2024, 04 20, 03:31:57
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Galaxy Tab 2 7.0 - Gyári romok, root, cwm  (Megtekintve 90021 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - Gyári romok, root, cwm
« Reply #200 Dátum: 2016, 06 21, 08:30:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hali. Hatalmas bajba vagyok . Megpróbáltam újra tenni a Samsung Galaxy Tab 2 7.0 GT-P3110 3G+Wifi-s tabletet és hát megjártam . És még az eredeti firemwork-ot sem találom hozzá csak selejtek vannak   . Valaki légyszi segítsen mert lassan a falra mászok .

You are not allowed to view links. Register or Login
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető CsicsoLaci

  • Hozzászólások: 2
  • PFC Fan
  • PDA: samsung
  • PDA ROM: 4.1
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - Gyári romok, root, cwm
« Reply #201 Dátum: 2016, 07 24, 18:16:58 »
Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem, van a fiamnak egy galaxy tab 2-es készüléke p3110-es változat, ahogy az első oldalon található leírásban szerepel elvégeztem a rootolást illvetve a cwm-et is azonban azt írja ki hogy nem sikerült a rootolás, amikor elindítom a superSu nevű programot ami azzal jön vissza hogy sikertelen telepítés.
Így gondolom a rootolás sem ment végbe.
A tablet egyébként vírusos lehet, folyamatosan leállós üzeneteket dobál, lassú mint az állat, használhatatlan. Ezért gondoltam arra, hogy újra telepítem, de ahhoz kell, hogy rootolva legyen.
Tudtok, esetleg valami megoldást a problémára, hogy telepíthetném újra, vagy hogy írthatnám ki a vírust róla?
Köszönöm előre is
Üdv Laci

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - Gyári romok, root, cwm
« Reply #202 Dátum: 2016, 07 29, 16:41:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem, van a fiamnak egy galaxy tab 2-es készüléke p3110-es változat, ahogy az első oldalon található leírásban szerepel elvégeztem a rootolást illvetve a cwm-et is azonban azt írja ki hogy nem sikerült a rootolás, amikor elindítom a superSu nevű programot ami azzal jön vissza hogy sikertelen telepítés.
Így gondolom a rootolás sem ment végbe.
A tablet egyébként vírusos lehet, folyamatosan leállós üzeneteket dobál, lassú mint az állat, használhatatlan. Ezért gondoltam arra, hogy újra telepítem, de ahhoz kell, hogy rootolva legyen.
Tudtok, esetleg valami megoldást a problémára, hogy telepíthetném újra, vagy hogy írthatnám ki a vírust róla?
Köszönöm előre is
Üdv Laci

Szia!

Nincs olyan, hogy "vírusos". A megszokott értelemben nincs vírus androidon.
Szintén az első oldalon le van írva, hogy hogy kell a gyári romot feltenni odinnal, azt kövesd és 10 perc alatt meg is vagy vele.
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető CsicsoLaci

  • Hozzászólások: 2
  • PFC Fan
  • PDA: samsung
  • PDA ROM: 4.1
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - Gyári romok, root, cwm
« Reply #203 Dátum: 2016, 08 01, 07:24:16 »
Szia!

Köszönöm a választ, azért aggódtam, mert a root nem ment végbe, de megcsináltam a gyári rommal a telepítést és minden tökéletes lett.
Köszönöm a segítséget.
Üdv.: Laci

Nem elérhető Daró

  • Hozzászólások: 3
  • PDA: HTC Touch Cruise
  • PDA ROM: 1.59.42.15
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - Gyári romok, root, cwm
« Reply #204 Dátum: 2016, 12 30, 19:18:37 »
Üdv,

van egy p3110-m. 1-2 éve megrootoltam, már nem emlékszem hogyan. Elvileg 4.1.2 van rajta P3110XXDMC2. A szoftverfrissítésnél azt írja, hogy módosított eszköz. Szeretném visszállítani a gyári állapotra, de nem tudom előhozni a download módot és a recovery ugyan bejön de a hangerő gombbal nem tudok lépkedni a menükben, és mivel alapból a rebooton áll csak az megy. Mit tudok kezdeni vele? Amúgy a tab működik gyári adatok visszaállítása megtörtént. A supersu progival elvileg unrootoltam, le is szedte magát. Mi lehet vele a gond és hogy tudok egy gyári romot rárakni?

Köszi a segítséget előre is

Daró

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - Gyári romok, root, cwm
« Reply #205 Dátum: 2016, 12 31, 08:19:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv,

van egy p3110-m. 1-2 éve megrootoltam, már nem emlékszem hogyan. Elvileg 4.1.2 van rajta P3110XXDMC2. A szoftverfrissítésnél azt írja, hogy módosított eszköz. Szeretném visszállítani a gyári állapotra, de nem tudom előhozni a download módot és a recovery ugyan bejön de a hangerő gombbal nem tudok lépkedni a menükben, és mivel alapból a rebooton áll csak az megy. Mit tudok kezdeni vele? Amúgy a tab működik gyári adatok visszaállítása megtörtént. A supersu progival elvileg unrootoltam, le is szedte magát. Mi lehet vele a gond és hogy tudok egy gyári romot rárakni?

Köszi a segítséget előre is

Daró

Szia!

Odin a barátod, leírás a faq-ban. Olvasd át, és ha valami nem tiszta, kérdezz.
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető Daró

  • Hozzászólások: 3
  • PDA: HTC Touch Cruise
  • PDA ROM: 1.59.42.15
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - Gyári romok, root, cwm
« Reply #206 Dátum: 2016, 12 31, 09:08:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

Odin a barátod, leírás a faq-ban. Olvasd át, és ha valami nem tiszta, kérdezz.

Köszi,

ezt találtam

1. Download módba nem tudunk belépni
2. oldjuk meg a 3 gombosat, lásd FAQ
3. akksi ki, odin betallóz mindent, telefon rádug, 3 gombot nyom, akksit közben visszateszi, ha felismerte, akkor start
4. keressünk valakit, akinek van JIG-je
5. szerviz

nincs rajta home gomb mivel azt a képernyőn szokta az elforgatásnak megfelelően kirakni.
ezek szerint szerviz lesz belőle...

Nem elérhető Daró

  • Hozzászólások: 3
  • PDA: HTC Touch Cruise
  • PDA ROM: 1.59.42.15
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - Gyári romok, root, cwm
« Reply #207 Dátum: 2016, 12 31, 17:20:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi,

ezt találtam

1. Download módba nem tudunk belépni
2. oldjuk meg a 3 gombosat, lásd FAQ
3. akksi ki, odin betallóz mindent, telefon rádug, 3 gombot nyom, akksit közben visszateszi, ha felismerte, akkor start
4. keressünk valakit, akinek van JIG-je
5. szerviz

nincs rajta home gomb mivel azt a képernyőn szokta az elforgatásnak megfelelően kirakni.
ezek szerint szerviz lesz belőle...

Adb-vel sikerült elindítani a download mode-ot, így már sikerült a rom csere. Mint kiderült nem működik a hangerő gomb le :( Emiatt nem sikerült...