2024, 04 26, 04:26:42
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...  (Megtekintve 131226 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Killer

  • Hozzászólások: 360
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: mikor mi
  • PDA: SE X1,S7 EDGE, stb.
  • PDA ROM: Mostanában mindig gyári
Re: Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #675 Dátum: 2014, 02 12, 21:20:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A par nap nekem arra volt jo, hogy elojojjon egy csomo problema benne. Melegedik a keszulek telefonalas kozben (eddig nem fordult elo) Az akksi joval kevesebbet bir, fc hegyek (touchwiz..appok), eldobalja a tererot, hivom a szokasos szamokat,es tok masnal csorog ki (nincs beallitva hogy modositsa az elohivokat) Kikapcsoltam a call recordert,megis neha valamelyik hivasnal elodobja, a wifi sem 100-as. Terek vissza a stock sajat modositottamra,mert eddig meg az muzsikalt a legjobban teljesitmenyben,es akkuidoben egyarant.
3 nap alatt ezek még nem jelentkeztek nálam.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #676 Dátum: 2014, 02 12, 21:26:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Aha számláló meg Nexus 5  :D

?

Tapatalk-kal küldve az én GT-N7100-el


Nem elérhető le_vente

  • Hozzászólások: 1667
  • intoleráns robot, kukásdroid ;)
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Navigon, iGO, iGO Primo, Be On Road
  • PDA: Note II, SGS2, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Tab3 WiFi, Asus A636N, Samsung Galaxy Young - All Rooted
  • PDA ROM: [4.4.2][NI1]Dr.Ketan Custom ROMV12, Agni kernel
Re: Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #677 Dátum: 2014, 02 12, 23:52:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Termeszetesen....nem ma kezdtem a teszterkedest :)
De sajna sehogy nem oke, igy visszatertem a gyarihoz, testreszabva,tuningolva. Igy nekem most tokeletesen megfelel mint teljesitmenyben, mint akkuidoben.
4.3 ota egyetlen custom romot sem talaltam,ami hibatlan, kifogastalan lett volna. Igyhat marad a gyari. Sajna ugy latszik a fiukon kifogott megiscsak a knox (mentesites). Meg nem kell telepakolni note3 cuccokkal,mert ugysem fog hibatlanul mukodni. Teljesen mas konstrukcio. Akinek annyira kell a note3 cumo,az vegyen maganak note3-at. Oke kiprobalni lehet,de csak bohockodas az egesz...


Kénytelen vagyok ellentmondani.

Ditto N3 V3.2.

Stock kernellel is és Agni-val is kitűnő.

Egyetlen restart volt: 2GHz-re húzva. Röhej, de az sem akkor, amikor teszteltem Geekbench 3-mal, hanem utána jóval, mert nem ébredt fel.

De 1920-on semmi gond előtte és azóta sem. pedig tőlem kap rendesen, olyanokat melegszik, hogy 2 mag, 500MHz-ig szabályoz vissza. Még egyszer agyonterhelve és felmelegedve is futtattam tesztet poénból, az eredménye igen gyenge lett, érthetően, de végigment és mindent megcsinált, amit kellett neki. Néhányat kis késéssel, hehe...
- Azt mondják, elmebajban szenvedek.. De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

- Adj neki tanácsot. Ha nem hallgat rád, hadd tanítsa meg a balsorsa. - japán közmondás

A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

wallachi

  • Vendég
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #678 Dátum: 2014, 02 13, 00:48:16 »
Ellent lehet mondani termeszetes dolog. Lehet vitatkozni is, hiszen ugy derulnek ki a dolgok.
De mindenki masra,es mashogy hasznalja a telefonjat. En leirtam miket tapasztaltam vele, ami szamomra nem elfogadhato. Pedig en nem jatszok vele,inkabb sokat netezek,a mobilnet mindig be van kapcsolva,a wifi is,de az nem mindig elerheto. Es mar sok buheralt rom ennel lefekszik, tererot,meg wifi jelet dobal, az akksirol nem is beszelve.

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #679 Dátum: 2014, 02 13, 11:24:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ellent lehet mondani termeszetes dolog. Lehet vitatkozni is, hiszen ugy derulnek ki a dolgok.
De mindenki masra,es mashogy hasznalja a telefonjat. En leirtam miket tapasztaltam vele, ami szamomra nem elfogadhato. Pedig en nem jatszok vele,inkabb sokat netezek,a mobilnet mindig be van kapcsolva,a wifi is,de az nem mindig elerheto. Es mar sok buheralt rom ennel lefekszik, tererot,meg wifi jelet dobal, az akksirol nem is beszelve.

...szvsz sajna a stock is eldobálja időnként a wifi jelet... :hmm:

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #680 Dátum: 2014, 02 13, 11:48:05 »
Nekem semmi bajom a gyári 4.3-al... most a Knox-ot próbálom tanulmányozni... végül is ha végre rájövök, hogy hogyan is szolgálhatna engem, talán jó dolog lehet a privát adataim, banki hozzáféréseim, üzleti kommunikációim védelmére... egyelőre nem találok róla hivatalos magyar nyelvű használati útmutatót... az ilyen dolgokat meg utálom az én közepes angolommal fordítgatni...

Nem elérhető Killer

  • Hozzászólások: 360
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: mikor mi
  • PDA: SE X1,S7 EDGE, stb.
  • PDA ROM: Mostanában mindig gyári
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #681 Dátum: 2014, 02 16, 12:39:12 »
Segítsen valaki mert számomra érthetetlen amióta 4.3 romokat használok Phoenix, JJellyKatv3 a zenéim MP3 egy részére egyik rom alatt sem játszható le. Pedig eddig gond nélkül lejátszható volt mind.
Létezhet hogy valami kodek hiányzik a 4.3 ból.

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #682 Dátum: 2014, 02 16, 14:21:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Segítsen valaki mert számomra érthetetlen amióta 4.3 romokat használok Phoenix, JJellyKatv3 a zenéim MP3 egy részére egyik rom alatt sem játszható le. Pedig eddig gond nélkül lejátszható volt mind.
Létezhet hogy valami kodek hiányzik a 4.3 ból.
Igen..Sajnos a 4.3-val kodek szegenyebb lett.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Killer

  • Hozzászólások: 360
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: mikor mi
  • PDA: SE X1,S7 EDGE, stb.
  • PDA ROM: Mostanában mindig gyári
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #683 Dátum: 2014, 02 16, 16:06:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen..Sajnos a 4.3-val kodek szegenyebb lett.
És van rá valami megoldás esetleg mert ez így nagyon nem oké.  >:(

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #684 Dátum: 2014, 02 16, 16:41:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És van rá valami megoldás esetleg mert ez így nagyon nem oké.  >:(
Note 3 topikban szerintem tudnanak javasolni vmit. Nekem egyenlöre nincs ilyen problema. Ott jobban ki is volt vesezve a 4.3 kodek hiany.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Killer

  • Hozzászólások: 360
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: mikor mi
  • PDA: SE X1,S7 EDGE, stb.
  • PDA ROM: Mostanában mindig gyári
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #685 Dátum: 2014, 02 16, 17:27:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Note 3 topikban szerintem tudnanak javasolni vmit. Nekem egyenlöre nincs ilyen problema. Ott jobban ki is volt vesezve a 4.3 kodek hiany.
Köszönöm, meg nézem akkor ott.

Nem elérhető le_vente

  • Hozzászólások: 1667
  • intoleráns robot, kukásdroid ;)
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Navigon, iGO, iGO Primo, Be On Road
  • PDA: Note II, SGS2, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Tab3 WiFi, Asus A636N, Samsung Galaxy Young - All Rooted
  • PDA ROM: [4.4.2][NI1]Dr.Ketan Custom ROMV12, Agni kernel
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #686 Dátum: 2014, 02 17, 12:23:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ellent lehet mondani termeszetes dolog. Lehet vitatkozni is, hiszen ugy derulnek ki a dolgok.
De mindenki masra,es mashogy hasznalja a telefonjat. En leirtam miket tapasztaltam vele, ami szamomra nem elfogadhato. Pedig en nem jatszok vele,inkabb sokat netezek,a mobilnet mindig be van kapcsolva,a wifi is,de az nem mindig elerheto. Es mar sok buheralt rom ennel lefekszik, tererot,meg wifi jelet dobal, az akksirol nem is beszelve.


Én arra reagáltam, hogy szinte kategorikusan kijelentetted, a Knox kigyomlálása és a Note 3 cuccok belerakása használhatatlan ROM-okat eredményez.

Tény, hogy mára ott tartok én is, hogy a reakcióképesebb rendszer érdekében rengeteg progiról lemondtam, vagy a Tasker-be ültettem a funkcióját. De a jól telepített N3 funkciókkal bíró főzetek nálam nem okoztak ilyen hibákat. Az is tény, hogy sok főzetet ki is hagytam. Joel és Ditto kiadásokkal foglalkoztam és ott is kihagytam verziókat. Legtöbbször sokára léptem, figyelve mások esetleges küzdelmeit. Nos, azokból amúgy sok inkább user error volt, más hibákat megoldottak, néhányat magam oldottam meg. De nálam egyetlen ROM sem okozott komoly gondot. Se WiFi, se akku tekintetében. Tudom, hogy sok ROM-mal szívtak sokan, de vagy jó érzékkel, vagy a leírás elolvasásával tudtam, hogy azokkal nem érdemes foglalkozni.

Bőven az átlagos és a normálisnak mondható használati szokásaimmal veszem a bátorságot kijelenteni, hogy pl. a Ditto 3.2 IS nagyon jól használható. A topikját olvasva is ez derül ki.

Bőven van az ott írók közt olyan, akik állandó mobilneten vannak, mégsem találkoztam ennyire elítélő véleménnyel.
- Azt mondják, elmebajban szenvedek.. De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

- Adj neki tanácsot. Ha nem hallgat rád, hadd tanítsa meg a balsorsa. - japán közmondás

A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Nem elérhető krixfon

  • Hozzászólások: 573
  • PFC Fan
  • PDA: SM-N960F....Duos...Note 9....
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #687 Dátum: 2014, 02 26, 00:56:59 »
sziasztok
frissitettem 4.3 ra  gyari minden...
szeretnem rootolni ...
24 oldal korul lattam boncolgattatok azt a kingo rootos dolgot de vegul is akkor az most jo?
azt a sima apk kiprobaltam nekem nem rootolta a legutolso verzioval probaltam csak...

a lenyeg hogy csak rootolni akarom es a gaanciat megtartani vagyis konnyen visszaallitani ha kell...

koszi elore is
es bocsi ha volt rola szo...

wallachi

  • Vendég
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #688 Dátum: 2014, 02 26, 13:03:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok
frissitettem 4.3 ra  gyari minden...
szeretnem rootolni ...
24 oldal korul lattam boncolgattatok azt a kingo rootos dolgot de vegul is akkor az most jo?
azt a sima apk kiprobaltam nekem nem rootolta a legutolso verzioval probaltam csak...

a lenyeg hogy csak rootolni akarom es a gaanciat megtartani vagyis konnyen visszaallitani ha kell...

koszi elore is
es bocsi ha volt rola szo...

Kingoo mukodik hibatlanul. Apk-s nem

Nem elérhető krixfon

  • Hozzászólások: 573
  • PFC Fan
  • PDA: SM-N960F....Duos...Note 9....
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #689 Dátum: 2014, 02 27, 01:20:39 »
Koszonom
Kerhetek egy linket errol a kingooròl?


Tapatalk 2-vel küldve az én GT-N7100-ről

wallachi

  • Vendég
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #690 Dátum: 2014, 02 27, 05:40:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Koszonom
Kerhetek egy linket errol a kingooròl?


Tapatalk 2-vel küldve az én GT-N7100-ről

Google a baratod ... :)

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető krixfon

  • Hozzászólások: 573
  • PFC Fan
  • PDA: SM-N960F....Duos...Note 9....
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #691 Dátum: 2014, 02 27, 10:27:11 »
Na nà hogy a baràtom...
:))
Azt hittem ez is filesharees cucc.
Koszi szèpen
Tapatalk 2-vel küldve az én GT-N7100-ről

Nem elérhető krixfon

  • Hozzászólások: 573
  • PFC Fan
  • PDA: SM-N960F....Duos...Note 9....
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #692 Dátum: 2014, 03 02, 13:24:01 »
 >:( >:( >:(
sziasztok
megjegyeznem hogy senkit nem bantani akarok csak azert irom la amit leirok hogy esetleg masoknak segitsen a dolog , ugyhogy nem bantsatok a lehet.
koszi

rootoltam a friss 4.3 knoxos telefonomat KINGOAPP roottal.

letotltottem a You are not allowed to view links. Register or Login rol es a devicenal a note re kattintva meg is talaltam a programot .
feltettem a laptopomra es ahogy azt a leiras is irja az oldalon csatlakoztattam a keszuleket es kovettem az uasitasokat....
tobszor is ujraindult a telo de a super su sehogy nem varazsolodott fel .

kihuztam es ujra proaltam de sehogy nem sikerult
elojot hogy a google iranyelv meg hogy elfogadom e hogy rootolni akarja es telepitettem de vegul mindig csak vart a telefonra es nem tortent semmi.

aztan vegul hagytam sokaig es ugy dontottem hogy kivarom es csinalja amit akar..
 :)
aztan kiirta a kingo hogy rootolni fogja a keszuleket s hogy biztos hogy garancia vesztessel jar meg hogy teglasithatja is....
gondoltam legyen hiszen ezek a figyelmeztetesek mindig jonnek.
nyomtam egy ok
es a telefon download modba kerult vagy lehet ea figyelmeztetes elott mar nem tudom ...
a lenyeg hogy rootolta  akeszuleket es frissitette a recoveryt is ki mar nem huzhattam a telefon igy hat hagytam hagy csinalja.
vegul a kingo kiirta hogy sikeresen rootolta a telefont.

  :D
ami jo
 :shock:
de

 :(

most a knox void az nekem 1 es a szamlalom nem o es nem official hanem 1 .
es cwm-based recovery v6.0.4.5 van a telon.

szoval akkor most gondolom igy nincsen garanciam mint ahogy a kingoapp figyelmeztettet is .

ha ujra csatlakoztatom a kingohoz akkor van lehetoseg a root eltavolitasara .
nem probaltam meg .


vissza fogja nekem allitani a teljes gyari allapotra ??????
  :ima: :ima: :ima: :ima: :ima:


vagy akkor most van az hogy erre meg nincs megoldas es majd lesz .


ugyhogy vigyazzatok
 :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

 igazabol en nem akartam recoveryt cserelni mert mint olvastam akkor van gon a roottal es arra nem szamitottam hogy a kingo ilyet fog csinalni.
a gyari romot akartam csak kipucolni a sok szartol mint a facebook szolgaltatoi szarok satobbi...

ilyenkor mi van?
udv mindenkinek

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #693 Dátum: 2014, 03 02, 14:02:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
>:( >:( >:(
sziasztok
megjegyeznem hogy senkit nem bantani akarok csak azert irom la amit leirok hogy esetleg masoknak segitsen a dolog , ugyhogy nem bantsatok a lehet.
koszi

rootoltam a friss 4.3 knoxos telefonomat KINGOAPP roottal.

letotltottem a You are not allowed to view links. Register or Login rol es a devicenal a note re kattintva meg is talaltam a programot .
feltettem a laptopomra es ahogy azt a leiras is irja az oldalon csatlakoztattam a keszuleket es kovettem az uasitasokat....
tobszor is ujraindult a telo de a super su sehogy nem varazsolodott fel .

kihuztam es ujra proaltam de sehogy nem sikerult
elojot hogy a google iranyelv meg hogy elfogadom e hogy rootolni akarja es telepitettem de vegul mindig csak vart a telefonra es nem tortent semmi.

aztan vegul hagytam sokaig es ugy dontottem hogy kivarom es csinalja amit akar..
 :)
aztan kiirta a kingo hogy rootolni fogja a keszuleket s hogy biztos hogy garancia vesztessel jar meg hogy teglasithatja is....
gondoltam legyen hiszen ezek a figyelmeztetesek mindig jonnek.
nyomtam egy ok
es a telefon download modba kerult vagy lehet ea figyelmeztetes elott mar nem tudom ...
a lenyeg hogy rootolta  akeszuleket es frissitette a recoveryt is ki mar nem huzhattam a telefon igy hat hagytam hagy csinalja.
vegul a kingo kiirta hogy sikeresen rootolta a telefont.

