2024, 04 19, 04:53:34

Szerző Téma: Samsung Galaxy S Advance ROOT (Frissítve 2013.05.27)  (Megtekintve 139705 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető ubul23

  • Hozzászólások: 21
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: galaxy s advance gt-i9070p
  • PDA ROM: CM11 4.4.3
Re: Samsung Galaxy S Advance ROOT (Frissítve 2013.05.27)
« Reply #275 Dátum: 2014, 12 31, 18:24:40 »
Hát azt gondolom nem olvastál eléggé utána a vodás nfc-s változat telepitéséni menetének két dolgot kell a romon telepités elött modositani a saját telefonod le mentett te mappáját be kell másolni a system/lib mappába .A másik a metainf/google/android/sript-ben az első három sort ki kell törölni ami ellenörző sor a telefon tipusának megfelelöt enged csak telepiteni. Tedd vissza a gyári romot odinnal utána probáld ujra.Teljes wipet csinálj telepités elött.

Nem elérhető VZoli74

  • Hozzászólások: 3
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2 D802
  • PDA ROM: D80220H-EUR--XX
Re: Samsung Galaxy S Advance ROOT (Frissítve 2013.05.27)
« Reply #276 Dátum: 2014, 12 31, 20:03:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát azt gondolom nem olvastál eléggé utána a vodás nfc-s változat telepitéséni menetének két dolgot kell a romon telepités elött modositani a saját telefonod le mentett te mappáját be kell másolni a system/lib mappába .A másik a metainf/google/android/sript-ben az első három sort ki kell törölni ami ellenörző sor a telefon tipusának megfelelöt enged csak telepiteni. Tedd vissza a gyári romot odinnal utána probáld ujra.Teljes wipet csinálj telepités elött.


Sikerült Téglázni a leírtak szerint.  Az odin szépen végigment kiírta hogy pass (zölden) mejd tégla lett nem indult újra...stb..   Az egyik szaki j-tag-elt.  Most gyári minden

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Samsung Galaxy S Advance ROOT (Frissítve 2013.05.27)
« Reply #277 Dátum: 2015, 01 01, 16:11:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Sikerült Téglázni a leírtak szerint.  Az odin szépen végigment kiírta hogy pass (zölden) mejd tégla lett nem indult újra...stb..   Az egyik szaki j-tag-elt.  Most gyári minden
Ez hogy tégláztad a leírtak szerint, kicsit erős... Már bocsánat, de szerintem user error miatt sikerült a tégla.

1. Ha az odin pass-al téglázol = nem a készüléknek megfelelő md5 volt tallózva. Ez 1000%.

2. Azt írtad:

Felraktam ezt a romot:Android 4.4.2 KITKAT UNOFFICIAL Carbon rom Frissítve-2014.02.23.
Azért ezt mert a másik 8 nem ment fel.


Miből gondoltad hogy ha nyolc főzött rom telepítése nem sikerült, a kilencedik fog? Esetleg az első után már az Odinhoz és a gyári romhoz kellett volna nyúlni.

De... ha már cyanogenmod alapú romot teszünk a NEM GT-I9070-re, hanem GT-I9070P NFC-s telefonra, körültekintően járunk el!

Sokat nem kellett volna kattintgatni, ugyanis a CyanogenMod topik nyitójában gyönyörűen le van írva a GT-9070P-re való telepítés menete, GT-I9070P-re való telepítés Leslie leírása alapján címmel. Hogy ne kelljen keresni, hátha más se találja, parancsolj:

You are not allowed to view links. Register or Login

Az meg már csak plusz információnak adom: minden egyes cyanogenmod és cyanogenmod alapú portolt rom, alapból rootolt (hacsak a developers / fejlesztő külön nem kéri a SuperSu flash-elését ) tehát mikor flash után nem vagyunk rootolva, akkor baj van...
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető VZoli74

  • Hozzászólások: 3
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2 D802
  • PDA ROM: D80220H-EUR--XX
Re: Samsung Galaxy S Advance ROOT (Frissítve 2013.05.27)
« Reply #278 Dátum: 2015, 01 04, 17:39:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez hogy tégláztad a leírtak szerint, kicsit erős... Már bocsánat, de szerintem user error miatt sikerült a tégla.

1. Ha az odin pass-al téglázol = nem a készüléknek megfelelő md5 volt tallózva. Ez 1000%.

2. Azt írtad:

Felraktam ezt a romot:Android 4.4.2 KITKAT UNOFFICIAL Carbon rom Frissítve-2014.02.23.
Azért ezt mert a másik 8 nem ment fel.


Miből gondoltad hogy ha nyolc főzött rom telepítése nem sikerült, a kilencedik fog? Esetleg az első után már az Odinhoz és a gyári romhoz kellett volna nyúlni.

De... ha már cyanogenmod alapú romot teszünk a NEM GT-I9070-re, hanem GT-I9070P NFC-s telefonra, körültekintően járunk el!

Sokat nem kellett volna kattintgatni, ugyanis a CyanogenMod topik nyitójában gyönyörűen le van írva a GT-9070P-re való telepítés menete, GT-I9070P-re való telepítés Leslie leírása alapján címmel. Hogy ne kelljen keresni, hátha más se találja, parancsolj:

You are not allowed to view links. Register or Login

Az meg már csak plusz információnak adom: minden egyes cyanogenmod és cyanogenmod alapú portolt rom, alapból rootolt (hacsak a developers / fejlesztő külön nem kéri a SuperSu flash-elését ) tehát mikor flash után nem vagyunk rootolva, akkor baj van...

Köszi.  De nem kell ám felkapni a vizet. :D

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Samsung Galaxy S Advance ROOT (Frissítve 2013.05.27)
« Reply #279 Dátum: 2015, 01 04, 17:56:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi.  De nem kell ám felkapni a vizet. :D
Én? Ugyan, ne viccelj!  :ok:

Csak arra akartam rávilágítani, amire már rengetegszer, hogy ha nincs valahol megjelölve hogy GT-I9070P, akkor az nem jó a P-s verzióra, és főzött romok tekintetében is körültekintőbben kell eljárni. Alapból minden leírás, és rom a simára készül, csak valamit meg lehet oldani P-re is, valamit nem. Sajnos...  :(
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető moczo

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung Galaxy S Advance GT-I9070
  • PDA ROM: I9070XXLQE
Re: Samsung Galaxy S Advance ROOT (Frissítve 2013.05.27)
« Reply #280 Dátum: 2015, 02 08, 19:38:42 »
Hali!

Van egy olyan gondom, hogy letöltöttem a root.zip.exe fájl-t amit a vírus irtóm azonnal karanténba tett.
Sebaj kihalásztam és bemásoltam ahova kell.
A gond az, hogy apply update from external storage -val belépve nem látja a fájl-t.  :'(

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Samsung Galaxy S Advance ROOT (Frissítve 2013.05.27)
« Reply #281 Dátum: 2015, 02 08, 19:41:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali!

Van egy olyan gondom, hogy letöltöttem a root.zip.exe fájl-t amit a vírus irtóm azonnal karanténba tett.
Sebaj kihalásztam és betettem ahova kell.
A gond az, hogy apply update from external storage -val belépve nem látja a fájl-t.  :'(
Hali!

Nincs exe fájl a letöltésnél. Rosszat (tényleg vírust!) töltöttél le. A download now feliratra kell bökni, lehetőleg pc-n. :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető moczo

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung Galaxy S Advance GT-I9070
  • PDA ROM: I9070XXLQE
Re: Samsung Galaxy S Advance ROOT (Frissítve 2013.05.27)
« Reply #282 Dátum: 2015, 02 08, 23:48:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali!

Nincs exe fájl a letöltésnél. Rosszat (tényleg vírust!) töltöttél le. A download now feliratra kell bökni, lehetőleg pc-n. :)

A download now feliratra kattintva is ugyanazt tölti le.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Samsung Galaxy S Advance ROOT (Frissítve 2013.05.27)
« Reply #283 Dátum: 2015, 02 09, 21:10:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A download now feliratra kattintva is ugyanazt tölti le.
Az nem jó. Chrome böngésző + adblock-plus bővítmény. Így kattints rá.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető moczo

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung Galaxy S Advance GT-I9070
  • PDA ROM: I9070XXLQE
Re: Samsung Galaxy S Advance ROOT (Frissítve 2013.05.27)
« Reply #284 Dátum: 2015, 02 11, 16:51:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az nem jó. Chrome böngésző + adblock-plus bővítmény. Így kattints rá.

Így frankó.  :ok:
Köszi.

Nem elérhető Radi07

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: I9070XXLQ
  • PDA ROM: I9070XXLQ
Re: Samsung Galaxy S Advance ROOT (Frissítve 2013.05.27)
« Reply #285 Dátum: 2015, 12 02, 19:55:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Utoljára módosítva: 2013.05.27.

Sziasztok!
Ha kérhetem mindenkitől root-al kapcsolatos kérdéseket ezután itt tegye fel, ha már egyszer van root topic. Az általánost hagyjuk meg általánosnak.  Előre is köszönöm mindenkinek!  :D


Sziasztok!
Kérek mindenkit, hogy a beszélgetést az általános részben tegyük meg, ide kerüljenek a Root-hoz szükséges leírások, alkalmazások, driverek, linkek, stb...

És hogy legyen valami érdemi tartalom is a hszben. Én ezeket találtam:

ROOT: You are not allowed to view links. Register or Login
Stock Kernel + TWRP Recovery: You are not allowed to view links. Register or Login
Odin: You are not allowed to view links. Register or Login

Szerk.: 2013.05.27.:

4.1.2 JellyBean Root:

Hogy nagyon ne kelljen kutakodni, meg hát ugye ez a root topik. Igaz többször meg lett osztva az Általános beszélgetés topikban is +az  You are not allowed to view links. Register or Login-ban is le van írva.
Csak 4.1.2 JB-n működik, 2.3.6 GB-n nem!

Letöltöd ezt:  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem csomagolod ki, csak rámásolod az SD kártya gyökerére (főkönyvtár), nem máshova! Telefon kikapcs, belépsz a recovery menübe, ha gyári recoveryd van akkor: apply update from external storage ha már más akkor install zip from sd card / choose zip from sd card funkciókkal telepíted, mindkét esetben mikor végzett reboot system now. A telefon újraindul, az alkalmazások közt lesz egy Superuser vagy SuperSu alkalmazásod, kész vagy, rootolva vagy. Letöltöd ezt a Play-ről elindítod, egyértelműen kiírja, rootolva vagy vagy nem, tehát sikerült vagy nem.

Root Checker, katt a képre: You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Mint ahogy az Általános FAQ-ban le van írva, a root jog szerzése = ugye azzal, hogy rendszergazdai jogokat szerzünk a telefonunk felett.

A szolgáltató függő (gyárilag függetlenek eltérők lehetnek!) telefonoknál a garancia érvényesség alapfeltétele: Az android rendszer érintetlenül hagyása!!!
Ha így viszed be, azonnal  megvonják a garanciád! A Te garancia vesztésedért Te felelsz!!!

Unroot azaz visszaállítás: A rootolási folyamattal feltelepül egy SuperSu alkalmazás, amiben van lehetőség Unrootolni, vagyis eltűntetni a root jogot. Ha valamiért ez a funkció nem műkődne, akkor egy Odinos rom csere, rom frissítés egész biztosan nyom nélkül eltünteti!

Szia!
Ezt a root.zip fájlt letöltöttem ráraktam az sd kártyára mindent úgy csináltam ahogy levan írva ,de a telom nem ismeri fel recovery módban az install from sd card-ban  ,de viszont amikor meg bekapcsolom akkor megjeleniti az sd kártyán a fájlt .
Nem tudom ezt miért van ,a segítséget előre is köszönöm.

Nem elérhető FIREBLADE

  • Hozzászólások: 2269
  • Nem: Férfi
  • Madridista
  • PDA: sgs1, sgs4, szifon 6
  • PDA ROM: ios 8
Re: Samsung Galaxy S Advance ROOT (Frissítve 2013.05.27)
« Reply #286 Dátum: 2016, 10 30, 10:13:05 »
Halihó. Nálam van egy csere teló. Szétvág az ideg 6s után,mert olyan tetű,hogy még telefonálás is szenvedés neki. Arra gondoltam,hogy rootolom. 4.1.2 van fenn rajta,ha rootolok akkor ugrik a számláló vagy ilyesmi? Régóta nem vagyok droidon és nem vágom ezeket. :shock:
Az értelmiség előtt 2 út áll: az egyik az alkoholizmus, a másik járhatatlan.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Samsung Galaxy S Advance ROOT (Frissítve 2013.05.27)
« Reply #287 Dátum: 2016, 10 30, 10:42:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Halihó. Nálam van egy csere teló. Szétvág az ideg 6s után,mert olyan tetű,hogy még telefonálás is szenvedés neki. Arra gondoltam,hogy rootolom. 4.1.2 van fenn rajta,ha rootolok akkor ugrik a számláló vagy ilyesmi? Régóta nem vagyok droidon és nem vágom ezeket. :shock:
Nem ugrik ebben semmi, itt még nem volt se knox, se semmi. Csak vissza kell állítani gyári állapotba, odinnal. (mielőtt vissza adod)
Sokat nem hiszem hogy érdemes teketóriázni vele, két lehetőség.
1. Kernel csere
2. CM.
Ha csak telefonálásra használod, akkor elég a kernel csere, azzal elbír. Viszont a google fiókodat szvsz gyári 4.1.2-n már ne engedd bele, 2017 küszöbén ez már cseppet sem mondható biztonságosnak.

Tapatalkkal küldve az én LG-H850 eszközömről

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető FIREBLADE

  • Hozzászólások: 2269
  • Nem: Férfi
  • Madridista
  • PDA: sgs1, sgs4, szifon 6
  • PDA ROM: ios 8
Re: Samsung Galaxy S Advance ROOT (Frissítve 2013.05.27)
« Reply #288 Dátum: 2016, 10 30, 11:02:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem ugrik ebben semmi, itt még nem volt se knox, se semmi. Csak vissza kell állítani gyári állapotba, odinnal. (mielőtt vissza adod)
Sokat nem hiszem hogy érdemes teketóriázni vele, két lehetőség.
1. Kernel csere
2. CM.
Ha csak telefonálásra használod, akkor elég a kernel csere, azzal elbír. Viszont a google fiókodat szvsz gyári 4.1.2-n már ne engedd bele, 2017 küszöbén ez már cseppet sem mondható biztonságosnak.

Tapatalkkal küldve az én LG-H850 eszközömről
Nem tudom basszus. Nagyon hulladék ez a telefon. Alapvető dolgokra lehetetlen használni és van vkinek képe leírni,hogy mekkora  censored a telefon  :taps:Alig várom,hogy visszakapjam a szifont. Soha többet driod.
Az értelmiség előtt 2 út áll: az egyik az alkoholizmus, a másik járhatatlan.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Samsung Galaxy S Advance ROOT (Frissítve 2013.05.27)
« Reply #289 Dátum: 2016, 10 30, 15:40:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudom basszus. Nagyon hulladék ez a telefon. Alapvető dolgokra lehetetlen használni és van vkinek képe leírni,hogy mekkora  censored a telefon  :taps:Alig várom,hogy visszakapjam a szifont. Soha többet driod.
Egy több éves, ma már gyenge hardverrel rendelkező, gyárilag évek óta nem támogatott telefon gyengesége = nem a droid számlájára írandó. Szerintem...

Tapatalkkal küldve az én LG-H850 eszközömről

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető ato1981

  • Hozzászólások: 384
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
  • PDA ROM: 10.0.0.220(C432E7R1P5)
Re: Samsung Galaxy S Advance ROOT (Frissítve 2013.05.27)
« Reply #290 Dátum: 2017, 08 12, 15:00:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Utoljára módosítva: 2013.05.27.

Sziasztok!
Ha kérhetem mindenkitől root-al kapcsolatos kérdéseket ezután itt tegye fel, ha már egyszer van root topic. Az általánost hagyjuk meg általánosnak.  Előre is köszönöm mindenkinek!  :D


Sziasztok!
Kérek mindenkit, hogy a beszélgetést az általános részben tegyük meg, ide kerüljenek a Root-hoz szükséges leírások, alkalmazások, driverek, linkek, stb...

És hogy legyen valami érdemi tartalom is a hszben. Én ezeket találtam:

ROOT: You are not allowed to view links. Register or Login
Stock Kernel + TWRP Recovery: You are not allowed to view links. Register or Login
Odin: You are not allowed to view links. Register or Login

Szerk.: 2013.05.27.:

4.1.2 JellyBean Root:

Hogy nagyon ne kelljen kutakodni, meg hát ugye ez a root topik. Igaz többször meg lett osztva az Általános beszélgetés topikban is +az  You are not allowed to view links. Register or Login-ban is le van írva.
Csak 4.1.2 JB-n működik, 2.3.6 GB-n nem!

Letöltöd ezt:  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem csomagolod ki, csak rámásolod az SD kártya gyökerére (főkönyvtár), nem máshova! Telefon kikapcs, belépsz a recovery menübe, ha gyári recoveryd van akkor: apply update from external storage ha már más akkor install zip from sd card / choose zip from sd card funkciókkal telepíted, mindkét esetben mikor végzett reboot system now. A telefon újraindul, az alkalmazások közt lesz egy Superuser vagy SuperSu alkalmazásod, kész vagy, rootolva vagy. Letöltöd ezt a Play-ről elindítod, egyértelműen kiírja, rootolva vagy vagy nem, tehát sikerült vagy nem.

Root Checker, katt a képre: You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Mint ahogy az Általános FAQ-ban le van írva, a root jog szerzése = ugye azzal, hogy rendszergazdai jogokat szerzünk a telefonunk felett.

A szolgáltató függő (gyárilag függetlenek eltérők lehetnek!) telefonoknál a garancia érvényesség alapfeltétele: Az android rendszer érintetlenül hagyása!!!
Ha így viszed be, azonnal  megvonják a garanciád! A Te garancia vesztésedért Te felelsz!!!

Unroot azaz visszaállítás: A rootolási folyamattal feltelepül egy SuperSu alkalmazás, amiben van lehetőség Unrootolni, vagyis eltűntetni a root jogot. Ha valamiért ez a funkció nem műkődne, akkor egy Odinos rom csere, rom frissítés egész biztosan nyom nélkül eltünteti!
Sziasztok tudnatok egy linket adni ahol a rootot lelehet tolteni a itteni linkrol nem lehet nem engedi esetleg tudtok masikat.