Android > ASUS

Asus Padfone 2

(1/37) > >>

djmorphy:
Technológia   GSM/UMTS/LTE
Méret   137,9 x 68,9 x 9 milliméter
Tömeg   135 gramm
Színvariációk   fekete, fehér
SIM-foglalat   microSIM

Kijelző
Kijelző átlója   telefon: 4,7 hüvelyk
tablet: 10,1 hüvelyk
Kijelző felbontása   telefon: 1280 x 720 pixel (312 ppi)
tablet: 1280 x 800 pixel
Kijelző típusa   Kapacitív Super IPS+
Színárnyalatok száma   16 millió

Hardver
SoC típusa   Qualcomm APQ8064
Processzor típusa   Cortex-A15 család, négymagos Krait, magonként maximum 1,5 GHz órajel
Processzor csíkszélessége   28 nm
Processzor utasításkészlete   ARMv7
Grafikus chip   Adreno 320
RAM mérete   2 GB
Memória
Telefonkönyv kapacitása   dinamikus
SMS memória   dinamikus
Szabadon felhasználható belső tárhely   32 / 64 GB
Memória bővíthetősége   nincs

Adatátvitel
Frekvenciasávok   GSM 850/900/1800/1900 MHz
UMTS 850/900/1700/2100 MHz
LTE 800/1800/2600 MHz
UMTS / HSDPA / HSUPA / LTE   van / 42 Mbps / 5,76 Mbps / 100 Mbps
 Bluetooth    4.0 (EDR+A2DP)
WiFi   802.11a/b/g/n, dual-band, tethering, DLNA, WiFi Direct
USB   microUSB
GPS vevő   van
NFC   van
Alapfunkciók
Profilok   néma/rezgés
Vibra funkció   van
Kihangosítás   van
Hangtárcsázás / hangvezérlés   van / van
Hangrögzítés   van
Ébresztés   van
Prediktív szövegbevitel   van

Szoftverek
Platform   Android 4.0.4
Extra szoftverek   App Locker, Webstorage, MyNet, MyLibrary, Documents To Go, Polaris Office, SuperNote, ASUS Studio, AudioWizard, Fájlkezelő, Instant Dictionary, Tiltólista

Multimédia
Fő kamera   13 megapixel, autofókusz, led vaku
Másodlagos kamera   1,2 megapixel
Videófelvétel   1920 x 1080 pixeles felbontás
Zenelejátszó szoftver   van, háttérben is fut
Hangszínszabályzó   van
FM-rádió   van - RDS

Üzemidő
Alap akkumulátor   telefon: 2140 mAh
tablet: 5000 mAh
Készenléti idő   352 óra
Beszélgetési idő   12 óra

Egyebek
3,5 mm-es jack, giroszenzor, fényérzékelő, közelségszenzor, digitális iránytű, gyorsulásérzékelő, táblagép-dokkoló

ficus10:
Játszom a gondolattal...Talán már biztos is...! Lecserélem a HTC One X-t.Független lesz mert a T. nem biztos hogy forgalmazni fogja.Az Ebay-n külön is kaphatóak,fehér illetve fekete színben.Nekem a komplett változat a szimpatikus (nincs tabletem),mert így látom értelmét.A 64 és 32GB-os között cc. 14e.Ft a különbség .
Jó lenne vásárlás előtt kézbe venni,milyen az összeszerelés minősége stb.De hát.. Azt is jó lenne tudni,milyen lesz a fórum támogatása (XDA elsősorban,de magyar is),nyitás,custom romok... Jelenleg dec.10-15 között láttam a szállítás megkezdésének idejét.

djmorphy:
You are not allowed to view links. Register or LoginJátszom a gondolattal...Talán már biztos is...! Lecserélem a HTC One X-t.Független lesz mert a T. nem biztos hogy forgalmazni fogja.Az Ebay-n külön is kaphatóak,fehér illetve fekete színben.Nekem a komplett változat a szimpatikus (nincs tabletem),mert így látom értelmét.A 64 és 32GB-os között cc. 14e.Ft a különbség .
Jó lenne vásárlás előtt kézbe venni,milyen az összeszerelés minősége stb.De hát.. Azt is jó lenne tudni,milyen lesz a fórum támogatása (XDA elsősorban,de magyar is),nyitás,custom romok... Jelenleg dec.10-15 között láttam a szállítás megkezdésének idejét.

--- Idézet vége ---
Én is elgondolkoztam, hogy lecserélem a HTC Desire Z-t. Az indok a "must have" :)
Csak is a QWERTY miatt nem fogom egyelőre.
Szerintem az XDA-n a támogatottság jó/lesz. Magyarról már kevésbé vagyok meggyőződve az ára miatt. Persze jó érv, hogy egyszerre kap az ember telefont és tabletet de még is csak 200 000ft felett van az ára ami meg nem éppen a minimálbér sajnos.

Schongo:
Sziasztok.
én is gondolkodom egy ilyen kis apróság beszerzésén.Lehet tudni h mely szolgáltatóknál lesz elérhető?

Madam79:
Sziasztok!
Én már használom két hete. Nekem nagyon bejön. Kicsit féltem a teszt alapján a fényképeitől, de számomra teljesen elfogadható. Mondjuk ahogy bekapcsoltam a kamera program azonnal frissült.
Olvastam a hírekben, hogy elérhető már a frissítés (4.1) hozzá. Én Olaszországból rendeltem, de hiába nyomok rá, nem talál frissítést.
Valaki esetleg valamit?

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése