2024, 03 29, 06:51:01
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik  (Megtekintve 106111 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető le_vente

  • Hozzászólások: 1667
  • intoleráns robot, kukásdroid ;)
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Navigon, iGO, iGO Primo, Be On Road
  • PDA: Note II, SGS2, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Tab3 WiFi, Asus A636N, Samsung Galaxy Young - All Rooted
  • PDA ROM: [4.4.2][NI1]Dr.Ketan Custom ROMV12, Agni kernel
Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Dátum: 2012, 10 28, 14:58:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nincs itt semmi alázás, csak leírom a hibáit, az már az? Vagy baj, hogy egy utódkészülék orvosol néhány dolgot ami néhány embernek nem tetszik?
De hogy ne csak a szegény nótát szidjam, a nóta 2 meg rondább, s az a fényes hátlap nem túl ízléses, s egyelőre két szín van, amiben a fekete nincs benne. Ez is gond.;) Ja és 16:9-es képarány ami szintén szarabb mint a 16:10 nálam.

No, azért a kategorikus kijelentések erősen negatív felhanggal annak érezhetőek...

Én azt hittem, ez a szerintem butácska vita a Pentile Matrix-ról befejezettnek tekinthető.
Az SGS kijelzőjének fikázása óta elülni látszottak ezek a felvetések, és már akkor szánalmas volt ez a kekeckedés. Az én szemem akkor is és ma is messze átlagon felül jó, így volt ez gyerekkoromban is, ennek ellenére azok a hibák, amik a Pentile-t jellemezték, csak nagyító bevetésével voltak demonstrálhatóak. Aki ezt normál körülmények között látja, az vagy szuperlátással rendelkezik, vagy hazudik, vagy egyszerűen kötözködik. Akinek 15 centiről kell néznie a kijelzőt, annak baja van a látással és szemüvegre van szüksége, nem pedig jól lát.
Megvan az SGS, elég öreg már ahhoz, hogy az állítólagos rövid időn belül bekövetkező hanyatlás jeleit mutathassa, valamiért nem teszi, a képe rendben van, a kékek kékek rajta, beégés nem látható.
Ugyanígy az S2-seimnél sincs gond.

A többi is mondvacsinált, amiket említesz. Nekem is az egyes alakja tetszik inkább, másnak meg az S3 alakja jön be, pedig azt leginkább az alakja miatt nem vettem.
Fényes hátlap? Kinek tetszik, kinek nem, azt nézegeted, vagy a kijelzőt? Ja, igen, a kijelző ronda, ezért fordítva tartod a géped, de ott is ronda...
Másnak pont az jön be, de te egy tokkal fillérekért megoldod, ha nem bírsz élni vele, nem? No, ugye...

A képarányról is kár vitázni, bár nem tudom elképzelni, mit szeretsz a 16:10-ben jobban, mikor minden a 16:9 felé mozdul, de legyen neked. De ez is csak kötözködés. Ha nem elég nagy területű egy 16:9-es kijelző, hiszen a magassága relatíve kisebb, akkor nagyobbat kell venni, így van nekem 27"-os 16:9-es a 22"-os 16:10 után pár éve már. Bevallom, megmosolygom, mikor kis 16:9-es monitort vesz valaki picit olcsóbban. Ahogy azt is, aki 21:9-est vesz pár film kedvéért...

Hangzás: én nem egy telefontól várom el az audiofil hangzást és nem is hiszem, hogy kellene.
Az S1 és S2 füleseiről viszont határozottan állítom, hogy jobban szólnak egyes komoly márkájú füleseknél, bár lehet, hogy csak ezekkel a készülékekkel van így, de párat teszteltem, a Samu sajátja kanyarokat ver rájuk.
Nem annyira szeretek a márkanevekkel dobálózni, mert egy-egy márka messze nem hozza az ár alapján várt minőséget. Például az egyik PC-men lévő JBL 2.1-es cucc messze drágább és nevesebb, mint a másikon levő Genius 5.1, mégis Sokol minőség hozzá képest.
Bevallom, néhány kivételtől eltekintve a magukat audiofil-eknek beállítókon is mosolygok, tudván, hány becsapós, vagyis korrekt teszten bukott már el a híres hallásuk. Nekem jó a hallásom, szinte fáj, mikor fisz helyett f.szt fog valaki, de a falnak megyek a zsebtelefonok hangzáshűségét taglalóktól. Nyilván vannak nagyon ócskák, de valahogy nem akaródzik azt hinnem, hogy ezek a készülékek azok lennének.

A színválasztékhoz se tudok hozzászólni, van fehér, attól én hányok és van szürke, az meg jó. Semmilyen, egyszerűen csak jó.
Lesz biztos pink, meg püspöklila és olyan ember is, aki olyat vesz.

Ha ezek adják egy telefon, illetve egy ilyen elég komoly készülék megítélésének alapját, akkor ott tartunk, ahol mindig: iPhone-t kell venni, mert az a trendi. Buta és unalmas, de a mikroszkópos videózás ásza és elég drága ahhoz, hogy nagy embernek érezze magát tőle még egy pizzafutár is és sorolhatnám. Nem nézem le a pizzafutikat, mielőtt ebbe köt bele valaki, én is csináltam.

Amit páran összetrollkodnak, mert esetleg kifogtak egy rossz készüléket, vagy potom pénzért vették meg másokét, akik nem véletlenül szabadultak tőle, vagy esetleg nem tudják kezelni és sorolhatnám, az szánalmas és unalmas már. Én kizártnak tartom, hogy a telefóniában elkütyüzött évtizedeim során valami angyalka mentett volna meg az ócska készülékektől. Mégis, nálam az állandóan jajongók által leírt nyavalygások töredéke nem merült fel. Ha valami magas valakinek, azt le kell váltani neki alkalmasra, nem pedig fikázni.

Rövidesen meglesz a Note 2-m és ha ilyen baja lesz, nem fogom letagadni, egyedül a Black Clipping, amitől tartok, de megeszem a kalapom, ha nem orvosolható az is, mint oly sok felhánytorgatott dolog.

Nem akarlak támadni, se bántani, nem kifejezetten neked szólnak, amit írtam, annyit kérek, súlyozd a dolgokat és összességében nézd azokat, mert az a hiteles kép. Hiba nélkül semmi sincs, ne higgy a reklámoknak.

De amíg valami ad húsz nagyszerű funkciót felső szinten és van pár apró hibája, azok közül is pár vitatható, addig ne beszéljünk már úgy róla, mint valami kacatról, kérlek.
Én vagyok a legnagyobb ellenzője, ha valamit azért fogadnak el nagyszerűnek, mert nincs nála jobb, ha az a valami középszerű, akkor is az, ha egyedülálló. A Note-ok nem hiszem, hogy bárki szerint középszerűek lennének. Ha egyedül lennék evvel, akkor is tartanám a véleményem. De nem vagyok egyedül. A Note-ok egyszerre kiemelkedő tulajdonságú és minőségű cuccok, lesz jobb náluk és egyik sem tökéletes, nem is lehet az. Ahogy más sem az.
- Azt mondják, elmebajban szenvedek.. De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

- Adj neki tanácsot. Ha nem hallgat rád, hadd tanítsa meg a balsorsa. - japán közmondás

A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: Új téma
« Reply #1 Dátum: 2012, 10 28, 16:02:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
No, azért a kategorikus kijelentések erősen negatív felhanggal annak érezhetőek...


Hát rendesen kiborult a bili nálad!... :D
Minden szavaddal egyetértek, de szerintem nem ilyen súlyos a helyzet... egyazon dologról különböző embereknek különböző a véleménye... ennyi...
Bármilyen szakszerű egy vélemény, a lényege úgyis a tetszik-nem tetszik kategóriába tartozik...
Már a Note sem szorul védelemre, a Note2 meg még erre is rátesz pár lapáttal(az olvasmányaim alapján) :)
Szóval ha valaki tudja, hogy miért kell neki, akkor önmagukért beszélnek ezek a telefonok!!!... Én el se tudom mondani, hogy mennyire egyszerűsíti az életemet a telefon, a navi, a net, a multimédia, a szerviz, a szoftver támogatás ilyen szintű és sebességű szolgáltatása egy pont ilyen (nekem) ideális méretű szerkezetben, ennyiért!!! :ok:
Én tudom mit keresek és tudom mennyire megtaláltam ebben a PDA-ban!!... Azt hogy ezt így a Samsung gyártja, engem nem érdekel... ha a Ganz Vasúti Gépgyár gyártaná, vagy akár az Apple, én akkor is ezt kerestem volna és ezt használnám... :)

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Új téma
« Reply #2 Dátum: 2012, 10 28, 16:05:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
...
Rövidesen meglesz a Note 2-m és ha ilyen baja lesz, nem fogom letagadni, egyedül a Black Clipping, amitől tartok, de megeszem a kalapom, ha nem orvosolható az is, mint oly sok felhánytorgatott dolog.
...

Nálam nincs ilyen probléma, a Note-on a kijelző cseréje után is volt, igaz kevésbé.
Egyébként egyet értek a leírtakkal. :)

Nem elérhető le_vente

  • Hozzászólások: 1667
  • intoleráns robot, kukásdroid ;)
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Navigon, iGO, iGO Primo, Be On Road
  • PDA: Note II, SGS2, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Tab3 WiFi, Asus A636N, Samsung Galaxy Young - All Rooted
  • PDA ROM: [4.4.2][NI1]Dr.Ketan Custom ROMV12, Agni kernel
Re: Új téma
« Reply #3 Dátum: 2012, 10 28, 16:55:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát rendesen kiborult a bili nálad!... :D
Minden szavaddal egyetértek, de szerintem nem ilyen súlyos a helyzet... egyazon dologról különböző embereknek különböző a véleménye... ennyi...
Bármilyen szakszerű egy vélemény, a lényege úgyis a tetszik-nem tetszik kategóriába tartozik...
Már a Note sem szorul védelemre, a Note2 meg még erre is rátesz pár lapáttal(az olvasmányaim alapján) :)
Szóval ha valaki tudja, hogy miért kell neki, akkor önmagukért beszélnek ezek a telefonok!!!... Én el se tudom mondani, hogy mennyire egyszerűsíti az életemet a telefon, a navi, a net, a multimédia, a szerviz, a szoftver támogatás ilyen szintű és sebességű szolgáltatása egy pont ilyen (nekem) ideális méretű szerkezetben, ennyiért!!! :ok:
Én tudom mit keresek és tudom mennyire megtaláltam ebben a PDA-ban!!... Azt hogy ezt így a Samsung gyártja, engem nem érdekel... ha a Ganz Vasúti Gépgyár gyártaná, vagy akár az Apple, én akkor is ezt kerestem volna és ezt használnám... :)


Nálam ki szokott, ez tény...  :D

Igazad van, engem sem érdekel, ki gyártja, ha jó. Attól vagyok kész, mikor a jó értelemben vett márkahűség átmegy ajnározásba és elvtelenségbe.

Azért fogom én is megvenni, mert egy nagyon nagyszerű szerkezet a ma kapható legjobb tudással és lehetőségekkel, természetesen hibákkal is, mert ahogy írtam, tökéletes nincs, hisz akkor a fejlesztések leállhatnak és befejeződött a történet. Amíg nem a hiányosságai és korlátoltsága, meg egyéb negatívumok dominálnak, el kell fogadnunk pár hibát és azokat a helyükön kezelni.
- Azt mondják, elmebajban szenvedek.. De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

- Adj neki tanácsot. Ha nem hallgat rád, hadd tanítsa meg a balsorsa. - japán közmondás

A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Nem elérhető le_vente

  • Hozzászólások: 1667
  • intoleráns robot, kukásdroid ;)
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Navigon, iGO, iGO Primo, Be On Road
  • PDA: Note II, SGS2, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Tab3 WiFi, Asus A636N, Samsung Galaxy Young - All Rooted
  • PDA ROM: [4.4.2][NI1]Dr.Ketan Custom ROMV12, Agni kernel
Re: OFF Topik
« Reply #4 Dátum: 2012, 10 28, 16:59:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nálam nincs ilyen probléma, a Note-on a kijelző cseréje után is volt, igaz kevésbé.
Egyébként egyet értek a leírtakkal. :)


Na, ennek örülök, akkor már attól sem tartok!  :ok:

Egyre gőzösebb a fejem, lehet, holnap megveszem, csak az S2-esektől nehezen búcsúzom, nem tudok még úgy tekinteni rájuk, mint amiktől megválok.
Ráadásul még csak N7000-re van ParanoidAndrod ROM.
Valaki használta rajta azt?
- Azt mondják, elmebajban szenvedek.. De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

- Adj neki tanácsot. Ha nem hallgat rád, hadd tanítsa meg a balsorsa. - japán közmondás

A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: OFF Topik
« Reply #5 Dátum: 2012, 10 28, 17:11:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Na, ennek örülök, akkor már attól sem tartok!  :ok:

Egyre gőzösebb a fejem, lehet, holnap megveszem, csak az S2-esektől nehezen búcsúzom, nem tudok még úgy tekinteni rájuk, mint amiktől megválok.
Ráadásul még csak N7000-re van ParanoidAndrod ROM.
Valaki használta rajta azt?
Az LRT, LRU gyári romok után már nem nagyon érdemes  rátenni főzöttet... nem dob a használhatóságon... most meg megjelent az első kiszivárgott JB... Már ez is rendesen használható!!! :)
Én max. brik safe kerneleket szoktam feltenni a gyáriakra és kész... :)

Nem elérhető le_vente

  • Hozzászólások: 1667
  • intoleráns robot, kukásdroid ;)
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Navigon, iGO, iGO Primo, Be On Road
  • PDA: Note II, SGS2, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Tab3 WiFi, Asus A636N, Samsung Galaxy Young - All Rooted
  • PDA ROM: [4.4.2][NI1]Dr.Ketan Custom ROMV12, Agni kernel
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #6 Dátum: 2012, 10 28, 17:12:24 »
Hát, ezért a kis kanyarért kár külön topik-ot nyitni, de tőlem...
Helyretettem Megpróbáltam helyretenni  ;) pár dolgot és én itt végeztem is.
Igazam van vitathatatlanul, így nem is fogom ragozni a dolgot. Akinek igazán szól, vele pláne nem.  :)
Gondolom a félelem a motiváció, de nem fogok parttalan vitába menni. Akár zárható is.
- Azt mondják, elmebajban szenvedek.. De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

- Adj neki tanácsot. Ha nem hallgat rád, hadd tanítsa meg a balsorsa. - japán közmondás

A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Nem elérhető le_vente

  • Hozzászólások: 1667
  • intoleráns robot, kukásdroid ;)
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Navigon, iGO, iGO Primo, Be On Road
  • PDA: Note II, SGS2, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Tab3 WiFi, Asus A636N, Samsung Galaxy Young - All Rooted
  • PDA ROM: [4.4.2][NI1]Dr.Ketan Custom ROMV12, Agni kernel
Re: OFF Topik
« Reply #7 Dátum: 2012, 10 28, 17:16:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az LRT, LRU gyári romok után már nem nagyon érdemes  rátenni főzöttet... nem dob a használhatóságon... most meg megjelent az első kiszivárgott JB... Már ez is rendesen használható!!! :)
Én max. brik safe kerneleket szoktam feltenni a gyáriakra és kész... :)


Hát, azért a Paranoid eléggé más, tégy egy próbát, nagyon nagy a népszerűsége, amint lesz rá, felrakom majd.
Már egy ideje 4.1.2 az is, CM10 alapú és a Hybrid motorja a különlegesség, sőt egyedülálló.
Meg pár további ötlet is van benne.

Innen érdemes lenne visszatenni a sima topikba, skacok! Köszke!
- Azt mondják, elmebajban szenvedek.. De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

- Adj neki tanácsot. Ha nem hallgat rád, hadd tanítsa meg a balsorsa. - japán közmondás

A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #8 Dátum: 2012, 10 28, 17:22:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát, ezért a kis kanyarért kár külön topik-ot nyitni, de tőlem...
Helyretettem Megpróbáltam helyretenni  ;) pár dolgot és én itt végeztem is.
Igazam van vitathatatlanul, így nem is fogom ragozni a dolgot. Akinek igazán szól, vele pláne nem.  :)
Gondolom a félelem a motiváció, de nem fogok parttalan vitába menni. Akár zárható is.

Sem a hangvétele, sem pedig az időzítése nem volt megfelelő abba a topikba, ezért lett áthelyezve az Off-ba. Ha igazad van, ha nem.  ;)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: OFF Topik
« Reply #9 Dátum: 2012, 10 28, 17:30:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Na, ennek örülök, akkor már attól sem tartok!  :ok:

Egyre gőzösebb a fejem, lehet, holnap megveszem, csak az S2-esektől nehezen búcsúzom, nem tudok még úgy tekinteni rájuk, mint amiktől megválok.
Ráadásul még csak N7000-re van ParanoidAndrod ROM.
Valaki használta rajta azt?

Azt használtam én is a Note-on és a 7.7-en is az van, de a Note 2 úgy jó, ahogy van és még mindig nem rootoltam. Kiváló kütyü. :D

Nem elérhető le_vente

  • Hozzászólások: 1667
  • intoleráns robot, kukásdroid ;)
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Navigon, iGO, iGO Primo, Be On Road
  • PDA: Note II, SGS2, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Tab3 WiFi, Asus A636N, Samsung Galaxy Young - All Rooted
  • PDA ROM: [4.4.2][NI1]Dr.Ketan Custom ROMV12, Agni kernel
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #10 Dátum: 2012, 10 28, 21:10:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sem a hangvétele, sem pedig az időzítése nem volt megfelelő abba a topikba, ezért lett áthelyezve az Off-ba. Ha igazad van, ha nem.  ;)


Értem.


Dehogyis értem.

Itt megfelel? Időszerű?

Elárulod, mi a baj a hangvétellel, valami lányosztályban vagyunk? De még csúnya szó sem volt benne, pár ennél durvább letorkollást láttam én manapság is.

Oda való és válasz a sok bugyutaságra, amit összehordtak páran.

De ha nektek így jó, nekem mindegy, én nem maradok, pontosabban nem én maradok tökéletlen a témában.

Szerintem ennyire nem kell félni egy kis eszmecserétől, ez túlzás.

Ugye, innen, az offtotyikból már nem kerülök az off-offtotyikba, mert kimondom az igazat?  :D

Az se baj, persze, hozzászoktam, hogy tőlem nem esik jól sokszor...  >:( , de tudod, nálam dívik a dolgok nevén nevezése... régimódi módszer...
- Azt mondják, elmebajban szenvedek.. De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

- Adj neki tanácsot. Ha nem hallgat rád, hadd tanítsa meg a balsorsa. - japán közmondás

A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #11 Dátum: 2012, 10 28, 21:13:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Értem.


Dehogyis értem.

Itt megfelel? Időszerű?

Oda való és válasz a sok bugyutaságra, amit összehordtak páran.

De ha nektek így jó, nekem mindegy, én nem maradok, pontosabban nem én maradok tökéletlen a témában.

Szerintem ennyire nem kell félni egy kis eszmecserétől, ez túlzás.

Ugye, innen, az offtotyikból már nem kerülök az off-offtotyikba, mert kimondom az igazat?  :D

Az se baj, persze, hozzászoktam, hogy tőlem nem esik jól sokszor...  >:( , de tudod, nálam dívik a dolgok nevén nevezése... régimódi módszer...
Jólvanna!! :D... Azért egy kicsit konfliktus függő vagy.... :D :D
Ismerd be! :)

Nem elérhető le_vente

  • Hozzászólások: 1667
  • intoleráns robot, kukásdroid ;)
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Navigon, iGO, iGO Primo, Be On Road
  • PDA: Note II, SGS2, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Tab3 WiFi, Asus A636N, Samsung Galaxy Young - All Rooted
  • PDA ROM: [4.4.2][NI1]Dr.Ketan Custom ROMV12, Agni kernel
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #12 Dátum: 2012, 10 28, 21:18:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jólvanna!! :D... Azért egy kicsit konfliktus függő vagy.... :D :D
Ismerd be! :)

Sose tagadtam, hogy az kiborít, mikor ilyen módon vitatkozik valaki, de ez nem volt durva, szerintem persze...


Ahogy írtam a javítás során, elsül pár ennél durvább ezen a site-on.
- Azt mondják, elmebajban szenvedek.. De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

- Adj neki tanácsot. Ha nem hallgat rád, hadd tanítsa meg a balsorsa. - japán közmondás

A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #13 Dátum: 2012, 10 28, 21:26:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sose tagadtam, hogy az kiborít, mikor ilyen módon vitatkozik valaki, de ez nem volt durva, szerintem persze...


Ahogy írtam a javítás során, elsül pár ennél durvább ezen a site-on.

:D
Csak a tied az utolsó szó... vagy mégsem? ;D

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #14 Dátum: 2012, 10 28, 21:31:01 »
Egy 19 nappal ezelőtti irásra válaszoltál, véleményem szerint nem megfelelő hangnemben. Nem lány osztályban vagyunk, mindössze csak annyi kell, hogy normális hangvételben válaszolj. Itt senki nem trollkodik, mint ahogy azt írtad, csak a szerinte valósnak vélt dolgot leírja. A te irományod meg olyan hangnemben közöl, mintha az volna az egyetlen igaz tény a világon, hát ki kell ábrándítsalak, messze nem így van. Ide nyugondtan nyomhatod a stílusodnak megfelelő irományokat, nem érdekel, de minden másik témából ebben a topikban törölni fogom a szerintem nem odaillő írásodat. Szokj hozzá, mint ahogy mindenki a te stílusodhoz....
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető le_vente

  • Hozzászólások: 1667
  • intoleráns robot, kukásdroid ;)
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Navigon, iGO, iGO Primo, Be On Road
  • PDA: Note II, SGS2, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Tab3 WiFi, Asus A636N, Samsung Galaxy Young - All Rooted
  • PDA ROM: [4.4.2][NI1]Dr.Ketan Custom ROMV12, Agni kernel
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #15 Dátum: 2012, 10 29, 08:12:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy 19 nappal ezelőtti irásra válaszoltál, véleményem szerint nem megfelelő hangnemben. Nem lány osztályban vagyunk, mindössze csak annyi kell, hogy normális hangvételben válaszolj. Itt senki nem trollkodik, mint ahogy azt írtad, csak a szerinte valósnak vélt dolgot leírja. A te irományod meg olyan hangnemben közöl, mintha az volna az egyetlen igaz tény a világon, hát ki kell ábrándítsalak, messze nem így van. Ide nyugondtan nyomhatod a stílusodnak megfelelő irományokat, nem érdekel, de minden másik témából ebben a topikban törölni fogom a szerintem nem odaillő írásodat. Szokj hozzá, mint ahogy mindenki a te stílusodhoz....


Hűha....
19 nappal azelőtti? Hát, észre sem vettem.
Belenéztem egy topikba, ami arról a telefonról szól, amit venni akarok, avval a céllal, hogy értelmes pro és kontra gondolatokat találjak. Mivel 2 - azaz kettő - oldal volt, az összes-re nyomva egyszerre néztem az egészet és nem a dátummal, hanem a tartalommal foglalkoztam. Mekkora bűn...
Meg az is az én bűnöm, hogy az értelmes és korrekt dolgok helyett (évek óta lerágott csont szintű  és szakmailag nem helytálló) baromságokat találva felhorkantam és ezt szavakba öntöttem. No, persze borzalmas sértő hangnemben, ugye? Menj már... Sértő az igaz? Mások megpróbálták "odaillő hangnemben", semmit nem értek el...


A troll szót előttem használta valaki, a szar szót meg más...

Tedd meg a kedvemért, nem, ne az én kedvemért, mert én leszarom már, a saját kedvedért, hogy végigolvasod azt a két oldalt és ha értesz hozzá, akkor fogod érteni a kiakadásomat, valamint nem fogod annyira nem "normális hangvételben" íródottnak találni azt.
Persze, ha nem, nem, én nem utasíthatlak rá, csak te rendelkezel hatalommal...
Annyit persze elárulhatsz, hány napig érvényes egy hozzászólás, ami után már nem lehet hozzászólni, új nekem ez a limit kérdés...

Aztán, hogy még fokozzam az ellenszenvet az irányomban, mi lenne, ha nem a hülyéket védenétek, hanem a szakmaiságot és az igazat?
Szomorúan tapasztalom ugyanis, hogy nem jobb a helyzet itt sem, mint máshol, a birka hozzászólások túlsúlyban vannak, jobb esetben persze csak lustaságból eredő tájékozatlanság miatt, de ez a kisebbik baj.
A nagyobb a nagyarcúak igenis trollkodása, ami láthatóan nem zavar téged...
Ellenkezőleg: én zavarlak..., csak én.


"A te irományod meg olyan hangnemben közöl, mintha az volna az egyetlen igaz tény a világon, hát ki kell ábrándítsalak, messze nem így van."

Értem, én hülye vagyok, te meg okos és eldöntötted, hurrá. Esetleg érveid is vannak, vagy csak jogaid?  >:(
Az is kirúgástól kell féljen, aki egyetért velem, hm?


"minden másik témából ebben a topikban törölni fogom a szerintem nem odaillő írásodat. Szokj hozzá, mint ahogy mindenki a te stílusodhoz...."

Ezt is kifejezetten nekem címzed, más tehát írhat nem odaillőt és f.szságot, mint eddig, jól értem?

Senki nem szokott hozzá az én stílusomhoz, a mellékelt ábra szerint te sem, tehát logikátlan, amit írsz.

Ha esetleg azt hinnéd, nem tudom, merről fúj a szél, közlöm: tudom.
Ha képtelenek vagytok azt is látni, mennyit segítettem a "nem odaillő" "irományaim" mellett, csak sajnálni tudom.
Legyetek elég bátrak akkor kirúgni, nem kell fenyegetni, meg offba tenni, mert berezeltetek, hogy nekiállok a régi dolognak, annak ellenére, hogy elmondtam, nem fogok.
Aranyos látni, hogy ahogyan a való életben, úgy itt is működik a kettős mérce és az idióták élveznek védelmet, olyan otthonos tőle a dolog... nektek, én ettől hányok.
Egy ehhez hasonló helyretételért máshol a köszönöm gombot nyomják, mert egy unalmas és buta vitát zárnak vele. Semmi olyat nem mondtam, ami sértő és ne lenne igaz, valamint helytálló.

Igazad van, nem lányosztály, ez kisdedóvó.
- Azt mondják, elmebajban szenvedek.. De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

- Adj neki tanácsot. Ha nem hallgat rád, hadd tanítsa meg a balsorsa. - japán közmondás

A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Nem elérhető le_vente

  • Hozzászólások: 1667
  • intoleráns robot, kukásdroid ;)
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Navigon, iGO, iGO Primo, Be On Road
  • PDA: Note II, SGS2, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Tab3 WiFi, Asus A636N, Samsung Galaxy Young - All Rooted
  • PDA ROM: [4.4.2][NI1]Dr.Ketan Custom ROMV12, Agni kernel
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #16 Dátum: 2012, 10 29, 08:19:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:D
Csak a tied az utolsó szó... vagy mégsem? ;D

Megesik, hogy nem, hiszen én csak egy kis buta p.cs vagyok, az okosaké a hatalom...

De ha arra gondolsz, hagyom-e az igazat veszni, akkor jól érzed: nem.
Aztán, ahogyan régen, most sem vagyok tekintélytisztelő, ha az nem igazságos.
Első bajom ebből alsó tagozatban volt, kb. 35 éve és sok volt még a katonaság idején is, ahol nem lánynevelde volt és nem a mai rendszer... Páran éltek már akkor, tudják, miről beszélek.
Nehezen kezelhető vagyok, igaz. Ésszel kezelhető és ez nem jó manapság, amikor a sötétségbe taszítás a rend.
- Azt mondják, elmebajban szenvedek.. De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

- Adj neki tanácsot. Ha nem hallgat rád, hadd tanítsa meg a balsorsa. - japán közmondás

A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Nem elérhető le_vente

  • Hozzászólások: 1667
  • intoleráns robot, kukásdroid ;)
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Navigon, iGO, iGO Primo, Be On Road
  • PDA: Note II, SGS2, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Tab3 WiFi, Asus A636N, Samsung Galaxy Young - All Rooted
  • PDA ROM: [4.4.2][NI1]Dr.Ketan Custom ROMV12, Agni kernel
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #17 Dátum: 2012, 10 29, 08:26:24 »
Egy gondolat még, aztán befejeztem.

Érdekes módon, vannak itt olyanok, akik hiányoznának, ha kivágtok és velük sosem kerültem összetűzésbe.
El kellene gondolkozni, miért van ez.
Talán, mert nem idióták és nem beszélnek ostobaságokat, avval provokálva a másikat?
Nem a gyagyásokat védik meg, hanem az igazat?
Nem mennek át személyeskedésbe, ahogyan itt láttuk?

Természetesen, meglesztek nélkülem, ahogy én is megleszek nélkületek, de ez a helyes?

Hát, bocsánat, még egy gondolat: megint elolvastam, amit írtam és száműzetést vont maga után.
Nem egy szerelmes levél, igaz, de továbbra sem látom a sértőt és a nem igazat benne, vannak érvek tehát?
Vagy csak hatalom?
- Azt mondják, elmebajban szenvedek.. De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

- Adj neki tanácsot. Ha nem hallgat rád, hadd tanítsa meg a balsorsa. - japán közmondás

A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #18 Dátum: 2012, 10 29, 09:27:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Hűha....
19 nappal azelőtti? Hát, észre sem vettem.
Belenéztem egy topikba, ami arról a telefonról szól, amit venni akarok, avval a céllal, hogy értelmes pro és kontra gondolatokat találjak. Mivel 2 - azaz kettő - oldal volt, az összes-re nyomva egyszerre néztem az egészet és nem a dátummal, hanem a tartalommal foglalkoztam. Mekkora bűn...
Meg az is az én bűnöm, hogy az értelmes és korrekt dolgok helyett (évek óta lerágott csont szintű  és szakmailag nem helytálló) baromságokat találva felhorkantam és ezt szavakba öntöttem. No, persze borzalmas sértő hangnemben, ugye? Menj már... Sértő az igaz? Mások megpróbálták "odaillő hangnemben", semmit nem értek el...


A troll szót előttem használta valaki, a szar szót meg más...

Tedd meg a kedvemért, nem, ne az én kedvemért, mert én leszarom már, a saját kedvedért, hogy végigolvasod azt a két oldalt és ha értesz hozzá, akkor fogod érteni a kiakadásomat, valamint nem fogod annyira nem "normális hangvételben" íródottnak találni azt.
Persze, ha nem, nem, én nem utasíthatlak rá, csak te rendelkezel hatalommal...
Annyit persze elárulhatsz, hány napig érvényes egy hozzászólás, ami után már nem lehet hozzászólni, új nekem ez a limit kérdés...

Aztán, hogy még fokozzam az ellenszenvet az irányomban, mi lenne, ha nem a hülyéket védenétek, hanem a szakmaiságot és az igazat?
Szomorúan tapasztalom ugyanis, hogy nem jobb a helyzet itt sem, mint máshol, a birka hozzászólások túlsúlyban vannak, jobb esetben persze csak lustaságból eredő tájékozatlanság miatt, de ez a kisebbik baj.
A nagyobb a nagyarcúak igenis trollkodása, ami láthatóan nem zavar téged...
Ellenkezőleg: én zavarlak..., csak én.


"A te irományod meg olyan hangnemben közöl, mintha az volna az egyetlen igaz tény a világon, hát ki kell ábrándítsalak, messze nem így van."

Értem, én hülye vagyok, te meg okos és eldöntötted, hurrá. Esetleg érveid is vannak, vagy csak jogaid?  >:(
Az is kirúgástól kell féljen, aki egyetért velem, hm?


"minden másik témából ebben a topikban törölni fogom a szerintem nem odaillő írásodat. Szokj hozzá, mint ahogy mindenki a te stílusodhoz...."

Ezt is kifejezetten nekem címzed, más tehát írhat nem odaillőt és f.szságot, mint eddig, jól értem?

Senki nem szokott hozzá az én stílusomhoz, a mellékelt ábra szerint te sem, tehát logikátlan, amit írsz.

Ha esetleg azt hinnéd, nem tudom, merről fúj a szél, közlöm: tudom.
Ha képtelenek vagytok azt is látni, mennyit segítettem a "nem odaillő" "irományaim" mellett, csak sajnálni tudom.
Legyetek elég bátrak akkor kirúgni, nem kell fenyegetni, meg offba tenni, mert berezeltetek, hogy nekiállok a régi dolognak, annak ellenére, hogy elmondtam, nem fogok.
Aranyos látni, hogy ahogyan a való életben, úgy itt is működik a kettős mérce és az idióták élveznek védelmet, olyan otthonos tőle a dolog... nektek, én ettől hányok.
Egy ehhez hasonló helyretételért máshol a köszönöm gombot nyomják, mert egy unalmas és buta vitát zárnak vele. Semmi olyat nem mondtam, ami sértő és ne lenne igaz, valamint helytálló.

Igazad van, nem lányosztály, ez kisdedóvó.

Igen, 19 nappal ezelőtti dologra válaszolni -főleg indulattal- az minden fórumon off, kivéve ha az kérdésre irányuló higgadt segítség nyujtás.

"A troll szót előttem használta valaki, a szar szót meg más..."
Ez gyerekes másra mutogatás, ilyent az óvodában csinál az ember.....

Nincs a kezemben hatalom, csak lehetőség, hogy a magam elvei szerint mit minősítek indulatkeltő írásnak. Én a saját magam értékrendjét tudom alapul venni, nem az oldal üzemeltetőjét. Ha ez neked nem tetszik, akkor fordulhatsz a fórum tulajához panasszal.

Egy szóval sem írtam rólad semilyen jelzőt, nem hülyéztelek le.....ki akkor itt a mimóza lelkű....ha már emlegeted az óvodát....

Nyilván neked címeztem, mivel neked írtam hozzászólást, ez megint csak kötekedés amit csinálsz....

Teljes mértékben hozzá vagyok szokva az ilyen hozzászólásokhoz, nem csak ezen a fórumon vagyok moderátor, és mindehol ugyan így járok el, Off topik és kész.


Az, hogy mennyit segítesz, még nem jogosít fel semmire.....pont az ilyen embereknek kellene lenni iránymutatónak a viselkedést tekinve......


Senki nem fenyegetett, csak közöltem egy tényt. A kirúgás sem bátorság kérdése. Jogom ugyan nincsen rá, de ha lenne sem rúgnálak ki.
Nincs kettős mérce, bárki írását le offolom, ha annak ítélem, legyen új tag, vagy egy másik topikgazda, nálam ez nem számít. A sensation topikban is így jártam, a topik indítóját is le offolom, ahogy meg is tettem egyik nap, csak Ő ebbe nem kötött bele......


Katona én is voltam, ha megnézed a koromat, én sem tegnap jöttem a falvédőről......és nincs távol tőlem a 37.

"amikor a sötétségbe taszítás a rend."
Itt senki nem taszít senkit sehova......a rend mindenkire vonatkozik, rád is és rám és mindenkire és nem kell azon felkapni a vizet vagy túlzottan sokat filozofálni, hogy off lett a hsz-ből, ilyen van.

Részemről ez a téma le van zárva, vitatkozni vagy veszekedni nem akarok.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #19 Dátum: 2012, 10 29, 11:29:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy gondolat még, aztán befejeztem.

Érdekes módon, vannak itt olyanok, akik hiányoznának, ha kivágtok és velük sosem kerültem összetűzésbe.
El kellene gondolkozni, miért van ez.
Talán, mert nem idióták és nem beszélnek ostobaságokat, avval provokálva a másikat?
Nem a gyagyásokat védik meg, hanem az igazat?
Nem mennek át személyeskedésbe, ahogyan itt láttuk?

Természetesen, meglesztek nélkülem, ahogy én is megleszek nélkületek, de ez a helyes?

Hát, bocsánat, még egy gondolat: megint elolvastam, amit írtam és száműzetést vont maga után.
Nem egy szerelmes levél, igaz, de továbbra sem látom a sértőt és a nem igazat benne, vannak érvek tehát?
Vagy csak hatalom?
Soha nem a szavaid igazság tartalma váltja ki az indulatokat, hanem az a mindenkit válogatás nélkül sértegető stílusod, ami mögött el is enyészik a mondandód lényege...
Te magadat lehet, hogy az igazság bajnokának látod a sok idióta között, de kívülről csak egy mindenfelé csapkodó ideges ember látszik.... aki nem több és nem kevesebb ugyan itt senkinél, de a csapkodása miatt kénytelenek reagálni rá...
Kérlek a mondandómból a jó szándékot értsd és ne kapkodj megint a fegyvereid után... régóta olvasom már a hozzászólásaidat és nézem a csatáidat...
Észre kéne venned, hogy az esetek túlnyomó többségében nem az igazadat vitatják, hanem a stílusodat és ebből származnak a konfliktusaid... vagyis ha az igazság harcosának is képzeled magad az idióták között, pont magad ellen dolgozol, mikor a sértő stílusoddal éppen az annyira áhított igazságodat feded el mások elől!
Biztos vagyok benne, hogy most én is toltam egy keveset a vérnyomásodon, de ha már OFF ez a topik, akkor érdemesnek tartom kifejteni, hogy mennyire sajnálom  a személy szerint nekem legtöbbször imponáló tudásod és véleményed ilyeténképpen történő elkótyavetyélését...

Nem elérhető le_vente

  • Hozzászólások: 1667
  • intoleráns robot, kukásdroid ;)
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Navigon, iGO, iGO Primo, Be On Road
  • PDA: Note II, SGS2, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Tab3 WiFi, Asus A636N, Samsung Galaxy Young - All Rooted
  • PDA ROM: [4.4.2][NI1]Dr.Ketan Custom ROMV12, Agni kernel
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #20 Dátum: 2012, 10 29, 21:39:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, 19 nappal ezelőtti dologra válaszolni -főleg indulattal- az minden fórumon off, kivéve ha az kérdésre irányuló higgadt segítség nyujtás.

"A troll szót előttem használta valaki, a szar szót meg más..."
Ez gyerekes másra mutogatás, ilyent az óvodában csinál az ember.....

Nincs a kezemben hatalom, csak lehetőség, hogy a magam elvei szerint mit minősítek indulatkeltő írásnak. Én a saját magam értékrendjét tudom alapul venni, nem az oldal üzemeltetőjét. Ha ez neked nem tetszik, akkor fordulhatsz a fórum tulajához panasszal.

Egy szóval sem írtam rólad semilyen jelzőt, nem hülyéztelek le.....ki akkor itt a mimóza lelkű....ha már emlegeted az óvodát....

Nyilván neked címeztem, mivel neked írtam hozzászólást, ez megint csak kötekedés amit csinálsz....

Teljes mértékben hozzá vagyok szokva az ilyen hozzászólásokhoz, nem csak ezen a fórumon vagyok moderátor, és mindehol ugyan így járok el, Off topik és kész.


Az, hogy mennyit segítesz, még nem jogosít fel semmire.....pont az ilyen embereknek kellene lenni iránymutatónak a viselkedést tekinve......


Senki nem fenyegetett, csak közöltem egy tényt. A kirúgás sem bátorság kérdése. Jogom ugyan nincsen rá, de ha lenne sem rúgnálak ki.
Nincs kettős mérce, bárki írását le offolom, ha annak ítélem, legyen új tag, vagy egy másik topikgazda, nálam ez nem számít. A sensation topikban is így jártam, a topik indítóját is le offolom, ahogy meg is tettem egyik nap, csak Ő ebbe nem kötött bele......


Katona én is voltam, ha megnézed a koromat, én sem tegnap jöttem a falvédőről......és nincs távol tőlem a 37.

"amikor a sötétségbe taszítás a rend."
Itt senki nem taszít senkit sehova......a rend mindenkire vonatkozik, rád is és rám és mindenkire és nem kell azon felkapni a vizet vagy túlzottan sokat filozofálni, hogy off lett a hsz-ből, ilyen van.

Részemről ez a téma le van zárva, vitatkozni vagy veszekedni nem akarok.


Nos, nem gyerekes mutogatás, előttem is letrollozták, aki ezt csinálja, nem azt akarom, hogy őt bántsd, hanem, hogy engem sem, a trollkodás az trollkodás, ez a legjobb szó rá.
Ha ezért mimóza vagyok, ám legyen, bár szerintem te túloztad el az offba rakással a dolgot, rég vége lenne, max. annyit lett volna érdemes írni, hogy legyen finomabb a társalgás, hidd el, elérted volna vele.

Próbálok iránymutató lenni, azért volt olyan visszafogott a hangnemem. ;)

Sötétbe taszítást pedig nem erre a fórumra értettem.

Na, remélem, hogy jól megleszünk azért, szerintem fogsz olyat találni, aki alátámasztja, hogy ki lehet velem jönni. ;)

Megvan a „kicsike”, Root-on is túl vagyunk.  :ok:
- Azt mondják, elmebajban szenvedek.. De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

- Adj neki tanácsot. Ha nem hallgat rád, hadd tanítsa meg a balsorsa. - japán közmondás

A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Nem elérhető le_vente

  • Hozzászólások: 1667
  • intoleráns robot, kukásdroid ;)
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Navigon, iGO, iGO Primo, Be On Road
  • PDA: Note II, SGS2, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Tab3 WiFi, Asus A636N, Samsung Galaxy Young - All Rooted
  • PDA ROM: [4.4.2][NI1]Dr.Ketan Custom ROMV12, Agni kernel
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #21 Dátum: 2012, 10 29, 21:46:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Soha nem a szavaid igazság tartalma váltja ki az indulatokat, hanem az a mindenkit válogatás nélkül sértegető stílusod, ami mögött el is enyészik a mondandód lényege...
Te magadat lehet, hogy az igazság bajnokának látod a sok idióta között, de kívülről csak egy mindenfelé csapkodó ideges ember látszik.... aki nem több és nem kevesebb ugyan itt senkinél, de a csapkodása miatt kénytelenek reagálni rá...
Kérlek a mondandómból a jó szándékot értsd és ne kapkodj megint a fegyvereid után... régóta olvasom már a hozzászólásaidat és nézem a csatáidat...
Észre kéne venned, hogy az esetek túlnyomó többségében nem az igazadat vitatják, hanem a stílusodat és ebből származnak a konfliktusaid... vagyis ha az igazság harcosának is képzeled magad az idióták között, pont magad ellen dolgozol, mikor a sértő stílusoddal éppen az annyira áhított igazságodat feded el mások elől!
Biztos vagyok benne, hogy most én is toltam egy keveset a vérnyomásodon, de ha már OFF ez a topik, akkor érdemesnek tartom kifejteni, hogy mennyire sajnálom  a személy szerint nekem legtöbbször imponáló tudásod és véleményed ilyeténképpen történő elkótyavetyélését...

Köszönöm a véleményed és elfogadom, bár meg kell jegyeznem két dolgot:

- továbbra is az a véleményem, hogy nem voltam én annyira sértő, kicsit sarkos igen, de érthető volt, amit írtam.

- te vagy azon kevesek egyike, akik hozzám hasonlóan odadörrennek időnként, mikor annak helyét érzik, sőt pont te írtál anno pont nekem olyat, ami messze túlment a szép modoron. Nem hánytorgatni akarom, csak megjegyzem.  ;)

Tehát bár értem és elfogadom, amit írsz, kicsit mosolyogtató, hogy pont te írod. De fátylat a múltra, nagyon jó a kütyü és csak ez számítson tehát ezentúl!  :ok:
- Azt mondják, elmebajban szenvedek.. De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

- Adj neki tanácsot. Ha nem hallgat rád, hadd tanítsa meg a balsorsa. - japán közmondás

A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #22 Dátum: 2012, 10 29, 21:56:32 »
Persze, hogy jól megleszünk.

Viszont mostmár irigykedem mindenkire akinek van Note2, várok a trés megjelenésre.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető le_vente

  • Hozzászólások: 1667
  • intoleráns robot, kukásdroid ;)
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Navigon, iGO, iGO Primo, Be On Road
  • PDA: Note II, SGS2, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Tab3 WiFi, Asus A636N, Samsung Galaxy Young - All Rooted
  • PDA ROM: [4.4.2][NI1]Dr.Ketan Custom ROMV12, Agni kernel
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #23 Dátum: 2012, 10 29, 22:42:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Persze, hogy jól megleszünk.

Viszont mostmár irigykedem mindenkire akinek van Note2, várok a trés megjelenésre.

Mikorra várható?

Én szürkét akartam mindenképp, de fehér lett, mert az volt 2 év Samu garival, nem tudtam ellenállni.
- Azt mondják, elmebajban szenvedek.. De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

- Adj neki tanácsot. Ha nem hallgat rád, hadd tanítsa meg a balsorsa. - japán közmondás

A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Off Topik
« Reply #24 Dátum: 2012, 10 29, 22:42:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Tehát bár értem és elfogadom, amit írsz, kicsit mosolyogtató, hogy pont te írod. De fátylat a múltra, nagyon jó a kütyü és csak ez számítson tehát ezentúl!  :ok:
Én megpróbálok nagyon, nagyon sokáig higgadt maradni... pont a régi időkben fölöslegesen vívott csatáim miatt... de ha a zsebemben már kinyílt a bicska, úgy már elég nehéz meghajolni...  (különben tökön bököm magam) ;)
Láttál volna 25-30 évvel ezelőtt!  :D
Ezért is szóltam így fentebb hozzád, mert már tudom, hogy sem harcban, sem vitában nem egyenlő a győzelem az igazsággal... de amíg a harcban a győzelem a legfontosabb, addig a vitában az igazság keresése!... amikor a földbe döngölés egy beszélgetés stílusa, ott már nem fog senki igazságra találni, tehát teljesen értelmetlenné válik...
Na azt hiszem erre az évre már elég bölcsességet írtam... jobban jár mindenki ha itt hagyom abba!
Viva Note 2!