2024, 03 29, 08:57:30
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik  (Megtekintve 106113 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: Off
« Reply #50 Dátum: 2012, 12 02, 11:03:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én nem kóstólgattalak, azt észre fogod venni, ha azt teszem. Szerintem meg neked kell leszállni a magas lóról. Osztod itt a vélt okosságaidat, mintha az lenne az egyetlen igaz dolog a világon. Elég lett volna annyit írnod arra, hogy én kiváncsi vagyok a hajlékony kijelzőre, hogy te meg a hologramos dologra....ennyi. Nekem úgy hangzott a hozzászólásodból, mintha tök hülyeséget beszéltem volna, értelmetlen lenne amit írtam. Hát elnézésedet kérem, ha nem értek veled egyet, sajnálom ha ez frsztrál téged, azt meg hogy ki mit gondol rólam, meg ki a rossz arc, azt megint csak nem te döntöd el, nem mintha érdekelne bárki véleménye is erről(!) a dologról.
A "topikgazdai" titulus szerinted arról szól, hogy te határozod meg azt is, hogy ki mit reagáljon az írásaidra?... ez erdő cimbora... szereptévesztés áldozata vagy megint... ;)

És most ideidézem az ominózus párbeszédet, hogy ne vesszen el a fonal...

Te...
"Azért én arra még kiváncsi lennék, hogy mit hoz ki a samu a hajlékony kijelzőkből, mondjuk ekkora méretben és teljesítményben....."
Én...
"Nem nagyon látom értelmét a dolognak... az újságot is mindig kiegyenesítjük, mert utáljuk ha nem sima felületet kell olvasnunk... 
Technikailag érdekes lehet, de egyébként engem nem érdekel... ellenben a holografikus három dimenzió!... na az megérne egy misét, amikor maga a kütyü egy nagyon kicsi valami, mert kijelzője egyáltalán nincs és amikor beélesíted, akkor előtted 3 dimenzióban jelenik meg a levegőben a szerkezet fölött...  "

Na ebből vontad le a személyedet olyan mélyen érintő fenti következtetéseket!.... :D

Ez off topik... bármeddig csinálhatjuk ezt, de szerintem tök értelmetlen volt támadnod az elején...

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Off
« Reply #51 Dátum: 2012, 12 02, 11:26:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A "topikgazdai" titulus szerinted arról szól, hogy te határozod meg azt is, hogy ki mit reagáljon az írásaidra?... ez erdő cimbora... szereptévesztés áldozata vagy megint... ;)

És most ideidézem az ominózus párbeszédet, hogy ne vesszen el a fonal...

Te...
"Azért én arra még kiváncsi lennék, hogy mit hoz ki a samu a hajlékony kijelzőkből, mondjuk ekkora méretben és teljesítményben....."
Én...
"Nem nagyon látom értelmét a dolognak... az újságot is mindig kiegyenesítjük, mert utáljuk ha nem sima felületet kell olvasnunk... 
Technikailag érdekes lehet, de egyébként engem nem érdekel... ellenben a holografikus három dimenzió!... na az megérne egy misét, amikor maga a kütyü egy nagyon kicsi valami, mert kijelzője egyáltalán nincs és amikor beélesíted, akkor előtted 3 dimenzióban jelenik meg a levegőben a szerkezet fölött...  "

Na ebből vontad le a személyedet olyan mélyen érintő fenti következtetéseket!.... :D

Ez off topik... bármeddig csinálhatjuk ezt, de szerintem tök értelmetlen volt támadnod az elején...

Én biztosan nem támadtalak téged mimóza lelkű barátom, akkor most te lélegezzél zacskóba, mint azt olyan találóan írtad nekem.

Pont az első sorban írtad arra reagálva, hogy én kiváncsi vagyok a hajlákony kijelzőre, erre írtad ezt: "Nem nagyon látom értelmét a dolognak".....azt sugalva ezzel, hogy amire én kíváncsi vagyok, az egy értelmetlen dolog.....mondatod következő részével meg pont agyonvágtad az előzőt, technikalilag pont ez lenne a lényege, hogy egy kisebb kijelzőt nagyobbra "hajtogassunk".... de mind egy is, részemről a dolog le van zárva. Az erő legyen veled....mester
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: Off
« Reply #52 Dátum: 2012, 12 02, 11:36:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én biztosan nem támadtalak téged mimóza lelkű barátom, akkor most te lélegezzél zacskóba, mint azt olyan találóan írtad nekem.

Pont az első sorban írtad arra reagálva, hogy én kiváncsi vagyok a hajlákony kijelzőre, erre írtad ezt: "Nem nagyon látom értelmét a dolognak".....azt sugalva ezzel, hogy amire én kíváncsi vagyok, az egy értelmetlen dolog.....mondatod következő részével meg pont agyonvágtad az előzőt, technikalilag pont ez lenne a lényege, hogy egy kisebb kijelzőt nagyobbra "hajtogassunk".... de mind egy is, részemről a dolog le van zárva. Az erő legyen veled....mester
:D :D
Amit mondok, az azt jelenti amit mondok... ha értelmezgetni akarod még a primer jelentésén kívül is, akkor nagy valószínűséggel erdőbe sétálsz... ahogy ezt a mellékelt ábra is jól példázza...
Remélem azt a tanulságot leszűröd értelmetlen csörténkből, hogy amikor valaki nem ugyanarra kiváncsi amire te, az nem jelenti azt, hogy személyes sérelem ért...  :D
És hallgass öreg cimborádra... Az ellenfelet nem keresni, hanem észrevenni kell!
Én egyben biztos vagyok... Te nem vagy az én ellenfelem... szerintem ha mélyen magadba nézel, te is ugyanígy látod... ;)

Nem elérhető Mordon

  • Hozzászólások: 1162
  • PDA: Galaxy Note 3, iPad 3
  • PDA ROM: 4.4.2 (ENB4)
Re: Off
« Reply #53 Dátum: 2012, 12 02, 11:40:03 »
""Nem nagyon látom értelmét a dolognak".....azt sugalva ezzel, hogy amire én kíváncsi vagyok, az egy értelmetlen dolog....."

Ne haragudj, de már kezd unalmassá válni a dolog. Senki nem sugallt semmit, csak te akarod ezt bebeszélni magadnak.
Az ominózus mondat egyes szám első személyben íródott, ami azt jelenti, hogy az írója személy szerint nem látja adott dolognak értelmét, ezzel senkit nem minősített, csupán a saját véleményének adott hangot. Ez meg, már ne is haragudj, de fórumon alap dolog, ezért picsogni elég nagy butaság.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #54 Dátum: 2012, 12 02, 11:40:51 »
Látom nagyon unatkoztok. Olvastam a hozzászólásaitokat, de nem értem ki mit, illetve miért mást akar kiolvasni a sorokból. Szerintem egyik sem szólt be a másiknak az elején, nem értem miből alakult ki ez az értelmetlen vita... Persze... off topic... :)

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-N7100-ről


Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #55 Dátum: 2012, 12 02, 11:47:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Látom nagyon unatkoztok. Olvastam a hozzászólásaitokat, de nem értem ki mit, illetve miért mást akar kiolvasni a sorokból. Szerintem egyik sem szólt be a másiknak az elején, nem értem miből alakult ki ez az értelmetlen vita... Persze... off topic... :)

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-N7100-ről
Túl jó ez a kütyü!... ezért van minden... a gyári JB rom meg nem érkezik...

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #56 Dátum: 2012, 12 02, 11:53:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Túl jó ez a kütyü!... ezért van minden... a gyári JB rom meg nem érkezik...

Gondoltam. Ráadásul az idő sem alkalmas egy kis kiruccanásra. Jön a Karácsony is, de nincs mit venni, mert már megvan... :D

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-N7100-ről


Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #57 Dátum: 2012, 12 02, 12:05:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gondoltam. Ráadásul az idő sem alkalmas egy kis kiruccanásra. Jön a Karácsony is, de nincs mit venni, mert már megvan... :D

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-N7100-ről
"...Nem véleményedre voltam kiváncsi..."

De ezzel a megnyilvánulással bármikor, bárkivel el lehet kezdeni egy hosszabb-rövidebb vitát, bármiről...
Ezzel is telik az idő!!

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #58 Dátum: 2012, 12 02, 12:12:16 »
"....ez mandíner öcsém....." "........esetleg lélegezz zacskóba......"

Ahogyan ezekkel is folytatni.....
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #59 Dátum: 2012, 12 02, 12:16:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
"....ez mandíner öcsém....." "........esetleg lélegezz zacskóba......"

Ahogyan ezekkel is folytatni.....
És akkor tisztázni kéne az "akció" és "reakció" fogalmát is... :)
Szerencséd van... ráérek...
Kérdezz bátran!  ;)

De szerintem verjük a Samura a balhét!... kidobhatná már azt a qrva JB romot! :)

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #60 Dátum: 2012, 12 02, 12:21:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És akkor tisztázni kéne az "akció" és "reakció" fogalmát is... :)
Szerencséd van... ráérek...
Kérdezz bátran!  ;)

Ez már mind egy, látod megint te támadsz nem én.....ha olyan okos lennél, mint amilyennek szeretnéd magad beállítani, nem is mész bele ebbe az egészbe és nem reagálsz tehát semmivel nem vagy különb nálam, legalább is ebben a tekintetben...

Lenéző stílusod amit most produkálsz jellemzi egész lényedet, lepattog rólam....

Az akció reakció kérdés meg nézőpont kérdése, te szerinted te reagáltál az én írásomra, szerintem meg én a tiedre...

...de akkor fogjuk a samura....én is jobb szeretem a békét
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #61 Dátum: 2012, 12 02, 12:54:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez már mind egy, látod megint te támadsz nem én.....ha olyan okos lennél, mint amilyennek szeretnéd magad beállítani, nem is mész bele ebbe az egészbe és nem reagálsz tehát semmivel nem vagy különb nálam, legalább is ebben a tekintetben...

Lenéző stílusod amit most produkálsz jellemzi egész lényedet, lepattog rólam....

Az akció reakció kérdés meg nézőpont kérdése, te szerinted te reagáltál az én írásomra, szerintem meg én a tiedre...

...de akkor fogjuk a samura....én is jobb szeretem a békét
Ez nem "megint" történik... folyamatosan boxolunk, mióta egy faragatlan beszólásoddal ezt kiprovokáltad... ez nem arról szól, hogy én mit képzelek magamról, vagy hogy te mit képzelsz bárkiről...
Támadtál és azóta folyton rinyálsz, hogy visszaütöttek... hát barátom ez egy ilyen dolog... ;)
De ez tényleg csak unaloműző, mert nem foglalkozom egyébként ennyit egy arrogáns beszólással.... pláne, hogy az aki teszi nincs tudatában annak, hogy mit tesz... én pontosan tudom, hogy mióta kesztyűt dobtál elém, néha már a konfliktus fentartása érdekében is kötexem egy kicsit.. ;) :)
De hát vasárnap van, mindjárt ebéd, nincs semmi újdonság a NoteII környékén, ez meg itt már az off topik....elcsatázgatunk itt ebédig aztán pihi... :D :D

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #62 Dátum: 2012, 12 02, 13:05:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez nem "megint" történik... folyamatosan boxolunk, mióta egy faragatlan beszólásoddal ezt kiprovokáltad... ez nem arról szól, hogy én mit képzelek magamról, vagy hogy te mit képzelsz bárkiről...
Támadtál és azóta folyton rinyálsz, hogy visszaütöttek... hát barátom ez egy ilyen dolog... ;)
De ez tényleg csak unaloműző, mert nem foglalkozom egyébként ennyit egy arrogáns beszólással.... pláne, hogy az aki teszi nincs tudatában annak, hogy mit tesz... én pontosan tudom, hogy mióta kesztyűt dobtál elém, néha már a konfliktus fentartása érdekében is kötexem egy kicsit.. ;) :)
De hát vasárnap van, mindjárt ebéd, nincs semmi újdonság a NoteII környékén, ez meg itt már az off topik....elcsatázgatunk itt ebédig aztán pihi... :D :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Inkább nézem a biatlont, mert az orrodig sem látok, olyan magasan hordod....és nem rinyálok, vigyázz arra amit írsz, kezd elgurúlni a gyógyszered, nem ajánlom, hogy személyeskedjél....abba ugyanis belebuknál csúnyán.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #63 Dátum: 2012, 12 02, 13:12:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Inkább nézem a biatlont, mert az orrodig sem látok, olyan magasan hordod....és nem rinyálok, vigyázz arra amit írsz, kezd elgurúlni a gyógyszered, nem ajánlom, hogy személyeskedjél....abba ugyanis belebuknál csúnyán.
Megint fogalomzavar... eddig is személyeskedtünk... kíváncsi vagy, hogy mióta??
Segítek... ha már "elgurult gyógyszerről" esett szó..
"Nem véleményedre voltam kiváncsi..."
Na ez volt ebben a beszélgetésben az első személyeskedő mondat!  ;)
Tényleg ne nevettesd már ki magad nyilvánosan... annyira behergelted magad, hogy fenyegetni mersz!?
Ez már szánalmas... :(

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #64 Dátum: 2012, 12 02, 13:25:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megint fogalomzavar... eddig is személyeskedtünk... kíváncsi vagy, hogy mióta??
Segítek... ha már "elgurult gyógyszerről" esett szó..
"Nem véleményedre voltam kiváncsi..."
Na ez volt ebben a beszélgetésben az első személyeskedő mondat!  ;)
Tényleg ne nevettesd már ki magad nyilvánosan... annyira behergelted magad, hogy fenyegetni mersz!?
Ez már szánalmas... :(

Na akkor tisztázzuk a személyeskedés fogalmát egy vitában:
" A vitában a személyeskedés azt jelenti, hogy a partner álláspontja vagy érvelése helyett a személyét kritizálják.  "

Itt ez részemről nem történt meg úgy gondolom. Nem vagyok ideges, sőt, nyugodt vagyok mint a hátizsák. Szerintem az szánalmas amit te csinálsz, de ez megint csak nézőpont kérdése ugyebár. Nem fenyegettelek meg, hiszen nem tettem semmi szankciót kilátásba arra az esetre ha semélyeskednél, csak prognosztizáltam, hogy belebuksz....ne láss bele többet ebbe mint ami, ugye emlékszel? "Amit mondok, az azt jelenti amit mondok"
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #65 Dátum: 2012, 12 02, 13:43:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na akkor tisztázzuk a személyeskedés fogalmát:
" A vitában a személyeskedés azt jelenti, hogy a partner álláspontja vagy érvelése helyett a személyét kritizálják.  "

Itt ez részemről nem történt meg úgy gondolom. Nem vagyok ideges, sőt, nyugodt vagyok mint a hátizsák. Szerintem az szánalmas amit te csinálsz, de megint csak nézőpont kérdése ugyebár. Nem fenyegettelek meg, hiszen nem tettem semmi szankciót kilátásba arra az esetre ha semélyeskednél, csak prognosztizáltam, hogy belebuksz....ne láss bele többet ebbe mint ami, ugye emlékszel? "Amit mondok, az azt jelenti amit mondok"
Ez jó riposzt, ezt elismerem... :D :taps:
Ügyesen keresgélsz az Interneten, de az általam idézett mondat személyeskedő mégis...
Idézzük ide az oldalt, ahonnan a bölcsességet ollóztad... (hangsúlyozom, szerintem ezzel semmi gond sincs, hiszen erre való az Internet!)
You are not allowed to view links. Register or Login
És bizony aki veszi a fáradságot és elolvassa az általad idézett szöveg eredetiét teljes terjedelmében, az láthatja, hogy kicsit csúsztatsz...

Node kész lett az ebéd, úgyhogy leteszem a fegyvert és szerintem ez ügyben már fel sem veszem... ebben a csatában nekem ennyi volt...

Ja, és ez... (csak halkan mondom)... FENYEGETÉS  ;)
"... vigyázz arra amit írsz, kezd elgurúlni a gyógyszered, nem ajánlom, hogy személyeskedjél....abba ugyanis belebuknál csúnyán..."
Vagy jövőbelátási képesség???.... lehet... akkor bocs... :D :D :D

Köszönöm a meccset... :)

Nem elérhető MaciLaci1970

  • Hozzászólások: 278
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google_Maps
  • PDA: Samsung N2 GT-N7105 TAB:Archos 101 G9 Turbo 3G
  • PDA ROM: N7105XXUFND3/TMH 4.4.2. TAB_ROM:4.0.4.Stock
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #66 Dátum: 2012, 12 02, 13:44:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na akkor tisztázzuk a személyeskedés fogalmát egy vitában:
" A vitában a személyeskedés azt jelenti, hogy a partner álláspontja vagy érvelése helyett a személyét kritizálják.  "

Itt ez részemről nem történt meg úgy gondolom. Nem vagyok ideges, sőt, nyugodt vagyok mint a hátizsák. Szerintem az szánalmas amit te csinálsz, de megint csak nézőpont kérdése ugyebár. Nem fenyegettelek meg, hiszen nem tettem semmi szankciót kilátásba arra az esetre ha semélyeskednél, csak prognosztizáltam, hogy belebuksz....ne láss bele többet ebbe mint ami, ugye emlékszel? "Amit mondok, az azt jelenti amit mondok"
Sziasztok!


Ugyan senki vagyok, hogy be(le)szóljak a vitátokba, de tervezem, hogy beruházok egy NII-es gyönyörűségbe, és biztos jövök majd a hülyébbnél hülyébb kérdéseimmel, de amilyen puskaporos itt a a levegő, háááát.....már előre tartok a reakcióktól/váltástól.
Régebben ilyenkor a téren mindig lejátszottuk kb.:1-2 perc alatt és utána kölcsönös elnézés kérések mellett újra megvolt az összhang.
Jaj de kár, hogy a világ így megváltozott. :ima:


Üdv:MaciLaci1970

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #67 Dátum: 2012, 12 02, 13:50:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!


Ugyan senki vagyok, hogy be(le)szóljak a vitátokba, de tervezem, hogy beruházok egy NII-es gyönyörűségbe, és biztos jövök majd a hülyébbnél hülyébb kérdéseimmel, de amilyen puskaporos itt a a levegő, háááát.....már előre tartok a reakcióktól/váltástól.
Régebben ilyenkor a téren mindig lejátszottuk kb.:1-2 perc alatt és utána kölcsönös elnézés kérések mellett újra megvolt az összhang.
Jaj de kár, hogy a világ így megváltozott. :ima:


Üdv:MaciLaci1970
Ez csak off topik... :D
Hattori_Hanso topikgazda jó érzékkel átterelte ide a vitát... :ok:
Ha végigolvastad láthattad, hogy ez csak egy vasárnapi matiné az ebéd előtt... :)
Voltak itt és lesznek is nagyobb csaták.... remélem... :D
Azokból én sokat tanulok, mert azokat technikailag nálam nagyobb tudású embere vívják késhegyig... sokszor személyeskedve ugyan de rengeteg technikai információval...  ;)
Mi most a semmiről dumáltunk itt..
Szóval gyere, szívesen látunk!! :D :D

Ja!.... És olyan, hogy "senki" itt nem létezik!! :)

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #68 Dátum: 2012, 12 02, 13:57:14 »
Ámen
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető MaciLaci1970

  • Hozzászólások: 278
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google_Maps
  • PDA: Samsung N2 GT-N7105 TAB:Archos 101 G9 Turbo 3G
  • PDA ROM: N7105XXUFND3/TMH 4.4.2. TAB_ROM:4.0.4.Stock
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #69 Dátum: 2012, 12 02, 14:00:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez csak off topik... :D
Hattori_Hanso topikgazda jó érzékkel átterelte ide a vitát... :ok:
Ha végigolvastad láthattad, hogy ez csak egy vasárnapi matiné az ebéd előtt... :)
Voltak itt és lesznek is nagyobb csaták.... remélem... :D
Azokból én sokat tanulok, mert azokat technikailag nálam nagyobb tudású embere vívják késhegyig... sokszor személyeskedve ugyan de rengeteg technikai információval...  ;)
Mi most a semmiről dumáltunk itt..
Szóval gyere, szívesen látunk!! :D :D

Ja!.... És olyan, hogy "senki" itt nem létezik!! :)
Köszi a megnyugtatást és a meghívást !!!
Csak egy pillanatra "megszédültem". :ok:
 

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #70 Dátum: 2012, 12 02, 14:01:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ámen
Már megint kötexel?
 :D :D :D :D

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #71 Dátum: 2012, 12 02, 14:02:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Már megint kötexel?
 :D :D :D :D

Ki, hogy én?  :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető MaciLaci1970

  • Hozzászólások: 278
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google_Maps
  • PDA: Samsung N2 GT-N7105 TAB:Archos 101 G9 Turbo 3G
  • PDA ROM: N7105XXUFND3/TMH 4.4.2. TAB_ROM:4.0.4.Stock
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #72 Dátum: 2012, 12 02, 14:12:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Már megint kötexel?
 :D :D :D :D
You are not allowed to view links. Register or Login
Ki, hogy én?  :D
Csak jelezném fehér öves kick-boxos vagyok (az is csak azért, mert különben leesett volna a nadrágom), tehát  jó lesz rendesen viselkedni.  :D :D :D

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #73 Dátum: 2012, 12 02, 14:15:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak jelezném fehér öves kick-boxos vagyok (az is csak azért, mert különben leesett volna a nadrágom), tehát  jó lesz rendesen viselkedni.  :D :D :D

 :-X
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #74 Dátum: 2012, 12 02, 14:19:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak jelezném fehér öves kick-boxos vagyok (az is csak azért, mert különben leesett volna a nadrágom), tehát  jó lesz rendesen viselkedni.  :D :D :D
Jó hogy mondod, épp egy fehér öves kikboxost eszem kirántva, krumlipürével... :D