2024, 10 18, 14:22:47

Szerző Téma: Samsung szerviz információk, tapasztalatok  (Megtekintve 177364 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #150 Dátum: 2009, 03 18, 17:10:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Érdekel, hogy Te mivel kapcsolod be, az "elalvás" után?
Settings, Buttons, Wake up fül. Front button.
Mivel szilikon bugyika van rajta, nem szokott véletlenül megnyomódni.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető hAliG

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 354
  • Navigáció / Navigation: MotoNav
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: Gyári 2.3.3
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #151 Dátum: 2009, 03 18, 17:36:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én is power gombozok csak :) (Ezt csak azért írtam, hogy növeljem a hsz-számomat :P ).
Na de visszatérve az eredeti kérdésre: elvileg a két telefon gomb nem egyformán érzékel, ha az egyik vagy a másik szélét nyomod. Próbáld ki esetleg, hogy a készülék széle felé veszi be jobban, vagy a tapikocka felé eső részen.
De olyan is rémlik, hogy rossz volt az összeszerelése, a tapikocka is el volt fordulva. De ez lehet, hogy nem omnián volt.

Sajnos nekem tök mindegy hol nyomom, ezekben van egy fólia, amit a gomb megnyom és ezzel van valami gáz :S Biztos, hogy az összeszereléskor nem jól illesztették vagy ilyesmi..

Régen volt hasonló némelyik telefonommal, azokat szétszedtem, odébb ragasztottam vagy fél mm-rel a fóliát és utána tökéletes volt!

Szerk:

ezt még nem mertem szétszedni :D  (de eddig minden telefonomat szétszedtem :D :D :D)

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #152 Dátum: 2009, 03 18, 17:41:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ezt még nem mertem szétszedni :D  (de eddig minden telefonomat szétszedtem :D :D :D )
Nem is egyszerű telefon, érthető :)
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Nem elérhető pimpu

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 419
  • Nem: Férfi
  • PDA: sl4+j720+note3
  • Skype: pimpu01
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #153 Dátum: 2009, 03 18, 19:59:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én is power gombozok csak :) (Ezt csak azért írtam, hogy növeljem a hsz-számomat :P ).
Na de visszatérve az eredeti kérdésre: elvileg a két telefon gomb nem egyformán érzékel, ha az egyik vagy a másik szélét nyomod. Próbáld ki esetleg, hogy a készülék széle felé veszi be jobban, vagy a tapikocka felé eső részen.
De olyan is rémlik, hogy rossz volt az összeszerelése, a tapikocka is el volt fordulva. De ez lehet, hogy nem omnián volt.
akkor én is növelem a hsz számomat:P én sem használok egyéb progit erre, tök felesleges szerintem. való igaz egy kicsit béna az elhelyezése, de megszokható

Nem elérhető pimpu

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 419
  • Nem: Férfi
  • PDA: sl4+j720+note3
  • Skype: pimpu01
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #154 Dátum: 2009, 03 18, 20:01:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Settings, Buttons, Wake up fül. Front button.
Mivel szilikon bugyika van rajta, nem szokott véletlenül megnyomódni.
és ha megérintik az egyik front buttont, nem esik le a szilikon bugyika? :D
bocsi, ezt nem tudtam kihagyni :oops: O->-

Nem elérhető sdavid

  • Hozzászólások: 16
  • Navigáció / Navigation: Samsung i900 Omnia
  • PDA: Samsung i900 Omnia
  • PDA ROM: i900XXHH9/CJHH9
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #155 Dátum: 2009, 03 19, 18:13:01 »
Sziasztok!

Egy olyan problémám van, hogy két napja vettem észre, hogy a fehér hátterű képnek, egy picit kékes árnyalata van néhány helyen. Mintha benyomódott volna a kijelző és úgy maradt volna. (pedig tudtommal ilyen nem történt)

Ebben az esetben is ajánlatos felkeresni a szervizt, ugye?

Nem elérhető aliasrobi

  • Hozzászólások: 148
  • PDA: HTC HD2 Leo
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #156 Dátum: 2009, 03 23, 09:53:07 »
Sziasztok!

Sajnos úgy néz ki, hogy nekem is meg kell vállnom pár napra a Drágaszágomtól.  :'(
Ugyanis egy apró, de annál idegesítőbb dolgot vettem rajta észre. Pont a Main menu gomb felett megjelent két apró kis repedés a házon, ami úgy néz ki, mintha rosszúl lenne összeíllesztve a műanyag oldala és a fém előlapja és emiatt megrepedt a műanyag.
Ugye ezt garanciálisan ki kellene cseréljék, mivel az Omnia szinte karcmentes, szóval látható, hogy nem én ejtettem el?

Viszont egyuttal azt szeretném kérdezni, hogy nincs-e egy olyan lehetőseg, amivel le tudom kódolni a pda-t, hogy a szervizben ne tudjanak benne szöszölni? Képek, sms-ek, meg ilynek miatt. Meg mondjuk hogy észrevegyék, hogy ROM-ot cseréltem rajta...  :oops:
Most akkor azzal veszne a garancia? (Eredetileg pannonos volt) Sőt függetlenítettem is...  :oops: :oops:
Szóval szerintetek, ha le is kódom, ki tudják ezeket a szervizben deríteni?
Bukom a garit, mert nem tenném most emiatt vissza a régi ROM-ot? Végülis nem az ebből eredő hiba miatt viszem vissza.

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #157 Dátum: 2009, 03 23, 09:58:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Sajnos úgy néz ki, hogy nekem is meg kell vállnom pár napra a Drágaszágomtól.  :'(
Ugyanis egy apró, de annál idegesítőbb dolgot vettem rajta észre. Pont a Main menu gomb felett megjelent két apró kis repedés a házon, ami úgy néz ki, mintha rosszúl lenne összeíllesztve a műanyag oldala és a fém előlepra és emiatt megrepedt a műanyag.
Ugye ezt garanciálisan ki kellene cseréljék, mivel az Omnia szinte karcmentes, szóval látható, hogy nem én ejtettem el?

Viszont egyuttal azt szeretném kérdezni, hogy nincs-e egy olyan lehetőseg, amivel le tudom kódolni a pda-t, hogy a szervizben ne tudjanak benne szöszölni? Képek, sms-ek, meg ilynek miatt. Meg mondjuk hogy észrevegyék, hogy ROM-ot cseréltem rajta...  :oops:
Most akkor azzal veszne a garancia? (Eredetileg pannonos volt) Sőt függetlenítettem is...  :oops: :oops:
Szóval szerintetek is, ha le is kódom, ki tudják ezeket a szervizben deríteni?
Budom a garit, mert nem tenném most emiatt vissza a régi ROM-ot? Nem az ebből eredő hiba miatt viszem vissza.
Csinálj egy full backupot, mondjuk az SPB Backuppal, ments ki pc-re. Másold ki a  My storage tartalmát. Tedd vissza a szolgáltatós romot, kódold vissza, és ezután vidd a szervizbe.
Voltak olyan helyek, ahol nem foglalkoztak a romverzióval. Lehet, h ez a hely is ilyen lenne, de ha nem akasz kockáztatni akkor ez a legbiztosabb megoldás. 
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető pimpu

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 419
  • Nem: Férfi
  • PDA: sl4+j720+note3
  • Skype: pimpu01
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #158 Dátum: 2009, 03 23, 10:03:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Sajnos úgy néz ki, hogy nekem is meg kell vállnom pár napra a Drágaszágomtól.  :'(
Ugyanis egy apró, de annál idegesítőbb dolgot vettem rajta észre. Pont a Main menu gomb felett megjelent két apró kis repedés a házon, ami úgy néz ki, mintha rosszúl lenne összeíllesztve a műanyag oldala és a fém előlapja és emiatt megrepedt a műanyag.
Ugye ezt garanciálisan ki kellene cseréljék, mivel az Omnia szinte karcmentes, szóval látható, hogy nem én ejtettem el?

Viszont egyuttal azt szeretném kérdezni, hogy nincs-e egy olyan lehetőseg, amivel le tudom kódolni a pda-t, hogy a szervizben ne tudjanak benne szöszölni? Képek, sms-ek, meg ilynek miatt. Meg mondjuk hogy észrevegyék, hogy ROM-ot cseréltem rajta...  :oops:
Most akkor azzal veszne a garancia? (Eredetileg pannonos volt) Sőt függetlenítettem is...  :oops: :oops:
Szóval szerintetek, ha le is kódom, ki tudják ezeket a szervizben deríteni?
Bukom a garit, mert nem tenném most emiatt vissza a régi ROM-ot? Végülis nem az ebből eredő hiba miatt viszem vissza.
ha gyári hiba miatt repedt akkoe igen.
lekódolni letudod: start > settings > lock. itt be tudsz állítani neki kódot, ami t minden bekapcsoláskor be kell neki írni és csak utána férsz hozzá a készülékhez. de szerintem jobban jársz ha előtte lementesz mindent róla, nehogy véletlenül mégis csináljanak rajta egy frissítést.
én mindenesetre visszaraknám rá az eredeti romot és egy szűz gépet vinnék be. az ördög soha nem alszik, ahogy egy kíváncsi szervizes sem :)

Nem elérhető aliasrobi

  • Hozzászólások: 148
  • PDA: HTC HD2 Leo
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #159 Dátum: 2009, 03 23, 10:16:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ha gyári hiba miatt repedt akkoe igen.
lekódolni letudod: start > settings > lock. itt be tudsz állítani neki kódot, ami t minden bekapcsoláskor be kell neki írni és csak utána férsz hozzá a készülékhez. de szerintem jobban jársz ha előtte lementesz mindent róla, nehogy véletlenül mégis csináljanak rajta egy frissítést.
én mindenesetre visszaraknám rá az eredeti romot és egy szűz gépet vinnék be. az ördög soha nem alszik, ahogy egy kíváncsi szervizes sem :)

Az a baj, hogy a romfrissítéstől még jobban félek, az a mocskos álmatlan ördög miatt...  :(

Nem elérhető pimpu

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 419
  • Nem: Férfi
  • PDA: sl4+j720+note3
  • Skype: pimpu01
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #160 Dátum: 2009, 03 23, 10:21:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az a baj, hogy a romfrissítéstől még jobban félek, az a mocskos álmatlan ördög miatt...  :(
akkor biztonsági mentés, mint amit pati javasolt, csináld meg a lock-ot és vidd be úgy. de egy hr-t azért csinálnék előtte

Nem elérhető aliasrobi

  • Hozzászólások: 148
  • PDA: HTC HD2 Leo
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #161 Dátum: 2009, 03 26, 09:45:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
akkor biztonsági mentés, mint amit pati javasolt, csináld meg a lock-ot és vidd be úgy. de egy hr-t azért csinálnék előtte

Sziasztok!

Már meg is jártam a szervizt és gondoltam leírom, hogy valami pozitív dolgot is írjunk.
Kedden délután leadtam a budaörsi Tesco mögötti szervizbe az Omniat mivel az oldal műanyagja rosszúl lett rátéve és az előlap annyira feszítette, hogy megrepedt a műanyag. Elég nagyon.
Szóval szerdán leadtam (HR után) de a gyári pannonos romot nem tettem rá vissza, hagytam az IA5 Romovics-t.
Tehát kedden leadtam, szerdám már sms-eztek, hogy mehetek érte.
Garanciálisan 1 NAP ALATT megcsinálták annak ellenére, hogy ROM-ot frissítetem.
Egyetlen üröm az örömben, hogy örömmel tudatták velem, hogy rátették a legfrissebb ROM-ot! Tök jó!  :taps:
Cak az náluk a HK2...  :shock: Ráadásul a magyarított ugye!  :-X
Most megint végigizgulhatok egy ROM frissítést!  :zzz:

Mindegy, tényleg nagyon korrektek voltak és igazából jót akartak!  :ok:

Nem elérhető lakobalan

  • Hozzászólások: 26
  • Navigáció / Navigation: nem tudom, beépítve
  • PDA: Samsung Omnia i900
  • PDA ROM: i900BSHH1/BSHI1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #162 Dátum: 2009, 03 26, 14:48:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.

Érdeklődni szeretnék hogy mennyire szívóznak a Samsung szervizesek hogyha nekem nem jön össze a ROM frissítés? Ugyanis annyi bajom lenne hogy mikor gondolja magát a telefon csak úgy kikapcsol magától. Valamikor nap közben mikor hozzá sem érek valamikor pedig telefonálás után ha lerakom azonnal. Az az érdekes hogy eddig valamelyik progira gondoltam de HR után is csinálja. Pedig azokat a programokat nem is raktam fel ami előtte fent volt (manilla, spb shell). Most jelenleg 3 program megy talán rajta. SPB Pocket Plus, Inesoft Phone, Phone Dashboard. Esetleg találkozott már valaki hasonló hibával? Úgy gondoltam befrissítem a ROM-ot de félek hogy valami rosszul sül el és utána kuka a telefon. Amit persze nem szeretnék. Pannonos vagyok egyébként.

Köszi előre is

Nekem hasonló a problémám. Magától kikapcsol a készülék, visszakapcsolni csak akkor lehet, ha rádugom a töltőre, akkor is, ha az akku teljesen fel van töltve. Bevittem a szervizbe, két hétig ültek rajta. A javított Samihoz járt egy "Állásfoglalás" is, ami szerint be volt kapcsolva az udvariaasági funkció, "ezért merült le az akku". Meg még egy oldalon keresztül tanácsok, hogyan kell kímélni az akkut... (megáll az ész). Egyébként "a legújabb szoftvert tettük fel (ez ROM frissítés lehet???) + cseréltük a mikrofont". Hogy utóbbit miért, nem tudom, de alássan köszönöm.

Mára persze ugyanaz a hiba, megspékelve azzal, hogy ha  a billentyűket lezárom, akkor a visszakapcsolásnál a képernyőn alul egy fekete csík jön elő, és csak 2-3 másodperc után tűnik el... Eddig ilyen nem volt, de a változatosság gyönyörködtet... Vissza a szervizbe, újabb két hetet várhatok...

Volt már vkinek ilyen??? (P.S. most éppen semmilyen idegen szoftver nincs rajta...)

Nem elérhető Atthead

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 335
  • PDA: iPhone 3GS, i900, Palm T5, Asus n639
  • PDA ROM: DXID1, 6.5
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #163 Dátum: 2009, 03 26, 22:53:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem hasonló a problémám. Magától kikapcsol a készülék, visszakapcsolni csak akkor lehet, ha rádugom a töltőre, akkor is, ha az akku teljesen fel van töltve. Bevittem a szervizbe, két hétig ültek rajta. A javított Samihoz járt egy "Állásfoglalás" is, ami szerint be volt kapcsolva az udvariaasági funkció, "ezért merült le az akku". Meg még egy oldalon keresztül tanácsok, hogyan kell kímélni az akkut... (megáll az ész). Egyébként "a legújabb szoftvert tettük fel (ez ROM frissítés lehet???) + cseréltük a mikrofont". Hogy utóbbit miért, nem tudom, de alássan köszönöm.

Mára persze ugyanaz a hiba, megspékelve azzal, hogy ha  a billentyűket lezárom, akkor a visszakapcsolásnál a képernyőn alul egy fekete csík jön elő, és csak 2-3 másodperc után tűnik el... Eddig ilyen nem volt, de a változatosság gyönyörködtet... Vissza a szervizbe, újabb két hetet várhatok...

Volt már vkinek ilyen??? (P.S. most éppen semmilyen idegen szoftver nincs rajta...)
Minden körülményt nem írtál le (mennyi idő után kapcsol ki magától, jó volt-e egy ideig, miután visszakaptad, ilyesmi), de ez egyértelműen hardverhibaszagú dolog, talán zárlatos a Samikád valahol... azt a fekete csíkot nem tapasztaltam még, de az alaphiba megoldásával talán az is eltűnik majd.

Nem elérhető edgemaster

  • Hozzászólások: 0
  • Navigáció / Navigation: Nav N Go iGO 8
  • PDA: Samsung Omnia
  • PDA ROM: i900BSHI1/BSHI1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #164 Dátum: 2009, 03 27, 15:17:40 »
ÜDV!

Nekem is lenne problémám:
1. A probléma a már említett touchscreen "fehér folthoz" kapcsolódik, ugyanis nálam is kialakult.Van rá esélyem, hogy képernyőpanelcsere lesz ebből??
2.Töltés alatt a bekapcsgomb led zölden világít.Az jó vagy rossz mert, idáig ilyen dolog nem történt az Omniámmal.

A válasz +köszönöm. :)

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #165 Dátum: 2009, 03 27, 17:56:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ÜDV!

Nekem is lenne problémám:
1. A probléma a már említett touchscreen "fehér folthoz" kapcsolódik, ugyanis nálam is kialakult.Van rá esélyem, hogy képernyőpanelcsere lesz ebből??
2.Töltés alatt a bekapcsgomb led zölden világít.Az jó vagy rossz mert, idáig ilyen dolog nem történt az Omniámmal.

A válasz +köszönöm. :)
2.  Töltés alatt nekem pirosan világít. Amikor feltöltődött, akkor vált zöldre.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető rizso

  • Hozzászólások: 56
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Sensation
  • Skype: rizso88
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #166 Dátum: 2009, 03 28, 14:00:44 »
Egy rövid sztori: T-Mobile-os Omniámat bevittem a T szervizébe, hogy az optikai joy átlósan van benne. Csávó megnézi, megállapítja h tényleg nem az igazi, irány fel szervizbe. Megjött, cseréltek rajta gombot, ami szintén átlós...na most ez mi?!!Jó mondom, hagyjuk, elélek vele így is...aztán rájöttem h mégsem, mert csak zavaró h kiáll az egyik sarka, a másik pedig besüllyedve. Visszavittem megint, mindkét csávó látta h ez azért így gáz, irány szerviz...Kb 1 hét alatt megjött azzal a levélcsatolmánnyal, hogy ők nem tapasztaltak ilyen hibát...szegény T-s csávó azt sem tudta mit mondjon hirtelen, meg hogy ezt nem érti...azóta úgy vagyok vele, hogy ferde a gomb, kicsit zavaró, de nem fogom hetente felküldeni...

Nem elérhető sz.roland76

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #167 Dátum: 2009, 03 28, 14:08:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
2.  Töltés alatt nekem pirosan világít. Amikor feltöltődött, akkor vált zöldre.

Akárcsak nálam!
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető Kickass

  • Hozzászólások: 2
  • PDA: Samsung Omnia
  • PDA ROM: HK3
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #168 Dátum: 2009, 03 28, 15:44:03 »
Sziasztok!

Van egy kis problémám a pda-mal és mielőtt felutazk pestre h szervizbe adjam gondoltam ez a legjobb hely h ismertessem a hibát hátha valaki járt már igy, szóval a probléma ott kezdődött h egy ik napról a másikra a a kamera nem akart elindulni, azt irta 5MB szükséges még a kamera indulásához, mivel akkor nemrég vette m a pda-t (Samsung Omnia) gondoltam össze vissza telepitgettem gondoltam ez lehet a probléma de miután minden hely felszabaditó megoldást kipróbáltam (programok átmozgatása my storagera stb..) is fen állt a hibaüzenet, ezután az előző tulajt kérdeztem meg azt mondta valószinűleg rom probléma (akkor hk2) állitolag neki is volt ilyen, uj rom megoldotta. Ma délelőtt romfrissitettem HK3-ra, de a hiba továbbra is fenn áll igy mostmár hardveres hibára gyanakszok. Kérdésem h találkozott e vki már ezzel a hibával ilyen formában illetve ha szervizbe viszem a HK3 igaz elfogadott rom tehát a szervizesek nem fognak belekötni ebbe. Választ előre is köszi!

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #169 Dátum: 2009, 03 28, 15:46:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Van egy kis problémám a pda-mal és mielőtt felutazk pestre h szervizbe adjam gondoltam ez a legjobb hely h ismertessem a hibát hátha valaki járt már igy, szóval a probléma ott kezdődött h egy ik napról a másikra a a kamera nem akart elindulni, azt irta 5MB szükséges még a kamera indulásához, mivel akkor nemrég vette m a pda-t (Samsung Omnia) gondoltam össze vissza telepitgettem gondoltam ez lehet a probléma de miután minden hely felszabaditó megoldást kipróbáltam (programok átmozgatása my storagera stb..) is fen állt a hibaüzenet, ezután az előző tulajt kérdeztem meg azt mondta valószinűleg rom probléma (akkor hk2) állitolag neki is volt ilyen, uj rom megoldotta. Ma délelőtt romfrissitettem HK3-ra, de a hiba továbbra is fenn áll igy mostmár hardveres hibára gyanakszok. Kérdésem h találkozott e vki már ezzel a hibával ilyen formában illetve ha szervizbe viszem a HK3 igaz elfogadott rom tehát a szervizesek nem fognak belekötni ebbe. Választ előre is köszi!
A HK3 nem elfogadott magyarországi szerviz rom. Az XDHK2-t tedd fel inkább.
Nem csak a programok zabálják ám meg a Storage memot, hanem a netezés is. Használd a Cleartemp programot a temporális file-ok törlésére.
Ha hard reset vagy romcsere után se indul el a kamera, akkor bizony szerviz. 
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Zombie

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1826
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Iphone SE
  • PDA ROM: 10.3
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #170 Dátum: 2009, 03 28, 15:48:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A HK3 nem elfogadott magyarországi szerviz rom. Az XDHK2-t tedd fel inkább.
Nem csak a programok zabálják ám meg a Storage memot, hanem a netezés is. Használd a Cleartemp programot a temporális file-ok törlésére.
Ha hard reset vagy romcsere után se indul el a kamera, akkor bizony szerviz.
Összefoglalva:
You are not allowed to view links. Register or Login  :ok:

Nem elérhető Kickass

  • Hozzászólások: 2
  • PDA: Samsung Omnia
  • PDA ROM: HK3
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #171 Dátum: 2009, 03 28, 15:54:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A HK3 nem elfogadott magyarországi szerviz rom. Az XDHK2-t tedd fel inkább.
Nem csak a programok zabálják ám meg a Storage memot, hanem a netezés is. Használd a Cleartemp programot a temporális file-ok törlésére.
Ha hard reset vagy romcsere után se indul el a kamera, akkor bizony szerviz.


netezni nem neteztem vele, de volt hr is azután is ez volt a helyzet, na mind1 akkor visszateszem rá az xdhk2-t és megy a szervizbe

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #172 Dátum: 2009, 03 29, 13:21:56 »
Új omniásként felkerestem a Samsung honlapját, és ezt találtam:

You are not allowed to view links. Register or Login

XP-m van, akkor ez most nekem nem jó, mert Win Vista van odaírva.
Vistam van, letöltöm, nem megy, miért?


Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető novoszath

  • Hozzászólások: 279
  • Nem: Férfi
  • ROM MANIAKUS
  • Navigáció / Navigation: IGO 8.3.2.X
  • PDA: Samsung Omnia + Omnia2 + LG Optimus + Samsung Galaxy S4 GT-I9506
  • PDA ROM: Phone:XBIC1 pda: PFC HUN Omnia2: gyari 6.5 LG: Black rom 2.2
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #173 Dátum: 2009, 03 29, 16:59:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Új omniásként felkerestem a Samsung honlapját, és ezt találtam:

You are not allowed to view links. Register or Login

XP-m van, akkor ez most nekem nem jó, mert Win Vista van odaírva.
Vistam van, letöltöm, nem megy, miért?

szia

vistan nem is fog menni a AS

Üdv
Az élet egy sz@ar játék de qurva jó a grafikája!! :D

Nem elérhető polonic

  • Hozzászólások: 968
  • Navigáció / Navigation: HERE Drive+ Beta
  • PDA: Nokia Lumia 920
  • PDA ROM: WP8
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #174 Dátum: 2009, 03 29, 17:12:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
szia

vistan nem is fog menni a AS

Üdv

Ő nem új omniás. Tudja is, hogy nem fog menni. Csak direkt így írta, ha valaki új omniásként felkeresi a weboldalt már rögtön problémája akad. Lúzerek ott a samsungnál....  ::P
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login