2024, 03 29, 06:55:08

Szerző Téma: HTC One S - Általános beszélgetés  (Megtekintve 71326 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Legenden

  • Hozzászólások: 297
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 7 - Galaxy S Advance - Galaxy Young N
  • PDA ROM: CyanogenMod 11
Re: HTC One S - Általános beszélgetés
« Reply #25 Dátum: 2013, 02 04, 18:51:50 »

Cid 032 jb update

HTC Sensation - Albinoman CM10.1 - Sultan Kernel


Nem elérhető Murmucka

  • Hozzászólások: 290
  • Navigáció / Navigation: iGo Primo 9
  • PDA: Samsung Galaxy S6 edge
  • PDA ROM: Gyári 5.1
Re: HTC One S - Általános beszélgetés
« Reply #26 Dátum: 2013, 02 07, 09:09:43 »
használ valaki itt még gyári JB 4.1.1 romot?
Elég nagy problémák vannak az akksi élettartammal. Standby állapotban is fogy, 12 óra után, alig használva 30-40% marad csak :(
Frissen telepített JB volt, factory resettel.
Nokia 3210 > Nokia 3310 > Nokia 6610 > Nokia 6230 > Nokia 6500C > Nokia 6700C > HTC Desire > HTC Sensation XE > HTC One S > HTC One M7 > HTC One M8 > Samsung Galaxy S6 edge

Nem elérhető saxxer

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: htc one s
  • PDA ROM: android
Re: HTC One S - Általános beszélgetés
« Reply #27 Dátum: 2013, 02 11, 22:52:12 »
hello mindenki

hozzámkerült egy htc one v telefon, tudom, nem erről szól a topik, de hátha tudtok segíteni. . bekapcsolás után ezt írja ki: "This build is for development purposes only. Do not distribute outside of HTC without HTC's written permission. Failure to comply may lead to legal action."

power+volume down billentyűkre behozza boot menüt, majd lefut valami ellenőrzés:
"pk76diag.zip
no img
pk76diag.nbh
no img or wrong img
pk76img.zip
no img
pk76img.nbh
no img or wrong img
pk76img.tar
no img
pk76img.aes
no img
pk76img.enc
no img"

majd bejön a fastboot, recovery stb.
clockworkmod recovery jön be utána, de én nem nagyon értek hozzá. valaki tudna segíteni lépésről lépésre, hogy hogyan tudnám az eredeti gyári állapotot visszaállítani? előre is köszönöm

Nem elérhető Murmucka

  • Hozzászólások: 290
  • Navigáció / Navigation: iGo Primo 9
  • PDA: Samsung Galaxy S6 edge
  • PDA ROM: Gyári 5.1
Re: HTC One S - Általános beszélgetés
« Reply #28 Dátum: 2013, 02 12, 12:21:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hello mindenki

hozzámkerült egy htc one v telefon, tudom, nem erről szól a topik, de hátha tudtok segíteni. . bekapcsolás után ezt írja ki: "This build is for development purposes only. Do not distribute outside of HTC without HTC's written permission. Failure to comply may lead to legal action."

power+volume down billentyűkre behozza boot menüt, majd lefut valami ellenőrzés:
"pk76diag.zip
no img
pk76diag.nbh
no img or wrong img
pk76img.zip
no img
pk76img.nbh
no img or wrong img
pk76img.tar
no img
pk76img.aes
no img
pk76img.enc
no img"

majd bejön a fastboot, recovery stb.
clockworkmod recovery jön be utána, de én nem nagyon értek hozzá. valaki tudna segíteni lépésről lépésre, hogy hogyan tudnám az eredeti gyári állapotot visszaállítani? előre is köszönöm
kinyitották a bootloadert, és felraktak nem gyári recovery-t.
Egy gyáru ruu telepítővel vissza tudod állítani a gyári állapotot. Előtte a bootloadert zárd vissza, a recovery az ruu-val felül fog íródni gyárira. Viszont azt nem fogod tudni eltüntetni, hogy nyitva volt a bootloader, mert belépve a relocked felirat mindig ott lesz.
Nokia 3210 > Nokia 3310 > Nokia 6610 > Nokia 6230 > Nokia 6500C > Nokia 6700C > HTC Desire > HTC Sensation XE > HTC One S > HTC One M7 > HTC One M8 > Samsung Galaxy S6 edge

Nem elérhető saxxer

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: htc one s
  • PDA ROM: android
Re: HTC One S - Általános beszélgetés
« Reply #29 Dátum: 2013, 02 12, 13:24:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
kinyitották a bootloadert, és felraktak nem gyári recovery-t.
Egy gyáru ruu telepítővel vissza tudod állítani a gyári állapotot. Előtte a bootloadert zárd vissza, a recovery az ruu-val felül fog íródni gyárira. Viszont azt nem fogod tudni eltüntetni, hogy nyitva volt a bootloader, mert belépve a relocked felirat mindig ott lesz.

köszi a választ. olyan gyári ruu-t honnan tudok szerezni? illetve hogyan tudom cwm-ben visszazárni a recovery-t? és ez a két lépés után működni fog a telefon? ne haragudj, de nem csináltam ilyet sosem.

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: HTC One S - Általános beszélgetés
« Reply #30 Dátum: 2013, 02 12, 13:49:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
köszi a választ. olyan gyári ruu-t honnan tudok szerezni? illetve hogyan tudom cwm-ben visszazárni a recovery-t? és ez a két lépés után működni fog a telefon? ne haragudj, de nem csináltam ilyet sosem.
Nem recoveryben, hanem bootloader-módban kell visszazárni, fastboot parancssorból:
fastboot oem lock
Utána futtatod pc-ről a CID-dnek megfelelő RUU-t és kész.

Nem elérhető saxxer

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: htc one s
  • PDA ROM: android
Re: HTC One S - Általános beszélgetés
« Reply #31 Dátum: 2013, 02 12, 13:59:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem recoveryben, hanem bootloader-módban kell visszazárni, fastboot parancssorból:
fastboot oem lock
Utána futtatod pc-ről a CID-dnek megfelelő RUU-t és kész.

köszönöm a gyors választ, viszont tényleg nem vagyok nagyon otthon a rootolgatásokban és egyéb mókolgatásokban, ezért ha kifejted, hogy mi az a CID és RUU, illetve honnan tudok letölteni, megnézni stb? ne haragudj, és köszönöm előre is.

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: HTC One S - Általános beszélgetés
« Reply #32 Dátum: 2013, 02 12, 14:19:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
köszönöm a gyors választ, viszont tényleg nem vagyok nagyon otthon a rootolgatásokban és egyéb mókolgatásokban, ezért ha kifejted, hogy mi az a CID és RUU, illetve honnan tudok letölteni, megnézni stb? ne haragudj, és köszönöm előre is.
A CID a készüléked régiókódja, azért fontos, mert a gyári szoftvertelepítő alkalmazások(RUU-k) is CID-specifikusak.
A GooglePlay-ről szedd le a CID-Getter alkalmazást, azzal meg tudod nézni.
A többit utána... ;)

Nem elérhető saxxer

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: htc one s
  • PDA ROM: android
Re: HTC One S - Általános beszélgetés
« Reply #33 Dátum: 2013, 02 12, 15:28:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A CID a készüléked régiókódja, azért fontos, mert a gyári szoftvertelepítő alkalmazások(RUU-k) is CID-specifikusak.
A GooglePlay-ről szedd le a CID-Getter alkalmazást, azzal meg tudod nézni.
A többit utána... ;)

köszi. hát, remélem ez a CID rajta van a készülék dobozás, mert a telefont nem lehet elindítani :). a ruu-t honnan tudom letölteni? Mert eddig nem nagyon találtam.

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: HTC One S - Általános beszélgetés
« Reply #34 Dátum: 2013, 02 12, 16:08:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
köszi. hát, remélem ez a CID rajta van a készülék dobozás, mert a telefont nem lehet elindítani :). a ruu-t honnan tudom letölteni? Mert eddig nem nagyon találtam.
Szedd le ezt:You are not allowed to view links. Register or Login, és csomagold ki a pc-re egy tetszőleges mappába(célszerűen C:/Fastboot). Még ne kösd össze a kszüléket a pc-vel!
Ha jól értettem, akkor bekapcsoláskor a bootloader indul el. És ha PK76IMG fájlokat keres-és nyilván nem talál-, akkor ez a bootloader hboot módja.Ha ilyenkor megnyomod a bekapcsoló gombot, akkor fastboot módba vált.Most kösd össze a készüléket a pc-vel.Látni kell egy piros sort:FASTBOOT USB valahol középen. Megvan?
Nyisd meg a Win Intézőt, keresd meg a Fastboot mappát, SHIFT+jobb klikk a mappára>Parancsablak nyitása itt.
A parancssorba írd be ezt:
Kód: You are not allowed to view links. Register or Login
fastboot getvar cidKi fogja írni a CID-t.

Ha már bootloaderben vagy, nézd meg, hogy mi van a legfelső sorban( Unlocked/Relocked,S-ON/S-OFF...).
Ha megvan, vagy elakadsz, írj!

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: HTC One S - Általános beszélgetés
« Reply #35 Dátum: 2013, 02 12, 16:23:33 »
Kéne a pontos szoftververzió is:
Kód: You are not allowed to view links. Register or Login
fastboot getvar mainver

Nem elérhető saxxer

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: htc one s
  • PDA ROM: android
Re: HTC One S - Általános beszélgetés
« Reply #36 Dátum: 2013, 02 12, 18:35:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szedd le ezt:You are not allowed to view links. Register or Login, és csomagold ki a pc-re egy tetszőleges mappába(célszerűen C:/Fastboot). Még ne kösd össze a kszüléket a pc-vel!
Ha jól értettem, akkor bekapcsoláskor a bootloader indul el. És ha PK76IMG fájlokat keres-és nyilván nem talál-, akkor ez a bootloader hboot módja.Ha ilyenkor megnyomod a bekapcsoló gombot, akkor fastboot módba vált.Most kösd össze a készüléket a pc-vel.Látni kell egy piros sort:FASTBOOT USB valahol középen. Megvan?
Nyisd meg a Win Intézőt, keresd meg a Fastboot mappát, SHIFT+jobb klikk a mappára>Parancsablak nyitása itt.
A parancssorba írd be ezt:
Kód: You are not allowed to view links. Register or Login
fastboot getvar cidKi fogja írni a CID-t.

Ha már bootloaderben vagy, nézd meg, hogy mi van a legfelső sorban( Unlocked/Relocked,S-ON/S-OFF...).
Ha megvan, vagy elakadsz, írj!

most értem haza. egyelőre szivat, és csak a clockworkmod recovery indul el, nem tudom behozni ahol ki lehet választani a fastboot-ot

Nem elérhető saxxer

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: htc one s
  • PDA ROM: android
Re: HTC One S - Általános beszélgetés
« Reply #37 Dátum: 2013, 02 12, 18:49:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szedd le ezt:You are not allowed to view links. Register or Login, és csomagold ki a pc-re egy tetszőleges mappába(célszerűen C:/Fastboot). Még ne kösd össze a kszüléket a pc-vel!
Ha jól értettem, akkor bekapcsoláskor a bootloader indul el. És ha PK76IMG fájlokat keres-és nyilván nem talál-, akkor ez a bootloader hboot módja.Ha ilyenkor megnyomod a bekapcsoló gombot, akkor fastboot módba vált.Most kösd össze a készüléket a pc-vel.Látni kell egy piros sort:FASTBOOT USB valahol középen. Megvan?
Nyisd meg a Win Intézőt, keresd meg a Fastboot mappát, SHIFT+jobb klikk a mappára>Parancsablak nyitása itt.
A parancssorba írd be ezt:
Kód: You are not allowed to view links. Register or Login
fastboot getvar cidKi fogja írni a CID-t.

Ha már bootloaderben vagy, nézd meg, hogy mi van a legfelső sorban( Unlocked/Relocked,S-ON/S-OFF...).
Ha megvan, vagy elakadsz, írj!

megvan, sikerült idáig eljutni. felső sor: PRIMOU PVT SHIPS-ON RL

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: HTC One S - Általános beszélgetés
« Reply #38 Dátum: 2013, 02 13, 20:00:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
megvan, sikerült idáig eljutni. felső sor: PRIMOU PVT SHIPS-ON RL
Locked/Unlocked/Relocked??? Ott van az is... ;)

Nem elérhető saxxer

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: htc one s
  • PDA ROM: android
Re: HTC One S - Általános beszélgetés
« Reply #39 Dátum: 2013, 02 13, 20:19:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Locked/Unlocked/Relocked??? Ott van az is... ;)

szóval, igen, cid megvan, mainver után nem irt semmit, és unlocked van legfelül

Nem elérhető Murmucka

  • Hozzászólások: 290
  • Navigáció / Navigation: iGo Primo 9
  • PDA: Samsung Galaxy S6 edge
  • PDA ROM: Gyári 5.1
Re: HTC One S - Általános beszélgetés
« Reply #40 Dátum: 2013, 02 14, 08:53:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
szóval, igen, cid megvan, mainver után nem irt semmit, és unlocked van legfelül
és mi a cid? ami meglett? :)

You are not allowed to view links. Register or Login

töltsd le a programot, zárd vissza a bootloadert vele, RELOCKED státuszra kell váltania ha sikerül.
írd meg mi a CID, és keresünk linket RUU letöltéshez. Utána már csak azt kell lefuttatni, és gyári állapotú lesz a telefon -a relocked státuszt kivéve.
Nokia 3210 > Nokia 3310 > Nokia 6610 > Nokia 6230 > Nokia 6500C > Nokia 6700C > HTC Desire > HTC Sensation XE > HTC One S > HTC One M7 > HTC One M8 > Samsung Galaxy S6 edge

Nem elérhető Georgexy

  • Hozzászólások: 718
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan / BDW Team / Nokiaprogramok.hu
  • Navigáció / Navigation: Igo Primo WinCE / Igo Primo Android
  • PDA: Oppo Find 7 / Oppo R7 / HTC 10 / Wayteq 980BT
  • PDA ROM: Sense 8 / Nameless Find 7 / Color OS 2.1
Re: HTC One S - Általános beszélgetés
« Reply #41 Dátum: 2013, 02 15, 22:58:24 »
Sziasztok!

Szerintetek miért nem akar kommunikálni az asszony One S-e bootloaderben semmivel sem?
Hiába van Fastboot-ban és bármit írok be semmi nem történik. Csak waiting for device üzenetet kapom.
Nincs rootolva a vas egyébként de mint a cid lekérdezése vagy egy RUU telepítése sem működik. One S one Click-el OTA zip-et is próbáltam már fölrakni de ugyanaz. Még a zöldes HTC felirat is bejön de aztán semmi.  Bekapcsolva látja a gép.

Nem elérhető Georgexy

  • Hozzászólások: 718
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan / BDW Team / Nokiaprogramok.hu
  • Navigáció / Navigation: Igo Primo WinCE / Igo Primo Android
  • PDA: Oppo Find 7 / Oppo R7 / HTC 10 / Wayteq 980BT
  • PDA ROM: Sense 8 / Nameless Find 7 / Color OS 2.1
Re: HTC One S - Általános beszélgetés
« Reply #42 Dátum: 2013, 02 15, 23:45:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Szerintetek miért nem akar kommunikálni az asszony One S-e bootloaderben semmivel sem?
Hiába van Fastboot-ban és bármit írok be semmi nem történik. Csak waiting for device üzenetet kapom.
Nincs rootolva a vas egyébként de mint a cid lekérdezése vagy egy RUU telepítése sem működik. One S one Click-el OTA zip-et is próbáltam már fölrakni de ugyanaz. Még a zöldes HTC felirat is bejön de aztán semmi.  Bekapcsolva látja a gép.

Megvan.
Csak driverért kiáltott.

Nem elérhető pali78

  • Hozzászólások: 8
  • PDA: pocket loox 520n
  • PDA ROM: p22452-p919-v212
Re: HTC One S - Általános beszélgetés
« Reply #43 Dátum: 2013, 02 18, 03:35:39 »
Lehetséges lenne leszedni a vodás szoftvert és  gyárit feltenni helyette?
A bootloader unlock-olt, custom recovery van fent, és rootolt S4-es.

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: HTC One S - Általános beszélgetés
« Reply #44 Dátum: 2013, 02 18, 07:35:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lehetséges lenne leszedni a vodás szoftvert és  gyárit feltenni helyette?
A bootloader unlock-olt, custom recovery van fent, és rootolt S4-es.
S4-en igen.Át kell írni a CID-t függetlenre, You are not allowed to view links. Register or Loginvan róla a leírás.

Nem elérhető Murmucka

  • Hozzászólások: 290
  • Navigáció / Navigation: iGo Primo 9
  • PDA: Samsung Galaxy S6 edge
  • PDA ROM: Gyári 5.1
Re: HTC One S - Általános beszélgetés
« Reply #45 Dátum: 2013, 02 18, 15:27:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
S4-en igen.Át kell írni a CID-t függetlenre, You are not allowed to view links. Register or Loginvan róla a leírás.
csak infóként: rengetegen téglásították XDA-n a telefonjukat azzal, hogy superCID (11111111)-et írtak a telefonba, és úgy futtattak RUU-t! Sajnos úgy tűnik a One S ezt nem szereti.
Javasolt a HTC__032 használata, azzal nincs gond, és magyar is :)
Nokia 3210 > Nokia 3310 > Nokia 6610 > Nokia 6230 > Nokia 6500C > Nokia 6700C > HTC Desire > HTC Sensation XE > HTC One S > HTC One M7 > HTC One M8 > Samsung Galaxy S6 edge

Nem elérhető pali78

  • Hozzászólások: 8
  • PDA: pocket loox 520n
  • PDA ROM: p22452-p919-v212
Re: HTC One S - Általános beszélgetés
« Reply #46 Dátum: 2013, 02 18, 23:39:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
S4-en igen.Át kell írni a CID-t függetlenre, You are not allowed to view links. Register or Loginvan róla a leírás.
Köszönöm a választ! Sikerült a művelet Htc__001 Cid-vel, mostmár a frissítések is mennek.

Nem elérhető Foxlaci

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC One S
  • PDA ROM: 3.16.401.8
Re: HTC One S - Általános beszélgetés
« Reply #47 Dátum: 2013, 03 08, 15:52:27 »
Sziasztok.
Nekem a gyári 3.16.401.8 van a masinán.
Ez egy külföldi ,alapból magyar nyelvet nem ismerő változat . Kipróbáltam a lehetőségeket sajna semmilyen trükkel nem lehet belőle Magyar nyelvet kicsikarni. Megjegyzem a trükköket a htc telefonos ügyfélszolgálata mondta készségesen,meg is lepődtem.
Szóval ha rootolom most milyen rom-ot érdemes rátelepíteni vagy egy kelet eur lokalizációs gyári elérhető esetleg valahol ?

Nem elérhető Georgexy

  • Hozzászólások: 718
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan / BDW Team / Nokiaprogramok.hu
  • Navigáció / Navigation: Igo Primo WinCE / Igo Primo Android
  • PDA: Oppo Find 7 / Oppo R7 / HTC 10 / Wayteq 980BT
  • PDA ROM: Sense 8 / Nameless Find 7 / Color OS 2.1
Re: HTC One S - Általános beszélgetés
« Reply #48 Dátum: 2013, 03 08, 23:32:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.
Nekem a gyári 3.16.401.8 van a masinán.
Ez egy külföldi ,alapból magyar nyelvet nem ismerő változat . Kipróbáltam a lehetőségeket sajna semmilyen trükkel nem lehet belőle Magyar nyelvet kicsikarni. Megjegyzem a trükköket a htc telefonos ügyfélszolgálata mondta készségesen,meg is lepődtem.
Szóval ha rootolom most milyen rom-ot érdemes rátelepíteni vagy egy kelet eur lokalizációs gyári elérhető esetleg valahol ?

Szia!

Elősször is mi a CID-ed és milyen proci van benne? S4 vagy S3?
Másodszor, van 3 lehetőséged:
1, bootlader nyitás nélkül root nélkül fölraksz egy morelocale2 nevű programot és magyar lesz.
2, nyitsz és fölrakhatod a neked tesző romot és persze ami kompatibilis a telefonoddal. Viper, Luxdroid, vagy trickdroid...stb
3, Ha S3-as vagy akkor van egy használható ámbár teljesen gyári JB 4.1.1-es romom hozzá. Hátránya, hogy amíg ki nem jön a hivatalos addig csak ezt tudod használni. Új a firmware ezért nem megy rá más emiatt. Viszont stabil és gyors. Ehhez is kell a bootloader nyitás.

Sóval melyiket választod?
Azt leírom neked.

Üdv.

Nem elérhető Foxlaci

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC One S
  • PDA ROM: 3.16.401.8
Re: HTC One S - Általános beszélgetés
« Reply #49 Dátum: 2013, 03 09, 21:41:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

Elősször is mi a CID-ed és milyen proci van benne? S4 vagy S3?
Másodszor, van 3 lehetőséged:
1, bootlader nyitás nélkül root nélkül fölraksz egy morelocale2 nevű programot és magyar lesz.
2, nyitsz és fölrakhatod a neked tesző romot és persze ami kompatibilis a telefonoddal. Viper, Luxdroid, vagy trickdroid...stb
3, Ha S3-as vagy akkor van egy használható ámbár teljesen gyári JB 4.1.1-es romom hozzá. Hátránya, hogy amíg ki nem jön a hivatalos addig csak ezt tudod használni. Új a firmware ezért nem megy rá más emiatt. Viszont stabil és gyors. Ehhez is kell a bootloader nyitás.

Sóval melyiket választod?
Azt leírom neked.

Üdv.



Szia .
A cid HTC_203
A proci 1.5 ghz szóval S4 .
Próbáltam egy ruu-t feltenni ami europai de nem segített semmit.
Gond a rom többi részével is lehet mert a telefon tárolóra nem tudok telepíteni semmit . Egész egyszerüen az app menüben azt mondja nincs elérhető tárhely .Ha tc vel felmásolok valamit az meg pl zene vagy video azt le tudom játszni de alkalmazások nem telepíthetők. ill ha számtógépre dugom akkor nemtudom kiválasztani ,hogy miként kezelje a laptopom.
szóval inkább feltelepítenék vlami ruu-t ami rendben van még akkor is ha nem a legújabb.
ezen a téren kezdő vagyok ha írod részletesen légyszíves.
üdv.