2024, 09 29, 06:25:24
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...  (Megtekintve 137331 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető csomos

  • Hozzászólások: 114
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note III+Galaxy Gear
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #175 Dátum: 2012, 12 28, 12:31:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nekem is 1-en áll pedig nulláztam a TA-val.Akkor h is van ez? 12-ön volt.Azt hittem az a normális ha 1en van.Ezekszerint nem??es akkor mi a gyári állapot?ugye rootolni kell h nullázhass.Es utána visszateszem a gyári romot?Na de akkor nem fog a számláló ugrani egyet??Én úgy csináltam h TA lefuttatva majd a Root jog megszüntetése.Jelezze lécci ha másképp kellene mert megy vissza a szervizbe es nem szeretném bebukni.Thx.

Nem igazán értem ezt a számláló problémát.Nekem az S3-ason 24 volt ez a szám és mikor bevittem mert az oprendszer a kernel felállása után nem akar elindulni szó nélkül adtak egy másikat.Csak a download mód és a recovery mod indult.A download modnál pedig elég jól látszodot,hogy volt már a gépen pár rom.Ja és T-s volt.

Nem elérhető Kamug

  • Hozzászólások: 200
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Note2
  • PDA: Palm LD/Note 2,4,8/HD2 /Acer A500/Samsung Galaxy Tab 7.7
  • PDA ROM: Aláírás
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #176 Dátum: 2012, 12 28, 13:18:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nekem is 1-en áll pedig nulláztam a TA-val.Akkor h is van ez? 12-ön volt.Azt hittem az a normális ha 1en van.Ezekszerint nem??es akkor mi a gyári állapot?ugye rootolni kell h nullázhass.Es utána visszateszem a gyári romot?Na de akkor nem fog a számláló ugrani egyet??Én úgy csináltam h TA lefuttatva majd a Root jog megszüntetése.Jelezze lécci ha másképp kellene mert megy vissza a szervizbe es nem szeretném bebukni.Thx.
Néhány hozzászólással ezelőtt én is görcsöltem ezen dolgon, mert a TA-val csak egyre állt vissza a számláló. Én a következő képpen oldottam meg:
- Felraktam Odinnal a francia a 4.1.1 romot (nekem az kellett a kézírás felismerés miatt). => Eredmény: root nics, számláló 1-en áll.
- Rootoltam azzal az .apk-val, ami a kamera sebezhetőségén alapul.(Az XDA-ról szedtem le.)
You are not allowed to view links. Register or Login (Megjegyzés: a jobb vírusirtók "köhögnek" miatta!)
Ez nem tesz fel új recoverit, csak root jogot ad, tehát a számláló nem ugrik.
- TA ismételt lefuttatása. Ez után elvileg a számláló nullázódik. (Nálam igen)
Odinnal felraktam a  francia 4.12. romot, és nem csak a számlálóm nulla, de a "Beállítások>Eszköz névjegye>Állapot"-ban az "Eszköz állapota: normál"! Ugyanis szerintem így a legegyszerűbb ellenőrizni, hogy piszkálták e az eredeti gyári romot, mert ez akkor is "módosított"-at jelez, ha eredeti samsungos, de másik régiókódos rom van a készüléken. 
Acer Iconia Tab A500: Thor V14.1 (Android 3.2.1)
HTC HD2: Windows Mobile 6.5 Prof.
Samsung Note 2: 4.1.2
Samsung Galaxy Tab 7.7: P6800DXMD3_P6800OLBMD3_XME 
Palm Life Drive: Beégetett Bejewelwed 2 (Nem a memóriába! A kijelzőbe!) :) Original Palm ROM

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #177 Dátum: 2012, 12 28, 14:38:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nekem is 1-en áll pedig nulláztam a TA-val.Akkor h is van ez? 12-ön volt.Azt hittem az a normális ha 1en van.Ezekszerint nem??es akkor mi a gyári állapot?ugye rootolni kell h nullázhass.Es utána visszateszem a gyári romot?Na de akkor nem fog a számláló ugrani egyet??Én úgy csináltam h TA lefuttatva majd a Root jog megszüntetése.Jelezze lécci ha másképp kellene mert megy vissza a szervizbe es nem szeretném bebukni.Thx.

Ha nem gyári recovery van a készüléken, akkor egy újraindítás után 0-ról 1-re változik a számláló. A root jog megszüntetése azért is lehet kevés, mert ha van a készüléken olyan program, ami csak root jog megléte esetén tud elindulni, akkor az máris gyanús lehet.

Ahhoz, hogy a készülékbe ne tudjanak belekötni a szervizben a következőket javaslom:
1, Törölni a teljes belső tár tartalmát
2, Triangle Away programmal nullázni a számlálót
3, A Mobile Odin-nal egy gyári romot telepíteni az összes wipe bekapcsolásával természetesen a root ne legyen bekapcsolva.
PC-s Odinnal is fel lehet rakni a gyári romot, de utána mindenképpen be kell lépni a gyári recoverybe és az összes wipe-ot végre kell hajtani.

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #178 Dátum: 2012, 12 28, 15:00:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem gyári recovery van a készüléken, akkor egy újraindítás után 0-ról 1-re változik a számláló. A root jog megszüntetése azért is lehet kevés, mert ha van a készüléken olyan program, ami csak root jog megléte esetén tud elindulni, akkor az máris gyanús lehet.

Ahhoz, hogy a készülékbe ne tudjanak belekötni a szervizben a következőket javaslom:
1, Törölni a teljes belső tár tartalmát
2, Triangle Away programmal nullázni a számlálót
3, A Mobile Odin-nal egy gyári romot telepíteni az összes wipe bekapcsolásával természetesen a root ne legyen bekapcsolva.
PC-s Odinnal is fel lehet rakni a gyári romot, de utána mindenképpen be kell lépni a gyári recoverybe és az összes wipe-ot végre kell hajtani.

Szintén gyik gyanus hsz..... be is került első oldalra....  :taps: :ok:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Fapuma77

  • Hozzászólások: 253
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: NavigoN
  • PDA: Galaxy S4 GT-I9505
  • PDA ROM: Gyári egyenlőre
  • Skype: Fapuma1977
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #179 Dátum: 2012, 12 28, 16:04:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem gyári recovery van a készüléken, akkor egy újraindítás után 0-ról 1-re változik a számláló. A root jog megszüntetése azért is lehet kevés, mert ha van a készüléken olyan program, ami csak root jog megléte esetén tud elindulni, akkor az máris gyanús lehet.

Ahhoz, hogy a készülékbe ne tudjanak belekötni a szervizben a következőket javaslom:
1, Törölni a teljes belső tár tartalmát
2, Triangle Away programmal nullázni a számlálót
3, A Mobile Odin-nal egy gyári romot telepíteni az összes wipe bekapcsolásával természetesen a root ne legyen bekapcsolva.
PC-s Odinnal is fel lehet rakni a gyári romot, de utána mindenképpen be kell lépni a gyári recoverybe és az összes wipe-ot végre kell hajtani.
Köszönöm a hozzáértőknek!

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #180 Dátum: 2012, 12 28, 16:54:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szintén gyik gyanus hsz..... be is került első oldalra....  :taps: :ok:

Szerintem valami címeket is lehetne adni az ott szereplő dolgoknak, mert így elsőre nem látszik, hogy miről szól, illetve elég lenne csak linkelni a hozzászólást a címről.
A Toolkit felesleges részeit is ki lehet venni.

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #181 Dátum: 2012, 12 28, 17:36:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem valami címeket is lehetne adni az ott szereplő dolgoknak, mert így elsőre nem látszik, hogy miről szól, illetve elég lenne csak linkelni a hozzászólást a címről.
A Toolkit felesleges részeit is ki lehet venni.

