2024, 03 28, 10:56:53
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)  (Megtekintve 132429 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Zotyisz1

  • Hozzászólások: 115
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
Re: Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #150 Dátum: 2014, 08 29, 00:31:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia ... most olvastam amit írtál korábban ... mi volt a gond a kamerával? Hogy oldottad meg ? Jól jöhet valakinek ha megosztod a tapasztalatodat ha hasonló hibába ütközik ...
Szia.
Gyári 4.4.2-ről indult minden. Se root se semmi. így vettem 4 napja :). Odinnal feltetrem 1 cm recoveryt. Azon belül a szokásos törlések.  Majd a linkelt team recovery (zip). Reboot recovery.  A leírás alapján a törlések. Megint reboot.  Install rom.  Reboot. Hagytam elindulni. Minden jó (kivétel wifi) Reboot recovery. Install update. Reboot. (Innen nem megy a kamera) recovery. Install kernel. wifi ok. Kamera még nem jó. 3x probáltam újra előről. De a kamera mindig az ubdate után nem müködik. felmásoltam mindent a belső memoriára. Majd wipe nélkül újra tettem. (Bár a rom és az update egymás után újraindítás nélkül) utána kernel. Na kamera wifi most jó. DE hogy ne legyen minden tökéletes, su van de root jog az nincs :) SU eltávolitottam. Restart. SU feltelepítés után van root jog. Most nincs fc, eddig jól fut a rom. Szerintem itt is az van mint az s2 nél. Az AOSP 4.4.4 neat rom csak a belsö sd-ről telepítve fut jól. (Lehetnek kivételek persze) gondolom függ az sd kártyától is. Bocsi,ha kicsit káoszosan írtam, de hosszú és fárasztó napom volt. :)

Nem elérhető Zotyisz1

  • Hozzászólások: 115
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #151 Dátum: 2014, 08 29, 00:57:47 »
Azért vannak még hibák.  Pl. Nem tudom kikapcsolni a gomb világitást. Engem zavar.  Tudom, hogy ott van nem kell a fénye. Akkuval is sporolna picit :)
Mappát nem tudok csak kerülő úton létrehozni a kezdőképen. A bal gomb se müködik. Hosszan nyomva háttér, widget jön fel, mintha a képernyőt nyomnám hosszan.  (3dot-al is) .

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #152 Dátum: 2014, 09 04, 23:48:24 »
Sziasztok ..

Tartalmaz pár javítást . Augusztus 31-től elérhető ez a rom .
Innen a lap alján letölthető.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető sinus

  • Hozzászólások: 10
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: N7105
  • PDA ROM: XXUFND3
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #153 Dátum: 2014, 09 05, 19:00:48 »
Nem szerény ez a Mediafire szerverről letöltés. Stabil 40-50 KB/s, 8-10 óra. Ez most komoly? :taps:

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #154 Dátum: 2014, 09 05, 22:31:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem szerény ez a Mediafire szerverről letöltés. Stabil 40-50 KB/s, 8-10 óra. Ez most komoly? :taps:
Szia   ha ennyire lassú érdemes abbahagyni a letöltést és elkezdeni újra , ha kell 6 szor egymás után , ha mindegyik alkalommal ilyen lassú a letöltés , akkor a szerver leterhelt , akkor  muszáj kivárni a sok órát .

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #155 Dátum: 2014, 09 05, 22:44:32 »
Nos .. az S5 készülékre kiadott új androidban, a menü gombot , a bal szélsőt megcserélte a samu .  Az utoljára használt alkalmazások jönnek elő ha megnyomod egyszer . Az S5 -öt nem részletezem tovább .

Viszont  a DN3 v5+ romban több alkalmazás is megtalálható az S5 alkalmazásai közül. Ezért fordulhat elő,hogy valaki azt mondja hogy nem tökéletes még a DN3 v5+ rom mert nem működik , vagy rosszul működik a menü gomb.

Megoldás .

Telepítéskor , még az elején kérdezni fogja , hogy mit szeretnél választani. Note 3 , S 5 együtt, vagy  full S5
vagy full s5  + még valami ami most nem jut eszembe , na ezt nem szabad bepipálni telepítéskor .

Ezután minden bepipálható majd az s5 alkalmazások közül , a végén az utolsó ilyen lehetőségnél tegyetek piát  amelyikben az  s5 build prop lehetőség elé.

Ennyi . A  menü gomb /bal gomb/nem változik , nem kell kínlódni a visszaállításával a telepítés után.
 

Nem elérhető sinus

  • Hozzászólások: 10
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: N7105
  • PDA ROM: XXUFND3
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #156 Dátum: 2014, 09 06, 03:46:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia   ha ennyire lassú érdemes abbahagyni a letöltést és elkezdeni újra , ha kell 6 szor egymás után , ha mindegyik alkalommal ilyen lassú a letöltés , akkor a szerver leterhelt , akkor  muszáj kivárni a sok órát .

Kb. 10x próbálkoztam de nem lett jobb. Nem baj, végre lekecmergett úgyhogy rakom is fel  ;)

Nem elérhető sinus

  • Hozzászólások: 10
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: N7105
  • PDA ROM: XXUFND3
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #157 Dátum: 2014, 09 08, 10:50:18 »
V5+ verziónál másnak is eltűnt az ébresztési időpont a lockscreen-ről?

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #158 Dátum: 2014, 09 12, 20:55:37 »
Sziasztok.

You are not allowed to view links. Register or Login

Ez a legújabb TWRP recovery a vasunkra . Csak arra kell figyelni ha valaki nandroid mentést csinál és valamikor azt vissza szeretné állítani , ugyanazzal a recoveryvel csinálja mint amivel elmentette , mert nem fog amúgy sikerülni .

Ez pedig egy full screenes  photo alkalmazás végre !!! ami működik is   telefonálás közben .
A fotót viszont újra be kell tallózni hozzá  , más szóval nem jó az a fotó amivel a google fiókoddal szinkronizálod , betallózod a névjegyhez újra elmented , innentől teljes képernyős alkalmazásod lesz .

Tökéletesen működik Dn3 V5 romokkal .

Telepíteni mindkettőt recoveryből kell .

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login







Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #159 Dátum: 2014, 09 14, 13:58:25 »
TWRP 2.8

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető sinus

  • Hozzászólások: 10
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: N7105
  • PDA ROM: XXUFND3
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #160 Dátum: 2014, 09 16, 12:19:55 »
Tapasztalt valaki random leállást  V5+ verziónál? (AGNI kernel 4.2.5).

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #161 Dátum: 2014, 09 17, 22:51:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tapasztalt valaki random leállást  V5+ verziónál? (AGNI kernel 4.2.5).
Nem ,egy hibát találtam eddig , kikapcsolt állapotban ha töltőre dugom akkor nem tölti hanem bekapcsolódik a telefon.
De feltettem egy miui romot az is ezt csinálja , aztán feltettem egy 4.1.2. romot azzal töltődik kikapcsolt állapotban is .

Nem elérhető Morales

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4(SM-N910F)
  • PDA ROM: 5.0.1
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #162 Dátum: 2014, 09 21, 14:03:19 »
A screen mirroring mért nem müködik nálam Dn3 V5 romnál?

Nem elérhető Petaj

  • Hozzászólások: 294
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: SM-P900 / SM-N910F / SM-N960F/DS 512 gb
  • PDA ROM: 6.01 / 6.0.1 / 8.1
  • Skype: Amióta májkroszoft nem használom
Re: Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #163 Dátum: 2014, 10 03, 02:13:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tapasztalt valaki random leállást  V5+ verziónál? (AGNI kernel 4.2.5).
Az a helyzet, elöször a DN3V5 betánál tapastaltammezt, aztán feltettem az utolsót (nemmazt ami 19-én jött ki ha jól láttam) a 4.2.5 AGNI-val. Egy idő után ujra előjött ez a probléma és az nagyon zavaró ha ki van kapcsolva a telefon. Már-már ROM cserére gondoltam estleg ftissítésre, dehát a lustaság fél egészség. Istentől vezérelve kikapcsoltam a biztonsági képernyőzárolást ahol valamilyen mintát kel húzni az ujjal. Most csak a kacsázós minta elhúzással van bekapcsolva 1 hete. Azóta megy rendesen. A leállások egy napon többször is előfordultak, de teljesen randokm ahogy a telo gondolta. Nem kisérletezek már a telóval fix programok mennek amik a kényelmemet szolgálják és mind legális. A töltőre húzás kikapcsolt állapotban nálam is bekapcsolást eredményez. Még ety zavaró dolog volt, hogy a viber egy idő után elhallgatott nem hallottam és engem sem. Ez a probéma egyelőre nem jelenkezik. Várok még ki tudja mit hoz a jövő.

From GT-N8010 using Tapatalk Pro


Nem elérhető Petaj

  • Hozzászólások: 294
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: SM-P900 / SM-N910F / SM-N960F/DS 512 gb
  • PDA ROM: 6.01 / 6.0.1 / 8.1
  • Skype: Amióta májkroszoft nem használom
Re: Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #164 Dátum: 2014, 10 03, 03:06:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A screen mirroring mért nem müködik nálam Dn3 V5 romnál?
A screen mirroring elöször nekem sem ment, most hogy a kéöernyő biztonsági beállításon változtattam már felismeri az eszközt csatlakozik de a TV-n kimerevedik a kép és ennyi. Van egy Samu wifi dongle-om ami hdmivel kapcsolodik egy szintén Samu TV-hez amiben szintén van wifi, de se így se úgy nem megy semilyen eszközzel, egyedül a Note 3-mal amin a gyári Trés 4.3 fut. Azzal működik. A PC-t akartam kiváltani ezekkel a brutális vasak+TV comboval. De ha már telót nézek nem tudok a TV-re figyelni és fordítva. Valószínű marad az univerzális Samu töltő ráállítva Note2 szoftveres elforgatás+hdmi kapcsolat a TV-vel+usb egér+bluetooth bill.+usb külső 2 terrás vinyó és hagy szóljon. Ehhez már őrültnek kell lenni. Nem cáfolom nem is vagyok normális.

From GT-N8010 using Tapatalk Pro


Nem elérhető Petaj

  • Hozzászólások: 294
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: SM-P900 / SM-N910F / SM-N960F/DS 512 gb
  • PDA ROM: 6.01 / 6.0.1 / 8.1
  • Skype: Amióta májkroszoft nem használom
Re: Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #165 Dátum: 2014, 10 06, 00:35:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tapasztalt valaki random leállást  V5+ verziónál? (AGNI kernel 4.2.5).
Tévedtem, újra előfordult a leállás igaz nem olyan gyakran. Nem tudom mi tévő legyek.

From GT-N8010 using Tapatalk Pro


Nem elérhető default

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • web & designer
  • PDA: Samsung Galaxy Note II (N-GT7105)* - Tab 2 7.0 (GT-P3110); Sony Ericsson - Xperia & X10 mini pro, - P1i, P990i; Prestigio PER3464B; *InkCase N2, PSION 5MX Pro, Ericsson MC218
  • PDA ROM: 1234
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #166 Dátum: 2014, 10 17, 15:37:51 »
Sziasztok!

Örülök hogy visszataláltam ide - talán még amikor még valóban PDA-m volt, akkor fórumoztam itt és talán más neve volt a fórumnak...?!

A lényeg:
Meguntam hogy a gyári 4.4.2-es ROM ennyire *** - én elvoltam a 4.3-al, de azért frissítettem: senki sem tette ki a nagy piros villogó feliratot hogy ezentúl az SD kártyám "kb. kuka" = használhatatlan, mert az applikációk nem tudnak 'írni... :shock:
... és így "nem férek el a készülékemben".

Így ROOT-ra gondoltam (minden más készülékem root-olt). >:(
Azért nem tettem meg eddig, mert még bő egy év garanciám van. :zzz:
Másik fórumban említették hogy "hogy az eddigi fórumos visszajelzések alapján nem nagyon nézi a samsung szerviz a knox flaget."
Erre mondjuk nem építenék - hogy ha már úgyis elveszik, akkor megláttam, vannak remek custom ROM-ok, így jutottam el a DN3 v5+ / Electron team-hez, majd ide.

A kernel felrakáshoz nem értek (Samsung-on még nem próbáltam), de írták,
"Nagyon régóta használom. Nekem bejön. Shift kernellel hibátlanul dolgozik!"

=
mit kell tennem Shift kernelű DN3 v5+ ROM feltolásához?

Előre is köszi.
default

Nem elérhető default

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • web & designer
  • PDA: Samsung Galaxy Note II (N-GT7105)* - Tab 2 7.0 (GT-P3110); Sony Ericsson - Xperia & X10 mini pro, - P1i, P990i; Prestigio PER3464B; *InkCase N2, PSION 5MX Pro, Ericsson MC218
  • PDA ROM: 1234
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #167 Dátum: 2014, 10 17, 16:06:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem ,egy hibát találtam eddig , kikapcsolt állapotban ha töltőre dugom akkor nem tölti hanem bekapcsolódik a telefon.
De feltettem egy miui romot az is ezt csinálja , aztán feltettem egy 4.1.2. romot azzal töltődik kikapcsolt állapotban is .

Elvileg amúgy is bekapcsolt készüléket "kell" tölteni (én max. flight mode-ba teszem) így ez nem zavarna...
De ezenkívül minden OK?
default

Nem elérhető default

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • web & designer
  • PDA: Samsung Galaxy Note II (N-GT7105)* - Tab 2 7.0 (GT-P3110); Sony Ericsson - Xperia & X10 mini pro, - P1i, P990i; Prestigio PER3464B; *InkCase N2, PSION 5MX Pro, Ericsson MC218
  • PDA ROM: 1234
Re: Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #168 Dátum: 2014, 10 17, 16:14:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A screen mirroring elöször nekem sem ment, most hogy a kéöernyő biztonsági beállításon változtattam már felismeri az eszközt csatlakozik de a TV-n kimerevedik a kép és ennyi. Van egy Samu wifi dongle-om ami hdmivel kapcsolodik egy szintén Samu TV-hez amiben szintén van wifi, de se így se úgy nem megy semilyen eszközzel, egyedül a Note 3-mal amin a gyári Trés 4.3 fut. Azzal működik. A PC-t akartam kiváltani ezekkel a brutális vasak+TV comboval. De ha már telót nézek nem tudok a TV-re figyelni és fordítva. Valószínű marad az univerzális Samu töltő ráállítva Note2 szoftveres elforgatás+hdmi kapcsolat a TV-vel+usb egér+bluetooth bill.+usb külső 2 terrás vinyó és hagy szóljon. Ehhez már őrültnek kell lenni. Nem cáfolom nem is vagyok normális.

From GT-N8010 using Tapatalk Pro

Pedig teljesen jó az elképzelés: én nem egyszer ezt megvalósítottam csak dokkolóval! Mmint olyannal ami töltőt fogad, 3 USB, HDMI és audio out van rajta! Utaztam és nem volt elég helyem, no meg jó érzés volt így: rátoltam rádiós magyar billentyűzet + egér kombót, TV-re ki, fülest fel és 1 TB HDD-t (!) root-olva (időközben leeset hogy még a régi 4.1.x rendszert simán root-oltam mert nem volt KNOX ill. volt Triangle Away!!!) NTFS is felismert - konkrétan dolgoztam vele.
default

Nem elérhető Dealer

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Tab 4 7.0
  • PDA: Note 3 NEO LTE
  • PDA ROM: 4.4.2
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #169 Dátum: 2014, 10 22, 14:04:23 »
Sziasztok ! 
Mától Én is  Note 2 LTE tulaj lettem. nagyon pipec kis készülék, de sajnos nem bírom a 3g.- sem kicsalni belőle....... csak az e betűt.  a legfrissebb gyári rom van rajta... és vodás vagyok. mi lehet ennek az oka ?
Természetesen a beállításokban az LTE ki van választva.....
előre is köszi a tanácsokat

Nem elérhető Petaj

  • Hozzászólások: 294
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: SM-P900 / SM-N910F / SM-N960F/DS 512 gb
  • PDA ROM: 6.01 / 6.0.1 / 8.1
  • Skype: Amióta májkroszoft nem használom
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #170 Dátum: 2014, 10 28, 19:04:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok ! 
Mától Én is  Note 2 LTE tulaj lettem. nagyon pipec kis készülék, de sajnos nem bírom a 3g.- sem kicsalni belőle....... csak az e betűt.  a legfrissebb gyári rom van rajta... és vodás vagyok. mi lehet ennek az oka ?
Természetesen a beállításokban az LTE ki van választva.....
előre is köszi a tanácsokat
Meg kellene, hogy nézd (tudom banális kérdés), hogy milyen sebességet bír a mobil internet előfizetésed. Ezt lemérheted a Speed test nevű programmal. Én T-rés vagyok, 10 éve van mobil netem 22 Mbps-os volt. Ma mértem és csak 10 Mbps lett. A Tré űgy gondolta, hogy az (relatív) olcsóbb kategoriák sebességét felviszi 7,2 ről 10-re a drágábbak meg LTE az az 150 Mbps-ok lesznek.Szőval nézz utána mid van! Utána beállítjuk, de több nem lesz, mint ami van.

Nem elérhető winter

  • Hozzászólások: 51
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: note sm-p600 note n950 f
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #171 Dátum: 2014, 11 07, 05:48:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok ..

Tartalmaz pár javítást . Augusztus 31-től elérhető ez a rom .
Innen a lap alján letölthető.
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello .Én most húztam le ezt a romot,de látom már sokan használjátok is.Azt szeretném csak tudni hogy van-e benne Magyar nyelv?

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #172 Dátum: 2014, 11 07, 22:52:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello .Én most húztam le ezt a romot,de látom már sokan használjátok is.Azt szeretném csak tudni hogy van-e benne Magyar nyelv?

Szia .. természetesen van , úgy telepítsd ahogy korábban leírtam részletesen .

Nem elérhető winter

  • Hozzászólások: 51
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: note sm-p600 note n950 f
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #173 Dátum: 2014, 11 09, 13:39:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia .. természetesen van , úgy telepítsd ahogy korábban leírtam részletesen .
hello még egy kérdésem van.írtad hogy 4.3-nál ne csináljunk piszkos telepítést .ez ok. és 4.4.2-nél lehet?

Nem elérhető winter

  • Hozzászólások: 51
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: note sm-p600 note n950 f
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #174 Dátum: 2014, 11 09, 18:19:22 »
na most lettem kész a leírásnak megfelelően eggyenlőre minden működik.köszönöm mindenkinek.