2024, 03 29, 11:10:39
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...  (Megtekintve 130155 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető attttis

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 888
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo
  • PDA: Samsung Galaxy S5 G900F
  • PDA ROM: 4.4.2 ANE2
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #25 Dátum: 2012, 11 04, 16:15:20 »
Mivel érdemes ROOT-olni?
Még mindig létezik, hogy sérül közben?
Köszi
Attila

Nem elérhető k5.20

  • Hozzászólások: 1249
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #26 Dátum: 2012, 11 04, 18:22:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mivel érdemes ROOT-olni?
Még mindig létezik, hogy sérül közben?
Köszi
Attila

Gyakorlatilag mindegy.
Vagy így: You are not allowed to view links. Register or Login
Vagy így: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha csak root-olsz, akkor a számlálók nullázhatók és az állapot is "hivatalos" marad.
LG V10 (H960A) 32 GB - 4GB RAM

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #27 Dátum: 2012, 11 07, 21:17:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login

- FULL Control over the MultiWindow Bar
- Add applications to the MultiWindow Bar with ease
- Remove added applications *
- Alphabetical representation of the added applications *
- No need for restarting the device *
- Reads the settings of the old application, and gets the icons on each boot to fix a lot of bugs *
- Control Framework-Defined applications, including Samsung PreDefined Ones
- Control the Timer of the Edit Window, which autocloses by default after 3 seconds (annoying, I know) *
- Very flexible framework

* New features

Ennek már van Odex és Deodex változata is, próbáljátok ki! :)

Nem elérhető sztu80

  • Hozzászólások: 23
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy S 4
  • PDA ROM: 4.2.2 MGA
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #28 Dátum: 2012, 11 07, 22:09:59 »
Sziasztok! Vettem a múlt héten egy Note 2  LJ1 rommal és már első nap mikor rádugtam a gépre mivel a kies a gépemen volt felajánlotta, hogy frissíti LJ3 ra hagytam neki, nem akartam első nap nagyon belemászni rootolni stb. frissítette is szépen .
 De mint kiderült valami nem okés mert nem tudok vele hívást kezdeményezni és engem sem tudnak hívni. Viszont a Mobil net!!! tökéletesen működik tehát felenged a hálózatra . és nincs is semmi hiba üzenet mint mikor elszáll az efs mappa.
Mit tudtok ajánlani , ötlet...bármi!? Factory reset megvolt, sőt azóta vissza tettem az LJ1 romot amit samfirmwareról töltöttem de semmi. Már próbálkoztam a kies által készített romfrissítés előtti mentés visszaállításával, de az sem segített.
Kérlek segítsetek! Köszi

Nem elérhető k5.20

  • Hozzászólások: 1249
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #29 Dátum: 2012, 11 07, 23:04:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Vettem a múlt héten egy Note 2  LJ1 rommal és már első nap mikor rádugtam a gépre mivel a kies a gépemen volt felajánlotta, hogy frissíti LJ3 ra hagytam neki, nem akartam első nap nagyon belemászni rootolni stb. frissítette is szépen .
 De mint kiderült valami nem okés mert nem tudok vele hívást kezdeményezni és engem sem tudnak hívni. Viszont a Mobil net!!! tökéletesen működik tehát felenged a hálózatra . és nincs is semmi hiba üzenet mint mikor elszáll az efs mappa.
Mit tudtok ajánlani , ötlet...bármi!? Factory reset megvolt, sőt azóta vissza tettem az LJ1 romot amit samfirmwareról töltöttem de semmi. Már próbálkoztam a kies által készített romfrissítés előtti mentés visszaállításával, de az sem segített.
Kérlek segítsetek! Köszi

Részletekbe is avass be, hogy tudjunk segíteni.
Milyen volt eredetileg a romod területkódja?
Látszólag lényegtelen, de honnan volt a vas?
csc-d megfelelő?
LG V10 (H960A) 32 GB - 4GB RAM

Nem elérhető miky

  • Hozzászólások: 757
  • PDA: LG V20
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #30 Dátum: 2012, 11 07, 23:04:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Vettem a múlt héten egy Note 2  LJ1 rommal és már első nap mikor rádugtam a gépre mivel a kies a gépemen volt felajánlotta, hogy frissíti LJ3 ra hagytam neki, nem akartam első nap nagyon belemászni rootolni stb. frissítette is szépen .
 De mint kiderült valami nem okés mert nem tudok vele hívást kezdeményezni és engem sem tudnak hívni. Viszont a Mobil net!!! tökéletesen működik tehát felenged a hálózatra . és nincs is semmi hiba üzenet mint mikor elszáll az efs mappa.
Mit tudtok ajánlani , ötlet...bármi!? Factory reset megvolt, sőt azóta vissza tettem az LJ1 romot amit samfirmwareról töltöttem de semmi. Már próbálkoztam a kies által készített romfrissítés előtti mentés visszaállításával, de az sem segített.
Kérlek segítsetek! Köszi
Szervizfutár...

Nem elérhető sztu80

  • Hozzászólások: 23
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy S 4
  • PDA ROM: 4.2.2 MGA
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #31 Dátum: 2012, 11 07, 23:33:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Részletekbe is avass be, hogy tudjunk segíteni.
Milyen volt eredetileg a romod területkódja?
Látszólag lényegtelen, de honnan volt a vas?
csc-d megfelelő?
A teló CSC-je Aut mivel svájcba vettem, itt vagyok jelenleg is, de mikor frissítette ugyancsak az Aut CSC-s  LJ3 -ra frissítette, és most is az ennek megfelelő LJ1 -t tettem vissza de semmi , gondoltam pit-fájlos romfrissítésre , vagy bootloader cserére . Mit javasoltok?

Nem elérhető sztu80

  • Hozzászólások: 23
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy S 4
  • PDA ROM: 4.2.2 MGA
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #32 Dátum: 2012, 11 08, 04:47:58 »
Új fejlemény , a fentebb belinkelt 3 fájlos, pites, bootloaderes romot feltettem XEH CSC-vel és láss csodát a telefon megjavult  :taps:ezen megörülvén, gyorsan rootoltam is, (CF auto root-al)hogy letudjam menteni az Efs mappát nos azt sikerült, de a telefon root után megint csak netezésre hajlandó , telefonálni nem .
Na ezek tudatában várom az ötleteket tanácsokat.
Légyszi csak azt ne írjátok hogy csak root nélkül használjam és kész, mert szeretném rommolni majd. Köszi

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #33 Dátum: 2012, 11 08, 07:12:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Új fejlemény , a fentebb belinkelt 3 fájlos, pites, bootloaderes romot feltettem XEH CSC-vel és láss csodát a telefon megjavult  :taps:ezen megörülvén, gyorsan rootoltam is, (CF auto root-al)hogy letudjam menteni az Efs mappát nos azt sikerült, de a telefon root után megint csak netezésre hajlandó , telefonálni nem .
Na ezek tudatában várom az ötleteket tanácsokat.
Légyszi csak azt ne írjátok hogy csak root nélkül használjam és kész, mert szeretném rommolni majd. Köszi

A neten a mobilnetet érted?
A *#06# kódra kiírja az imei számot? Ha nem, akkor az a probléma. Akkor a mentett efs mappát vissza kell másolni, majd újraindítás után ismét meg kell nézni az imei számot. Ha rendben van, akkor mennie kell a telefonnak is.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-P6800-ről

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #34 Dátum: 2012, 11 08, 08:23:29 »
Lehet egy buta kérdéssel több....de sosem volt samu pda-m.
Az efs mappát root előtt is le lehet menteni vagy csak utána.... :oops:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető prebuds

  • Hozzászólások: 316
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 2
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #35 Dátum: 2012, 11 08, 08:46:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lehet egy buta kérdéssel több....de sosem volt samu pda-m.
Az efs mappát root előtt is le lehet menteni vagy csak utána.... :oops:

Én úgy tudom, csak utána, root explorer kell hozzá, hogy átmásold az sd-re máshova, onnét pedig majd a gépre simán.

Nem elérhető sztu80

  • Hozzászólások: 23
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy S 4
  • PDA ROM: 4.2.2 MGA
Re: Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #36 Dátum: 2012, 11 08, 11:05:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A neten a mobilnetet érted?
A *#06# kódra kiírja az imei számot? Ha nem, akkor az a probléma. Akkor a mentett efs mappát vissza kell másolni, majd újraindítás után ismét meg kell nézni az imei számot. Ha rendben van, akkor mennie kell a telefonnak is.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-P6800-ről
Fentebbi hozzászólásomban kiírtam hogy a Mobil Net működik tehát felenged a hálózatra , de telefonálni nem , most jelenleg ott tartok, hogy az IMEI szám jó, de root nélkül megpróbáltam , feltenni a 3 fájlos BUT CSC-s romot, fent is van , de nem tudom , lecserélni a CSC-jét -XEH-re . Ha valaki leírná pontosan mit tegyek hogy teljesen legyaluljak mindent nagyon meg köszönném.
Értem ez alatt , hogy 1,85 odinnal , vagy 3,04 próbáljam, mit pipáljak ki, repartitiont, phone bootloader...stb?  és cseréljem-e a pitet, bootloadert, és ha igen akkor egy tuti jót linket kérnék, mert a samfirmwaren csak egyfájlost találtam.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #37 Dátum: 2012, 11 08, 19:05:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Fentebbi hozzászólásomban kiírtam hogy a Mobil Net működik tehát felenged a hálózatra , de telefonálni nem , most jelenleg ott tartok, hogy az IMEI szám jó, de root nélkül megpróbáltam , feltenni a 3 fájlos BUT CSC-s romot, fent is van , de nem tudom , lecserélni a CSC-jét -XEH-re . Ha valaki leírná pontosan mit tegyek hogy teljesen legyaluljak mindent nagyon meg köszönném.
Értem ez alatt , hogy 1,85 odinnal , vagy 3,04 próbáljam, mit pipáljak ki, repartitiont, phone bootloader...stb?  és cseréljem-e a pitet, bootloadert, és ha igen akkor egy tuti jót linket kérnék, mert a samfirmwaren csak egyfájlost találtam.

Tapatalk-ban válasz írása közben nem látom a korábbi hozzászólásokat és nem voltam biztos benne, hogy mobilneted volt vagy wifis, de előbbire szavaztam volna... Ezt jó lesz kideríteni, hogy mi okozza a problémát. Gondolom még semmi sem volt telepítve a készülékre, hanem csak rootoltad a CF-Root-tal. Mi a jelenség telefonáláskor? Mindig megszakad, nem kapcsolható, egyáltalán el sem indítja a hívást? Milyen a térerő jelzés? Mikori a sim kártya?

Nem elérhető sztu80

  • Hozzászólások: 23
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy S 4
  • PDA ROM: 4.2.2 MGA
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #38 Dátum: 2012, 11 08, 20:14:30 »
CWM rootal van jelenleg , de próbáltam Cf-el is, semmi nincs rá telepítve, annál is inkább mert volt már factory reset  legalább 5x , mondjuk a számkódosra nem reagál semmit, lehet a jelly beam miatt. 
Tehát a sim kártya jó mivel más telefonban tökéletesen működik, a térerő stabil , full jellel, de hívni nem enged abszolut, most legutóbbi próbálkozásomkor egy LJ3 romot sikerüt rá tegyek Aut CSC -vel  , a mobilnet!!! viszont tökéletesen működik

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #39 Dátum: 2012, 11 08, 20:24:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
CWM rootal van jelenleg , de próbáltam Cf-el is, semmi nincs rá telepítve, annál is inkább mert volt már factory reset  legalább 5x , mondjuk a számkódosra nem reagál semmit, lehet a jelly beam miatt. 
Tehát a sim kártya jó mivel más telefonban tökéletesen működik, a térerő stabil , full jellel, de hívni nem enged abszolut, most legutóbbi próbálkozásomkor egy LJ3 romot sikerüt rá tegyek Aut CSC -vel  , a mobilnet!!! viszont tökéletesen működik

Mégis mi a jelenség ha hívni akarnak téged és ha te akarsz hívni valakit?

Nem elérhető sztu80

  • Hozzászólások: 23
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy S 4
  • PDA ROM: 4.2.2 MGA
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #40 Dátum: 2012, 11 08, 20:45:53 »
Azt mondja hogy a készülék le van tiltva, de NINCS!!! Ami már már hihetetlen, a tegnap feltettem ugyanezt az LJ3-t és működött , tudtam vele hívni, aztán 10 perc múlva már megint nem !!! Imei megvan és ugyanaz mint a garancia papíron, de voltam ma a szolgáltatómnál is,  náluk  minden rendben ők is azt mondják a készülék nincs letiltva  , és persze akkor a Mobilnet sem menne.
Akkor most mi van? :hmm:

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #41 Dátum: 2012, 11 08, 21:15:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt mondja hogy a készülék le van tiltva, de NINCS!!! Ami már már hihetetlen, a tegnap feltettem ugyanezt az LJ3-t és működött , tudtam vele hívni, aztán 10 perc múlva már megint nem !!! Imei megvan és ugyanaz mint a garancia papíron, de voltam ma a szolgáltatómnál is,  náluk  minden rendben ők is azt mondják a készülék nincs letiltva  , és persze akkor a Mobilnet sem menne.
Akkor most mi van? :hmm:

Töltsd le a Play-ről az SGS Secret Code programot, majd keresd meg benne a Lock status-t és bökj rá. Ott mindennek OFF-on kell lennie.

Nem elérhető sztu80

  • Hozzászólások: 23
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy S 4
  • PDA ROM: 4.2.2 MGA
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #42 Dátum: 2012, 11 08, 21:20:42 »
Nagyon király kis progi  :ok: De ez sem vitt előrébb ugyanis minden Off.
Mit tudok ilyenkor tenni?

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #43 Dátum: 2012, 11 08, 21:41:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nagyon király kis progi  :ok: De ez sem vitt előrébb ugyanis minden Off.
Mit tudok ilyenkor tenni?

Másik sim kártyával hogy működik?

Nem elérhető sztu80

  • Hozzászólások: 23
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy S 4
  • PDA ROM: 4.2.2 MGA
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #44 Dátum: 2012, 11 08, 21:45:13 »
Na ezt még nem próbáltam, csak az ebben lévő simet másik telefonban de másikban megy, sajnos most mennem kell, de késő este kipróbálom , és megírom mire jutottam. Mindenesetre köszi addig is.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #45 Dátum: 2012, 11 08, 21:52:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na ezt még nem próbáltam, csak az ebben lévő simet másik telefonban de másikban megy, sajnos most mennem kell, de késő este kipróbálom , és megírom mire jutottam. Mindenesetre köszi addig is.

Kíváncsi vagyok mi lehet a probléma...

Nem elérhető sztu80

  • Hozzászólások: 23
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy S 4
  • PDA ROM: 4.2.2 MGA
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #46 Dátum: 2012, 11 12, 17:09:54 »
Hamarabra ígértem a választ, csak sajnos nem volt másik micro sim kártyám , amivel kipróbálhattam volna, ma sikerült beszereznem egyet, ezzel tökéletesen működik, tehát a sim kártya a ludas , de hihetetlen módon a másik  az S3 -ban tökéletesen működik. Örülök , de egyben nagyon dühítő is hogy mennyit szenvedtem. Köszönöm mindenkinek aki segíteni próbált.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #47 Dátum: 2012, 11 12, 17:49:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hamarabra ígértem a választ, csak sajnos nem volt másik micro sim kártyám , amivel kipróbálhattam volna, ma sikerült beszereznem egyet, ezzel tökéletesen működik, tehát a sim kártya a ludas , de hihetetlen módon a másik  az S3 -ban tökéletesen működik. Örülök , de egyben nagyon dühítő is hogy mennyit szenvedtem. Köszönöm mindenkinek aki segíteni próbált.

Örülök, hogy megoldódott a probléma, volt egy olyan érzésem, hogy az a probléma, de a mobilnet léte elbizonytalanított.

Nem elérhető mviktor

  • Hozzászólások: 2084
  • Nem: Férfi
  • Droidista :-)
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: S8 Plus
  • PDA ROM: Nougat U1AQF7
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #48 Dátum: 2012, 11 19, 19:35:19 »
Na kedves kardgyártó barátom :D
A root sikerült és ezzel csináltam: You are not allowed to view links. Register or Login
Lehet hogy a gólya hozott......de az ördög visz el.....

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #49 Dátum: 2012, 11 19, 19:40:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na kedves kardgyártó barátom :D
A root sikerült és ezzel csináltam: You are not allowed to view links. Register or Login

Köszönöm :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login