2024, 09 29, 04:17:56
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...  (Megtekintve 137328 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető egyedzs

  • Hozzászólások: 21
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: passz
  • PDA: htc
  • PDA ROM: hd 6.1.1
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #200 Dátum: 2012, 12 30, 09:43:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Még a Note1-nél szállt el az IMEI számom. Akkor, több, mint 1 hónapig használtam úgy. Telefon, mobil net minden működött rajta.

Ezen is működik minden ezzel nincs gond. Felhivtam az eladót aki közölte hogy nem lopott meg ilyenek biztos előfizuval vették de őt is átvágták. nem láttam még ilyet soha

Nem elérhető siskaze

  • Hozzászólások: 339
  • Navigáció / Navigation: Noname
  • PDA: Nexus 4 white
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #201 Dátum: 2012, 12 31, 13:20:14 »
Melyik a legfrissebb recovery? Igazából azért kérdem mert nem tudom melyikkel lehet felrakni a .zip-es omega romot?

Nem elérhető TpS

  • Hozzászólások: 2445
  • PDA: Huawei Medipad X2
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #202 Dátum: 2012, 12 31, 16:44:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Melyik a legfrissebb recovery? Igazából azért kérdem mert nem tudom melyikkel lehet felrakni a .zip-es omega romot?
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető siskaze

  • Hozzászólások: 339
  • Navigáció / Navigation: Noname
  • PDA: Nexus 4 white
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #203 Dátum: 2012, 12 31, 17:13:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
  :ok:

Nem elérhető milán19

  • Hozzászólások: 260
  • Navigáció / Navigation: Wayteq N770
  • PDA: LG G2 HTC One M9
  • PDA ROM: Viper
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #204 Dátum: 2013, 01 01, 14:02:13 »
Sziasztok

Először is B U É K mindenkinek !!
Sikerült beszereznem egy gépet nekem is igy az uj esztendőre ..Végig olvastam nagyjábol a forumot , ezután keztem bele a rootolásba de egy dolgot nagyon elszurtam ,, Nem mentettem le az eredeti romot !! Viszont már meg lett rootolva a Toolkittel
Az lenne a kérdésem hogy valahol fellelhető e a telenoros gyári rom??
A számlálom jelenleg 1 ir pedig csak a root van megcsinálva CWM nem tettem még fel mivel egyelőre nem szeretnék romolgatni ..
De felszeretnék készülni arra hogy ha ne adj isten valami lenne vele vissza tudjam állitani eredeti állapotra ..Megvásároltam a Triangle Away t elvileg le is futtattam de nem történt változás .Modjuk az angolom egyenlő a -1 el lehet nem jól csináltam valamit ,,sajnos arrol nem találtam semmilyen magyar leírást hogy hogyan kellene használni ..
Másik kérdés az lenne hogy így megkapom e az esetleges frissitéseket OTA n??

Olvastam itt hogy a Multi window alkalmazást kell feltelepiteni ahoz hogy müködjön az oldalsáv szerkezdhetősége, de sehol nem találom, se play se samsung app, esetleg kérhetnék egy linket ..

egyelőre ennyi jutott az eszembe pedig, millio egy kérdés zug a fejembe .

üdv



 
 

Nem elérhető Hawk

  • Hozzászólások: 126
  • Nem: Férfi
  • PDA: Asus MeMo Pad fhd,BlackBerry Pasport
  • PDA ROM: V20d-5.0
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #205 Dátum: 2013, 01 01, 14:31:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok

Először is B U É K mindenkinek !!
Sikerült beszereznem egy gépet nekem is igy az uj esztendőre ..Végig olvastam nagyjábol a forumot , ezután keztem bele a rootolásba de egy dolgot nagyon elszurtam ,, Nem mentettem le az eredeti romot !! Viszont már meg lett rootolva a Toolkittel
Az lenne a kérdésem hogy valahol fellelhető e a telenoros gyári rom??
A számlálom jelenleg 1 ir pedig csak a root van megcsinálva CWM nem tettem még fel mivel egyelőre nem szeretnék romolgatni ..
De felszeretnék készülni arra hogy ha ne adj isten valami lenne vele vissza tudjam állitani eredeti állapotra ..Megvásároltam a Triangle Away t elvileg le is futtattam de nem történt változás .Modjuk az angolom egyenlő a -1 el lehet nem jól csináltam valamit ,,sajnos arrol nem találtam semmilyen magyar leírást hogy hogyan kellene használni ..
Másik kérdés az lenne hogy így megkapom e az esetleges frissitéseket OTA n??

