2024, 03 28, 11:45:15

Szerző Téma: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305) - Általános beszélgetés  (Megtekintve 140542 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Killer

  • Hozzászólások: 360
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: mikor mi
  • PDA: SE X1,S7 EDGE, stb.
  • PDA ROM: Mostanában mindig gyári
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #200 Dátum: 2014, 10 04, 13:11:59 »
Tedd fel odin-al és kész nem kell várni.     :)

Nem elérhető ixorn01

  • Hozzászólások: 16
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2.0 coopet
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #201 Dátum: 2014, 10 09, 15:19:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tedd fel odin-al és kész nem kell várni.     :)

még garis a teló, várok, hátha nemsokára kidobják nálunk is.

Nem elérhető gjoco1958

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy S3 LTE
  • PDA ROM: I9305XXUEMK1
  • Skype: grbejzsef
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #202 Dátum: 2014, 10 18, 19:20:59 »
Sziasztok!
A napokban cseréltem le az S3-as telefonom és még itt nem jártam ezért elnézést kérek,ha láma kérdéseket teszek fel,de nagy vonalakban előlről elolvastam az itteni Fórumot.Azt nyilván értem és tapasztaltam,hogy egy-két dologban más a két készülék tulajdonsága......Az alap S3-as készülékemnél nagyjából meg ismertem a ROM felrakást,viszont ahogy itt olvasgatam a HSZ-eket,észrevettem,hogy ennél a készüléknél alapjaiban más módszerrel kell ROM-ot cserélni.Ebben kérnék(igaz le van irva)egy kis konyha nyelvi tanácsot,hogy mi az,amire oda kell figyelni,nehogy téglásitsam a készülékem.Használtan vettem T-mobil függő.Az első érdekesség,amivel nem tudok mit kezdeni:Szeretem a hagyományos Total Commanderes adat átvitelt.Azt veszem észre,hogy ha csatlakoztatom tároló módban a TC-hez a felugró ablakban az előző tulaj neve jelenik meg.Van-e erre valami megoldás,hogy ez ne igy jelenjen meg,hanem úgy mint anno a másiknál,hogy csak a teló tipusa látszódjon?Igazándiból nem zavar,de mi ennek az oka?
A másik kérdésem az lenne,amit már az elején emlitettem,hogy a ROM felrakásánál mi az az alapvető dolog,amire oda kell figyelnem Odin-os frissitésnél+a ROOT-ról olvastam,hogy sokat beszéltetek,hogy nem igazán jön össze egy-két "sorstársam"-nak.Illetve a KNOX nullázás is gondokat okoz.
Alapjában első neki futásnak a gyári T-mobilos ROM-ot szeretném feltenni:
 You are not allowed to view links. Register or Login  itt ugye az 5. az,ami Nekem kell(vagy rosszul gondolom?)
Második lépésben majd szeretném a 4.4-et,de ez egy másik történet.
Nos,ha valaki egy kis iránymutatót nagyvonalakban leirná,hogy mire figyeljek oda nagyon meg köszönöm!
Egy picit hosszúra sikerült a HSZ,de az LTE mássága miatt szeretnék egy kicsit világosabban látni.
Köszi még egyszer!
Üdv:gjoco1958
ui:Üdv a Fórumnak és tagjainak  ;)

Nem elérhető Scipio

  • Hozzászólások: 100
  • PDA: G930F
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #203 Dátum: 2014, 10 19, 09:14:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
A napokban cseréltem le az S3-as telefonom és még itt nem jártam ezért elnézést kérek,ha láma kérdéseket teszek fel,de nagy vonalakban előlről elolvastam az itteni Fórumot.Azt nyilván értem és tapasztaltam,hogy egy-két dologban más a két készülék tulajdonsága......Az alap S3-as készülékemnél nagyjából meg ismertem a ROM felrakást,viszont ahogy itt olvasgatam a HSZ-eket,észrevettem,hogy ennél a készüléknél alapjaiban más módszerrel kell ROM-ot cserélni.Ebben kérnék(igaz le van irva)egy kis konyha nyelvi tanácsot,hogy mi az,amire oda kell figyelni,nehogy téglásitsam a készülékem.Használtan vettem T-mobil függő.Az első érdekesség,amivel nem tudok mit kezdeni:Szeretem a hagyományos Total Commanderes adat átvitelt.Azt veszem észre,hogy ha csatlakoztatom tároló módban a TC-hez a felugró ablakban az előző tulaj neve jelenik meg.Van-e erre valami megoldás,hogy ez ne igy jelenjen meg,hanem úgy mint anno a másiknál,hogy csak a teló tipusa látszódjon?Igazándiból nem zavar,de mi ennek az oka?
A másik kérdésem az lenne,amit már az elején emlitettem,hogy a ROM felrakásánál mi az az alapvető dolog,amire oda kell figyelnem Odin-os frissitésnél+a ROOT-ról olvastam,hogy sokat beszéltetek,hogy nem igazán jön össze egy-két "sorstársam"-nak.Illetve a KNOX nullázás is gondokat okoz.
Alapjában első neki futásnak a gyári T-mobilos ROM-ot szeretném feltenni:
 You are not allowed to view links. Register or Login  itt ugye az 5. az,ami Nekem kell(vagy rosszul gondolom?)
Második lépésben majd szeretném a 4.4-et,de ez egy másik történet.
Nos,ha valaki egy kis iránymutatót nagyvonalakban leirná,hogy mire figyeljek oda nagyon meg köszönöm!
Egy picit hosszúra sikerült a HSZ,de az LTE mássága miatt szeretnék egy kicsit világosabban látni.
Köszi még egyszer!
Üdv:gjoco1958
ui:Üdv a Fórumnak és tagjainak  ;)
Üdv
Tényleg kicsit hosszú lett, de semmi gond.
1. A romfelrakás ugyan az mint a többi Samunál ( Odinnal, PDA részbe tallózva )
2. Mivel nem az eredeti rom van rajta így a KNOX számlálót bukod ha váltasz romot
3. Igen azt a romot kell feltenned amit linkeltél, de inkább You are not allowed to view links. Register or Login szed le mert gyorsabban lejön
4. A PC-re csatlakozáskor a régi tulaj neve szerintem megszünik az új romtól (ezt nem tudom hogy varázsolta oda)

Nem elérhető gjoco1958

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy S3 LTE
  • PDA ROM: I9305XXUEMK1
  • Skype: grbejzsef
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #204 Dátum: 2014, 10 19, 09:36:50 »
Szia!
 :oops:Annyira új vagyok itt,hogy bocs,de nem úgy működik itt a "vissza válasz",mint más Fórumon,hogy az idézetre nyomok és irom is?Legalábbis próbáltam,de nem sikerült.
Na mindegy.Először is köszi a válaszod.Bocs,hogy tényleg hosszúra sikeredett,de első körben igy dobta a gép.
OK az Odin az megy,nem gond.
A 4.3-as ROM-ot a tulaj azt mondta(ez a gari levélen is rajta van)szervizben tették fel.
Köszi a meg erősitésed,hogy ez a ROM kell(már itt figyel a gépen)Mire is gondolsz,hogy a KNOX-ot bukom?Az LTE-nél nem lehet nullázni?
Arra gondoltam,hogy nem a Tmobilnál mókoltak valamit,hogy a tulaj nevét dobja fel az ablakban elsőre?De igen Én is erre gondoltam,hogy az újra rakás eltünteti.Regnap az összes beállitást végig nyálaztam,de sehol nem találok ilyen bejegyzést,hogy le tudnám gyalulni a nevet.
Köszi még egyszer.
ui:Ja akkor hogy is megy ez a RE?

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #205 Dátum: 2014, 10 19, 11:20:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!
 :oops:Annyira új vagyok itt,hogy bocs,de nem úgy működik itt a "vissza válasz",mint más Fórumon,hogy az idézetre nyomok és irom is?Legalábbis próbáltam,de nem sikerült.
Pedig úgy van ;)
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető Killer

  • Hozzászólások: 360
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: mikor mi
  • PDA: SE X1,S7 EDGE, stb.
  • PDA ROM: Mostanában mindig gyári
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #206 Dátum: 2014, 10 19, 11:46:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!
 :oops:Annyira új vagyok itt,hogy bocs,de nem úgy működik itt a "vissza válasz",mint más Fórumon,hogy az idézetre nyomok és irom is?Legalábbis próbáltam,de nem sikerült.
Na mindegy.Először is köszi a válaszod.Bocs,hogy tényleg hosszúra sikeredett,de első körben igy dobta a gép.
OK az Odin az megy,nem gond.
A 4.3-as ROM-ot a tulaj azt mondta(ez a gari levélen is rajta van)szervizben tették fel.
Köszi a meg erősitésed,hogy ez a ROM kell(már itt figyel a gépen)Mire is gondolsz,hogy a KNOX-ot bukom?Az LTE-nél nem lehet nullázni?
Arra gondoltam,hogy nem a Tmobilnál mókoltak valamit,hogy a tulaj nevét dobja fel az ablakban elsőre?De igen Én is erre gondoltam,hogy az újra rakás eltünteti.Regnap az összes beállitást végig nyálaztam,de sehol nem találok ilyen bejegyzést,hogy le tudnám gyalulni a nevet.
Köszi még egyszer.
ui:Ja akkor hogy is megy ez a RE?
A hsz. feletti idézet re kell nyomni nem az alatta lévőre lehet hogy az a hiba.
Eszköz név beállítások/általános/eszköz névjegye/eszköz név ezt át irod és utána már úgy fogja látni a pc meg minden.  Mi előtt romot cserélsz szerintem csak csinálj egy fullwipe-ot recovery-ből.

Nem elérhető gjoco1958

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy S3 LTE
  • PDA ROM: I9305XXUEMK1
  • Skype: grbejzsef
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #207 Dátum: 2014, 10 19, 12:26:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A hsz. feletti idézet re kell nyomni nem az alatta lévőre lehet hogy az a hiba.
Eszköz név beállítások/általános/eszköz névjegye/eszköz név ezt át irod és utána már úgy fogja látni a pc meg minden.  Mi előtt romot cserélsz szerintem csak csinálj egy fullwipe-ot recovery-ből.


Köszi mindenkinek,de ezt már az alap beállitások során megtettem.Ott az teló tipusa van beirva.Ki érti ezt?Na de nem érdekes,gondolom az újra rakás eltünteti.
További szép napot!

Nem elérhető dszucssandor

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: omnia
  • PDA: Samsung omnia i900
  • PDA ROM: 6.1
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #208 Dátum: 2014, 10 24, 16:11:53 »
Sziasztok.
A kérdésem az lenne egy hozzáértő számára, hogy van ez  a 4.4 kitkat rom, amit német telefonokra már kiadtak, van e benne magyar nyelv?
Honnan tudom letölteni egyszerűen regisztráció nélkül, hogy odinnal rátöltve frissíthessem?
A samsung oldalán regisztrációt kér.
Köszönöm a választ.

Nem elérhető gjoco1958

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy S3 LTE
  • PDA ROM: I9305XXUEMK1
  • Skype: grbejzsef
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #209 Dátum: 2014, 10 24, 17:35:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.
A kérdésem az lenne egy hozzáértő számára, hogy van ez  a 4.4 kitkat rom, amit német telefonokra már kiadtak, van e benne magyar nyelv?
Honnan tudom letölteni egyszerűen regisztráció nélkül, hogy odinnal rátöltve frissíthessem?
A samsung oldalán regisztrációt kér.
Köszönöm a választ.

Szia!
Igaz még LTE-ben kezdő vagyok,de fentebb olvashatod,hogy már "régi"S3-as gazda vagyok ;)
Nekem ezt a ROM-ot ajánlotta az egyik spanom,de még nem volt alkalmam feltenni.
De Nálam jártasabbak felül birálják.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető gjoco1958

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy S3 LTE
  • PDA ROM: I9305XXUEMK1
  • Skype: grbejzsef
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #210 Dátum: 2014, 10 24, 18:21:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!
Igaz még LTE-ben kezdő vagyok,de fentebb olvashatod,hogy már "régi"S3-as gazda vagyok ;)
Nekem ezt a ROM-ot ajánlotta az egyik spanom,de még nem volt alkalmam feltenni.
De Nálam jártasabbak felül birálják.
You are not allowed to view links. Register or Login

Ez már egy újabb:
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Killer

  • Hozzászólások: 360
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: mikor mi
  • PDA: SE X1,S7 EDGE, stb.
  • PDA ROM: Mostanában mindig gyári
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #211 Dátum: 2014, 10 24, 23:29:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!
Igaz még LTE-ben kezdő vagyok,de fentebb olvashatod,hogy már "régi"S3-as gazda vagyok ;)
Nekem ezt a ROM-ot ajánlotta az egyik spanom,de még nem volt alkalmam feltenni.
De Nálam jártasabbak felül birálják.
You are not allowed to view links. Register or Login
Nincs nagy különbség az LTE és a Sima S3 között romolás stb. minden ugyan úgy megy. Knox is van. :(
Tedd fel az újabbat amit javasolt gjoco1958. Én még azt használom amit aspanod javasolt de lehet hogy ebben már  jobb az akku idő stb. You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Scipio

  • Hozzászólások: 100
  • PDA: G930F
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #212 Dátum: 2014, 10 25, 08:08:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.
A kérdésem az lenne egy hozzáértő számára, hogy van ez  a 4.4 kitkat rom, amit német telefonokra már kiadtak, van e benne magyar nyelv?
Honnan tudom letölteni egyszerűen regisztráció nélkül, hogy odinnal rátöltve frissíthessem?
A samsung oldalán regisztrációt kér.
Köszönöm a választ.
Tessék You are not allowed to view links. Register or Login nem kell regisztrálnod, csak tetü lassan jön le.

Nem elérhető Killer

  • Hozzászólások: 360
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: mikor mi
  • PDA: SE X1,S7 EDGE, stb.
  • PDA ROM: Mostanában mindig gyári
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #213 Dátum: 2014, 10 25, 12:45:47 »
Van magyar nyelv a Német 4.4.-ben és a Lengyelben is.

Nem elérhető Scipio

  • Hozzászólások: 100
  • PDA: G930F
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #214 Dátum: 2014, 10 25, 12:51:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Van magyar nyelv a Német 4.4.-ben és a Lengyelben is.
Kiegészítem, pontosabban az összes EU-ra gyártott romban van magyar ;)

Nem elérhető gjoco1958

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy S3 LTE
  • PDA ROM: I9305XXUEMK1
  • Skype: grbejzsef
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #215 Dátum: 2014, 10 29, 14:31:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.
A kérdésem az lenne egy hozzáértő számára, hogy van ez  a 4.4 kitkat rom, amit német telefonokra már kiadtak, van e benne magyar nyelv?
Honnan tudom letölteni egyszerűen regisztráció nélkül, hogy odinnal rátöltve frissíthessem?
A samsung oldalán regisztrációt kér.
Köszönöm a választ.

Szia!
Érdeklődni szeretnék,hogy fel pattintottad valamelyik 4.4-et már?Tapasztalat-vélemény ;)
Üdv:gjoco

Nem elérhető zamboati

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG L70
  • PDA ROM: 4.3
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #216 Dátum: 2014, 11 19, 08:42:11 »
Sziasztok

Haverom feltette a telójára Odinnal a következő szoftvert:
I9305XXUENH1 4.3-as szoftvert a Sammobilről töltötte le
Viszont nem mentette a EFS mappát felelőtlenül
A teló IMEI száma: null Hálózatot nem talál
Custom binary download: yes(2counts)
Current binary: Samsung Official
System Status: Official
Knox Warranty VOID: 1
AP SWAEV: A2

Hogy tudnám kijavítani a hibáját, visszahozni az IMEI számot, mert gondolom azért nem talál hálózatot?

Nem elérhető zamboati

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG L70
  • PDA ROM: 4.3
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #217 Dátum: 2014, 11 19, 19:55:34 »
Látom még senki sem szólt hozzá, de közben megtaláltam a problémára a megoldást. Szóval nekem nem Samsungom van, hanem Lg-m, de mivel az enyémen szoktam szoftvert cserélni, ezért megpróbáltam helyrehozni a hülyeségét. Egy a lényeg, mielőtt bármihez is hozzákezdesz, szedd össze az összes fórumot, ami a témával foglalkozik, és csak utána kezdj hozzá bármihez is.Itt a legfontosabb az EFS mentése, ezt minden fórumon hangsúlyozzák, de sokan felelőtlenül hozzákezdenek, aztán meg sír a szájuk.Egyrészt fel sem kellett volna tenni a 4.3-t, mert arról visszafele nem lehet frissíteni. Szerencsére a Knox kóddal nem kell foglalkoznom, talán azt még nem lehet visszaállítani.Egy a lényeg, ha valaki ugyanebbe a hibába esik, akkor ezen az oldalon megtalálja a megoldást.

You are not allowed to view links. Register or Login

Az oldal alján található You are not allowed to view links. Register or Login hivatkozással vissza lehet állítani az IMEI számot. A mobil IMEI száma null-null volt. A visszaállított IMEI tökéletesen megegyezik az akkumulátor mögötti számsorral.KB 2 perc volt.  :taps:

Nem elérhető foldermate

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: MIO
  • PDA: ZTE
  • PDA ROM: ZTE
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #218 Dátum: 2014, 12 02, 15:49:35 »
Sziasztok! Olyan problémám van ha Odinnal rootolom a telot végigmegy a művelet,újraindul megjelenik a Superuser de nem lehet megnyitni.4.3 Android van rajta.

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #219 Dátum: 2014, 12 02, 15:55:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Olyan problémám van ha Odinnal rootolom a telot végigmegy a művelet,újraindul megjelenik a Superuser de nem lehet megnyitni.4.3 Android van rajta.
probáld törölni az adatait,

Nem elérhető foldermate

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: MIO
  • PDA: ZTE
  • PDA ROM: ZTE
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #220 Dátum: 2014, 12 02, 16:00:53 »
Bocsánat milyen adatait?

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #221 Dátum: 2014, 12 02, 16:07:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bocsánat milyen adatait?
beáll,alkalmazások,összes,megkeresed rányomizol,adatok törlése.

Nem elérhető 0Gyuri0

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: galaxy
  • PDA ROM: 4.3
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #222 Dátum: 2014, 12 15, 15:22:25 »
Sziasztok!
Független gyári I9305 ROM-ot keresek. Egy napja ülök a gép előtt és nem találok. Mindegyik T-Mobilos.
Előre is köszi a segítséget!!!!!!!!!!!!!

Nem elérhető Scipio

  • Hozzászólások: 100
  • PDA: G930F
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #223 Dátum: 2014, 12 16, 14:22:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Független gyári I9305 ROM-ot keresek. Egy napja ülök a gép előtt és nem találok. Mindegyik T-Mobilos.
Előre is köszi a segítséget!!!!!!!!!!!!!
Nekem is ez van fent You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető clio92

  • Hozzászólások: 11
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Galaxy S7 Edge /Gold Platinum/
  • PDA ROM: 6.0.1
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #224 Dátum: 2014, 12 26, 21:34:40 »
Nem is foksz találni függetlent hozzá,mert ithon nálunk csak a t-mobil forgalmazza.