2024, 04 20, 08:22:04

Szerző Téma: Samsung Galaxy S Advance ROOT (Frissítve 2013.05.27)  (Megtekintve 139847 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető frenkiee

  • Hozzászólások: 173
  • PFC Fan
  • PDA: I9070
  • PDA ROM: 4.1.2 HarshJelly
Re: rootolt galaxy s-advance tárhely felcserélése!
« Reply #250 Dátum: 2013, 12 15, 14:40:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv vedil! :)

Feltételezem tárhelyet akarsz cserélni, és egy nagyobb SD-d van külsőként. Ennek azóta van már egy egyszerűbb módja is.  ;) Milyen rom van a telefonodon?

Hol található az egyszerűbb mód leírása?

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: rootolt galaxy s-advance tárhely felcserélése!
« Reply #251 Dátum: 2013, 12 15, 14:46:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hol található az egyszerűbb mód leírása?
Namost megfogtál, nem is tudom hova tegyem...  :hmm: :hmm:  Talán a custom FAQ-ba. Mindjárt leírom egy hsz-ben. Ha nekiállnál, addig ments mindent, mert asszem gyalul mindent. (de nem vagyok benne biztos)  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető crysis1221

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: dasdasd
  • PDA: ace
  • PDA ROM: ace
Re: Samsung Galaxy S Advance ROOT (Frissítve 2013.05.27)
« Reply #252 Dátum: 2014, 01 16, 23:39:38 »
Hello!

Nem tudom, hogy hova is tegyem fel a kérdésem tehát ha rossz helyen járok akkor bocsánat.
Nos az lenne a problémám, hogy alap recovery van a telón (e3) és nem tudok semmit flashelni mert ezt irja:

e signature verification failed

Nincs rootolva sem, hogy könnyítve legyen a dolgom. Már rengetegszer cseréltem kernelt, rom-ot a telefonon már ezzel a jelenséggel is találkoztam egyszer akkor sikerült megoldanom valahogy de most már napok óta nem megy.
Remélem tudtok segíteni.

Nem elérhető Acef

  • Hozzászólások: 260
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO Primo 2014Q3
  • PDA: GT-I9195 B. E.
  • PDA ROM: GT-I9195XXUBML4 / deodexelt UCOB1
Re: Samsung Galaxy S Advance ROOT (Frissítve 2013.05.27)
« Reply #253 Dátum: 2014, 01 18, 07:59:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello!

Nem tudom, hogy hova is tegyem fel a kérdésem tehát ha rossz helyen járok akkor bocsánat.
Nos az lenne a problémám, hogy alap recovery van a telón (e3) és nem tudok semmit flashelni mert ezt irja:

e signature verification failed

Nincs rootolva sem, hogy könnyítve legyen a dolgom. Már rengetegszer cseréltem kernelt, rom-ot a telefonon már ezzel a jelenséggel is találkoztam egyszer akkor sikerült megoldanom valahogy de most már napok óta nem megy.
Remélem tudtok segíteni.

Hi!
Alap recovery-ből csak a root, vagy a fejlett recovery flashelhető.
Tehát tedd fel a fejlettet, és menni fog.

(Most látom, hogy ACE, de sztem. ott is)

Nem elérhető crysis1221

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: dasdasd
  • PDA: ace
  • PDA ROM: ace
Re: Samsung Galaxy S Advance ROOT (Frissítve 2013.05.27)
« Reply #254 Dátum: 2014, 01 20, 20:39:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hi!
Alap recovery-ből csak a root, vagy a fejlett recovery flashelhető.
Tehát tedd fel a fejlettet, és menni fog.

(Most látom, hogy ACE, de sztem. ott is)

Épp a CWM-et akarom telepíteni, de már az update.zip-nél ez a hiba fogad. Odinnal is újra tettem a gyári romot, de nem használt.

Nem elérhető Acef

  • Hozzászólások: 260
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO Primo 2014Q3
  • PDA: GT-I9195 B. E.
  • PDA ROM: GT-I9195XXUBML4 / deodexelt UCOB1
Re: Samsung Galaxy S Advance ROOT (Frissítve 2013.05.27)
« Reply #255 Dátum: 2014, 01 21, 00:14:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Épp a CWM-et akarom telepíteni, de már az update.zip-nél ez a hiba fogad. Odinnal is újra tettem a gyári romot, de nem használt.

Próbáld belső sd-ről, esetleg formázni, vagy cserélni az ext. sd-t

De ez itt off lesz, lassan ránkszólnak a moderátorok (jogosan  :oops: ) habár ez az Advance-vel is elő szokott fordulni.
Kiszálltam.

(Esetleg PM-ben ...)


attika79-nek köszönöm a türelmet.
Most látom, hogy s4 minid is van, majd megkereslek ...

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Samsung Galaxy S Advance ROOT (Frissítve 2013.05.27)
« Reply #256 Dátum: 2014, 01 21, 08:19:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login

De ez itt off lesz, lassan ránkszólnak a moderátorok (jogosan  :oops: ) habár ez az Advance-vel is elő szokott fordulni.
Kiszálltam.

(Esetleg PM-ben ...)


attika79-nek köszönöm a türelmet.
Most látom, hogy s4 minid is van, majd megkereslek ...
Ugyan már, egyáltalán nincs mit, én köszönöm hogy figyelsz ilyenre!  :) :ok:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Kiszkaca

  • Hozzászólások: 16
  • Navigáció / Navigation: xTAB50
  • PDA: GT-I9000; GT-I9070
  • PDA ROM: Andr◎∫l¡m ∨2.1; Stock Telenor XXLQE+stock kernel
  • Skype: -
Re: rootolt galaxy s-advance tárhely felcserélése!
« Reply #257 Dátum: 2014, 02 04, 16:36:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ha valakinek a telefonhoz belső tárolóként (SD card)felkínált 4 GB kevés lenne alkalmazások,játékok telepítésére,tárolására, a következő leírás segíthet!
itt a rendszer által kiosztott partíciók elérési útját megmódosítva(felcserélve) a beillesztett micro sd kártyára (external_storage) telepíthetjük alkalmazásainkat,stb.

                  SEMMILYEN FORMÁBAN NEM VÁLLALOK FELELŐSSÉGET AZ ALÁBB LEÍRTAKÉRT!
FONTOS:eddig amit a telefon külső tárolóként látott,ezután belső tárolónak fogja hinni!így mielőtt belekezdenél,csinálj egy teljes mentést,vagyis másold át a belső memória(internal storage) teljes tartalmát az üres micro-sd kártyára(external storage) a rejtett fájlokat is beleértve!
legjobb a külső tároló formázásával kezdeni,de nem feltétlen szükséges!

szükséges hozzá: rootolt telefon leírás fentebb!
                              root explorer:You are not allowed to view links. Register or Login
                             módosított vold.fstab rendszerfájl letöltés:You are not allowed to view links. Register or Login
                             eredeti vold.fstab ha valakinek gond lenne ezzel visszaáll a gyári beállítás! letöltés:You are not allowed to view links. Register or Login

Hali!
Nem jók a #3. hozzászólásban közölt vold.fstab linkek.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: rootolt galaxy s-advance tárhely felcserélése!
« Reply #258 Dátum: 2014, 02 05, 09:58:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali!
Nem jók a #3. hozzászólásban közölt vold.fstab linkek.
Gondolom tárhelyet akarsz cserélni...? 

Akkor ments minden adatot a telefonról, készülj fel egy Odinra is és nézz át You are not allowed to view links. Register or Login  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető WinZol

  • Hozzászólások: 1
  • PFC Fan
  • PDA: HTC One
  • PDA ROM: ???
Re: Samsung Galaxy S Advance ROOT (Frissítve 2013.05.27)
« Reply #259 Dátum: 2014, 03 25, 17:35:59 »
Szia!

Kellene egy kis segítség!
Egy I9070-et ODIN-al (1.83) akartam root-olni.
az alábbiak szerint You are not allowed to view links. Register or Login

PIT =>  GT-I9070_EUR_XX_8G_20111220_KL6.pit
PDA => rootkernel.tar.md5

Az ODIN szépen le is futott, de a telefon újraindítás után megakadt a SAMSUNG logo-nál.

A recovery menüben pedig nem enged belépni.
A Download menübe vissza tudok menni.

A telefon régiókódját sajnos nem tudom.

Most mit tegyek.

Köszi a segítséget.

WinZol



Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Samsung Galaxy S Advance ROOT (Frissítve 2013.05.27)
« Reply #260 Dátum: 2014, 03 25, 17:44:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

Kellene egy kis segítség!
Egy I9070-et ODIN-al (1.83) akartam root-olni.
az alábbiak szerint You are not allowed to view links. Register or Login

PIT =>  GT-I9070_EUR_XX_8G_20111220_KL6.pit
PDA => rootkernel.tar.md5

Az ODIN szépen le is futott, de a telefon újraindítás után megakadt a SAMSUNG logo-nál.

A recovery menüben pedig nem enged belépni.
A Download menübe vissza tudok menni.

A telefon régiókódját sajnos nem tudom.

Most mit tegyek.

Köszi a segítséget.

WinZol
Örülj neki, hogy be tudod kapcsolni... Konkrétan a patriciótáblát sikerült elrontanod, csak bootloader van a telefonon. PIT fájlt, kernellel pározva Odinnal... ??? Nem is értem. Látod itt a topik első hozzászólását? Egyetlen egy darab recoverys flash a root.
Remélem helyre lehet hozni. PÜ ment.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető robidusin

  • Hozzászólások: 180
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung Galaxy S Advanced
  • PDA ROM: CoCore 9.1, Harsh Jelly v5.1
  • Skype: bogos-mobil
Re: Samsung Galaxy S Advance ROOT (Frissítve 2013.05.27)
« Reply #261 Dátum: 2014, 03 30, 19:04:06 »
Sziasztok!
Az én Advanceomra sehol se találok rootot pedig már mindenhol kerestem.Tudna valaki segíteni abban, hogy honnan kéne letölteni és hogy kell telepíteni?
Az odinos fileok:
PDA: XXLK2
CSC: TMHLK1

Válaszokat előre is köszönöm!
Két dolog nem hagy nyugodni:
1,) Ki találta fel a munkát?
2,) A többiek miért nem verték nyomban agyon?

Nem elérhető frenkiee

  • Hozzászólások: 173
  • PFC Fan
  • PDA: I9070
  • PDA ROM: 4.1.2 HarshJelly
Re: Samsung Galaxy S Advance ROOT (Frissítve 2013.05.27)
« Reply #262 Dátum: 2014, 03 30, 19:07:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Az én Advanceomra sehol se találok rootot pedig már mindenhol kerestem.Tudna valaki segíteni abban, hogy honnan kéne letölteni és hogy kell telepíteni?
Az odinos fileok:
PDA: XXLK2
CSC: TMHLK1

Válaszokat előre is köszönöm!

Ha jól látom ez egy 2.3.6-os rendszer. Ehhez csak komplett root-olt rom-ot lehet találni, ami odin-al feltehető.
Ha jól tudom utólag külön nem root-olható, vagy nagyon bonyolult.

Nem elérhető kilroy69

  • Hozzászólások: 89
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S Advance
  • PDA ROM: XXLQL 4.4.x random
Re: Samsung Galaxy S Advance ROOT (Frissítve 2013.05.27)
« Reply #263 Dátum: 2014, 04 08, 16:17:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Az én Advanceomra sehol se találok rootot pedig már mindenhol kerestem.Tudna valaki segíteni abban, hogy honnan kéne letölteni és hogy kell telepíteni?
Az odinos fileok:
PDA: XXLK2
CSC: TMHLK1

Válaszokat előre is köszönöm!

Felraktam ezeket a root fájlokat (nincs már meg tényleg sehol sem), de csak erre a pda, csc verziós tmobos -ra jó (nekem is ez volt fent még JB előtt):

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Gondolom a felrakással nem lesz gond :)
„Minél többet tudok, annál kevesebbet tudok”

Nem elérhető pierre224

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung I9070P
  • PDA ROM: I9070PXXLPE
Re: Samsung Galaxy S Advance ROOT (Frissítve 2013.05.27)
« Reply #264 Dátum: 2014, 05 28, 10:38:56 »
Sziasztok!
Némi segítséget szeretnék kérni...
Pár hónapja vagyok S Advance tulajdonos, és mivel abszolúte kezdő vagyok az android témában, gondoltam ezen fórum oldalain találok némi információt a készülékkel kapcsolatban.
Nyilván nem a teló műszaki adataira vagyok kíváncsi, azzal tisztában vagyok.
A telefont használtan vettem, már nem garis, tuti állapotban van (hölgy tulajdonostól.. :)), csak hát az éppen rajta futó JB rendetlenkedik kissé.
Napi többszöri fagyás, toporgás, stb.. Néhány hasznos app is root hozzáférést igényel, ezt természetesen csak módjával szeretném kihasználni.  :hmm:
Szóval: végigolvastam a témát, természetesen más fórumokat is, és arra gondoltam, bele kellene vágni.
Első lépésként a root-ba.
Tönkretenni a készüléket nem szeretném, és a korábban általatok felsorolt infók, tanácsok, és segítség után is jól jönne némi megerősítés.
Vagyis, gyári, független Advance-omat (NFC-s, I9070PXXLPE verzió...) a korábban említett egy fájlos (root.zip) módszerrel tudom-e kockázatmentesen rootolni?
A dolog után a gyökérmappa elérésén kívül változik-e valami a telefonban (törlődnek-e a felhasználói adatok, pl...)?
Szükséges-e biztonsági mentést csinálnom, hiszen végül is nem egy másik firmware kerül a telefonra?
Persze mindenképpen megcsinálom, de mégis, szeretném tudni...
Ennyi, egyelőre.
Segítségeteket előre is köszönöm, és bocs, ha hülyeséget kérdeztem volna netán..

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Samsung Galaxy S Advance ROOT (Frissítve 2013.05.27)
« Reply #265 Dátum: 2014, 05 29, 09:52:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Némi segítséget szeretnék kérni...
Pár hónapja vagyok S Advance tulajdonos, és mivel abszolúte kezdő vagyok az android témában, gondoltam ezen fórum oldalain találok némi információt a készülékkel kapcsolatban.
Nyilván nem a teló műszaki adataira vagyok kíváncsi, azzal tisztában vagyok.
A telefont használtan vettem, már nem garis, tuti állapotban van (hölgy tulajdonostól.. :)), csak hát az éppen rajta futó JB rendetlenkedik kissé.
Napi többszöri fagyás, toporgás, stb.. Néhány hasznos app is root hozzáférést igényel, ezt természetesen csak módjával szeretném kihasználni.  :hmm:
Szóval: végigolvastam a témát, természetesen más fórumokat is, és arra gondoltam, bele kellene vágni.
Első lépésként a root-ba.
Tönkretenni a készüléket nem szeretném, és a korábban általatok felsorolt infók, tanácsok, és segítség után is jól jönne némi megerősítés.
Vagyis, gyári, független Advance-omat (NFC-s, I9070PXXLPE verzió...) a korábban említett egy fájlos (root.zip) módszerrel tudom-e kockázatmentesen rootolni?
A dolog után a gyökérmappa elérésén kívül változik-e valami a telefonban (törlődnek-e a felhasználói adatok, pl...)?
Szükséges-e biztonsági mentést csinálnom, hiszen végül is nem egy másik firmware kerül a telefonra?
Persze mindenképpen megcsinálom, de mégis, szeretném tudni...
Ennyi, egyelőre.
Segítségeteket előre is köszönöm, és bocs, ha hülyeséget kérdeztem volna netán..
Senki? Ez szörnyű...

Szia pierre!

A root.zip rootolja a P-s és a nem P-s telót is. Kockázat mindig van, hiszen mindenki ketyeréje egyedi, az ugyebár a Tied.
Több helyen leírtam, bárminek nekiáll a manus, menteni, menteni, menteni. A kockázat ott van, hogy lehet vmi elkerüli a figyelmedet, lemerül a telefon művelet közben, Odinhoz kell nyúlni, bajba kerülsz, újra kell rakni a romot, etc., etc. So, ez mindig van.

A napi többszöri fagyás, toporgást nem fogja megoldani a root, csak utána ügyesen segíthetsz a segítségével. Az SGSA-nál lévő fagyást a kernel csere orvosolja, nem más.

A rootolás folyamatával nem fog semmilyen adat elveszni a telefonról. Bekerül egy olyan összetevő a telóba (SU Bináris) aminek a segítségével rendszergazdai jogod lesz. (KB mint PC-n a rendszergazda vs. felhasználó)

Ha a root megvan, az Általános FAQ szerint mentsd az EFS mappádat (ott megtalálod hogy az mi), és cserélj kernelt a kernel topik szerint. (JB romok, kernelek) Ezzel valószínű a fagyásaid megszűnnek, ha valamiért mégsem, innen már könnyebb lesz tovább lépni.

Gyári állapot visszaállítása - Odinnal a gyári rom felrakása. Olvasd el, nézd meg ( ha még nem csináltad ) , ha úgy érzed megy, állj neki nyugodtan a mókolásnak.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető pierre224

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung I9070P
  • PDA ROM: I9070PXXLPE
Re: Samsung Galaxy S Advance ROOT (Frissítve 2013.05.27)
« Reply #266 Dátum: 2014, 05 30, 09:46:22 »
Á, ezer köszönet!!
Megcsináltam, és azt hiszem most egy hosszabb-rövidebb ismerkedési szakasz következik. Olvastam pár helyen, hogy az oprendszer saját alkalmazásait "nem illő" eltávolítani, mivel az ilyen-olyan hibákhoz vezethet.
Elsőre talán a Titanium Backup jutott eszembe; jegelni kellene pár dolgot, ami esetleg feleslegesen fut a háttérben.
Bár ezzel a fagyás-probléma ugyebár nem oldódik meg..
EFS-mappa mentést mindenképp megcsinálom, sosem lehet tudni, mikor üt be a ménkű.
Azután meg..
Nyilván kellene egy másik kernel a P-s változatok közül, gondolom, ez némi utánjárást igényel arra nézve, melyikkel futna a rendszer a leggördülékenyebben.
Végül is a lényeg: nem fogom lehetőség szerint elsietni.
Attika....még egyszer nagyon köszönöm a segítségedet...
Sziasztok..

Nem elérhető robidusin

  • Hozzászólások: 180
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung Galaxy S Advanced
  • PDA ROM: CoCore 9.1, Harsh Jelly v5.1
  • Skype: bogos-mobil
Re: Samsung Galaxy S Advance ROOT (Frissítve 2013.05.27)
« Reply #267 Dátum: 2014, 05 30, 15:46:06 »
Sziasztok!

Lenne egy ilyen Telefonom csak P-s verziójú.... Tudnátok ajánlani valami jó romot hozzá? A Cocore-t használjuk de az sokszor lassú,lefagy.
Ha lehetne tudnátok küldeni letöltő linket is?
Előre is köszönöm!



Moderator Comment A helyén légyszíves. Ez a root topik. Köszönöm.
Két dolog nem hagy nyugodni:
1,) Ki találta fel a munkát?
2,) A többiek miért nem verték nyomban agyon?

Nem elérhető xpeterx5

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: sas
  • PDA ROM: sas2
Re: Samsung Galaxy S Advance ROOT (Frissítve 2013.05.27)
« Reply #268 Dátum: 2014, 08 26, 12:34:33 »
Sziasztok!
Szeretnék egy kis segítséget kérni. Root-olni szeretném az SGA-mat, efs-mentés, kernelcsere végett. Olyan gondom lenne, hogy: adott a micro sd kártya, leformáztam a telefonnal, hogy tiszta legyen, rápakoltam a zip-eket viszont a gyári 3e recovery nem látja a zip fájlokat, sőt a formázás előtti állapotot mutatja bármit is csinálok vele  :hmm:
a telefonon a gyári JB rom van gyári kernel-el, minden alap és nem tudom mi lehet a gond :S

Esetleg van vkinek vmi ötlete, vagy találkozott már vki hasonló szituációval??? Válaszokat előre is köszönöm.

Nem elérhető pierre224

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung I9070P
  • PDA ROM: I9070PXXLPE
Re: Samsung Galaxy S Advance ROOT (Frissítve 2013.05.27)
« Reply #269 Dátum: 2014, 08 29, 14:37:19 »
Sziasztok...
Meg tudja nekem mondani valaki,  miért nem tudok fájlt másolni a root/system/media/audio/ui mappába?
Egy .ogg hangfájlról lenne szó,  az intelligens ébresztés hangját szeretném megváltoztatni.
A használt  filekezelők (ES, Root Explorer, Android Mate) szerint a másolás megtörtént, de a fájl sehol sincs...
A teló természetesen rootolt, szóval gőzöm sincs, mi a gond...

Nem elérhető kolyok71

  • Hozzászólások: 24
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: I9070XXLQE
  • PDA ROM: I9070TMHLQ2
Re: Samsung Galaxy S Advance ROOT (Frissítve 2013.05.27)
« Reply #270 Dátum: 2014, 10 26, 12:40:45 »
Sziasztok.T-mobos Advance 2.3.6-ra keresek root-ot.A feljebb található linken már nem elérhető.Kérhetnék egy kis segítséget?Köszönöm.

Nem elérhető VZoli74

  • Hozzászólások: 3
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2 D802
  • PDA ROM: D80220H-EUR--XX
Re: Samsung Galaxy S Advance ROOT
« Reply #271 Dátum: 2014, 12 27, 19:40:54 »
Sziasztok!
Szükségem lenne egy kis segítségre!

Felraktam ezt a romot:Android 4.4.2 KITKAT UNOFFICIAL Carbon rom Frissítve-2014.02.23.
Azért ezt mert a másik 8 nem ment fel. Namármost az viszont nem rootolt!
 A telefon vodás volt most viszont épp semmilyen. Ahhoz hogy menjen rajta a hálózat root kellene. A supersu fennt van de nem jó. Mit is kéne csinálnom?????
Köszi

Nem elérhető kilroy69

  • Hozzászólások: 89
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S Advance
  • PDA ROM: XXLQL 4.4.x random
Re: Re: Samsung Galaxy S Advance ROOT
« Reply #272 Dátum: 2014, 12 28, 14:18:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Szükségem lenne egy kis segítségre!

Felraktam ezt a romot:Android 4.4.2 KITKAT UNOFFICIAL Carbon rom Frissítve-2014.02.23.
Azért ezt mert a másik 8 nem ment fel. Namármost az viszont nem rootolt!
 A telefon vodás volt most viszont épp semmilyen. Ahhoz hogy menjen rajta a hálózat root kellene. A supersu fennt van de nem jó. Mit is kéne csinálnom?????
Köszi
Szia! Igen, mivel vodás (nfc-s), a gyökérben kell turkálni (valami tee mappa), hogy legyen hálózatod. Próbálj meg egy frissebb carbon -t rávarázsolni, egy friss pico, nano vagy micro gapps csomaggal, és a legfrissebb supersu -val ( You are not allowed to view links. Register or Login ).
„Minél többet tudok, annál kevesebbet tudok”

Nem elérhető kilroy69

  • Hozzászólások: 89
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S Advance
  • PDA ROM: XXLQL 4.4.x random
Re: Re: Samsung Galaxy S Advance ROOT (Frissítve 2013.05.27)
« Reply #273 Dátum: 2014, 12 29, 07:59:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.T-mobos Advance 2.3.6-ra keresek root-ot.A feljebb található linken már nem elérhető.Kérhetnék egy kis segítséget?Köszönöm.
Ha még aktuális, akkor megpróbálom holnap felrakni mégegyszer.
„Minél többet tudok, annál kevesebbet tudok”

Nem elérhető kilroy69

  • Hozzászólások: 89
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S Advance
  • PDA ROM: XXLQL 4.4.x random
Re: Samsung Galaxy S Advance ROOT (Frissítve 2013.05.27)
« Reply #274 Dátum: 2014, 12 31, 11:03:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.T-mobos Advance 2.3.6-ra keresek root-ot.A feljebb található linken már nem elérhető.Kérhetnék egy kis segítséget?Köszönöm.

I9070XXLK2_I9070TMHLK1_TMH_ROOTED:

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

BÚÉK Mindenkinek :)
„Minél többet tudok, annál kevesebbet tudok”