2024, 03 28, 09:51:36
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)  (Megtekintve 132427 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Morales

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4(SM-N910F)
  • PDA ROM: 5.0.1
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #125 Dátum: 2014, 07 19, 20:10:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok .

Agni kernelt használóknak egy segítség a beállításokhoz.

Érdemes megcsinálni  :ok:

Agni Main Profile--[Agni-Normal]
Governor--[ZZMoove-optimized]
Scheduler (int Sd)--[Noop]
Scheduler (ext Sd)--[CFQ (default)]
CPU Max Frequency--[1600Mhz (default)]
CPU Undervolting--[Stock]
CPU Min Frequency-- [200MHz (default)]
GPU Frequencies--[160/266/350/440/600]
GPU Undervolting--[Off (default)]
GPU Threshold--[Battsave]
LED fading--[Fade (dark)]
LED Speed--[1x(stock)]
LMK minfree--[Very Light]
AC Charge Rate--[1900mA (default)]
USB Charge Rate--[475mA (default)]
Ignore Unstable Charging Power--[Off (default)]
AGNi preloadSWAP 512MB--[Off (default)]
Touchboost--[Off (default)]
Touch Wake--[10 sec] [You'll have 10 sec to wake the phone after (Auto) screen timeout].
InternalSD read_ahead_kb--[512]
ExternalSD read_ahead_kb--[1024]
Power Saving Load Balancer--[Off (default)]
LZ4 ZRAM SIZE--[500MB]
Swappiness--[60]
Frandom RNG--[Off (default)]
AGNi extSdCard<-->sdcard Switcher--[Secondary Storage-->sdcard (default)]
Touchkey Lighting Scenario--[Lights up only on h/w keys (default)]
MDNIE HIJACK--[Natural]
MDNIE HIJACK SHARPNESS--[On]
Dynamic FileSync V1.2--[On]
AGNi FileSystem Checking on Boot--[Off (default)]
AGNi Battery Stata clear on Boot--[Off (default)]

Szia,köszi.

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #126 Dátum: 2014, 07 19, 20:55:32 »
 
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia,köszi.

 ;)

Nem elérhető Rpi082

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Note 3
  • PDA ROM: N9005XXUENA7
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #127 Dátum: 2014, 07 20, 19:54:53 »
Sziasztok! T-s Kitkatos telója van a páromnak! Minden gyári rajta, még nem lett belenyúlva. Amióta lefrissítette KitKatre azóta csinál olyat, hogy gondol egyet és nem lehet lezárni a képernyőt, nem kapcsolódik a wifihez és a képernyő világítás sem kapcsol ki! :(
Teló kikapcs, aksi kivesz de semmi. Aztán gondol egyet és magához tér. (órák kérdése)
Visszaolvasgattam több helyen is de nem találtam megoldást.

Nem elérhető KTibxx

  • Hozzászólások: 66
  • PDA: S Note 2 GT-N7105
  • PDA ROM: 4.4.2 KitKat
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #128 Dátum: 2014, 07 23, 16:21:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! T-s Kitkatos telója van a páromnak! Minden gyári rajta, még nem lett belenyúlva. Amióta lefrissítette KitKatre azóta csinál olyat, hogy gondol egyet és nem lehet lezárni a képernyőt, nem kapcsolódik a wifihez és a képernyő világítás sem kapcsol ki! :(
Teló kikapcs, aksi kivesz de semmi. Aztán gondol egyet és magához tér. (órák kérdése)
Visszaolvasgattam több helyen is de nem találtam megoldást.
Szia!
Gyári T-s Kitkat-ra frissítettem kb 1.5 hete: hibátlan.
Mielőtt frissítettél, valamint a frissítés után csináltál gyári visszaállítást? Ez mindenképp hasznos rom frissítés esetén, ha nem történik meg lehetnek furcsa hibák.

Nem elérhető Petaj

  • Hozzászólások: 294
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: SM-P900 / SM-N910F / SM-N960F/DS 512 gb
  • PDA ROM: 6.01 / 6.0.1 / 8.1
  • Skype: Amióta májkroszoft nem használom
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #129 Dátum: 2014, 07 26, 07:27:07 »
Köszönöm mindenkinek a segítséget! Feltettem a DitoNote3 ROM-ot ma hajnalban. Pik-pakra felment a Kit-kat. Nem lépett fel komplikáció, minden érthető volt és egyelőre minden működik rendesen. Igaz a build száma DN3 v4 BETA2, de ha jó üsse kavics. Most mindent backup-olok. Mégegyszer Thx! Szépnapot!

Tapatalk-kal küldve az én GT-N8010-el


Nem elérhető Petaj

  • Hozzászólások: 294
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: SM-P900 / SM-N910F / SM-N960F/DS 512 gb
  • PDA ROM: 6.01 / 6.0.1 / 8.1
  • Skype: Amióta májkroszoft nem használom
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #130 Dátum: 2014, 08 07, 12:46:11 »
Majd 2 hetes használat után röviden a tapasztalatom a Dito Note 3 romról. Aksi idő 2-3 nap aktív használattal ez nagyon jó. Viszont naponta egyszer biztos hogy lefagy csak restart segít. Zene hallgatás közben néha gurgulázik és lefagy (Neutron MP flac lejátszás). Screen Mirroring nem működik. Note 3 + Galaxy all share dongle + Samsung UE55ES8000 TV tökéletes. Note 2 rossz hardwareT ír. Ez utóbbi hiánya nagyon nem zavar, de azért jó lenne a PC-t kiváltani egy 4magos telefon + brutál tv combóval. Az viszont zavar hogy nem sstabil és lefagy, illetve Viberezés közben rövid idő után a másik fél nem hallja amit beszélek. Dr.Ketan féle romról olvastam az xda-n. Az okosok azt mondják hogy sokkal jobb. Valószínű azt fogom kipróbálni és ha az sem lesz stabil akkor jön vissza a gyári 4.4.2 és tojok az aksira. Szépnapot mindenkinek! Csapó! Ennyi!

Tapatalk-kal küldve az én GT-N8010-el


Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #131 Dátum: 2014, 08 07, 14:21:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Majd 2 hetes használat után röviden a tapasztalatom a Dito Note 3 romról. Aksi idő 2-3 nap aktív használattal ez nagyon jó. Viszont naponta egyszer biztos hogy lefagy csak restart segít. Zene hallgatás közben néha gurgulázik és lefagy (Neutron MP flac lejátszás). Screen Mirroring nem működik. Note 3 + Galaxy all share dongle + Samsung UE55ES8000 TV tökéletes. Note 2 rossz hardwareT ír. Ez utóbbi hiánya nagyon nem zavar, de azért jó lenne a PC-t kiváltani egy 4magos telefon + brutál tv combóval. Az viszont zavar hogy nem sstabil és lefagy, illetve Viberezés közben rövid idő után a másik fél nem hallja amit beszélek. Dr.Ketan féle romról olvastam az xda-n. Az okosok azt mondják hogy sokkal jobb. Valószínű azt fogom kipróbálni és ha az sem lesz stabil akkor jön vissza a gyári 4.4.2 és tojok az aksira. Szép napot mindenkinek! Csapó! Ennyi!

Tapatalk-kal küldve az én GT-N8010-el

Szia  ... nálad van valami  ami miatt fagyás van a te eseted egyedi és nem általános .
Első perctől fent van nekem , egyszer sem fagyott még .

Van hozzá update .. azt is felraktad ? Ráadásul a beta verziót tetted fel ... meg is érdemled .
ha van final rom akkor azt kell feltenni , beta rom az még fejlesztés alatt van azoknak adják ki akik vállalják,hogy tesztelik a mindennapok alatt a rom hibáival együtt.   A tesztelők által feltárt hibák kijavításából lesz aztán egy végső rom amiben hiba már már alig van és hamar kiadnak hozzá egy updatet, ami kijavít minden ADDIG FELTÁRT HIBÁT .
A tesztelők természetesen kevesebben vannak mint amikor egy romot végleg kiadnak , sok ember használja ilyenkor , egyértelmű,hogy előfordulhatnak még kisebb hibák amik idővel előjönnek és javítva lesznek.

