2024, 03 28, 22:18:30
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Gyári állapot visszaállítása  (Megtekintve 195758 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Gyári állapot visszaállítása
« Dátum: 2012, 12 22, 10:18:14 »
Forrás:
You are not allowed to view links. Register or Login

Előfordulhat, hogy szervizbe kell vinni a telefont, hogy még garanciában megcsinálják.
Senkinek ne legyenek illúziói. Ha bármilyen nem hivatalos magyar mobil szolgáltatós rom van a telefonodon, akkor ugrott a garancia.
Sokat megy/ment a vita, de ha gyári romod van, és már rootolt a telefonod, akkor is.

off: Amikor vettem ezt a telefont, és kértem a magenta mobil szervizeseket, hogy rootolják nekem elküldtek, sőt még a samusok is elküldtek, amikor az egyik hivatalos boltjukba bementem.

/Persze függ a hibától, és hogy milyen a szervizes kolléga. De azért ne hagyjunk "támadási" felületet./

Hogyan állj neki?

Amire szükséged van:
•   Samsung adatkábel
•   Odin 4.43
      o   You are not allowed to view links. Register or Login
•   AriesVE.OPS
      o   You are not allowed to view links. Register or Login
•   Samsung driver telepítése
      o   Töltsd le és telepítsd a Samsung KIES-t
                /A hivatalos leírásban a KIES szerepel, de szerintem, ha már van a gépeden Samsung USB driver,       akkor az is megteszi/
•   Türelem :)

1.   nyisd meg a feladatkezelőt (ctrl+alt+del)  /szerintem, ha van sima Samu USB driver, és nincs fent a gépen Kies, akkor ez nem kell/
        a.   Zárd be az alábbi futó alkalmazásokat
                i.   KIES.exe
                ii.   KIESPDLR.exe
                iii.   KIESTRAYAGENT.exe
                iv.   KIESAIRMESSAGE.exe
2.   Töltsd le a romot

         Független:
         You are not allowed to view links. Register or Login
        Tmobile
        You are not allowed to view links. Register or Login

        Vodafone
       You are not allowed to view links. Register or Login

       /Telenor-os romot nem találtam, ha valaki meg tudja mondani, hogy melyik az, akkor belinkelem/ Egyáltalán a Tnor forgalmazta?!

3.   Nyisd meg az Odin-t.
        a.   Jobb egér futtatás rendszergazdaként.
4.   Válaszd ki a „One package”
5.   OPS részbe tallózd be az AriesVE.ops fájlt.
6.   One package részhez tallózd be a rom fájlt, amit letöltöttél.
7.   Kapcsold ki a telefont, és tedd download módba (Hang le + power gomb)
8.   Csatlakoztasd a telefont a számítógéphez.
9.   Várd meg, amíg a COM rész sárga lesz, és message részen azt látod, hogy Detected és Added.
10.   Start

Kérek mindenkit, hogy legyen türelmes. Odin telepítésnél /aki csinálta tudja/ van, hogy percekig nem mozdul a számláló, aztán hirtelen megindul.

11.   Ha végzett, akkor a telefonod a recovery-be fog bootolni, de akkor már csak egy restart kell és kész is vagy.

Örülsz, mert újból garis a telefonod. :)

Mit csináljak, ha...

Q: Az Odin nem válaszol a Setup conneciton résznél.
A: Húzd szét /hibaüzit kapsz, de no para/. Vedd ki az aksi várj kb. 10 mp-et és próbáld újra.

Q: Megáll boot közben?
A: Vedd ki az aksit, várj egy kicsit, és boot a recovery-be. Ott wipe cache és wipe data/factory reset.

Q: Odin nem válaszol?
A: Ne csinálj semmit!Várj egy kicsit és nézd meg mi történik.
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető Lavina88

  • Hozzászólások: 340
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze, Igo Primo
  • PDA: I9001 XXKPL
  • PDA ROM: 4.1.2
Re: Gyári állapot visszaállítása
« Reply #1 Dátum: 2012, 12 22, 20:27:55 »
Hasznos!!

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9001-ről


Monk

  • Vendég
Re: Gyári állapot visszaállítása
« Reply #2 Dátum: 2012, 12 23, 00:45:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hasznos!!

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9001-ről

Csatlakozom! szabadgy nagyon belelendült, szerencsére!!!! :ok:

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Gyári állapot visszaállítása
« Reply #3 Dátum: 2012, 12 23, 18:57:46 »
"A Samsung Apps azóta nem is frissül... Honnan tudnám kézileg újra tenni? Mert sehol nem találok .apk-t hozzá...
Töröltem minden sz*rt a Samsung Apps adatait, gyorsító tárat, mindent, de semmi..."

a belinkelt képen látom a KIES-t. Ok, lehet, hogy kilőtted a feladatkezelőből, de az ODIN és KIES nem nagyon szereti egymást!

uccsó mentsvárként azt mondom, hogy KIES uninstall, és akkor wipe és utána próbáld meg az Odin-t.


Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető Narayan

  • Hozzászólások: 233
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: 6.0.1
Re: Gyári állapot visszaállítása
« Reply #4 Dátum: 2012, 12 23, 18:57:56 »
Na, akkor átköltözve ide. :) Szóval hagyom a pitsába ezt, majd megoldja a szerviz... Mostmár csak azt árult el, h a CWM recovery-t miként tudom vissza tenni Stock-ra? Ismerve a helyzetemet...
Nexus 5 6.0.1 stock
iPad Air 32GB iOS 10.1.1

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Gyári állapot visszaállítása
« Reply #5 Dátum: 2012, 12 23, 19:05:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na, akkor átköltözve ide. :) Szóval hagyom a pitsába ezt, majd megoldja a szerviz... Mostmár csak azt árult el, h a CWM recovery-t miként tudom vissza tenni Stock-ra? Ismerve a helyzetemet...

most már ne add fel, próbáld még lszi, úgy is, hogy leszeded a KIES-t és úgy csinálod.
Addig megnézem, hol található gyári recovery. /Nem sűrűn kérnek ilyet még XDA-n se :D/
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető Narayan

  • Hozzászólások: 233
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: 6.0.1
Re: Gyári állapot visszaállítása
« Reply #6 Dátum: 2012, 12 23, 19:08:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
most már ne add fel, próbáld még lszi, úgy is, hogy leszeded a KIES-t és úgy csinálod.
Addig megnézem, hol található gyári recovery. /Nem sűrűn kérnek ilyet még XDA-n se :D/


Bár az S3-hoz használom a KIES-t, de legyen... Leszedtem... Eredmény ugyanaz... Unbrick...
Ez egy b*zi... Csak a telefonnal lehet vmi gáz, mert egy Samu termékkel sem volt soha bajom, aminél ODIN-t használtam, és a ROM-ok is a samfirmware oldalról lettek leszedve... Ha találnál stock recovery-t, imába foglalnám (foglaltatnám az asszonnyal, én nem vagyok hívő :D ) a neved. :)
Nexus 5 6.0.1 stock
iPad Air 32GB iOS 10.1.1

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Gyári állapot visszaállítása
« Reply #7 Dátum: 2012, 12 23, 19:13:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login


Bár az S3-hoz használom a KIES-t, de legyen... Leszedtem... Eredmény ugyanaz... Unbrick...
Ez egy b*zi... Csak a telefonnal lehet vmi gáz, mert egy Samu termékkel sem volt soha bajom, aminél ODIN-t használtam, és a ROM-ok is a samfirmware oldalról lettek leszedve... Ha találnál stock recovery-t, imába foglalnám (foglaltatnám az asszonnyal, én nem vagyok hívő :D ) a neved. :)

köszi, de nem kell az ima, cserébe az S3-at kérem! :D

forrás:
You are not allowed to view links. Register or Login

zip fájl:
You are not allowed to view links. Register or Login

ha telepíted CWM-ből, akkor visszatérsz a gyári recovery-hez.
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető Narayan

  • Hozzászólások: 233
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: 6.0.1
Re: Gyári állapot visszaállítása
« Reply #8 Dátum: 2012, 12 23, 19:19:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
köszi, de nem kell az ima, cserébe az S3-at kérem! :D

forrás:
You are not allowed to view links. Register or Login

zip fájl:
You are not allowed to view links. Register or Login

ha telepíted CWM-ből, akkor visszatérsz a gyári recovery-hez.

:D :D
Na próba ezt a stock cuccot... :)


Remekül működik. :) Szerintem ez is mehetne ki a "Vissza a gyárit" topicba, de ez csak bele vau :D Nagyon köszi a segítséget, és a rám fordított időd/energiád!!!!!!!!! Ha debreceni lennél, fizetnék egy (több :) ) sört :)
Kellemes ünnepeket neked!
Nexus 5 6.0.1 stock
iPad Air 32GB iOS 10.1.1

Nem elérhető Flak88

  • Hozzászólások: 262
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • facebook
  • Navigáció / Navigation: Mio C510
  • PDA: Lenovo A916
  • PDA ROM: 4.4.2
Re: Re: Gyári állapot visszaállítása
« Reply #9 Dátum: 2012, 12 23, 23:30:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bár az S3-hoz használom a KIES-t, de legyen... Leszedtem...

Nagyon fontos: Vagy Odin, vagy Kies lehet a gépen, nem elég kilőni a Kiest, le kell takarítani. Nem mellesleg Samu szervizesek javallották nagyon melegen a Kies mellőzését. Ehhez csak csatlakozni tudok, miután a 2 napos vasamat kicsinálta romfrissítés címszó alatt (kaptam helyette újat szó nélkül).

A másik: ha belekóstolsz az ICS-be a GB után, rájössz, hogy mit hagytál volna ki, mennyi mindent tud még a telefonod. Jó hasonlat az XP - Win7. :)

I9001 powered by MIUI


Nem elérhető parti78

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Samsung
  • PDA: Samsung Galaxy s plusz
  • PDA ROM: I9001xxkph
Re: Gyári állapot visszaállítása
« Reply #10 Dátum: 2012, 12 25, 02:08:23 »
Sziasztok. Bocs ha rosz helyre írom a kérdéseimet. Samsung Galaxy S Plusz-ról szeretnék biztonsági mentést készíteni az adatok, névjegyek stb.. -ről, hogy egy gyári visszaállítás után vissza lehessen tenni a fontos adatokat, névjegyzékeket. Mi a legegyszerűbb módja? Van a beállításokban egy olyan, hogy biztonsági mentést készít a google szervereire ez pontosan mit takar?

Mégy egy  dolog, feltelepítettem a skypot és a kamera képem fordítva jelenik meg ez mitől lehet?

Elóre is köszönöm a segítséget.

Nem elérhető Narayan

  • Hozzászólások: 233
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: 6.0.1
Re: Re: Gyári állapot visszaállítása
« Reply #11 Dátum: 2012, 12 27, 11:30:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nagyon fontos: Vagy Odin, vagy Kies lehet a gépen, nem elég kilőni a Kiest, le kell takarítani. Nem mellesleg Samu szervizesek javallották nagyon melegen a Kies mellőzését. Ehhez csak csatlakozni tudok, miután a 2 napos vasamat kicsinálta romfrissítés címszó alatt (kaptam helyette újat szó nélkül).

A másik: ha belekóstolsz az ICS-be a GB után, rájössz, hogy mit hagytál volna ki, mennyi mindent tud még a telefonod. Jó hasonlat az XP - Win7. :)

I9001 powered by MIUI


Szia!
S3-on, meg a többi cuccomon van/volt ICS és JB... Viszont, ahogy írtam, nem szeretem, nem bízok meg a főzött ROMokban... Lehet, h csak informatikus paranoia, de aki át tud írni egy komplett oprendszert, annak nem okoz gondot egy + sort beleírni, ami csendben gyűjti az infókat pl a market-es hitelkártyádról, gmailes összekapcsolt szolgáltatásaidról, stb... És ha egyszer úgy akarja, aktiválhatja a kapott dolgokat, és huss, oda a pénzed, mindened. Nem kijelentem, h ez így lesz/lenne, csak elmélet, h az nem garancia, hogy "még senki sem panaszkodott" ilyenre... Ezért bízok inkább a gyári cuccokban... :)
Nexus 5 6.0.1 stock
iPad Air 32GB iOS 10.1.1

