2024, 10 19, 14:34:24

Szerző Téma: Samsung szerviz információk, tapasztalatok  (Megtekintve 177393 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Lenny

  • Hozzászólások: 1049
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: Gyári stock
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #725 Dátum: 2009, 10 26, 07:00:44 »
Üdv.

A Pólusban lévő szervizzel kinek van tapasztalata? A Budaörsire sokan panaszkodnak. 80%-ban csak rossz véleményt olvasok.
Van egy Omniám ami november közepén lejár a garanciája. Viszont pont középen és környékén valahogy telement porral. Nem zavarja a működést, de bosszant. Ezt kellene kitisztítani.

Ha nagyon gázosak a szervizek, akkor Murderer69 kollégát bízom meg vele, hogy szedje szét és tisztítsa meg nekem.

Nem elérhető warrior

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: SGH-i900
  • PDA ROM: i900BSH1/BSHI1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #726 Dátum: 2009, 10 26, 15:37:31 »
sziasztok.segítségeteket szeretném kérni egy kérdésben.cirka egy éve van omniám,és annyira bejött, hogy beújítottam egy zsír új 16gb-t. egyben szolgáltatót is váltottam. a problémám abból adódik, hogy egyszerűen nincs3g-m.a P.-betűs szolgáltató szerint a lakóhelyem környékén türhetős a lefedettség. a "gép" beállításai rendben vannak.tudnátok tanácsot adni ezzel kapcsolatban?

Nem elérhető szeszo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1460
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HTC Ameo (IGO)
  • PDA: Samsung Galaxy Note 8
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #727 Dátum: 2009, 10 26, 15:58:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok.segítségeteket szeretném kérni egy kérdésben.cirka egy éve van omniám,és annyira bejött, hogy beújítottam egy zsír új 16gb-t. egyben szolgáltatót is váltottam. a problémám abból adódik, hogy egyszerűen nincs3g-m.a P.-betűs szolgáltató szerint a lakóhelyem környékén türhetős a lefedettség. a "gép" beállításai rendben vannak.tudnátok tanácsot adni ezzel kapcsolatban?
Az amit a szolgáltató mond nem mindig igaz teljesen. Elképzelhető, hogy nincs lefedettség a környéken csak reklámozzák. Érdemes lenne keresned egy P.-s szolgáltatóval rendelkező PDA vagy telefon tulajt,és akkor minden kiderül.

Nem elérhető atika

  • Hozzászólások: 8
  • PDA: samsung i900
  • PDA ROM: i900DXHK3
Mikrofon hiba
« Reply #728 Dátum: 2009, 10 26, 16:33:13 »
Sziasztok...olyan gondom van a Samuval, hogy amikor beszélek valakivel a nemtelcsin, akkor a másik fél alig hall engem, vagy szaggatottan hall. Találkozott már valaki ezzel a problémával?

Nem elérhető sz.roland76

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Mikrofon hiba
« Reply #729 Dátum: 2009, 10 26, 16:36:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok...olyan gondom van a Samuval, hogy amikor beszélek valakivel a nem[NEM TELCSI!]n, akkor a másik fél alig hall engem, vagy szaggatottan hall. Találkozott már valaki ezzel a problémával?

Mindig?? Vagy csak előforduló hiba??
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető ladik

  • Hozzászólások: 21
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: Samsung Omnia i900
  • PDA ROM: i900BSHI1/BSHI1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #730 Dátum: 2009, 10 26, 16:48:01 »
Ha frissítve van a szoftver a telefonon akkor mit nyerek vele? :D

Nem elérhető Geroy

  • Hozzászólások: 705
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: MIUI by pzoley
Re: Mikrofon hiba
« Reply #731 Dátum: 2009, 10 26, 17:26:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok...olyan gondom van a Samuval, hogy amikor beszélek valakivel a nem[NEM TELCSI!]n, akkor a másik fél alig hall engem, vagy szaggatottan hall. Találkozott már valaki ezzel a problémával?
Erre kiváncsi vagyok mit mondotok rá, mert nekem is elő szokott fordulni! És mind1 milyen rom van fenn :S
Remélem valakinek lesz rá valami ötlete megoldása ;)
"Nem mindegy, hogy farkasokkal táncoló, vagy táncosokkal farkaló."

Nem elérhető sanyoka123

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 602
  • Navigáció / Navigation: iGO8.3.2, Navitel, Garmin
  • PDA: Samsung Omnia i900
  • PDA ROM: ROM:DXIF1/ Phdee Windows7 UI. i900 Omnia WM6.5.3. Build 23699.5.3.10
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #732 Dátum: 2009, 10 26, 18:30:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv.
 A Budaörsire sokan panaszkodnak. 80%-ban csak rossz véleményt olvasok.

Szeretnélek megcáfolni a budaörsi szervizzel kapcsolatosan, immár másodszor járok ott, ma az én ökörségem miatt.. Ismételten nagyon korrektek, gyorsak és segítőkészek voltak. Nyugodt szívvel ajánlom :taps: :taps: :taps:

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #733 Dátum: 2009, 10 26, 19:03:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha frissítve van a szoftver a telefonon akkor mit nyerek vele? :D
1 nap üzemidő helyett kb. 3-at. 50 mega storage memo helyett majdnem 100-at.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Mikrofon hiba
« Reply #734 Dátum: 2009, 10 26, 19:03:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok...olyan gondom van a Samuval, hogy amikor beszélek valakivel a nem[NEM [NEM TELCSI!]!]n, akkor a másik fél alig hall engem, vagy szaggatottan hall. Találkozott már valaki ezzel a problémával?
3G-t, HSDPA-t kikapcsoltad?
Ilyenkor lógsz valamilyen Wifin? Fut valami a háttérben? Gpsgate programot használod?
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #735 Dátum: 2009, 10 26, 19:05:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv.

A Pólusban lévő szervizzel kinek van tapasztalata? A Budaörsire sokan panaszkodnak. 80%-ban csak rossz véleményt olvasok.
Van egy Omniám ami november közepén lejár a garanciája. Viszont pont középen és környékén valahogy telement porral. Nem zavarja a működést, de bosszant. Ezt kellene kitisztítani.

Ha nagyon gázosak a szervizek, akkor Murderer69 kollégát bízom meg vele, hogy szedje szét és tisztítsa meg nekem.
Érdekes amit írsz, mert itt a fórumon éppenhogy meg voltak elégedve a Telemax-szal az emberek.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Geroy

  • Hozzászólások: 705
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: MIUI by pzoley
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #736 Dátum: 2009, 10 26, 19:38:50 »
Egyébként ebbe a Budaörsi szervizbe nem lehet valahogy postán vagy valami módon eljuttatni...Nem pesti vagyok :S És tuti eltévednék  ;) :D Ja bocs, mert az már Buda, ugyebár :p
"Nem mindegy, hogy farkasokkal táncoló, vagy táncosokkal farkaló."

Nem elérhető Lenny

  • Hozzászólások: 1049
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: Gyári stock
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #737 Dátum: 2009, 10 26, 20:23:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Érdekes amit írsz, mert itt a fórumon éppenhogy meg voltak elégedve a Telemax-szal az emberek.

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #738 Dátum: 2009, 10 26, 20:52:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Most erre mit mondjak? Egyik sem Omniás ha jól láttam. Az itteniek 90%-a elégedett volt velük.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető atika

  • Hozzászólások: 8
  • PDA: samsung i900
  • PDA ROM: i900DXHK3
Re: Mikrofon hiba
« Reply #739 Dátum: 2009, 10 26, 20:54:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
3G-t, HSDPA-t kikapcsoltad?
Ilyenkor lógsz valamilyen Wifin? Fut valami a háttérben? Gpsgate programot használod?
Minden ki van kapcsolva, nincs wifi, progi nem fut  a háttérben, mindig előfordúl a hibajelenség, most már szinte mindenki mondja, akivel beszélek,és idegesítő, hogy nem hallanak rendesen....

Nem elérhető sanyoka123

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 602
  • Navigáció / Navigation: iGO8.3.2, Navitel, Garmin
  • PDA: Samsung Omnia i900
  • PDA ROM: ROM:DXIF1/ Phdee Windows7 UI. i900 Omnia WM6.5.3. Build 23699.5.3.10
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #740 Dátum: 2009, 10 26, 21:06:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Hidd el én már a korom miatt is egy kicsit macerásabb vagyok és mégis nagyon korrektnek tartom őket. Persze úgy is kell beszélni a szervizesekkel mint emberekkel és szerintem megoldják amit lehet. A másik dolog a garanciális
 javítás: ha nem ragaszkodsz mindenáron a nyilvánvalóan saját hülyeséged miatt előfordult hiba garanciás volta miatt akkor még csak vitatéma sincsen. :ok:

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Mikrofon hiba
« Reply #741 Dátum: 2009, 10 26, 21:39:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Minden ki van kapcsolva, nincs wifi, progi nem fut  a háttérben, mindig előfordúl a hibajelenség, most már szinte mindenki mondja, akivel beszélek,és idegesítő, hogy nem hallanak rendesen....
Vidd szervizbe!
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető jánosjános

  • Hozzászólások: 1
  • Navigáció / Navigation: nav n go IGO8
  • PDA: samsung omnia
  • PDA ROM: i900BUHH5/MIHI1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #742 Dátum: 2009, 10 28, 13:33:04 »
Sziasztok. Omniámra szeretném felrakatni az SPB mobil shell nevű programot. Tud ebben valaki segíteni nekem?

Nem elérhető csonkasz

  • Hozzászólások: 605
  • Navigáció / Navigation: OnePlus One
  • PDA: OnePlus One
  • PDA ROM: 13.1.2-ZNH2KAS3P0-bacon
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #743 Dátum: 2009, 10 28, 14:44:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok. Omniámra szeretném felrakatni az SPB mobil shell nevű programot. Tud ebben valaki segíteni nekem?

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető sweettom

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: samsung omnia i900
  • PDA ROM: i900DXID1/OMNIA
  • Skype: sweettom
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #744 Dátum: 2009, 10 28, 14:53:12 »
Sziasztok!

Egy probléma orvosolásához szeretnék segítséget kérni.
Szal az Omniám kb. két hete elkezdte azt csinálni, hogy amikor  néha-néha gondolja magát csak úgy kikapcsol , és csak azt veszem észre, hogy nem is tud hívni senki. Sötét a képernyő. Vmikor a bekapcs. gombra sem reagál, aksi ki-be utána elindul! :hmm:  Pl.: Hív az asszony merre-hol vagyok, de miért vagyok kikapcsolva :hmm:, aztán meg jöhet az  :ima: :D, hogy vagy el hiszi vagy nem, hogy baj van a kis omniával :D Az aksi meg ugye fullon van.  Vagy volt már olyan is ,hogy hívás közben kikapcsolt csak úgy.
Még nyár elején csináltam egy rom frissítést(DXID1 Windows Mobile 6.1), mivel nagyon kevés ideig bírta az aksija a T.M. gyári rommal. Telefont még tavaly decemberben vettem meg. Nem tudom, hogy esetleg lehet-e ez a hiba forrása?
Hátha tudtok ebben segíteni nekem  :)
Segítségeteket előre is köszönöm!

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #745 Dátum: 2009, 10 28, 15:01:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Egy probléma orvosolásához szeretnék segítséget kérni.
Szal az Omniám kb. két hete elkezdte azt csinálni, hogy amikor  néha-néha gondolja magát csak úgy kikapcsol , és csak azt veszem észre, hogy nem is tud hívni senki. Sötét a képernyő. Vmikor a bekapcs. gombra sem reagál, aksi ki-be utána elindul! :hmm:  Pl.: Hív az asszony merre-hol vagyok, de miért vagyok kikapcsolva :hmm:, aztán meg jöhet az  :ima: :D, hogy vagy el hiszi vagy nem, hogy baj van a kis omniával :D Az aksi meg ugye fullon van.  Vagy volt már olyan is ,hogy hívás közben kikapcsolt csak úgy.
Még nyár elején csináltam egy rom frissítést(DXID1 Windows Mobile 6.1), mivel nagyon kevés ideig bírta az aksija a T.M. gyári rommal. Telefont még tavaly decemberben vettem meg. Nem tudom, hogy esetleg lehet-e ez a hiba forrása?
Hátha tudtok ebben segíteni nekem  :)
Segítségeteket előre is köszönöm!
Hát a vásárlás időpontja semmi esetre sem a hiba forrása, egyelőre! Én valami elektronikai hibára gyanakszom és mivel mindjárt december van szerintem nézesd meg veszteni nem vesztesz vele!A romok sem szoktak ilyesmit produkálni! Probáld meg finoman megszorongatni vagy rázd meg, mozgasd, ha kikapcsol akkor biztos az amit írtam!
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Zsolteey

  • Hozzászólások: 21
  • Navigáció / Navigation: IGO 8, Amigo IGO
  • PDA: Samsung Omnia
  • PDA ROM: DXID1 Anzo 28227_PFC
Samsung szerviz információ
« Reply #746 Dátum: 2009, 10 29, 11:19:52 »
Sziasztok!

Tervezem egy (használt, de mindenképp garanciális) Omnia vásárlását.
Szervizzel és garival kapcsolatban lenne egy kérdésem:
számít-e az, hogy szolgáltatói, bolti vagy gyári garis-e a PDA abból a szempontból, hogy hova kell visszavigyem?
Tehát tegyük fel veszek egy bolti garis példányt, azt vihetem-e közvetlen a Telemaxba vagy kötelező oda vinni, ahol eredetileg megvették?
Gondolom a bolt amúgy is a szervizbe küldené el, így megspórolnék egy kört adott esetben és még gyorsabb is.

Válaszokat előre is köszönöm!

Zsolteey.

Nem elérhető Maci70

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 474
  • PDA: Samsung A5+ Iphone 6
Re: Samsung szerviz információ
« Reply #747 Dátum: 2009, 10 29, 18:50:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Tervezem egy (használt, de mindenképp garanciális) Omnia vásárlását.
Szervizzel és garival kapcsolatban lenne egy kérdésem:
számít-e az, hogy szolgáltatói, bolti vagy gyári garis-e a PDA abból a szempontból, hogy hova kell visszavigyem?
Tehát tegyük fel veszek egy bolti garis példányt, azt vihetem-e közvetlen a Telemaxba vagy kötelező oda vinni, ahol eredetileg megvették?
Gondolom a bolt amúgy is a szervizbe küldené el, így megspórolnék egy kört adott esetben és még gyorsabb is.

Válaszokat előre is köszönöm!

Zsolteey.
Hali !

Enyém vodás volt és vittem a Telemaxba. Csak a garijegy is elég volt. Kijelzőcsere 3 nap. :)
Életed forgatókönyvében Te játszod a főszerepet ! Nem mindig hálás a szerep, de ez van :D

Nem elérhető Zsolteey

  • Hozzászólások: 21
  • Navigáció / Navigation: IGO 8, Amigo IGO
  • PDA: Samsung Omnia
  • PDA ROM: DXID1 Anzo 28227_PFC
Re: Samsung szerviz információ
« Reply #748 Dátum: 2009, 10 29, 20:21:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali !

Enyém vodás volt és vittem a Telemaxba. Csak a garijegy is elég volt. Kijelzőcsere 3 nap. :)
Köszi szépen a választ!

Nem elérhető iGabes

  • Hozzászólások: 140
  • PDA: Galaxy S3
  • PDA ROM: I9300XXBLH1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #749 Dátum: 2009, 10 31, 12:21:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát a vásárlás időpontja semmi esetre sem a hiba forrása, egyelőre! Én valami elektronikai hibára gyanakszom és mivel mindjárt december van szerintem nézesd meg veszteni nem vesztesz vele!A romok sem szoktak ilyesmit produkálni! Probáld meg finoman megszorongatni vagy rázd meg, mozgasd, ha kikapcsol akkor biztos az amit írtam!
Ilyet nekem is csinált, aztán bevittem szervizbe, megcsinálták. Még aksit is cseréltek rajta, persze két körös volt a dolog, mert elsőre csak aksit cseréltek azt hitték az a gond, aztán "postafordultával" vissza küldettem a szervizbe. Azóta már kétszer cseréltek kijelzőt rajta.