2024, 04 18, 05:07:19
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Galaxy Note 2 (N7100) - Tapasztalatok  (Megtekintve 137265 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tapasztalatok
« Reply #700 Dátum: 2013, 02 10, 18:35:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát a CM romok biztos jók azoknak akik a verziószám bűvöletben élnek, de én még nem találkoztam valóban jó CM rommal az SGS-SGS2-Note-Note2 vonalon, mindegyik kompromisszumos megoldás volt a gyári rendszerhez képest, hol ez, hol az nem ment benne.
+1
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető Zack

  • Hozzászólások: 393
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung SM-N910C
  • PDA ROM: Xnote v3.2 + Ultimate Kernel v9
Re: Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tapasztalatok
« Reply #701 Dátum: 2013, 02 10, 18:58:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
+1

Csatlakozom ehhez a véleményezéshez én is.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-N7100-ről

You are not allowed to view links. Register or Login - Új és használt monitorok akciós áron! @@ You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető uby40

  • Hozzászólások: 1488
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO/Sygic
  • PDA: N960F/DS+128GB SD CL10
  • PDA ROM: PIE
  • Skype: uby040
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tapasztalatok
« Reply #702 Dátum: 2013, 02 10, 19:32:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Van olyan magát oly okosnak és tájékozottnak tartó, aki CM ROM-ot még nem is használt...  :taps: Hát, vicces... Főleg, mikor valamit kipróbál, nem jön be és ezután ő már tudója, hogy az sz.@.r, ahogy van, mert ő már tesztelte... egyszer, bakker....

A DHD-n szinte csak CM romot használtam, emlékszem reggelente azzal telt el pár perc, hogy jött-e rá frissítés? ...és hetente jött legalább három. Fejlesztették a fiúk rendesen, és mindig jobb lett egy kicsit  :ok: (vagy a plusz csak abból állt, hogy beleraktak egy új kínai nyelvjárást)
De... most a Note2-re való CM romok pont azt kakálják le ívben amiért megvettem. De lehet, hogy lemaradtam egy kicsit, és teljes értékűen kezelik az Spent  :hmm:
"Persze, hogy tudtam! Csak nem sejtettem!"

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tapasztalatok
« Reply #703 Dátum: 2013, 02 10, 19:54:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát a CM romok biztos jók azoknak akik a verziószám bűvöletben élnek, de én még nem találkoztam valóban jó CM rommal az SGS-SGS2-Note-Note2 vonalon, mindegyik kompromisszumos megoldás volt a gyári rendszerhez képest, hol ez, hol az nem ment benne.

Pedig az S2-n még jók voltak, azon még én is használtam, bár a gyári már elég erős lett. A Note óta már ez nem igaz. Ha a Note2-n menne rajta a kétablakos mód és teljesen támogatná a pen-t, akkor sem biztos, hogy jó lenne például az üzemidőben. Az viszont tuti, hogy mindenféle felesleges gyártói programtól mentes, nem kell foglalkozni a felesleg eltávolításával.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tapasztalatok
« Reply #704 Dátum: 2013, 02 10, 19:55:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A DHD-n szinte csak CM romot használtam, emlékszem reggelente azzal telt el pár perc, hogy jött-e rá frissítés? ...és hetente jött legalább három. Fejlesztették a fiúk rendesen, és mindig jobb lett egy kicsit  :ok: (vagy a plusz csak abból állt, hogy beleraktak egy új kínai nyelvjárást)
De... most a Note2-re való CM romok pont azt kakálják le ívben amiért megvettem. De lehet, hogy lemaradtam egy kicsit, és teljes értékűen kezelik az Spent  :hmm:

Nem kezeli teljesen, nem tudja a kétablakos módot és az exFat-et sem. Ezek miatt én már nem is érdeklődök, na meg ez a DM6 ROM annyira jó lett, hogy nem is érdekel más. :)

Nem elérhető mviktor

  • Hozzászólások: 2084
  • Nem: Férfi
  • Droidista :-)
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: S8 Plus
  • PDA ROM: Nougat U1AQF7
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tapasztalatok
« Reply #705 Dátum: 2013, 02 10, 19:56:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A DHD-n szinte csak CM romot használtam, emlékszem reggelente azzal telt el pár perc, hogy jött-e rá frissítés? ...és hetente jött legalább három. Fejlesztették a fiúk rendesen, és mindig jobb lett egy kicsit  :ok: (vagy a plusz csak abból állt, hogy beleraktak egy új kínai nyelvjárást)
De... most a Note2-re való CM romok pont azt kakálják le ívben amiért megvettem. De lehet, hogy lemaradtam egy kicsit, és teljes értékűen kezelik az Spent  :hmm:

Ugyan ez a véleményem....anno nagyon rég  :D még blade-t használtam és csak cm-et mert messze felülmúlta a gyári romot.Aztán s2-n párszor próbálkoztam,és mindig csalódás volt.Note2-őn meg sem próbálom mert valóban azokat a dolgokat venné el amiért megvettem. :hmm:
Lehet hogy a gólya hozott......de az ördög visz el.....

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tapasztalatok
« Reply #706 Dátum: 2013, 02 10, 20:00:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ugyan ez a véleményem....anno nagyon rég  :D még blade-t használtam és csak cm-et mert messze felülmúlta a gyári romot.Aztán s2-n párszor próbálkoztam,és mindig csalódás volt.Note2-őn meg sem próbálom mert valóban azokat a dolgokat venné el amiért megvettem. :hmm:
Erről beszéltem. Nem minden az oszlopdiagramok bűvöletében élni...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető TpS

  • Hozzászólások: 2445
  • PDA: Huawei Medipad X2
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tapasztalatok
« Reply #707 Dátum: 2013, 02 10, 20:13:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Erről beszéltem. Nem minden az oszlopdiagramok bűvöletében élni...
Még soha egy telefonomra nem futtattam ezeket a teszteket, mert nekem semmit sem jelentenek a számok. Az érzet az ami számít, ha azzal elégedett vagyok, lehet tőlem akár negatív is a mérőszám.  :D

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tapasztalatok
« Reply #708 Dátum: 2013, 02 10, 20:16:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Még soha egy telefonomra nem futtattam ezeket a teszteket, mert nekem semmit sem jelentenek a számok. Az érzet az ami számít, ha azzal elégedett vagyok, lehet tőlem akár negatív is a mérőszám.  :D
Pontosan!
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető Red Devil

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: GT-N7100
  • PDA ROM: N7100XXDMB6
Re: Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tapasztalatok
« Reply #709 Dátum: 2013, 02 10, 21:38:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ugyan ez a véleményem....anno nagyon rég  :D még blade-t használtam és csak cm-et mert messze felülmúlta a gyári romot.Aztán s2-n párszor próbálkoztam,és mindig csalódás volt.Note2-őn meg sem próbálom mert valóban azokat a dolgokat venné el amiért megvettem. :hmm:
Anno èn is X10 el hetente romoltam, heckeltem, volt nagyon sok dolog a főzött romokban ami tetszett, de mindig volt sok bosszantó dolog is bennük. Már töbször elgondolkodtam  Note2-nèl is, hogy akkor most felrakok egy romot, aztán felteszem a kérdést magamban, de mièrt is akarom felrakni? Mi az ami jobb lesz tőle, mi az ami ebbe nem jó? És mindig rá kell döbbennem, hogy nincs miért felraknom egy főzeléket, ez ìgy jó ahogy van! (Eddig)

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-N7100-ről

Nem elérhető le_vente

  • Hozzászólások: 1667
  • intoleráns robot, kukásdroid ;)
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Navigon, iGO, iGO Primo, Be On Road
  • PDA: Note II, SGS2, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Tab3 WiFi, Asus A636N, Samsung Galaxy Young - All Rooted
  • PDA ROM: [4.4.2][NI1]Dr.Ketan Custom ROMV12, Agni kernel
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tapasztalatok
« Reply #710 Dátum: 2013, 02 10, 21:40:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem kezeli teljesen, nem tudja a kétablakos módot és az exFat-et sem. Ezek miatt én már nem is érdeklődök, na meg ez a DM6 ROM annyira jó lett, hogy nem is érdekel más. :)


Én viszont érdeklődöm, ha lesz rá időm, hosszabban is előveszem akár a CM alapúakat is.

Aki ennyi idő alatt Note II-re tökéletes CM ROM hiányában már tudja, hogy nem is lesz jó, annak lengetem a kalapom.

S2-re meg igen komolyak voltak, no meg még jó pár készülékre.


Az viszont nagyon igaz, hogy a gyáriak most nagyon jók, de mikor voltak rosszak?


Kérdés, miért nincsenek a hiányolt dolgok CM-en? Forráskódok, driverek megvannak? Addig ugye...
- Azt mondják, elmebajban szenvedek.. De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

- Adj neki tanácsot. Ha nem hallgat rád, hadd tanítsa meg a balsorsa. - japán közmondás

A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Nem elérhető uby40

  • Hozzászólások: 1488
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO/Sygic
  • PDA: N960F/DS+128GB SD CL10
  • PDA ROM: PIE
  • Skype: uby040
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tapasztalatok
« Reply #711 Dátum: 2013, 02 10, 22:26:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kérdés, miért nincsenek a hiányolt dolgok CM-en? Forráskódok, driverek megvannak? Addig ugye...

Én is érdeklődő típus vagyok, csak amíg hiányoznak dolgok? "Addig ugye..." teljesen felesleges próbálgatni is, szerintem  :oops:
Azért érdeklődve várom a tapasztalataidat  :)
"Persze, hogy tudtam! Csak nem sejtettem!"

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tapasztalatok
« Reply #712 Dátum: 2013, 02 10, 23:12:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Én viszont érdeklődöm, ha lesz rá időm, hosszabban is előveszem akár a CM alapúakat is.

Aki ennyi idő alatt Note II-re tökéletes CM ROM hiányában már tudja, hogy nem is lesz jó, annak lengetem a kalapom.

S2-re meg igen komolyak voltak, no meg még jó pár készülékre.


Az viszont nagyon igaz, hogy a gyáriak most nagyon jók, de mikor voltak rosszak?


Kérdés, miért nincsenek a hiányolt dolgok CM-en? Forráskódok, driverek megvannak? Addig ugye...

Fekraktam pár hete a CM-et. A szokásos felület fogadott. Aztán észrevettem, hogy nincs külső sd. Ja mert nem ismeri még az exFat-et és jól el is cseszte a kártyát. Újra kellett formázni.
Én szeretném, ha jó lenne, mert a kedvenc ROM-om volt. Amint működni fog benne az a pár dolog is, amiket leírtak, valószínűleg kipróbálom.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-N7100-ről


Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tapasztalatok
« Reply #713 Dátum: 2013, 02 11, 10:02:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Roppant egyszerű.

Igaz, nem Mordon, hanem Macika írta:

"Mert a főzött ROM-ok 98%-a kiforratlan, fércmű"

Ez messze nem igaz, de ott ki is fejtettem. Igaz, nem úgy, hogy egyenként mindenkinek, bocsi!
Igen, én írtam, és vállalom is.
Mondd csak, ameddig nincs meg mondjuk az ICS vagy a JB egy adott, egyedi hardveres modellre, addig mi van rá főzött ROM-ként????
Igen, innen-onnan összeportolt cucc, ami addig működik, ameddig kompatibilis a többi készülékkel az adott készülék. A kamera, a hangfelvétel, a bluetooth, a fájlrendszer-olvasás képessége és hasonlók, nem kell, hogy soroljam, ha olyan profi vagy a témában, ahogy állítod magadról, akkor tudod Te nagyon jól, csak valamiért most nem belátni, hanem vitatkozni van kedved.
Nálam a főzött ROM nem= azzal, hogy kihagyják a szükségtelen(nek ítélt) gyári programokat, deodexelik, ráhúznak egy skint és hadd menjen a híveknek...
Mert ez az, amit egy közepesen képzett emberszabású majom is meg tud csinálni. Ettől nem tartok senkit ROMMERnek.

Az SGS1 nem túl jó példa, mert viszonylag egyszerű hardvere van, ezért szinte teljes egészében portolható rá máshonnan cucc.