Olvastam itt hogy a Multi window alkalmazást kell feltelepiteni ahoz hogy müködjön az oldalsáv szerkezdhetősége, de sehol nem találom, se play se samsung app, esetleg kérhetnék egy linket ..

egyelőre ennyi jutott az eszembe pedig, millio egy kérdés zug a fejembe .

üdv
Szia!
Ha ajánlhatom először is készíts egy mentést az efs mappáról,akár toolkittel,de minél több helyre mentsd le.Gyári romot itt találod:http://www.sammobile.com/firmware/?page=3&model=GT-N7100&pcode=PAN&os=1&type=1#firmware
Kérdéseidre itt megkapod a választ,mert szerintem a legjobb fórum,de az xda-s csapat is nagyon segítő kész.

Nem elérhető lasse001

  • Hozzászólások: 729
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze - Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S10+ Prism Black ; HUAWEI MediaPad M3 8.4
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #206 Dátum: 2013, 01 01, 14:34:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok

Először is B U É K mindenkinek !!
Sikerült beszereznem egy gépet nekem is igy az uj esztendőre ..Végig olvastam nagyjábol a forumot , ezután keztem bele a rootolásba de egy dolgot nagyon elszurtam ,, Nem mentettem le az eredeti romot !! Viszont már meg lett rootolva a Toolkittel
Az lenne a kérdésem hogy valahol fellelhető e a telenoros gyári rom??
A számlálom jelenleg 1 ir pedig csak a root van megcsinálva CWM nem tettem még fel mivel egyelőre nem szeretnék romolgatni ..
De felszeretnék készülni arra hogy ha ne adj isten valami lenne vele vissza tudjam állitani eredeti állapotra ..Megvásároltam a Triangle Away t elvileg le is futtattam de nem történt változás .Modjuk az angolom egyenlő a -1 el lehet nem jól csináltam valamit ,,sajnos arrol nem találtam semmilyen magyar leírást hogy hogyan kellene használni ..
Másik kérdés az lenne hogy így megkapom e az esetleges frissitéseket OTA n??

Olvastam itt hogy a Multi window alkalmazást kell feltelepiteni ahoz hogy müködjön az oldalsáv szerkezdhetősége, de sehol nem találom, se play se samsung app, esetleg kérhetnék egy linket ..

egyelőre ennyi jutott az eszembe pedig, millio egy kérdés zug a fejembe .

üdv
Tessék:
You are not allowed to view links. Register or Login

rstwingo

  • Vendég
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #207 Dátum: 2013, 01 01, 19:32:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login

A számlálom jelenleg 1 ir pedig csak a root van megcsinálva CWM nem tettem még fel mivel egyelőre nem szeretnék romolgatni ..
De felszeretnék készülni arra hogy ha ne adj isten valami lenne vele vissza tudjam állitani eredeti állapotra ..Megvásároltam a Triangle Away t elvileg le is futtattam de nem történt változás .Modjuk az angolom egyenlő a -1 el lehet nem jól csináltam valamit ,,sajnos arrol nem találtam semmilyen magyar leírást hogy hogyan kellene használni ..

Olvastam itt hogy a Multi window alkalmazást kell feltelepiteni ahoz hogy müködjön az oldalsáv szerkezdhetősége, de sehol nem találom, se play se samsung app, esetleg kérhetnék egy linket ..

egyelőre ennyi jutott az eszembe pedig, millio egy kérdés zug a fejembe .

üdv

BUÉK mindenkinek

Amikor a triangle away-t használtad, be volt kapcsolva a Net, mert ha nem, akkor azért nem müködik
Bekapcsolod a Netet és úgy indítod, akkor a netről le fog tölteni egy kiegészítést (eu.chainfire.triangleaway.flashkernel.n7100 fájlt) és csak azután tudja a számlálót nullázni
A multiwindows rajta van a telefonon alapból, csak ahhoz, hogy tudd rendesen használni egy módosított FlashBarService.apk fájlra kell kicserélned

Nem elérhető milán19

  • Hozzászólások: 260
  • Navigáció / Navigation: Wayteq N770
  • PDA: LG G2 HTC One M9
  • PDA ROM: Viper
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #208 Dátum: 2013, 01 01, 19:48:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
BUÉK mindenkinek

Amikor a triangle away-t használtad, be volt kapcsolva a Net, mert ha nem, akkor azért nem müködik
Bekapcsolod a Netet és úgy indítod, akkor a netről le fog tölteni egy kiegészítést (eu.chainfire.triangleaway.flashkernel.n7100 fájlt) és csak azután tudja a számlálót nullázni
A multiwindows rajta van a telefonon alapból, csak ahhoz, hogy tudd rendesen használni egy módosított FlashBarService.apk fájlra kell kicserélned

