2024, 03 29, 08:51:58
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Galaxy Note 2 (N7100) - Tapasztalatok  (Megtekintve 136212 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tapasztalatok
« Reply #1050 Dátum: 2014, 09 08, 19:31:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy kb nektek mennyit bír az akksitok? Régebben egész tűrhetően ment, majd elcsesződött a töltőm, vettem ebayen egy olcsó gagyit, ami még 1 hónap alatt ment el, (szervizben leosztottak h szétmehet tőle az akksim) azóta intéztem gyárit, evvel nincs probléma, de azóta ha éjszaka leveszem a töltőről a telót, reggelre alapból vagy 30% esik a töltöttsége, pedig hozzá sem nyúlok, wifi sem megy még energiatakarékos üzemmódban is van"elvileg". Lehet tényleg szétbarmolta a gagyi kínai töltő?

Ha csak egyszeri eset, ne törődj vele, nekem is volt ilyen! Ha rendszeres, akkor tényleg érdemes újat venni, azért nem megfizethetetlen. (Biztos semmilyen alkalmazás nem fut a háttérben? Esetleg próbáld meg repülő üzemmódba téve is...!) Nekem olyan gond jelentkezett, hogy ha ca. 50% alá esett, akkor szinte egy álló nap alatt sem tudta a telefonban feltölteni. Ha kivettem (közben betettem a tartalék akksit), akkor külső töltővel szépen feltöltöttem és utána visszatettem a vasba.

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tapasztalatok
« Reply #1051 Dátum: 2014, 09 08, 19:33:31 »
Ja...., most látom: 2014, 07 06  ajjjajjjj... :shock:

ennyi

Nem elérhető ist1

  • Hozzászólások: 31
  • Navigáció / Navigation: -
  • PDA: samsung omnia II gt-i8000
  • PDA ROM: NXXIL3/TMHIL3/BOIL1
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tapasztalatok
« Reply #1052 Dátum: 2014, 09 08, 22:54:20 »
Á köszi egyébként, jobb később mint soha. Amúgy azóta intéztem új gyái töltőt, ráadásul frissítettem is, most szokásosan csak 2 naponta kell kb tölteni. Amúgy direkt néztem anno h fut e bármi a háttérben, de akármit csináltam lemerült kb 12 óra alatt. Lényeg már működik.  :ok:

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tapasztalatok
« Reply #1053 Dátum: 2014, 09 09, 17:31:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Á köszi egyébként, jobb később mint soha. Amúgy azóta intéztem új gyái töltőt, ráadásul frissítettem is, most szokásosan csak 2 naponta kell kb tölteni. Amúgy direkt néztem anno h fut e bármi a háttérben, de akármit csináltam lemerült kb 12 óra alatt. Lényeg már működik.  :ok:

Na, akkor örülök, hogy sikerült! :-)
Egyébként a kábelek (sajna a gyári is) elég gagyik, könnyen megtörik/szakad bennük a szál és akkor már nem tölt rendesen. :-(
A két nap meg nagyon sok, nálam még sohasem bírta addig, még újkorában sem.

A magam részéről már várom a Note4-et, na annak az aksija vmi csoda lesz. (Legalábbis a beharangozó szerint.)