2024, 04 24, 15:34:22

Szerző Téma: ZTE Grand X In  (Megtekintve 13944 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
ZTE Grand X In
« Dátum: 2012, 11 16, 11:04:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető bpm

  • Hozzászólások: 25
  • PDA: ZTE Grand X In
Re: ZTE Grand X In
« Reply #1 Dátum: 2012, 11 21, 15:23:57 »
Sziasztok!

Ha valaki szemezne a készülékkel, akkor segítségképpen megosztanám tapasztalataimat kb. 1 hetes használat után. A specifikációkat nem írom le, mert annak bárki utána olvashat a neten.

Nagy általánosságban teljesen meg vagyok elégedve a telefonnal. 4.0.4-es Android van rajta, és eddig még nem tapasztaltam a legapróbb megtorpanást sem. Az összes menü, alkalmazás villan azonnal.
A kijelzőnek szép a képe, elég éles és a fényerő is megfelelő, még napsütésben is olvasható.

Az akkura nem nagyon panaszkodom. Magán és céges levelezést egész nap szinkronizálom és olvasom rajta. Kb. 1 óra netes rádió, 1-2 óra böngészés és 1 óra hotspotként való használat, 1 óra GPS után, 21 órával az utolsó töltés óta még mindig 30%-nál tart a töltöttség. Tehát aktívan használva is kihúz 1 teljes napot kényelmesen. Ha kímélem és csak néhány telefon van, 2 napot el lehet tőle várni.

Több helyen olvastam, hogy a benne lévő Intel processzor miatt kompatibilitási problémák lehetnek. Nekem még nem sikerült olyan alkalmazást találnom, aminél ez előjött.

Tapasztalt hiányosságok:
A telefon alján lévő gombok csak a legsötétebb éjszakákon hajlandóak világítani.
A fényképező annak ellenére, hogy 8 megapixeles, elég gyenge képeket produkál, még normális fényviszonyok mellett is.
Videófelvétel közben nem használható a kamera LED-es világítása.
Nem találtam még olyan zseblámpa alkalmazást, ami normálisan kezelné a vakut. 3-4 mp-re bekapcsol ugyan, de utána kialszik.
A képernyő az érintésekre reagálhatna egy kicsit érzékenyebben is.
Összességében ár érték arányban szerintem nagyon jó és nem gagyi kínai érzése van az embernek, amikor a kezébe veszi.

Nem elérhető Jozso3

  • Hozzászólások: 32
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S GT-i9000
  • PDA ROM: I9000XWJVT
  • Skype: jozso3
Re: ZTE Grand X In
« Reply #2 Dátum: 2013, 04 03, 19:46:49 »
Helló T-mobilos készüléket lehet valahogy függetleníteni ?

szizso

  • Vendég
Re: ZTE Grand X In
« Reply #3 Dátum: 2013, 04 03, 20:08:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Helló T-mobilos készüléket lehet valahogy függetleníteni ?
ezt a kérdést szerintem nem itt kellene feltenni!

Nem elérhető copre

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: primo
  • PDA: ZTE Grand X In
  • PDA ROM: GXI_THUV1.0.0B06
  • Skype: -
Re: ZTE Grand X In
« Reply #4 Dátum: 2014, 02 07, 21:49:41 »
Légyszíves segítsetek nekem abban hogy a be- illetve kikapcsolás hangot be lehet-e állítani valahogy.Mert mióta megvan a készülékem nem találom hogy lehet-e ezt a funkciót ki -be kapcsolni. a fájlkezelőben a rendszer mappában a hangok megvannak.Inteles. T-Mobile-os a készülékem.