Köszönöm mindenkinek a segitséget

Megprobálom megkeresni ezt a FlashBarService.apkt

köszönöm

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #209 Dátum: 2013, 01 02, 16:53:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Twingo baratomat mar elöre dolgoztattam, de ha minden igaz holnaptol mar Ö is erösiti a csapatot.
Tehat parszor feltettem a kerdest a lengyel DLK7 Play rommal kapcsolatban:
You are not allowed to view links. Register or Login

Ebböl operalta ki Twingo az egyedi boot es shutdown animaciot( ami nekem bejön!  :D )  ezekkel a hatterkepekkel együtt ill. a rendszerhangok.
par kepet itt lathattok:
You are not allowed to view links. Register or Login
A Play romhoz tartozo apk-ak is a csomagban, de nekem azok nem kellenek, mivel lengyel hivatkozasuak.

A systembe mappaknak megfelelöen bemasolva:
 You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető láma

  • Hozzászólások: 242
  • Navigáció / Navigation: Wayteq 920bt
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #210 Dátum: 2013, 01 03, 19:39:21 »
Szasztok

Szeretném egy kicsit kiszinesiteni a kütyüt
csak nem tudom hogy kezdjek hozzá ..Valahol nincs véletlen valami gyors talpaló ahol utána tudnék olvasni ??
Első sorban a redőnyt szeretném valami átlátszó féleséggel , meg az akku kijelzést, meg a zöld notibárt valami más szinre cserélni ::
Ha valaki tud valami leirást lehetőleg magyarul ossza már meg velem velünk mert gondolom nem csak egyedül vagyok ..

üdv  ..

rstwingo

  • Vendég
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #211 Dátum: 2013, 01 03, 20:39:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szasztok

Szeretném egy kicsit kiszinesiteni a kütyüt
csak nem tudom hogy kezdjek hozzá ..Valahol nincs véletlen valami gyors talpaló ahol utána tudnék olvasni ??
Első sorban a redőnyt szeretném valami átlátszó féleséggel , meg az akku kijelzést, meg a zöld notibárt valami más szinre cserélni ::
Ha valaki tud valami leirást lehetőleg magyarul ossza már meg velem velünk mert gondolom nem csak egyedül vagyok ..

üdv  ..

Legegyszerűbb ha keresel olyan romot, amiben java részt benne vannak ezek a dolgok és letöltöd, de a romodnak megfelelő legyen és a systemui.apk-t kicseréled
ha az aksi ikonokat is szeretnéd, akkor ugyan ezen fájlt 7zippel megnyitol, nem kicsomagolod, csak megnyitod és a res mappát kiveszed belőle
ebben a res mappában van még sok mappa és itt találod meg az ikonokat, amit nyugodtan kicserélhetsz bármilyennel, csak a formátum és a nagyság egyezzen
ha kész vagy, akkor a még megnyitott systemui-ba vissza másolod a res mappát és már teheted is a helyére
megadod a jogosultságot, újra indítod és ha jól csináltál mindent, akkor már a módosított ikonok fognak megjelenni

Nem elérhető nfeco22

  • Hozzászólások: 125
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Galaxy Note 2
  • PDA ROM: Ditto Note 3 V3.1
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #212 Dátum: 2013, 01 04, 00:33:46 »
Hello
En is azzal kezdenem, hogy friss note2 tulaj vagyok, utoljara 2 eve a htc desire tipusu keszulekemet rootoltam :)
Ez a note2 egyszerubbnek tunik, megse sikerul. Letoltottem a toolkitet, v3.0. Feltelepitettem a note2 driveret, minden oke. Ahogy ramegyek hogy rootolni szeretnem, vagy akar backupot szeretnek kesziteni a meg rootolatlan romrol, bejon az odin es nem latja a keszuleket. Bevan dugva pedig, minden szoftver telepitve, kies nincs, usb debugging bekapcsolva. Es nemtudom se a backupot elvegezni, se rootolni. Ha viszont ujrainditom a keszuleket, beirom pinkodot, es ugy inditom csak siman az odint, ugy viszont latja hogy bevan dugva. Ugy viszont nemtudom az eredeti nandot lementeni.
T-mobile-os keszulek, 1 hete vettem, ALJ3 a build szam vege.