Címe is van és linkelve is van, ha jól megfigyeled :D bár nem abban a formában, ahogy azt kellene, de most vagy 2013.01.03.-ig biztos nem foglalkozom vele, ehez túl sok jéger van itthon :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mviktor

  • Hozzászólások: 2084
  • Nem: Férfi
  • Droidista :-)
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: S8 Plus
  • PDA ROM: Nougat U1AQF7
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #182 Dátum: 2012, 12 28, 17:44:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Címe is van és linkelve is van, ha jól megfigyeled :D bár nem abban a formában, ahogy azt kellene, de most vagy 2013.01.03.-ig biztos nem foglalkozom vele, ehez túl sok jéger van itthon :D

Mocskos alkesz  :D :D
Lehet hogy a gólya hozott......de az ördög visz el.....

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #183 Dátum: 2012, 12 28, 17:47:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mocskos alkesz  :D :D

Csak egy kicsit.....mind a kettő kamionos haverom hazajött, elég durva hétvégével egybekötött szilveszter elé nézek....na meg utána pár nap jajjgatás elé :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mviktor

  • Hozzászólások: 2084
  • Nem: Férfi
  • Droidista :-)
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: S8 Plus
  • PDA ROM: Nougat U1AQF7
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #184 Dátum: 2012, 12 28, 17:54:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak egy kicsit.....mind a kettő kamionos haverom hazajött, elég durva hétvégével egybekötött szilveszter elé nézek....na meg utána pár nap jajjgatás elé :D

Egészségetekre!  :ok:
Lehet hogy a gólya hozott......de az ördög visz el.....

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #185 Dátum: 2012, 12 28, 18:52:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egészségetekre!  :ok:

Na pont nem azt kapják cserébe. :D

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #186 Dátum: 2012, 12 28, 18:55:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Címe is van és linkelve is van, ha jól megfigyeled :D bár nem abban a formában, ahogy azt kellene, de most vagy 2013.01.03.-ig biztos nem foglalkozom vele, ehez túl sok jéger van itthon :D

Valóban, görög van a falóban... Az idézetnél tovább nem olvastam. :D

Nem elérhető Petaj

  • Hozzászólások: 294
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: SM-P900 / SM-N910F / SM-N960F/DS 512 gb
  • PDA ROM: 6.01 / 6.0.1 / 8.1
  • Skype: Amióta májkroszoft nem használom
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #187 Dátum: 2012, 12 29, 12:06:59 »
Rászántam magam. Rootolni akarom a telót. XDA-ról letöltöttem a Galaxy Note 2 toolkit v.3.0-át. Valaki bátorítson mert nem szeretném el qrni. Azt mondtátok rootoláshoz Jager kell. Én Unicum szilvát vettem és aszalt szilvára öntöttem. Ez akkor most jó vagy rossz?  :D Ebben a toolkitben minden benne van ami a rootoláshoz kell vagy kell még letölteni valami mást is? Elöre is thx mindenkinek.

Nem elérhető TpS

  • Hozzászólások: 2445
  • PDA: Huawei Medipad X2
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #188 Dátum: 2012, 12 29, 13:52:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Rászántam magam. Rootolni akarom a telót. XDA-ról letöltöttem a Galaxy Note 2 toolkit v.3.0-át. Valaki bátorítson mert nem szeretném el qrni. Azt mondtátok rootoláshoz Jager kell. Én Unicum szilvát vettem és aszalt szilvára öntöttem. Ez akkor most jó vagy rossz?  :D Ebben a toolkitben minden benne van ami a rootoláshoz kell vagy kell még letölteni valami mást is? Elöre is thx mindenkinek.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Petaj

  • Hozzászólások: 294
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: SM-P900 / SM-N910F / SM-N960F/DS 512 gb
  • PDA ROM: 6.01 / 6.0.1 / 8.1
  • Skype: Amióta májkroszoft nem használom
Re: Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #189 Dátum: 2012, 12 29, 19:35:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm szépen a gyors választ. Mostanra már rootolva van. Kérdésem van: az hogy a számláló mit mutat annak mi a jelentősége?
Illetve hol találom a számlálót?