Lényeg ,, beta romról kár nyilatkozni , hiszen még nem kész rom , mitől ne fagyna , vagy működne tökéletesen ?



Nem elérhető Petaj

  • Hozzászólások: 294
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: SM-P900 / SM-N910F / SM-N960F/DS 512 gb
  • PDA ROM: 6.01 / 6.0.1 / 8.1
  • Skype: Amióta májkroszoft nem használom
Re: Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #132 Dátum: 2014, 08 07, 15:46:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia  ... nálad van valami  ami miatt fagyás van a te eseted egyedi és nem általános .
Első perctől fent van nekem , egyszer sem fagyott még .

Van hozzá update .. azt is felraktad ? Ráadásul a beta verziót tetted fel ... meg is érdemled .
ha van final rom akkor azt kell feltenni , beta rom az még fejlesztés alatt van azoknak adják ki akik vállalják,hogy tesztelik a mindennapok alatt a rom hibáival együtt.   A tesztelők által feltárt hibák kijavításából lesz aztán egy végső rom amiben hiba már már alig van és hamar kiadnak hozzá egy updatet, ami kijavít minden ADDIG FELTÁRT HIBÁT .
A tesztelők természetesen kevesebben vannak mint amikor egy romot végleg kiadnak , sok ember használja ilyenkor , egyértelmű,hogy előfordulhatnak még kisebb hibák amik idővel előjönnek és javítva lesznek.

Lényeg ,, beta romról kár nyilatkozni , hiszen még nem kész rom , mitől ne fagyna , vagy működne tökéletesen ?
Te honnan töltötted le. Én a hivatalos oldalról azt az egyetlen egy 7105-ös romot töltöttem le a mega downloaddal ami fent van. Az írt ki beta 2-t, most letöltöm még egyszer. Amúgy neked mit ír ki az eszköz névjegye?

Tapatalk-kal küldve az én GT-N8010-el


Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #133 Dátum: 2014, 08 09, 09:42:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Te honnan töltötted le. Én a hivatalos oldalról azt az egyetlen egy 7105-ös romot töltöttem le a mega downloaddal ami fent van. Az írt ki beta 2-t, most letöltöm még egyszer. Amúgy neked mit ír ki az eszköz névjegye?

Tapatalk-kal küldve az én GT-N8010-el

Szia

You are not allowed to view links. Register or Login

fentről lefelé haladva az oldalon,
team electrons
Disclaimer
General Info
Rom info
Main features
Flashing Instructions
Download
Ezalatt közvetlen kisebb betűvel. Click to show contect  utána újra megjelenik ugyanez a klikkelési lehetőség , majd ez a felirat
Read the flashing instructions above.
alatta újra  a Click to show contect   
majd ez a felirat   
Did you really read the flashing instructions already???? If you didn't go do it, if you did continue....
ez alatt találod ezt a négy letöltési lehetőséget

Mega Beta2download link
dn3beta update_signed.zipDirect Link for Beta2 Update

Mega-Dn3 V5 Final
dn5v2 update3_signed

A mega DN3 V5 final-t választod  , mikor települt a rom elindítod ,  ...  mikor ezzel megvan akkor rakod csak fel az updatet   dn5v2 update3 signed  ezt kell feltenni ....
Bemásolom megint ennek a romnak a telepítését. ha nem így csinálod ahogy leírtam és lesznek hibák , nem biztos de lehetnek ,nem tudok segíteni.
Ezt a telepítést nem én találtam ki magamtól.
DN3 V5 telepítése.

You are not allowed to view links. Register or Login

A fenti Twrp kell nekünk . Felrakod a külső  SD-re .

Újraindítod a telefont  recovery módban . Mindegy melyik recovery van fent most neked , ezt betallózod és telepíted ...  Mikor telepítetted , akkor nem vagy kész , kikeresed a reboot recovery lehetőséget és újraindítod a telefont .

Tegyük fel véletlenül elnyomsz valamit előfordult velem is már semmi gond , Hangerő fel+kikapcsoló gomb + Home gomb egyszerre megnyomva nyomva tartva , kb 5-8 másodpercig , elengedni újraindul a telefon ,belép újra már az új recoverybe.