Monk

  • Vendég
Re: Re: Gyári állapot visszaállítása
« Reply #12 Dátum: 2012, 12 27, 11:47:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login


Szia!
S3-on, meg a többi cuccomon van/volt ICS és JB... Viszont, ahogy írtam, nem szeretem, nem bízok meg a főzött ROMokban... Lehet, h csak informatikus paranoia, de aki át tud írni egy komplett oprendszert, annak nem okoz gondot egy + sort beleírni, ami csendben gyűjti az infókat pl a market-es hitelkártyádról, gmailes összekapcsolt szolgáltatásaidról, stb... És ha egyszer úgy akarja, aktiválhatja a kapott dolgokat, és huss, oda a pénzed, mindened. Nem kijelentem, h ez így lesz/lenne, csak elmélet, h az nem garancia, hogy "még senki sem panaszkodott" ilyenre... Ezért bízok inkább a gyári cuccokban... :)

Mint filozófiai alaptétel, az ok-okozati összefüggés elveként teljesen logikus a "paranoid" gondolkodásod, de szerintem, ha ez így lenne az XDA már régen nem létezne! A fejlesztő sem! Pozitív gondolkodás, értünk teszik amit tesznek, nem önmagukért. Bár, mint megrögzött szkeptikus és pesszimista elég fura olvasni amit írtam :D
Ettől függetlenül du. csak meglepem a telóm egy főzött ICS-sel :)
Ez csak egy vélemény, nem kell vele azonosulni!

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Re: Gyári állapot visszaállítása
« Reply #13 Dátum: 2012, 12 27, 11:48:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login


Szia!
S3-on, meg a többi cuccomon van/volt ICS és JB... Viszont, ahogy írtam, nem szeretem, nem bízok meg a főzött ROMokban... Lehet, h csak informatikus paranoia, de aki át tud írni egy komplett oprendszert, annak nem okoz gondot egy + sort beleírni, ami csendben gyűjti az infókat pl a market-es hitelkártyádról, gmailes összekapcsolt szolgáltatásaidról, stb... És ha egyszer úgy akarja, aktiválhatja a kapott dolgokat, és huss, oda a pénzed, mindened. Nem kijelentem, h ez így lesz/lenne, csak elmélet, h az nem garancia, hogy "még senki sem panaszkodott" ilyenre... Ezért bízok inkább a gyári cuccokban... :)

én nem vagyok IT-s, de dolgoztam nagyon sokat IT-sokkal, programozókkal. Szóval értem én, amit mondasz. És ebben igazad is van!
De gyakorlatilag ez a bizalomról szól. Viszonylag elég régi romok beszélünk, ha bármilyen ilyen lett volna, akkor már rég kibukott volna. A nagyobb romok többségét több ezer/tízezer felhasználó használja világszerte. Olyanok is, akik nem csak romokat cserélgetnek, hanem mélyebben is bele mernek/tudnak nyúlni a rendszerbe.

De mondok mást....ha megnézed bármelyik hivatalos market-es program egy csomó dolgozhoz hozzáfér a telefonodban.

más.....amit betallóztam stcok recovery flash zip-et végül kipróbáltad? Vagy most hogyan áll a telefonod?
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Monk

  • Vendég
Re: Re: Gyári állapot visszaállítása
« Reply #14 Dátum: 2012, 12 27, 11:52:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
én nem vagyok IT-s, de dolgoztam nagyon sokat IT-sokkal, programozókkal. Szóval értem én, amit mondasz. És ebben igazad is van!
De gyakorlatilag ez a bizalomról szól. Viszonylag elég régi romok beszélünk, ha bármilyen ilyen lett volna, akkor már rég kibukott volna. A nagyobb romok többségét több ezer/tízezer felhasználó használja világszerte. Olyanok is, akik nem csak romokat cserélgetnek, hanem mélyebben is bele mernek/tudnak nyúlni a rendszerbe.

De mondok mást....ha megnézed bármelyik hivatalos market-es program egy csomó dolgozhoz hozzáfér a telefonodban.

más.....amit betallóztam stcok recovery flash zip-et végül kipróbáltad? Vagy most hogyan áll a telefonod?

Nos: The truth is out there! Ahogy szabadgy írta, elég csak megnézni, mennyi hozzáférési engedélyt kér és kap egy 1xű app a marketből, bocsánat playből :) Take it easy : ;)

Nem elérhető pajzi

  • Hozzászólások: 112
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Nexus 4
  • PDA ROM: 4.2.2
Re: Re: Gyári állapot visszaállítása
« Reply #15 Dátum: 2012, 12 27, 20:15:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nos: The truth is out there! Ahogy szabadgy írta, elég csak megnézni, mennyi hozzáférési engedélyt kér és kap egy 1xű app a marketből, bocsánat playből :) Take it easy : ;)

Szerintem meg eppen, hogy az XDA-s dolgokban lehet megbizni. Minden nyilt forras kodu, barki belenezhet barmibe. (Ok en sem teszem, de a lehetosegem meglenne ra)
Nem mellekesen ok buktattak meg a Carrier IQ-t, ami aztan tenyleg logol rolad barmit es mindent.

Mindent, leutott billentyuket, https utani forgalmat, ... es ezt a tutisagot a szolgaltatok es a gyartok teljes osszeborulasban tettek fel a telefonokra a "szolgaltatas minosegenek javitasa" erdekeben. Eleinte persze tagadtak, hogy ez biza mindent logol rolad. Amikor tobbedszer lett bebizonyitva, hogy de igen, akkor meg annyi volt a szoveg, hogy ugyse nezi meg senki ezt a sok adatot. Jah, tok nyugodt lennek, ha a postai leveleimet mindig nyitva kapnam meg, de ne izguljak olyan sok a level, hogy ugysem olvasta el senki.

Egy hosszu es tanulsagos iras:
You are not allowed to view links. Register or Login
(Bar a carrier iq koruli botrany csak az USAban van, mert jellemzoen csak ott volt)

En reszemrol, amit szeretnek "gyari" CM, AOKP, AOSP, ... ROM + google apps es kesz. Ezt sajnos az S+-ra nem kapom meg, ugyhogy maradnak a portolot CM, AOKP, AOSP ... ROM-ok, de ezekben is szazor inkabb bizom, mint a szolgaltatos ROMokban, vagy akar valami ismeretlen root jogokat akaro marketes programban.

Szerintem.

Monk

  • Vendég
Re: Re: Gyári állapot visszaállítása
« Reply #16 Dátum: 2012, 12 29, 01:02:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem meg eppen, hogy az XDA-s dolgokban lehet megbizni. Minden nyilt forras kodu, barki belenezhet barmibe. (Ok en sem teszem, de a lehetosegem meglenne ra)
Nem mellekesen ok buktattak meg a Carrier IQ-t, ami aztan tenyleg logol rolad barmit es mindent.

Mindent, leutott billentyuket, https utani forgalmat, ... es ezt a tutisagot a szolgaltatok es a gyartok teljes osszeborulasban tettek fel a telefonokra a "szolgaltatas minosegenek javitasa" erdekeben. Eleinte persze tagadtak, hogy ez biza mindent logol rolad. Amikor tobbedszer lett bebizonyitva, hogy de igen, akkor meg annyi volt a szoveg, hogy ugyse nezi meg senki ezt a sok adatot. Jah, tok nyugodt lennek, ha a postai leveleimet mindig nyitva kapnam meg, de ne izguljak olyan sok a level, hogy ugysem olvasta el senki.

Egy hosszu es tanulsagos iras:
You are not allowed to view links. Register or Login
(Bar a carrier iq koruli botrany csak az USAban van, mert jellemzoen csak ott volt)

En reszemrol, amit szeretnek "gyari" CM, AOKP, AOSP, ... ROM + google apps es kesz. Ezt sajnos az S+-ra nem kapom meg, ugyhogy maradnak a portolot CM, AOKP, AOSP ... ROM-ok, de ezekben is szazor inkabb bizom, mint a szolgaltatos ROMokban, vagy akar valami ismeretlen root jogokat akaro marketes programban.

Szerintem.

Ugyan arról beszélünk :)

Nem elérhető ernike

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: galaxy
  • PDA ROM: j
Re: Gyári állapot visszaállítása
« Reply #17 Dátum: 2013, 01 08, 07:04:10 »
Sziasztok.segitsèget szeretnèk kèrni mert több mint valoszinü elrontottam valamit.a leiràst követtem pontosan de a 4/7-es rèsznèl lyraindult rekovery modba majd a számitogèp kiirta hogy uly usb eszközt èrzèkelt ès telepiti a szoftvert.Egy kis idõ mulva hibàt ir ki mert nem talàlvalami mtp fájlt meg az eszköz ismeretlen.ezutàn a telefon ulyraindul egyfolytàba. a telefonon elötte ics volt, a recovery nem jön be.köszi.

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Gyári állapot visszaállítása
« Reply #18 Dátum: 2013, 01 08, 08:30:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.segitsèget szeretnèk kèrni mert több mint valoszinü elrontottam valamit.a leiràst követtem pontosan de a 4/7-es rèsznèl lyraindult rekovery modba majd a számitogèp kiirta hogy uly usb eszközt èrzèkelt ès telepiti a szoftvert.Egy kis idõ mulva hibàt ir ki mert nem talàlvalami mtp fájlt meg az eszköz ismeretlen.ezutàn a telefon ulyraindul egyfolytàba. a telefonon elötte ics volt, a recovery nem jön be.köszi.

samsung USB driver fent van?
download mód bejön?

Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető ernike

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: galaxy
  • PDA ROM: j
Re: Gyári állapot visszaállítása
« Reply #19 Dátum: 2013, 01 08, 08:58:36 »
Igen fent van az usb diver.csak a download mod jön be a recoveryre ezt irja:ramdump mode cause:force upload.

Nem elérhető ernike

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: galaxy
  • PDA ROM: j
Re: Gyári állapot visszaállítása
« Reply #20 Dátum: 2013, 01 08, 09:02:21 »
Mèg ezt akartam megcsinàlni. You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Gyári állapot visszaállítása
« Reply #21 Dátum: 2013, 01 08, 09:03:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen fent van az usb diver.csak a download mod jön be a recoveryre ezt irja:ramdump mode cause:force upload.

esetleg, ha fent van a KIES szedd le lszi.
És próbáld meg a folyamatot előről.
Ha nem futna le megint, akkor lszi egy képernyőképet csatolj be.
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető ernike

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: galaxy
  • PDA ROM: j
Re: Gyári állapot visszaállítása
« Reply #22 Dátum: 2013, 01 08, 09:15:06 »
Okè.megcsinálom amit mondtàl.csak pont dolgozok ugyhogy nem tudom mikor lesz rà mód hogy megcsinàljam.köszi hogy segitesz

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Gyári állapot visszaállítása
« Reply #23 Dátum: 2013, 01 08, 09:24:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Okè.megcsinálom amit mondtàl.csak pont dolgozok ugyhogy nem tudom mikor lesz rà mód hogy megcsinàljam.köszi hogy segitesz

egyébként miért akarod visszarakni gyárira?
csak puszta kíváncsiság :)
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető ernike

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: galaxy
  • PDA ROM: j
Re: Gyári állapot visszaállítása
« Reply #24 Dátum: 2013, 01 08, 09:39:05 »
Nekem is van egy galaxy s telefonom azon gyàri rom van ès a lànyom azt szeretnè ha neki is ez lenne rajta.meg nem is müködik tökèletesen minden rajta.ezalatt azt èrtem hogy pl a zenèk sokkal rosszabul szolnak rajta,nem minden játèk fut rajta normálisan.az èn telefonomhoz volt hozzászokva azèrt szeretne ilyet rà.vagy ha van ötleted mit rakjak rà akkor megbeszèlem vele othol.