2024, 10 06, 15:04:42
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...  (Megtekintve 137625 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

wallachi

  • Vendég
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #625 Dátum: 2014, 01 17, 00:39:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akárhogy is keresem a Note GYIK-ban nem találom a 4 fileos rom letöltés lehetőségét.
A Sammobileon csak 1 fileos van.
Kérni szeretnék hozzá linket!
Köszönöm előre is.

Végre feltöltődtek a romok, mint ígértem, itt vannak a legfrissebb Magyar repartos romok

egy pici hiba csúszott mindegyik csomagba, véletlen a telefonról lementett PIT fájl került bele a csomagokba
gondot nem okoz, mert nem engedi a romot feltenni, ha valaki azt akarná használni

ELNÉZÉST KÉREK MINDENKITŐL érte  :ima: :(

Ezt a PIT fájlt kell használni You are not allowed to view links. Register or Login

A csomagok tartalma : A rom; 3.0.4-s Odin; a bootloader, a nem jó PIT fájl  :( és az usb driver


Független Magyar DME6 >> You are not allowed to view links. Register or Login

T-Mobil Magyar DMB2 >> You are not allowed to view links. Register or Login

Telenor Magyar DMB2 >> You are not allowed to view links. Register or Login

Vodafone Magyar DMC3 >> You are not allowed to view links. Register or Login

Használja mindenki egészséggel

By: rstwingo

Nem elérhető Mcfly13

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 278
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze / GMaps
  • PDA: Note 2
  • PDA ROM: XXDME4
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #626 Dátum: 2014, 01 17, 13:10:40 »
Köszönöm szépen mégegyszer.
Viszont amikor ismét download módba tettem a kicsikét akkor már mindenre azt írta, hogy official.
Ki érti a lelkét ennek, most tesztelem, hogy elhasal e magától kell e szerviz neki!
You are not allowed to view links. Register or Login
Bitcasa Tárhely

Nem elérhető Spityu83

  • Hozzászólások: 0
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 2
  • PDA ROM: AP: N7100XXUEMK9
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #627 Dátum: 2014, 01 18, 19:27:58 »
Sziasztok,új vagyok itt nálatok és nagyon jó a topic bár sok mindent nem értek és igaz nem olvastam vissza az összes hsz-t így nem is tudok mindent mentségem 3 lányom van és nagyon lefoglal akinek van az tudja, ez nem önéletrajz csak tudom a következő hsz az lesz, hogy olvass vissza.
Na most nekem van egy samsung galaxy note 2-öm most lesz 1 éves t-mobilos, előfizetéses és persze még fizetem a részletet is. Tegnap frissítettem 4.1.2-ről 4.3-ra persze gyári rom amit a telefon töltött le/ November óta ezt vártam/. Mindent megcsinált a készülék újraindult és vártam ugye a nagy csodát mert én azt hittem / sok youtube videó miatt/, hogy olyan lesz mint a note 3 mármint megkapja a features-öket pl: air command de akkora csalódás lett ez a frissítés, hogy teljes kiábrándultam a telefonomból pedig nagyon óvóm és vigyázok rá  :-(  most érdemes buherálni a telefonnal vagy nem mármint módosítani bár még sosem csináltam és gőzöm sincs hogy hogy kell? Már bele éltem magam hogy olyan dolgokat tudok vele csinálni mint a videókon láttam de sajna nem bár nincs eddig bajom szép és talán még az aku idő is megnőtt de nem érzem teljesnek. Most érdemes-e megcsinálni ha igen segít-e benne valaki? Bocsánat a hosszú off-ért de nem tudom hol tudnám ezeket megkérdezni. Köszönöm előre is

Nem elérhető BenTam

  • Hozzászólások: 104
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note 2
  • PDA ROM: PhoeniX ROM V16.7
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #628 Dátum: 2014, 01 19, 09:40:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,új vagyok itt nálatok és nagyon jó a topic bár sok mindent nem értek és igaz nem olvastam vissza az összes hsz-t így nem is tudok mindent mentségem 3 lányom van és nagyon lefoglal akinek van az tudja, ez nem önéletrajz csak tudom a következő hsz az lesz, hogy olvass vissza.
Na most nekem van egy samsung galaxy note 2-öm most lesz 1 éves t-mobilos, előfizetéses és persze még fizetem a részletet is. Tegnap frissítettem 4.1.2-ről 4.3-ra persze gyári rom amit a telefon töltött le/ November óta ezt vártam/. Mindent megcsinált a készülék újraindult és vártam ugye a nagy csodát mert én azt hittem / sok youtube videó miatt/, hogy olyan lesz mint a note 3 mármint megkapja a features-öket pl: air command de akkora csalódás lett ez a frissítés, hogy teljes kiábrándultam a telefonomból pedig nagyon óvóm és vigyázok rá  :-(  most érdemes buherálni a telefonnal vagy nem mármint módosítani bár még sosem csináltam és gőzöm sincs hogy hogy kell? Már bele éltem magam hogy olyan dolgokat tudok vele csinálni mint a videókon láttam de sajna nem bár nincs eddig bajom szép és talán még az aku idő is megnőtt de nem érzem teljesnek. Most érdemes-e megcsinálni ha igen segít-e benne valaki? Bocsánat a hosszú off-ért de nem tudom hol tudnám ezeket megkérdezni. Köszönöm előre is
Ezt You are not allowed to view links. Register or Login és ezt You are not allowed to view links. Register or Login ajánlom, ha Note 3 funkciókat szeretnél a telefonodra, viszont mivel neked már gyári 4.3-as Rom van fent, ezért mind a két Rom telepítése garancia vesztéssel jár!

Nem elérhető Spityu83

  • Hozzászólások: 0
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 2
  • PDA ROM: AP: N7100XXUEMK9
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #629 Dátum: 2014, 01 19, 10:57:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt You are not allowed to view links. Register or Login és ezt You are not allowed to view links. Register or Login ajánlom, ha Note 3 funkciókat szeretnél a telefonodra, viszont mivel neked már gyári 4.3-as Rom van fent, ezért mind a két Rom telepítése garancia vesztéssel jár!

A garanciavesztés nem annyira zavar csak az hogy ha fel teszem valamelyik ROM-ot hogy akkor minden tökéletes lesz-e tehát nem lesz olyan hogy gyorsabban merül az aksi vagy app hibák esetleg a wifi-vel vagy a hívással kapcsolatos gondok? A másik amit linkeltél fórum ugye nem magyar és én nem hogy nem értem a nyelvet de még ahogy írtam nem csináltam ilyet és fogalmam sincs hogy kell azért kértem segítséget tehát ezt tölts le ide rakd fel ezt csináld meg és kész ....valami ilyesmit tudom nagy kérés de hülye vagyok az ilyenhez és nem akarom el rontani a másik lehet hülye kérdés de ha leszedek valami külföldi oldalról rom-ot és felteszem attól még magyar lesz vagy nem? A válaszod nagyon köszönöm azért próbálom kielemezni a két linket amit küldél  :-)

Nem elérhető BenTam

  • Hozzászólások: 104
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note 2
  • PDA ROM: PhoeniX ROM V16.7
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #630 Dátum: 2014, 01 19, 12:25:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A garanciavesztés nem annyira zavar csak az hogy ha fel teszem valamelyik ROM-ot hogy akkor minden tökéletes lesz-e tehát nem lesz olyan hogy gyorsabban merül az aksi vagy app hibák esetleg a wifi-vel vagy a hívással kapcsolatos gondok? A másik amit linkeltél fórum ugye nem magyar és én nem hogy nem értem a nyelvet de még ahogy írtam nem csináltam ilyet és fogalmam sincs hogy kell azért kértem segítséget tehát ezt tölts le ide rakd fel ezt csináld meg és kész ....valami ilyesmit tudom nagy kérés de hülye vagyok az ilyenhez és nem akarom el rontani a másik lehet hülye kérdés de ha leszedek valami külföldi oldalról rom-ot és felteszem attól még magyar lesz vagy nem? A válaszod nagyon köszönöm azért próbálom kielemezni a két linket amit küldél  :-)
Ha még soha nem csináltál ilyet és érzéked sincs hozzá, akkor inkább ne piszkáld a telefonodat szoftveresen, mert könnyen papírnehezéket csinálhatsz belőle! Inkább bízd szakemberre!
Egyébként nekem most Phoenix Rom van a Note 2-n, stabil, gyors, jó az üzemidő, nekem eddig nagyon tetszik!

Nem elérhető Spityu83

  • Hozzászólások: 0
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 2
  • PDA ROM: AP: N7100XXUEMK9
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #631 Dátum: 2014, 01 19, 12:41:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha még soha nem csináltál ilyet és érzéked sincs hozzá, akkor inkább ne piszkáld a telefonodat szoftveresen, mert könnyen papírnehezéket csinálhatsz belőle! Inkább bízd szakemberre!
Egyébként nekem most Phoenix Rom van a Note 2-n, stabil, gyors, jó az üzemidő, nekem eddig nagyon tetszik!

Köszönöm válaszod és igen nem akarom elrontani mert azt tényleg ajtó kitámasztó lesz belőle, ha számítógépről lenne szó akkor menne már több százat telepítettem és ha olyan kis hibája volt javítottam de sosem gondoltam hogy egy telefon ilyen bonyolult, olvasgattam itt a GY.I.K-ot meg a ROM topicot de nekem olyan nehéznek tűnik ilyen program olyan program ez csináld azt csináld és még a ROM fent sincs vagy én komplikálom túl nem tudom. Néztem ezt a Phoenix rom-ot de ez nem olyan mint amire én gondoltam ez a Ditto vagy mi nem rossz. Nem tudom mit csináljak igazából tudom élni az életem akkor is ha nem teszem fel a rom-ot de mint az emberi tulajdonság piszkálja a fantáziám milyen lenne úgy azt lehet ki sem használnám, azért köszönöm hogy szóba álltál velem  :-)

Nem elérhető olikam

  • Hozzászólások: 32
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: note2
  • PDA ROM: 7100xxumk9
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #632 Dátum: 2014, 01 23, 07:18:35 »
sziasztok!
uj vagyok itt.
segitsegeteket kernem
 megszeretnem rootolni a note 2 omet de ugye mar a 4.3. android van rajta esw nem talalok bejegyzest arrol hogy hogyan lehetne ezt megtenni.

wallachi

  • Vendég
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #633 Dátum: 2014, 01 23, 07:34:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok!
uj vagyok itt.
segitsegeteket kernem
 megszeretnem rootolni a note 2 omet de ugye mar a 4.3. android van rajta esw nem talalok bejegyzest arrol hogy hogyan lehetne ezt megtenni.

A GY.I.K. -ban probald a keresest. Talan az utolso bejegyzes lesz az

Nem elérhető olikam

  • Hozzászólások: 32
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: note2
  • PDA ROM: 7100xxumk9
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #634 Dátum: 2014, 01 23, 07:48:06 »
hozzavalo fajlt honnan tudom leszedni?

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #635 Dátum: 2014, 01 23, 10:29:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hozzavalo fajlt honnan tudom leszedni?
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető hinar83

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Note 2
  • PDA ROM: 4.1.1 MIUI-3.5.10
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #636 Dátum: 2014, 01 27, 22:03:43 »
Sziasztok.
Fél éve cseréltem le a one x-em egy samsung n7100-ra amit azóta sem bántam meg.
A készüléket főzöt rommal vettem, ami az utóbbi 2hónapban egyre gyakrabban indult újra többnyire akkor ha szöveget próbáltam másolni vagy beilleszteni.  Ma pedig fogta magát és lefagyott, percekig ugyan az a kép volt kimeredve a kijelzőn. Ekkor újraindítottam a telót és azóta sem jut tovább a samsung logónál.
Mi lehet a a baja?  :'(
A válaszokat előre is köszönöm.
Imre

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #637 Dátum: 2014, 01 29, 14:20:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.
Fél éve cseréltem le a one x-em egy samsung n7100-ra amit azóta sem bántam meg.
A készüléket főzöt rommal vettem, ami az utóbbi 2hónapban egyre gyakrabban indult újra többnyire akkor ha szöveget próbáltam másolni vagy beilleszteni.  Ma pedig fogta magát és lefagyott, percekig ugyan az a kép volt kimeredve a kijelzőn. Ekkor újraindítottam a telót és azóta sem jut tovább a samsung logónál.
Mi lehet a a baja?  :'(
A válaszokat előre is köszönöm.
Imre

A recoveryben nyomsz neki az összes wipe-ból egyet, ami után lehet újra belakni a készüléket. Én is így jártam szombaton reggel egy újraindítás után.

Tapatalk-kal küldve az én GT-N7100-el


Nem elérhető uby40

  • Hozzászólások: 1488
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO/Sygic
  • PDA: N960F/DS+128GB SD CL10
  • PDA ROM: PIE
  • Skype: uby040
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #638 Dátum: 2014, 02 05, 14:22:12 »
Sziasztok!

Több helyről több néven is letöltöttem a philz recowery Note2-re, de egyiket sem tudom feltenni CWM-ből  :(  (installacion aborted) Ha valaki tudna egy linket ami biztosan működik azt megköszönném. Természetesen a GYIK-ból indultam, és biztos én néztem be valamit...
köszönöm előre is!
"Persze, hogy tudtam! Csak nem sejtettem!"

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #639 Dátum: 2014, 02 05, 16:28:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Több helyről több néven is letöltöttem a philz recowery Note2-re, de egyiket sem tudom feltenni CWM-ből  :(  (installacion aborted) Ha valaki tudna egy linket ami biztosan működik azt megköszönném. Természetesen a GYIK-ból indultam, és biztos én néztem be valamit...
köszönöm előre is!

Szedd le az odinos verziót (tar) és telepítsd mobile odinnal.

Nem elérhető uby40

  • Hozzászólások: 1488
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO/Sygic
  • PDA: N960F/DS+128GB SD CL10
  • PDA ROM: PIE
  • Skype: uby040
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #640 Dátum: 2014, 02 05, 17:39:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szedd le az odinos verziót (tar) és telepítsd mobile odinnal.

Köszi!
Próbáltam azt is, de csak PC Odinnal, lehet, hogy ez lesz a megoldás.
"Persze, hogy tudtam! Csak nem sejtettem!"

wallachi

  • Vendég
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #641 Dátum: 2014, 02 06, 00:40:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Több helyről több néven is letöltöttem a philz recowery Note2-re, de egyiket sem tudom feltenni CWM-ből  :(  (installacion aborted) Ha valaki tudna egy linket ami biztosan működik azt megköszönném. Természetesen a GYIK-ból indultam, és biztos én néztem be valamit...
köszönöm előre is!

philz_touch_5.15.0-n7100.tar.md5
philz_touch_6.02.1-n7100.tar.md5

ezeknek fel kell mennie, az uj 4.3-ra is ! Tesztelve. Pc odinnal szoktam feltenni mindent es gond nelkul ment

Nem elérhető uby40

  • Hozzászólások: 1488
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO/Sygic
  • PDA: N960F/DS+128GB SD CL10
  • PDA ROM: PIE
  • Skype: uby040
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #642 Dátum: 2014, 02 06, 22:50:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
philz_touch_5.15.0-n7100.tar.md5
philz_touch_6.02.1-n7100.tar.md5

ezeknek fel kell mennie, az uj 4.3-ra is ! Tesztelve. Pc odinnal szoktam feltenni mindent es gond nelkul ment


Köszi, ezzel: philz_touch_6.02.1-n7100.tar.md5   sikerült  :ok:
"Persze, hogy tudtam! Csak nem sejtettem!"

