2024, 03 28, 09:43:38
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Jelly Bean romok 4.1.2.  (Megtekintve 120699 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Jelly Bean romok 4.1.2.
« Reply #750 Dátum: 2013, 07 25, 16:31:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

A segítségetekre lenne szükségem. Pár hónappal ezelőtt felraktam, a 4.1.2-es romot, ami eddig szinte hibátlanul működött. Mostanában, mintha valami problémája lenne, mert:
-telefonálás közben szaggat a hang (csak nálam), pedig full térerőt mutat
-az sms-eket van, amikor elküldi, és van, amikor nem. Mindig azt írja ki, hogy elküldve, de a címzett nem kapja meg. Van, amikor nekem küldenek, és én nem kapom meg, pedig a küldőnek azt jelzi, hogy elküldte.
-a telefonom ezzel a rommal is lassú, bár gyorsabb mint a 2.3.7-el.
-játék közben (simpson) gondol egyet, és kilép. De jobbik esetben csak beszaggat.
-Nagyon gyorsan merül. A 2.3.7-el mindig wifi és 3g bekapcsolt állapotban járkáltam, és több mint egy napot bírt, most meg csak akkor van bekapcsolva, ha éppen kell. Így talán kibírja, hogy estére ne merüljön le teljesen.

Sajnos teljesen tanácstalan vagyok, s kénytelen vagyok belátni, hogy ettől a telefontól sokkal-sokkal többet várok (vártam), mint amire valójában képes. Kezdek csalódni, pedig nem sok mindenre használom a telómat, leginkább telefonálás, sms küldésre, zene lejátszásra, netezésre és ami sűrűn fut rajta, a simpson game.

Szóval a kérdés, hogy ilyenkor mi a teendő? Rakjam újra a romot és a gapps-ot? Vagy egyszerűn sokat várok a telefontól?

A segítségeteket előre is köszönöm, és elnézést kérek, hogy regény sikeredett az irományomból!

Üdv:
natitokol

melyik romról van szó pontosan?

- véleményem szerint a telefonálás közbeni szaggatás csak a térerő miatt lehet. Mutasson bármit is a jel. Esetleg ha sűrűn van, és állandósodik, akkor lehet, hogy hardware hiba.

- kérdés, hogy milyen sms progit használsz? ami a romba van építve vagy másikat? illetve az ékezetes betűk miatt lehet nem fogadott illetve el nem küldött üzik.

- mit értesz lassúság alatt? ez kicsit megfoghatatlan. Egy mezei egy magos telefonról beszélünk. Lehet rajta bármilyen rom, akkor sem lehet még 1 két magossal se összehasonlítani.

- merülés, itt tudni kéne melyik romról van szó, mert előfordulhat, hogy nem a legjobban optimalizált, és ez okozhatja.

- simspson az gyári vagy vmi warezolt verzió?

de kérdésedet lehet, hogy te is megválaszoltad. lehet, hogy nem ártani vagy egy másik rom vagy egy újratelepítés. Illetve lehet, hogy tényleg sokat vársz ettől a telefontól.

Időben tényleg nem sok telt el, de ha belegondolsz, akkor manapság már 8 magos CPU is akad.
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető natitokol

  • Hozzászólások: 23
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S plus
  • PDA ROM: I9001XXKQB
Re: Jelly Bean romok 4.1.2.
« Reply #751 Dátum: 2013, 07 25, 16:58:02 »
Android: 4.1.2
Alapsáv verziója: I9001XXKPL
Kernel verziója: 3.0.74-cyanogenmod-g8b3fc54

Sms progin (sem) változtattam,a gyárit használom. Az ékezetes betűk közül csak egy-két karaktert használok, pl: é, ö, ü A többit nem, mert csak az sms méretét növeli meg.

A lassúság alatt azt értem, hogy pl a TV24 alkalmazást elindítom, sokat kell várnom míg betölt. Bár lehet, hogy itt az internet is befolyásolja a sebességet, gondolom ekkor frissít.
Sajnos ennél komolyabb és erősebb telóval még nem volt dolgom, így nem tudom komolyabb készülékkel össze hasonlítani.

Simpson tapped out, amit playről le lehet szedni. A program maga nem fizetős.

Ha újra telepítem a telóm, akkor melyik romot ajánlod? 4.2.2 még nem stabil? S mi a különbség a kernelek között? Én, mint egy hozzá nem értő is látnék különbséget?

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Jelly Bean romok 4.1.2.
« Reply #752 Dátum: 2013, 07 25, 17:19:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Android: 4.1.2
Alapsáv verziója: I9001XXKPL
Kernel verziója: 3.0.74-cyanogenmod-g8b3fc54

Sms progin (sem) változtattam,a gyárit használom. Az ékezetes betűk közül csak egy-két karaktert használok, pl: é, ö, ü A többit nem, mert csak az sms méretét növeli meg.

A lassúság alatt azt értem, hogy pl a TV24 alkalmazást elindítom, sokat kell várnom míg betölt. Bár lehet, hogy itt az internet is befolyásolja a sebességet, gondolom ekkor frissít.
Sajnos ennél komolyabb és erősebb telóval még nem volt dolgom, így nem tudom komolyabb készülékkel össze hasonlítani.

Simpson tapped out, amit playről le lehet szedni. A program maga nem fizetős.

Ha újra telepítem a telóm, akkor melyik romot ajánlod? 4.2.2 még nem stabil? S mi a különbség a kernelek között? Én, mint egy hozzá nem értő is látnék különbséget?

az ok, hogy melyik rom, de melyik csapat készítette? az sem mindegy, 4.1.2-es romból van pár darab.

örökre száműzd az ékezetes karaktereket! ez tényleg jó tanács! független, hogy az most rövid vagy hosszú Ü. vagy pedig ha lehetséges, akkor viber, hangouts, mail vagy máson írj üzenetet, ahol nem jelent majd problémát az ékezetes betű.

pont egy tv24-nél van, hogy sokszor azért lassú mert be kell tölteni az aktuális csatorna kínálatot. szóval  ez valamikor a Nexus 7-en se szokott pik-pakk menni. Néha ott is "lassúnak" tűnik.

szerintem a 4.2.2 stabil. olvass bele a 4.2.2-es topikba, illetve nézd meg a kínálatot a romok terén, és megtalálod amire szükséged van.

kernelek között minimális különbség van. Cserélheted, de csak akkor érdemes, ha egy UV-s verziót választatsz, vagy ha húzni akarod a CPU-t. Ha nem, akkor igazából majdnem azt mondom, hogy felesleges kernelt cserélned
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető alex0324

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: i9001xxkf8
  • PDA ROM: i90001tmhke2
Re: Rom telepítési útmutató
« Reply #753 Dátum: 2013, 07 25, 17:20:16 »
Helló!

Egy kis segítséget szeretnék kérni még új vagyok.

Ezen az oldalon valaki meg tudná nekem mondani hogy melyik lenne a legjobb rom a 4.1esek közül? Mert annyira nem vagyok jó angolból és annyit tudok hogy stabilnak kell lennie illetve magyar nyelv legyen benne. A telepítést megoldom csak ennyi segítséget szeretnék kérni. Vagy ha van valakinek egy ilyen igényt kielégítő rom azt is szívesen fogadom  :D  A választ privátban is szívesen várom

Itt az oldal You are not allowed to view links. Register or Login

Köszönöm előre is a válasz!

Nem elérhető szergej973

  • Hozzászólások: 119
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Igo Primo
  • PDA: Sony Xperia M2
  • PDA ROM: [ROM] Xperia Z5 STYLE 4.6 (LOCKED / UNLOCKED BL)
Re: Rom telepítési útmutató
« Reply #754 Dátum: 2013, 07 25, 18:02:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Helló!

Egy kis segítséget szeretnék kérni még új vagyok.