De mondjuk a Galaxy W vagy a Galaxy ACE2, na az már feladat lenne. Nincs is rájuk - gyári ICS híján - teljesen használható, 100%-ban működőképes ICS.

Na de nem szaporítom a szót, ennyit tartottam szükségesnek leírni, mert úgy tűnt, a rövid mondatom csak keveseknél talált értő fülekre.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tapasztalatok
« Reply #714 Dátum: 2013, 02 11, 11:21:01 »
Le_vente...
Értem amit mondasz és mivel szakmai szempontokat is megfogalmazol, érdemben azokhoz nem tudok hozzászólni... azonban... felhasználói szemszögből még mindig nem értem mivel is vitatkozol... :hmm:
Ezek szerint te azt állítod, hogy a Note2-re készült főzött romok tudják mindazt, amit az alapjukul szolgáló gyáriak és a fejlesztők még ehhez tesznek hozzá??... mert ha ez a véleményed, akkor én sem értek veled egyet....
Majdnem minden főzeléket kipróbáltam már és mindegyiket factory után teszem fel a gépre... és max egy napig bírják, mert a napi használat során derül ki, hogy valami apróság mégiscsak hiányzik, vagy rosszul működik...
Te védheted (szerintem fölöslegesen, mert nem támadták) a fejlesztőket és támadhatod a kritizálókat, attól még ezek a romok ezt tudják és minden esetben vissza kel térnem a gyári változathoz...
Ettől függetlenül én biztosan fogom továbbra is olvasgatni a fórumokat és próbálgatni az újabb romokat, kerneleket... ne kérdezd, miért... :)

Movie...
Értem én hogy most lelki társra leltél, de ez is tévedés... Le_vente csak személyes régi csatáit vívja tovább és te csak ürügy vagy ehhez...
Sajnálom, de te itt nem robbantottál ki semmit... a kernelek váltogatásával még mindig nem ér el a rendszerek sebessége közel kétszeres mértéket...
Sajnálom, de ami ellen itt elkezdtél harcolni az egyszerűen szóba sem került,... nevezetesen, téged senki nem támadott meg a processzor húzás miatt... az hangzott el, hogy nem nagyon indokolja már ez a hardver ezt...
Ebből kezdtél te egy zavaros és indokolatlan "haladó" vs. "maradi" gondolkodásmód eszmefuttatást...

Csak azért, hogy a csomó fölösleges személyeskedő trutymót lerázzuk a lényegről, megkérdezem tőletek..
1; Szerintetek a ma fellelhető főzött romok egyértelműen jobbak a gyáriaknál, azok minden funkcióját megtartva és kiegészítve??
2; A processzorok húzásának a Note2-nél létezik szerintetek ésszerű oka és valóban úgy gondoljátok, hogy ez nem árthat a készüléknek és előreviszi a gyártó fejlesztési törekvéseit?

Ha ezekre a kérdésekre (most kivételesen) képesek vagytok pusztán egy IGEN-nel válaszolni, csak akkor volt értelme az összes fenti kirohanásotoknak...

Mivel én reagáltam elsőnek Movie ominózus beírására, ezzel be is fejezem magam részéről ezt a témát... viszont nagy élvezettel olvasom továbbra is a hozzászólásokat, mert bármennyire furcsa én szeretem ezeket a vitákat, mert sokat tudok tanulni a nem személyeskedő részéből... :)
Le_vente, Te mégiscsak jobban értesz ezekhez a dolgokhoz, mint én... :)

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tapasztalatok
« Reply #715 Dátum: 2013, 02 11, 12:16:16 »

Nekem lett pár kérdésem, miután gyorsan végiglapoztam a hosszú és témához nem illő hozzászólásokat:
Mi köze a témához?
Mikor hagyjátok már abba a felesleges témához nem illő szócséplést?
Telihold van, vagy otthon az asszony az úr és itt kell kiadni a mérget?
Vagy mi a fene van?
Miért nem tisztelitek a másikat, hogy neki más a véleménye, mást akar, stb?
Sokszor volt már ez a felesleges "háború" ebben a fórumban, én már unom....

