2024, 10 18, 07:09:32

Szerző Téma: Samsung szerviz információk, tapasztalatok  (Megtekintve 177360 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető polonic

  • Hozzászólások: 968
  • Navigáció / Navigation: HERE Drive+ Beta
  • PDA: Nokia Lumia 920
  • PDA ROM: WP8
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #25 Dátum: 2009, 01 31, 12:38:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nincs tapasztalatom,de én direktben a sami szervizbe vinném.
A javítás meg biztos hogy nem lesz meg 1 napon belül.
Nyugodt emberek dolgoznak az ilyen helyeken,a jó munkához meg idő kell. :ok:


Hányszor próbáltad kalibrálni?
A HR utáni kalibrálás után,mikor feláll a rendszer,nekem is mindig újra kell nyomni az Align screen-t,mert elmászik a beállítás.
De utána minden frankó.
Köszi! Én is inkább a samsung szervizt favorizálom, csak előtte informálódom :)
De jó, utazhatok  :o


Nem rögtön kalibrálom HR után, mert a ugye a preconfiguration miatt újraindul, akkor nem szoktam hozzá nyúlni. A következő újraindulásnál csináltam az align screen-nél, és utána vettem észre használat közben. Később menüből is próbáltam, ugyanaz a helyzet. Lehet, hogy megint megpróbálok egy HR-t, de szerintem az sem segít rajta, meg már belaktam eléggé. Most nagyjából mondjuk beállítottam, hogy pontos legyen. Fél óráig kellett tökölni vele, hogy pont eltaláljam mennyire kell mellényomni a keresztnek. Majdnem földhöz vágtam  :-[
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Zombie

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1826
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Iphone SE
  • PDA ROM: 10.3
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #26 Dátum: 2009, 01 31, 13:38:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi! Én is inkább a samsung szervizt favorizálom, csak előtte informálódom :)
De jó, utazhatok  :o


Nem rögtön kalibrálom HR után, mert a ugye a preconfiguration miatt újraindul, akkor nem szoktam hozzá nyúlni. A következő újraindulásnál csináltam az align screen-nél, és utána vettem észre használat közben. Később menüből is próbáltam, ugyanaz a helyzet. Lehet, hogy megint megpróbálok egy HR-t, de szerintem az sem segít rajta, meg már belaktam eléggé. Most nagyjából mondjuk beállítottam, hogy pontos legyen. Fél óráig kellett tökölni vele, hogy pont eltaláljam mennyire kell mellényomni a keresztnek. Majdnem földhöz vágtam  :-[

Nem akarlak rábeszélni,de lehet hogy egy rom upgrade változtatna a helyzeten.
Gondolom még garis a pda.
Lehet hogy nem leszel benne a 100-1 ben,akinek belehal a frissítésbe.:)
Így is,úgy is szervizbe kell vinned.

Na jó ezzel nem viccelünk.  :ok:

Én biztos lépnék a frissítés felé....

Nem elérhető polonic

  • Hozzászólások: 968
  • Navigáció / Navigation: HERE Drive+ Beta
  • PDA: Nokia Lumia 920
  • PDA ROM: WP8
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #27 Dátum: 2009, 01 31, 14:06:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem akarlak rábeszélni,de lehet hogy egy rom upgrade változtatna a helyzeten.
Gondolom még garis a pda.
Lehet hogy nem leszel benne a 100-1 ben,akinek belehal a frissítésbe.:)
Így is,úgy is szervizbe kell vinned.

Na jó ezzel nem viccelünk.  :ok:

Én biztos lépnék a frissítés felé....
Igen garis, 2 hónapos.
Pedig ezen jót nevettem  :ok:
 Szeretnék majd frissíteni, de majd a hivatalos frissítést várom. Nem tudom mikor fog már kijönni. Lehet megunom majd, aztán majd frissítek. Mondjuk eddig az is visszatartott, hogy vistát használok, és csak ezért nem akarok xp-t hegeszteni, meg ezen kívül nálam minden jól működik és különösebb okát nem láttam a frissítésnek.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető pimpu

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 419
  • Nem: Férfi
  • PDA: sl4+j720+note3
  • Skype: pimpu01
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #28 Dátum: 2009, 01 31, 15:00:55 »
tegnap lifeforce a mániás találkozón említette, hogy volt egy széria touchscreen hibás omnia. csak szervizben javítható alkatrészcserével. szerintem ne próbálkozz, ha hr után is rossz vidd be. nekem kb 1hetet mondtak javítási időnek

Nem elérhető polonic

  • Hozzászólások: 968
  • Navigáció / Navigation: HERE Drive+ Beta
  • PDA: Nokia Lumia 920
  • PDA ROM: WP8
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #29 Dátum: 2009, 01 31, 16:33:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
tegnap lifeforce a mániás találkozón említette, hogy volt egy széria touchscreen hibás omnia. csak szervizben javítható alkatrészcserével. szerintem ne próbálkozz, ha hr után is rossz vidd be. nekem kb 1hetet mondtak javítási időnek
Köszi! Akkor szerviz lesz. Az a baj, hogy nem egyszerű nekem a fővárosba eljutni. Szerintem itt adom be a pannon szervizbe, gondolom ők is samsung szerviznek küldik tovább. Ez mennyivel hosszabíthatja meg szerintetek a javítási időt?
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető sugsanyi

  • Hozzászólások: 62
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: Samsung i9100 Galaxy SII
  • Skype: NO
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #30 Dátum: 2009, 01 31, 18:27:42 »
üdv mindenkinek!  lenne egy olyan kérdésem, hogy a resco file explorerer a root menüben lehet olyat találni h virtual foldesr és benne vannak a zenék és képek  mappa( azok a cuccok amik a 8 gb vannak! ezt hol találom meg?? vagy csak ez a program látja??

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #31 Dátum: 2009, 01 31, 18:47:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
üdv mindenkinek!  lenne egy olyan kérdésem, hogy a resco file explorerer a root menüben lehet olyat találni h virtual foldesr és benne vannak a zenék és képek  mappa( azok a cuccok amik a 8 gb vannak! ezt hol találom meg?? vagy csak ez a program látja??
A nevében is benne van, Virtuális könyvtárak. Leválogatja filetípusok szerint a pda-n lévő fileokat oda. Nyomj rá hosszan, majd Properties, és kiválaszthatod milyen filetípusokat és honnan jelenítsen meg ezekben a könyvtárakban.
Ezeket a fileokat megtalálod a My Device-ra nyomva a Root-ban, ahol külön- külön mutatja a My Devicet-t, My Storage-t, Sd kártyát.   
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető pimpu

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 419
  • Nem: Férfi
  • PDA: sl4+j720+note3
  • Skype: pimpu01
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #32 Dátum: 2009, 01 31, 20:16:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi! Akkor szerviz lesz. Az a baj, hogy nem egyszerű nekem a fővárosba eljutni. Szerintem itt adom be a pannon szervizbe, gondolom ők is samsung szerviznek küldik tovább. Ez mennyivel hosszabíthatja meg szerintetek a javítási időt?
pár nappal tuti. attól függ mennyire gyorsan jönnek rá, hogy ezt oda kell küldeni. szerintem minimum 4-5 munkanap plusz. de kérdezz rá náluk, hátha kapásból meg tudják mondani

Nem elérhető Andi

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 9
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung I900 Omnia
  • PDA ROM: XXHK1/XDHK2
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #33 Dátum: 2009, 02 01, 13:08:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
pár nappal tuti. attól függ mennyire gyorsan jönnek rá, hogy ezt oda kell küldeni. szerintem minimum 4-5 munkanap plusz. de kérdezz rá náluk, hátha kapásból meg tudják mondani

Sziasztok! Én kb 1 hónapja vittem vissza a telefonom az electroworld-be és nem a gyári Samsung szervizbe küldik hanem egészen máshová! Igy eltartott egy hónapig mire vissza kaptam. Bocsi ha nem ide tartozik csak gondoltam elmondom nektek is, hogy amugy nem kapkodják el a szervizelést sem! :)

Nem elérhető Zombie

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1826
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Iphone SE
  • PDA ROM: 10.3
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #34 Dátum: 2009, 02 01, 13:20:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Én kb 1 hónapja vittem vissza a telefonom az electroworld-be és nem a gyári Samsung szervizbe küldik hanem egészen máshová! Igy eltartott egy hónapig mire vissza kaptam. Bocsi ha nem ide tartozik csak gondoltam elmondom nektek is, hogy amugy nem kapkodják el a szervizelést sem! :)

Ide tartozik.
Ez egy plusz infó arról,hogy nem csak a hivatalos szervizben javítanak.
Leírhatnád bővebben mi volt a történet...hasznos lehet. :ok:

Nem elérhető Andi

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 9
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung I900 Omnia
  • PDA ROM: XXHK1/XDHK2
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #35 Dátum: 2009, 02 01, 17:34:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ide tartozik.
Ez egy plusz infó arról,hogy nem csak a hivatalos szervizben javítanak.
Leírhatnád bővebben mi volt a történet...hasznos lehet. :ok:

Legyen leírom! :) Egy hónappal ezelött történt amikor mindig kiirta a telefonom, hogy kritikusan kevés a memória. Na ekkor egy másik forumon kezdtem el érdeklődni mert az i900.eoldaon javasoltak után se lett több a memóriám. A másik forumon azt javasolták, hogy csináljak egy HR-t. Megtettem,de azután nem volt képes semmilyen kódot elfogadni az Omnia. Bevittem az EW-be és ott közölték, hogy sajnos fel kell küldeni a szervizbe. 11-én vittem be és azt mondták, hogy maximum 2 hét és szólnak. Nem szoltak, felhívtam őket, hogy még is mi van a telefonnal amikor is közölte velem a nő, hogy ők 19-én küldték Pestre a TELEMAX szervizbe mert velük vannak szerződésben. Mondjuk nem értem, hogy miért nem a hivatalos SAMSUNG-gal?! Mindegy, ez már nem is érdekel. A telemax-ot sikerült a neten keresztül elérni és ott tudtam nekik levelet küldeni,hogy mégis elárulhatnák már igy lassan 3 hét után, hogy hol járnak a szervizelésben. Amikor is jött a válasz még az nap, hogy ők már kiküldték a telefont vissza az EW-be. Az EW persze nem szólt tehát ha én nem hívom fel őket akkor lehet, hogy még ma is ott állna a telefonom!  >:(

Üdv,
Andi

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #36 Dátum: 2009, 02 02, 18:25:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
közölte velem a nő, hogy ők 19-én küldték Pestre a TELEMAX szervizbe mert velük vannak szerződésben. Mondjuk nem értem, hogy miért nem a hivatalos SAMSUNG-gal?! Mindegy, ez már nem is érdekel. A telemax-ot sikerült a neten keresztül elérni és ott tudtam nekik levelet küldeni,hogy mégis elárulhatnák már igy lassan 3 hét után, hogy hol járnak a szervizelésben. Amikor is jött a válasz még az nap, hogy ők már kiküldték a telefont vissza az EW-be.
A TELEMAX hivatalos Samsung szerviz. Nem írják a honlapon?
Dehogynem, nyitóoldal, első bekezdés...

Nem elérhető Andi

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 9
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung I900 Omnia
  • PDA ROM: XXHK1/XDHK2
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #37 Dátum: 2009, 02 03, 09:18:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A TELEMAX hivatalos Samsung szerviz. Nem írják a honlapon?
Dehogynem, nyitóoldal, első bekezdés...

Sziasztok!
De én ugy gondoltam, hogy van Pesten Samsung szerviz is és miért nem oda küldik?! :)  De persze ez már teljesen mindegy. Nem ezzel van/volt a bajom, hanem, hogy miért ültek rajta ennyit az EW-ben?! :) De Hál' Istennek mióta uj rom van rajta azóta tovább is birja a "kis" telefonom! Pedig szombaton reggel vettem le a töltőröl és ugyanugy nyomkodom, mert én szeretek rajta játszani, de még csak 60%-on van! Eddig kb másfél napot birt ki!

Üdv,
Andi

Nem elérhető polonic

  • Hozzászólások: 968
  • Navigáció / Navigation: HERE Drive+ Beta
  • PDA: Nokia Lumia 920
  • PDA ROM: WP8
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #38 Dátum: 2009, 02 03, 12:03:53 »
Üdv! Olvashattátok itt a problémámat, nem rég írtam be.
Szervizbe kéne vinni a kis kedvencemet. Úgy döntöttem itt Egerben a pannonba adom be, nem egyszerű nekem a felutazás a fővárosba. Arról tudtok valamit, hogy adnak még cserekészüléket?
Nem akarom egyébként kiadni a kezemből  :'( De hát sajnos egy időre meg kell válnom tőle  :'(
 :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Atthead

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 335
  • PDA: iPhone 3GS, i900, Palm T5, Asus n639
  • PDA ROM: DXID1, 6.5
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #39 Dátum: 2009, 02 04, 13:50:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv! Olvashattátok itt a problémámat, nem rég írtam be.
Szervizbe kéne vinni a kis kedvencemet. Úgy döntöttem itt Egerben a pannonba adom be, nem egyszerű nekem a felutazás a fővárosba. Arról tudtok valamit, hogy adnak még cserekészüléket?
Nem akarom egyébként kiadni a kezemből  :'( De hát sajnos egy időre meg kell válnom tőle  :'(
 :)
Kérdezd meg az ügyfélszolgálatot telefonon, hogy mi a hivatalos eljárás. Nekem eddig minden szolgáltatós telefonszervizkor adtak cserekészüléket, akkor is, ha nem volt garanciális. Nem feltétlen ugyanolyan típust, de adtak.

Nem elérhető polonic

  • Hozzászólások: 968
  • Navigáció / Navigation: HERE Drive+ Beta
  • PDA: Nokia Lumia 920
  • PDA ROM: WP8
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #40 Dátum: 2009, 02 04, 14:06:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kérdezd meg az ügyfélszolgálatot telefonon, hogy mi a hivatalos eljárás. Nekem eddig minden szolgáltatós telefonszervizkor adtak cserekészüléket, akkor is, ha nem volt garanciális. Nem feltétlen ugyanolyan típust, de adtak.
Persze utánajárok, csak úgy gondoltam itt is megkérdezem. Köszönöm az infokat!
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Zombie

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1826
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Iphone SE
  • PDA ROM: 10.3
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #41 Dátum: 2009, 02 04, 22:31:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kérdezd meg az ügyfélszolgálatot telefonon, hogy mi a hivatalos eljárás. Nekem eddig minden szolgáltatós telefonszervizkor adtak cserekészüléket, akkor is, ha nem volt garanciális. Nem feltétlen ugyanolyan típust, de adtak.

Nekem Gyöngyösön nem akartak adni,mikor a Trinimet akartam elküldeni házcserére.
Így maradt az a verza,hogy"Kocsiba be...ablakot leee...",irány BP.

Nem elérhető androaaa

  • Hozzászólások: 192
  • Navigáció / Navigation: Nav n iGO 8
  • PDA: Samsung I900 Omnia
  • PDA ROM: 28205_PFC_V4
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #42 Dátum: 2009, 02 08, 11:49:19 »
sziasztok!

Az omniám manapság olyanokat csinál, hogy például egy iGO elindításánál újraindul, elkezdi tölteni a progit aztán hirtelen reset :S aztán mondjuk lezárom a bekapcsoló gombbal ezután elsötétül a képernyő, de közbe 5 mp-enként villan egyet ami eddig még egyszer sem volt, ja és sűrűn csinálja azt, hogy hozzáérek a bekapcsoló gombhoz tényleg kb. 1 mp-re és azonnal újraindul :( csináltam HR-t nem sokat értem el vele :( valaki segítsen pls nagyon fontos

Köszi előre srácok!

Nem elérhető Atthead

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 335
  • PDA: iPhone 3GS, i900, Palm T5, Asus n639
  • PDA ROM: DXID1, 6.5
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #43 Dátum: 2009, 02 08, 12:11:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok!

Az omniám manapság olyanokat csinál, hogy például egy iGO elindításánál újraindul, elkezdi tölteni a progit aztán hirtelen reset :S aztán mondjuk lezárom a bekapcsoló gombbal ezután elsötétül a képernyő, de közbe 5 mp-enként villan egyet ami eddig még egyszer sem volt, ja és sűrűn csinálja azt, hogy hozzáérek a bekapcsoló gombhoz tényleg kb. 1 mp-re és azonnal újraindul :( csináltam HR-t nem sokat értem el vele :( valaki segítsen pls nagyon fontos

Köszi előre srácok!
Ha ugyanezzel a ROMmal eddig jó volt, aztán elromlott és már HR után is ugyanezt csinálja, akkor vidd el szervizbe, nem hiszem, hogy pl ROMcsere javítana a helyzeten.

Nem elérhető androaaa

  • Hozzászólások: 192
  • Navigáció / Navigation: Nav n iGO 8
  • PDA: Samsung I900 Omnia
  • PDA ROM: 28205_PFC_V4
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #44 Dátum: 2009, 02 08, 12:18:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha ugyanezzel a ROMmal eddig jó volt, aztán elromlott és már HR után is ugyanezt csinálja, akkor vidd el szervizbe, nem hiszem, hogy pl ROMcsere javítana a helyzeten.

Hát igen de viszont akkor vissza kell raknom a szolgáltatói romomat nem? mert most nekem HI3-as ami nem az alap, és mit csinálok ha mikor visszarakom a szolgátaltatóit akkor behal az egész? :(  >:(

Nem elérhető Atthead

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 335
  • PDA: iPhone 3GS, i900, Palm T5, Asus n639
  • PDA ROM: DXID1, 6.5
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #45 Dátum: 2009, 02 08, 12:24:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Hát igen de viszont akkor vissza kell raknom a szolgáltatói romomat nem? mert most nekem HI3-as ami nem az alap, és mit csinálok ha mikor vis censored akom a szolgátaltatóit akkor behal az egész? :(  >:(
Akkor azzal viszed vissza, hogy elkezdett vacakolni, csináltál egy hard resetet, azután pedig már nem éledt fel újra. Nem hallottam még senkitől, hogy nem javították meg a garanciális készülékét ilyenkor.
Olyanról sem hallottam még, hogy ROM verzió miatt utasítottak el egy szervizelést, de nem kizárható, nem tudom milyen szerződést kötöttél vásárláskor.

Nem elérhető androaaa

  • Hozzászólások: 192
  • Navigáció / Navigation: Nav n iGO 8
  • PDA: Samsung I900 Omnia
  • PDA ROM: 28205_PFC_V4
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #46 Dátum: 2009, 02 08, 12:32:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor azzal viszed vissza, hogy elkezdett vacakolni, csináltál egy hard resetet, azután pedig már nem éledt fel újra. Nem hallottam még senkitől, hogy nem javították meg a garanciális készülékét ilyenkor.
Olyanról sem hallottam még, hogy ROM verzió miatt utasítottak el egy szervizelést, de nem kizárható, nem tudom milyen szerződést kötöttél vásárláskor.

értem, és nem tudsz valami ötletet adni hogy hova vigyem? nem tudod hogy hol "jófejek" a szervizesek?

Nem elérhető Zombie

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1826
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Iphone SE
  • PDA ROM: 10.3
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #47 Dátum: 2009, 02 08, 12:33:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Hát igen de viszont akkor vissza kell raknom a szolgáltatói romomat nem? mert most nekem HI3-as ami nem az alap, és mit csinálok ha mikor vis censored akom a szolgátaltatóit akkor behal az egész? :(  >:(

Ahogy minden romfrissítéssel foglalkozó fórumon hangoztatják is,bárkinek megvan arra az esélye,hogy "meghal" a készüléke.
A kérdésed nem egyértelmű.Neked kell döntened,nem másnak.

Nem elérhető androaaa

  • Hozzászólások: 192
  • Navigáció / Navigation: Nav n iGO 8
  • PDA: Samsung I900 Omnia
  • PDA ROM: 28205_PFC_V4
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #48 Dátum: 2009, 02 08, 12:40:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ahogy minden romfrissítéssel foglalkozó fórumon hangoztatják is,bárkinek megvan arra az esélye,hogy "meghal" a készüléke.
A kérdésed nem egyértelmű.Neked kell döntened,nem másnak.


tényleg? akkor mondd már meg hogy hány darab döntési lehetőségem van, mert nekem jobról meg balról is 1 jön ki, az hogy elba*****tt a készülékben valami, pedig semmit nem tettem vele ami miatt ezt csinálhatná.

Nem elérhető sugsanyi

  • Hozzászólások: 62
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: Samsung i9100 Galaxy SII
  • Skype: NO
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #49 Dátum: 2009, 02 08, 12:53:31 »
hello mindenkinek!tud valaki  valamit arrol,hogy futnak a symbianos játékok az omnián?? láttam a youtubon..ráadásul full képernyőn!
jah és asphlt4_i900 probáljátok ki! az ******** fent van nagyon cool.. mozgásérzékelővel is müxik :D (25 mega)


Sorry, hogy beszólok, de egyrészt nagyon rossz helyen van ez a HSZ, másrészt :warez: !!! Atthead