2024, 03 29, 15:07:57
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Galaxy Note 2 (N7100) - Tartozékok  (Megtekintve 121319 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető k5.20

  • Hozzászólások: 1249
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tartozékok
« Reply #50 Dátum: 2012, 11 20, 12:11:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valahol láttam (a neten) olyan autós mobiltartót, ami valami speckó anyagből készült és rá lehetett ragasztani, cuppantani a készüléket... Erről tudtok valamit? Milyen, biztonságos-e stb.

Ha szilikon tokot rakok a telóra, van olyan autós tartó, amibe így is bele lehet rakni? Van töltővel egybeépített autós mobiltartó, érdemes olyat venni?

OFF. A másik fórumon épp ma linkeltem/ünk néhányat ott nézz szét. ON

A pda-s korszak elején mindig megvettem a típus-specifikus tartót. Sok pénzem bánta...
Aztán hallgattam azokra - ha jól emlékszem Sharp volt - akik az univerzális tartókat ajánlották.
Igen, nem olyan szépek talán mint egy testre-szabott bölcső, de csak egyszer kell érte fizetni - akkor is jóval kevesebbet, mint egy gyáriért - és hosszú évek óta teszi a dolgát, ha jól emlékszem a harmadik készüléket szolgálva.

Ragadós lapom van, (Nano pad, ha ezt keresed) de nem használom, mert már a Note1 hátlapját is mindig leszedte...a Note2-é meg sokkal simább, tehát még jobban ragadna hozzá.


LG V10 (H960A) 32 GB - 4GB RAM

Nem elérhető Bala

  • Hozzászólások: 1693
  • Nem: Férfi
  • PDA: SM-N960F DS 512GB
  • PDA ROM: N960FXXU2ARL2
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tartozékok
« Reply #51 Dátum: 2012, 11 20, 12:18:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Görgess feljebb pár hsz-t és találsz ott két linket is. ;)
Vajon melyikbe fér bele ezzel: You are not allowed to view links. Register or Login  :hmm:

Nem elérhető lasvegas

  • Hozzászólások: 272
  • PDA: Samsung Galaxy Note 2 GT-N7100
  • PDA ROM: 4.1.1 XXALJ3
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tartozékok
« Reply #52 Dátum: 2012, 11 20, 12:32:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Vajon melyikbe fér bele ezzel: You are not allowed to view links. Register or Login  :hmm:
ebbe biztosan tapasztalat  :D
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető prebuds

  • Hozzászólások: 316
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 2
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tartozékok
« Reply #53 Dátum: 2012, 11 20, 14:52:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
OFF. A másik fórumon épp ma linkeltem/ünk néhányat ott nézz szét. ON

A pda-s korszak elején mindig megvettem a típus-specifikus tartót. Sok pénzem bánta...
Aztán hallgattam azokra - ha jól emlékszem Sharp volt - akik az univerzális tartókat ajánlották.
Igen, nem olyan szépek talán mint egy testre-szabott bölcső, de csak egyszer kell érte fizetni - akkor is jóval kevesebbet, mint egy gyáriért - és hosszú évek óta teszi a dolgát, ha jól emlékszem a harmadik készüléket szolgálva.

Ragadós lapom van, (Nano pad, ha ezt keresed) de nem használom, mert már a Note1 hátlapját is mindig leszedte...a Note2-é meg sokkal simább, tehát még jobban ragadna hozzá.

köszi, a nano padra gondoltam, igen!

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tartozékok
« Reply #54 Dátum: 2012, 11 20, 19:39:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
köszi, a nano padra gondoltam, igen!
Én nanopadokat használok és igaz, hogy a Note1-ét sokszor leszedte, de most azt veszem észre, hogy a Note2-é sokkal erősebben patent!... ezt nem tépkedi le... :hmm: :)

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tartozékok
« Reply #55 Dátum: 2012, 11 20, 19:48:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én nanopadokat használok és igaz, hogy a Note1-ét sokszor leszedte, de most azt veszem észre, hogy a Note2-é sokkal erősebben patent!... ezt nem tépkedi le... :hmm: :)


Lemaradtam... mióta van meg a Note 2?

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tartozékok
« Reply #56 Dátum: 2012, 11 20, 20:09:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Lemaradtam... mióta van meg a Note 2?
Délutánóta... :D

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tartozékok
« Reply #57 Dátum: 2012, 11 20, 20:14:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Délutánóta... :D

Közben már láttam a másik témában. :)

Nem elérhető prebuds

  • Hozzászólások: 316
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 2
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tartozékok
« Reply #58 Dátum: 2012, 11 21, 14:11:41 »
Ma megjött a Brando fóliám ( You are not allowed to view links. Register or Login ) és a tőlük rendelt tokom (You are not allowed to view links. Register or Login)

A telóm kb. 2 hete van meg, valami elmondhatatlanul vigyáztam rá, és most, ahogy a lámpa fényénél tisztogattam a húde censored jó karcálló kijelzőt, ami ugye Gorilla Glass, ráadásul a 2-es típus, és hát youtubeon is van videó, hogy nem tudták karcolni csavarhúzóval - no, mindezek ellenére bizony rákerült 2 db félcentis hajszálkarc a kijelzőre :( Most, hogy a fólia rajta van, már nem látszik, de iszonyat mérges vagyok, hogy egy ilyen jó üvegre rákerült 2 karc, miközben még a puszta asztalra sem raktam le soha... Úgyhogy ennyit arról a kérdésről, kell-e rá fólia... Nekem egyébként a toll gyanús, anno Samsung Omnián is sok használat után derült ki, hogy a műanyag toll bizony szépen összekarcolja a kijelzőt. A brando fólia tökéletesen illeszkedik, nem hajlik fel!

Ami a tokot illeti, halál gagyira számítottam, gondoltam csak kipróbálom.
+ tökéletesen illeszkedik, nagyon vékony, alig nagyítja meg a telót és mindenütt védi
+ oldalán recés, nagyon jó érzés megfogni
+ sokkal jobban néz ki élőben, mint a képen - hátul félig áttetsző az egész, a Samsung felirat is látszódik teljesen (bár a képen ez valamiért pont ellenkezőleg néz ki)

- kicsit fura a hangerő gombokat nyomni szilikonon keresztül
- a hátsó rész nagyobbik fele, a mattabb rész nagyon csúszós :( Legalábbis puszta kézzel, kesztyűben pont fordítva viselkedik (én olyan kesztyűt használok télen, aminek az utolsó ujjpercei le vannak vágva, ezért tudok tapizni)

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tartozékok
« Reply #59 Dátum: 2012, 11 21, 20:23:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ma megjött a Brando fóliám ( You are not allowed to view links. Register or Login ) és a tőlük rendelt tokom (You are not allowed to view links. Register or Login)

A telóm kb. 2 hete van meg, valami elmondhatatlanul vigyáztam rá, és most, ahogy a lámpa fényénél tisztogattam a húde censored jó karcálló kijelzőt, ami ugye Gorilla Glass, ráadásul a 2-es típus, és hát youtubeon is van videó, hogy nem tudták karcolni csavarhúzóval - no, mindezek ellenére bizony rákerült 2 db félcentis hajszálkarc a kijelzőre :( Most, hogy a fólia rajta van, már nem látszik, de iszonyat mérges vagyok, hogy egy ilyen jó üvegre rákerült 2 karc, miközben még a puszta asztalra sem raktam le soha... Úgyhogy ennyit arról a kérdésről, kell-e rá fólia... Nekem egyébként a toll gyanús, anno Samsung Omnián is sok használat után derült ki, hogy a műanyag toll bizony szépen összekarcolja a kijelzőt. A brando fólia tökéletesen illeszkedik, nem hajlik fel!

Ami a tokot illeti, halál gagyira számítottam, gondoltam csak kipróbálom.
+ tökéletesen illeszkedik, nagyon vékony, alig nagyítja meg a telót és mindenütt védi
+ oldalán recés, nagyon jó érzés megfogni
+ sokkal jobban néz ki élőben, mint a képen - hátul félig áttetsző az egész, a Samsung felirat is látszódik teljesen (bár a képen ez valamiért pont ellenkezőleg néz ki)

- kicsit fura a hangerő gombokat nyomni szilikonon keresztül
- a hátsó rész nagyobbik fele, a mattabb rész nagyon csúszós :( Legalábbis puszta kézzel, kesztyűben pont fordítva viselkedik (én olyan kesztyűt használok télen, aminek az utolsó ujjpercei le vannak vágva, ezért tudok tapizni)

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. You are not allowed to view links. Register or Login
Nincsen olyan üveg amin ne lenne előbb utóbb minimum hajszálkarc.Ellenben van sok videó ami ennek az ellenkezőjét mutatja.Talán ha kristályból lenne .....