A masik probelmam viszont hogy a play szarakodik, ma kezdte el. Allandoan azt irja hogy a com.google.process.gapps leall. Alapesetben mukodik a play, de ha frissitenek egy appot, kilep. Es utana be se lep. Torlom az adatokat, utana oke, de ha ismet frissiteni szeretnek, megint lefagy. Ujrainditom az egesz rendszert, rogton ugy fogad hogy leall a gapps.
Erre a 2 dologra szeretnek megoldast talalni.
Koszonom

Nem elérhető KölyökGSi

  • Hozzászólások: 949
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note 2 N7100
  • PDA ROM: Rooted DLL7
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #213 Dátum: 2013, 01 04, 00:56:00 »
Par oraja van nalam a telefon, es a szokasos gyermekbetegsegek elojottek! Maps megint fut allandoan, jegelni kell, rohadt sok alkalmazas fut a hatterbe teljesen foloselgesen. Samsung appsnak most latom ertelmet talan, de lehet dobom kifele azt is. Gyomlalni kell rendesen de igyekszem gyari rommal hasznalni, hatha...
ALJ2 alapsav ALJ3 a build vege. van ennel ujabb? Koszonom

rstwingo

  • Vendég
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #214 Dátum: 2013, 01 04, 08:18:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello
En is azzal kezdenem, hogy friss note2 tulaj vagyok, utoljara 2 eve a htc desire tipusu keszulekemet rootoltam :)
Ez a note2 egyszerubbnek tunik, megse sikerul. Letoltottem a toolkitet, v3.0. Feltelepitettem a note2 driveret, minden oke. Ahogy ramegyek hogy rootolni szeretnem, vagy akar backupot szeretnek kesziteni a meg rootolatlan romrol, bejon az odin es nem latja a keszuleket. Bevan dugva pedig, minden szoftver telepitve, kies nincs, usb debugging bekapcsolva. Es nemtudom se a backupot elvegezni, se rootolni. Ha viszont ujrainditom a keszuleket, beirom pinkodot, es ugy inditom csak siman az odint, ugy viszont latja hogy bevan dugva. Ugy viszont nemtudom az eredeti nandot lementeni.
T-mobile-os keszulek, 1 hete vettem, ALJ3 a build szam vege.

A masik probelmam viszont hogy a play szarakodik, ma kezdte el. Allandoan azt irja hogy a com.google.process.gapps leall. Alapesetben mukodik a play, de ha frissitenek egy appot, kilep. Es utana be se lep. Torlom az adatokat, utana oke, de ha ismet frissiteni szeretnek, megint lefagy. Ujrainditom az egesz rendszert, rogton ugy fogad hogy leall a gapps.
Erre a 2 dologra szeretnek megoldast talalni.
Koszonom

 még rootolatlan romodról, nem tudsz csinálni backupot, mert nem fér hozzá a system mappákhoz
Először rootold, és utána  tudsz mentést csinálni
És a telefonod download módban van, mikor  kéri a program, hogy telepítsd fel az odinnal azt a kernelt
Első Download mód csatlakoztatásánál kis idő kell mire felismeri, mert először a drivert telepíti és csak aztán jelenik meg a  kapcsolat, megvárod míg telepíti a drivert

A playre, meg szerintem töröld le és telepítsd újra

rstwingo

  • Vendég
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #215 Dátum: 2013, 01 04, 08:23:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Par oraja van nalam a telefon, es a szokasos gyermekbetegsegek elojottek! Maps megint fut allandoan, jegelni kell, rohadt sok alkalmazas fut a hatterbe teljesen foloselgesen. Samsung appsnak most latom ertelmet talan, de lehet dobom kifele azt is. Gyomlalni kell rendesen de igyekszem gyari rommal hasznalni, hatha...
ALJ2 alapsav ALJ3 a build vege. van ennel ujabb? Koszonom

Az nem gyermek betegség azért android, csak neked nincs szükséged rá (meg nekem se)
Nekem az első volt, hogy rootoltam, lementettem az eredeti romot, fel a legújabb  DLL5 amit szintén rootoltam és kidobáltam a sok felesleges alkalmazásokat és megy szépen

Nem elérhető KölyökGSi

  • Hozzászólások: 949
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note 2 N7100
  • PDA ROM: Rooted DLL7
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #216 Dátum: 2013, 01 04, 10:36:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az nem gyermek betegség azért android, csak neked nincs szükséged rá (meg nekem se)
Nekem az első volt, hogy rootoltam, lementettem az eredeti romot, fel a legújabb  DLL5 amit szintén rootoltam és kidobáltam a sok felesleges alkalmazásokat és megy szépen

most meg osszeszedem mit hogyan kell. Egyelore storage-modban nem tudom csatlakoztatni a gephez. Uj szoftvert se tudom h rakjam fel. Gondolom minden vlatozott az S hez kepest. Olvasgatok

Nem elérhető TpS

  • Hozzászólások: 2445
  • PDA: Huawei Medipad X2
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #217 Dátum: 2013, 01 04, 11:26:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
most meg osszeszedem mit hogyan kell. Egyelore storage-modban nem tudom csatlakoztatni a gephez. Uj szoftvert se tudom h rakjam fel. Gondolom minden vlatozott az S hez kepest. Olvasgatok
A JB már nem támogatja az UMS módot.
You are not allowed to view links. Register or Login, vagy az intézőből tudod elérni.

Nem elérhető KölyökGSi

  • Hozzászólások: 949
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note 2 N7100
  • PDA ROM: Rooted DLL7
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #218 Dátum: 2013, 01 04, 11:27:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A JB már nem támogatja az UMS módot.
You are not allowed to view links. Register or Login, vagy az intézőből tudod elérni.
Ez valami gyari szivatas amugy? mennyire egyszeru volt pedig regen ugy masolgatni

rstwingo

  • Vendég
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #219 Dátum: 2013, 01 04, 12:11:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez valami gyari szivatas amugy? mennyire egyszeru volt pedig regen ugy masolgatni

Nem az a baj, hogy szívatás, hanem az, hogy ezt úgy teszik, hogy szinte egyetlen egy, sd mountoló se hajlandó működni
Valahol kernel szinten,tiltják le, hogy még az eddig működő build.prop utasítás se hajlandó visszaállítani

Nem elérhető KölyökGSi

  • Hozzászólások: 949
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note 2 N7100
  • PDA ROM: Rooted DLL7
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #220 Dátum: 2013, 01 04, 12:36:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A JB már nem támogatja az UMS módot.
You are not allowed to view links. Register or Login, vagy az intézőből tudod elérni.

Nem Tudom megoldani hogy lassam TC-vel. Hozzaadtam mint beepulo, mediaaudio lett es ennyi

UI: Asztali gepen win 7 van, radugtam es azonnal minden elerheto TC nelkul! Ez a romcsereberelos gep :D

Nem elérhető lasse001

  • Hozzászólások: 729
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze - Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S10+ Prism Black ; HUAWEI MediaPad M3 8.4
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #221 Dátum: 2013, 01 04, 17:02:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem Tudom megoldani hogy lassam TC-vel. Hozzaadtam mint beepulo, mediaaudio lett es ennyi

UI: Asztali gepen win 7 van, radugtam es azonnal minden elerheto TC nelkul! Ez a romcsereberelos gep :D
Szia.Rakd fel a Total Commander Ultima Primet az minden féle plugin nélkül látja.Ja és írd már ki hogy milyen telóhoz kell is a segítség.

Nem elérhető mex9711

  • Hozzászólások: 17
  • PDA: Samsung Galaxy Note II
  • PDA ROM: Omega v9.1
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #222 Dátum: 2013, 01 04, 17:07:04 »
Tud vki megoldást arra, hogy telepítek egy alkalmazást. Nem akar elindulni, leszedem, újra akarom telepíteni és azt mondja nincs elég hely. 7giga szabad helyem van egy 30megás apphoz.
Ilyenkor mi a teendő? Volt már valakinek ilyen?

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #223 Dátum: 2013, 01 04, 17:41:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tud vki megoldást arra, hogy telepítek egy alkalmazást. Nem akar elindulni, leszedem, újra akarom telepíteni és azt mondja nincs elég hely. 7giga szabad helyem van egy 30megás apphoz.
Ilyenkor mi a teendő? Volt már valakinek ilyen?

A Play-ről való az a program?

Nem elérhető torrente777

  • ROMMER
  • ****
  • Hozzászólások: 860
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo
  • PDA: Galaxy Note8 Galaxy S8+Torrente777 Rom1. 0 Galaxy S7Edge Torrente777 Rom 1.0Galaxy S6EDGE Torrente777 Rom 1.0 Note4 N910C Torrente777 Rom 1.0 Samsung Galaxy Note3 Torrente777 Rom 5.0 One+one Torrente777 Rom 1.0 Samsung Galaxy Note 2 Torrente777 Rom 3.0
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #224 Dátum: 2013, 01 04, 17:45:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Play-ről való az a program?
Az a fránya Lucky Patcher!