2024, 03 29, 01:15:51

Szerző Téma: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305) - Általános beszélgetés  (Megtekintve 140556 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető god95

  • Hozzászólások: 83
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy SIII GT-I9300
  • PDA ROM: I9300XXEMC2
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #25 Dátum: 2013, 06 17, 20:12:43 »
Üdv! GOndolgkozok egy ilyen beszerzésén de elötte gondoltam megkérdezlek titeket :) Veélemények(természetesen a negaiv is fontos ha van) Meg esetleg van-e különbség a sima i9300-al szemben(olyanra gondolok ami érezhető a mindennapi használatban esetleg játékok közben)
egyelőre ennyi köszi

Nem elérhető hzoli4

  • Hozzászólások: 1166
  • PDA: htc hd2, Samsung galaxy S5
  • PDA ROM: Htc hd2 NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9-HWA V2.9 [NativeSD] Samsung galaxy S6 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #26 Dátum: 2013, 06 18, 11:08:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv! GOndolgkozok egy ilyen beszerzésén de elötte gondoltam megkérdezlek titeket :) Veélemények(természetesen a negaiv is fontos ha van) Meg esetleg van-e különbség a sima i9300-al szemben(olyanra gondolok ami érezhető a mindennapi használatban esetleg játékok közben)
egyelőre ennyi köszi
Én eddig nem tapasztaltam rosszat vele kapcsolatba, meg az a + 1 gb ram sokat dob rajta. Ha a rádió hiányát nem hiányolod akkor szerintem jó kis teló.Játékok nálam nem akadoznak gyári rommal, pedig sokszor jástszom energiatakarékos módba és nem igazán szokták megfogni. Normál használat mellett még az aksi ideje se rossz akár 2-3 napot is kibír de minimum 1 nap. Ilyen  kijelző mellett szerintem nem rossz aksi használat.

Nem elérhető taxi18

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Samsung Galaxy A8
  • PDA: Samsung Galaxy SA8
  • Skype: bozai.misi
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #27 Dátum: 2013, 06 26, 15:22:20 »
Sziasztok szeretném rootolni Galaxy S3 I9305 LTE-es telomat,esetleg valaki tudna ebben segíteni.Köszönöm!!

Nem elérhető hzoli4

  • Hozzászólások: 1166
  • PDA: htc hd2, Samsung galaxy S5
  • PDA ROM: Htc hd2 NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9-HWA V2.9 [NativeSD] Samsung galaxy S6 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #28 Dátum: 2013, 06 27, 12:14:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok szeretném rootolni Galaxy S3 I9305 LTE-es telomat,esetleg valaki tudna ebben segíteni.Köszönöm!!

A i9300 fórumon a GYIK részen van leírás videóval .Nagyjából megegyezik max annyiba különbözhet , hogyha drivereket vagy romokat kell rakni akkor nem a 9300-ás romot kell hozzá felrakni. De alapnak jó.

Nem elérhető taxi18

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Samsung Galaxy A8
  • PDA: Samsung Galaxy SA8
  • Skype: bozai.misi
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #29 Dátum: 2013, 06 27, 19:38:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A i9300 fórumon a GYIK részen van leírás videóval .Nagyjából megegyezik max annyiba különbözhet , hogyha drivereket vagy romokat kell rakni akkor nem a 9300-ás romot kell hozzá felrakni. De alapnak jó.

Köszönöm  :ok:

Nem elérhető Tuzsi88

  • Hozzászólások: 94
  • PDA: Samsung Galaxy S 4
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #30 Dátum: 2013, 06 29, 00:02:32 »
Sziasztok! Gondolkodom egy ilyen készülék vásárlásán. Az lenne a kérdésem mint laikusnak, hogy itt lehet váltogatni hogy 4G-n legyen vagy csak 3G-n? Sory a hülye kérdésért...:)

Nem elérhető hzoli4

  • Hozzászólások: 1166
  • PDA: htc hd2, Samsung galaxy S5
  • PDA ROM: Htc hd2 NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9-HWA V2.9 [NativeSD] Samsung galaxy S6 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #31 Dátum: 2013, 06 29, 10:46:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Gondolkodom egy ilyen készülék vásárlásán. Az lenne a kérdésem mint laikusnak, hogy itt lehet váltogatni hogy 4G-n legyen vagy csak 3G-n? Sory a hülye kérdésért...:)

Miért ne lehetne, nem kötelező 4G-t használni. Régen is lehetett 2G-és 3G között váltani.

Nem elérhető spitya

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4502
  • Nem: Férfi
  • Samsung-Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO-Nextgen
  • PDA: GALAXY S10+ SM-G975F
  • PDA ROM: G975FXXU9ETLJ gyári
  • Skype: spitya68
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #32 Dátum: 2013, 07 04, 10:08:15 »
Gömbpanoráma (majdnem) mindenkinek, root nélkül.

A nemrég megjelent Samsung Galaxy S4 és HTC One Google Edition készülékek egyik váratlan mellékhatása az lett, hogy egy lelkes hekker rekordidő alatt kioperálta az amúgy a korábbiakhoz (tehát még a Nexusokon elérhetőkhöz képest is) javított kamera alkalmazást, és ahogy az már lenni szokott, mindenki számára elérhetővé tette. Az előző verzióhoz képest csak minimálisak a fejlesztések (főleg a hosszú érintéssel elővarázsolható beállítás-kapcsolók felhasználóbarátabb elrendezésén lehet őket tetten érni, az Android Authority lenti képe szépen mutatja, hogyan néznek most ki), de ami igazán érdekes, hogy sikerült az alkalmazást (pontosabban alkalmazásokat, mert a Google kamerája szervesen egybeforrt a galéria alkalmazással is, így most mindkettőt megkaphatjuk) úgy becsomagolni, hogy semmilyen komolyabb zsonglőrködésre nincsen szükség a futtatásához: nem kell root jog, nem kell kotorászni a system-könyvtárakban, elég az APK-t simán feltelepíteni és kész.

You are not allowed to view links. Register or Login

Ilyen panoráma képeket lehet vele csinálni:

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető hzoli4

  • Hozzászólások: 1166
  • PDA: htc hd2, Samsung galaxy S5
  • PDA ROM: Htc hd2 NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9-HWA V2.9 [NativeSD] Samsung galaxy S6 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #33 Dátum: 2013, 07 04, 18:44:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gömbpanoráma (majdnem) mindenkinek, root nélkül.

A nemrég megjelent Samsung Galaxy S4 és HTC One Google Edition készülékek egyik váratlan mellékhatása az lett, hogy egy lelkes hekker rekordidő alatt kioperálta az amúgy a korábbiakhoz (tehát még a Nexusokon elérhetőkhöz képest is) javított kamera alkalmazást, és ahogy az már lenni szokott, mindenki számára elérhetővé tette. Az előző verzióhoz képest csak minimálisak a fejlesztések (főleg a hosszú érintéssel elővarázsolható beállítás-kapcsolók felhasználóbarátabb elrendezésén lehet őket tetten érni, az Android Authority lenti képe szépen mutatja, hogyan néznek most ki), de ami igazán érdekes, hogy sikerült az alkalmazást (pontosabban alkalmazásokat, mert a Google kamerája szervesen egybeforrt a galéria alkalmazással is, így most mindkettőt megkaphatjuk) úgy becsomagolni, hogy semmilyen komolyabb zsonglőrködésre nincsen szükség a futtatásához: nem kell root jog, nem kell kotorászni a system-könyvtárakban, elég az APK-t simán feltelepíteni és kész.

You are not allowed to view links. Register or Login

Ilyen panoráma képeket lehet vele csinálni:

You are not allowed to view links. Register or Login

gyári root nélküli 4.1.2-re is felmegy?

Nem elérhető tmarkm

  • Hozzászólások: 431
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO / Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S8 / HTC 10
  • PDA ROM: Stock / Viper 10_5.9.0
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #34 Dátum: 2013, 07 06, 17:30:38 »
Sziasztok!
Vettem egy galaxy s3 LTE telefont. A leírtak szerint nekiálltam a root-olásnak, de folyamatosan a download képernyő jön be. Én arra gondolok, hogy a problémát az okozza, hogy elfelejtettem bekapcsolni az usb hibakeresést. Mit tudok csinálni, hogy életre keltsem a telefont?? :ima:

Nem elérhető whpgab

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 778
  • Nem: Férfi
    • Macro Nature
  • Navigáció / Navigation: Samsung Galaxy Note 4 N910F
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4 N910F
  • PDA ROM: XXS1DPE6 (6.0.1)
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #35 Dátum: 2013, 07 06, 18:14:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Vettem egy galaxy s3 LTE telefont. A leírtak szerint nekiálltam a root-olásnak, de folyamatosan a download képernyő jön be. Én arra gondolok, hogy a problémát az okozza, hogy elfelejtettem bekapcsolni az usb hibakeresést. Mit tudok csinálni, hogy életre keltsem a telefont?? :ima:

