2024, 03 29, 10:09:00

Szerző Téma: Nexus 4 - Általános beszélgetés  (Megtekintve 96285 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Nexus 4 - Általános beszélgetés
« Reply #75 Dátum: 2013, 02 11, 09:47:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nem piszkalodasbol irtam, koszonjuk a leírást  :ok: csak pl nekem utoljara nexusbol a one volt... hiaba birtokoltam azota csomo androidos telot es buheraltam oket, ez megint mas,  es en se tudtam volna magamtol,  hogy a fejlesztoi beallitasokat hogy erem el,  vagy hogy hogy teszem fastboot modba a keszuleket...
Nem is vettem am piszkalodasnak. Nagyon szivesen segitek amiben csak tudok. A dev options elohozatalat en sem tudtam. A step by step videbol jottem ra.
Step by step video:
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: Nexus 4 - Általános beszélgetés
« Reply #76 Dátum: 2013, 02 11, 16:51:32 »
Almafon nem kellene (volt mar,  de nem jott be az ios),  viszont a macemet nem cserelnem el masra:) igaz,  eddig mostanaban samsung teloim voltak, es mindig kellett kolcson wines gep. de a nexussal frankón mukodott minden, meg a file-atvitel is. ambar az nem kis meglepodesemre ment ma win xp-n is...
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Nexus 4 - Általános beszélgetés
« Reply #77 Dátum: 2013, 02 11, 17:40:25 »
Animoo milyen a PA rom?

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: Nexus 4 - Általános beszélgetés
« Reply #78 Dátum: 2013, 02 11, 17:55:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Animoo milyen a PA rom?

osszefoglaloan nyjlatkozva: zsir :D
egyebkent sincs gond vele,  mint maniakus temazo nagyon élvezem a testreszabhatosagat.  mint tudjatok, ennek a kerneleben probalkoztak a szinek kalibralasaval is,  ez egesz jol sikerult.  sokkal elenkebbek a szinek,  nagyobb a kontraszt,  a feketek melyebbek. cserebe kicsit sotetebb az egesz tonusa.  Van nenne sima browser, aminek orultem, mert a chrome-ot nem csipem,  kulonben is azt mondjak,  sokat fogyaszt.  A wifi-3g bugot javitottak benne.  FC-ket nem nagyon tapasztaltam,  kiveve a mai esetet,  mikor a poweramp hasznalata közben a hangerogombbal akartam hangositani es erre osszecsinalta magat a launchertol kezdve mikor epp ami futott.  restart se oldotta meg.  Most delutan viszont mar mukodott,  nem tudom,  mi okozhatta... :)
szoval szerethetonek tunik,  a sebesseg rendben van,  uzemidorol nem tudok meg igazan nyilatkozni...
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Nexus 4 - Általános beszélgetés
« Reply #79 Dátum: 2013, 02 11, 18:11:12 »
Nekem is első dolgom lesz a paranoidot felrakni. Mit nekem CM... :) Várom már a pénteket.

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Nexus 4 - Általános beszélgetés
« Reply #80 Dátum: 2013, 02 11, 18:22:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem is első dolgom lesz a paranoidot felrakni. Mit nekem CM... :) Várom már a pénteket.
Szerintem en sem fogom tudni kibirni. Bar meg most azt mondom, hogy csak root, hogy a titanium mentesem visszamenjen aztan tesztelem a gyari szoftvert kivancsisagbol. Tudom magamrol, hogy ugy sem fogom tudni kibirni. Nomeg kell az S2W funkcio is:)

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: Nexus 4 - Általános beszélgetés
« Reply #81 Dátum: 2013, 02 11, 18:48:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem is első dolgom lesz a paranoidot felrakni. Mit nekem CM... :) Várom már a pénteket.

a masodik nexusommal kb 3 napot vartam, hogy a cseres hibak esetleg elojonnek-e,  aztan fel is pattintottam a pa-t.. mar joval elotte olvastam rola:)
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Nexus 4 - Általános beszélgetés
« Reply #82 Dátum: 2013, 02 11, 22:22:54 »
Nagy a csond itt. Tulsagosan is jo ez a Nexus 4. Sehol semmi problema. Szinte mar zavaro, hogy nem olvasok ilyeneket, hogy wake lock, graphic gliches, force close hegyek, random restartok tomkelege:DDDD

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: Nexus 4 - Általános beszélgetés
« Reply #83 Dátum: 2013, 02 12, 02:14:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nagy a csond itt. Tulsagosan is jo ez a Nexus 4. Sehol semmi problema. Szinte mar zavaro, hogy nem olvasok ilyeneket, hogy wake lock, graphic gliches, force close hegyek, random restartok tomkelege:DDDD

Eleg sokara jutott el hozzank tenylegesen a keszulek, es talan túl van az elso gyerekbetegsegeken. Bar itt is 2-onk telefonjat is csereltetni kellett sarga foltos kijelzo miatt, de normalisak a gsm boltok es cserelik. nekem nem lotyognek a gombok es a hangszoro se recseg:)
xda-n azert van par "para"  topik, van red light issue, mikor toltes utan vagy benchmark kozben se kep se hang,  de ilyet itthon senki nem jelzett meg.
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Nexus 4 - Általános beszélgetés
« Reply #84 Dátum: 2013, 02 12, 14:23:01 »
Megyek a Nexus 4-ert:)

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: Nexus 4 - Általános beszélgetés
« Reply #85 Dátum: 2013, 02 12, 16:17:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megyek a Nexus 4-ert:)

elso benyomasokat kerunk:)

egyebkent nappali fenyben es a PA-s szinkalobralassal olyan a kijelzo, mintha festve lenne:)

most igy nez ki kisse atszinezve:

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Nexus 4 - Általános beszélgetés
« Reply #86 Dátum: 2013, 02 12, 17:41:43 »
Nekem most Paranoid van az EVO-n. Kirááály. :D Jó lesz ez nekem. Már csak pár nap... :)

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Nexus 4 - Általános beszélgetés
« Reply #87 Dátum: 2013, 02 12, 21:26:34 »
Nem talalok szavakat!!! Max 1 orat volt rajta gyari szoftver. PA van rajta.

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: Nexus 4 - Általános beszélgetés
« Reply #88 Dátum: 2013, 02 12, 21:27:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem talalok szavakat!!! Max 1 orat volt rajta gyari szoftver. PA van rajta.

hehehe:)  pont ma jott frissites hozza. 
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Nexus 4 - Általános beszélgetés
« Reply #89 Dátum: 2013, 02 13, 06:44:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hehehe:)  pont ma jott frissites hozza.
Fel is tettem:-) Pentekre felteszek meg egy CM-et is, hogy legyen mit a talin mutogatni. Elvegre itt ne. Kell szamitogep a buuuutiemgeee flashelesehez:-D Veeeegre. Maris jobban erzem magam:-) Tokeletes ez a telefon. Nem is infulhatna jobban ez a reggel:-)

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Nexus 4 - Általános beszélgetés
« Reply #90 Dátum: 2013, 02 13, 08:44:58 »
Animoo a PA romban sehol nem talalom a %-os akkujelzest a redonyon. Esetleg te megtalaltad?

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: Nexus 4 - Általános beszélgetés
« Reply #91 Dátum: 2013, 02 13, 10:56:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Animoo a PA romban sehol nem talalom a %-os akkujelzest a redonyon. Esetleg te megtalaltad?

nem talalkoztam vele sehol en se:)
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető CrazyShadow

  • Hozzászólások: 225
  • SS
  • PDA: LG Nexus 4
  • PDA ROM: Mahdi v2.9
Re: Nexus 4 - Általános beszélgetés
« Reply #92 Dátum: 2013, 02 13, 11:55:53 »
Gondolom hamarosan én is csatlakozok a N4 táborba...csak még kicsit biztatom magam,mert kevésnek tünik a 16GB hely

Nem elérhető Gabesz839

  • Hozzászólások: 79
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC ONE X, Nexus4,
Re: Nexus 4 - Általános beszélgetés
« Reply #93 Dátum: 2013, 02 13, 18:13:19 »
Érdeklődnék hogy az értesítőfény mikor villog? Mert nálam nem fogadott hívásnál nem teszi.

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: Nexus 4 - Általános beszélgetés
« Reply #94 Dátum: 2013, 02 13, 18:17:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gondolom hamarosan én is csatlakozok a N4 táborba...csak még kicsit biztatom magam,mert kevésnek tünik a 16GB hely

en is igy gondoltam,  de aztan csak nem birtam ki:)  a box. com 50gb tarhelyet ad,  ha lg keszulekrol regisztralsz,  en mar igenybe is vettem:)

gabesz: tedd fel a lightflow nevu appet,  es beallithatod,  mi meg hogy villogjon.
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Nexus 4 - Általános beszélgetés
« Reply #95 Dátum: 2013, 02 13, 21:06:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
en is igy gondoltam,  de aztan csak nem birtam ki:)  a box. com 50gb tarhelyet ad,  ha lg keszulekrol regisztralsz,  en mar igenybe is vettem:)

gabesz: tedd fel a lightflow nevu appet,  es beallithatod,  mi meg hogy villogjon.
En meg javaban HD2-s korszakomban regisztraltam a Box-ra mikor kikerult a hir, hogy a build.prop mahinalasaval megoldhato, hogy barkinek 50GB-ja legyen. Regisztraltam is mind a 3 gmailes cimemmel. Nem szeretem, mert 100mb-os file limit van meg a dropbox sokkal gyorsabb is.

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: Re: Nexus 4 - Általános beszélgetés
« Reply #96 Dátum: 2013, 02 13, 21:12:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
En meg javaban HD2-s korszakomban regisztraltam a Box-ra mikor kikerult a hir, hogy a build.prop mahinalasaval megoldhato, hogy barkinek 50GB-ja legyen. Regisztraltam is mind a 3 gmailes cimemmel. Nem szeretem, mert 100mb-os file limit van meg a dropbox sokkal gyorsabb is.

a jo oreg hd2...de szerettem:)  banom is,  hogy eladtam:)  meg n1-et is...
en a dropboxos bulit eltoltam s3-on, hivogasson meg embereket aki akar,  ilyenekkel nem szeretek foglalkozni...
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Re: Nexus 4 - Általános beszélgetés
« Reply #97 Dátum: 2013, 02 13, 22:18:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
a jo oreg hd2...de szerettem:)  banom is,  hogy eladtam:)  meg n1-et is...
en a dropboxos bulit eltoltam s3-on, hivogasson meg embereket aki akar,  ilyenekkel nem szeretek foglalkozni...
Nem kell meghivni. Csak abbol az 5 lepesbol talan 3-at teljesiteni. Vagy lehet talan egy szemelyt kellett csak meghivni, hogy megkapjam a 25GB-ot. Sokaig nem foglalkoztam vele One x-en szoval szerintem jovo juniusig meglesz a 25 gb tarhelyem. Addig bar telefont nem tervezek valtani cloud szinten lehetnek valtozasok. Mivel hozod a buliba a nexusod? En holnap szerintem felrakok egy cm-et is. Persze a pararol csinalok mentest. TWRP-be nekem nem megy a mount. Ranyomok a mount-ra a fomenube. Beixelni be lehet, de nincs mount, unmount gomb. Illetve komoly gondjaim vannak az MTP-vel. Amig fenn van az android driver az sdl-hoz nem megy az mtp ha leszedem akkor meg mukodik. Ma ket nexus 4-et is paranoidositottam es mindegyiknel eljatszotta gyari szoftverrel is ket windows 8-os szamitogepen.

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Re: Nexus 4 - Általános beszélgetés
« Reply #98 Dátum: 2013, 02 13, 23:56:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
a jo oreg hd2...de szerettem:)  banom is,  hogy eladtam:)  meg n1-et is...
en a dropboxos bulit eltoltam s3-on, hivogasson meg embereket aki akar,  ilyenekkel nem szeretek foglalkozni...

Nekem még megvan a HD2! Igaz, kölcsönadtam unokatesómnak, szenvedjen vele ő! :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Problem? :D
De box.comon is van 50 Gigám. YEAH.
Apám ma hívott, hogy megérkezett a csomagom épségben. a NEXUS! Már csak az a baj, hogy kis falumat a híradóban is bemondták, hogy el van zárva a külvilágtól. :D Hogy megyek haza érte?! Kiásom a falut, csak legyen már a kezemben a fón!  :ok:

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: Re: Re: Nexus 4 - Általános beszélgetés
« Reply #99 Dátum: 2013, 02 14, 02:24:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem kell meghivni. Csak abbol az 5 lepesbol talan 3-at teljesiteni. Vagy lehet talan egy szemelyt kellett csak meghivni, hogy megkapjam a 25GB-ot. Sokaig nem foglalkoztam vele One x-en szoval szerintem jovo juniusig meglesz a 25 gb tarhelyem. Addig bar telefont nem tervezek valtani cloud szinten lehetnek valtozasok. Mivel hozod a buliba a nexusod? En holnap szerintem felrakok egy cm-et is. Persze a pararol csinalok mentest. TWRP-be nekem nem megy a mount. Ranyomok a mount-ra a fomenube. Beixelni be lehet, de nincs mount, unmount gomb. Illetve komoly gondjaim vannak az MTP-vel. Amig fenn van az android driver az sdl-hoz nem megy az mtp ha leszedem akkor meg mukodik. Ma ket nexus 4-et is paranoidositottam es mindegyiknel eljatszotta gyari szoftverrel is ket windows 8-os szamitogepen.

Win8hoz nem tudok mit nyilatkozni, viszont Macen es win xp-n (!)  elso blikkre, minden buhera nélkül ment az mtp.
Nekem marad rajta PA,  ehhez kepest a CM unalmas lenne:) 
Tarsy: na ez mar szenvedes lehet,abban a tudatban varni,  hogy otthon van a tel:)
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login