2024, 03 28, 11:58:23

Szerző Téma: Miért (nem) moderáltuk? vs. Miért (nem) moderáltátok?  (Megtekintve 19535 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Ez a téma a nagyobb horderejű moderálások magyarázatának gyűjtőhelye. Az illetékes moderátor (vagy ilyen jogokkal bíró egyén) tömör megjegyzést fűz, és linket ad a témához.
Nyitott topikról lévén szó, a moderáltnak lehetősége van kifogással élni a moderációval kapcsolatban. Kéretik kultúrált keretek közt anyázni. ;) Ha nem sikerül, extra nyomdafestékkel a dühöngőben folytatható. :D

Nem elérhető Sanzaa

  • Hozzászólások: 32
  • Navigáció / Navigation: Omnia
  • PDA: SE P900, Htc Tytn, Samsung Omnia
  • PDA ROM: i900xdhk1/xdhk2
Re: Miért (nem) moderáltuk? vs. Miért (nem) moderáltátok?
« Reply #1 Dátum: 2010, 07 23, 12:20:19 »
A Windows Phone készülékeit már le lehet "T.E.L.Ó."-zni?

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Miért (nem) moderáltuk? vs. Miért (nem) moderáltátok?
« Reply #2 Dátum: 2010, 07 23, 12:21:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Windows Phone készülékeit már le lehet "T.E.L.Ó."-zni?
Miért jó ezeket az okostelefonokat lete_lózni? Többre érdemesek ezek annál.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Sanzaa

  • Hozzászólások: 32
  • Navigáció / Navigation: Omnia
  • PDA: SE P900, Htc Tytn, Samsung Omnia
  • PDA ROM: i900xdhk1/xdhk2
Re: Miért (nem) moderáltuk? vs. Miért (nem) moderáltátok?
« Reply #3 Dátum: 2010, 07 23, 16:41:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Miért jó ezeket az okostelefonokat lete_lózni? Többre érdemesek ezek annál.

Nem túl régen még alig voltak alkalmasak telefonálásra a windows mobile gyengeségei miatt a PDA-k, hiába volt bennük gsm antenna. Sőt a Galaxy S-nél szintén van valami "gebasz", úgy tudom. Számomra a "T.E.L.Ó." szót jobban esik használni, mert a köznyelvben gyakrabban használatos, mint a PDA. Utóbbira viszont többször visszakérdeznek, hogy az mi. Persze, oké, hogy hivatalosan ez még egy PDA gsm funkcióval, de a Samsung is elfedi a bugyuta TouchWizzel a Windowsos kezelőfelületet és egy fiatalos "T.E.L.Ó" benyomását kelteti.  :) (Most csak az Omniára gondoltam) 
Egyébként a Java-ból is ki lehet hozni jó dolgokat, ha elég új hozzá a készülék(pl Opera mini, ebook olvasó,  torrent kliens, időjárás előrejelzés, Google Maps)
 

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: Miért (nem) moderáltuk? vs. Miért (nem) moderáltátok?
« Reply #4 Dátum: 2010, 07 23, 16:45:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem túl régen még alig voltak alkalmasak telefonálásra a windows mobile gyengeségei miatt a PDA-k, hiába volt bennük gsm antenna. Sőt a Galaxy S-nél szintén van valami "gebasz", úgy tudom. Számomra a "T.E.L.Ó." szót jobban esik használni, mert a köznyelvben gyakrabban használatos, mint a PDA. Utóbbira viszont többször visszakérdeznek, hogy az mi. Persze, oké, hogy hivatalosan ez még egy PDA gsm funkcióval, de a Samsung is elfedi a bugyuta TouchWizzel a Windowsos kezelőfelületet és egy fiatalos "T.E.L.Ó" benyomását kelteti.  :) (Most csak az Omniára gondoltam) 
Egyébként a Java-ból is ki lehet hozni jó dolgokat, ha elég új hozzá a készülék(pl Opera mini, ebook olvasó,  torrent kliens, időjárás előrejelzés, Google Maps)
Használd a telefon szót. ;)
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Miért (nem) moderáltuk? vs. Miért (nem) moderáltátok?
« Reply #5 Dátum: 2010, 07 23, 17:15:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem túl régen még alig voltak alkalmasak telefonálásra a windows mobile gyengeségei miatt a PDA-k, hiába volt bennük gsm antenna. Sőt a Galaxy S-nél szintén van valami "gebasz", úgy tudom. Számomra a "T.E.L.Ó." szót jobban esik használni, mert a köznyelvben gyakrabban használatos, mint a PDA. Utóbbira viszont többször visszakérdeznek, hogy az mi. Persze, oké, hogy hivatalosan ez még egy PDA gsm funkcióval, de a Samsung is elfedi a bugyuta TouchWizzel a Windowsos kezelőfelületet és egy fiatalos "T.E.L.Ó" benyomását kelteti.  :) (Most csak az Omniára gondoltam) 
Egyébként a Java-ból is ki lehet hozni jó dolgokat, ha elég új hozzá a készülék(pl Opera mini, ebook olvasó,  torrent kliens, időjárás előrejelzés, Google Maps)

Elmondom erről a véleményemet. Amikor mi itt jónéhányan pdasok lettünk, még nem volt ennyire elterjedt, mint most. Akkoriban még nagy volt a különbség a pda és a telefon között, mára már ez változik, hiszen egyre több telefon jön ki nagyobb tudással, és egyre elérhetőbb áron. Nincs is ezzel baj. Ami viszont nagyon zavar, hogy rengetegen mennek be a mobilszolgáltatóhoz, és vesznek meg egy készüléket azért, mert látták a hirdetést a tv-ben, mert a havernak is olyan van és azért, mert olyan szép fehér volt. Nos, ezek az emberek nem olvasnak utána, fogalmuk sincs mit vesznek, azt hiszik egy mezei telefon tulajdonosai lettek. Elkezdik használni, és szembesülnek azzal, hogy ez más, több mint egy telefon, ám sokszor alapvető számítástechnikai ismeretek híján elakadnak a mindennapi használat során. Ezekre az emberekre is gondolva alapítottuk ezt a fórumot, hogy segítsük őket, megszerettessük velük ezt az új világot, merjenek kérdezni, és merjék arra használni őket, amire valók. Szerintem egy mezei tel_ót bárki, akár a 80 éves nagymama is tud használni, a windows mobile-t nehezen tudom elképzelni a kezükben (tisztelet a kivételeknek természetesen).
Szeretnénk visszaszorítani itt a szlenget, nem tűrjük a káromkodást, egymás sértegetését.
Ez egy ilyen fórum.
Ilyennek szeretjük, és remélem hogy akik rendszeresen idejárnak, vagy csak beleolvasgatnak a fórumba, osztják a véleményünket.
(nem kellene a t.e.l.ó szót is megetetni a szigorú botunkkal?  :D:D )
 
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Sanzaa

  • Hozzászólások: 32
  • Navigáció / Navigation: Omnia
  • PDA: SE P900, Htc Tytn, Samsung Omnia
  • PDA ROM: i900xdhk1/xdhk2
Re: Miért (nem) moderáltuk? vs. Miért (nem) moderáltátok?
« Reply #6 Dátum: 2010, 07 24, 11:58:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Elmondom erről a véleményemet. Amikor mi itt jónéhányan pdasok lettünk, még nem volt ennyire elterjedt, mint most. Akkoriban még nagy volt a különbség a pda és a telefon között, mára már ez változik, hiszen egyre több telefon jön ki nagyobb tudással, és egyre elérhetőbb áron. Nincs is ezzel baj. Ami viszont nagyon zavar, hogy rengetegen mennek be a mobilszolgáltatóhoz, és vesznek meg egy készüléket azért, mert látták a hirdetést a tv-ben, mert a havernak is olyan van és azért, mert olyan szép fehér volt. Nos, ezek az emberek nem olvasnak utána, fogalmuk sincs mit vesznek, azt hiszik egy mezei telefon tulajdonosai lettek. Elkezdik használni, és szembesülnek azzal, hogy ez más, több mint egy telefon, ám sokszor alapvető számítástechnikai ismeretek híján elakadnak a mindennapi használat során. Ezekre az emberekre is gondolva alapítottuk ezt a fórumot, hogy segítsük őket, megszerettessük velük ezt az új világot, merjenek kérdezni, és merjék arra használni őket, amire valók. Szerintem egy mezei tel_ót bárki, akár a 80 éves nagymama is tud használni, a windows mobile-t nehezen tudom elképzelni a kezükben (tisztelet a kivételeknek természetesen).
Szeretnénk visszaszorítani itt a szlenget, nem tűrjük a káromkodást, egymás sértegetését.
Ez egy ilyen fórum.
Ilyennek szeretjük, és remélem hogy akik rendszeresen idejárnak, vagy csak beleolvasgatnak a fórumba, osztják a véleményünket.
(nem kellene a t.e.l.ó szót is megetetni a szigorú botunkkal?  :D:D )
 
Sok dologban osztom a véleményed. Nagyon idegesítő, amikor az emberek nem tudják, hogy mit használnak. Példa erre a volt osztálytársam(lyányféle), akinek Omniát vett a barátja 70e Ft-ért. Mondtam neki, hogy én is ilyet akarok venni. Panaszkodott, hogy bonyolult és mindig törölnie kell a fotóit, mert nincs hely rajta.... A lényeg: a csaj nem tudta, hogy 8 GB-os.
Másrészről szerintem a "Windowsos T.E.L.Ó." kifejezés megállja a helyét.

Nem elérhető DaeMonS

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 229
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iPhone4,Galaxy Note 10.1
  • PDA ROM: ios,android
  • Skype: nincs
Re: Miért (nem) moderáltuk? vs. Miért (nem) moderáltátok?
« Reply #7 Dátum: 2010, 11 18, 08:49:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sok dologban osztom a véleményed. Nagyon idegesítő, amikor az emberek nem tudják, hogy mit használnak. Példa erre a volt osztálytársam(lyányféle), akinek Omniát vett a barátja 70e Ft-ért. Mondtam neki, hogy én is ilyet akarok venni. Panaszkodott, hogy bonyolult és mindig törölnie kell a fotóit, mert nincs hely rajta.... A lényeg: a csaj nem tudta, hogy 8 GB-os.
Másrészről szerintem a "Windowsos T.E.L.Ó." kifejezés megállja a helyét.

erre tevedtem, :)
ne legyetek mar kegyetlenek, illetve ha mar komolyan uzzuk az ipart legyunk partatlanok, a winphonok is okostelefonnak szamitanak, tehat ,ha iphone, android,meg pdak meg miegymast nem becezgethetnek az emberek,akkor winmot sem /megjegyzem utalom szegenyt mint a *...eten,es omnia utan foleg..../ node,javaslatkent inkabb mi lenne ha nem cenzurat irna a rendszer hanem javitana a telcs+i es tarsai szavakat mondjuk vmi mas szinnel?

Nem elérhető rico

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Férfi
  • PDA: omnia
  • PDA ROM: 6.1
Re: Miért (nem) moderáltuk? vs. Miért (nem) moderáltátok?
« Reply #8 Dátum: 2015, 06 04, 16:01:41 »
Sziasztok!

Sokszor tapasztalom,hogy belépek és ugyanúgy nem tudom használni a Linket , mert azt írja,hogy lépjek be vagy regisztráljak.

ez miért van?
GSM

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Miért (nem) moderáltuk? vs. Miért (nem) moderáltátok?
« Reply #9 Dátum: 2015, 06 05, 05:54:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Sokszor tapasztalom,hogy belépek és ugyanúgy nem tudom használni a Linket , mert azt írja,hogy lépjek be vagy regisztráljak.

ez miért van?
Szia! A böngészőből a cookie-k törlése szokott segíteni.
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/