Ezen az oldalon valaki meg tudná nekem mondani hogy melyik lenne a legjobb rom a 4.1esek közül? Mert annyira nem vagyok jó angolból és annyit tudok hogy stabilnak kell lennie illetve magyar nyelv legyen benne. A telepítést megoldom csak ennyi segítséget szeretnék kérni. Vagy ha van valakinek egy ilyen igényt kielégítő rom azt is szívesen fogadom  :D  A választ privátban is szívesen várom

Itt az oldal You are not allowed to view links. Register or Login

Köszönöm előre is a válasz!

Nos ez csak az én véleményem,majd szól még hozzá más is.Lássuk csak sorban:Ezt/[[ROM][JB][4.1.2] RemICS JB ₪ S3/S4 Look and Feel ₪ [UNOFFICIAL]
Developer: Blackmambazzz/már használtam,szerintem ez a legstabilabb,kernel cserével pedig az akksi idő is megnövelhető valamivel.persze arra figyelj hogy lehet nem lesz 720p videó.
Következő:/[ROM][4.1.2][JZO54K] Unofficial SlimBean 3.1.0
Developer: Crybert/Ez is jó rom,meg voltam vele elégedve.Stabil és gyors is,persze témakezelőt azt raksz rá amit akarsz.Én a Go Launcher Ex-et használom.Nekem bejött.
Következő:/[Open & Work] [Jelly Bean 4.1.2] MIUI v.JB 2.10.19
Developer: Alex93917/Túl van komplikálva beállításokkal.Sokat fagyott és kikapcsolt,még nem kiforrott hiába van benne magyar nyelv is.Bluetooth fülesnél 10 mésodperc volt a legtöbb idő amíg én még felvehettem a csörgetésre,ha nem akkor automatice vette magától.Kínos ha nem hallod a csörgést.A téma kezelője nem rossz de nehéz rá találni témákat.Van benne alap hívásfelvevő beállítás de csak fülessel.Nem valami jó a minősége a felvételnek.A hívószám küldést alig tudtam beállítani.Szóval ez még nem a legjobb.
Következő:/[ROM OTA by NitroX-developers] ~¤ EHNDROIX II
Developer: AlessandroXCV | EHNDROIX TEAM/Ez is elég jó és stabil,sokáig használtam meg voltam vele elégedve.
Következő:/[ROM][CM10] CyanogenMod 10
Developer: Ivendor/Most jelenleg ezt használom és nagyon jó.Igaz a kernelt kicseréltem erre/http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2183378/de csak az akksi idő végett és csak egy alap verzióra hogy legyen 720p videó is.
Összességében mindegyik jó amit kipróbáltam,és hozzáteszem nem azért próbálgatom mert nem jók hanem mert kíváncsi vagyok mindig egy újabbra és jobbra.
Ez csak az én véleményem,szerintem a neked szimpatikussal kezd és utána lehet változtatni.
Sok sikert!
Itt mindig van aki segít! ;)

Nem elérhető natitokol

  • Hozzászólások: 23
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S plus
  • PDA ROM: I9001XXKQB
Re: Jelly Bean romok 4.1.2.
« Reply #755 Dátum: 2013, 07 25, 18:29:14 »
Megpróbálkoztam a  "[ROM][JB][4.2.2][JDQ39E] CyanogenMod 10.1 by ADC Team - Release 4 - Kernel 3.4.x" rom telepítésével. Ez sikerült, de a gapps telepítése közben hibát írt ki.
Ez a hibaüzenet:
"e: aild to verify whole-file signature
e: signature verification failed
Error flashing zip '/external_sd/DevCon-gapps-jb
Updating partiton details...

Wipe cache, Dalvik Cache és a Factory Reset is megtörtént.

Most mi lehet a probléma? Team Win Recoveryből telepítek, V2.3.2.1

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Jelly Bean romok 4.1.2.
« Reply #756 Dátum: 2013, 07 25, 18:58:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megpróbálkoztam a  "[ROM][JB][4.2.2][JDQ39E] CyanogenMod 10.1 by ADC Team - Release 4 - Kernel 3.4.x" rom telepítésével. Ez sikerült, de a gapps telepítése közben hibát írt ki.
Ez a hibaüzenet:
"e: aild to verify whole-file signature
e: signature verification failed
Error flashing zip '/external_sd/DevCon-gapps-jb
Updating partiton details...