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-N7000-ről


Nem elérhető Bala

  • Hozzászólások: 1693
  • Nem: Férfi
  • PDA: SM-N960F DS 512GB
  • PDA ROM: N960FXXU2ARL2
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tartozékok
« Reply #60 Dátum: 2012, 11 21, 20:32:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ma megjött a Brando fóliám ( You are not allowed to view links. Register or Login ) és a tőlük rendelt tokom (You are not allowed to view links. Register or Login)

A telóm kb. 2 hete van meg, valami elmondhatatlanul vigyáztam rá, és most, ahogy a lámpa fényénél tisztogattam a húde censored jó karcálló kijelzőt, ami ugye Gorilla Glass, ráadásul a 2-es típus, és hát youtubeon is van videó, hogy nem tudták karcolni csavarhúzóval - no, mindezek ellenére bizony rákerült 2 db félcentis hajszálkarc a kijelzőre :( Most, hogy a fólia rajta van, már nem látszik, de iszonyat mérges vagyok, hogy egy ilyen jó üvegre rákerült 2 karc, miközben még a puszta asztalra sem raktam le soha... Úgyhogy ennyit arról a kérdésről, kell-e rá fólia... Nekem egyébként a toll gyanús, anno Samsung Omnián is sok használat után derült ki, hogy a műanyag toll bizony szépen összekarcolja a kijelzőt. A brando fólia tökéletesen illeszkedik, nem hajlik fel!

Ami a tokot illeti, halál gagyira számítottam, gondoltam csak kipróbálom.
+ tökéletesen illeszkedik, nagyon vékony, alig nagyítja meg a telót és mindenütt védi
+ oldalán recés, nagyon jó érzés megfogni
+ sokkal jobban néz ki élőben, mint a képen - hátul félig áttetsző az egész, a Samsung felirat is látszódik teljesen (bár a képen ez valamiért pont ellenkezőleg néz ki)

- kicsit fura a hangerő gombokat nyomni szilikonon keresztül
- a hátsó rész nagyobbik fele, a mattabb rész nagyon csúszós :( Legalábbis puszta kézzel, kesztyűben pont fordítva viselkedik (én olyan kesztyűt használok télen, aminek az utolsó ujjpercei le vannak vágva, ezért tudok tapizni)

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. You are not allowed to view links. Register or Login
A brando fólia jó bizony nagyon, az s-line-os szilikon tok egész jó, nekem S2-őn volt ilyen, csak nem békéltem meg a gombokkal, ezért ezen már ilyen van: You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető matis12

  • Hozzászólások: 278
  • PDA: Samsung Galaxy S6 Edge/Samsung Note 10.1
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tartozékok
« Reply #61 Dátum: 2012, 11 21, 20:42:39 »
Én ilyet használok: You are not allowed to view links. Register or Login
Nagyon jó minőségű,a hátulján lévő minta miatt pedig abszolút csúszás mentes. A legtöbb ember aki meglátja egyből azt kérdezi,hogy nem láttam-e ilyet az ő telefonjára is. Ez azért sok mindent el árul.
Helo. Van ez a játék,te döntesz....

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tartozékok
« Reply #62 Dátum: 2012, 11 21, 22:12:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én ilyet használok: You are not allowed to view links. Register or Login
Nagyon jó minőségű,a hátulján lévő minta miatt pedig abszolút csúszás mentes. A legtöbb ember aki meglátja egyből azt kérdezi,hogy nem láttam-e ilyet az ő telefonjára is. Ez azért sok mindent el árul.

Ez tetszik. :)

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-P6800-ről

Nem elérhető prebuds

  • Hozzászólások: 316
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 2
Re: Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tartozékok
« Reply #63 Dátum: 2012, 11 22, 18:02:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez tetszik. :)

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-P6800-ről

Jó, csak pont az a baj, hogy nem védi körben a keretet, tehát félmegoldás.

Tudtok olyan tokot ajánlani, amibe be tudom rakni ugy a telot, hogy rajta van a vékony szilikontok? Néha megyek olyan helyekre, ahol még jobban szeretném védeni (a kijelzőt is), tehát beleraknám valamibe. A sima, felülről becsusszantos kis gyári tok sajnos így már szűk. Ilyesmire gondoltam más színben, meg nagyobb méretben esetleg: You are not allowed to view links. Register or Login


Nem elérhető Ferenc

  • Hozzászólások: 70
  • PDA: Samsung Note ll
  • PDA ROM: PhoeniX Rom v17.0
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tartozékok
« Reply #64 Dátum: 2012, 11 26, 18:35:40 »
Nemrég vettem egy Sony Liveview-t, mert leárazták, de nagyon. Gondoltam, néha letehetem a telefont és ez a ketyere majd jelez ha hívást kapok vagy SMS-t, vagy levelet. De van egy kis gond. Ha hatóterületen kívülre megyek, akkor erről nem kapok értesítést, és ha visszatérek, akkor a párosítást, meg kell csinálnom minden alkalommal, mert ezt nem teszi automatikusan. Szóval ez nem jött be. Nincs a valakinek már tapasztalata ilyennel? Meg lehet ezt oldani esetleg?
Köszönettel
Ferenc
 

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tartozékok
« Reply #65 Dátum: 2012, 11 26, 19:40:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nemrég vettem egy Sony Liveview-t, mert leárazták, de nagyon. Gondoltam, néha letehetem a telefont és ez a ketyere majd jelez ha hívást kapok vagy SMS-t, vagy levelet. De van egy kis gond. Ha hatóterületen kívülre megyek, akkor erről nem kapok értesítést, és ha visszatérek, akkor a párosítást, meg kell csinálnom minden alkalommal, mert ezt nem teszi automatikusan. Szóval ez nem jött be. Nincs a valakinek már tapasztalata ilyennel? Meg lehet ezt oldani esetleg?
Köszönettel
Ferenc
 
GS II-nel uez volt a bibije.El is adtam.  :(
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tartozékok
« Reply #66 Dátum: 2012, 11 27, 19:31:42 »
Nekem ma megjött ez a kijelző védő: You are not allowed to view links. Register or Login

Azt kell mondjam kegyetlen jó minőség, egyetlen szépség hibája van, hogy az értesítés jelző ledet takarja, tehát oda nem tettek kis nyílást....ezt a napokban meg fogom oldani, mert az számomra fontos, de ezt leszámítva prémium minőség!
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tartozékok
« Reply #67 Dátum: 2012, 11 27, 23:34:10 »
Ezt a vízálló borítást hasznosnak tartom... egy-egy hosszabb motorozás közben nyugodtabban mennék bele a záporba, ha előtte egy ilyet tettem a telefonra... :ok:
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető uby40

  • Hozzászólások: 1488
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO/Sygic
  • PDA: N960F/DS+128GB SD CL10
  • PDA ROM: PIE
  • Skype: uby040
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tartozékok
« Reply #68 Dátum: 2012, 11 28, 16:00:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt a vízálló borítást hasznosnak tartom... egy-egy hosszabb motorozás közben nyugodtabban mennék bele a záporba, ha előtte egy ilyet tettem a telefonra... :ok:
You are not allowed to view links. Register or Login

Ez tényleg jónak tűnik, de szerinted hányszor lehet levenni, és újra felcibálni a készülékre?
Ez meg egy elegáns hátlap:
You are not allowed to view links. Register or Login
de úgy látom, hogy belül hiányzik az a két csatlakozó talp. Ha jól tudom akkor az antennáé ???
"Persze, hogy tudtam! Csak nem sejtettem!"

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tartozékok
« Reply #69 Dátum: 2012, 11 28, 16:13:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez tényleg jónak tűnik, de szerinted hányszor lehet levenni, és újra felcibálni a készülékre?
Ez meg egy elegáns hátlap:
You are not allowed to view links. Register or Login
de úgy látom, hogy belül hiányzik az a két csatlakozó talp. Ha jól tudom akkor az antennáé ???
Ilyenem van a Note-hoz, jól néz ki, de az első levételnél le is tört az egyik patent lába... :hmm:
Szerintem így már túl nehéz és merev!!... Jó az az eredeti hajlékony műanyag!!! Nem véletlenül olyan! ;)

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tartozékok
« Reply #70 Dátum: 2012, 11 28, 16:25:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez tényleg jónak tűnik, de szerinted hányszor lehet levenni, és újra felcibálni a készülékre?

