha érvényes a garanciád és van knox akkor így jártál. Nem érdemes semmit feltenni rootot sem. Knox benne van tudomásom szerint a 4.4.2  es gyári romokban számolni fog (számolt is már )és ugrik a garancia.

Ráadásul felraktál egy nem is a vasadra való romot .Szerencséd van ,hogy működik még. Mondok mást . Ez a topik elég rövid mert nem sok embernek van ilyen kütyüje ,kevés rá a fejlesztés,  még ezt sem voltál hajlandó végig olvasni . Nem voltál mert ha szántál volna időt rá akkor csak az én hozzászólásaimban minden kérdésedre szájbarágósan megkaptad volna a választ. :hmm:

Hello atikanj!

De elolvastam, azért kérdezem, hogy miért nem tudom felrakni, még a DN3-as romot sem???
Annál sincs hálózat, úgy ahogy a DN4-es romnál, miután felrakom a romot. Illetve a toll funkciók sem működnek.
Nálad/nálatok minden működött elsőre??
Amúgy mindent ugyanúgy csináltam mint amiket leírtatok, de így sem sikerült sehogy sem hálózatot, illetve a s-pen funkciót ráerőltetnem a telefonomra!!!!!
De ha neked az jó akkor visszaolvasok hátha mégiscsak én rontottam!
Amúgy neked/nektek T-s függő telefonotok volt??
Lehet, hogy azért nem működik, semmi amit csináltam a telón.
Előre is köszi.

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #191 Dátum: 2014, 12 10, 04:36:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello atikanj!

De elolvastam, azért kérdezem, hogy miért nem tudom felrakni, még a DN3-as romot sem???
Annál sincs hálózat, úgy ahogy a DN4-es romnál, miután felrakom a romot. Illetve a toll funkciók sem működnek.
Nálad/nálatok minden működött elsőre??
Amúgy mindent ugyanúgy csináltam mint amiket leírtatok, de így sem sikerült sehogy sem hálózatot, illetve a s-pen funkciót ráerőltetnem a telefonomra!!!!!
De ha neked az jó akkor visszaolvasok hátha mégiscsak én rontottam!
Amúgy neked/nektek T-s függő telefonotok volt??
Lehet, hogy azért nem működik, semmi amit csináltam a telón.
Előre is köszi.
Nem mondtad van knox  vagy nincs  most ,bár lehet nem fontos neked .
Nem akarom leírni újra a telepítést .  T-mobilos volt az enyém .
Aroma telepítővel megy fel , előbb a TWRP-t kell felrakni. A rom telepítése mikor elindul választani kell az N7105 lehetőséget .

You are not allowed to view links. Register or Login 
a lap legalján a Download alatt jobb szélen klikk a Mediafire feliratra. 
Csak ez rom jó neked. Törölni kell mindent a belső sd-ről - de mindezt , már leírtam korábban .

Nem elérhető bumbi10

  • Hozzászólások: 10
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy note 2 lte
  • PDA ROM: N7105XXUFND3
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #192 Dátum: 2014, 12 10, 15:19:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem mondtad van knox  vagy nincs  most ,bár lehet nem fontos neked .
Nem akarom leírni újra a telepítést .  T-mobilos volt az enyém .
Aroma telepítővel megy fel , előbb a TWRP-t kell felrakni. A rom telepítése mikor elindul választani kell az N7105 lehetőséget .

You are not allowed to view links. Register or Login 
a lap legalján a Download alatt jobb szélen klikk a Mediafire feliratra. 
Csak ez rom jó neked. Törölni kell mindent a belső sd-ről - de mindezt , már leírtam korábban .


Kérdés: aroma telepítő alatt a szimpla install-és kiválasztom a telepíteni kívánt dolgot, vagy ahogy leírtad, hogy wipe - f wipe ...
illetve a ha megcsinálom akkor biztosan lesz nekem saját hálózatom, és működni fognak a toll funkciói is??
mert ismétlem nekem minden volt, még wifim is, csak hálózatom illetve nem működött a toll.
Amúgy odinnal raktam fel a twrp-t, és mikor elindítottam a rom telepítését nem választhattam, csak utána az s5-ös funkciók közül melyiket kérem.

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #193 Dátum: 2014, 12 10, 20:12:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Kérdés: aroma telepítő alatt a szimpla install-és kiválasztom a telepíteni kívánt dolgot, vagy ahogy leírtad, hogy wipe - f wipe ...
illetve a ha megcsinálom akkor biztosan lesz nekem saját hálózatom, és működni fognak a toll funkciói is??
mert ismétlem nekem minden volt, még wifim is, csak hálózatom illetve nem működött a toll.
Amúgy odinnal raktam fel a twrp-t, és mikor elindítottam a rom telepítését nem választhattam, csak utána az s5-ös funkciók közül melyiket kérem.
Szia
Odinnal a Twrp ...
Odinnal csak a gyári romot tesszük fel .... hogy ne menjen a számláló . Triangle away alkalmazással lehet nullázni a számlálót . a Knoxot semmivel ezen a vason .
Odinnal soha semmit nem tettem még fel csak gyári romot . A Twrp ha nem zip kiterjesztésű hanem tar .  mint a gyári rom akkor pedig mobilodinnal KELL felrakni, hogy ne ugorjon a számláló.
De egyébként is sokkal egyszerűbb mobilodint használni.

A gyári romot ha recoveryben nyitod meg akkor simán fel lehet tenni philz recoveryjét . updtate from internal , vagy external sd  , ezt a lehetőséget válsztva a gyári recoveryn belül. ha ez megvan akkor ujraindul a telefon vagy ujrainditod recoveryben , és onnan felrakod a TWRP-t ami a külső sd-n van  és zip kiterjesztésű
 ha felraktad akkor kiválasztod az advance lehetőséget a philz recoveryn belül abban pedig a reboot recoveryt ..... most kerülsz bele  a TWRP-be -  a többit leirtam korábban ......

Nem elérhető bumbi10

  • Hozzászólások: 10
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy note 2 lte
  • PDA ROM: N7105XXUFND3
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #194 Dátum: 2014, 12 12, 13:29:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia
Odinnal a Twrp ...
Odinnal csak a gyári romot tesszük fel .... hogy ne menjen a számláló . Triangle away alkalmazással lehet nullázni a számlálót . a Knoxot semmivel ezen a vason .
Odinnal soha semmit nem tettem még fel csak gyári romot . A Twrp ha nem zip kiterjesztésű hanem tar .  mint a gyári rom akkor pedig mobilodinnal KELL felrakni, hogy ne ugorjon a számláló.
De egyébként is sokkal egyszerűbb mobilodint használni.

A gyári romot ha recoveryben nyitod meg akkor simán fel lehet tenni philz recoveryjét . updtate from internal , vagy external sd  , ezt a lehetőséget válsztva a gyári recoveryn belül. ha ez megvan akkor ujraindul a telefon vagy ujrainditod recoveryben , és onnan felrakod a TWRP-t ami a külső sd-n van  és zip kiterjesztésű
 ha felraktad akkor kiválasztod az advance lehetőséget a philz recoveryn belül abban pedig a reboot recoveryt ..... most kerülsz bele  a TWRP-be -  a többit leirtam korábban ......


Hello!!

Csak azt szeretném mondani, hogy megpróbáltam, de sajnos nem sikerült. Ez volt az utolsó próbálkozásom, most már feladom, Sokszor próbálkoztam vele, de egyszer sem sikerült tökéletesen.
Most például már magát a romot sem akarta felrakni, azt írta ki, hogy error zip file, nem tudom mit jelent konkrétan, azt már nem vártam meg, de lemondok erről a romolgatásról, inkább megvárom a következő note telefont, és majd azt megveszem.
De azért köszönöm az információkat, illetve az instrukciókat.

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #195 Dátum: 2014, 12 13, 14:20:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Hello!!

Csak azt szeretném mondani, hogy megpróbáltam, de sajnos nem sikerült. Ez volt az utolsó próbálkozásom, most már feladom, Sokszor próbálkoztam vele, de egyszer sem sikerült tökéletesen.
Most például már magát a romot sem akarta felrakni, azt írta ki, hogy error zip file, nem tudom mit jelent konkrétan, azt már nem vártam meg, de lemondok erről a romolgatásról, inkább megvárom a következő note telefont, és majd azt megveszem.
De azért köszönöm az információkat, illetve az instrukciókat.
Szia ... igen kiírhatja ,hogy error a  zip fájl valóban , ilyenkor a rebbot menuben a belül válaszd a recovery lehetőséget ... utána már nem írja ki hogy error a zip fáj.Tessék itt van a recoveryből telepíthető T-mobilos magyar Modem fájl. Ha ezt fekrakod KELL,hogy  legyen ,működjön a kütyüd telefon része.

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Petaj

  • Hozzászólások: 294
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: SM-P900 / SM-N910F / SM-N960F/DS 512 gb
  • PDA ROM: 6.01 / 6.0.1 / 8.1
  • Skype: Amióta májkroszoft nem használom
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #196 Dátum: 2014, 12 31, 07:58:04 »
Az Electron Team Facebook oldalán ez jelent meg:

Electron Team
Do you have a Galaxy Note 2 LTE (N7105 or SGH-i317) ?

Are you ready to enjoy DN4 at his best?

Then do the following now!
1- Download and flash DN4 from You are not allowed to view links. Register or Login
2- Download and flash the five Dn4 updates from Electron-Team website
3- Download and flash an addon patch done by developer ykkfive that will let you have DN4 in your Note 2 LTE without any restrictions: You are not allowed to view links. Register or Login…/addon-dn4-n7105-v1-0-31-1…
4- Show some love to ykkfive for helping to bring DN4 to Note 2 LTE

From GT-N8010 using Tapatalk Pro


Nem elérhető jocpoc

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Samsung Galaxy Note2
  • PDA: N7105
  • PDA ROM: N7105XXUFNI2
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #197 Dátum: 2015, 01 07, 03:06:48 »
Sziasztok. Buék mindenkinek. Én novemberben vettem 1 Galaxy note2 n7105 LTEt. Na most ez a telo gyárilag ts volt, de a gsmben rootolták, és függetlenítették. És Knoxos volt a kicsike. Az lenne a kérdésem tudok e rá más romot feltenni, pl. Eus romot ami nincs szolgáltatóhoz kötve, vagy nem. És ha downloadba teszem a telot ott van a Knox. Ami ugrott 1-re. Na most én a telorol mindenhonnan töröltem már a knoxot, egyáltalán nincs a telon knox, de a download modban ott van. Valakinek ötlete hogy tudom onnan is ki venni? Segítsetek légyszi, nem szeretném téglásítani a telot. Előre is köszi

Nem elérhető jocpoc

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Samsung Galaxy Note2
  • PDA: N7105
  • PDA ROM: N7105XXUFNI2
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #198 Dátum: 2015, 01 07, 03:16:49 »
Itt nincs Knox

Nem elérhető jocpoc

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Samsung Galaxy Note2
  • PDA: N7105
  • PDA ROM: N7105XXUFNI2
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #199 Dátum: 2015, 01 10, 15:54:29 »
Sziasztok ismét. Nem tud segíteni senki hogy milyen romot rakhatok fel?