Wipe cache, Dalvik Cache és a Factory Reset is megtörtént.

Most mi lehet a probléma? Team Win Recoveryből telepítek, V2.3.2.1

recovery-ben a settings részben ki kell venni a pipát a  "zip file ...." résznél
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető natitokol

  • Hozzászólások: 23
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S plus
  • PDA ROM: I9001XXKQB
Re: Jelly Bean romok 4.1.2.
« Reply #757 Dátum: 2013, 07 25, 18:59:46 »
A settings menübensajnos sehol sincs pipa :(

Valahogy sikerült felraknom a gappsot-is, de nincs playem :(

You are not allowed to view links. Register or Login
recovery-ben a settings részben ki kell venni a pipát a  "zip file ...." résznél

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Jelly Bean romok 4.1.2.
« Reply #758 Dátum: 2013, 07 25, 20:49:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A settings menübensajnos sehol sincs pipa :(

Valahogy sikerült felraknom a gappsot-is, de nincs playem :(

akkor vagy nem jó gapps-ot tettél fel vagy pedig megsérült letöltés közben, vagy telepítés után csináltál wipe data-t.
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Rom telepítési útmutató
« Reply #759 Dátum: 2013, 07 25, 20:53:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Helló!

Egy kis segítséget szeretnék kérni még új vagyok.

Ezen az oldalon valaki meg tudná nekem mondani hogy melyik lenne a legjobb rom a 4.1esek közül? Mert annyira nem vagyok jó angolból és annyit tudok hogy stabilnak kell lennie illetve magyar nyelv legyen benne. A telepítést megoldom csak ennyi segítséget szeretnék kérni. Vagy ha van valakinek egy ilyen igényt kielégítő rom azt is szívesen fogadom  :D  A választ privátban is szívesen várom

Itt az oldal You are not allowed to view links. Register or Login

Köszönöm előre is a válasz!

szergej nagyon jól összefoglalta! viszont nem kell angol tudás, csak olvasgass itt, és ha valamire nem kaptál választ, akkor pedig kérdezz
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető Lavina88

  • Hozzászólások: 340
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze, Igo Primo
  • PDA: I9001 XXKPL
  • PDA ROM: 4.1.2
Re: Re: Jelly Bean romok 4.1.2.
« Reply #760 Dátum: 2013, 07 25, 23:35:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
akkor vagy nem jó gapps-ot tettél fel vagy pedig megsérült letöltés közben, vagy telepítés után csináltál wipe data-t.
meg sztem tedd fel a legújabb twrp-t

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9001-ről


Nem elérhető chubby2o6

  • Hozzászólások: 199
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus, SGS 4 i9505
  • PDA ROM: CM 11.0. 20140910-ION-dev-connection-team release12-ariesve, 4.4.2 gyári
Re: Jelly Bean romok 4.1.2.
« Reply #761 Dátum: 2013, 08 03, 21:39:02 »
Sziasztok,egy kis segítség kellene.Felraktam(volna) az Ehndroix III romot,elötte  twrp 2.2.1-es verziót.Először mindig a recoverybe bootolt vissza,követtem a leírtakat erre a problémára.Most ott tartok, hogy bebootol ugyan a rendszerbe, de csak a státuszbár látható, a képernyő közepén az "Unfortunately,Setup Wizard has stopped" olvasható.Nem tudom, hogy én b...tam el valamit, vagy mi a f...ért nem működik úgy, ahogy kéne, de már szét...
Szóval, kéne valami megoldás,pls.

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Jelly Bean romok 4.1.2.
« Reply #762 Dátum: 2013, 08 03, 21:48:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,egy kis segítség kellene.Felraktam(volna) az Ehndroix III romot,elötte  twrp 2.2.1-es verziót.Először mindig a recoverybe bootolt vissza,követtem a leírtakat erre a problémára.Most ott tartok, hogy bebootol ugyan a rendszerbe, de csak a státuszbár látható, a képernyő közepén az "Unfortunately,Setup Wizard has stopped" olvasható.Nem tudom, hogy én b...tam el valamit, vagy mi a f...ért nem működik úgy, ahogy kéne, de már szét...
Szóval, kéne valami megoldás,pls.

most a III vagy II. az ehndroix II = 4.1.2. endroix III = 4.2.2.

de valami nem tetszett neki a telepítésnél. mindenképpen újrapróbálkoznék. kezdd előről
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető chubby2o6

  • Hozzászólások: 199
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus, SGS 4 i9505
  • PDA ROM: CM 11.0. 20140910-ION-dev-connection-team release12-ariesve, 4.4.2 gyári
Re: Jelly Bean romok 4.1.2.
« Reply #763 Dátum: 2013, 08 03, 22:00:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
most a III vagy II. az ehndroix II = 4.1.2. endroix III = 4.2.2.

de valami nem tetszett neki a telepítésnél. mindenképpen újrapróbálkoznék. kezdd előről

Köszi, úgy néz ki, már megoldódott.Én kúrtam el, mert nem tudtam, hogy a III már 4.2.2., és rossz (4.1.2-höz való) gapps-ot töltöttem le hozzá.Újratelepítettem a ROM-ot a gapps nélkül, majd mindjárt teszek rá a ROM-hoz való gapps-ot, remélem, így már jó lesz.Ha mégsem, majd jelentkezem, és még egyszer köszi a gyors választ.

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Jelly Bean romok 4.1.2.
« Reply #764 Dátum: 2013, 08 03, 22:50:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi, úgy néz ki, már megoldódott.Én kúrtam el, mert nem tudtam, hogy a III már 4.2.2., és rossz (4.1.2-höz való) gapps-ot töltöttem le hozzá.Újratelepítettem a ROM-ot a gapps nélkül, majd mindjárt teszek rá a ROM-hoz való gapps-ot, remélem, így már jó lesz.Ha mégsem, majd jelentkezem, és még egyszer köszi a gyors választ.

akkor valszeg a rossz gapps volt a ludas. így most már jónak kell lennie.
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető chubby2o6

  • Hozzászólások: 199
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus, SGS 4 i9505
  • PDA ROM: CM 11.0. 20140910-ION-dev-connection-team release12-ariesve, 4.4.2 gyári
Re: Jelly Bean romok 4.1.2.
« Reply #765 Dátum: 2013, 08 04, 07:09:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
akkor valszeg a rossz gapps volt a ludas. így most már jónak kell lennie.

Igen,most működik minden,legalábbis amiket eddig próbáltam. A 2.3.6-ban talán több beállítási lehetőség volt a kameránál,de amennyit én fotózni szoktam, bőven elég ennyi is.
Viszont sehol sem találom, hogy hol kell az USB hibakeresést kipipálni, pedig néhány alkalmazásom kifejezetten ezt kéri.Már feltúrtam az egész menüt,de sehol sincs.

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Jelly Bean romok 4.1.2.
« Reply #766 Dátum: 2013, 08 04, 08:39:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen,most működik minden,legalábbis amiket eddig próbáltam. A 2.3.6-ban talán több beállítási lehetőség volt a kameránál,de amennyit én fotózni szoktam, bőven elég ennyi is.
Viszont sehol sem találom, hogy hol kell az USB hibakeresést kipipálni, pedig néhány alkalmazásom kifejezetten ezt kéri.Már feltúrtam az egész menüt,de sehol sincs.

Ha endroix iii tettel fel, akkor neked 4.2.2 kell. Nezd meg a 4.2.2 topik 1. hozzaszolasat. Ott  a faq reszben megtalalod hogyan kell elohoznod a fejlesztesi lehetosegef
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető chubby2o6

  • Hozzászólások: 199
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus, SGS 4 i9505
  • PDA ROM: CM 11.0. 20140910-ION-dev-connection-team release12-ariesve, 4.4.2 gyári
Re: Jelly Bean romok 4.1.2.
« Reply #767 Dátum: 2013, 08 04, 09:32:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha endroix iii tettel fel, akkor neked 4.2.2 kell. Nezd meg a 4.2.2 topik 1. hozzaszolasat. Ott  a faq reszben megtalalod hogyan kell elohoznod a fejlesztesi lehetosegef

Köszönöm,megtaláltam.Még valami.A csengőhang beállítással van problémám.Több,mint két éve használom ugyanazt a csengőhangot,és már megszoktam,a legnagyobb zajban is meghallom,"be van állva" rá a fülem.
Ebben a készülékben gyárilag nem volt benne,le kellett töltenem netről.Egy kb.4 másodperces mp.3-ról van szó,ezt híváskor a gyári rom addig ismételgette,míg fel nem vettem.Most viszont híváskor csak ezt a 4 másodpercnyi csörgést játssza le, utána csak rezeg.Ez csak két csörgés összesen,nagyon kevés.Van erre valami megoldás?

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Jelly Bean romok 4.1.2.
« Reply #768 Dátum: 2013, 08 04, 09:39:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm,megtaláltam.Még valami.A csengőhang beállítással van problémám.Több,mint két éve használom ugyanazt a csengőhangot,és már megszoktam,a legnagyobb zajban is meghallom,"be van állva" rá a fülem.
Ebben a készülékben gyárilag nem volt benne,le kellett töltenem netről.Egy kb.4 másodperces mp.3-ról van szó,ezt híváskor a gyári rom addig ismételgette,míg fel nem vettem.Most viszont híváskor csak ezt a 4 másodpercnyi csörgést játssza le, utána csak rezeg.Ez csak két csörgés összesen,nagyon kevés.Van erre valami megoldás?

beállítások/hangok résznél lehet állítani a csengetés módján. pl. rezeg és utána cseng, egyszer cseng...stb. ott nézd meg
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető chubby2o6

  • Hozzászólások: 199
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus, SGS 4 i9505
  • PDA ROM: CM 11.0. 20140910-ION-dev-connection-team release12-ariesve, 4.4.2 gyári
Re: Jelly Bean romok 4.1.2.
« Reply #769 Dátum: 2013, 08 04, 09:51:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
beállítások/hangok résznél lehet állítani a csengetés módján. pl. rezeg és utána cseng, egyszer cseng...stb. ott nézd meg

Áá,ebben a romban ilyet nem lehet :hmm:Háromféle beállítási lehetőség van:normál,rezeg,néma.Egyszeri ill. többszöri csörgés beállítására nincs lehetőség sajnos.

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Jelly Bean romok 4.1.2.
« Reply #770 Dátum: 2013, 08 04, 10:39:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Áá,ebben a romban ilyet nem lehet :hmm:Háromféle beállítási lehetőség van:normál,rezeg,néma.Egyszeri ill. többszöri csörgés beállítására nincs lehetőség sajnos.

akkor normálra kell állítani
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető chubby2o6

  • Hozzászólások: 199
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus, SGS 4 i9505
  • PDA ROM: CM 11.0. 20140910-ION-dev-connection-team release12-ariesve, 4.4.2 gyári
Re: Jelly Bean romok 4.1.2.
« Reply #771 Dátum: 2013, 08 04, 11:08:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
akkor normálra kell állítani

Igen,arra állítottam.De a lottóötösért sem hajlandó két db csörgésnél többre.
A Play-en nem tudsz valami "csörgéskezelő" appot?

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Jelly Bean romok 4.1.2.
« Reply #772 Dátum: 2013, 08 04, 11:19:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen,arra állítottam.De a lottóötösért sem hajlandó két db csörgésnél többre.
A Play-en nem tudsz valami "csörgéskezelő" appot?

sajna nem, gyárit használok.
nézz körbe, hátha
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető Bsumak

  • Hozzászólások: 9
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S+
  • PDA ROM: i9001XXKF8
Re: Jelly Bean romok 4.1.2.
« Reply #773 Dátum: 2013, 08 05, 07:12:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szükséges lépések:

•   Ha teljesen gyári telefonod van, akkor az alábbi linken lévő lépések közül 1-3 közötti lépéseket hajtsd végre.
You are not allowed to view links. Register or Login
•   TWRP vagy CWM után telepíthetőek ez a romok. FeaMod recovery nem jó!