Azt nem tudom.. de ki fogom próbálni, mert rendelek. :)
Ahogy nézem a csomagban 4db van... én úgy gondolom, hogy ezt akkor érdemes használni, mikor előre tudod, hogy előfordulhat szélsőséges körülmény... pl. esőben indulsz motorozni, vitorlázol, túrázol és látod, hogy jön a vihar és nem tudsz elbújni előle, stb...
Szóval nem mindennapi használatra gondolok, de persze jó lenne ha többször használható lenne.
Én pl. eddig ha zivatarban vagyok kénytelen motorozni, akkor félreállok egy kúthoz és egy előre bekészített plasztik szagyorba tekerem a telefont és az esőruha alatti dzseki belső zsebébe teszem... de van, hogy beázik az esőruha és tiszta víz vagyok alatta, de az eső után már nem tudom levenni az esőruhát, mert pillanatok alatt megfáznék, ezért van, hogy még órákat motorozok dunsztban... :)... no ilyenkor azért tör a frász, hogy a telefon mennyire van szárazon tartva épp... :)

Nem elérhető uby40

  • Hozzászólások: 1488
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO/Sygic
  • PDA: N960F/DS+128GB SD CL10
  • PDA ROM: PIE
  • Skype: uby040
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tartozékok
« Reply #71 Dátum: 2012, 11 28, 16:32:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt nem tudom.. de ki fogom próbálni, mert rendelek. :)
Ahogy nézem a csomagban 4db van... én úgy gondolom, hogy ezt akkor érdemes használni, mikor előre tudod, hogy előfordulhat szélsőséges körülmény... pl. esőben indulsz motorozni, vitorlázol, túrázol és látod, hogy jön a vihar és nem tudsz elbújni előle, stb...
Szóval nem mindennapi használatra gondolok, de persze jó lenne ha többször használható lenne.
Én pl. eddig ha zivatarban vagyok kénytelen motorozni, akkor félreállok egy kúthoz és egy előre bekészített plasztik szagyorba tekerem a telefont és az esőruha alatti dzseki belső zsebébe teszem... de van, hogy beázik az esőruha és tiszta víz vagyok alatta, de az eső után már nem tudom levenni az esőruhát, mert pillanatok alatt megfáznék, ezért van, hogy még órákat motorozok dunsztban... :)... no ilyenkor azért tör a frász, hogy a telefon mennyire van szárazon tartva épp... :)

Nekem a DHD-hoz volt egy kormányra szerelhető vízálló tok, gy a GPS is meg volt oldva. Sajnos a Note már nem fért bele, pedig még cipőkanállal is próbáltam :D Ezekhez a monstrumokhoz meg nem jut egy kínai eszébe, hogy gyárthatna hozzá  :'(
Pedig részemről nagyobb igény lenne rá mint erre:
You are not allowed to view links. Register or Login
 :D :D
"Persze, hogy tudtam! Csak nem sejtettem!"

Nem elérhető matis12

  • Hozzászólások: 278
  • PDA: Samsung Galaxy S6 Edge/Samsung Note 10.1
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tartozékok
« Reply #72 Dátum: 2012, 11 28, 16:50:48 »
Én 5 colosat használok a motoron. Itt tudod megnézni: You are not allowed to view links. Register or Login  az autós-motoros termékeken belül az autós-motoros tartóknál.
Valamiért nem tudtam közvetlenül a linket betenni.
Helo. Van ez a játék,te döntesz....

Nem elérhető uby40

  • Hozzászólások: 1488
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO/Sygic
  • PDA: N960F/DS+128GB SD CL10
  • PDA ROM: PIE
  • Skype: uby040
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tartozékok
« Reply #73 Dátum: 2012, 11 28, 17:07:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én 5 colosat használok a motoron. Itt tudod megnézni: You are not allowed to view links. Register or Login  az autós-motoros termékeken belül az autós-motoros tartóknál.
Valamiért nem tudtam közvetlenül a linket betenni.

Köszi!  :ok:
 Ilyen volt az enyém is csak a kisebb változat, mikor a Note-ot megvettem egy ideig vadásztam rá nagyobb méretben de lemondtam róla.
Úgy látszik nem vagyok naprakész  :oops:

szerk. Megnéztem ebay-en is, érdekes módon drágább mint itthon:
You are not allowed to view links. Register or Login
"Persze, hogy tudtam! Csak nem sejtettem!"

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tartozékok
« Reply #74 Dátum: 2012, 11 28, 20:41:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi!  :ok:
 Ilyen volt az enyém is csak a kisebb változat, mikor a Note-ot megvettem egy ideig vadásztam rá nagyobb méretben de lemondtam róla.
Úgy látszik nem vagyok naprakész  :oops:

szerk. Megnéztem ebay-en is, érdekes módon drágább mint itthon:
You are not allowed to view links. Register or Login
Mint említettem régebben, én a karomon hordom... legközelebb én is egy ilyet néztem ki magamnak, csak ezt is átalakítom majd úgy, hogy a karomra szerelhessem... :)
Egyébként van olcsóbb is...
You are not allowed to view links. Register or Login