2024, 04 23, 09:24:50
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Jelly Bean kernelek 4.1.2  (Megtekintve 131193 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Lavina88

  • Hozzászólások: 340
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze, Igo Primo
  • PDA: I9001 XXKPL
  • PDA ROM: 4.1.2
Re: Jelly Bean kernelek 4.1.2
« Reply #125 Dátum: 2013, 05 28, 21:53:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
invendor külön csak kernelt nem tette közzé. max úgy tudod kipróbálni, hogy recovery-ben csinálsz egy backup-ot. felteszel egy kernelt és kipróbálod, ha nem megy, akkor visszateszed a mentést, és folytatod onnan, ahol abbahagytad.

Egyelőre K^kernelt használok, és 100%-ig elégedett vagyok! tegnap jött ki egy frissítés, és ebben a pillanatban teszem fel. ha csak olyan lesz mint az előző, akkor már boldog vagy, ha pedig jobb, akkor  :taps:

Akkor oké azért nem láttam még hasonló nevű kernelt se. Am K^kernel nekem is kiszemelt sztem meg is nézem. Ezzel kapcsolatba még egy kérdés. Bevallom öszintén soha nem csináltam még mentést, és ezáltal soha nem raktam még vissza. Ez hogy működik? csak egy pár szót róla, Gondolom egyszerű mint a szeg csak azért megkérdezem. TWRP-m van abból is a 2.5 vagy milyen verzió (most nem tom pontosan) egyből ha csinálok mentést és azt vissza akarom rakni felajánlja a lehetőséget?

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Jelly Bean kernelek 4.1.2
« Reply #126 Dátum: 2013, 05 28, 22:05:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor oké azért nem láttam még hasonló nevű kernelt se. Am K^kernel nekem is kiszemelt sztem meg is nézem. Ezzel kapcsolatba még egy kérdés. Bevallom öszintén soha nem csináltam még mentést, és ezáltal soha nem raktam még vissza. Ez hogy működik? csak egy pár szót róla, Gondolom egyszerű mint a szeg csak azért megkérdezem. TWRP-m van abból is a 2.5 vagy milyen verzió (most nem tom pontosan) egyből ha csinálok mentést és azt vissza akarom rakni felajánlja a lehetőséget?

twrp tökéletes. recovery back up részénél alapból be van pipálva /fejből most nem tudom/, ami a standard mentés. swipe és kb. 2-3 perc és kész.
amit készít mentést, én mindig ki szoktam menteni PC-re is, jobb, ha ott is meg van.

mókolsz, stb...aztán vmi nem jön össze, akkor bemész a recovery-be és a restore menübe kiválasztod, hogy melyik mentésről szeretnél visszaállítást. ez pár perc alatt lefut, és azt az állapotot kapod, amit a mentéskor.

twrp backup többek között azért is jó, mert TiBi-vel vissza tudod állítani csak a programokat, és azok adatait.

röviden ennyi, ha vmi kérdés van, akkor szerintem már csak holnap....
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető Lavina88

  • Hozzászólások: 340
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze, Igo Primo
  • PDA: I9001 XXKPL
  • PDA ROM: 4.1.2
Re: Jelly Bean kernelek 4.1.2
« Reply #127 Dátum: 2013, 05 28, 22:27:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
twrp tökéletes. recovery back up részénél alapból be van pipálva /fejből most nem tudom/, ami a standard mentés. swipe és kb. 2-3 perc és kész.
amit készít mentést, én mindig ki szoktam menteni PC-re is, jobb, ha ott is meg van.

mókolsz, stb...aztán vmi nem jön össze, akkor bemész a recovery-be és a restore menübe kiválasztod, hogy melyik mentésről szeretnél visszaállítást. ez pár perc alatt lefut, és azt az állapotot kapod, amit a mentéskor.

twrp backup többek között azért is jó, mert TiBi-vel vissza tudod állítani csak a programokat, és azok adatait.

röviden ennyi, ha vmi kérdés van, akkor szerintem már csak holnap....

Köszi ez elég így már tudni fogom!