  :D
ami jo
 :shock:
de

 :(

most a knox void az nekem 1 es a szamlalom nem o es nem official hanem 1 .
es cwm-based recovery v6.0.4.5 van a telon.

szoval akkor most gondolom igy nincsen garanciam mint ahogy a kingoapp figyelmeztettet is .

ha ujra csatlakoztatom a kingohoz akkor van lehetoseg a root eltavolitasara .
nem probaltam meg .


vissza fogja nekem allitani a teljes gyari allapotra ??????
  :ima: :ima: :ima: :ima: :ima:


vagy akkor most van az hogy erre meg nincs megoldas es majd lesz .


ugyhogy vigyazzatok
 :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

 igazabol en nem akartam recoveryt cserelni mert mint olvastam akkor van gon a roottal es arra nem szamitottam hogy a kingo ilyet fog csinalni.
a gyari romot akartam csak kipucolni a sok szartol mint a facebook szolgaltatoi szarok satobbi...

ilyenkor mi van?
udv mindenkinek

Nem tudom mi történt nálad, de amikor én ezzel rootoltam a 4.3-as romot, recoveryről szó sem volt. Nem értem hogy került neked cwm recovery a készülékre. Nálam csak rootolta a készüléket és semmi mást nem csinált. A cwm recovery miatt lett 1 a knox számlálód, amire jelenleg nincs megoldás, talán nem is lesz.

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #694 Dátum: 2014, 03 02, 14:56:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudom mi történt nálad, de amikor én ezzel rootoltam a 4.3-as romot, recoveryről szó sem volt. Nem értem hogy került neked cwm recovery a készülékre. Nálam csak rootolta a készüléket és semmi mást nem csinált. A cwm recovery miatt lett 1 a knox számlálód, amire jelenleg nincs megoldás, talán nem is lesz.
Mivel Te meg a regebbi Kingoval csinalhattad. Az ujabbak mar tolnak a recoveryt is parhuzamosan. Viszont vki azt irta, hogy elutasithato menet közben a recovery csere..Esetleg nem vette eszre.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #695 Dátum: 2014, 03 02, 15:06:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mivel Te meg a regebbi Kingoval csinalhattad. Az ujabbak mar tolnak a recoveryt is parhuzamosan. Viszont vki azt irta, hogy elutasithato menet közben a recovery csere..Esetleg nem vette eszre.

Akkor ez így elég szívatós. Minek recovery, vagy miért nem külön kell azt telepíteni? Nekem a Kingo_Android_Root_116.exe van meg, ebben nincs recovery.

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #696 Dátum: 2014, 03 02, 18:17:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor ez így elég szívatós. Minek recovery, vagy miért nem külön kell azt telepíteni? Nekem a Kingo_Android_Root_116.exe van meg, ebben nincs recovery.
Igen ez meg jo, de az utana következö verzio szamuak mar recovery telepitest is csinalnak.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #697 Dátum: 2014, 03 02, 18:27:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen ez meg jo, de az utana következö verzio szamuak mar recovery telepitest is csinalnak.

És ez miért jó? Hogy aki nem tudja mi a helyzet, azzal jól kib.sznak...

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #698 Dátum: 2014, 03 02, 18:32:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És ez miért jó? Hogy aki nem tudja mi a helyzet, azzal jól kib.sznak...
kb. ez a helyzet.  :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #699 Dátum: 2014, 03 02, 19:03:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
kb. ez a helyzet.  :)

De jó nekem ez a Nexus 5... :)

Tapatalk-kal küldve az én Nexus 5-el