2024, 03 28, 21:11:12

Szerző Téma: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!  (Megtekintve 133124 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető ubalaz

  • Hozzászólások: 3
  • PDA: Nexus One
  • PDA ROM: CM
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #100 Dátum: 2011, 01 18, 09:26:21 »
Azzal van bajom, aki egy cikk hozzaszolasat torli, es nem a benne rejlo kritikat ertelmezi:
You are not allowed to view links. Register or Login
a hsz-ekben meg lett emlitve a Microsoft szoftverboljanak elerese, ami moderalva lett warez miatt. Kerdeznem, hogy mi a warez pontosan ? Az, hogy egy olyan eszkozre teszunk egy oprendszert amin senki nem fizetett licenszdijat a kerdeses oprendszerert, vagy ha a csak okositjuk ezt.
Szerintem mindketto kokemenyen warez kategoria. Megertem, hogy az a cikk irolyanak nem tetszik, hogy ezt valaki az orra ala dorgoli, de ettol meg a helyzet nem valtozik. Alszent dolog mast moderalni azert amit az oldal is megtesz.

Nem elérhető Gyufus

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 1440
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus S
  • PDA ROM: CYAN
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #101 Dátum: 2011, 01 18, 10:10:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azzal van bajom, aki egy cikk hozzaszolasat torli, es nem a benne rejlo kritikat ertelmezi:
You are not allowed to view links. Register or Login
a hsz-ekben meg lett emlitve a Microsoft szoftverboljanak elerese, ami moderalva lett warez miatt. Kerdeznem, hogy mi a warez pontosan ? Az, hogy egy olyan eszkozre teszunk egy oprendszert amin senki nem fizetett licenszdijat a kerdeses oprendszerert, vagy ha a csak okositjuk ezt.
Szerintem mindketto kokemenyen warez kategoria. Megertem, hogy az a cikk irolyanak nem tetszik, hogy ezt valaki az orra ala dorgoli, de ettol meg a helyzet nem valtozik. Alszent dolog mast moderalni azert amit az oldal is megtesz.


You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem vagy biztos benne mit csinálsz, inkabb szólj valakinek aki ért hozzá!

Nem elérhető ubalaz

  • Hozzászólások: 3
  • PDA: Nexus One
  • PDA ROM: CM
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #102 Dátum: 2011, 01 18, 10:22:33 »
Stimmel. Ezzel nincs is baj. Pont ez a gondom alapja. Szo nincs benne sem a warez moderalasarol, sem pedig a moderalas modjarol. A kerdeses cikk szerintem legalabb annyira illegalis mint a torolt hozzaszolas. Semmi mast nem hianyolok, csak az egyenlo elbanast.
Megertem, hogy ez reszetekrol szubjektiv modon tortenik. Megertem, hogy nem kritizalhatom a forum moderalasi szabalyait. Viszont a forum regisztracioja nem mukodik a weblapon, tehat az ket kulon rendszer. A hozzaszolasoknal milyen szabalyzat ervenyes ?
Felreertes ne essek. Nem kotozkodok. De a weblap tenyleg szabalyozatlan ilyen teren, es megis ugy van kezelve mintha lenne. Raadasul egy olyan szabaly alapjan van moderalva ami az altalad linkelt szabalyban sem szerepel.

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #103 Dátum: 2011, 01 18, 20:20:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Stimmel. Ezzel nincs is baj. Pont ez a gondom alapja. Szo nincs benne sem a warez moderalasarol, sem pedig a moderalas modjarol. A kerdeses cikk szerintem legalabb annyira illegalis mint a torolt hozzaszolas. Semmi mast nem hianyolok, csak az egyenlo elbanast.
Megertem, hogy ez reszetekrol szubjektiv modon tortenik. Megertem, hogy nem kritizalhatom a forum moderalasi szabalyait. Viszont a forum regisztracioja nem mukodik a weblapon, tehat az ket kulon rendszer. A hozzaszolasoknal milyen szabalyzat ervenyes ?
Felreertes ne essek. Nem kotozkodok. De a weblap tenyleg szabalyozatlan ilyen teren, es megis ugy van kezelve mintha lenne. Raadasul egy olyan szabaly alapjan van moderalva ami az altalad linkelt szabalyban sem szerepel.
Idézet a portálról a hsz doboz felett van "elrejtve"...

Mielőtt hozzászólsz a fenti íráshoz, kérjük olvasd el a You are not allowed to view links. Register or Login!
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Nem elérhető ubalaz

  • Hozzászólások: 3
  • PDA: Nexus One
  • PDA ROM: CM
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #104 Dátum: 2011, 01 19, 07:15:45 »
Ertem. Nos ez valoban elkerulte a figyelmemet. Ellenben ez csak megerosit abban, hogy nem hibaztam. En a kerdeses hozzaszolasban sajnos vetettem a "Bármilyen olyan információ, amit az oldal tulajdonosai pontatlannak, nem a témához tartozónak vagy sértőnek találnak, figyelmeztetés nélkül törlésre kerülhet." szabaly ellen mert mertem felemelni a szavamat, hogy valaki ugyanazt tette mint a cikk iroja, tehat szerzoi jogot sertett. Ezt sajnalom. De nem sajnalom az igazsagerzetemet, ami tovabbra is azt mondja, hogy nem az hibazott aki leirt egy megoldast egy problemara (nem en raktam ki warez linket, en csak felszolaltam a torles ellen), hanem az aki eloszor rak ki warez linket, es szinte reklamozza egy cikkben, hogy szerzoi jogot sertett.
Meg lehetett volna irni a cikket ugy is, hogy ne az legyen benne, hogy a cikk iroja tette amit tett. Ezesetben pusztan hiradas lett volna, ami utan jogos torolni egy illegalis linket. Igy alszentsegnek tartom.
Ha a maganvelemenyem serti akar a moderalasi, akar barmely szabalyt akkor kerlek, hogy toroljetek az oldalrol es a forumrol is. Az igazsagerzetem ettol valtozni nem fog, csak megerosodik, hogy a kritikat sem nem vagytok hajlandoak elfogadni.

Nem elérhető user

  • Hozzászólások: 0
  • PDA: valami
  • PDA ROM: 12345
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #105 Dátum: 2011, 02 18, 14:40:45 »
hi all
nem tudom hova tartozik, de vigyázzatok ezzel az oldallal, feltehetően csak a pénzt csalják ki
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #106 Dátum: 2011, 03 20, 16:35:46 »
Máv szolgáltatások(k)!

Tisztelt nagyérdemű!

Debreceni egyetemista vagyok, aki ma jegyvásárlással próbálkozott a MÁV-nál! Ezzel nem is volt probléma, sikeres volt, hozzáteszem az interneten történő helyjegy foglalás kényelmes és maximálisan meg vagyok elégedve a szolgáltatással!

De! Ma egy plusz sorra "akcióra" lettem figyelmes. A rendszer bejelentkezés után felhívta a figyelmemet, hogy 2 ingyen helyjeggyel rendelkezem a "20 éves az Intercity" akció keretén belül, ami feljogosít engem arra, hogy ingyen utazzak.

A dolgot nem értettem, hogy miért kaptam én ezt, ezért elkezdtem utánajárni. Sikerült megtudni, hogy minden 20. helyjegyes utazás után egy helyjegy árát elengedik. Az akció március 3 - Július 30-ig tart, hogy kerül a két ingyen jegy a rendszerbe? 42x utaztam? (Észre se vettem.)

A jegyvásárlás után kimentem az állomásra és a jegykiadó autómatából felvettem a jegyemet, majd információ szerzés céljából bementem az "INFORMÁCIÓBA", ahol a hölgy nagyon kedves volt és közölte, hogy nem tud segíteni, mert ennek a gyakorlati működését a pénztárban tudják, így inkább ott próbálkozzak. Mosollyal nyugtáztam és átmentem.

A pénztárban a hölgy eléggé lekezelő volt, és azt lehetett érezni, hogy a háta közepére se kíván. Azt viszont sikerült megtudni, hogy ha megvettem a jegyet (interneten), akkor be kell hozni, sorba kell állni és le kell pecsételtetni a füzetet. "-Milyen füzetet?" kérdeztem. Erre kikeresett egyet és kiadta nekem, hogy minden benne van olvassam el. Ennyi volt a tájékoztatás.

Kérdem én, miért kell behozni egy internetes jegyet? Nem azért van a szolgáltatás, hogy pl a pénztárban is kevesebb legyen a dolguk és gördülékenyebben lehessen intézni az utazásokat? Hihetetlen, de még korán sincs vége!

Ezzel a füzettel és jeggyel felszálltam az IC-re, amely egyébként MINDEN utazásnál 5-10 percet legalább késik! A jegykezelő úr készséges volt és megválaszolta a kérdéseimet, amik a következők voltak:

-"Hogyan tudom érvényesíteni az ingyen jegyemet?"
-"Hol kell pecsételtetni?"
-"Minden 20. út után jár a jegy?"
-"Bármelyik vonalon igénybe vehetem attól függetlenül, hogy milyen jegyekkel váltottam ki azt?"

A válaszok korrektek voltak (azt hittem), azt mondta, hogy 20 út után jár, bárhol felhasználhatom, a kikötés az, hogy ő itt lekezeli a jegyemet és azzal menjek be Debrecenbe most a pénztárba és mutassam be, így megkaphatom a pecsétemet! FONTOS, hogy a helyjegyek gyűjtsem össze, mert ezzel tudom igazolni, a pecsét nem elég! Ekkor már kételyeim támadtak, hogy ebből nem lesz semmi. Most akkor utazás előtt vagy után kell kezelni? Előtte a kalauzzal nem is találkozok, hogy fogja érvényesíteni? Na jó majd Debrecenben, gondoltam.

Leszálltunk a vonatról és a dolog végére szerettem volna járni, így irány a pénztár. Sorbanállás után a hölgy mosolyogva fogadott, de valahogy látszott rajta, hogy nem örül nekem mikor összeszedtem a helyjegyeimet (korábbról is). Beadtam neki mindent, a füzetet is és mondtam, hogy pecsétet szeretnék kérni, mire mondta, hogy "Utólagos pecsételés NINCS" és "el kellene olvasni a tájékoztatót!" Milyen kedves... kérdeztem hogy akkor a jegykezelő, hogy kezeli? Mondta hogy nem is kell neki, azonnal mikor a jegyet veszem akkor KELL kérni, hogy a füzetemet pecsételjem. Ezt megértettem, azonnal kell venni a helyszínen a jegyet, kérni kell a pecsétet és akkor minden szép és jó, a jegykezelőnek pedig csak le kell kezelni a jegyet, de az már független a pecsétes dologtól. Nem bírtam magamban tartani, így mondtam hogy Nyíregyházán nem ezt mondta a kolléganője, erre a válasz az volt, hogy "rosszul mondta" és nem tud mit csinálni... majd kiadott vissza mindent, hogy olvassam el! Közben tudtára adtam, hogy én a jegyemet interneten vettem és eleve körülményes a szolgáltatás, mert akkor azt, azonnal, hogy kezeltessem le a pénztárban, álljak sorban? Erre azt a választ kaptam, hogy pláne miért jöttem ide, mert internetes helyfoglaláshoz ez az akció nem is jó. Na itt volt ELÉG! Akkor a nyíregyházi vasútállomáson mit csinálnak? A jegykező a vonaton mit csinál? Senki nem tud semmit és a szolgáltatás jól ki van találva! Egy nulla így...

Arról nem is beszélve, hogy akkor a felhasználói fiókomban miért jelent meg a két ingyen jegy? A honlapjuk miért írja, hogy "a rendszer automatikusan regisztrálja a netes vásárlásaimat"?????? Akkor miért nem adtak nekem ma pecsétet??? Az internetes vásárlásokat lehet nem is kell pecsételtetni???

Ez a sor mit jelent: "Az akció meghirdetésre kerül pénztári jegyváltás esetén is, de az internetes jegyvásárlás nem kombinálható azzal."???

És ezek után még ilyen szolgáltatással szeretnék népszerűsíteni az IC-n való utazást... Igazából elsősorban csalódott vagyok, mert azt hittem a sorozatos IC késéseket egy kicsit kárpótolják ezzel a dologgal, de rájöttem, hogy ez is CSAK EGY JÓL KITALÁLT AKCIÓ" :S :S

Köszönöm a figyelmet!
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #107 Dátum: 2011, 03 20, 17:46:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Máv szolgáltatások(k)!

Tisztelt nagyérdemű!

Debreceni egyetemista vagyok, aki ma jegyvásárlással próbálkozott a MÁV-nál! Ezzel nem is volt probléma, sikeres volt, hozzáteszem az interneten történő helyjegy foglalás kényelmes és maximálisan meg vagyok elégedve a szolgáltatással!

De! Ma egy plusz sorra "akcióra" lettem figyelmes. A rendszer bejelentkezés után felhívta a figyelmemet, hogy 2 ingyen helyjeggyel rendelkezem a "20 éves az Intercity" akció keretén belül, ami feljogosít engem arra, hogy ingyen utazzak.

A dolgot nem értettem, hogy miért kaptam én ezt, ezért elkezdtem utánajárni. Sikerült megtudni, hogy minden 20. helyjegyes utazás után egy helyjegy árát elengedik. Az akció március 3 - Július 30-ig tart, hogy kerül a két ingyen jegy a rendszerbe? 42x utaztam? (Észre se vettem.)

A jegyvásárlás után kimentem az állomásra és a jegykiadó autómatából felvettem a jegyemet, majd információ szerzés céljából bementem az "INFORMÁCIÓBA", ahol a hölgy nagyon kedves volt és közölte, hogy nem tud segíteni, mert ennek a gyakorlati működését a pénztárban tudják, így inkább ott próbálkozzak. Mosollyal nyugtáztam és átmentem.

A pénztárban a hölgy eléggé lekezelő volt, és azt lehetett érezni, hogy a háta közepére se kíván. Azt viszont sikerült megtudni, hogy ha megvettem a jegyet (interneten), akkor be kell hozni, sorba kell állni és le kell pecsételtetni a füzetet. "-Milyen füzetet?" kérdeztem. Erre kikeresett egyet és kiadta nekem, hogy minden benne van olvassam el. Ennyi volt a tájékoztatás.

Kérdem én, miért kell behozni egy internetes jegyet? Nem azért van a szolgáltatás, hogy pl a pénztárban is kevesebb legyen a dolguk és gördülékenyebben lehessen intézni az utazásokat? Hihetetlen, de még korán sincs vége!

Ezzel a füzettel és jeggyel felszálltam az IC-re, amely egyébként MINDEN utazásnál 5-10 percet legalább késik! A jegykezelő úr készséges volt és megválaszolta a kérdéseimet, amik a következők voltak:

-"Hogyan tudom érvényesíteni az ingyen jegyemet?"
-"Hol kell pecsételtetni?"
-"Minden 20. út után jár a jegy?"
-"Bármelyik vonalon igénybe vehetem attól függetlenül, hogy milyen jegyekkel váltottam ki azt?"

A válaszok korrektek voltak (azt hittem), azt mondta, hogy 20 út után jár, bárhol felhasználhatom, a kikötés az, hogy ő itt lekezeli a jegyemet és azzal menjek be Debrecenbe most a pénztárba és mutassam be, így megkaphatom a pecsétemet! FONTOS, hogy a helyjegyek gyűjtsem össze, mert ezzel tudom igazolni, a pecsét nem elég! Ekkor már kételyeim támadtak, hogy ebből nem lesz semmi. Most akkor utazás előtt vagy után kell kezelni? Előtte a kalauzzal nem is találkozok, hogy fogja érvényesíteni? Na jó majd Debrecenben, gondoltam.

Leszálltunk a vonatról és a dolog végére szerettem volna járni, így irány a pénztár. Sorbanállás után a hölgy mosolyogva fogadott, de valahogy látszott rajta, hogy nem örül nekem mikor összeszedtem a helyjegyeimet (korábbról is). Beadtam neki mindent, a füzetet is és mondtam, hogy pecsétet szeretnék kérni, mire mondta, hogy "Utólagos pecsételés NINCS" és "el kellene olvasni a tájékoztatót!" Milyen kedves... kérdeztem hogy akkor a jegykezelő, hogy kezeli? Mondta hogy nem is kell neki, azonnal mikor a jegyet veszem akkor KELL kérni, hogy a füzetemet pecsételjem. Ezt megértettem, azonnal kell venni a helyszínen a jegyet, kérni kell a pecsétet és akkor minden szép és jó, a jegykezelőnek pedig csak le kell kezelni a jegyet, de az már független a pecsétes dologtól. Nem bírtam magamban tartani, így mondtam hogy Nyíregyházán nem ezt mondta a kolléganője, erre a válasz az volt, hogy "rosszul mondta" és nem tud mit csinálni... majd kiadott vissza mindent, hogy olvassam el! Közben tudtára adtam, hogy én a jegyemet interneten vettem és eleve körülményes a szolgáltatás, mert akkor azt, azonnal, hogy kezeltessem le a pénztárban, álljak sorban? Erre azt a választ kaptam, hogy pláne miért jöttem ide, mert internetes helyfoglaláshoz ez az akció nem is jó. Na itt volt ELÉG! Akkor a nyíregyházi vasútállomáson mit csinálnak? A jegykező a vonaton mit csinál? Senki nem tud semmit és a szolgáltatás jól ki van találva! Egy nulla így...