Hát ha bejön a download mód, akkor keress egy gyári romot a samfirmware oldalán és tedd fel odinnal és akkor mindent tudsz előröl kezdeni. Megjegyzem nem hiszem, hogy az USB hiba keresés befolyásolná a dolgot... Esetleg érdemes lehet feltenni egy CWM-et és utána egy már rootol romot. Van fent egy csomó az xda-án, ami megegyezik szinte a gyári rommal.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető tmarkm

  • Hozzászólások: 431
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO / Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S8 / HTC 10
  • PDA ROM: Stock / Viper 10_5.9.0
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #36 Dátum: 2013, 07 08, 22:23:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát ha bejön a download mód, akkor keress egy gyári romot a samfirmware oldalán és tedd fel odinnal és akkor mindent tudsz előröl kezdeni. Megjegyzem nem hiszem, hogy az USB hiba keresés befolyásolná a dolgot... Esetleg érdemes lehet feltenni egy CWM-et és utána egy már rootol romot. Van fent egy csomó az xda-án, ami megegyezik szinte a gyári rommal.

Köszönöm szépen a segítséget, minden sikerült. :taps:
Most olyan kérdésem lenne, hogy valahogy sikerült a kezdő képernyőre kitennem egy oldalsávot, ahol parancsikonok vannak elhelyezve. Nem tudom, hogy hogyan csináltam, ezért azt sem tudom, hogyan tudom eltüntetni. Ez az első samsung telefonom ( eddig: nokia és htc ) és még nem vagyok benne járatos. A kezelési útmutatóban nem találtam, mivel igazán a nevét sem tudom az adott alkalmazásnak... 

Nem elérhető hzoli4

  • Hozzászólások: 1166
  • PDA: htc hd2, Samsung galaxy S5
  • PDA ROM: Htc hd2 NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9-HWA V2.9 [NativeSD] Samsung galaxy S6 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #37 Dátum: 2013, 07 09, 19:16:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm szépen a segítséget, minden sikerült. :taps:
Most olyan kérdésem lenne, hogy valahogy sikerült a kezdő képernyőre kitennem egy oldalsávot, ahol parancsikonok vannak elhelyezve. Nem tudom, hogy hogyan csináltam, ezért azt sem tudom, hogyan tudom eltüntetni. Ez az első samsung telefonom ( eddig: nokia és htc ) és még nem vagyok benne járatos. A kezelési útmutatóban nem találtam, mivel igazán a nevét sem tudom az adott alkalmazásnak...

Bekapcsoltad a több ablakos üzemmódot, gördítsd le a menűt és kapcsold ki.

Nem elérhető whpgab

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 778
  • Nem: Férfi
    • Macro Nature
  • Navigáció / Navigation: Samsung Galaxy Note 4 N910F
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4 N910F
  • PDA ROM: XXS1DPE6 (6.0.1)
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #38 Dátum: 2013, 07 10, 15:16:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm szépen a segítséget, minden sikerült. :taps:
Most olyan kérdésem lenne, hogy valahogy sikerült a kezdő képernyőre kitennem egy oldalsávot, ahol parancsikonok vannak elhelyezve. Nem tudom, hogy hogyan csináltam, ezért azt sem tudom, hogyan tudom eltüntetni. Ez az első samsung telefonom ( eddig: nokia és htc ) és még nem vagyok benne járatos. A kezelési útmutatóban nem találtam, mivel igazán a nevét sem tudom az adott alkalmazásnak...

Nyomd meg hosszan a vissza gombot. Hosszan nyomással lehet be- illetve kikapcsolni.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Heliodor

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: N7100
  • PDA ROM: N7100XXUEM16
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #39 Dátum: 2013, 07 13, 19:30:52 »
Sziasztok. 1 problémám lenne. Vettem kéz alól egy i9305 LTE-t független telefont és amikor megvettem fel tudott csatlakozni a t-mobile hálózatra. utána már nem. Vagyis néha fel megy. néha kiírja hogy nincs szolgáltatás. Nem talája a t mobile-t.De olyan is van hogy fellép a t mobile-ra. Hivni tudok ritkán de engem nem tudnak. Magyarul használhatatlan.
De azóta már meg tudtam hogy nem lett fizetve a számla és le lett tiltva. De mielőtt megvettem az illető át iratta az imei cimet letiltás előtt. Magyarul soha nem tudom használni a telefont? vagy csak a t-mobile-os hálózatot nem tudom. Vagy csak szimplán más baja van. A pc-vel nem tudom összekötni sajnos, MTP-t nem telepíti. Odin se ismeri igy fel. Valami ötlet?

firmware: i9305XXBMA2
Kernel: 3.0.31-746327 dpi&dell131 #1 SMP preempt Thu beb 7
build: JZ054K

Nem elérhető hzoli4

  • Hozzászólások: 1166
  • PDA: htc hd2, Samsung galaxy S5
  • PDA ROM: Htc hd2 NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9-HWA V2.9 [NativeSD] Samsung galaxy S6 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #40 Dátum: 2013, 07 14, 10:44:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok. 1 problémám lenne. Vettem kéz alól egy i9305 LTE-t független telefont és amikor megvettem fel tudott csatlakozni a t-mobile hálózatra. utána már nem. Vagyis néha fel megy. néha kiírja hogy nincs szolgáltatás. Nem talája a t mobile-t.De olyan is van hogy fellép a t mobile-ra. Hivni tudok ritkán de engem nem tudnak. Magyarul használhatatlan.
De azóta már meg tudtam hogy nem lett fizetve a számla és le lett tiltva. De mielőtt megvettem az illető át iratta az imei cimet letiltás előtt. Magyarul soha nem tudom használni a telefont? vagy csak a t-mobile-os hálózatot nem tudom. Vagy csak szimplán más baja van. A pc-vel nem tudom összekötni sajnos, MTP-t nem telepíti. Odin se ismeri igy fel. Valami ötlet?

firmware: i9305XXBMA2
Kernel: 3.0.31-746327 dpi&dell131 #1 SMP preempt Thu beb 7
build: JZ054K

Elsőre úgy tűnik jól megszívattak.Lehet ő is kéz alól szerezte és gyorsan szabadulni akart tőleDe az az imei cím átírás is erősen gyanus , Nem 1 lopott telót sóztak rád?.A helyedbe én vissza vinném neki a telót és visszakérném a pénzem. De esetleg próbáld meg más kártyával. De szerintem nézz átt a másik s3 topicba hátha ott tudnak segíteni.

Nem elérhető whpgab

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 778
  • Nem: Férfi
    • Macro Nature
  • Navigáció / Navigation: Samsung Galaxy Note 4 N910F
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4 N910F
  • PDA ROM: XXS1DPE6 (6.0.1)
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #41 Dátum: 2013, 07 15, 14:11:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok. 1 problémám lenne. Vettem kéz alól egy i9305 LTE-t független telefont és amikor megvettem fel tudott csatlakozni a t-mobile hálózatra. utána már nem. Vagyis néha fel megy. néha kiírja hogy nincs szolgáltatás. Nem talája a t mobile-t.De olyan is van hogy fellép a t mobile-ra. Hivni tudok ritkán de engem nem tudnak. Magyarul használhatatlan.
De azóta már meg tudtam hogy nem lett fizetve a számla és le lett tiltva. De mielőtt megvettem az illető át iratta az imei cimet letiltás előtt. Magyarul soha nem tudom használni a telefont? vagy csak a t-mobile-os hálózatot nem tudom. Vagy csak szimplán más baja van. A pc-vel nem tudom összekötni sajnos, MTP-t nem telepíti. Odin se ismeri igy fel. Valami ötlet?

firmware: i9305XXBMA2
Kernel: 3.0.31-746327 dpi&dell131 #1 SMP preempt Thu beb 7
build: JZ054K

Honnan tudod, hogy valóban át lett-e írva az imei szám? A hátulján és a készülékben két különböző van? Esetleg egy modem frissítés is segíthet. Persze nem tudom, hogy mi történik akkor, ha valakit letiltanak. Esetleg az is lehet, hogy az az imei szám, amire átírták, még aktív és ezért dobál le a hálózatról... :hmm:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Heliodor

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: N7100
  • PDA ROM: N7100XXUEM16
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #42 Dátum: 2013, 07 16, 00:23:34 »
Igen különböző az imei cím. Elméletileg le tiltás előbb lett átírva. Igy vettem. Vodafone- os kártyával semmi baja. De t-mobile-nál vagyok előfizető szal igy nem az igazi...pc-vel meg nem tudom összekötni a telót. Azzal is kinlódtam 1 darabig de sikertelenül. Nem telepíti az MTP-t. Igy meg a modem-et se tudom ki cserélni. Sőt. Azt se tudom hogy kell :) A teló viszont root-olva van

Nem elérhető hzoli4

  • Hozzászólások: 1166
  • PDA: htc hd2, Samsung galaxy S5
  • PDA ROM: Htc hd2 NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9-HWA V2.9 [NativeSD] Samsung galaxy S6 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #43 Dátum: 2013, 07 16, 01:10:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen különböző az imei cím. Elméletileg le tiltás előbb lett átírva. Igy vettem. Vodafone- os kártyával semmi baja. De t-mobile-nál vagyok előfizető szal igy nem az igazi...pc-vel meg nem tudom összekötni a telót. Azzal is kinlódtam 1 darabig de sikertelenül. Nem telepíti az MTP-t. Igy meg a modem-et se tudom ki cserélni. Sőt. Azt se tudom hogy kell :) A teló viszont root-olva van

Miért nem viszed vissza az illetőnek , hogy adja vissza a pénzed ha így használhatatlan a teló. Vagy válts szolgáltatót ha másikkal megy.

Nem elérhető Heliodor

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: N7100
  • PDA ROM: N7100XXUEM16
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #44 Dátum: 2013, 07 16, 10:38:35 »
Nem igazán tudom már visszavinni. Az a gond h a t-mobile-nál 2éves előfizetésem van... valahogy fű alatt kellene meg oldani :S Meg az MTP-t se tudom hogy miért nem telepíti...

Nem elérhető hzoli4

  • Hozzászólások: 1166
  • PDA: htc hd2, Samsung galaxy S5
  • PDA ROM: Htc hd2 NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9-HWA V2.9 [NativeSD] Samsung galaxy S6 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #45 Dátum: 2013, 07 16, 10:43:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem igazán tudom már visszavinni. Az a gond h a t-mobile-nál 2éves előfizetésem van... valahogy fű alatt kellene meg oldani :S Meg az MTP-t se tudom hogy miért nem telepíti...

Mi köze van ahhoz a telefonnak , hogy 2 éves előfizetésed van. Nem szolgáltatódtól vetted telefont. Vagy akitől vetted nem adja vissza a pénzt?

Nem elérhető Heliodor

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: N7100
  • PDA ROM: N7100XXUEM16
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #46 Dátum: 2013, 07 16, 12:56:07 »
ha van tnél előfizu. minek legyen másiknál? 2év hűség

Nem elérhető whpgab

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 778
  • Nem: Férfi
    • Macro Nature
  • Navigáció / Navigation: Samsung Galaxy Note 4 N910F
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4 N910F
  • PDA ROM: XXS1DPE6 (6.0.1)
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #47 Dátum: 2013, 07 16, 14:04:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem igazán tudom már visszavinni. Az a gond h a t-mobile-nál 2éves előfizetésem van... valahogy fű alatt kellene meg oldani :S Meg az MTP-t se tudom hogy miért nem telepíti...

Próbáltad telepíteni a samsung drivert?
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető hzoli4

  • Hozzászólások: 1166
  • PDA: htc hd2, Samsung galaxy S5
  • PDA ROM: Htc hd2 NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9-HWA V2.9 [NativeSD] Samsung galaxy S6 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #48 Dátum: 2013, 07 16, 23:08:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ha van tnél előfizu. minek legyen másiknál? 2év hűség

Én utoljára nem az előfizetésre gondoltam hanem a telefonra.

Nem elérhető szabadgy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Samsung Galaxy S3 LTE (i9305)
« Reply #49 Dátum: 2013, 08 02, 14:21:11 »
Feleségemnek hamarosan a T-nél egy ilyen telefont veszek, és mielőtt fejest ugrok az olvasásba. Nem engedi, hogy nagyon belepiszkáljak, de rootolni szeretném, illetve twrp vagy cwm-et feltolni.

Csak 1-2 gyors kérdés, hogy helyre tegyem magam :)

Mennyire különbözik a sima SIII-tól? root, recovery csere, stb.

You are not allowed to view links. Register or Login --> a srác munkáját ismerem, mert N7-en is az ő toolkit-jét használom. De ez használható az itthoni SIII LTE verzióra is?
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel