2024, 10 19, 21:23:51

Szerző Téma: Samsung szerviz információk, tapasztalatok  (Megtekintve 177403 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Lacz83

  • Hozzászólások: 13
  • Navigáció / Navigation: Garmin Etrx H
  • PDA: Samsung Omnia i900
  • PDA ROM: nem tudom még
Re: Wifi modul
« Reply #875 Dátum: 2010, 01 09, 13:42:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ilyent még nem hallottam, hogy valakinek ezt a modult kellett volna cserélni. Valószinűleg használtan vetted a készüléket az elöző tulaj nem tudott mondani rá semmit? Mielőtt szervizbe vinnéd én egy rom frissítéssel megpróbálkoznék.

Használtan vettem. A főnökömé volt. Tudom, hogy használta a wifit benne.
Csak későn vettem észre a dolgot és így magam javíttatom. Nem is ezen rugóznék, hogy hogy jártam. Vehettem volna használtan idegentől is ugyanígy. Fel se merült bennem, hogy ki kéne a wifit is próbálni. Lehet, hogy neki is már hónapok óta halott, de mivel automatikusan felmászik mobilnetre, ezért fel sem tűnt neki. :)

Este megpróbálom a rom frissítést, de egyelőre úgy tűnik, hogy a hardware-t nem érzékeli.

Nem elérhető zomoszo

  • Hozzászólások: 1
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: samsung sgh-i900 omnia
  • PDA ROM: I900BSHI1/BSHI1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #876 Dátum: 2010, 01 11, 22:01:25 »
Sziasztok! 9 hónapos az Omniám, és nem hiszem el, hogy most fogják másodjára kicserélni az érintőképernyőt. A kijelző jobb felső részén teljesen el van csúszva. Van valakinek hasonló tapasztalata? Kérhetek új készüléket? >:(

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #877 Dátum: 2010, 01 12, 16:28:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdvözlet!

Ha a szervizbe alaplapot cserélnek, akkor azzal cserélődik a my storage is? Vagy az a készülékben máshol van, nem függnek egymástól. Ki mit tud erről? Gondolom van olyan aki már vitte vissza alaplapcserével :)
Ez így van! Ha főpanelt cserélnek akkor ugrik a my storage, ezért belső memória mert rá van integrálva az alaplapra! Jó ha van másolatod valahol az ott őrzött adataidról!
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Geroy

  • Hozzászólások: 705
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: MIUI by pzoley
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #878 Dátum: 2010, 01 12, 22:34:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez így van! Ha főpanelt cserélnek akkor ugrik a my storage, ezért belső memória mert rá van integrálva az alaplapra! Jó ha van másolatod valahol az ott őrzött adataidról!
Okés köszike. Tehát akkor nálam nem cserélték ki az alaplapot!  >:(
Ugyanis nem írja és nem olvassa rendesen a my storagét a pda...(lefagy tőle) Elvittem a szervizbe tegnap már negyedjére. És nem tudnak vele mit csinálni. Pedig csak alaplapot kellene akkor kicserélni! Mocskok!  >:(
"Nem mindegy, hogy farkasokkal táncoló, vagy táncosokkal farkaló."

Nem elérhető Geroy

  • Hozzászólások: 705
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: MIUI by pzoley
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #879 Dátum: 2010, 01 12, 22:35:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! 9 hónapos az Omniám, és nem hiszem el, hogy most fogják másodjára kicserélni az érintőképernyőt. A kijelző jobb felső részén teljesen el van csúszva. Van valakinek hasonló tapasztalata? Kérhetek új készüléket? >:(
Egy darabig nem igen adnak. Olvashatod a kommentembe. Negyedjére vittem vissza és eszük ágába sincs kicserélni a készüléket újra!  :(
"Nem mindegy, hogy farkasokkal táncoló, vagy táncosokkal farkaló."

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #880 Dátum: 2010, 01 13, 10:28:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Okés köszike. Tehát akkor nálam nem cserélték ki az alaplapot!  >:(
Ugyanis nem írja és nem olvassa rendesen a my storagét a pda...(lefagy tőle) Elvittem a szervizbe tegnap már negyedjére. És nem tudnak vele mit csinálni. Pedig csak alaplapot kellene akkor kicserélni! Mocskok!  >:(
Szerintem csapkodd meg az asztalt egy kicsit és ne szaladj haza amikor visszaadják hanem próbáld ki ott helyben! Ha ott megint előjön a probléma akkor add is vissza de úgy,hogy vagy kicserélik a főpanelt vagy azonnal hívod a fogyasztóvédelmet! ;)
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Geroy

  • Hozzászólások: 705
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: MIUI by pzoley
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #881 Dátum: 2010, 01 13, 16:04:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem csapkodd meg az asztalt egy kicsit és ne szaladj haza amikor visszaadják hanem próbáld ki ott helyben! Ha ott megint előjön a probléma akkor add is vissza de úgy,hogy vagy kicserélik a főpanelt vagy azonnal hívod a fogyasztóvédelmet! ;)
Először még hazasiettem vele...Azóta rutinosan kipróbálom ott. A srácnak a szeme láttára fagyasztottam le 1,5 perc alatt 2x és ebbe már az sr is beleszámolandó. Erre ő: A szerviz még nem jött rá mi lehet a baja.
Ja és a múltkori alkalommal másik akksival adták vissza, meg pannonos rommal, holott független. Erre a srác: biztos szoftverfrissítéssel akarták megoldani. Egy hardveres hibát  :shock: :shock: :shock:
"Nem mindegy, hogy farkasokkal táncoló, vagy táncosokkal farkaló."

Nem elérhető kiskutya

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 728
  • Navigáció / Navigation: Primo2
  • PDA: i900; HD2; O3D; Huawei S7; i9300
  • PDA ROM: DXID1/HIDE23 WM65B23547; PACman v1.2a; ThiaiZO3D v2.8; PFC 4.0.3 v5; R2D2 v5.1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #882 Dátum: 2010, 01 15, 11:53:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez így van! Ha főpanelt cserélnek akkor ugrik a my storage, ezért belső memória mert rá van integrálva az alaplapra! Jó ha van másolatod valahol az ott őrzött adataidról!

Ez nem pontosan így van. Az igaz, hogy ugrik a tartalma, de az nem, hogy "rá van integrálva az alaplapra". Külön eltávolítható.

Ezzel kapcsolatban. Voltam az ismerősömnél (mobilboltos), és a szervizese éppen egy i900-at javított. Hozta, és mutatta nekem a "My Storage" memóriát. 16GB-s volt. Viszont az i900 8GB-s. Ez miért van??
Az érvek súlyát a legtöbb esetben az érvelőjével együtt mérik.

Nem elérhető csonkasz

  • Hozzászólások: 605
  • Navigáció / Navigation: OnePlus One
  • PDA: OnePlus One
  • PDA ROM: 13.1.2-ZNH2KAS3P0-bacon
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #883 Dátum: 2010, 01 15, 11:58:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez nem pontosan így van. Az igaz, hogy ugrik a tartalma, de az nem, hogy "rá van integrálva az alaplapra". Külön eltávolítható.

Ezzel kapcsolatban. Voltam az ismerősömnél (mobilboltos), és a szervizese éppen egy i900-at javított. Hozta, és mutatta nekem a "My Storage" memóriát. 16GB-s volt. Viszont az i900 8GB-s. Ez miért van??

Mert létezik 16Gb-os is.

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #884 Dátum: 2010, 01 16, 12:48:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez nem pontosan így van. Az igaz, hogy ugrik a tartalma, de az nem, hogy "rá van integrálva az alaplapra". Külön eltávolítható.

Ezzel kapcsolatban. Voltam az ismerősömnél (mobilboltos), és a szervizese éppen egy i900-at javított. Hozta, és mutatta nekem a "My Storage" memóriát. 16GB-s volt. Viszont az i900 8GB-s. Ez miért van??
Érdekes módon még is az egészet cserélik ha meghal a panel! :hmm:
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető J.a.y.

  • Hozzászólások: 56
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Galaxy S
  • PDA: Samsung Galaxy S
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #885 Dátum: 2010, 01 19, 10:51:01 »
Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni... Három hónapja volt szervizben a telefonom, mert egy napig bírta az aksi (úgy hogy szinte csak telefonálásra használom és fényképezésre oly ritkán). Mikor elhoztam  a szervizből semmi papírt nem kaptam, hogy mit csináltak, mi volt a baj stb...  Most már kb. 4 órát bír ki az aksim, reggel fél 6kor elindultam dolgozni, és most jelezte, hogy 20 %alatt van a szint, és le fog merülni... MOst 11 óra van...
Azon gondolkozom, hogy felesleges be-be adogatni a szervizbe úgy sem csinálnak semmit vele... lehet, hogy vennék új aksit bele. Mit ajánlotok? NÉztem után gyártottat 1990ért gondolom nem a legjobb, de vajon az mennyire bírja, és láttam gyárit 5900ért... de Vajon az is meddig bírja, mint az eredeti? mert akkor inkább eldobom a telefont (bocsánat, aki szereti...)

Köszönöm a segítséget,
Szép napot nektek.
J.a.y.

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #886 Dátum: 2010, 01 19, 11:11:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni... Három hónapja volt szervizben a telefonom, mert egy napig bírta az aksi (úgy hogy szinte csak telefonálásra használom és fényképezésre oly ritkán). Mikor elhoztam  a szervizből semmi papírt nem kaptam, hogy mit csináltak, mi volt a baj stb...  Most már kb. 4 órát bír ki az aksim, reggel fél 6kor elindultam dolgozni, és most jelezte, hogy 20 %alatt van a szint, és le fog merülni... MOst 11 óra van...
Azon gondolkozom, hogy felesleges be-be adogatni a szervizbe úgy sem csinálnak semmit vele... lehet, hogy vennék új aksit bele. Mit ajánlotok? NÉztem után gyártottat 1990ért gondolom nem a legjobb, de vajon az mennyire bírja, és láttam gyárit 5900ért... de Vajon az is meddig bírja, mint az eredeti? mert akkor inkább eldobom a telefont (bocsánat, aki szereti...)

Köszönöm a segítséget,
Szép napot nektek.
J.a.y.
Szia! Ez valójában nem a telefon hibájy hanem a szoftveré! Egy ROM frissítés megoldaná a gondodat! Az hogy ilyen problémával beadtad szervizbe lehet hiba volt mert ha nem adták a kezedbe az akksit mielőtt bevették a vasat akoor akár ki is cserélhette valami gagyira! Először próbálj meg egy frissítést ha úgy sem az igazi, akkor mindenképpen a gyárit ajánlom!!
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető J.a.y.

  • Hozzászólások: 56
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Galaxy S
  • PDA: Samsung Galaxy S
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #887 Dátum: 2010, 01 19, 11:42:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia! Ez valójában nem a telefon hibájy hanem a szoftveré! Egy ROM frissítés megoldaná a gondodat! Az hogy ilyen problémával beadtad szervizbe lehet hiba volt mert ha nem adták a kezedbe az akksit mielőtt bevették a vasat akoor akár ki is cserélhette valami gagyira! Először próbálj meg egy frissítést ha úgy sem az igazi, akkor mindenképpen a gyárit ajánlom!!

Megmondom őszintén nem igazán értek az ilyen rom frissítéshez meg ilyenek... még az igo-t sem tudtam beállítani pedig jó lenne a gps, de hát ez van... Kérdeztem már több fórumon, hogy van-e olyan aki esetleg segíten de senki.
Remélem, h nem cserélte ki gagyi aksira, most jól rám ijesztettél...
De köszönöm a választ.

Nem elérhető tommek01

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: Samsung i900 Omnia
  • PDA ROM: i900BSHI1/BSHI1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #888 Dátum: 2010, 01 23, 10:17:30 »
Sziasztok! Nagyon fontos! Olyan problémám van az i900ammal hogy wifire kapcsolodik  censored án, és akkorr megyek netezni nem jön be semmii oldal, se msn!? miért lehet ez? előre is köszönöm a válaszotok üdv Tomee

Nem elérhető Zombie

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1826
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Iphone SE
  • PDA ROM: 10.3
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #889 Dátum: 2010, 01 23, 10:21:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Nagyon fontos! Olyan problémám van az i900ammal hogy wifire kapcsolodik  censored án, és akkorr megyek netezni nem jön be semmii oldal, se msn!? miért lehet ez? előre is köszönöm a válaszotok üdv Tomee
censored án van erre való topik.
Itt keresgélj,de előtte ezt próbáld ki.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető tommek01

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: Samsung i900 Omnia
  • PDA ROM: i900BSHI1/BSHI1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #890 Dátum: 2010, 01 23, 11:04:43 »
nekem magyar rom van rajt, és így nem talállom benn a  leírt be állításokat... valaki nekem le írná hogy magyar  menübenn merre menjjek... köszii.)

Nem elérhető tommek01

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: Samsung i900 Omnia
  • PDA ROM: i900BSHI1/BSHI1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #891 Dátum: 2010, 01 23, 11:08:50 »
nah meg találta, ott a hálozzat kártyánál nekem nincs semmii.... és rá megyek a fülre le nyillik és ott sincs semmii... mit tegyek?

Nem elérhető Zombie

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1826
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Iphone SE
  • PDA ROM: 10.3
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #892 Dátum: 2010, 01 23, 11:22:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nah meg találta, ott a hálozzat kártyánál nekem nincs semmii.... és rá megyek a fülre le nyillik és ott sincs semmii... mit tegyek?
Nyomj egy Hard resetet, hátha.., és/vagy cserélj romot, vagy vidd szervizbe.

Nem elérhető tommek01

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: Samsung i900 Omnia
  • PDA ROM: i900BSHI1/BSHI1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #893 Dátum: 2010, 01 23, 11:25:49 »
csak ez a megoldás van?? de jó volt.... és most is csatlakozott, ki van írva d-link, csak nem megy fel netre,?? valaki segítsen, ennek jónak kell lenni.... és amúgy melyik romot ajánlád??? nekem most 28205 HUN Final van rajt!! Kérlek segítsetek:) KÖszi

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #894 Dátum: 2010, 01 23, 11:31:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
csak ez a megoldás van?? de jó volt.... és most is csatlakozott, ki van írva d-link, csak nem megy fel netre,?? valaki segítsen, ennek jónak kell lenni.... és amúgy melyik romot ajánlád??? nekem most 28205 HUN Final van rajt!! Kérlek segítsetek:) KÖszi
A hun final operája azonnal fagy ha mobil netet használsz! Talán nézz körül a topikjában, és ott kérdezz ugyan is ott a készítője meg is válaszolja neked!! ;)
Ezen kívül jó sok hibája van még!
Kérlek frissítsd az avatarodban a romverziódat ha cseréled mert akkor jobban tudunk segíteni!!
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Zombie

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1826
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Iphone SE
  • PDA ROM: 10.3
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #895 Dátum: 2010, 01 23, 11:32:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
csak ez a megoldás van?? de jó volt.... és most is csatlakozott, ki van írva d-link, csak nem megy fel netre,?? valaki segítsen, ennek jónak kell lenni.... és amúgy melyik romot ajánlád??? nekem most 28205 HUN Final van rajt!! Kérlek segítsetek:) KÖszi
Amíg itt írogatsz, már túl is lennél a Hard reseten. :)
Mit vársz, majd jön valaki,ad egy linket,ahonnan le tudsz tölteni egy omniahálókártyaujraláthatóvátevő cab-ot?

Ajánlani nem tudok...nem Omniám van.

Ha van korábbi mentésed állítsd azt vissza.
Valami bekavart neki,magától nem tűnik el.

irmes

  • Vendég
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #896 Dátum: 2010, 01 23, 15:15:16 »
El akaromadni az Omniámat, szétkaptam, hogy kicseréljem a készülékházat, de az összeszerelés nem olyan egyszerű, tudna valaki egy embert, aki olcsón megcsinálná, akár holnap?

Nem elérhető tema4

  • Hozzászólások: 5
  • PDA: i900 omnia
  • PDA ROM: i900DXHG3/DXGH3
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #897 Dátum: 2010, 01 24, 15:16:58 »
Sziasztok jani vagyok van egy i900 omniám frissíteni akartam a romot de megállt a gépem és elszállt a telóm. Van erre valami megoldás?? Nem garis a teló ezért ha lehet itthon szeretném megoldani.. SEGÍTSÉG!!!!

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #898 Dátum: 2010, 01 24, 16:00:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok jani vagyok van egy i900 omniám frissíteni akartam a romot de megállt a gépem és elszállt a [NEM TELÓ!]m. Van erre valami megoldás?? Nem garis a [NEM TELÓ!] ezért ha lehet itthon szeretném megoldani.. SEGÍTSÉG!!!!
Elhiszem, hogy ideges vagy de ez egy fórum ha nem kapsz választ 2 percen belül az valószínüleg azért van mert aki olvasta az nem tud segíteni ha minden egyes topikba beírod attól még nem fognak előbb válaszolni. Inkább ha valami infóval szolgálnál, hogy melyik résznél állt le és hogy mik a jelenségek azon kívül, hogy nem indul el.

Nem elérhető tema4

  • Hozzászólások: 5
  • PDA: i900 omnia
  • PDA ROM: i900DXHG3/DXGH3
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #899 Dátum: 2010, 01 24, 16:12:12 »
Bocsi csak szétrobbanok az idegtől. Naszóval rányomtam a startra a progiban és elindult valami letöltés majd amikor kiírta hogy a pda újraindítása ott fagyott meg.