2024, 03 28, 12:27:12
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik  (Megtekintve 106064 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető dani

  • Hozzászólások: 101
  • Navigáció / Navigation: sdfasd
  • PDA: note II
Re: OFFba
« Reply #900 Dátum: 2013, 09 10, 17:24:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem is mentem,mint ahogy mas sem ... ezert nem is kapsz itt segitseget. Valoszinuleg itt kicsit komolyabb emberek vannak a forumon, akik a telefonjukat nem jatek csalasok es egyeb ilyen haszontalan dolgok miatt vettek,es esetleg romoltak maguknak. Nem is ertem hogy egy ilyen keszuleket hogy lehet ilyenekre hasznalni.... de ez a te dolgod, csak szolok ,hogy nem valoszinu hogy itt fogsz segitseget talalni a problemadra.

Én sem játékra vettem, hanem mert nagy a kijelző és könnyebb erről netezni kb a gépet helyettesíti számomra. Alig ülök már be a gép elé. Ha meg már lehet rajta játszani akkor néha játszok is rajta bár nem sokat mert hamar megunom. De nem tudom miért kell ezért ilyen lekezelően bánni az emberrel.

wallachi

  • Vendég
Re: OFFba
« Reply #901 Dátum: 2013, 09 10, 17:36:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én sem játékra vettem, hanem mert nagy a kijelző és könnyebb erről netezni kb a gépet helyettesíti számomra. Alig ülök már be a gép elé. Ha meg már lehet rajta játszani akkor néha játszok is rajta bár nem sokat mert hamar megunom. De nem tudom miért kell ezért ilyen lekezelően bánni az emberrel.

Nem voltam lekezelo szerintem, csak elmondtam a velemenyem es az allaspontomat a kerdesben. Ebben semmi rossz nincs szerintem. Kifejtettem miert is nem valoszinu hogy kapsz itt segitseget. Ennyi. Nem akarok vitazni,es nem is ez a legmegfelelobb hely ra. Szep napot !

Nem elérhető TpS

  • Hozzászólások: 2445
  • PDA: Huawei Medipad X2
Re: OFFba
« Reply #902 Dátum: 2013, 09 10, 17:38:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De a stock romon nem lehet a játékokban csalni. A régebbi telómon csak gingerbread volt azon simán ment ezek a 4.0 felettiek meg nem engedik. Szóval hátha valami custom romon lehetne. Vagy h lehet ezt orvosolni?
Milyen játékban és hogyan akarsz csalni?

Nem elérhető dani

  • Hozzászólások: 101
  • Navigáció / Navigation: sdfasd
  • PDA: note II
Re: OFFba
« Reply #903 Dátum: 2013, 09 10, 17:44:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Milyen játékban és hogyan akarsz csalni?

Az most mindegy. Ha van valami ami megtetszik de lassú vagy unalmas akkor.
Van több program rá, viszont egyiknél sem működik mostanság vagy csak nagyon kevésnél. Lehet h nem is a rom miatt nem lehet. Olvastam olyat is h a játékoknál tiltják, csak az az érdekes h a régi telómon bármit megtudtam szinte mókolni játéktól függetlenül. De próbálkozok aztán vagy összejön vagy nem.

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: OFFba
« Reply #904 Dátum: 2013, 09 10, 17:49:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Milyen játékban és hogyan akarsz csalni?
na szerintem ez warez tema..!!
Akit erdekel a tema az megtalalja a neten...Van egy XDA-as progi is, ha jol tudom..Hülyesegnek tartom, es igazabol ezeket a progikat a MIUI rom sem engedi telepiteni. Ket napon keresztül kerdezgetet a rom felrakasaval kapcsolatban,de mivel ezek voltak az elsö progik amiket kiprobalt rajtuk sikertelenül, mar itt erdeklödik romok utan..
Pontszam csalasos es credit csalasos progik...
Vagy beszeljetek meg priviben egymassal...
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

wallachi

  • Vendég
Re: OFFba
« Reply #905 Dátum: 2013, 09 10, 18:04:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
na szerintem ez warez tema..!!
Akit erdekel a tema az megtalalja a neten...Van egy XDA-as progi is, ha jol tudom..Hülyesegnek tartom, es igazabol ezeket a progikat a MIUI rom sem engedi telepiteni. Ket napon keresztül kerdezgetet a rom felrakasaval kapcsolatban,de mivel ezek voltak az elsö progik amiket kiprobalt rajtuk sikertelenül, mar itt erdeklödik romok utan..
Pontszam csalasos es credit csalasos progik...
Vagy beszeljetek meg priviben egymassal...

Like ! :)

Nem elérhető dani

  • Hozzászólások: 101
  • Navigáció / Navigation: sdfasd
  • PDA: note II
Re: OFFba
« Reply #906 Dátum: 2013, 09 10, 18:27:33 »
Hááááát! Hihetetlen, hogy ti milyen negatívak vagytok  :D ;)
Zárjuk le a témát és felejtsük el.
Ha ki szeretném próbálni a 4.3 cm10.2-t akkor így h most miui van fent a recoveryből egyből telepíthetem azt ami itt van? >> You are not allowed to view links. Register or Login
Aztán ha nem tetszik vagy nagyon bugos akkor teszem vissza a miuit, de a gyári romot nem szeretném semmiféleképp.

Mellesleg az oppo find 5-ről mi a véleményetek? Engem leginkább a kis aksi zavar meg h nem lehet bővíteni sd kártyával.

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: OFFba
« Reply #907 Dátum: 2013, 09 10, 18:47:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hááááát! Hihetetlen, hogy ti milyen negatívak vagytok  :D ;)
Zárjuk le a témát és felejtsük el.
Ha ki szeretném próbálni a 4.3 cm10.2-t akkor így h most miui van fent a recoveryből egyből telepíthetem azt ami itt van? >> You are not allowed to view links. Register or Login
Aztán ha nem tetszik vagy nagyon bugos akkor teszem vissza a miuit, de a gyári romot nem szeretném semmiféleképp.

Mellesleg az oppo find 5-ről mi a véleményetek? Engem leginkább a kis aksi zavar meg h nem lehet bővíteni sd kártyával.
az is egy jo minösegü kinai telefon, EU-s webshop-val es szervizzel..
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető k5.20

  • Hozzászólások: 1249
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #908 Dátum: 2013, 10 03, 19:31:33 »
...kövezzetek meg, de bevallom: kicsit megkísértett az LG G2... :oops:
Persze van, ami megfontolandó: 16 és 32 GB bővíthetetlen tárhely... :'( határeset a 32
LG V10 (H960A) 32 GB - 4GB RAM

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #909 Dátum: 2013, 10 03, 21:09:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
...kövezzetek meg, de bevallom: kicsit megkísértett az LG G2... :oops:
Persze van, ami megfontolandó: 16 és 32 GB bővíthetetlen tárhely... :'( határeset a 32
32GB-os eppenseggel elmegy...Par felhö alapu tarolo mellett. Egyebkent jo valasztasnak tartom.  :) ;)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #910 Dátum: 2013, 10 12, 11:33:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login, épp azt feszegeti, amit én is leírtam vagy 1 hete a Galaxy Round kapcsán, meg vagy 1 éve szajkózom a hajlított (flexibilis) kijelzővel kapcsolatban...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #911 Dátum: 2013, 10 12, 12:12:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login, épp azt feszegeti, amit én is leírtam vagy 1 hete a Galaxy Round kapcsán, meg vagy 1 éve szajkózom a hajlított (flexibilis) kijelzővel kapcsolatban...
Ezek az alapok. Vhol ezt a vonalat is el kell kezdeni..nem kell sokat kepzelni hozza. Mar letezik papirra nyomtathato aramkör. Nanotechnologia. Ezeket idövel összegyurva, nem elkepzelhetetlenek azok az atlatszo hajlekony megjelenitök amiket egy-ket nagyon is a közeljövöben jatszodo filmekben lathatunk.  :)
Egy eve meg a keret nelküli kijelzöket is elkepzelhetetlennek tartottad.   ;) :)
Egy ilyet az uj F sorozatban mar el tudok kepzelni:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető TpS

  • Hozzászólások: 2445
  • PDA: Huawei Medipad X2
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #912 Dátum: 2013, 10 12, 12:43:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login, épp azt feszegeti, amit én is leírtam vagy 1 hete a Galaxy Round kapcsán, meg vagy 1 éve szajkózom a hajlított (flexibilis) kijelzővel kapcsolatban...
Ezek a próbálkozások inkább a többi cégnek szólnak, hogy az adott cég ilyet is tud csinálni, felhasználói szemmel nézve túl sok haszna nincs.

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #913 Dátum: 2013, 10 12, 12:58:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy eve meg a keret nelküli kijelzöket is elkepzelhetetlennek tartottad.   ;) :)
Most is elképzelhetetlennek tartom.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #914 Dátum: 2013, 10 12, 19:43:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezek a próbálkozások inkább a többi cégnek szólnak, hogy az adott cég ilyet is tud csinálni, felhasználói szemmel nézve túl sok haszna nincs.
de ez is egy folyamat resze. Autoknal is hamarabb volt a kerek. Persze, hogy nem sok ertelme gyakorlatilag ennek az "eröfitoktatasbol" megalkotott telefonnak. Viszont igy Ök tettek le az elsö alapkövet.  :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Neo70

  • Hozzászólások: 1406
  • Navigáció / Navigation: Igo Nextgen
  • PDA: SAMU Galaxi Note 5
  • PDA ROM: Egy ütös kütyü
  • Skype: neosamuja
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #915 Dátum: 2013, 10 23, 20:29:39 »
Nem tudja véletlen valaki hogy az UCCW be hogyan lehet beletenni iconokat hogy ha egy weather widgetet szeretnék csinálni vele ,, ne csak a default iconokat lássa ??
Remélem érhető voltam ..
Ne vitatkozz bolondokkal, mert lesüllyedsz a szintjükre ők meg legyőznek a rutinjukkal!!

Nem elérhető András123

  • Hozzászólások: 33
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #916 Dátum: 2014, 03 21, 17:39:38 »
Sziasztok.Remélem valaki tud segiteni.
Adott ez a koreai note 2
Tipus: shv e250l 32gb

Downgradelni akartam de nem sikerült.Az imeim elszállt és nem volt efs mentésem.
Ujra raktam a 4.3-at  bízva a semmibe.Sikerült rootolni,knoxot letiltani,stb.
Ezután szerettem volna az imeit visszaállítani z3x boxal de mèg mindig nem látja a telefont.Hogy vègre lássa a szerviz menüben kellene állitanom de a *#9090# után fekete a képernyő.
Három 4.3-as rom van rá,de egyiknél sem mutat semmit a szerviz menű.
És itt vagyok elakadva.

Nem elérhető Bogarfull

  • Hozzászólások: 107
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: N7100
  • PDA: N7100 Galaxy
  • PDA ROM: Gyári 4.3
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #917 Dátum: 2014, 05 28, 16:23:02 »
Hali! Valaki tud segíteni! Vettem egy 64 gigás class 10es memkártyát!
Hogy tudom átvarázsolni rá a játékokat! Note 2
Előre is köszi!
Ha nem tudsz segíteni, legalább ne nézd le a zöldfülűt!

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #918 Dátum: 2014, 05 29, 20:55:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali! Valaki tud segíteni! Vettem egy 64 gigás class 10es memkártyát!
Hogy tudom átvarázsolni rá a játékokat! Note 2
Előre is köszi!

...beragadt a lemez?... :-)