Nem elérhető uby40

  • Hozzászólások: 1488
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO/Sygic
  • PDA: N960F/DS+128GB SD CL10
  • PDA ROM: PIE
  • Skype: uby040
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #643 Dátum: 2014, 02 07, 23:34:15 »
Valaki ezt a JellyCat ROM-ot próbálta már? nálam eddig nagyon jól teljesít, :ok:  már nagyon rég óta Omegát használok, de az sajnos egyre gyengébb volt nagyon sok szempontból  :(
Nehezen szántam rá magam a váltásra, de most ez szinte felüdülés utána.
"Persze, hogy tudtam! Csak nem sejtettem!"

Nem elérhető nababika

  • Hozzászólások: 504
  • Nem: Férfi
  • PDA: Note 2
  • PDA ROM: DN3 Ditto Note 3.1
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #644 Dátum: 2014, 02 08, 00:54:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valaki ezt a JellyCat ROM-ot próbálta már? nálam eddig nagyon jól teljesít, :ok:  már nagyon rég óta Omegát használok, de az sajnos egyre gyengébb volt nagyon sok szempontból  :(
Nehezen szántam rá magam a váltásra, de most ez szinte felüdülés utána.
Csatlakozom. En DN3 rol jövök, és nem bántam meg. Gyors, aksi nagyon rendben van. Es nem utolsó sorban a felrakása nagyon egyszerű volt.

Nem elérhető torril

  • Hozzászólások: 753
  • PDA: SGN2, Asus TF701t
  • PDA ROM: DN3 v4 RC2 (Ditto)
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #645 Dátum: 2014, 02 08, 13:07:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valaki ezt a JellyCat ROM-ot próbálta már? nálam eddig nagyon jól teljesít, :ok:  már nagyon rég óta Omegát használok, de az sajnos egyre gyengébb volt nagyon sok szempontból  :(
Nehezen szántam rá magam a váltásra, de most ez szinte felüdülés utána.


Egy linket tudnál?
THX

Nem elérhető Killer

  • Hozzászólások: 360
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: mikor mi
  • PDA: SE X1,S7 EDGE, stb.
  • PDA ROM: Mostanában mindig gyári
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #646 Dátum: 2014, 02 08, 13:35:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Este feldobom én is mert a Phoenix nagyon eszi az akkut.

Nem elérhető attttis

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 888
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo
  • PDA: Samsung Galaxy S5 G900F
  • PDA ROM: 4.4.2 ANE2
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #647 Dátum: 2014, 02 08, 16:46:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Köszi, ezzel: philz_touch_6.02.1-n7100.tar.md5   sikerült  :ok:

Szia!

MobilOdinnal felblehet rakni?
Köszönöm
Attila

Nem elérhető uby40

  • Hozzászólások: 1488
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO/Sygic
  • PDA: N960F/DS+128GB SD CL10
  • PDA ROM: PIE
  • Skype: uby040
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #648 Dátum: 2014, 02 08, 23:56:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

MobilOdinnal felblehet rakni?
Köszönöm
Attila

Szia

Én nem erőltettem, mert mobilodinban nem találtam a helyét. Pda-hoz kell betallózni.
"Persze, hogy tudtam! Csak nem sejtettem!"

Nem elérhető attttis

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 888
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo
  • PDA: Samsung Galaxy S5 G900F
  • PDA ROM: 4.4.2 ANE2
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #649 Dátum: 2014, 02 09, 00:07:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia

Én nem erőltettem, mert mobilodinban nem találtam a helyét. Pda-hoz kell betallózni.

Közben sikerült feltenni NobilOdinnal.
Már az új ROM is rajta van.  :-)
Köszönöm
Attila