Arról nem is beszélve, hogy akkor a felhasználói fiókomban miért jelent meg a két ingyen jegy? A honlapjuk miért írja, hogy "a rendszer automatikusan regisztrálja a netes vásárlásaimat"?????? Akkor miért nem adtak nekem ma pecsétet??? Az internetes vásárlásokat lehet nem is kell pecsételtetni???

Ez a sor mit jelent: "Az akció meghirdetésre kerül pénztári jegyváltás esetén is, de az internetes jegyvásárlás nem kombinálható azzal."???

És ezek után még ilyen szolgáltatással szeretnék népszerűsíteni az IC-n való utazást... Igazából elsősorban csalódott vagyok, mert azt hittem a sorozatos IC késéseket egy kicsit kárpótolják ezzel a dologgal, de rájöttem, hogy ez is CSAK EGY JÓL KITALÁLT AKCIÓ" :S :S

Köszönöm a figyelmet!

Akkor beszéljünk a MÁV-ról... >:(

Ezek tényleg nem normálisak degenerált hülye barmok!!!
Ezek után meggondolom hogy szeretnék-e neten vásárolni jegyet... Mert ugyanis csak is OTP-s kártyával lehet K&H-val nem.  Mert óra előtt/közben tudom meg hogy mikor végzünk és azért baromira nem mindegy hogy Mezőkovácsházára mikor érek vissza Nyíregyházáról. És szünetben egyszerűen le tudnám foglalni az IC helyegyet de mire kimegyek indulás előtt fél órával nem biztos hogy van...
De ha ebből indulok ki akkor lehet a kedvezmény miatt is sorba kell majd állni és akkor ugyan ott vagyok csak annyi hogy lesz még egy OTP kártyám is.

Január óta minden hétvégén(csak egyszer nem voltam) a 12:35 IC még egyszer sem érkezett időben Nyíregyházára!!! Ami miatt meg a Szolnoki IC-t nem érem el és csak annyit(se) mondanak, hogy boccs mert fél óra késés kell minimum, hogy visszaváltsák. Persze az elég ritkán van nehogy fizetniük kelljen. Ami szerintem már elég bosszantó. Úgyhogy rendszeres tesiórám meg van tartva hogy vagy épp elérem az IC-t vagy nem és akkor 40perc plusz dekkolás Szolnokon a 4,5 órás kiránduláshoz.

Múltkor a kalauznő meg akart minket büntetni mert nem volt meg az elég kilóméter. Mert ugye lekéstük az IC-t Szolnokon ezért gyorsvonattal mentünk. És mondta hogy nem arra szól a jegyünk meg ott egy csomó hülyeséget hozott fel amire nem is emlékszem már. De könyörgöm ha egy Return jegyet kérek akkor hogy a  censored ba változhat a távolság? Oda fele rövidebb mint másnap vissza? Vagy én vagyok ilyen sötét matekból? :shock:

De az utasok se normálisak vagy nem is tudom... Lehet engem neveltek fúrcsának és én vagyok a különc. De egy két gyereknek olyat lekevernék, hogy valami hihetetlen. Nem igaz hogy nem tudnak a szüleik rászólni hogy ne üvöltsön már úgy, hogy az egész IC zengjen tőle és még a zenét se lehessen hallani egyszerűen. Pedig In-Ear(agybadúgós) fülesem van amitől még néha a buszt se hallom ami előz csak qrvára meglepődök hogy ez meg mi. Vagy rohangál és majdnem kiveri a kezemből a laptopom... Üljön le a seggére és aludjon. Vagy élvezze a High-tech korszakot és egy 7" cuccon nézze Tom and Jerry-t.

Az is kedvenceim közé tartozik, hogy az egész IC hangosbemondója olyan tökéletes hogy egyes kocsikba nem is lehet hallani vagy a kalauzok nem szeretnek beszélni... De tényleg nagy élmény a vak sötétbe kitalálni hogy kb hol is járhatunk. Ilyenkor jó hogy PdaFan vagyok és megnézem térképen. Na de a 60 éves nénike/bácsika is előkapja majd a PDA-t?  :shock: Mert ugye a vonat alapértelmezetten késik tehát a normális időbe esélytelen hogy beérjenek amiből lehetne következteni hogy merre járunk.

Támogatás a mozgáskorlátozattak... Egy átszállás kivételével mindenhol olyan magasan van hogy tényleg úgy kell felmászni mintha kiképzőtáborba lennénk. Édesapámat meg fel kell rakni mert ő fel sem tud szálni mert számára ez már elérhetetlen. Nem hinném, hogy mikor elkezdték éppíteni a peronokat akkor lentebb lettek volna a vonatok hasmagassága a jobb légáramlás miatt mint manapság. Nem is beszélve arról ahol csak föld van(éjen mikor szakad az esső...) hogy hozatni még két utánfutónyit és máris emberibb lenne ez az egész.

Viszont egy jó dolog az hogy végre a MÁV a honlapon kiírja hogy mennyit késik a vonat. Azt még nem néztem, hogy reállis-e...

Én is köszönöm a figyelmet és bocsánat ha túl indulatos lettem
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #108 Dátum: 2011, 03 20, 20:48:56 »
Én nagyon jót mosolyogtam! :D

Hosszas weblaptanulmányozás és az információmorzsákat összerakva arra jutottam ezzel a pecsételős hülyeséggel hogy:

-van külön papíron pecsételős cucc, amikor jegyet veszel oda kell adni és belepecsételnek, ha megvan a 20 akkor bónusz jegy.

-meg van az internetes vásárlás, amire szintén vonatkozik az akció! NEM ÚGY ahogy a plexisnéni mondta! :) Csak a rendszer automatikusan írja... és ott ahol azt írja hogy a felhasználható jegyek az akció keretein belül ott az a szám azt jelöli hogy az adott akciós időszakban (március 3 óta) hány helyjegyet vett az ember neten!

És ez a kettő (személyes vs. internet) nem kombinálható... vagy itt gyűjtöd vagy ott... :)

De kérdem én miért nem lehetett ezt nekem elmondani? Miért kell nekem rájönnöm a részinfókból? Egyáltalán miért nevezzük az információt információnak ha nem tudnak semmit és pl a pénztárosokhoz küldenek?

Ááá már egy csomó pontom lenne ha szóltak volna hogy ezt így... de mindenki k.ssban van... hihetetlen! Bezzeg késni mindegyik bír!

Mörfi ez reális: You are not allowed to view links. Register or Login ÁLTALÁBAN! :D

Felhívom figyelmedet hogy egyes vonatok -1 percet késnek, gondolom ezek sietnek!!! :D
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #109 Dátum: 2011, 03 20, 21:01:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én nagyon jót mosolyogtam! :D

Hosszas weblaptanulmányozás és az információmorzsákat összerakva arra jutottam ezzel a pecsételős hülyeséggel hogy:

-van külön papíron pecsételős cucc, amikor jegyet veszel oda kell adni és belepecsételnek, ha megvan a 20 akkor bónusz jegy.

-meg van az internetes vásárlás, amire szintén vonatkozik az akció! NEM ÚGY ahogy a plexisnéni mondta! :) Csak a rendszer automatikusan írja... és ott ahol azt írja hogy a felhasználható jegyek az akció keretein belül ott az a szám azt jelöli hogy az adott akciós időszakban (március 3 óta) hány helyjegyet vett az ember neten!

És ez a kettő (személyes vs. internet) nem kombinálható... vagy itt gyűjtöd vagy ott... :)

De kérdem én miért nem lehetett ezt nekem elmondani? Miért kell nekem rájönnöm a részinfókból? Egyáltalán miért nevezzük az információt információnak ha nem tudnak semmit és pl a pénztárosokhoz küldenek?

Ááá már egy csomó pontom lenne ha szóltak volna hogy ezt így... de mindenki k.ssban van... hihetetlen! Bezzeg késni mindegyik bír!

Mörfi ez reális: You are not allowed to view links. Register or Login ÁLTALÁBAN! :D

Felhívom figyelmedet hogy egyes vonatok -1 percet késnek, gondolom ezek sietnek!!! :D
Kössziii! :)
Majd fotózd már le ha olyat látssz, hogy -1 percben vannak! :D És menjél aznap lottózni! ;)
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #110 Dátum: 2011, 03 21, 09:08:20 »
Minden elismerésem a tietek :D :D :D
Mi a fenén csámcsognátok ha nem lenne a MÁV? Egy kis pozitívabb hozzáállást a dolgokhoz ha kérhetném. :D :D :D

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #111 Dátum: 2011, 03 21, 12:03:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Minden elismerésem a tietek :D :D :D
Mi a fenén csámcsognátok ha nem lenne a MÁV? Egy kis pozitívabb hozzáállást a dolgokhoz ha kérhetném. :D :D :D

Na neee... a MÁV nélküli világ nem lenne tökéletes! :D :D
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #112 Dátum: 2011, 03 21, 12:34:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na neee... a MÁV nélküli világ nem lenne tökéletes! :D :D
Ezt lájkolni kell :D :D :D
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #113 Dátum: 2011, 04 01, 20:27:11 »
Kedves Titász!

Nem ez volt megbeszélve...

Nemrég bedobtak egy levelet, hogy nem lesz ma áram... ez eddig oké... előfordul, biztos karbantartás, bár nem értem hogy mit lehet egész nap csinálni... mind1...

De az hogy haza akarok jönni és nem tudom mert teherautóval elállják az utat + azzal a lábas daruval az mindennek a teteje... de hogy még mikor megkérdezem hogy meddig tart senki nem akar visszaszólni és nem is állnak arrébb...

Kerülnöm kellett vagy 4 kilométert miattuk mert az út közepén keresztbe kell megállni :@ De ha kint lett volna egy zsákutca tábla akkor semmit nem szólok... mikor mondtam akkor meg az volt a válasz, hogy "elkelt volna" bezzeg 30-as tábla volt egy kátyús földúton ahol 10-zel nem bírok menni! Gratulálok!

És hogy feltegyem az i-re a pontot, azóta nincs közvilágításunk... tök sötét az egész utca nagyon gáz, most betelefonáltunk hogy azért igazán elmehetnének már melegebb éghajlatra és megkérdezte a fickó hogy hány oszlop nem ég?

Hát majd kimegyek megszámolom nem????

48 órán belül kijönnek és megcsinálják... pedig most van sötét!!!!

Azért dúrva hogy ezek a szolgáltatók mit meg nem engednek maguknak...
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #114 Dátum: 2011, 04 01, 22:38:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kedves Titász!

Nem ez volt megbeszélve...

Nemrég bedobtak egy levelet, hogy nem lesz ma áram... ez eddig oké... előfordul, biztos karbantartás, bár nem értem hogy mit lehet egész nap csinálni... mind1...

De az hogy haza akarok jönni és nem tudom mert teherautóval elállják az utat + azzal a lábas daruval az mindennek a teteje... de hogy még mikor megkérdezem hogy meddig tart senki nem akar visszaszólni és nem is állnak arrébb...

Kerülnöm kellett vagy 4 kilométert miattuk mert az út közepén keresztbe kell megállni :@ De ha kint lett volna egy zsákutca tábla akkor semmit nem szólok... mikor mondtam akkor meg az volt a válasz, hogy "elkelt volna" bezzeg 30-as tábla volt egy kátyús földúton ahol 10-zel nem bírok menni! Gratulálok!

És hogy feltegyem az i-re a pontot, azóta nincs közvilágításunk... tök sötét az egész utca nagyon gáz, most betelefonáltunk hogy azért igazán elmehetnének már melegebb éghajlatra és megkérdezte a fickó hogy hány oszlop nem ég?

Hát majd kimegyek megszámolom nem????

48 órán belül kijönnek és megcsinálják... pedig most van sötét!!!!

Azért dúrva hogy ezek a szolgáltatók mit meg nem engednek maguknak...

Ez a helyzet annyira ismerős!  :D Nem csak a Titász, de még az Édász (ami mondjuk már E.ON) is ugyanilyen töketlen egy banda (pedig a veszprémi "fejest" még ismerem is, osztálytársam apja)... múltkor hozzánk is bedobtak egy levelet, hogy előfordulhat kisebb áramkimaradás, ami abban nyilvánult meg, hogy egész nap semmi áram sem volt :D Raádásul ugyanúgy nem működött a közvilágítás a művelet után, de vagy 1 hétig... kellemes érzés volt tök sötétben lenni, főleg télen, amikor már 5 óra előtt lemegy a nap!  >:(

Ráadásul nálunk van hátul egy lámpa, amit - nem hülyéskedek - lassan egy éve tett tönkre egy nagy vihar, amikor kidőlt a kert végében lévő fa. Na, azt a lámpát azóta nem cserélték ki, így az egész hátsó rész világítás nélkül marad!  :kuss:
Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #115 Dátum: 2011, 04 07, 03:03:10 »
Mi a helyzet fiatalok? Eredményesek voltak a reformok a MÁV-nál? Semmi bosszankodás mostanában. :D

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #116 Dátum: 2011, 04 07, 11:44:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mi a helyzet fiatalok? Eredményesek voltak a reformok a MÁV-nál? Semmi bosszankodás mostanában. :D
Milyen reformok?  :shock:
Én most nem ülök csak jövöhétvégén vonaton legközelebb :p
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #117 Dátum: 2011, 04 21, 20:49:05 »
Most nincs bajom... már hozzászokok az 5-10 perces késéshez... :/
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #118 Dátum: 2011, 05 07, 12:24:14 »
Es igen! Sikerült megsönteni a rekordot! 5 hóbap alatt kétszer tudott pontosan érkezni az IC... Ez már tudás kell
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #119 Dátum: 2011, 05 07, 16:24:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Es igen! Sikerült megsönteni a rekordot! 5 hóbap alatt kétszer tudott pontosan érkezni az IC... Ez már tudás kell
Már mikor meglátom a neved a dühöngőnél tudom, hogy sok vasutas anyuka csuklik! :D :D
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #120 Dátum: 2011, 05 07, 16:30:34 »

You are not allowed to view links. Register or Login
Már mikor meglátom a neved a dühöngőnél tudom, hogy sok vasutas anyuka csuklik! :D :D
Meg is érdemlik! Miér nem küldték valami normális helyre tanulni a gyereket  :D
Es legalább fellendül az ásványvízforgalom is :p
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #121 Dátum: 2011, 05 07, 19:15:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Es legalább fellendül az ásványvízforgalom is :p
Most gondold el mennyivel több utas fut a csatlakozás stb. után mint ahány vasutas anyuka csuklik....
Ti jobb üzlet vagytok nekik!  :p :D
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #122 Dátum: 2011, 05 07, 19:17:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most gondold el mennyivel több utas fut a csatlakozás stb. után mint ahány vasutas anyuka csuklik....
Ti jobb üzlet vagytok nekik!  :p :D
ezért nem forgalmazunk Pocokal ásványvizet mert rájöttünk, hogy csak ráfizetés van vele :D
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #123 Dátum: 2011, 05 23, 11:45:16 »
Szerencsére nem velem történt az eset.  >:(

Személyes tapasztalatom egy kisebbséghez (rövidesen többséghez) tartozó személlyel. Legyetek éberek!

Egy hipermarketban vásároltam, de a pénztári blokkot nem vettem magamhoz. Amikor a bevásárlókocsival az autómhoz értem, utánam fut egy ......, azt állítva, hogy elloptam az általa vásárolt árut. Azonnal mutatta a (az általam eldobott/elhagyott) pénztári bizonylatot és nyomban telefonált (az volt neki...!) rendőrért.
Az mentett meg, hogy bankkártyával fizettem. Amikor a rendőr előtt ezt kijelentettem, a "barna" azonnal elfutott. A rendőr szerint ebben az esetben az volt a szerencsém, hogy kártyával fizettem, különben előállított volna, hiszen a pénztári blokk nem nálam, hanem a cigánynál volt. Állítólag az ilyen esetek egyre gyakrabban ismétlődnek. A pénztáros nehezen tud (nem akar?) emlékezni a vásárlásra, hiszen naponta emberek tömegével van dolga...

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Ha valakivel bajod van itt beszéljétek meg! Sok sikert!
« Reply #124 Dátum: 2011, 05 23, 11:46:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerencsére nem velem történt az eset.  >:(

Személyes tapasztalatom egy kisebbséghez (rövidesen többséghez) tartozó személlyel. Legyetek éberek!

Egy hipermarketban vásároltam, de a pénztári blokkot nem vettem magamhoz. Amikor a bevásárlókocsival az autómhoz értem, utánam fut egy ......, azt állítva, hogy elloptam az általa vásárolt árut. Azonnal mutatta a (az általam eldobott/elhagyott) pénztári bizonylatot és nyomban telefonált (az volt neki...!) rendőrért.
Az mentett meg, hogy bankkártyával fizettem. Amikor a rendőr előtt ezt kijelentettem, a "barna" azonnal elfutott. A rendőr szerint ebben az esetben az volt a szerencsém, hogy kártyával fizettem, különben előállított volna, hiszen a pénztári blokk nem nálam, hanem a ....... volt. Állítólag az ilyen esetek egyre gyakrabban ismétlődnek. A pénztáros nehezen tud (nem akar?) emlékezni a vásárlásra, hiszen naponta emberek tömegével van dolga...
Nincs bekamerázva a pénztári rész?
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet