2024, 04 16, 20:30:46

Szerző Téma: Asus Padfone 2  (Megtekintve 91987 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető bakmancs

  • Hozzászólások: 53
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Ndrive 10
  • PDA: HTC One X
  • PDA ROM: Gyári Android 4.0.4 sens 4.1 szoftver 2.17.401.2 CL89015 kernel:2.6.39.4-g090b42e
Re: Re: Asus Padfone 2
« Reply #25 Dátum: 2013, 02 09, 08:35:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia! Én az AnySoftKeyboard-ot használom (ill. használnám, mert épp meghalt a padfone-om így holnap szerviz) már elég régen minden telómon. Ezen is be lehet állítani a "tablet" módot de teljesen felesleges, mert tökéletes a normál billentyűzet akkor is ha dokkolva van. Launcherből használok két külön progit a telefonon és a tableten, de ehhez kell egy alkalmazás ami autómatikusan átvált egyikről a másikra amint dokkolom a telót. A korábbi romoknál ha dokkolva mentem fel play-re akkor ezt érzékelte a rendszer és feladta a tablet-hez készült alkalmazásokat, de a legutóbbi romfrissítés óta akkor is csak telefonnak érzékeli ha dokkolva van. Ha egy alkalmazásból van külön telefonra és tabletre írt változat, akkor érdemes mindkettőt feltenni. Gondolok itt pl. a "műsorújság" alkalmaztásra, mert tableten jobb tévézni az arra íródott verziójával a programnak. Egyébként ha egy játék vagy alkalmazás csak telefonra van megírva akkor sincs igazából semmi gond, mert tablet módban lehetőség van átméretezni a nagyobb kijelzőre. Ez persze az esetek többségében nem lesz ugyan olyan jó mint a nagyobb kijelzőre írt játékok és alkalmazások, de szerintem vállalható és élvezhető így is.
Ha van még kérdésed szólj és megpróbálok válaszolni. ;)
Köszi szépen. Ha felteszek a tabra egy gigás gameloft játékot, akkor gondolom telefon módban az nem fog futni. Kétszer meg nem biztos,  hogy érdemes,  vagy lehetséges feltenni az esetlegesen azonos telepítési hely miatt.  Ilyen tapasztalat van?
Bill.  Szeretem tabon a két oldalt szeparált megjelenést.  Ha beállítom dokkolva a csak tabra telepíthető SwiftKey - t alapértelmezetten,  akkor teljesen módban mi lesz a def. Bill?

Tapatalk 2-vel küldve az én HTC One X-ről


Nem elérhető brth

  • Hozzászólások: 5
  • PDA: Galaxy 3
  • PDA ROM: ROM: Kyrillos ROM v5.0 Final Honeycomb Edition JPM
Re: Asus Padfone 2
« Reply #26 Dátum: 2013, 03 07, 12:38:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Eldobja az IGO-t ha kiveszem.
Azt vettem észre, h csak a gyári illetve a nagyon kicsi programok váltanak át.

Elárulnád a sys-ben lévő felbontásodat: 1280x800 vagy 1280x720?
Azért kérdem, mert ha elvileg ha 800 lenne hogy nézne ki a telefonon?

Nem elérhető Madam79

  • Hozzászólások: 44
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo 8 /
  • PDA: Asus PadPhone2
  • PDA ROM: Gyári
Re: Asus Padfone 2
« Reply #27 Dátum: 2013, 03 07, 13:34:17 »
720 nekem.

Nem elérhető brth

  • Hozzászólások: 5
  • PDA: Galaxy 3
  • PDA ROM: ROM: Kyrillos ROM v5.0 Final Honeycomb Edition JPM
Re: Asus Padfone 2
« Reply #28 Dátum: 2013, 03 07, 16:29:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
720 nekem.

Értem, és minden látszódik rajta?
szükséges kisebbre vennem, pl:

[rawdisplay]
driver=engine
;screen_xy="auto"
screen_x=1196
screen_y=670
screen_x2=720
screen_y2=1134
screen_xy="1280_720:1196x670/720x1134:fullscreen"
highres=0
double_screen=0
show_cursor=0
combine_dirty=0

Nem elérhető Madam79

  • Hozzászólások: 44
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo 8 /
  • PDA: Asus PadPhone2
  • PDA ROM: Gyári
Re: Asus Padfone 2
« Reply #29 Dátum: 2013, 03 09, 10:15:18 »
Nekem így van és tökéletes:

[rawdisplay]
driver=engine
;screen_xy="auto"
screen_x=1280
screen_y=720
screen_x2=720
screen_y2=1280
screen_xy="1280_720:1280x720/720x1280:fullscreen"
highres=0
double_screen=0
show_cursor=0
combine_dirty=0
[/quote]

Nem elérhető Fricy78

  • Hozzászólások: 167
  • Nem: Férfi
    • Droidica Blog
  • PDA: Iphone 6 Plus
  • PDA ROM: IOS 8.3
Re: Asus Padfone 2
« Reply #30 Dátum: 2013, 04 03, 21:50:20 »
Sziasztok!

A T-mobile jóvoltából elég kedvező áron jutnék ilyen cucchoz, de előtte néhány kérdést szeretnék feltenni nektek (tulajoknak) erről a csinos kis kütyüről.

Ami érdekelne. Tábla funkcióban mennyit bír az akku (mondjuk filmnézéshez). Első sorban az érdekelne, hogy lehet-e úgy állítani, hogy csak a tábla akkuját használja, tehát a mobil ne merüljön.

Mennyire karcolódik az eszköz (mindkét fele), gondolom érdemes tokot venni mindkettőhöz külön külön.

Ha eszembe jut még kérdés (biztos, hogy fog), akkor még írok. Sajna csak hónap végén tudom megvenni (lejár a hűség), addig csak olvasgatok és kérdezgetek, már, ha titeket nem zavar. :)

Előre is köszönöm.
Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól
odabaszol ásóval, oszt haladsz tovább!

Nem elérhető FIREBLADE

  • Hozzászólások: 2269
  • Nem: Férfi
  • Madridista
  • PDA: sgs1, sgs4, szifon 6
  • PDA ROM: ios 8
Re: Asus Padfone 2
« Reply #31 Dátum: 2013, 04 05, 12:42:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

A T-mobile jóvoltából elég kedvező áron jutnék ilyen cucchoz, de előtte néhány kérdést szeretnék feltenni nektek (tulajoknak) erről a csinos kis kütyüről.

Ami érdekelne. Tábla funkcióban mennyit bír az akku (mondjuk filmnézéshez). Első sorban az érdekelne, hogy lehet-e úgy állítani, hogy csak a tábla akkuját használja, tehát a mobil ne merüljön.

Mennyire karcolódik az eszköz (mindkét fele), gondolom érdemes tokot venni mindkettőhöz külön külön.

Ha eszembe jut még kérdés (biztos, hogy fog), akkor még írok. Sajna csak hónap végén tudom megvenni (lejár a hűség), addig csak olvasgatok és kérdezgetek, már, ha titeket nem zavar. :)

Előre is köszönöm.
pont telenorhoz várok én is egy csodát de az új változatot az infinityt  :shock: kb egy árban vannak ezzel és akkor inkább az újat  :p
Az értelmiség előtt 2 út áll: az egyik az alkoholizmus, a másik járhatatlan.

Nem elérhető Schongo

  • Hozzászólások: 49
  • Nem: Férfi
  • Msc.
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: Asus Padfone 2
  • PDA ROM: JB 4.1.1 JR003l.WWE_Padfone - 10.4.12.24-0
Re: Asus Padfone 2
« Reply #32 Dátum: 2013, 04 07, 20:31:38 »


You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

A T-mobile jóvoltából elég kedvező áron jutnék ilyen cucchoz, de előtte néhány kérdést szeretnék feltenni nektek (tulajoknak) erről a csinos kis kütyüről.

Ami érdekelne. Tábla funkcióban mennyit bír az akku (mondjuk filmnézéshez). Első sorban az érdekelne, hogy lehet-e úgy állítani, hogy csak a tábla akkuját használja, tehát a mobil ne merüljön.

Mennyire karcolódik az eszköz (mindkét fele), gondolom érdemes tokot venni mindkettőhöz külön külön.

Ha eszembe jut még kérdés (biztos, hogy fog), akkor még írok. Sajna csak hónap végén tudom megvenni (lejár a hűség), addig csak olvasgatok és kérdezgetek, már, ha titeket nem zavar. :)

Előre is köszönöm.

Szia.
3féle mód van 1Inteligens mindig azt az aksit használja amiben több energia van
                        2 telefon preferált mód. Itt csak a tablet aksiját használja és ha telefont nem 100% osan rakod bele akkor elkezdi tölteni.
                          3. töltő mód itt nem tudod használni a tabletot csak simán tölti a telefont és a tablet kikapcsolva marad.

Karcról......ahány ember annyi vélemény nekem sajnos karcolódott a tablet és a védőfólián is van 2. Több nincs tehát szerintem vmi porszem kerülhetett bele és az karcolta.

Filmnézés, nem néztem annyi h teljes értékű választ adjak de 8 óra felett.  Amit viszont tudok h maximum fényerő mellet blu,wifi,mobilnet,gps mind bekapcsolva a keresztlányom egyhúzomba játszott(szószerint,le se tette) 9,5 órát bírt ki a 2 aksi pontosabban 18% on a pad 17% on a telefon(inteligens mód). Akkor jött oda h sípol a telefon.:)
 Kérdezz bátran szivesen válaszolok ha tudok.

Az infynitire(lehet rosszul írtam) váró kolléga szerintem kicsit sokat fog várni mert 1 drágább lesz 2 még az sincs meg h mikor lesz.

Nem elérhető Fricy78

  • Hozzászólások: 167
  • Nem: Férfi
    • Droidica Blog
  • PDA: Iphone 6 Plus
  • PDA ROM: IOS 8.3
Re: Asus Padfone 2
« Reply #33 Dátum: 2013, 04 08, 20:11:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Szia.
3féle mód van 1Inteligens mindig azt az aksit használja amiben több energia van
                        2 telefon preferált mód. Itt csak a tablet aksiját használja és ha telefont nem 100% osan rakod bele akkor elkezdi tölteni.
                          3. töltő mód itt nem tudod használni a tabletot csak simán tölti a telefont és a tablet kikapcsolva marad.

Karcról......ahány ember annyi vélemény nekem sajnos karcolódott a tablet és a védőfólián is van 2. Több nincs tehát szerintem vmi porszem kerülhetett bele és az karcolta.

Filmnézés, nem néztem annyi h teljes értékű választ adjak de 8 óra felett.  Amit viszont tudok h maximum fényerő mellet blu,wifi,mobilnet,gps mind bekapcsolva a keresztlányom egyhúzomba játszott(szószerint,le se tette) 9,5 órát bírt ki a 2 aksi pontosabban 18% on a pad 17% on a telefon(inteligens mód). Akkor jött oda h sípol a telefon.:)
 Kérdezz bátran szivesen válaszolok ha tudok.

Az infynitire(lehet rosszul írtam) váró kolléga szerintem kicsit sokat fog várni mert 1 drágább lesz 2 még az sincs meg h mikor lesz.

Köszi. Nagyon úgy tűnik, hogy a padfone mellett maradok, ha érkezik belőle a T-hez. 30-án tudom megvenni, addig olvasgatok, videókat nézegetek, illetve kérdezgetek. :) A 2. mód tetszik igazán. :)
Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól
odabaszol ásóval, oszt haladsz tovább!

Nem elérhető Fricy78

  • Hozzászólások: 167
  • Nem: Férfi
    • Droidica Blog
  • PDA: Iphone 6 Plus
  • PDA ROM: IOS 8.3
Re: Asus Padfone 2
« Reply #34 Dátum: 2013, 04 08, 22:12:41 »
Ami még hirtelen eszembe jutott. Mennyire testre szabható a launcher külön-külön. tehát, ha a táblán beállítok valamit, kiveszem a dockból a telót, ott is testre tudom szabni, vagy ugyanaz a beállítás marad? Olyanokra gondolok, mint pl. widgetek, az appok helyei, stb.
Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól
odabaszol ásóval, oszt haladsz tovább!

Nem elérhető Schongo

  • Hozzászólások: 49
  • Nem: Férfi
  • Msc.
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: Asus Padfone 2
  • PDA ROM: JB 4.1.1 JR003l.WWE_Padfone - 10.4.12.24-0
Re: Asus Padfone 2
« Reply #35 Dátum: 2013, 04 08, 23:06:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ami még hirtelen eszembe jutott. Mennyire testre szabható a launcher külön-külön. tehát, ha a táblán beállítok valamit, kiveszem a dockból a telót, ott is testre tudom szabni, vagy ugyanaz a beállítás marad? Olyanokra gondolok, mint pl. widgetek, az appok helyei, stb.

Teljesen külön álló. Szerintem is így logikus. Magyarul. ha kiraksz egy widgetett a telón majd dokolod akkor az nem lesz ott a pad-on- és fordítva amit kiraksz a padon az nincs ott a telón. Szerintem jobb így mert a pad nagyobb képernyő nagyobb felület, ha telerakod mindennel majd kiveszed a telón el sem férne mind.

Nem elérhető Fricy78

  • Hozzászólások: 167
  • Nem: Férfi
    • Droidica Blog
  • PDA: Iphone 6 Plus
  • PDA ROM: IOS 8.3
Re: Asus Padfone 2
« Reply #36 Dátum: 2013, 04 08, 23:08:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Teljesen külön álló. Szerintem is így logikus. Magyarul. ha kiraksz egy widgetett a telón majd dokolod akkor az nem lesz ott a pad-on- és fordítva amit kiraksz a padon az nincs ott a telón. Szerintem jobb így mert a pad nagyobb képernyő nagyobb felület, ha telerakod mindennel majd kiveszed a telón el sem férne mind.

Én is így gondoltam, mert ez a logikus eljárás. Köszi. Ezek, csak erősítenek, hogy jó lesz ez nekem. :)
Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól
odabaszol ásóval, oszt haladsz tovább!

Nem elérhető haro

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: Samsung I900 Omnia
  • PDA ROM: i900BOHI1
Re: Asus Padfone 2
« Reply #37 Dátum: 2013, 04 09, 21:41:41 »
Vajon független a T—nél kapható vagy korlátozott?

Nem elérhető tamika1

  • Hozzászólások: 5
  • PDA: Samsung S7Edge
  • PDA ROM: stock
Re: Asus Padfone 2
« Reply #38 Dátum: 2013, 04 10, 10:22:39 »
Sziasztok

Azt nem tudom hogy a T-mobil független-e de a Telenornál kártyafüggetlen. ;)

Nem elérhető k78chriss

  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One X
Re: Asus Padfone 2
« Reply #39 Dátum: 2013, 04 12, 17:39:52 »
Sziasztok


hogy lehet megnézni független e a készülék? Sim et nem tudok cserélni egyféle van.

köszi

Nem elérhető anshin

  • Hozzászólások: 1
  • PFC Fan
  • PDA: Huawei MediaPad S7-301u
  • PDA ROM: Android 3.2
Re: Asus Padfone 2
« Reply #40 Dátum: 2013, 04 26, 10:40:23 »
Sziasztok,

Cégnél kollégám vett ilyet, viszont már ott elakadunk vele, hogy csatlakoztatás után, nem történik meg a váltás a telefon és a TAB között, kis fehér animáció mutatja a csatlakoztatást, pillanatra villan az egész... és sötétség... semmi nem történik, semmire nem reagál.

Mi lehet a gond? Tudnátok segíteni? Vagy beleszaladtunk a gyári hibásba?

Köszi :)

Nem elérhető tamika1

  • Hozzászólások: 5
  • PDA: Samsung S7Edge
  • PDA ROM: stock
Re: Asus Padfone 2
« Reply #41 Dátum: 2013, 04 26, 15:40:12 »
Az valószinüleg gyári hibás. :'(

Nem elérhető FIREBLADE

  • Hozzászólások: 2269
  • Nem: Férfi
  • Madridista
  • PDA: sgs1, sgs4, szifon 6
  • PDA ROM: ios 8
Re: Asus Padfone 2
« Reply #42 Dátum: 2013, 04 28, 15:40:59 »
Érdeklődnék,hogy telefonálni tudok e ha bent van a telefon a dokkolóban? Vacillálok,hogy padfone 2 vs htc one vs sgs4?  Igazából infinityt várom,de az mikor jelenhet meg? Nyár végén?
Az értelmiség előtt 2 út áll: az egyik az alkoholizmus, a másik járhatatlan.

Nem elérhető Schongo

  • Hozzászólások: 49
  • Nem: Férfi
  • Msc.
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: Asus Padfone 2
  • PDA ROM: JB 4.1.1 JR003l.WWE_Padfone - 10.4.12.24-0
Re: Asus Padfone 2
« Reply #43 Dátum: 2013, 04 28, 21:46:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Érdeklődnék,hogy telefonálni tudok e ha bent van a telefon a dokkolóban? Vacillálok,hogy padfone 2 vs htc one vs sgs4?  Igazából infinityt várom,de az mikor jelenhet meg? Nyár végén?

Természetesen tudsz telefonálni. Több lehetőség is adott:
1.simán kiveszed a dokolóbol
2.kihangositva telofnálsz/kicsit zajos a másik félnek de érthető a beszéd/
3.headset.

Nem elérhető Fricy78

  • Hozzászólások: 167
  • Nem: Férfi
    • Droidica Blog
  • PDA: Iphone 6 Plus
  • PDA ROM: IOS 8.3
Asus Padfone 2
« Reply #44 Dátum: 2013, 05 06, 22:22:59 »
Sziasztok!

Gariztatott már valaki t-mobilnál vásárolt padfone 2-t? Mi kell hozzá? A telómért cserébe ajánlottak egy ilyet, de eddig sok rosszat hallottam róla (sok a hiba). A t-s gariztatás hogy megy? Azért is kijön a futár (debreceni vagyok)? Mi kell hozzá (garipapir elég, vagy számla is kell)? Ha kell, akkor elég a fénymásolat?


Küldve az én iPhone 5-ről Tapatalk használatával
Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól
odabaszol ásóval, oszt haladsz tovább!

Nem elérhető Schongo

  • Hozzászólások: 49
  • Nem: Férfi
  • Msc.
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: Asus Padfone 2
  • PDA ROM: JB 4.1.1 JR003l.WWE_Padfone - 10.4.12.24-0
Re: Asus Padfone 2
« Reply #45 Dátum: 2013, 05 07, 09:51:04 »
Szia. ahogy elneztem erre mar valaszoltak neked a mobilarena foruman.
A kamera prosodik,de a kep minosegere nincs hatassal.
A sok a hiba nem relevans. Speciel nekem 2 hónap alatt egyetlen hibat se produkalt.
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Gariztatott már valaki t-mobilnál vásárolt padfone 2-t? Mi kell hozzá? A telómért cserébe ajánlottak egy ilyet, de eddig sok rosszat hallottam róla (sok a hiba). A t-s gariztatás hogy megy? Azért is kijön a futár (debreceni vagyok)? Mi kell hozzá (garipapir elég, vagy számla is kell)? Ha kell, akkor elég a fénymásolat?


Küldve az én iPhone 5-ről Tapatalk használatával

Nem elérhető Fricy78

  • Hozzászólások: 167
  • Nem: Férfi
    • Droidica Blog
  • PDA: Iphone 6 Plus
  • PDA ROM: IOS 8.3
Re: Asus Padfone 2
« Reply #46 Dátum: 2013, 05 07, 20:09:24 »
Korábban olvastam, hogy a viber nem megy a padfone-on (nincs mikrofon hang), ma jött egy viber frissítés, azzal próbálta már valaki, hogy jól működik-e?
Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól
odabaszol ásóval, oszt haladsz tovább!

Nem elérhető Gerydevil

  • Hozzászólások: 609
  • Tudományos Tiszt
  • PDA: LG G2 ; Samsung Galaxy Tab® Pro 10.1
  • PDA ROM: CloudyG2 3.3
Re: Asus Padfone 2
« Reply #47 Dátum: 2013, 05 09, 20:08:41 »
Üdv népek!

Valaki tapaszt e már kijelző besárgulást, a telefon alján kicsit sárgás lett a kijelző igazából csak a fehér alapú lapokon látszik, kérdés vajon kicserélik e a kijelzőt gariban? Februárban vettem és ettől függetlenül remek készülék :)
Iphone 3G > Samsung Galaxy S > Galaxy S II > Galaxy Note > Asus Padfone 2 > LG G2 + Tab Pro 10.1

Nem elérhető Fricy78

  • Hozzászólások: 167
  • Nem: Férfi
    • Droidica Blog
  • PDA: Iphone 6 Plus
  • PDA ROM: IOS 8.3
Re: Asus Padfone 2
« Reply #48 Dátum: 2013, 05 09, 21:41:29 »
Mostmár nekem is padfonom van. Fantasztikus. :)

Tapatalk 2-vel küldve az én PadFone 2-ről

Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól
odabaszol ásóval, oszt haladsz tovább!

Nem elérhető Pálóóó

  • Hozzászólások: 80
  • Nem: Férfi
  • PDA: Asus Padfone 2
  • PDA ROM: Jelly Bean 4.1.1 Bulid:10.4.16.8-0
Re: Asus Padfone 2
« Reply #49 Dátum: 2013, 05 10, 07:44:15 »
Helló,honnan sikerült beszerezned,mert én a T-mobilnál rendeltem meg kb 1,5 hete és csak hitegetnek hogy nincs,nem kaptak belőle majd jövő héten bla bla!!Webshopban rendeltem meg!! Ja és milyen,szerintetek megéri az árát??Milyen készülék,a Galaxy S4,és a Sony Xperia Z volt még választékon nekem,de a Padfone 2 nyert,remélem leigazolja hogy jó döntés született!!  :taps:

You are not allowed to view links. Register or Login
Mostmár nekem is padfonom van. Fantasztikus. :)

Tapatalk 2-vel küldve az én PadFone 2-ről