2024, 09 21, 03:26:18

Szerző Téma: [ROM][MC3][27TH JUN]null_ 27[PER APP DPI][240/320DPI][JKAY][AOSP][AROMA][TWRP]  (Megtekintve 11456 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login





You are not allowed to view links. Register or Login


27
  • AROMA / AOSP DIALER/CONTACTS OPTION
  • AROMA / INVERTED AOSP DIALER/CONTACTS OPTION
  • FRAMEWORK / JKAY 14.95 FINAL
  • FRAMEWORK / XPOSED 2.1.4
  • APP / YOUTUBE 4.5.17
  • APP / GOOGLE TALK 1.0.2
  • APP / GOOGLE EARS 1.1.8
  • APP / GOOGLE CALENDAR 201305280
  • APP / ADOBE FLASH PLAYER 11.1
  • APP / TITANIUM BACKUP 6.0.5.1
  • APP / PER APP DPI 0.4
  • APP / INVERTED PLAYSTORE 4.1.10
  • APP / INVERTED YOUTUBE 4.5.17
  • APP / GMAIL 4.5
  • APP / INVERTED GMAIL 4.5
  • APP / GOOGLE NOW 2.5.8.675703
  • AROMA / INVERTED GOOGLE NOW 2.5.8.675703
  • APP / GOOGLE SETTINGS 3.1.36
  • APP / GOOGLE PLAY MUSIC 5.0.1052
  • AROMA / INVERTED GOOGLE PLAY MUSIC 5.0.1052
  • KERNEL / GOOGY-MAX 1.5.3
26
  • BASE / XXEMC3
  • THEME / JB DOMINATION 1.9
  • FRAMEWORK / JKAY 14.94
  • KERNEL / SIYAH 1.9.1
  • FRAMEWORK / XPOSED 2.1.3
  • APP / PER APP DPI 0.3
  • APP / LIGHT MANAGER 3.9
  • APP / NOVA LAUNCHER 2.0.2
  • APP / TITANIUM BACKUP 6.0.4
  • APP / YOUTUBE 4.4.11
  • APP / MAPS 6.14.3
  • APP / INVERTED YOUTUBE 4.4.11
  • APP / INVERTED PLAYSTORE 4.0.26
  • APP / INVERTED GMAIL 4.3.1
  • APP / PLAYSTORE 4.0.26
  • APP / JKAY DELUXE LIGHT 14.94
DOWNLOAD

  • You are not allowed to view links. Register or Login
  • MD5=f3adbd8532a7110f264e308c4ecfe1b4

  • You are not allowed to view links. Register or Login
  • MD5=1bff7479c0676cc2f44e29d000acaba5

  • You are not allowed to view links. Register or Login
  • MD5=4f967abb458016ffeff5674ad0fa1060


IT DOESNT WORK ?!
  • FIRST OF ALL, DID YOU FULLWIPE ? /CACHE, /SYSTEM. /DATA
  • IF YOU DID FULLWIPE, DID YOU MAKE SURE YOU WIPED BEFORE INSTALLING THE ROM ? OTHERWISE YOU WIPE NOVA LAUNCHER AND WILL BOOT TO NOTHING MORE THAN A STATUSBAR.
  • ARE YOU USING SIYAH ? DID YOU INSTALL THE ROM ON THE PRIMARY ROM PARTITION ?
  • WHAT RECOVERY ARE YOU USING ? DOES IT SUPPORT VRTHEME. ARE THERE ANY KNOWN ISSUES ? TWRP IS KNOWN TO HAVE ISSUES WITH VRTHEME!
    I RECOMMEND USING EITHER SIYAH RECOVERY (2ND ROM UTILS) OR You are not allowed to view links. Register or Login.

    IF YOU HAVE DONE THE ABOVE, THEN YOU MAY POST AN ISSUE ON THE THREAD.
ABOUT
  • AIM OF THE ROM IS TO PROVIDE A SAMSUNG EXPERIENCE WITH OUT THE BLOAT, ALSO HEAVILY FOCUSED AROUND 240DPI COMPATIBILITY. WHILST PROVIDING THE EXPECTED TWEAKS/MODS WHICH YOU WOULD EXPECT IN ANY CUSTOM ROM.


ALL WRAPPED UP IN WHAT I BELIEVE THE BEST THEME AVAILABLE ON ANDROID AT THE MOMENT.

ROM IS BOTH 320DPI & 240DPI COMPATIBLE WHICH I TRY TO MAKE AS SEAMLESS AS POSSIBLE.

Nem elérhető FIREBLADE

  • Hozzászólások: 2269
  • Nem: Férfi
  • Madridista
  • PDA: sgs1, sgs4, szifon 6
  • PDA ROM: ios 8
Holnap meglesem. Jól működik? Hibák?

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9300-ről

Az értelmiség előtt 2 út áll: az egyik az alkoholizmus, a másik járhatatlan.

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Szvsz nagyon jó rom, már régóta a kedvencem, v1 óta ;D, ha hiba van gyorsan javítja. Ismerős lehet fOmey az xda sgs2 paranoid topikjából, sokakat segített ott, gondolom akkor tetszett meg neki ez a dpi változtatási lehetőség. Én mutattam meg neki az xposed frameworköt, bele is építette hamar, így már egész jól el lehet vele játszani, melyik alkalmazás hogyan is nézzen ki. :)
Próbáld ki! :ok:

Nem elérhető iznagy

  • Hozzászólások: 699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3,4 S6 EDGE
  • PDA ROM: Stock
  • Skype: izsolt.nagy
You are not allowed to view links. Register or Login
Szvsz nagyon jó rom, már régóta a kedvencem, v1 óta ;D, ha hiba van gyorsan javítja. Ismerős lehet fOmey az xda sgs2 paranoid topikjából, sokakat segített ott, gondolom akkor tetszett meg neki ez a dpi változtatási lehetőség. Én mutattam meg neki az xposed frameworköt, bele is építette hamar, így már egész jól el lehet vele játszani, melyik alkalmazás hogyan is nézzen ki. :)
Próbáld ki! :ok:

+1. Azt nem tudom miért nincs a 240 és 320 DPI között egy lehetőség. Nekem már kicsi a 240, de jó lenne a 320-nál kicsivel kisebb. Nem tudom, hogy S3-on kézi állítás és közöttes jó érték (amivel megy is) van é.

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
You are not allowed to view links. Register or Login
+1. Azt nem tudom miért nincs a 240 és 320 DPI között egy lehetőség. Nekem már kicsi a 240, de jó lenne a 320-nál kicsivel kisebb. Nem tudom, hogy S3-on kézi állítás és közöttes jó érték (amivel megy is) van é.
Milyen alkalmazásra gondolsz? Én pl. a novát 280-on használom. :ok:

Nem elérhető lgeza

  • Hozzászólások: 1278
  • PDA: Note3
  • PDA ROM: [ALEXNDR] ★ GPOI2 ★
Nálam is szépen működik, talán a fogyasztása is kedvezőbb. Jkay nélkül 320 dpi-vel telepítettem. Az én szemem is már a nagyobb foltok felé hajlik, így például időkép azt hiszem 420 dpi,vel megy, mert így a widget még olvasható számomra. Eddig egyszer állt meg, de ez UV miatt is lehetett az én hibámból. Én videót 75mV-tal, procit 100mV-tal lejjebb járatom, így a két nap tuti. Én sokat nem nyomkodom, csak amennyit szükséges, vagy ha várok valahol (laptop mindig van nálam, és azért azon egyszerűbb egy gyengülő szemmel, vagy kettővel). De szinkronok 3G mindig megy, otthon meg WIFI, mert csak 2G van, ki sose kapcsolok semmit ezen kívül BT nem megy.

