2024, 03 28, 20:59:12
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)  (Megtekintve 132580 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető sinus

  • Hozzászólások: 10
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: N7105
  • PDA ROM: XXUFND3
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #100 Dátum: 2014, 06 03, 09:48:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tegnap este felraktam a beta2 verziót, az AnTuTu mindjárt 21988 lett. Nekem azonnal volt Wifi és Root.
Biztos én vagyok láma de még mindig nem találom az Air Command-ot. Tudna valaki segíteni? :oops:
Szóval Air Command settings menü nálam valamiért nincs. Van valakinek ötlete?

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #101 Dátum: 2014, 06 03, 15:49:31 »
Tökéletes az aksiidő . Így kell beállítani az Agni Controll alkalmazáson belül . Ez a kernel már régóta verhetetlen . A Toll akkor működik ha közelítesz a képernyőhöz közben nyomva van a gomb az oldalán .  Nekem azért színes az alkalmazás ami előjön mert egy MOD van rátéve , sokfélében létezik már MOD az Air command alkalmazásra is .
Bárki akinek valami nem jól működik , az csak azért lehet mert nem a fentiek szerint telepített.
Én kivettem a microsd-t a teljes visszaállítás előtt mindent töröltem a TWRP - n belül.
Utána vissza a micro sd  újra a recovery és így telepítettem.

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #102 Dátum: 2014, 06 10, 21:28:33 »
Sziasztok

Az alábbi Mod letölthető erről az oldalról 4.4 KK  D3n3 romokhoz tökéletes.
Készül a végleges kiadás a D3 KK romból,de lehet előbb egy RC lesz .

You are not allowed to view links. Register or Login

Recoveryből telepíthető utána a gyári kinézet megtalálható az alkalmazásokban a Theme lehetőségen belül , bármikor visszaállítható .


Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #103 Dátum: 2014, 06 11, 20:58:58 »
Sziasztok .

Neon Téma .. nagyon mutatós élőben .

Nem elérhető Morales

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4(SM-N910F)
  • PDA ROM: 5.0.1
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #104 Dátum: 2014, 06 25, 11:26:55 »
Sziasztok nekem nincs wifim az új romnál,pedig feltettem a kernelt is :-( PSN_AGNi_pureSTOCK-v4.2.1_R3_N7105_4.4.2_AROMA-signed.zip

Nem elérhető Morales

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4(SM-N910F)
  • PDA ROM: 5.0.1
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #105 Dátum: 2014, 06 26, 10:30:10 »
Jó lett,a leírás szerint kell csinálni mindent és utána tökéletes!

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #106 Dátum: 2014, 06 27, 20:42:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok nekem nincs wifim az új romnál,pedig feltettem a kernelt is :-( PSN_AGNi_pureSTOCK-v4.2.1_R3_N7105_4.4.2_AROMA-signed.zip

szia .. valamit nem jól csináltál .... mióta megjelent használom ....   fontos a belső  sd-t is formázni kell twrp-t használj ... lesz egy hely ahol formatok előtt be kell írni a yes-t  utána jobbra simítod a nyilat és csinálja ezután kézi wipet is megcsinálhatod ... mikor felrakod akkor hagyd elindulni ,,, csak ne add meg az emai címed .  azokat ugord át ... mikor felállt a rendszer utána telepítsd az agni kernelt ... ha megvan KELL lennie  wifinek ... nem lehet ,hogy nincs .

lesz egy uj alkalmazásod ahol tudsz állítani majd sok mindent   ott lehet a hangerőt , az aksifogyasztást stb stb beállítani.

You are not allowed to view links. Register or Login

ez pedig egy frissítés azoknak akik használják ezt a beta romot , és még nem rakták fel.

nincs nálam olyan hiba se fagyás se semmi  amit észrevettem volna , ezután a frissítés után ...

Szintén recoveryből kell felrakni ...

Amíg tart a focivb addig nem lesz végleges verzió  de nem baj mert így is nagyon jó már ez a rom ... ha vége akkor az E team folytatja .....

 :ok:

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #107 Dátum: 2014, 06 27, 21:45:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jó lett,a leírás szerint kell csinálni mindent és utána tökéletes!

Persze ,hogy jó lett , tedd fel a frissítést is ...

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #108 Dátum: 2014, 06 29, 07:19:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login!fZ0znJDK!p2Ww6-cRYv6YlTdjwZW1ufxIarjtgsxKECerceeLFio

Sziasztok ..... kicsit hamarabb lett készen . Telepítése a korábban leírtak szerint. Jó romolást.

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #109 Dátum: 2014, 06 29, 09:41:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login!fZ0znJDK!p2Ww6-cRYv6YlTdjwZW1ufxIarjtgsxKECerceeLFio

Sziasztok ..... kicsit hamarabb lett készen . Telepítése a korábban leírtak szerint. Jó romolást.

a fenti link nem megy önállóan, nem baj itt az e team oldala ,alul megtaláljátok a letöltési linket.

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Petaj

  • Hozzászólások: 294
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: SM-P900 / SM-N910F / SM-N960F/DS 512 gb
  • PDA ROM: 6.01 / 6.0.1 / 8.1
  • Skype: Amióta májkroszoft nem használom
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #110 Dátum: 2014, 06 30, 19:35:59 »
Sziasztok,
Szeretném feltenni ezt az űj ROM-ot annyi szépet halottam róla. Most 4.1.2 van rajta lassan lejár a 2 év gari (na nem mintha ez nagyon izgatna). Én egy nyugodt típusü ember vagyok nem romolgatok éjjel-nappal. Prőbálok rákészülni, izgulok előtte alatta utána (még egy sima rootolás közben is). Tehát: GT-N7105 (T-és 4.1.2-es ROM-mal, általam függetlenítve, rootolva, CWM Recovery 6.0.1.9 van rajta.) és kérném, hogy valaki írja le szájba rágósan, hogy a TWRP kell-e nekem a romoláshoz ha igen hogy tegyem fel? ha nem akkor csináljak mindent ugyanúgy mint ha az lenne (CWM vagy TWRP ugyan az csak más team csinálja?)? Illetve a legujabb DN3 v5 FOR NOTE 2 N7105.zip után mit tegyek vagy tehetek fel (fix-et vagy mást és egyáltalán mi szükség fixálni ha jó, vagy nem jó? Honnan töltsem le?). Szóval itt állok Díl Emma előtt és segítséget kérek mert bepánikoltam!
Előre is thx a válaszokért. 

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #111 Dátum: 2014, 07 01, 20:28:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,
Szeretném feltenni ezt az űj ROM-ot annyi szépet halottam róla. Most 4.1.2 van rajta lassan lejár a 2 év gari (na nem mintha ez nagyon izgatna). Én egy nyugodt típusü ember vagyok nem romolgatok éjjel-nappal. Prőbálok rákészülni, izgulok előtte alatta utána (még egy sima rootolás közben is). Tehát: GT-N7105 (T-és 4.1.2-es ROM-mal, általam függetlenítve, rootolva, CWM Recovery 6.0.1.9 van rajta.) és kérném, hogy valaki írja le szájba rágósan, hogy a TWRP kell-e nekem a romoláshoz ha igen hogy tegyem fel? ha nem akkor csináljak mindent ugyanúgy mint ha az lenne (CWM vagy TWRP ugyan az csak más team csinálja?)? Illetve a legujabb DN3 v5 FOR NOTE 2 N7105.zip után mit tegyek vagy tehetek fel (fix-et vagy mást és egyáltalán mi szükség fixálni ha jó, vagy nem jó? Honnan töltsem le?). Szóval itt állok Díl Emma előtt és segítséget kérek mert bepánikoltam!
Előre is thx a válaszokért.

Szia  később leírom amikor lesz időm .  Érdemes felrakni , KELL a TWRP.

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #112 Dátum: 2014, 07 01, 22:43:23 »
DN3 V5 telepítése.

You are not allowed to view links. Register or Login

A fenti Twrp kell nekünk . Felrakod a külső  SD-re .

Újraindítod a telefont  recovery módban . Mindegy melyik recovery van fent most neked , ezt betallózod és telepíted ...  Mikor telepítetted , akkor nem vagy kész , kikeresed a reboot recovery lehetőséget és újraindítod a telefont .

Tegyük fel véletlenül elnyomsz valamit előfordult velem is már semmi gond , Hangerő fel+kikapcsoló gomb + Home gomb egyszerre megnyomva nyomva tartva , kb 5-8 másodpercig , elengedni újraindul a telefon ,belép újra már az új recoverybe.

Aki nem használta még annak kicsit furcsa lehet de nagyon könnyű a használata.

Ezt a telepítést én így végzem ,  sokat utánaolvastam a kommentek közül , és olvasok az XDA - oldalain , nem csak ennél a romnál .

Amennyiben nem 4.4 es android van a telefonodon , ne próbáld meg a piszkos telepítést , tehát hogy nem formázol teljesen mindent.  Én kipróbáltam kíváncsiságból úgy hogy felraktam ezt a romot mindent töröltem a telefonról és másnap feltettem úgy hogy nem volt full wipe . Nem lett jó . Tehát felesleges időpocsékolás.

You are not allowed to view links. Register or Login

Innen a lap alján letöltheted magát a romot . Természetesen nem kell kicsomagolni ezeket a zip fájlokat . Aki ezzel próbálkozna annak  nem szól ez a leírás.

A letöltött romot szintén másold a külső Sd-re.

és ezt a kernelt is szintén  ugyanoda.

You are not allowed to view links. Register or Login

 Tehát fent van a TWRP , ilyenkor én kiveszem a micro sdt, kiveszem mert már 2 szer leformáztam azt is mióta romolok nem kockáztatok többet. Leveszem a telefon hátulját vigyázva az aksi ne essen ki , kiveszem a micro sd-t.

A wipe lehetőséget választod azon belül a jobb oldalit , Format  data , az töröl mindent , ekkor kérni fogja hogy írd be ha valóban ezt szeretnéd hogy  YES ... beírod  20 másodperc és kész , ekkor , visszalépegetsz , és a Wipen belül az advanced Wipe-t választod és a kettő alsó lehetőségen kívül bepipálsz mindent.  alul lesz egy kék nyíl azt jobbra simítod és megcsinálod ezt is . Ezután újra megcsinálod a format data lehetőséget a wipen belül .

ha ez megvan akkor visszateszed a micro sd-t bekapcsolt állapotban , felpattintod a hátulját , a vissza gombbal addig lépsz amíg jobb alul lesz a reboot lehetőség. Azon belül a recoveryt nyomod meg .

A telefon újraindul recovery modban , középen a select zip to install felirat alatt, lesz egy sor ...

Storage :    ezzel a szóval kezdődik szürke alapon van , arra nyomsz kijön egy ablak ott kiválasztod az external SD card lehetőséget ,  alul megnyomod az OK  gombot  .
Kikeresed a romot magát amit feltettél korábban a micro sdre.
Betallózod  jobbra húzod  a kék nyilat alul és  elkezdődik a telepítés .

Mindent bepipálsz ahol az S5 feliratot látod , a többi szabadon választható , akár mindent is telepíthetsz semmivel nem fog többet fogyasztani a készülék.
mikor elkészül , kiválasztod a reboot system lehetőséget abba teszel pipát leokézod , újraindul a telefon .

Kérheti , ismétlem kérheti , hogy telepitse e a Su , superuser alkalmazást , de lesz egy gomb arra klikkelj hogy  ne tegye , utána újraindul ...

Nem lesz wifi ekkor még nem lényeges hogy miért , semmit nem irsz be , se email címet se semmit , max a neved, feláll a rendszer , vársz egy percet ,  és újraindítod recoveryben .

Betallózod ,  a fent linkelt kernelt , szintén aroma telepítő , mindegy melyik hangrendszert választod , pipa a Booefla, vagy a wolfson lehetőségbe ekkor feltelepül  a kernel .

 Ezután már lesz wifi.

Viszont most jön pár érdekesség .

A  Home gombot ha most nyomva tartod hosszan akkor az utoljára használt alkalmazásaidat látod , azon a romon amit használsz . Ennél a romnál megcserélték . Ezt a funkciót a bal oldali gombbal tehát ami most neked a menüt hozza elő az kapta meg ezt a funkciót .

Igen ám de akkor hol van a menü gomb .
Elvileg , ismétlem elvileg ez a gomb tehát a bal oldali tudná , ...hosszan nyomva ... de nekem csak több óra után csinálta, addig  nem reagált a hosszan nyomásra .

Ha lehúzod a redőnyt abban ott a fogaskerék be tudsz menni  a beállításokba. Mikor bent vagy akkor most már meg tudod keresni a fiók hozzáadását és beállíthatod a fiókod , visszakapod ezzel a telefonszámaid és a névjegyeket .
Egyébként van egy új gomb jobb felül a felső harmadban a szélen , arra tapizva a beállításokat találod meg  , alkalmazásokon belül értem .

sajnos nem mindegyik alkalmazáson belül érhető ez el de jó hír ,hogy a gyáriakon belül igen ...

Nem tudom miért nekem kb 1-2 óra után egyszer csak magától gondol egyet és onnantól reagál a bal gomb a hosszan nyomásra és előjön a beállítási lehetőség .
 Ez nem csak nekem van így , többen írtak már erről az XDA.n

vannak egyéb megoldások is , lehetséges alkalmazásokkal  az alsó gomboknak akár darabonként 7 tulajdonságot adni , hogy mikor , HOSSZÚ VAGY RÖVIDNYOMÁSRA , TÖBBSZÖRI NYOMÁSRA STB STB , MI TÖRTÉNJEN .  Ezt most nem részletezem .

Azt javaslom csak akkor tedd fel azt a romot ha romoltál már van gyakorlatod , nem nehéz , de odafigyelést igényel és természetesen , én pont arra hívom fel mindenki figyelmét , hogy romoláskor bármi , ismétlem bármi megtörténhet tehát csak saját felelősségre csináld még akkor is ha 100 % töltött az aksi.

Csak egy példa ... Harmadszor raktam fel különböző okok miatt . Ebből 2 szer azonnal volt root ,  harmadszor a binárisokat frissíteni kellett , de az xda-n volt olyan akinek telepítenie kellett egy alkalmazást recoveryből azért , hogy meglegyen a root joga .
Ezzel az alkalmazással   You are not allowed to view links. Register or Login  pillanatok alatt lehet az ablakban vagy a szabadban a GPSt gyorsan elindítani , sokkal gyorsabban mintha azt a navigációs alkalmazással tennéd meg .

Korábban már írtam az agni kernel beállításáról most nem irom le még egyszer .
Ettől függetlenül  az egyik telepítésem után nagyon drasztikusan kezdett merülni a telefon ,  emiatt kellett újraraknom az egészet .

Holnap este leszek legközelebb , ha addig valaki elkezdi felrakni  és valami gondja lesz akkor a 7100  topiban kérjen segítséget .


Nem elérhető Petaj

  • Hozzászólások: 294
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: SM-P900 / SM-N910F / SM-N960F/DS 512 gb
  • PDA ROM: 6.01 / 6.0.1 / 8.1
  • Skype: Amióta májkroszoft nem használom
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #113 Dátum: 2014, 07 02, 02:27:36 »
Köszönöm a részletes választ!

Tapatalk-kal küldve az én GT-N8010-el


Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #114 Dátum: 2014, 07 02, 20:50:25 »
Sziasztok
Ahhoz ,hogy a bal alsó készülékgomb hosszan nyomva mindig elindítsa a beállításokat , ezt az alkalmazást kell felrakni . You are not allowed to view links. Register or Login
Ha fent van kérni fogja az Xposed alkalmazás telepítését , leokézod , letölti , telepíted.

A keretrendszeren belül , a telepítés /frissítés lehetőséget választod , utána újraindul a készülék.

A letöltésekben megkeresed  a bekeretezett modult   a modulokon belül bepipálod újraindítod a készüléket és ok lesz a bal oldali készülékgomb.

Kijött a legújabb AGNI KERNEL ..

You are not allowed to view links. Register or Login

Telepítés beállítás a korábban leírt módon.



Nem elérhető Morales

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4(SM-N910F)
  • PDA ROM: 5.0.1
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #115 Dátum: 2014, 07 06, 18:20:27 »
Sziasztok.Nincs valami megoldás a képernyő tükrözésére?Mert 4.3-tól nem müködik.:-(Nincs valami xposed modul?Az új rommal sem müködik az ezcast.

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #116 Dátum: 2014, 07 06, 19:53:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.Nincs valami megoldás a képernyő tükrözésére?Mert 4.3-tól nem müködik.:-(Nincs valami xposed modul?Az új rommal sem müködik az ezcast.
szia ..pont úgy nem működik mint az rtl most például.

 Az utolsó frissítés előtt nem ment 4.3 as androiddal,pontosabban teljes képernyőn nem ment  . Mostanában  volt egy frissítés ,
4.4 en is tökéletesen megy .
Ne kérdezd ez miért van . Meg kell várni a kedvenc programjaidnak a frissítését a legújabb androidra. Ilyen hiba mindig lesz .


Nem elérhető Morales

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4(SM-N910F)
  • PDA ROM: 5.0.1
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #117 Dátum: 2014, 07 07, 09:36:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
szia ..pont úgy nem működik mint az rtl most például.

 Az utolsó frissítés előtt nem ment 4.3 as androiddal,pontosabban teljes képernyőn nem ment  . Mostanában  volt egy frissítés ,
4.4 en is tökéletesen megy .
Ne kérdezd ez miért van . Meg kell várni a kedvenc programjaidnak a frissítését a legújabb androidra. Ilyen hiba mindig lesz .

Hogy érted hogy nem megy teljes képernyőn?Lehet valahol állítani a megjelenítést?

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #118 Dátum: 2014, 07 07, 21:39:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hogy érted hogy nem megy teljes képernyőn?Lehet valahol állítani a megjelenítést?
Már megy teljes képernyőn de ez csak az új frissítés óta van így ... eddig középen kb 2,5cm  x 4 cm  téglalapban jelent meg  csak .

Nem elérhető Morales

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4(SM-N910F)
  • PDA ROM: 5.0.1
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #119 Dátum: 2014, 07 07, 21:47:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Már megy teljes képernyőn de ez csak az új frissítés óta van így ... eddig középen kb 2,5cm  x 4 cm  téglalapban jelent meg  csak .

Nálam sajna nem jó,hardver hibára hivatkozik :-(  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #120 Dátum: 2014, 07 08, 23:25:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nálam sajna nem jó,hardver hibára hivatkozik :-(  You are not allowed to view links. Register or Login
Szia . Nekem elindul , de mivel semmire nem kapcsolódik azt írja  No Device  Found  .

Szerintem tedd fel ezt a kernelt .. ma jött ki ... nekem ez van fent .

You are not allowed to view links. Register or Login

a lap alján klikk a direkt download gombra ha ezzel sem megy . akkor rakd újra a romot . Ahogy leírtam úgy . Formáztad a belső sd-t a rom telepítésekor ? TWRP-t használtál ? Valami nem tökéletes nálad , ha újra felrakod ezt a romot akkor többször is csinálj egymás után full wipet.Ahova a YES-t be kell írni ....  arra gondolok.

Utána rakd fel . Miután felállt a rendszer utána mehet a kernel . Jónak kell lennie.




Nem elérhető Morales

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4(SM-N910F)
  • PDA ROM: 5.0.1
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #121 Dátum: 2014, 07 09, 12:35:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia . Nekem elindul , de mivel semmire nem kapcsolódik azt írja  No Device  Found  .

Szerintem tedd fel ezt a kernelt .. ma jött ki ... nekem ez van fent .

You are not allowed to view links. Register or Login

a lap alján klikk a direkt download gombra ha ezzel sem megy . akkor rakd újra a romot . Ahogy leírtam úgy . Formáztad a belső sd-t a rom telepítésekor ? TWRP-t használtál ? Valami nem tökéletes nálad , ha újra felrakod ezt a romot akkor többször is csinálj egymás után full wipet.Ahova a YES-t be kell írni ....  arra gondolok.

Utána rakd fel . Miután felállt a rendszer utána mehet a kernel . Jónak kell lennie.


Rendben,megpróbálom.

Nem elérhető Morales

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4(SM-N910F)
  • PDA ROM: 5.0.1
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #122 Dátum: 2014, 07 09, 14:02:11 »
Nem jó az új kernellel sem,újra raktam a romot full wipe+belső memo törlés....nem jó a screen mirroring:-(A Mirascast stick tökéletes Xperia z-vel müködik a screen mirroring.

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #123 Dátum: 2014, 07 09, 18:33:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem jó az új kernellel sem,újra raktam a romot full wipe+belső memo törlés....nem jó a screen mirroring:-(A Mirascast stick tökéletes Xperia z-vel müködik a screen mirroring.
akkor pass     :hmm:

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #124 Dátum: 2014, 07 18, 21:15:47 »
Sziasztok .

Agni kernelt használóknak egy segítség a beállításokhoz.

Érdemes megcsinálni  :ok:

Agni Main Profile--[Agni-Normal]
Governor--[ZZMoove-optimized]
Scheduler (int Sd)--[Noop]
Scheduler (ext Sd)--[CFQ (default)]
CPU Max Frequency--[1600Mhz (default)]
CPU Undervolting--[Stock]
CPU Min Frequency-- [200MHz (default)]
GPU Frequencies--[160/266/350/440/600]
GPU Undervolting--[Off (default)]
GPU Threshold--[Battsave]
LED fading--[Fade (dark)]
LED Speed--[1x(stock)]
LMK minfree--[Very Light]
AC Charge Rate--[1900mA (default)]
USB Charge Rate--[475mA (default)]
Ignore Unstable Charging Power--[Off (default)]
AGNi preloadSWAP 512MB--[Off (default)]
Touchboost--[Off (default)]
Touch Wake--[10 sec] [You'll have 10 sec to wake the phone after (Auto) screen timeout].
InternalSD read_ahead_kb--[512]
ExternalSD read_ahead_kb--[1024]
Power Saving Load Balancer--[Off (default)]
LZ4 ZRAM SIZE--[500MB]
Swappiness--[60]
Frandom RNG--[Off (default)]
AGNi extSdCard<-->sdcard Switcher--[Secondary Storage-->sdcard (default)]
Touchkey Lighting Scenario--[Lights up only on h/w keys (default)]
MDNIE HIJACK--[Natural]
MDNIE HIJACK SHARPNESS--[On]
Dynamic FileSync V1.2--[On]
AGNi FileSystem Checking on Boot--[Off (default)]
AGNi Battery Stata clear on Boot--[Off (default)]