2024, 03 28, 12:04:02
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)  (Megtekintve 132432 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #50 Dátum: 2014, 01 01, 21:56:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Boldog Új Évet mindenkinek!

Nagy a csend itt...
Érdeklődnék, hogy ki hogy áll a főzött 4.3-s romokkal?
Én Lion MK5-t használok, de nem igazán akkubarát. Más gondom nincs vele.
Jöttek ki most újak: Ditto vagy rootos MK9, de nem meggyőzőek még.

Vélemények?
Szia ..... Neked is BUÉK !
Legnagyobb gond mindegyik 4.3 rommal,hogy csak a Devil kernel jó hozzájuk. Nincsen választási lehetőség . A Liont mikor kijött próbáltam arra nem emlékszek ahhoz is kell e  de a többiben a wifi csak a Devil kernellel kel életre.
Azt írják ha a bootloadert is cseréli valaki akkor mehet a  gyári kernel egyből lesz wifi , de akkor meg ugrik a garancia.

A Ditto rom és egyik sem tudja a Boeffla-t nem szereti a TA-t ... megkérdeztem Sharpot ez a kernel miatt van . Amúgy a Dittoban működnek a Note 3 alkalmazások.
A Lion rom készítője erre hétre ígért egy új kiadást ...
Nekem most 4.1.2 rom van fetn a magyar T mobilos.
Ezzel a kernellel ... Minden állítható , testreszabható.  Framarootal rootoltam egy pillanat alatt megvolt .
You are not allowed to view links. Register or Login
A kernelhez pár dolgot le kell tölteni a Playstore-ról  , például,hogy állítani lehessen a proci sebességét. Busybox is kell hozzá szintén a Playről .

Használom a Themer launchert  itt mindennap új kinézetet lehet letölteni , az alap androidot  van hogy 2 hétig sem látom ...

You are not allowed to view links. Register or Login

a themer-hez kell egy jelszó MSTRCD

A gyári magyar 4.3 at sem fogom feltenni a knox miatt.....

Találtam valamit

You are not allowed to view links. Register or Login

itt a leírás,hogyan lehet 7100 módosított romokat átalakítani ,úgy hogy nekünk is működjenek ....

jó lenne ha valaki ezt meg tudná csinálni .....

más nem jut eszembe :) 



Nem elérhető KTibxx

  • Hozzászólások: 66
  • PDA: S Note 2 GT-N7105
  • PDA ROM: 4.4.2 KitKat
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #51 Dátum: 2014, 01 01, 22:37:23 »
Sziasztok! n7105 EFS mentésre melyik a legegyszerűbb módszer ? A fentebb említett EFSProfessional , Vagy van más is? / a 7100-hoz való módszerek nem működnek úgy tűnik / Köszönöm

Nem elérhető KTibxx

  • Hozzászólások: 66
  • PDA: S Note 2 GT-N7105
  • PDA ROM: 4.4.2 KitKat
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #52 Dátum: 2014, 01 01, 23:16:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! n7105 EFS mentésre melyik a legegyszerűbb módszer ? A fentebb említett EFSProfessional , Vagy van más is? / a 7100-hoz való nem tudom használhatóak e mert sokkal kisebb a mentett fájl mérete mint a 7100-nál / Illetve az LTE verziónál kell mentés egyáltalán? El lehet vaszíteni az imei számot? /főként, hogy semmi nem lesz módosítva a gyári rendszeren, csak 1-2 app miatt kellett a root /
Köszönöm
Bocsánat, pontosítottam a kérdést

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #53 Dátum: 2014, 01 03, 10:37:07 »
Sziasztok . Nincs sok módosított rom a vasunkhoz.
Találtam egy nekem tetszőt.LG launcher , sok animáció aromán belül telepítéskor rengeteg dolog választható kinek kinek szája íze szerint .
 Nem fejlesztik már de  4.1.2 romról van szó , teljesen jó így ahogyan van .
Aroma telepítő . A N.E.A.K  kernelt érdemes feltenni ha jó aksiidőt akartok.Telepítés közben választható , utána érdemes feltenni a legújabb változatot.Hozzá két uneak alkalmazás . Ha ezek fent vannak akkor akár a proci sebessége is állítható, és lesz ugyanaz a hang mint a Boeffla itt Wolfson audio control név alatt lehet megtalálni az uNEAK Engine pro alkalmazáson belül.
4.3 as romot nem adtak még ki nekünk olyat amihez ne a Devil kernel lenne szükséges a wifi miatt.
egyelőre nem is foglalkozok 4.3 as romokkal ha találkozik valaki valami jóval ,  jó aksiidő , knoxfree stb  az írjon majd itt.
Busyboxot a playről kell eltölteni hozzá
ROm
You are not allowed to view links. Register or Login
Kernel :
You are not allowed to view links. Register or Login
Busybox:
You are not allowed to view links. Register or Login
Uneak:
You are not allowed to view links. Register or Login    az első két alkalmazás szükséges az egyik fizetős 225 ft .
Letöltés:
You are not allowed to view links. Register or Login

Nagyon sokáig kerestem . Ez az utolsó előtti verzió 10.01 es  van belőle z11.01 de azt sehol nem találtam meg a linkek már érvénytelenek..pedig sokáig kerestem . Ez is teljesen jó ,ugyanaz amit a megadott oldalon a fotókon láttok.

Nem elérhető suti

  • Hozzászólások: 55
  • Navigáció / Navigation: Vaze
  • PDA: SM-N910C
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #54 Dátum: 2014, 01 10, 12:06:32 »
Sziasztok NOte 2 LTE verziom van.
most szeretném felteni a Dito3.1.1 (4.3 romot). Olyan kérdéseim lenének hogy:
-simán mehet gyári 4.1.2 THM romra?
-Knox free-e a Dito rom?
-(gondolom) alapból van e root?
-melyik kerner jó hozzá (wifi müködjön rendesen)?
-ha nem teszik akkor simán ODINAL vissza tudom rakni a gyári 4.1.2 THM romot?
-esetleg aki használja tapasztalatok?
-esetleg egy rövid leírás a telepitést folyamatáról
Elöre is köszönöm a választ üdv.

Nem elérhető lackaba

  • Hozzászólások: 99
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: 3 Betűs.
  • PDA: G935F.7.BTU
  • PDA ROM: Nougat 7.
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #55 Dátum: 2014, 02 12, 17:58:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok NOte 2 LTE verziom van.
most szeretném felteni a Dito3.1.1 (4.3 romot). Olyan kérdéseim lenének hogy:
-simán mehet gyári 4.1.2 THM romra?
-Knox free-e a Dito rom?
-(gondolom) alapból van e root?
-melyik kerner jó hozzá (wifi müködjön rendesen)?
-ha nem teszik akkor simán ODINAL vissza tudom rakni a gyári 4.1.2 THM romot?
-esetleg aki használja tapasztalatok?
-esetleg egy rövid leírás a telepitést folyamatáról
Elöre is köszönöm a választ üdv.                    [4.3] DN3 (Ditto 3. megjegyzés) ROM SGH-I317, SGH-i317M, N7105 a Electron csapat (E-csoport) 10-12-13.Itt megtalálsz minden leirást hozzá.Nem Knox free.Deviol kernel jó hozzá.Én ezt a romot használom az eredeti kernellel,és jó a wifi.Irtad hogy 4.1.2-vagy,ha nincs a programok között olyan hogy Knox akkor nincs probléma.Ha megunod vissza mehetsz az eredeti romra.

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #56 Dátum: 2014, 02 14, 21:59:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login


azt irtad nem knox free


  egyik legsikeresebb rom a vasunkra ,,, nekem is volt már fent többször több hétig ,,,, természetesen knox mentes ...

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #57 Dátum: 2014, 02 15, 16:55:38 »
[4.3] DN3(Ditto Note 3) ROM for SGH-i317, SGH-i317M, N7105 from Electron Team (E-Team) 10-12-13

Ennek a romnak a telepítéséről írok a következő posztban ,pár sorban .

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #58 Dátum: 2014, 02 15, 17:27:59 »
Sziasztok

Innen lehet letölteni a romot .  A telepítést nem írom le részletesen .Feltételezem , hogy aki ezt fel szeretné tenni annak már egy rootolt rom van a vasán.
You are not allowed to view links. Register or Login
Aroma telepítő , FONTOS , hogy amikor az N7105 és még két típusú telefon választási lehetőséget láttok , pipáljátok be a miénket. Ennek a romnak a feltétele után  a TA nem fog működni rendesen mert kernelfüggő alkalmazás .
Ahhoz ,hogy hibamentes legyen
You are not allowed to view links. Register or Login  ezt a recoveryt KELL feltenni ( van egy másik is de ez egyszerűbben használható )
A recovery telepítése után a CWMben keressétek meg a reboot recovery lehetőséget , ezt válasszátok ekkor kerültök csak ebbe az új recoverybe . Akinek már ez a recoveryje van fent annak természetesen ez a lépés kimarad.
Telepítés után nem lesz wifi. Választható a  Devil és az Agni kernel ,én ezt használom . Támogatja  a Boeffla-Sound  hangrendszert.
Ezt a kernelt tegyétek fel majd a telepítés után
You are not allowed to view links. Register or Login

Itt pedig a MOD  amivel  meglehet változtatni a kinézetet.
You are not allowed to view links. Register or Login

recoveryből kell ezt is felrakni m wipe cache , wipe dalvik után . Mindkettő FONTOS .

