2024, 03 28, 11:02:14
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Jelly Bean romok 4.1.2.  (Megtekintve 120701 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Jelly Bean romok 4.1.2.
« Dátum: 2012, 12 16, 13:01:49 »
Szükséges lépések:

•   Ha teljesen gyári telefonod van, akkor az alábbi linken lévő lépések közül 1-3 közötti lépéseket hajtsd végre.
You are not allowed to view links. Register or Login
•   TWRP vagy CWM után telepíthetőek ez a romok. FeaMod recovery nem jó!

Eddig tapasztalatok, és hozzászólások alapján nem írom le külön minden romnál a telepítési lépéseket. Két verziót különböztetnék meg: Az egyik a „tiszta telepítés” a másik pedig a „frissítés”

Tiszta telepítés:
Ha korábban másik romot használtál. Illetve ha valami nem úgy működik, akkor tiszta telepítésre van szükség.
1. Másold fel a zip fájlokat a telefonra
2. Wipe data and cache
3. Wipe dalvik cache
4. Telepítsd a romot
5. Telepítsd a gapps.
6. Fix permission.
7. Reboot.

Frissítés:
Egy bizonyos romot használok, és annak újabb verzióját szeretném feltelepíteni.
1.   Másold fel a zip fájlt a telefonra
2.   Wipe cache és dalvik cache
3.   Telepítsd a romot
4.   Wipe cache és dalvik cache
5.   Reboot

Extra small gapps: /a letöltésnél figyeljetek, mert külön van 4.1.2. és 4.2.2. verzióhoz/
You are not allowed to view links. Register or Login

FAQ:

1., Telepítés után laggol a telefonom. Mi a teendő?

Boot a recovery-be, és wipe cache-t és wipe dalvik cache-t csinálni. Ha ezután se javul a helyzet, akkor valószínű, hogy a rom telepítése közben akadt valami probléma. Ilyenkor egy „tiszta telepítést” kell csinálni.

2.,Nem működik a 720p videó rögzítés. Mi a teendő?

Nézd meg, hogy a telefon tulajdonságai részben mekkora a memória méretem. 390 MB memória körüli romok esetén a 720p videó rögzítés nem működik, de a 480p igen.

3.,Panoráma fotó készítése nem működik, miért?

Egyelőre ezt a funkciót még nem tudták a fejlesztők

4.,Új verzió érkezett az általam használt romra. Mi a teendő?

•   OTA  /over the air/ frissítés:Ez nem minden rom esetén érhető el. Ha ezeket a romokat frissítik, akkor jelzi a rendszer, és egy szerverről letölti a frissítéseket.
•   CWM-ből  „frissítés” módszerrel telepíteni.

5.,A rom telepítése után korábban nem tapasztalt extrém mértékű az aksi merülés. Pl ki van kapcsolva és még így is 2 óra alatt 20-30% merül. Mit tegyek?

CPUspy You are not allowed to view links. Register or Login programmal ellenőrizd, hogy működik-e a deepsleep funkció.
Ha igen, akkor elképzelhető, hogy valamelyik program beragadt, és annak köszönhető. Valamikor elég egy
újraindítás, de ha továbbra is fennáll, akkor meg kell nézni, hogy melyik program okozhatja.
Ha nem működik a deepsleep, akkor érdemes „tiszta telepítéssel” újratenni a romot.

Romok:

Részletes leírásokat és features listát az XDA-s linkre kattintva megtaláljátok.

[UNOFFICIAL][4.1.2]MIUIv5 for 9001 3.5.17 /HOT/ 
fejlesztő: zxc123coke
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

4.1.2 Xperia Z+
fejlesztő: ICloud
You are not allowed to view links. Register or Login

JZO54K AOSP 4.1.2
Fejlesztő: alireza7991
You are not allowed to view links. Register or Login

RemICS JB /HOT/
fejlesztő: blackmambazzz
You are not allowed to view links. Register or Login

AOKP Jellybean
Fejlesztő: krislibaeer
You are not allowed to view links. Register or Login

[JZO54K]broodROM Jellybean /HOT/
fejlesztő: broodplank1337
You are not allowed to view links. Register or Login

PAC-man /HOT/
fejlesztő: krislibaeer
You are not allowed to view links. Register or Login

EHNDROIX™ 
Fejlesztő: AlessandroXCV
You are not allowed to view links. Register or Login

[JZO54K] CyanogenMod 10 /HOT/
Fejlesztő: Ivendor
You are not allowed to view links. Register or Login

[JZO54K] Unofficial SlimBean 3.1.0
Fejlesztő: crybert
You are not allowed to view links. Register or Login

H-Book Revolution /HOT/
Fejlesztő: AlbertoSONIC
You are not allowed to view links. Register or Login
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető Infranyuszi

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Nő
  • PFC Fan
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 9
  • Skype: werner.nori
Re: Jelly Bean romok
« Reply #1 Dátum: 2012, 12 16, 13:10:54 »
Jónak tűnik! Köszönöm a topicot és a munkát, hogy összeszedted. Te melyiket ajánlanád ? Nekem most miui van fent, imádom és teljesen elégedett vagyok vele, illetve a camerát picit bugosnak érzem, de ennyi kompromisszum nekem belefér. Érdemes már valamelyik jb romot feltenni szerinted? Melyiket használod ? Akinek van tapasztalata az írna ? Köszönöm szépen :)
A világon 10 féle ember létezik. Az egyik ismeri a bináris számrendszert, a másik nem.

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Jelly Bean romok
« Reply #2 Dátum: 2012, 12 16, 13:17:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jónak tűnik! Köszönöm a topicot és a munkát, hogy összeszedted. Te melyiket ajánlanád ? Nekem most miui van fent, imádom és teljesen elégedett vagyok vele, illetve a camerát picit bugosnak érzem, de ennyi kompromisszum nekem belefér. Érdemes már valamelyik jb romot feltenni szerinted? Melyiket használod ? Akinek van tapasztalata az írna ? Köszönöm szépen :)

Én még ICS-t használok. Hamarosan szerintem váltani fogok, de év vége felé kicsit sűrűek a napjaim, és egyelőre még nem volt időm. :)

MIUI romok, amiket eddig olvastam róluk, nem szoktak rosszak lenni.

Néhány rom, utolsó hozzászólásait elolvastam, és a többség meg volt elégedve vele. Persze néhány esetben voltak kisebb-nagyobb hibák, de már nem ez a tipikus.
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető pajzi

  • Hozzászólások: 112
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Nexus 4
  • PDA ROM: 4.2.2
Re: Jelly Bean romok
« Reply #3 Dátum: 2012, 12 17, 17:55:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jónak tűnik! Köszönöm a topicot és a munkát, hogy összeszedted. Te melyiket ajánlanád ? Nekem most miui van fent, imádom és teljesen elégedett vagyok vele, illetve a camerát picit bugosnak érzem, de ennyi kompromisszum nekem belefér. Érdemes már valamelyik jb romot feltenni szerinted? Melyiket használod ? Akinek van tapasztalata az írna ? Köszönöm szépen :)

nekem ivenvor fele cm10 (alpha 3) volt fent 2-3 hetig. jo volt, bar valamiert, ha mobil neten keptelen volt beloni a lokaciomat, mindig valahol nemetorszag kozepen voltam szerinte + ha jol emlekszempanaroma kepet nem tudott.

par oraja slimbean ketyeg, ez eddig hibatlan. ( az inverted gappsot nem tudta felrakni a cwm 5, a twrpnek nem volt vele baja)

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Jelly Bean romok
« Reply #4 Dátum: 2012, 12 17, 19:20:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nekem ivenvor fele cm10 (alpha 3) volt fent 2-3 hetig. jo volt, bar valamiert, ha mobil neten keptelen volt beloni a lokaciomat, mindig valahol nemetorszag kozepen voltam szerinte + ha jol emlekszempanaroma kepet nem tudott.

par oraja slimbean ketyeg, ez eddig hibatlan. ( az inverted gappsot nem tudta felrakni a cwm 5, a twrpnek nem volt vele baja)

Sok fajta rom van már JB-ből is, az egyik, amelyikkel szemezgetek én is az a slimbean.
Ha esetleg pár nap múlva leírod, hogy milyen tapasztalataid vannak, annak nagyon örülné(n)k. :)
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető bucsek78

  • Hozzászólások: 2
  • PFC Fan
  • PDA: I9001XXKG1
  • PDA ROM: I9001OXXKG2
Re: Jelly Bean romok
« Reply #5 Dátum: 2012, 12 18, 21:21:26 »
Sziasztok! Felraktam, ezt a romot: ROM][JB][JZO54K] CyanogenMod 10 by ivendor - Alpha 5
És kiválóan működik. CM10-es  4.1.2 
A kamera is jó.
Kiválóan működik.

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Jelly Bean romok
« Reply #6 Dátum: 2012, 12 18, 21:27:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Felraktam, ezt a romot: ROM][JB][JZO54K] CyanogenMod 10 by ivendor - Alpha 5
És kiválóan működik. CM10-es  4.1.2 
A kamera is jó.
Kiválóan működik.

Szia,
Gratula.

Én még egy kicsit nyúzom a ICS romokat, de szerintem hamarosan én is váltok.

Esetleg ha már "belaktad" teljesen a telefont, és már használod pár napja, akkor annyit írnál róla lszi, hogy tapasztalsz-e benne bug-ot, vagy laggol-e vmikor?

Előre is köszi!
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető bucsek78

  • Hozzászólások: 2
  • PFC Fan
  • PDA: I9001XXKG1
  • PDA ROM: I9001OXXKG2
Re: Jelly Bean romok
« Reply #7 Dátum: 2012, 12 18, 23:11:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia,
Gratula.

Én még egy kicsit nyúzom a ICS romokat, de szerintem hamarosan én is váltok.

Esetleg ha már "belaktad" teljesen a telefont, és már használod pár napja, akkor annyit írnál róla lszi, hogy tapasztalsz-e benne bug-ot, vagy laggol-e vmikor?

Előre is köszi!

You are not allowed to view links. Register or Login

Természetesen. Eddig semmi bug. lagg fél másodperc, ha futtatsz valamit a háttérben. Töbször újraindítottam, akkor se volt gond. Eddig jó.

Nem elérhető pajzi

  • Hozzászólások: 112
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Nexus 4
  • PDA ROM: 4.2.2
Re: Jelly Bean romok
« Reply #8 Dátum: 2012, 12 19, 12:21:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sok fajta rom van már JB-ből is, az egyik, amelyikkel szemezgetek én is az a slimbean.
Ha esetleg pár nap múlva leírod, hogy milyen tapasztalataid vannak, annak nagyon örülné(n)k. :)

Igy masfel nap utan azt mondom jo a SlimBean, lehet vele probalkozni :)

Akku elettartalom a szokasos, deepsleep rendesen mukodik. Eddig feleledesi gondjaim sem voltak.
("Gyari"kernellel nyomom. Probaltam 3.x-et, de azok meg nagyon beta es egyik sem kezeli a kamerat, ill. probaltam egy bigmem-es kernelt, azzal ment, de szarakodott a kamera. A castagnalit kernel elismertem nem tokeleteses JB-vel, ugyhogy azzal nem is kiserleteztem most. Ugyhogy overclock nelkul, 1400-en megy most, teljesen elegedett vagyok vele)

Kamera rendesen megy, bar panorama kepeknel a kep szeteseget, mikozben csinalod, de a foto amugy rendben lesz. + 1 neha sima fotonal is megzoldul a kijelzo, a foto akkor is jo, egyetlen egyszer megfagyott a kamera app, de nem volt gaz, mert "Home", "kamera" es ment tovabb rendesen.

Egy apro hibajat talaltam eddig, a aseetings, performance, start-up tweaks reszen hiaba allitasz be barmit a beallitasok nem mentodnek el. Tobb SlimBean port topicban irtak errol, gondolom majd megoldjak, ill. meg olvagatok errol. (A scriptek amugy ott vannak az /etc/init.d-ben)

Ennyi. Roviden: nekem eddig tetszik. Stabil, gyors es jo sok beallitas/tweak van benne alapbol.

Nem elérhető Iceman555

  • Hozzászólások: 48
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: galaxy i9001
  • PDA ROM: i9001xxkf8
Re: Jelly Bean romok
« Reply #9 Dátum: 2012, 12 19, 12:41:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igy masfel nap utan azt mondom jo a SlimBean, lehet vele probalkozni :)

Akku elettartalom a szokasos, deepsleep rendesen mukodik. Eddig feleledesi gondjaim sem voltak.
("Gyari"kernellel nyomom. Probaltam 3.x-et, de azok meg nagyon beta es egyik sem kezeli a kamerat, ill. probaltam egy bigmem-es kernelt, azzal ment, de szarakodott a kamera. A castagnalit kernel elismertem nem tokeleteses JB-vel, ugyhogy azzal nem is kiserleteztem most. Ugyhogy overclock nelkul, 1400-en megy most, teljesen elegedett vagyok vele)

Kamera rendesen megy, bar panorama kepeknel a kep szeteseget, mikozben csinalod, de a foto amugy rendben lesz. + 1 neha sima fotonal is megzoldul a kijelzo, a foto akkor is jo, egyetlen egyszer megfagyott a kamera app, de nem volt gaz, mert "Home", "kamera" es ment tovabb rendesen.

Egy apro hibajat talaltam eddig, a aseetings, performance, start-up tweaks reszen hiaba allitasz be barmit a beallitasok nem mentodnek el. Tobb SlimBean port topicban irtak errol, gondolom majd megoldjak, ill. meg olvagatok errol. (A scriptek amugy ott vannak az /etc/init.d-ben)

Ennyi. Roviden: nekem eddig tetszik. Stabil, gyors es jo sok beallitas/tweak van benne alapbol.

Hello! Figyu már én is felraktam a telómra már kétszer a Slimet viszont nekem nincs kamera, mi lehet a gond?

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Jelly Bean romok
« Reply #10 Dátum: 2012, 12 19, 13:08:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igy masfel nap utan azt mondom jo a SlimBean, lehet vele probalkozni :)

Akku elettartalom a szokasos, deepsleep rendesen mukodik. Eddig feleledesi gondjaim sem voltak.
("Gyari"kernellel nyomom. Probaltam 3.x-et, de azok meg nagyon beta es egyik sem kezeli a kamerat, ill. probaltam egy bigmem-es kernelt, azzal ment, de szarakodott a kamera. A castagnalit kernel elismertem nem tokeleteses JB-vel, ugyhogy azzal nem is kiserleteztem most. Ugyhogy overclock nelkul, 1400-en megy most, teljesen elegedett vagyok vele)

Kamera rendesen megy, bar panorama kepeknel a kep szeteseget, mikozben csinalod, de a foto amugy rendben lesz. + 1 neha sima fotonal is megzoldul a kijelzo, a foto akkor is jo, egyetlen egyszer megfagyott a kamera app, de nem volt gaz, mert "Home", "kamera" es ment tovabb rendesen.

Egy apro hibajat talaltam eddig, a aseetings, performance, start-up tweaks reszen hiaba allitasz be barmit a beallitasok nem mentodnek el. Tobb SlimBean port topicban irtak errol, gondolom majd megoldjak, ill. meg olvagatok errol. (A scriptek amugy ott vannak az /etc/init.d-ben)

Ennyi. Roviden: nekem eddig tetszik. Stabil, gyors es jo sok beallitas/tweak van benne alapbol.

Király, köszi az infókat!  :ok: :ima:

Láttam még 2 új kernel-t. Jaggy és Diablo./hamarosan majd ezeket is beírom/ Sőt a diablo-t láttam már vkinek a profiljában is, hogy használja.
A diablo-nak van több változata is, attől függően, hogy akisra időre, teljesítményre, stb-re van kiélezve.

Castagnal sajnos még nem jó JB-n, bár én most ICS-n azt használom, és teljes mértékben meg vagyok vele elégedve.

Ami esetleg még a mostani JB-k esetében játhaszhat a BroodKernel, pár helyen olvastam, hogy a "2.X-es gyári" kernelnél jobb. Illetve, ha a 3.X-es kernel jó lesz, akkor még az is megérhet egy misét :)

Egyébként szerintem pár hét múlva a romok is, és a kernelek is mondhatni készen lesznek, és mindent javítanak.

Nem tudom miért, de  slim romok nekem nagyon slimek :), kicsit óckodom is tőlük, de egyre többen dícsérik őket.
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Jelly Bean romok
« Reply #11 Dátum: 2012, 12 19, 13:11:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello! Figyu már én is felraktam a telómra már kétszer a Slimet viszont nekem nincs kamera, mi lehet a gond?

erről beszélünk?
[ROM][4.1.2][JZO54K] Unofficial SlimBean 3.1.0

Ennek van egy gapps.zip-je is, azt is feltetted?
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető mACSman

  • Hozzászólások: 639
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Primo
  • PDA: GalaxyS6 Edge G925F
  • Skype: macsman
Re: Jelly Bean romok
« Reply #12 Dátum: 2012, 12 19, 17:11:35 »
JB romok kőzül eddig nekem ez jött be a legjobban: You are not allowed to view links. Register or Login
Tudom hogy ez itt nem a reklám helye de megérdemlik.
Rendszeres support, egy fájlból települ.
OTA frissítés!  :ok:
Próbáljátok ki.
Galaxy S6 Edge
ROM: CarHDRom V.16
Kernel: HackerKernel v7
Recovery: TWRP 2.8.7.1
Modem: G925FXXU3QOKD

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Jelly Bean romok
« Reply #13 Dátum: 2012, 12 19, 17:16:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
JB romok kőzül eddig nekem ez jött be a legjobban: You are not allowed to view links. Register or Login
Tudom hogy ez itt nem a reklám helye de megérdemlik.
Rendszeres support, egy fájlból települ.
OTA frissítés!  :ok:
Próbáljátok ki.

Nem reklám, neked ez jött be és kész!  :ok:
Ez kimaradt a listából, de majd pótolom!
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető mACSman

  • Hozzászólások: 639
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Primo
  • PDA: GalaxyS6 Edge G925F
  • Skype: macsman
Re: Jelly Bean romok
« Reply #14 Dátum: 2012, 12 19, 17:21:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem reklám, neked ez jött be és kész!  :ok:
Ez kimaradt a listából, de majd pótolom!
Azt nem is figyeltem :)
Egyébként mind1ik-el van valami gyík. :)
Galaxy S6 Edge
ROM: CarHDRom V.16
Kernel: HackerKernel v7
Recovery: TWRP 2.8.7.1
Modem: G925FXXU3QOKD

Nem elérhető kashuk

  • Hozzászólások: 50
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Honor 8x
Re: Jelly Bean romok
« Reply #15 Dátum: 2012, 12 19, 19:29:00 »
Sziasztok! En jelenleg a SmoothieJB-v2 használom és nagyon jó.371mb memoval.Igaz lehet több is de azoknál még nem müködik a kam tökeletesen.
A romot itt találod:You are not allowed to view links. Register or Login
A kernel pedig itt:You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Jelly Bean romok
« Reply #16 Dátum: 2012, 12 19, 19:36:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt nem is figyeltem :)
Egyébként mind1ik-el van valami gyík. :)


Gyik alatt mit ertesz?
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Jelly Bean romok
« Reply #17 Dátum: 2012, 12 19, 19:41:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! En jelenleg a SmoothieJB-v2 használom és nagyon jó.371mb memoval.Igaz lehet több is de azoknál még nem müködik a kam tökeletesen.
A romot itt találod:You are not allowed to view links. Register or Login
A kernel pedig itt:You are not allowed to view links. Register or Login

Romot mar kitettem, de a kernelt meg. Azert latom egyre tobben kostolnak bele a JB-be. :taps:
Smoothie-bol en az ICS-t tettem fel kiprobalas kepen, de szerintem jo volt.

A diablo kernel-rol mar olvagattam. Ha a 3.x es kerneleknel megcsinalja ugy hogy az osszes verzio fain modon fog futni, akkor a tobbi kernel fejleszto felkotheti a nacit. :)
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető mACSman

  • Hozzászólások: 639
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Primo
  • PDA: GalaxyS6 Edge G925F
  • Skype: macsman
Re: Re: Jelly Bean romok
« Reply #18 Dátum: 2012, 12 19, 20:42:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Gyik alatt mit ertesz?
Hogy van valami baja. :)
Itt van pl. a jaggy kernel 0.5, most teszteltem. 402 mb. 1800 hz. Gyors mint a fene, de a kamera nem megy.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login


Sent from my GT-9001 using tapatalk app.
Galaxy S6 Edge
ROM: CarHDRom V.16
Kernel: HackerKernel v7
Recovery: TWRP 2.8.7.1
Modem: G925FXXU3QOKD

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Re: Jelly Bean romok
« Reply #19 Dátum: 2012, 12 19, 20:47:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hogy van valami baja. :)
Itt van pl. a jaggy kernel 0.5, most teszteltem. 402 mb. 1800 hz. Gyors mint a fene, de a kamera nem megy.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login


Sent from my GT-9001 using tapatalk app.

igen, sajnos még nem tökéletes. :( Többnyire ezért is nem váltok még JB-re.

szerintem idén, de legkésőbb jan. elején a jobban support-tált romok kijönnek javításokkal.
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Jelly Bean romok
« Reply #20 Dátum: 2012, 12 23, 10:51:12 »
News!

You are not allowed to view links. Register or Login

Kb. 1 héttel ezelőtt érkezett a hír, hogy JB romok esetén a MIUI support-ja megszűnt. Mivel maga a MIUI JB rom nem tökéletes, és újabb javítások nem is várhatóak, ezért ezt nem ajánlanám most már kipróbálásra sem. :(

De ne csüggedjünk, van még néhány ígéretes JB rom, amelyek egyre jobban közelítenek ahhoz, hogy minden funkciót 100%-osan tudjunk használni.

Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető rine

  • Hozzászólások: 70
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO 8
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus i9001
  • PDA ROM: EHNDROIX II 2013 05 05 JELLY BEAN 4.1.2
Re: Jelly Bean romok
« Reply #21 Dátum: 2012, 12 26, 19:44:26 »
Sziasztok!

Nekem olyan kérdésem lenne hogy kell e tartani attól hogy tégla lesz a telóból olyan téren hogy ha túl sokszor telepítek fel romot. Van e valami limit egy körülbelüli szám ahányszor fel lehet telepíteni rom-ot ?

Lehet e bármilyen baja a készüléknek ha orrba szájba telepítgetünk ? Amiatt kérdezem mert már a 15.ik telepítésnél minimum járok, de még nem mindig van hátra teszt, ugyanis még nem dőlt el melyik rom nyeri a versenyt! :)

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Jelly Bean romok
« Reply #22 Dátum: 2012, 12 26, 19:59:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Nekem olyan kérdésem lenne hogy kell e tartani attól hogy tégla lesz a telóból olyan téren hogy ha túl sokszor telepítek fel romot. Van e valami limit egy körülbelüli szám ahányszor fel lehet telepíteni rom-ot ?

Lehet e bármilyen baja a készüléknek ha orrba szájba telepítgetünk ? Amiatt kérdezem mert már a 15.ik telepítésnél minimum járok, de még nem mindig van hátra teszt, ugyanis még nem dőlt el melyik rom nyeri a versenyt! :)

XDA a Q&A részen azt olvastam, hogy nincs. Ha rá akarsz keresni, akkor azt írd be, hogy flash counter.
Többen is azt írták, hogy SGS+ ban nincs ilyen.

Abból nincs baj, ha orrba-szájba telepítesz, csak abból, ha vmit elrontasz és nem jól csinálsz. :)  ;)
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Jelly Bean romok
« Reply #23 Dátum: 2012, 12 27, 20:53:21 »
Breaking News!


ROM][JB][JZO54K] CyanogenMod 10 by ivendor - Alpha 6  Frissítve 2012.12.26.
You are not allowed to view links. Register or Login


[ROM][4.1.2][JZO54K] Unofficial SlimBean 3.1.0 [Alpha 3][27-12-2012] Frissítve 2012.12.27.
You are not allowed to view links. Register or Login

mindkettő esetén, ahogy néztem voltak frissítések, az eddig jelzett hibák alapján.
Az összes funkció működik, kamera is. Egyedül a panoráma fotózás nem.
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető bugocsigabiga

  • Hozzászólások: 10
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: samsung g s plus
  • PDA: samsung g s plus
  • PDA ROM: i9001xxkf8
cserélhető a recovery
« Reply #24 Dátum: 2012, 12 28, 08:14:43 »
sziasztok!

FeaMod Recovery v1.2-öm van /CWM v5.0.2.7 alapon/, és jelenleg GIGABREAD+ fut.
 Ma lenne a nagy nap hogy csatlakozom a JB-t használókhoz. Ha jól értem az eddigi írásokat, akkor nekem recovery-t is kell cserélnem?
Szerintetek ezt most megtehetem, és utána JB, vagy kell még valamit vsinálnom?


köszönettel:  BCsB