Aki nem használta még annak kicsit furcsa lehet de nagyon könnyű a használata.

Ezt a telepítést én így végzem ,  sokat utánaolvastam a kommentek közül , és olvasok az XDA - oldalain , nem csak ennél a romnál .

Amennyiben nem 4.4 es android van a telefonodon , ne próbáld meg a piszkos telepítést , tehát hogy nem formázol teljesen mindent.  Én kipróbáltam kíváncsiságból úgy hogy felraktam ezt a romot mindent töröltem a telefonról és másnap feltettem úgy hogy nem volt full wipe . Nem lett jó . Tehát felesleges időpocsékolás.

You are not allowed to view links. Register or Login

 Természetesen nem kell kicsomagolni ezeket a zip fájlokat . Aki ezzel próbálkozna annak  nem szól ez a leírás.

A letöltött romot szintén másold a külső Sd-re.

és ezt a kernelt is szintén  ugyanoda.

You are not allowed to view links. Register or Login

 Tehát fent van a TWRP , ilyenkor én kiveszem a micro sdt, kiveszem mert már 2 szer leformáztam azt is mióta romolok nem kockáztatok többet. Leveszem a telefon hátulját vigyázva az aksi ne essen ki , kiveszem a micro sd-t.

A wipe lehetőséget választod azon belül a jobb oldalit , Format  data , az töröl mindent , ekkor kérni fogja hogy írd be ha valóban ezt szeretnéd hogy  YES ... beírod  20 másodperc és kész , ekkor , visszalépegetsz , és a Wipen belül az advanced Wipe-t választod és a kettő alsó lehetőségen kívül bepipálsz mindent.  alul lesz egy kék nyíl azt jobbra simítod és megcsinálod ezt is . Ezután újra megcsinálod a format data lehetőséget a wipen belül .

ha ez megvan akkor visszateszed a micro sd-t bekapcsolt állapotban , felpattintod a hátulját , a vissza gombbal addig lépsz amíg jobb alul lesz a reboot lehetőség. Azon belül a recoveryt nyomod meg .

A telefon újraindul recovery modban , középen a select zip to install felirat alatt, lesz egy sor ...

Storage :    ezzel a szóval kezdődik szürke alapon van , arra nyomsz kijön egy ablak ott kiválasztod az external SD card lehetőséget ,  alul megnyomod az OK  gombot  .
Kikeresed a romot magát amit feltettél korábban a micro sdre.
Betallózod  jobbra húzod  a kék nyilat alul és  elkezdődik a telepítés .

Mindent bepipálsz ahol az S5 feliratot látod , a többi szabadon választható , akár mindent is telepíthetsz semmivel nem fog többet fogyasztani a készülék.
mikor elkészül , kiválasztod a reboot system lehetőséget abba teszel pipát leokézod , újraindul a telefon .

Kérheti , ismétlem kérheti , hogy telepitse e a Su , superuser alkalmazást , de lesz egy gomb arra klikkelj hogy  ne tegye , utána újraindul ...

Nem lesz wifi ekkor még nem lényeges hogy miért , semmit nem irsz be , se email címet se semmit , max a neved, feláll a rendszer , vársz egy percet ,  és újraindítod recoveryben .

Betallózod ,  a fent linkelt kernelt , szintén aroma telepítő , mindegy melyik hangrendszert választod , pipa a Booefla, vagy a wolfson lehetőségbe ekkor feltelepül  a kernel .

 Ezután már lesz wifi.

Viszont most jön pár érdekesség .

A  Home gombot ha most nyomva tartod hosszan akkor az utoljára használt alkalmazásaidat látod , azon a romon amit használsz . Ennél a romnál megcserélték . Ezt a funkciót a bal oldali gombbal tehát ami most neked a menüt hozza elő az kapta meg ezt a funkciót .

Igen ám de akkor hol van a menü gomb .
Elvileg , ismétlem elvileg ez a gomb tehát a bal oldali tudná , ...hosszan nyomva ... de nekem csak több óra után csinálta, addig  nem reagált a hosszan nyomásra .

Ha lehúzod a redőnyt abban ott a fogaskerék be tudsz menni  a beállításokba. Mikor bent vagy akkor most már meg tudod keresni a fiók hozzáadását és beállíthatod a fiókod , visszakapod ezzel a telefonszámaid és a névjegyeket .
Egyébként van egy új gomb jobb felül a felső harmadban a szélen , arra tapizva a beállításokat találod meg  , alkalmazásokon belül értem .

sajnos nem mindegyik alkalmazáson belül érhető ez el de jó hír ,hogy a gyáriakon belül igen ...

Nem tudom miért nekem kb 1-2 óra után egyszer csak magától gondol egyet és onnantól reagál a bal gomb a hosszan nyomásra és előjön a beállítási lehetőség .
 Ez nem csak nekem van így , többen írtak már erről az XDA.n

vannak egyéb megoldások is , lehetséges alkalmazásokkal  az alsó gomboknak akár darabonként 7 tulajdonságot adni , hogy mikor , HOSSZÚ VAGY RÖVIDNYOMÁSRA , TÖBBSZÖRI NYOMÁSRA STB STB , MI TÖRTÉNJEN .  Ezt most nem részletezem .

Azt javaslom csak akkor tedd fel azt a romot ha romoltál már van gyakorlatod , nem nehéz , de odafigyelést igényel és természetesen , én pont arra hívom fel mindenki figyelmét , hogy romoláskor bármi , ismétlem bármi megtörténhet tehát csak saját felelősségre csináld még akkor is ha 100 % töltött az aksi.

Csak egy példa ... Harmadszor raktam fel különböző okok miatt . Ebből 2 szer azonnal volt root ,  harmadszor a binárisokat frissíteni kellett , de az xda-n volt olyan akinek telepítenie kellett egy alkalmazást recoveryből azért , hogy meglegyen a root joga .
Ezzel az alkalmazással   You are not allowed to view links. Register or Login  pillanatok alatt lehet az ablakban vagy a szabadban a GPSt gyorsan elindítani , sokkal gyorsabban mintha azt a navigációs alkalmazással tennéd meg .

Korábban már írtam az agni kernel beállításáról most nem írom le még egyszer .
Ettől függetlenül  az egyik telepítésem után nagyon drasztikusan kezdett merülni a telefon ,  emiatt kellett újraraknom az egészet .

Ahhoz ,hogy a bal alsó készülékgomb hosszan nyomva mindig elindítsa a beállításokat , ezt az alkalmazást kell felrakni . You are not allowed to view links. Register or Login
Ha fent van kérni fogja az Xposed alkalmazás telepítését , leokézod , letölti , telepíted.

A keretrendszeren belül , a telepítés /frissítés lehetőséget választod , utána újraindul a készülék.

A letöltésekben megkeresed  a bekeretezett modult   a modulokon belül bepipálod újraindítod a készüléket és ok lesz a bal oldali készülékgomb.

 .

Telepítés beállítás a korábban leírt módon

Nem elérhető Petaj

  • Hozzászólások: 294
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: SM-P900 / SM-N910F / SM-N960F/DS 512 gb
  • PDA ROM: 6.01 / 6.0.1 / 8.1
  • Skype: Amióta májkroszoft nem használom
Re: Re: Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #134 Dátum: 2014, 08 09, 10:48:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia

You are not allowed to view links. Register or Login

fentről lefelé haladva az oldalon,
team electrons............
 .

...............Telepítés beállítás a korábban leírt módon
Köszönöm a kitartásodat és a türelmedet irányomban.

Tapatalk-kal küldve az én GT-N8010-el


Nem elérhető Petaj

  • Hozzászólások: 294
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: SM-P900 / SM-N910F / SM-N960F/DS 512 gb
  • PDA ROM: 6.01 / 6.0.1 / 8.1
  • Skype: Amióta májkroszoft nem használom
Re: Re: Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #135 Dátum: 2014, 08 09, 11:02:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia

You are not allowed to view links. Register or Login

fentről lefelé haladva az oldalon,
team electrons
Disclaimer
General Info.....................stb

Mega-Dn3 V5 Final
dn5v2 update3_signed

A mega DN3 V5 final-t választod  , mikor települt a rom elindítod ,  ...  mikor ezzel megvan akkor rakod csak fel az updatet   dn5v2 update3 signed  ezt kell feltenni ....

Ha ezeket feltettem, tehát az updatet is, akkor az AGNI kernelt is fel kell tenni utána vagy azt már nem?

Tapatalk-kal küldve az én GT-N8010-el


Nem elérhető Petaj

  • Hozzászólások: 294
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: SM-P900 / SM-N910F / SM-N960F/DS 512 gb
  • PDA ROM: 6.01 / 6.0.1 / 8.1
  • Skype: Amióta májkroszoft nem használom
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #136 Dátum: 2014, 08 09, 11:17:08 »
Gondolkodtam egy kicsit, tehát vagyok. Felteszem azt is. Thx mégegyszer.

Tapatalk-kal küldve az én GT-N7105-el


Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Re: Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #137 Dátum: 2014, 08 09, 14:10:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha ezeket feltettem, tehát az updatet is, akkor az AGNI kernelt is fel kell tenni utána vagy azt már nem?

Tapatalk-kal küldve az én GT-N8010-el

Igen fel kell tenni az agni kernelt ,, anélkül nincs wifi ... hogy miért nincs ebbe most ne menjünk bele .. .
Felrakod és lesz ....korábbi hozzászólásban írtam már ennek a kernelnek a beállítását , azt is úgy csináld meg ahogy le van írva ...

Nem elérhető Petaj

  • Hozzászólások: 294
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: SM-P900 / SM-N910F / SM-N960F/DS 512 gb
  • PDA ROM: 6.01 / 6.0.1 / 8.1
  • Skype: Amióta májkroszoft nem használom
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #138 Dátum: 2014, 08 10, 11:18:56 »
Tegnap délután feltettem ismét a DN3 romot, elöször a véglegeset majd utána az updatet és végül az AGNi kernelt úgy ahogy az a nagy lönyvben meg van írva (XDA-n és az itteni kitartó fórum társaktól). Első tapasztalataim: a telefon nem fagy (majd a mélyhűtőben) 2 órás viberezés után sem produkálja azt amit elötte. Tisztább a hangja, már a samsung boot logós hangjánál is érezni. Zene hallgatás szuper. Aksi időröl nem nyilatkozom majd késöbb. Viszont az Automate It program szabályai is helyre álltak. 4.1.2-n egy gyári visszaállítás után nem állt vissza mobilnetről az otthoni wifire. Előző 4.4.2-es betánál semmi nem ment rendesen. Most viszont helyre állt a rend: éjfélkor repülő üzemmód reggel 7 wifi be, 8-kor repülő kikapcs. Elmegyek otthonról wifi ki mobilnet be. Hazajövök mobilnet ki wifi be és még sok apróbb szabályka. Úgy néz ki helyre áll a házirend. Na ezt szeretem. Mégegyszer köszönöm, hogy nem hagytatok letargiába zuhanni, köszönöm a biztatást és segítséget. Szép napot mindenkinek!

Tapatalk-kal küldve az én GT-N8010-el


Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #139 Dátum: 2014, 08 10, 17:42:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tegnap délután feltettem ismét a DN3 romot, elöször a véglegeset majd utána az updatet és végül az AGNi kernelt úgy ahogy az a nagy lönyvben meg van írva (XDA-n és az itteni kitartó fórum társaktól). Első tapasztalataim: a telefon nem fagy (majd a mélyhűtőben) 2 órás viberezés után sem produkálja azt amit elötte. Tisztább a hangja, már a samsung boot logós hangjánál is érezni. Zene hallgatás szuper. Aksi időröl nem nyilatkozom majd késöbb. Viszont az Automate It program szabályai is helyre álltak. 4.1.2-n egy gyári visszaállítás után nem állt vissza mobilnetről az otthoni wifire. Előző 4.4.2-es betánál semmi nem ment rendesen. Most viszont helyre állt a rend: éjfélkor repülő üzemmód reggel 7 wifi be, 8-kor repülő kikapcs. Elmegyek otthonról wifi ki mobilnet be. Hazajövök mobilnet ki wifi be és még sok apróbb szabályka. Úgy néz ki helyre áll a házirend. Na ezt szeretem. Mégegyszer köszönöm, hogy nem hagytatok letargiába zuhanni, köszönöm a biztatást és segítséget. Szép napot mindenkinek!

Tapatalk-kal küldve az én GT-N8010-el
szia 
Így állítsd be az agni kernelt... és soha nem látott aksiidőt fogsz látni.
Agni Main Profile--[Agni-Normal]
Governor--[ZZMoove-optimized]
Scheduler (int Sd)--[Noop]
Scheduler (ext Sd)--[CFQ (default)]
CPU Max Frequency--[1600Mhz (default)]
CPU Undervolting--[Stock]
CPU Min Frequency-- [200MHz (default)]
GPU Frequencies--[160/266/350/440/600]
GPU Undervolting--[Off (default)]
GPU Threshold--[Battsave]
LED fading--[Fade (dark)]
LED Speed--[1x(stock)]
LMK minfree--[Very Light]
AC Charge Rate--[1900mA (default)]
USB Charge Rate--[475mA (default)]
Ignore Unstable Charging Power--[Off (default)]
AGNi preloadSWAP 512MB--[Off (default)]
Touchboost--[Off (default)]
Touch Wake--[10 sec] [You'll have 10 sec to wake the phone after (Auto) screen timeout].
InternalSD read_ahead_kb--[512]
ExternalSD read_ahead_kb--[1024]
Power Saving Load Balancer--[Off (default)]
LZ4 ZRAM SIZE--[500MB]
Swappiness--[60]
Frandom RNG--[Off (default)]
AGNi extSdCard<-->sdcard Switcher--[Secondary Storage-->sdcard (default)]
Touchkey Lighting Scenario--[Lights up only on h/w keys (default)]
MDNIE HIJACK--[Natural]
MDNIE HIJACK SHARPNESS--[On]
Dynamic FileSync V1.2--[On]
AGNi FileSystem Checking on Boot--[Off (default)]
AGNi Battery Stata clear on Boot--[Off (default)]

Nem elérhető Petaj

  • Hozzászólások: 294
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: SM-P900 / SM-N910F / SM-N960F/DS 512 gb
  • PDA ROM: 6.01 / 6.0.1 / 8.1
  • Skype: Amióta májkroszoft nem használom
Re: Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #140 Dátum: 2014, 08 12, 05:17:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
szia 
Így állítsd be az agni kernelt... és soha nem látott aksiidőt fogsz látni.
Agni Main Profile--[Agni-Normal]
Governor--[ZZMoove-optimized]
Scheduler (int Sd)--[Noop]
Scheduler (ext Sd)--[CFQ (default)]
CPU Max Frequency--[1600Mhz (default)]
CPU Undervolting--[Stock]
CPU Min Frequency-- [200MHz (default)]
GPU Frequencies--[160/266/350/440/600]
GPU Undervolting--[Off (default)]
GPU Threshold--[Battsave]
LED fading--[Fade (dark)]
LED Speed--[1x(stock)]
LMK minfree--[Very Light]
AC Charge Rate--[1900mA (default)]
USB Charge Rate--[475mA (default)]
Ignore Unstable Charging Power--[Off (default)]
AGNi preloadSWAP 512MB--[Off (default)]
Touchboost--[Off (default)]
Touch Wake--[10 sec] [You'll have 10 sec to wake the phone after (Auto) screen timeout].
InternalSD read_ahead_kb--[512]
ExternalSD read_ahead_kb--[1024]
Power Saving Load Balancer--[Off (default)]
LZ4 ZRAM SIZE--[500MB]
Swappiness--[60]
Frandom RNG--[Off (default)]
AGNi extSdCard<-->sdcard Switcher--[Secondary Storage-->sdcard (default)]
Touchkey Lighting Scenario--[Lights up only on h/w keys (default)]
MDNIE HIJACK--[Natural]
MDNIE HIJACK SHARPNESS--[On]
Dynamic FileSync V1.2--[On]
AGNi FileSystem Checking on Boot--[Off (default)]
AGNi Battery Stata clear on Boot--[Off (default)]
Köszönöm a beállításokat megtettem most. Egyelőre nagyon meg vagyok elégedve mindennel. Sajnos Samsung függő és kütyümániás vagyok. Note Pro 12.2 wifi-re nagyon fáj a fogam, majd év végén talán lejebb esik az ára. Ugy néz ki a Note 4 is felejtős hacsak nem üt valamivel. Mégegyszer köszönök mindent. Jó reggelt!

Tapatalk-kal küldve az én GT-N8010-el


Nem elérhető Petaj

  • Hozzászólások: 294
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: SM-P900 / SM-N910F / SM-N960F/DS 512 gb
  • PDA ROM: 6.01 / 6.0.1 / 8.1
  • Skype: Amióta májkroszoft nem használom
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #141 Dátum: 2014, 08 12, 05:23:29 »
Milyen beállítással lehetne a Note 2 fényerején erősíteni, de csak nappal verőfényes napsütésben, hogy jobban lehessen látni a kijelzőt. Természetesen a csuszkán kívül, vagy lehet szabályozni a csuszkát mondjuk úgy, hogy 0-150%-ig lehessen állítani. Előre is thx!

Tapatalk-kal küldve az én GT-N8010-el


Nem elérhető lacaone

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy s
  • PDA ROM: i900xxjvs
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #142 Dátum: 2014, 08 16, 20:04:17 »
Sziasztok.note 2 i317m-re létezik Magyar rom? Vagy lehet valahogy magyarosan?  :'(

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #143 Dátum: 2014, 08 16, 21:27:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.note 2 i317m-re létezik Magyar rom? Vagy lehet valahogy magyarosan?  :'(
Drága Barátom ... nem értem a kérdésed.  Magyar rom ? magyar nyelvű ?  magyar fejlesztésű ?  Mindegyik romban benne van a magyar nyelv , legalábbis amit Európába szántak... De nagyon nagyon sokat olvass itt , a nagy Samsung GYIK-ben... és ha azzal megvagy akkor majd mondok még pár helyet ... ahonnan képbe kerülhetsz Androidvilágban ...

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #144 Dátum: 2014, 08 16, 21:29:16 »
Sziasztok .....  Legújabb Agni kernel ... Dn3V5 romot használóknak kötelező , beállítást korábban már leírtam ....

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Morales

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4(SM-N910F)
  • PDA ROM: 5.0.1
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #145 Dátum: 2014, 08 17, 19:40:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok .....  Legújabb Agni kernel ... Dn3V5 romot használóknak kötelező , beállítást korábban már leírtam ....

You are not allowed to view links. Register or Login

Köszi :-)

Nem elérhető Zotyisz1

  • Hozzászólások: 115
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #146 Dátum: 2014, 08 25, 21:38:57 »
Sziasztok.  Feltettem a romot a leírás szerint. Updatet is no meg a kernelt. Kamera hibám van. Erre valami megoldás van?

Nem elérhető Zotyisz1

  • Hozzászólások: 115
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
Re: Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #147 Dátum: 2014, 08 25, 21:39:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok .....  Legújabb Agni kernel ... Dn3V5 romot használóknak kötelező , beállítást korábban már leírtam ....

You are not allowed to view links. Register or Login


You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.  Feltettem a romot a leírás szerint. Updatet is no meg a kernelt. Kamera hibám van. Erre valami megoldás van? Köszönöm.


Nem elérhető Zotyisz1

  • Hozzászólások: 115
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #148 Dátum: 2014, 08 26, 00:03:54 »
Megoldva.

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #149 Dátum: 2014, 08 28, 20:36:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megoldva.

Szia ... most olvastam amit írtál korábban ... mi volt a gond a kamerával? Hogy oldottad meg ? Jól jöhet valakinek ha megosztod a tapasztalatodat ha hasonló hibába ütközik ...