OTA  update lehetőséget fog felajánlani de nem tölti le .
Itt az elérhetősége :
You are not allowed to view links. Register or Login



Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #59 Dátum: 2014, 02 15, 17:58:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login

itt pedig ha valakinek hiányozna a gyorsgombok közül a zseblámpa ebben a 25 gombban az is benne van .

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #60 Dátum: 2014, 03 08, 14:34:43 »
Sziasztok
TA kompatibilis Agni kernel.4.3 androidhoz.Ideje volt .

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető suti

  • Hozzászólások: 55
  • Navigáció / Navigation: Vaze
  • PDA: SM-N910C
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #61 Dátum: 2014, 03 09, 21:53:55 »
Sziasztok

Itt az 4.3 T-mobile rom LTE note 2 re:
You are not allowed to view links. Register or Login
Plusz még olyan kérdésem lenne hogy ez a rom tartalmaza e KNOX védelmet mert ha nem már rakom is fel :)
Esetleg aki használja tapasztalat?
ÜDv Süti

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #62 Dátum: 2014, 03 10, 18:46:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok

Itt az 4.3 T-mobile rom LTE note 2 re:
You are not allowed to view links. Register or Login
Plusz még olyan kérdésem lenne hogy ez a rom tartalmaza e KNOX védelmet mert ha nem már rakom is fel :)
Esetleg aki használja tapasztalat?
ÜDv Süti
Szia  ... 1000 %  hogy benne van a knox ... minden 4.3 as gyári romban benne van ...   annak megfelelő aki nem szereti a főzött romokat. Aki a gyárira esküszik az tegye fel nyugodtan , de utána már csak  gyárikat telepítsen innentől .
Én személy szerint kíváncsi vagyok , szeretem megnézni  milyenek a nekem tetsző módosított romok .
Nemsokára lesz 4.4 es Ditto rom is a vasunkra ....  de természetesen kinek kinek saját ízlése szerint

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #63 Dátum: 2014, 03 10, 19:11:56 »
Akik gyári 4.3 as romot szeretnének.

You are not allowed to view links. Register or Login

ez egy gyári rom knox nélkül.....    rootolt , nincs módositva.

You are not allowed to view links. Register or Login

ez pedig a legjobb kernel hozzá. Triangleaway kompatibilis.

Nem elérhető suti

  • Hozzászólások: 55
  • Navigáció / Navigation: Vaze
  • PDA: SM-N910C
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #64 Dátum: 2014, 03 11, 01:29:55 »
Szia
Köszönöm a választ.
Én cska gyárit használo ezt azért szeretném felrakni mert agyar rom t-s is.
Itt az a kérdés hogy lehet e rootolni ugy hogy a knox ne zavarjon be és hogy a garanci ne veszen el .
A kernert is szeretem meg hagyni.
Röviden egy gyári rom és egy root semmi más.
Ez megoldható e enél a romnál vagy nem :)?

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #65 Dátum: 2014, 03 11, 20:39:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia
Köszönöm a választ.
Én cska gyárit használo ezt azért szeretném felrakni mert agyar rom t-s is.
Itt az a kérdés hogy lehet e rootolni ugy hogy a knox ne zavarjon be és hogy a garanci ne veszen el .
A kernert is szeretem meg hagyni.
Röviden egy gyári rom és egy root semmi más.
Ez megoldható e enél a romnál vagy nem :)?

szia ..

Ha még valaki nem olvasta volna, igaz angol nyelvű: All you wanted to know about KNOX Void Warranty 0×1
A lényeg, hogy egy eFuse nevű technikával megy a dolog, ami lehetőséget ad a csak olvasható memória átprogramozására valós időben. Ezt teszi az új bootloader, ha Samsung aláírás nélküli flasheléssel találkozik. (pl. root)
Átbillenti a flaget a csak olvasható memóriában, és az ettől kezdve nem állítható vissza. Otthon Odinnal, CWM-mel, pláne apk-val tuti hogy nem.
Annyira én sem értek hozzá, így talán az elképzelhető, hogy megfelelő hardveres és szoftveres technikával és hozzáértéssel ezt az átprogramozást vissza is lehetne billenteni magában a read-only chipben valami direkt hozzáféréssel. Ezt ha egyáltalán lehetséges lesz valamikor, biztosan nem csinálják meg neked ingyen.

Chainfire és a Samsung is azt mondja, hogy ez a flag nem visszaállítható.
A bevezetett Knox konténeres rendszer biztonságának garantálásához kellett ez a jelző, hogy minden változatlan a telefonon. Nem a rootolókkal akartak kitolni szerintem, az csak következmény. Meg a garanciavesztés (elvileg).
Ha olyan egyszerű volna ki-be kapcsolgatni ezt a flaget, akkor a nagyvállalati és esetleg kormányzati szervek hogyan bízhatnának meg a Knox rendszerben?
Úgy látszik a Samsung most erre tett inkább. A magán felhasználóknak pedig lehet, hogy nincs is akkora szüksége a Knoxra. Illetve az is kérdés lehet, hogy mekkora százalékban rootolják az összes eladott telefont.

Tehát jelenleg az a két választási lehetőség van, hogy vagy Knox és garancia, vagy rootolás, ROM-olás elvileg megszűnt garanciával, és ilyenkor már akkor se lehetne Knoxot telepíteni később, ha akarnánk a 0x1-es flages telefonokra.
Az eladott S4-ekben már benne volt a technika, de csak szoftverfrissítéssel jelentkezett később. (Valószínűleg nem volt még kész a Knox.) Más kérdés, hogy eleinte erről senki nem tudott, csak miután az új bootloaderrel felmerült. Így akkor anno még nem is volt döntési lehetőség, általában bízott mindenki, hogy ha lesz valami gubanc, azt előbb-utóbb megoldják. Nem, ezt nem.  :(

Még az lehetne, hogy akinek a régi bootloadere van, nem frissített, az feltehetne olyan főzött ROM-okat, amit a régi bootloaderrel hoztak össze a rommerek. Nem tudom, hogy van-e ilyen.
Ha 0x1-es, akkor már tökmindegy, a hajó már elment.

A Note 3 már a telepíthető Knoxszal együtt jelent meg, ott még ez a legutóbbi lehetőség sincs.


nagyon röviden N7100 típuson  megoldva már ... ahogy olvasom .. de a miénken N7105 ha egyszer felrakod a gyári romot 4.3 ast  és ha bármit módosítasz , kernel , root , recovery ...  vége a garanciának . Más szóval ha már nincs garancia a telódon csinálhatsz bármit . De ha van akkor nem érdemes kockáztatni mert ha elromlik akkor drága lesz a  javítás.

Nem elérhető suti

  • Hozzászólások: 55
  • Navigáció / Navigation: Vaze
  • PDA: SM-N910C
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #66 Dátum: 2014, 03 15, 19:37:49 »
Szia Atikanj!
You are not allowed to view links. Register or Login
Esetleg ezt nézted mert ha minden igaz (nem valami jó az angolom) ez nem dobja átt a flaget a telefonban marad minden ugy ahogy van. Vagy rosszul tudom?
Üdv süti
Még anyi hogy ha Odinal rakom fel a 4.3 at akkor is átdobja a flaget?

Nem elérhető nyikolaj888

  • Hozzászólások: 39
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: I9000
  • PDA ROM: XXJW5
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #67 Dátum: 2014, 03 15, 19:43:12 »
Üdv mindenkinek!
Most lettem s3 tulajból note2 lte n7105 tulaj.
Szeretnék pár kérdést feltenni nektek ti már biztos jártasabbak vagytok mint én.
Sajnálattal  tapasztaltam ,hogy itt az ariza patch,és a különböző patchelt modemek és patchelt kernelek nem működnek.
Jelenleg egy 4.1.2-es verzió van fent és 4.3-ra szeretnék frissíteni,de félek hogy megint találkozom a
 :csak segélyhívás használható. felirattal hiába rakom vissza az efs mappát.
Tudtok nekem segíteni egy-két tippel estleg patchelt modemmel,kernellel amit frissítés után ha elmászik az imeim és efs visszarakást csinálok akkor 4.3-on minden működik engem a knox nem érdekel mert garim nincs.
Előre is köszönöm ha tudtok segíteni.

Nem elérhető ZsDaniel

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1081
  • Nem: Férfi
  • PDA ROM: Minden infó az aláírásban
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #68 Dátum: 2014, 03 15, 23:15:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv mindenkinek!
Most lettem s3 tulajból note2 lte n7105 tulaj.
Szeretnék pár kérdést feltenni nektek ti már biztos jártasabbak vagytok mint én.
Sajnálattal  tapasztaltam ,hogy itt az ariza patch,és a különböző patchelt modemek és patchelt kernelek nem működnek.
Jelenleg egy 4.1.2-es verzió van fent és 4.3-ra szeretnék frissíteni,de félek hogy megint találkozom a
 :csak segélyhívás használható. felirattal hiába rakom vissza az efs mappát.
Tudtok nekem segíteni egy-két tippel estleg patchelt modemmel,kernellel amit frissítés után ha elmászik az imeim és efs visszarakást csinálok akkor 4.3-on minden működik engem a knox nem érdekel mert garim nincs.
Előre is köszönöm ha tudtok segíteni.
Az ariza patch, patch-elt modem csak azért kellett, mert nem hivatalos úton volt függetlenítve, hanem valamilyen más módszerrel, amitől még a széria-szám is elmászott. Ha függő vagy valóban gyárilag független az N2LTE, akkor semmi szükség ilyen patch-ekre.

Apple iPhone 5 és iPad Mini [iOS 8.1.2]
Samsung Galaxy S3 (I9300) | ArchiDroid V2.X [4.4.4]
Google Chromecast
Apple iPod Nano 6G

Nem elérhető nyikolaj888

  • Hozzászólások: 39
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: I9000
  • PDA ROM: XXJW5
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #69 Dátum: 2014, 03 16, 00:02:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az ariza patch, patch-elt modem csak azért kellett, mert nem hivatalos úton volt függetlenítve, hanem valamilyen más módszerrel, amitől még a széria-szám is elmászott. Ha függő vagy valóban gyárilag független az N2LTE, akkor semmi szükség ilyen patch-ekre.
Köszönöm a válaszodat és honnan tudom meg hogy akkor meg merjem csinálni az upgradet vagy nem .A kies is felkínálta a frissítés lehetőségét.Használtan vettem azt mondták független de t mobilos logóval jelentkezik be a telo.Ez mondjuk nem jelenti hogy függő.Bár t-mobilos kártyával használom.
Vagy lehet valamit lementeni úgy hogy vissza tudjam tenni károsodás nélkül ha"ismeretlen alapsáv"felirat fogad
Szerinted merjem nem lesz unknown baseband felirat?
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat?

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #70 Dátum: 2014, 03 17, 18:34:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia Atikanj!
You are not allowed to view links. Register or Login
Esetleg ezt nézted mert ha minden igaz (nem valami jó az angolom) ez nem dobja átt a flaget a telefonban marad minden ugy ahogy van. Vagy rosszul tudom?
Üdv süti
Még anyi hogy ha Odinal rakom fel a 4.3 at akkor is átdobja a flaget?
Szia ...  Mivel kezdi mindenki ezeknél a megoldásoknál ? Azzal,hogy saját felelősségedre . Nem tűnik egyszerűnek ez a megoldás egészen pontosan kiforrottnak. Ettől az a rom amit korábban linkeltem aminek az oldalán kint van KNOX FREE  mert kiszedték belőle de semmi máshoz nem nyúltak , sokkal egyszerűbbnek tűnik,azt feltenni, egyszerűbb , biztonságosabb és ami a legfontosabb nem kell hozzá pc odin , ha megunod és mégis például 4.1.2 es romot szeretnél újra , simán visszarakhatod . De sorolhatnám az előnyöket... Természetesen szíved joga .

Rootolva lesz egyszerre , Knox  nincs benne , kint van az új Agni kernel én is azt használom .

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #71 Dátum: 2014, 03 17, 18:46:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv mindenkinek!
Most lettem s3 tulajból note2 lte n7105 tulaj.
Szeretnék pár kérdést feltenni nektek ti már biztos jártasabbak vagytok mint én.
Sajnálattal  tapasztaltam ,hogy itt az ariza patch,és a különböző patchelt modemek és patchelt kernelek nem működnek.
Jelenleg egy 4.1.2-es verzió van fent és 4.3-ra szeretnék frissíteni,de félek hogy megint találkozom a
 :csak segélyhívás használható. felirattal hiába rakom vissza az efs mappát.
Tudtok nekem segíteni egy-két tippel estleg patchelt modemmel,kernellel amit frissítés után ha elmászik az imeim és efs visszarakást csinálok akkor 4.3-on minden működik engem a knox nem érdekel mert garim nincs.
Előre is köszönöm ha tudtok segíteni.
Szia ... korábbi hozzászólásokban már írtam a 4.3 as romokról , linkekkel együtt feljebb megtalálod . Nem kell még modemet sem cserélni ezeknél . A legújabb Agni kernelt kell feltenni  telepítés után recoveryből azért,hogy legyen wifi. de egyébként is sokkal jobb aksiidők , Booefla hang  stb stb érhető el ezzel a kernellel.Ennek is itt van az elérhetősége feljebb.
Knox nem zavar azt írod , akkor tedd fel a T-Mobilos Magyar romot PC odinnal . Szeretnél Note 3 alkalmazásokat ? Akkor pedig azt a romot amit én használok . Soha egyszer nem fagyott még le tökéletesen működik mióta felraktam .

Nem elérhető nyikolaj888

  • Hozzászólások: 39
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: I9000
  • PDA ROM: XXJW5
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #72 Dátum: 2014, 03 17, 20:08:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia ... korábbi hozzászólásokban már írtam a 4.3 as romokról , linkekkel együtt feljebb megtalálod . Nem kell még modemet sem cserélni ezeknél . A legújabb Agni kernelt kell feltenni  telepítés után recoveryből azért,hogy legyen wifi. de egyébként is sokkal jobb aksiidők , Booefla hang  stb stb érhető el ezzel a kernellel.Ennek is itt van az elérhetősége feljebb.
Knox nem zavar azt írod , akkor tedd fel a T-Mobilos Magyar romot PC odinnal . Szeretnél Note 3 alkalmazásokat ? Akkor pedig azt a romot amit én használok . Soha egyszer nem fagyott még le tökéletesen működik mióta felraktam .
Szia!Köszönöm a segítségedet de had kérdezek még valamit.Adnál egy linket hogy konkrétan melyik az a rom amit javasolsz?Ha azt teszem fel akkor biztos,hogy nem kell félnem hogy "csak segélyhívás indítható" felirat vár a romolás után.Ez egy fájlos vagy több fájlos és mivel rakjam fel.Ha modemet nem piszkálja akkor nem lesz gond a telefonálással utána csak azért kérdem mert én az s3-nál 3x jártam így alkalom /5000x2.Egyszer meg 10.000.- .Szóval bocs ha teljesen hülyének nézek ki csak már parázom tőle viszont nekem 4.3 volt az s3-on és klasszisokkal jobb mint 4.1.2.Válaszodat várom és előre is köszönöm

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #73 Dátum: 2014, 03 19, 20:07:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!Köszönöm a segítségedet de had kérdezek még valamit.Adnál egy linket hogy konkrétan melyik az a rom amit javasolsz?Ha azt teszem fel akkor biztos,hogy nem kell félnem hogy "csak segélyhívás indítható" felirat vár a romolás után.Ez egy fájlos vagy több fájlos és mivel rakjam fel.Ha modemet nem piszkálja akkor nem lesz gond a telefonálással utána csak azért kérdem mert én az s3-nál 3x jártam így alkalom /5000x2.Egyszer meg 10.000.- .Szóval bocs ha teljesen hülyének nézek ki csak már parázom tőle viszont nekem 4.3 volt az s3-on és klasszisokkal jobb mint 4.1.2.Válaszodat várom és előre is köszönöm

Szia  13 hozzászólással feljebb ott van a Dn3  rom    ez van nekem is  ,, oltt van minden link ami kell neked. nem linkelem be mégegyszer semmi értelme ugyanazt többször linkelni.
recoveryből kell feltenni ott van minden leirás ami fontos, a  recovery amit fel kell tenni a telepítés előtt , ezt a recoveryt akkor is fel lehet tenni ha most gyári rom van valakinek fent.
Nyugodtan felteheted nem fog elmenni sem az imei sem  semmi.... de  nandroid mentést csináljál  a romolás előtt.


Nem elérhető András123

  • Hozzászólások: 33
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
Re: Samsung Galaxy Note2 LTE (N7105)
« Reply #74 Dátum: 2014, 03 20, 08:34:13 »
Sziasztok.Miért ad a szerviz menű fekete képernyőt?