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk 2


Nem elérhető k5.20

  • Hozzászólások: 1249
Re: Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #190 Dátum: 2012, 12 29, 22:02:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm szépen a gyors választ. Mostanra már rootolva van. Kérdésem van: az hogy a számláló mit mutat annak mi a jelentősége?
Illetve hol találom a számlálót?

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk 2

Download módban fogod látni a számlálóidat.
Ilyenkor, ha jól emlékszem egyet fog mutatni, de ha lenullázod, akkor utána érintetlennek fog kinézni.
LG V10 (H960A) 32 GB - 4GB RAM

Nem elérhető egyedzs

  • Hozzászólások: 21
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: passz
  • PDA: htc
  • PDA ROM: hd 6.1.1
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #191 Dátum: 2012, 12 29, 23:53:35 »
helló mindenkinek

A segitségetekt szeretném kérni ma lecseréltem az s3 telómat egy note2-re nagyon megörültem neki nagyon tetszik tök jó hazavittem akkor jött a probléma a garijegyen és a dobozon az aksi alatt is stimelt az imei viszont a telóban nem. Huhh lopotat vettem (magánszemélytől) felhívtam készséges volt és felajánlotta hogy visszacserélehtjük mivel atelefon szép álapotu elvileg 1 hónapos és 100km-re lakunk egymástól inkább kiderieteném mi van. Azt olvastam ha rootoljak a telót átirhatja az imei számot remélem ez van mert megtaláltam a programok között supersu programot ami azt jelenti hogy rootolva van? Hogyan állíthatom vissza az imei számot és a gyári szoftvert segítsetek légyszi. köszi

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #192 Dátum: 2012, 12 30, 00:09:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
helló mindenkinek

A segitségetekt szeretném kérni ma lecseréltem az s3 telómat egy note2-re nagyon megörültem neki nagyon tetszik tök jó hazavittem akkor jött a probléma a garijegyen és a dobozon az aksi alatt is stimelt az imei viszont a telóban nem. Huhh lopotat vettem (magánszemélytől) felhívtam készséges volt és felajánlotta hogy visszacserélehtjük mivel atelefon szép álapotu elvileg 1 hónapos és 100km-re lakunk egymástól inkább kiderieteném mi van. Azt olvastam ha rootoljak a telót átirhatja az imei számot remélem ez van mert megtaláltam a programok között supersu programot ami azt jelenti hogy rootolva van? Hogyan állíthatom vissza az imei számot és a gyári szoftvert segítsetek légyszi. köszi
Szerintem hagyd a francba és cseréld vissza!.... Az S3-asod tiszta volt, tehát piacképes!.... EZ NEM VOLT JÓ CSERE!!
Addig cseréld gyorsan vissza, amíg a csávó ilyen "készséges"!

És amikor visszacseréled, még ott a helyszínen ellenőrizd, hogy valóban a tiédet kaptad-e vissza!!...

Nem elérhető egyedzs

  • Hozzászólások: 21
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: passz
  • PDA: htc
  • PDA ROM: hd 6.1.1
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #193 Dátum: 2012, 12 30, 00:19:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem hagyd a francba és cseréld vissza!.... Az S3-asod tiszta volt, tehát piacképes!.... EZ NEM VOLT JÓ CSERE!!
Addig cseréld gyorsan vissza, amíg a csávó ilyen "készséges"!

És amikor visszacseréled, még ott a helyszínen ellenőrizd, hogy valóban a tiédet kaptad-e vissza!!...
ennyire nagy gáz van vele? lopott nem lehet doboz toltő papirok garijegy.....azt mondta a nexteltol van és hivjam fel őket nyugodtan volt mar olyan one x-em ami mobilos boltból volt és rootoltak

Nem elérhető TpS

  • Hozzászólások: 2445
  • PDA: Huawei Medipad X2
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #194 Dátum: 2012, 12 30, 00:26:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt olvastam ha rootoljak a telót átirhatja az imei számot....
Úgy tudom, hogy nálunk nem legális a telefon imei számát módosítani! Ezt villámgyorsan vissza kell adni az eladónak, mielőtt a rendőrség kopogtad nálad, mert lopott volt!

Nem elérhető egyedzs

  • Hozzászólások: 21
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: passz
  • PDA: htc
  • PDA ROM: hd 6.1.1
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #195 Dátum: 2012, 12 30, 00:31:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Úgy tudom, hogy nálunk nem legális a telefon imei számát módosítani! Ezt villámgyorsan vissza kell adni az eladónak, mielőtt a rendőrség kopogtad nálad, mert lopott volt!
de hogy loptak el minden tartozékával?

Nem elérhető Zack

  • Hozzászólások: 393
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung SM-N910C
  • PDA ROM: Xnote v3.2 + Ultimate Kernel v9
Re: Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #196 Dátum: 2012, 12 30, 00:32:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
helló mindenkinek

A segitségetekt szeretném kérni ma lecseréltem az s3 telómat egy note2-re nagyon megörültem neki nagyon tetszik tök jó hazavittem akkor jött a probléma a garijegyen és a dobozon az aksi alatt is stimelt az imei viszont a telóban nem. Huhh lopotat vettem (magánszemélytől) felhívtam készséges volt és felajánlotta hogy visszacserélehtjük mivel atelefon szép álapotu elvileg 1 hónapos és 100km-re lakunk egymástól inkább kiderieteném mi van. Azt olvastam ha rootoljak a telót átirhatja az imei számot remélem ez van mert megtaláltam a programok között supersu programot ami azt jelenti hogy rootolva van? Hogyan állíthatom vissza az imei számot és a gyári szoftvert segítsetek légyszi. köszi

IMEI számot csak az EFS mappából lehet visszaállítani. De itt valami más lesz. Ha az IMEI véletlenül mászott volna el, nem tudnál róla telefonálni. A telefoban lévő szám egyszerű számsor?  Mert ha elmászik magától általában valamilyen egyszerű számsor generálódik.
Vidd vissza.

Ha bűncselekményből származik akkor már késő... Feltéve hogy a saját kártyáddal jelentkezett fel a hálózatra.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-N7100-ről
You are not allowed to view links. Register or Login - Új és használt monitorok akciós áron! @@ You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #197 Dátum: 2012, 12 30, 01:29:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
igazad van holnap van egy utam
Azért ezt még ideidézem, mert valaki elég jól összefoglalta az IMEI lényegét...
You are not allowed to view links. Register or Login

Sok sikert!... majd számolj be a fejleményekről légyszíves!

Nem elérhető Fapuma77

  • Hozzászólások: 253
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: NavigoN
  • PDA: Galaxy S4 GT-I9505
  • PDA ROM: Gyári egyenlőre
  • Skype: Fapuma1977
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #198 Dátum: 2012, 12 30, 03:05:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Korábban írtam, hogy erre figyelj, mert nem biztos, hogy rá fog menni az N7100-ás/N7105-ös nemzetközi ROM az amerikai/kanadai régióra szánt készülékekre, tehát max akkor lehet magyar nyelved ha felraksz egy AOSP alapú ROM-ot..
Amúgy az At&T is ugyanazt a NoteII variánst használja..

Najó, azért utánanéztem, erre lesz szükséged: You are not allowed to view links. Register or Login
És itt van az XDA-s fóruma: You are not allowed to view links. Register or Login
Opppssss.Sorry.Koszonom.

Nem elérhető attttis

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 888
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo
  • PDA: Samsung Galaxy S5 G900F
  • PDA ROM: 4.4.2 ANE2
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #199 Dátum: 2012, 12 30, 08:10:29 »
Még a Note1-nél szállt el az IMEI számom. Akkor, több, mint 1 hónapig használtam úgy. Telefon, mobil net minden működött rajta.