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-N7100-ről


Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tapasztalatok
« Reply #716 Dátum: 2013, 02 11, 12:45:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Szoval a kerdeseidre az en szubjektiv velemenyem:

Fozott romok kozott jelenleg (csak jb rommal foglalkozom) kb van 3 amivel erdemes foglalkozni,a tobbi csak klon.
Omega, Phoenix, ARHD, meg talan meg az Alliance.
Mondanom sem kell, hogy a deodexed,es a root mellett szamos olyan ujitas is van benne, mint peldaul a beszelgetes felvetele lehetoseg, akkuido javitasa a feleslegesen futo hatteralkalmazasok kizarasaval, hangero gomb zeneleptetes...stb nagyon sok lenne felsorolni tenyleg.
Jok a gyari romok, csak abban minden benne van egyszerre, szinte optimalizalas nelkul. Nem ertik sokan pl miert zabalja le az akksit a gep 1 nap alatt. Pont ezek miatt.


Én az utóbbi pár héten pont ez utolsó állítást tesztelgetem magamnak... mint mondtam, én minden rom csere előtt factory-zok... szóval mostanában telepítés után direkt nem törlök, vagy fagyasztok mindent, amit azelőtt (régebben vagy 40 alkalmazást), hanem max. 10-et...
És képzeld azt vettem észre, hogy nem veszek észre semmit... :hmm:
A készülék nem lassul, az akku nem merül gyorsabban, nem kezd megnövekedni az adatforgalmam sem(pedig 3 mail címmel állandó szinkronizálással működöm mostanában)... :)
Úgyhogy tapasztalataim szerint az utolsó állítás már nem igaz... (ez tapasztalati és nem szakmai vélemény)

Az általad említett romokat én is próbáltam(om), de ezeknél is vannak apró (engem) bosszantó hibák... talán nekem a legjobban a CRASH romok jöttek be eddig... de az is lehet, hogy csak nálam jó benne minden, ahogyan én használom a telefont... viszont az tény, hogy nem tudom reálisan felmérni a fejlesztői értékét, mivel -mint említettem- nem étek annyira hozzá...
De végül is minden produktumnak a használhatóság adja meg az értékét.... szerintem.  :hmm:

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tapasztalatok
« Reply #717 Dátum: 2013, 02 11, 12:50:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Nekem lett pár kérdésem, miután gyorsan végiglapoztam a hosszú és témához nem illő hozzászólásokat:
Mi köze a témához?
Mikor hagyjátok már abba a felesleges témához nem illő szócséplést?
Telihold van, vagy otthon az asszony az úr és itt kell kiadni a mérget?
Vagy mi a fene van?
Miért nem tisztelitek a másikat, hogy neki más a véleménye, mást akar, stb?
Sokszor volt már ez a felesleges "háború" ebben a fórumban, én már unom....

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-N7100-ről
Miközben jogosak a kérdéseid, azért te sem állod meg, hogy ne bántó stílusban írd meg őket... ;)
Így azt hiszem te magad válaszolod meg a kérdéseidet... :)
Egyetértek veled, de látod néha nem tudjuk megállni.... :D

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tapasztalatok
« Reply #718 Dátum: 2013, 02 11, 13:43:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem ertik sokan pl miert zabalja le az akksit a gep 1 nap alatt. Pont ezek miatt.
Gyári DMB2, Mobile Odinnal flasheléskor rootolva, semmi egyéb extra.
5 percenként 15 mp-re engedem szinkronizálni vagy WLAN-nal, vagy 3G-vel (ha nincs WLAN, automatikus), így 2 nap 3-4 óra  egy töltéssel a max.
Ha játszom is (komoly grafikájú/gépigényű játékokkal), akkor legalább fél napot levesz belőle, de hát ugye ez ugyanezt csinálná BÁRMILYEN ROM-on is, így innentől nem mérvadó.

Szóval a gyári ROM-mal, okosan és 4 mailfiókot és 2 naptárat szinkronizálva kb. 50 óra két töltés között az idő.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tapasztalatok
« Reply #719 Dátum: 2013, 02 11, 14:07:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gyári DMB2, Mobile Odinnal flasheléskor rootolva, semmi egyéb extra.
5 percenként 15 mp-re engedem szinkronizálni vagy WLAN-nal, vagy 3G-vel (ha nincs WLAN, automatikus), így 2 nap 3-4 óra  egy töltéssel a max.
Ha játszom is (komoly grafikájú/gépigényű játékokkal), akkor legalább fél napot levesz belőle, de hát ugye ez ugyanezt csinálná BÁRMILYEN ROM-on is, így innentől nem mérvadó.

Szóval a gyári ROM-mal, okosan és 4 mailfiókot és 2 naptárat szinkronizálva kb. 50 óra két töltés között az idő.
És a regeddel mi lesz?...  ;)

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tapasztalatok
« Reply #720 Dátum: 2013, 02 11, 14:13:13 »
Nálam meg egész nap megy vagy a wifi vagy a 3G és így is kibirna 2 napot.....más kérdés, hogy amikor hazaérek azonnal nyomom rá a dokkolóra tölteni......
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Zack

  • Hozzászólások: 393
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung SM-N910C
  • PDA ROM: Xnote v3.2 + Ultimate Kernel v9
Re: Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tapasztalatok
« Reply #721 Dátum: 2013, 02 11, 14:18:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gyári DMB2, Mobile Odinnal flasheléskor rootolva, semmi egyéb extra.
5 percenként 15 mp-re engedem szinkronizálni vagy WLAN-nal, vagy 3G-vel (ha nincs WLAN, automatikus), így 2 nap 3-4 óra  egy töltéssel a max.
Ha játszom is (komoly grafikájú/gépigényű játékokkal), akkor legalább fél napot levesz belőle, de hát ugye ez ugyanezt csinálná BÁRMILYEN ROM-on is, így innentől nem mérvadó.

Szóval a gyári ROM-mal, okosan és 4 mailfiókot és 2 naptárat szinkronizálva kb. 50 óra két töltés között az idő.

Nálam is csak a főzött romok produkáltak eddig anomáliákat. Ezt a ram pucolós dolgot is most tesztelem, és azt kell hogy mondjam, nem hülyeség 2GB RAM mellett sem. Az sem állja meg a helyét hogy gyorsabban merül, ha folyamatosan ürítem a memóriát, mintha benne maradna. Folyamatosan csekkolom,  és semmivel se merül jobban. Ellenben ha hagyom megtöltődni a memóriát, 300MB környékén a dock-ot ha húzgálom jobbra-balra hajlamos bericegni. Pucolás után azonnal jó lesz. Szóval ennyit a versenyzőnkről és az emlegetett RAM témáról. Elég drága a progi, de eddig a legjobb (RAM gyorsító-Market).

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-N7100-ről

You are not allowed to view links. Register or Login - Új és használt monitorok akciós áron! @@ You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tapasztalatok
« Reply #722 Dátum: 2013, 02 11, 14:21:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És a regeddel mi lesz?...  ;)
Jogos! ;)
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tapasztalatok
« Reply #723 Dátum: 2013, 02 11, 14:24:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nálam is csak a főzött romok produkáltak eddig anomáliákat. Ezt a ram pucolós dolgot is most tesztelem, és azt kell hogy mondjam, nem hülyeség 2GB RAM mellett sem. Az sem állja meg a helyét hogy gyorsabban merül, ha folyamatosan ürítem a memóriát, mintha benne maradna. Folyamatosan csekkolom,  és semmivel se merül jobban. Ellenben ha hagyom megtöltődni a memóriát, 300MB környékén a dock-ot ha húzgálom jobbra-balra hajlamos bericegni. Pucolás után azonnal jó lesz. Szóval ennyit a versenyzőnkről és az emlegetett RAM témáról. Elég drága a progi, de eddig a legjobb (RAM gyorsító-Market).

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-N7100-ről
Érdekes, 108 db program van telepítve nálam, 0,97/1,75 GB-nál rosszabb még sosem volt...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Tapasztalatok
« Reply #724 Dátum: 2013, 02 11, 14:28:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Érdekes, 108 db program van telepítve nálam, 0,97/1,75 GB-nál rosszabb még sosem volt...

Én most ürítettem a ramot, 1,44/1,75 volt.....
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login