Nem elérhető iznagy

  • Hozzászólások: 699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3,4 S6 EDGE
  • PDA ROM: Stock
  • Skype: izsolt.nagy
You are not allowed to view links. Register or Login
Milyen alkalmazásra gondolsz? Én pl. a novát 280-on használom. :ok:

S2-n használtam talán DPI changer-t. És milyen a 280 alatt. Valamint az S2-n pontosan nem emlékszem melyik file volt a felelős érte, de ott is csak átírtam két helyen az értéket és ment, ha bírta. Emlékeim szerint nálam a 192 jött be.
S3-on Te hogy érted el a 280-at és milyen. Kipróbálnám.

Nem elérhető lgeza

  • Hozzászólások: 1278
  • PDA: Note3
  • PDA ROM: [ALEXNDR] ★ GPOI2 ★
You are not allowed to view links. Register or Login
S2-n használtam talán DPI changer-t. És milyen a 280 alatt. Valamint az S2-n pontosan nem emlékszem melyik file volt a felelős érte, de ott is csak átírtam két helyen az értéket és ment, ha bírta. Emlékeim szerint nálam a 192 jött be.
S3-on Te hogy érted el a 280-at és milyen. Kipróbálnám.
Ebbe a ROM-ba beépítve a DPIperApp nevű progi, ami a szükséges módosításokat egy egyszerű felületen keresztül elvégzi, plusz a ROM telepíthető 240 dpi-vel eleve is. Egyébként apponként egyesével állíthatsz tetszőleges (! ha tudja kezelni) értéket, bizonyos határok mentén.

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
You are not allowed to view links. Register or Login
S2-n használtam talán DPI changer-t. És milyen a 280 alatt. Valamint az S2-n pontosan nem emlékszem melyik file volt a felelős érte, de ott is csak átírtam két helyen az értéket és ment, ha bírta. Emlékeim szerint nálam a 192 jött be.
S3-on Te hogy érted el a 280-at és milyen. Kipróbálnám.
A build.prop-ra gondolsz, de itt nem kell piszkálni. A beállítások menüben van egy per-app-dpi nevű menüpont, ahol elérhetőek a xposed frame beállításai. Itt megkeresed azt az alkalmazást amelyiknél szeretnél dpit váltani, mented - kész !

Nem elérhető iznagy

  • Hozzászólások: 699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3,4 S6 EDGE
  • PDA ROM: Stock
  • Skype: izsolt.nagy
You are not allowed to view links. Register or Login
A build.prop-ra gondolsz, de itt nem kell piszkálni. A beállítások menüben van egy per-app-dpi nevű menüpont, ahol elérhetőek a xposed frame beállításai. Itt megkeresed azt az alkalmazást amelyiknél szeretnél dpit váltani, mented - kész !

Igen és köszi a segítséget.

Nem elérhető iznagy

  • Hozzászólások: 699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3,4 S6 EDGE
  • PDA ROM: Stock
  • Skype: izsolt.nagy
Van egy gondom még. A Gmail mail nem szinkronizált. Mi lehet az oka?

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9300-ről


Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Be van pipálva a szinkron a fiókban?

Nem elérhető yodabacsi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 875
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Samsung Galaxy S6 edge
  • PDA ROM: Eredei ROM
nekem rendszeresen kihal hivás után a telefonom. de viber üzeneteknél is szokott kifagyni. más nem tapasztal ilyet?

Nem elérhető iznagy

  • Hozzászólások: 699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3,4 S6 EDGE
  • PDA ROM: Stock
  • Skype: izsolt.nagy
Persze. Nem értem mi történt. Lehet Tibi bácsi a bűnös. Mert 2. rombol 1. lett és lusta voltam mindent újra rakni. Lehet full wipe lesz TB nélkül.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9300-ről


Nem elérhető lgeza

  • Hozzászólások: 1278
  • PDA: Note3
  • PDA ROM: [ALEXNDR] ★ GPOI2 ★
You are not allowed to view links. Register or Login
Szvsz nagyon jó rom, már régóta a kedvencem, v1 óta ;D, ha hiba van gyorsan javítja. Ismerős lehet fOmey az xda sgs2 paranoid topikjából, sokakat segített ott, gondolom akkor tetszett meg neki ez a dpi változtatási lehetőség. Én mutattam meg neki az xposed frameworköt, bele is építette hamar, így már egész jól el lehet vele játszani, melyik alkalmazás hogyan is nézzen ki. :)
Próbáld ki! :ok:
Ezt az xpose install apk-t akár vk-ra is tolhatnám, és dpiperapp utána menne mint _null-ban?

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt az xpose install apk-t akár vk-ra is tolhatnám, és dpiperapp utána menne mint _null-ban?
Persze. De ott nem lesz beépítve a beállításokba, az xposed app alatt kell majd állítgatnod.

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
You are not allowed to view links. Register or Login
nekem rendszeresen kihal hivás után a telefonom. de viber üzeneteknél is szokott kifagyni. más nem tapasztal ilyet?
Vibert nem használok, de hívás problémát sosem tapasztaltam. Full wipe volt? 1.-2. rom? Nekem most már csak ez van, nincs is 2. rom.

Nem elérhető yodabacsi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 875
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Samsung Galaxy S6 edge
  • PDA ROM: Eredei ROM
You are not allowed to view links. Register or Login
Vibert nem használok, de hívás problémát sosem tapasztaltam. Full wipe volt? 1.-2. rom? Nekem most már csak ez van, nincs is 2. rom.

én mindig csak egy romot használok. a 19.1-ről raktam fel 20.2-re nem volt full wipe, csak wipe cache...

most toltam neki egy full wipe-ot és újrahuztam az egész romot. meglátom hogy így újra indul -e

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
You are not allowed to view links. Register or Login
én mindig csak egy romot használok. a 19.1-ről raktam fel 20.2-re nem volt full wipe, csak wipe cache...

most toltam neki egy full wipe-ot és újrahuztam az egész romot. meglátom hogy így újra indul -e
:ok:
Mostanában, főleg hogy eléggé áttémázom, full wipe-ot nyomok, nem is volt nagy gondom vele.

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
sony vagy aki használja az a sárga kék kép kéne nékem ami vidinél van ha benne van,kiszedné valaki,köcce,már gondolkodtam a feltételén,palestin helyett,de palestin lila témája nálam ver mindent,beletehetö,ezt inkább sony tol kérdeném.

Nem elérhető FIREBLADE

  • Hozzászólások: 2269
  • Nem: Férfi
  • Madridista
  • PDA: sgs1, sgs4, szifon 6
  • PDA ROM: ios 8
You are not allowed to view links. Register or Login
sony vagy aki használja az a sárga kék kép kéne nékem ami vidinél van ha benne van,kiszedné valaki,köcce,már gondolkodtam a feltételén,palestin helyett,de palestin lila témája nálam ver mindent,beletehetö,ezt inkább sony tol kérdeném.
az nekem is kell. De romban nincs vagy hol keressem?

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9300-ről

Az értelmiség előtt 2 út áll: az egyik az alkoholizmus, a másik járhatatlan.

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
You are not allowed to view links. Register or Login
az nekem is kell. De romban nincs vagy hol keressem?

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9300-ről



Nincs benne ez a kép. :(



You are not allowed to view links. Register or Login
sony vagy aki használja az a sárga kék kép kéne nékem ami vidinél van ha benne van,kiszedné valaki,köcce,már gondolkodtam a feltételén,palestin helyett,de palestin lila témája nálam ver mindent,beletehetö,ezt inkább sony tol kérdeném.
A palestin a témát is mástól "vette":
You are not allowed to view links. Register or Login
Bele kellene nézni, nincs kizárva hogy menne ez más romokon is. :)

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
V21 MA2 link az elsőben! :)

Nem elérhető Ngar146

  • Hozzászólások: 150
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung galaxy s3
  • PDA ROM: I9300XXLH1
Sziasztok!

Feltettem ezt a romot, de valami nagyon nem jóóóó!!
Minden rom felrakásánál nyomok egy gyári beállítás visszaállítást, majd CWM-ből megcsinálom a 3 Wipe-ot és ezután még egy Samsung Galaxy Super Wipe nevezetű zippet is elindítok CWM-ből ami már tényleg legyalul mindent a telefonból. Ezek után szoktam telepíteni a Romot, sőt itt még a telepítés elején is lehet Wipe-olni, azt is megtettem.
Szépen feltelepült a ROM és onnantól elkezdődtek a hibák:
-telepítés után folyamatos SAMSUNG BILLENTYŰZET leállt hibaüzenet 1 perc gondolkodás után. kb5-10 perc volt mire eljutottam a kezdeti beállításoktól a kezdőképernyőig, mert minden hibaüzenet előtt 1 perc néma csend volt:) majd nagy nehezen eljutottam odáig, hogy SAMU billentyűzet kikapcs és ne az legyen az alapértelmezett.
-JKAY-el telepítettem, de a Delux Settings ezt írja ki nekem: JKAY Deluxe framework mismatch??? De kikapcsolt wifi-nél már nem írja ki csak azt hogy van újabb a storeban:) De sajna bármit állítok, nem változik semmi.
-Total commander egész este nem működött, 1 perc volt mire belépett 1 könyvtárba, de ez ma reggelre mintha meggyógyult volna:)
-Az akkumulátor éjféltől reggelig 50%-ot merült és reggelre forró volt a telefon.

Szóval eddig nekem nagyon fura dolgokat produkál, pedig volt jó pár újraindítás is, de megpróbálom megoldani ezeket, lehet újrarakom, vagy csak csinálok egy battery wipe-t és kalibrációt. A delux settingset lehet akkor frissítem és majd a lucky patcher-el megpróbálom.....
De viszont ezek ellenére tényleg nagyon gyors a ROM, de sajna a szabad memóriámat nem tudom 200-240 fölé vinni sehogy sem még ezidáig, mert hozzá voltam szokva, hogy az R2D2-romokon nekem mindíg 400-500 között volt.

Remélem sikerül mindent megoldanom, de ha van valakinek ötlete az segítsen nyugodtan:) majd jelentkezem a fejleményekkel.

Sziasztok!

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Valami nálad tényleg nem stimmel! :shock:
Töltsd le újra és ellenőrizd az md5 számot is.

Nem elérhető Ngar146

  • Hozzászólások: 150
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung galaxy s3
  • PDA ROM: I9300XXLH1
You are not allowed to view links. Register or Login
Valami nálad tényleg nem stimmel! :shock:
Töltsd le újra és ellenőrizd az md5 számot is.
És az mit jelent, hogy ellenorizzem az md5-ot? Mivel, vagy hogy kell?
Koszi,szia!

Nem elérhető lgeza

  • Hozzászólások: 1278
  • PDA: Note3
  • PDA ROM: [ALEXNDR] ★ GPOI2 ★
You are not allowed to view links. Register or Login
És az mit jelent, hogy ellenorizzem az md5-ot? Mivel, vagy hogy kell?
Koszi,szia!
Ez egy file tartalom ellenőrző összeg, van progi, amivel a letöltött file-t tudod ellenőriztetni. A progi kiszámolja amit letöltöttél, aztán összehasonlítos a letöltő által megadottal, ha azonos, akkor hibátlan a letöltés, ha eltér, akkor az a baj.

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez egy file tartalom ellenőrző összeg, van progi, amivel a letöltött file-t tudod ellenőriztetni. A progi kiszámolja amit letöltöttél, aztán összehasonlítos a letöltő által megadottal, ha azonos, akkor hibátlan a letöltés, ha eltér, akkor az a baj.
de ha lent van a fájl és winrar ar megnyitod és megnyillik akkor okés a nem nem,igy sose volt gondom,sose probáltam ezt a  bigyot,pedig nem 1 romot raktam fel,és ha megnyilt akkor biza fel is ment, :D

Nem elérhető lgeza

  • Hozzászólások: 1278
  • PDA: Note3
  • PDA ROM: [ALEXNDR] ★ GPOI2 ★
You are not allowed to view links. Register or Login
de ha lent van a fájl és winrar ar megnyitod és megnyillik akkor okés a nem nem,igy sose volt gondom,sose probáltam ezt a  bigyot,pedig nem 1 romot raktam fel,és ha megnyilt akkor biza fel is ment, :D
Nekem rossz letöltésem sem volt még sose, én is nyitni szoktam, de rootexplorerrel a telón, átmásolva. Szerintem a CWM sem hülye, mert nekem már írt ki hibát, és nem rakta fel (saját hülyeségem, mert odinhoz való volt bezippelve, és meg se néztem).

Nem elérhető Ngar146

  • Hozzászólások: 150
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung galaxy s3
  • PDA ROM: I9300XXLH1
Sziasztok!

Na letöltöttem újra, de semmi változás, ugyanúgy hiba van benne:(
Próbáltam mindenhogy, de semmi, mindíg hiba a samu billentyűvel. Gondoltam nem baj, letöltöttem a VK xxema2 v10-et, mert abban is benne van a JKAY, másodjára fel is települt rendesen, de itt is hasonló problémák jelentkeztek:( letöltöttem a total commandert és nem lehet belépni a könyvtárakba. 2 perc után lép csak be.
De visszaraktam R2D2 7-es romját, és ott nincs semmi probléma!!!
Nem lehet hogy valamit bezavar az XXema2??? vagy kell valamit még csinálni a telepítés előtt a Wipe-okon kívül?
Szeretném én is használni, kipróbálni a JKAY-t de egyik rom se megy a telefonomon amiben benne van!

Sziasztok


Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Na letöltöttem újra, de semmi változás, ugyanúgy hiba van benne:(
Próbáltam mindenhogy, de semmi, mindíg hiba a samu billentyűvel. Gondoltam nem baj, letöltöttem a VK xxema2 v10-et, mert abban is benne van a JKAY, másodjára fel is települt rendesen, de itt is hasonló problémák jelentkeztek:( letöltöttem a total commandert és nem lehet belépni a könyvtárakba. 2 perc után lép csak be.
De visszaraktam R2D2 7-es romját, és ott nincs semmi probléma!!!
Nem lehet hogy valamit bezavar az XXema2??? vagy kell valamit még csinálni a telepítés előtt a Wipe-okon kívül?
Szeretném én is használni, kipróbálni a JKAY-t de egyik rom se megy a telefonomon amiben benne van!

Sziasztok

nem tudom mi van nálad,nálam semmi gond vk nál,bár tc ét nem használok,nem is használtam sose,nem is tudom minek? tök megvagyok nélküle,de ez már az én bajom. :D

Nem elérhető tnorbi

  • Hozzászólások: 520
  • Nem: Férfi
  • PDA: Note3
  • PDA ROM: Telenoros 4.3 :/
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Na letöltöttem újra, de semmi változás, ugyanúgy hiba van benne:(
Próbáltam mindenhogy, de semmi, mindíg hiba a samu billentyűvel. Gondoltam nem baj, letöltöttem a VK xxema2 v10-et, mert abban is benne van a JKAY, másodjára fel is települt rendesen, de itt is hasonló problémák jelentkeztek:( letöltöttem a total commandert és nem lehet belépni a könyvtárakba. 2 perc után lép csak be.
De visszaraktam R2D2 7-es romját, és ott nincs semmi probléma!!!
Nem lehet hogy valamit bezavar az XXema2??? vagy kell valamit még csinálni a telepítés előtt a Wipe-okon kívül?
Szeretném én is használni, kipróbálni a JKAY-t de egyik rom se megy a telefonomon amiben benne van!

Sziasztok

Próbáld meg másik meghajtóra menteni...

Nem elérhető Ngar146

  • Hozzászólások: 150
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung galaxy s3
  • PDA ROM: I9300XXLH1
You are not allowed to view links. Register or Login
Próbáld meg másik meghajtóra menteni...

Szia!

Ezalatt egy másik sd kártyát értettél?
Most lementettem mindent az sd-ről és megformáztam, és működik! De miért???? Visszamásoltam mindent és még mindig működik. Ezt nem értem. Valami más file- szerkezettel vagy fat-al vagy mit tudom én mivel dolgozik az xxema2????
R2D2-vel működött ezekkel meg nem? Na mindegy, megformáztam, működik, ráadásul a JKAY is a delux settingsel, úgyhogy ez most így marad egy darabig(VK 10 marad fent):) Nincs kedvem megint ROM-olni és feltenni ezt a null 21-et, mert lehet azt a problémámat egy SD formázása nem oldja meg:)

Sziasztok, köszönöm mindenkinek a segítséget.

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Lehet, hogy rájöttem mi a probléma: milyen CWM van a telefonodon?

Nem elérhető Ngar146

  • Hozzászólások: 150
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung galaxy s3
  • PDA ROM: I9300XXLH1
Szia.

V5.5.0.4     cf-v1.5

Ezt irja ki mikor belépek a cwm-be.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9300-ről


Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Ez régi. Frissítsd erre:
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető tnorbi

  • Hozzászólások: 520
  • Nem: Férfi
  • PDA: Note3
  • PDA ROM: Telenoros 4.3 :/
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia.

V5.5.0.4     cf-v1.5

Ezt irja ki mikor belépek a cwm-be.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9300-ről

Siyah kernelt installáltad? Ha nem, akkor töltsd le: You are not allowed to view links. Register or Login Ha ismered az odint, akkor szerintem azzal tedd fel(TAR). Majd töltsd le az sTweaks-et és a dualboot opciónál pörgesd le, ott pedig nyomd meg a Hijack Recovery.

Nem elérhető Ngar146

  • Hozzászólások: 150
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung galaxy s3
  • PDA ROM: I9300XXLH1
Sziasztok!

Koszonom a segitsegeket, de most nem piszkalom. Majd a kovetkezo rom felrakasanal lecserelem. Most a VK 10-el tokeletesen megy:) 4-500 kozott van a szabad ram es egesz gyors, meg a jatekok sem akadnak.

Sziasztok!

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9300-ről


Nem elérhető yodabacsi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 875
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Samsung Galaxy S6 edge
  • PDA ROM: Eredei ROM
frissült :)
[ROM][EMR2][9TH FEB] null_ 22 [PER APP DPI][240DPI/320DPI][JKAY][AOSP][AROMA]

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo

null_ 23


CHANGELOG

23
  • AROMA / VRTHEME NOW TWRP COMPATIBLE / ZIPALIGN BINARY'S MODIFIED
  • SYSTEM / REVERTED BASE TO EMA2
  • FRAMEWORK / JKAY UPDATED 14.91.3
  • THEME / JKAY JB DOMINATION CUSTOM UPDATE / NO FC'S
  • APP / TWEAKED PHONE / AUTO CALL RECORDING / INCREASING RING TOGGLE / RECORD BUTTON TOGGLE
  • APP / TITANIUM BACKUP UPDATE 6.0.2.1
  • APP / GALLERY FACEBOOK SYNC FIX

Nem elérhető yodabacsi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 875
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Samsung Galaxy S6 edge
  • PDA ROM: Eredei ROM
próbálta már valaki?


You are not allowed to view links. Register or Login
null_ 23


CHANGELOG

23
  • AROMA / VRTHEME NOW TWRP COMPATIBLE / ZIPALIGN BINARY'S MODIFIED
  • SYSTEM / REVERTED BASE TO EMA2
  • FRAMEWORK / JKAY UPDATED 14.91.3
  • THEME / JKAY JB DOMINATION CUSTOM UPDATE / NO FC'S
  • APP / TWEAKED PHONE / AUTO CALL RECORDING / INCREASING RING TOGGLE / RECORD BUTTON TOGGLE
  • APP / TITANIUM BACKUP UPDATE 6.0.2.1
  • APP / GALLERY FACEBOOK SYNC FIX

Nem elérhető Ngar146

  • Hozzászólások: 150
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung galaxy s3
  • PDA ROM: I9300XXLH1
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez régi. Frissítsd erre:
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

Most raktam újra a romot, és nem tudom frissíteni a megadott linken levő 6.0.2.8-ra. Elindítom az Odint és nem kékül be aminek be kéne:) Pedig mindent úgy csináltam ahogy ott le van irva. Nem lehet, hogy az usb driverrel van gondom?

Szia!

Nem elérhető Ngar146

  • Hozzászólások: 150
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung galaxy s3
  • PDA ROM: I9300XXLH1
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

Most raktam újra a romot, és nem tudom frissíteni a megadott linken levő 6.0.2.8-ra. Elindítom az Odint és nem kékül be aminek be kéne:) Pedig mindent úgy csináltam ahogy ott le van irva. Nem lehet, hogy az usb driverrel van gondom?

Szia!


Na megoldottam, igen az usb driver volt rossz, XDA-ról letültöttem egy újjabbat és azzal már ment, sikerült frissítenem.

Köszi, sziasztok!

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Örülök, hogy végül sikerült! :)

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Itt a frissített null_! 24 tölthető :)

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Volt egy kis gond az aromával + kis kozmetika, tölthető! :)

24.2
    AROMA / INSTALLATION SCRIPT FIX
    THEME / 24 TOGGLE REVAMP / TOGGLE ICONS & SPACING FIX

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
null_25  Elsőben a link, tölthető!  :)
  • APP / LIGHT MANAGER 3.7 UPDATE
  • APP / NOVA LAUNCHER 2.01 UPDATE
  • APP / SUPERSU 1.25 UPDATE
  • APP / PER APP DPI 0.2.1 UPDATE
  • SYSTEM / INSTALLATION SCRIPT CLEAN UP
  • SETTINGS / JKAY DELUXE SETTINGS SHORTCUT
  • SETTINGS / 24 TOGGLES SETTINGS SHORTCUT
  • SYSTEM / ZIPALIGN UPON BOOT
  • FRAMEWORK / JKAY 14.92.9 UPDATE
  • APP / JKAY DELUXE 14.92 TRIAL

Nem elérhető yodabacsi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 875
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Samsung Galaxy S6 edge
  • PDA ROM: Eredei ROM
Nállatok az android. Processz nem áll le amikor a facebook vagy ubersync vagy bármi szinkronizálni akarja a képeket a névjegyzékbe? Nekem így sose tölti le a képeket 720as felbontasban.  A Google meg ilyenek  pici kis képeket használ ekkora kijelzőn nem árt egy rendes nagy szép kép.  Ha már hívnak legalább lássam ki az. 

Nem elérhető yodabacsi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 875
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Samsung Galaxy S6 edge
  • PDA ROM: Eredei ROM
You are not allowed to view links. Register or Login
Nállatok az android. Processz nem áll le amikor a facebook vagy ubersync vagy bármi szinkronizálni akarja a képeket a névjegyzékbe? Nekem így sose tölti le a képeket 720as felbontasban.  A Google meg ilyenek  pici kis képeket használ ekkora kijelzőn nem árt egy rendes nagy szép kép.  Ha már hívnak legalább lássam ki az.

Pontosítok: android.process.acore áll le nálam, amikor szinkronizálni akarja a képeket a program. Van tippetek?
Na valaki?

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Nincs sajna. :(

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Eme kiváló rom is frissült, changelog, link az elsőben. :)
 v26 - lehet, hogy az utolsó :'(

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
null_ 27:  Mégis frissült, igaz csak ráncfelvarrás, remélem majd nekiáll a 4.2-nek is. :)

Nem elérhető iznagy

  • Hozzászólások: 699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3,4 S6 EDGE
  • PDA ROM: Stock
  • Skype: izsolt.nagy
You are not allowed to view links. Register or Login
null_ 27:  Mégis frissült, igaz csak ráncfelvarrás, remélem majd nekiáll a 4.2-nek is. :)

Nem hiszem, mert S4-re váltott.

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Valóban, tehát ennyi volt. :(