Eddig tapasztalatok, és hozzászólások alapján nem írom le külön minden romnál a telepítési lépéseket. Két verziót különböztetnék meg: Az egyik a „tiszta telepítés” a másik pedig a „frissítés”

Tiszta telepítés:
Ha korábban másik romot használtál. Illetve ha valami nem úgy működik, akkor tiszta telepítésre van szükség.
1. Másold fel a zip fájlokat a telefonra
2. Wipe data and cache
3. Wipe dalvik cache
4. Telepítsd a romot
5. Telepítsd a gapps.
6. Fix permission.
7. Reboot.

Frissítés:
Egy bizonyos romot használok, és annak újabb verzióját szeretném feltelepíteni.
1.   Másold fel a zip fájlt a telefonra
2.   Wipe cache és dalvik cache
3.   Telepítsd a romot
4.   Wipe cache és dalvik cache
5.   Reboot

Sziasztok megpróbáltam a tiszta telepítést
a telefont sikeresen rootoltam
utána feltelepítettem a Teamwin recoveryt eddig minden jól ment
letöltöttem az alábbi romot aokp_ariesve_unofficial_apr-07-13.zip az általatok megadott helyről
telepítéskor  két választásra rákérdez - Zip file signature verification
                                                              - Force MD5 checks on all zips.

Mindkettőt kipipáltam s inditás után failed hibát kaptam
E: No. MD5 file found for '/sdcard/download/aokp_ariesve_unofficial_apr-07-13.zip
Disable force MD5 check to avoid this error.

Nem talál valami MD5 fájlt ahogy látom de miért ?
Amúgy amit az installálásnál kér az ki kell pipálni mindkettőt gondolom

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Jelly Bean romok 4.1.2.
« Reply #774 Dátum: 2013, 08 05, 09:42:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Szükséges lépések:

•   Ha teljesen gyári telefonod van, akkor az alábbi linken lévő lépések közül 1-3 közötti lépéseket hajtsd végre.
You are not allowed to view links. Register or Login
•   TWRP vagy CWM után telepíthetőek ez a romok. FeaMod recovery nem jó!

Eddig tapasztalatok, és hozzászólások alapján nem írom le külön minden romnál a telepítési lépéseket. Két verziót különböztetnék meg: Az egyik a „tiszta telepítés” a másik pedig a „frissítés”

Tiszta telepítés:
Ha korábban másik romot használtál. Illetve ha valami nem úgy működik, akkor tiszta telepítésre van szükség.
1. Másold fel a zip fájlokat a telefonra
2. Wipe data and cache
3. Wipe dalvik cache
4. Telepítsd a romot
5. Telepítsd a gapps.
6. Fix permission.
7. Reboot.

Frissítés:
Egy bizonyos romot használok, és annak újabb verzióját szeretném feltelepíteni.
1.   Másold fel a zip fájlt a telefonra
2.   Wipe cache és dalvik cache
3.   Telepítsd a romot
4.   Wipe cache és dalvik cache
5.   Reboot

Sziasztok megpróbáltam a tiszta telepítést
a telefont sikeresen rootoltam
utána feltelepítettem a Teamwin recoveryt eddig minden jól ment
letöltöttem az alábbi romot aokp_ariesve_unofficial_apr-07-13.zip az általatok megadott helyről
telepítéskor  két választásra rákérdez - Zip file signature verification
                                                              - Force MD5 checks on all zips.

Mindkettőt kipipáltam s inditás után failed hibát kaptam
E: No. MD5 file found for '/sdcard/download/aokp_ariesve_unofficial_apr-07-13.zip
Disable force MD5 check to avoid this error.

Nem talál valami MD5 fájlt ahogy látom de miért ?
Amúgy amit az installálásnál kér az ki kell pipálni mindkettőt gondolom

vedd ki a pipákat és jó lesz!!
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel