2024, 03 28, 10:07:20
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Jelly Bean romok 4.1.2.  (Megtekintve 120700 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető jlac

  • Hozzászólások: 23
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung S4 mini LTE
  • PDA ROM: Carbon 4.4.4
Re: Jelly Bean romok 4.1.2.
« Reply #775 Dátum: 2013, 10 22, 20:36:11 »
Más romoknál is volt ilyen gondom, jelenleg Remics rom és K-Kernel van fent.
A lényeg, hogy viszonylag sok névjegynél van egyedi csengőhang beállítva. Teljesen véletlenszerű módon a bejövő hívásnál, hol rendben van a csengőhang + telefonszám de nem ír ki nevet. Hol telefonszám + név is van de nem a beállított csengőhang szól. Van hogy csak a számot látom, nincs név, csengőhang sem stimmel. Felveszem de a hívás után a listában már ott a név (és esetlegesen a hozzákapcsolt kép is). De van amikor minden korrekt.
Ezt mi csinálhatja: a rom vagy a kernel lehet hibás? Vagy valami spéci beállítás? Tárcsázó programot próbáltam már többet, de változás nem volt.

Nem elérhető mACSman

  • Hozzászólások: 639
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Primo
  • PDA: GalaxyS6 Edge G925F
  • Skype: macsman
Re: Jelly Bean romok 4.1.2.
« Reply #776 Dátum: 2013, 10 23, 15:13:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Más romoknál is volt ilyen gondom, jelenleg Remics rom és K-Kernel van fent.
A lényeg, hogy viszonylag sok névjegynél van egyedi csengőhang beállítva. Teljesen véletlenszerű módon a bejövő hívásnál, hol rendben van a csengőhang + telefonszám de nem ír ki nevet. Hol telefonszám + név is van de nem a beállított csengőhang szól. Van hogy csak a számot látom, nincs név, csengőhang sem stimmel. Felveszem de a hívás után a listában már ott a név (és esetlegesen a hozzákapcsolt kép is). De van amikor minden korrekt.
Ezt mi csinálhatja: a rom vagy a kernel lehet hibás? Vagy valami spéci beállítás? Tárcsázó programot próbáltam már többet, de változás nem volt.
Ha az aláírásodban szereplő rom/kernel párosod van, akkor nem árt frissíteni.
Galaxy S6 Edge
ROM: CarHDRom V.16
Kernel: HackerKernel v7
Recovery: TWRP 2.8.7.1
Modem: G925FXXU3QOKD

Nem elérhető jlac

  • Hozzászólások: 23
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung S4 mini LTE
  • PDA ROM: Carbon 4.4.4
Re: Jelly Bean romok 4.1.2.
« Reply #777 Dátum: 2013, 10 23, 22:10:39 »
A legfrissebbek vannak fent, csak az  aláírásban nem cseréltem.

Nem elérhető rine

  • Hozzászólások: 70
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO 8
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus i9001
  • PDA ROM: EHNDROIX II 2013 05 05 JELLY BEAN 4.1.2
Re: Jelly Bean romok 4.1.2.
« Reply #778 Dátum: 2013, 12 09, 20:14:17 »
Hi.

Egyszer csak 20%-nál elszállt a kép. mintha rögtön kikapcsolt volna. Ezután már nem töltött be a rom. ( csak a logóig )

Wipe és Dalvik cache-eltem. Semmi. Ujra raktam a Rom-ot ( EHNDROIX II ) és most addig eljut hogy optimising apps, elszámol 122-ig . Ezután azt irja hogy Starting apps... és csak pörög a kis karika végtelenségig.
Próbáltam Fix permission-t is. Meg K Kernellel is. De csak eddig jut el. Ha ujra indítom akkor másodjára már csak a EHNDROIX II logóig jut el és végtelenségig pörög....

Nem elérhető natitokol

  • Hozzászólások: 23
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S plus
  • PDA ROM: I9001XXKQB
Re: Jelly Bean romok 4.1.2.
« Reply #779 Dátum: 2014, 06 22, 11:09:27 »
Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni Tőletek! A telefonomat el szeretném adni, de előtte minden adatot törölni szeretnék róla. Van olyan hasonló lehetőség mint a gyári beállítás visszaállítása, csak azzal a kivétellel, hogy itt minden nem gyári mappát és adatokat töröljön? Programokkal,  névjegyzékkel, képekkel, üzenetekkel és minden egyébbel, amit nem szeretnék az új tulajnak adni?
Ez a kód nem működik nálam, semmi sem csinál: *2767*3855#

A segítségeteket előre is köszönöm!
További szép hétvégét!

Üdv:
natitokol

Nem elérhető chubby2o6

  • Hozzászólások: 199
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus, SGS 4 i9505
  • PDA ROM: CM 11.0. 20140910-ION-dev-connection-team release12-ariesve, 4.4.2 gyári
Re: Jelly Bean romok 4.1.2.
« Reply #780 Dátum: 2014, 06 22, 20:36:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni Tőletek! A telefonomat el szeretném adni, de előtte minden adatot törölni szeretnék róla. Van olyan hasonló lehetőség mint a gyári beállítás visszaállítása, csak azzal a kivétellel, hogy itt minden nem gyári mappát és adatokat töröljön? Programokkal,  névjegyzékkel, képekkel, üzenetekkel és minden egyébbel, amit nem szeretnék az új tulajnak adni?
Ez a kód nem működik nálam, semmi sem csinál: *2767*3855#

A segítségeteket előre is köszönöm!
További szép hétvégét!

Üdv:
natitokol

Szia! Ha csinálsz egy Factory Reset-et,az mindent töröl a telóról. Akár a menüből, akár a recovery-ből csinálod, olyan lesz, mint amikor te megvetted és mielőtt először elindítottad. Törli a fiókokat,névjegyeket,minden beállítást,stb. A mem.kártyát gondolom kiveszed, mielőtt eladod, előtte másolj át mindent, ami kell(zenék,filmek,videók,akármik).

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Jelly Bean romok 4.1.2.
« Reply #781 Dátum: 2014, 06 23, 09:34:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni Tőletek! A telefonomat el szeretném adni, de előtte minden adatot törölni szeretnék róla. Van olyan hasonló lehetőség mint a gyári beállítás visszaállítása, csak azzal a kivétellel, hogy itt minden nem gyári mappát és adatokat töröljön? Programokkal,  névjegyzékkel, képekkel, üzenetekkel és minden egyébbel, amit nem szeretnék az új tulajnak adni?
Ez a kód nem működik nálam, semmi sem csinál: *2767*3855#

A segítségeteket előre is köszönöm!
További szép hétvégét!

Üdv:
natitokol

beállítások és gyári állapot visszaállítása. ez a legegyszerűbb és gyalul mindent!
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető ihacks

  • Hozzászólások: 106
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: TomTom
  • PDA: Huawei Mate 10 Pro
  • PDA ROM: Android 9.1
  • Skype: infineoz
Re: Jelly Bean romok 4.1.2.
« Reply #782 Dátum: 2015, 03 07, 12:24:24 »
Sziasztok, nemrég kezdtem el miuit használni és nem tudom hogy kell a rootot engedélyezni vagy alapból engedélyezve van-e? Erről a romról lenne szó "[ROM][4.1.2][unofficial] MIUIv5-Multi for i9001 3.9.27 Release [FINAL][EOL]" válaszotok és segitségetek előre is köszönöm.

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Jelly Bean romok 4.1.2.
« Reply #783 Dátum: 2015, 03 09, 10:27:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok, nemrég kezdtem el miuit használni és nem tudom hogy kell a rootot engedélyezni vagy alapból engedélyezve van-e? Erről a romról lenne szó "[ROM][4.1.2][unofficial] MIUIv5-Multi for i9001 3.9.27 Release [FINAL][EOL]" válaszotok és segitségetek előre is köszönöm.

miui-ban nem vagyok otthon és nem tudom, hogy telepítés után újból kell-e rootolni? SuperSu vagy hasonló progi van fent. Illetve ha nem vagy biztos a root jogban, akkor szedj le egy root cheker programot
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel