2024, 03 28, 13:33:08

Szerző Téma: Egyéb tartozékok  (Megtekintve 45624 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető szeszo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1460
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HTC Ameo (IGO)
  • PDA: Samsung Galaxy Note 8
Egyéb tartozékok
« Dátum: 2009, 01 25, 14:33:26 »
Szilikon tok:

You are not allowed to view links. Register or Login

Eredeti Omnia Stylus (ceruza):

You are not allowed to view links. Register or Login

Autós FM transmitter:

You are not allowed to view links. Register or Login



USB töltő kábel, felcsévélővel (csak tölt, adatátivitelt nem végez):

You are not allowed to view links. Register or Login

Sajnos az Omnia speciális csatlakozóval rendelkezik, ezért szükségeltetnek hozzá mindenféle átalakítók. Ezek megkönnyítik életünket.

Kisméretű audió átalakító:
Előnye:
Nem hosszabbítja meg azzal a másfél méteres zsinórral a fülhallgatónkat (kábeldob :D).

Hátránya: A rádió vételéhez (antennának használja) szükség van a hosszú "madzagra".

You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Akkumulátor, megnövelt teljesítménnyel (2400mAh) és új hátlappal:


You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Újabb változat, megnövelt teljesítményű (3000mAh) akkumulátor. Külalakra egy kicsit jobb, mert nem tettek  kitüremkedést a készülék hátsó fedlapjára. Így talán esztétikusabb és ami a lényeg ez egy MUGEN (HLI-i900XL ) akku, ami már jó minőséget sejtet és egy kis ajándékot is rejt mégpedig egy kis Stylus-t.

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login



Samsung multi adapter: Egyszerre tudod tölteni, fülhallgató kimenetén zenét hallgatni és szabványos Samsung csatlakozójára rádughatsz egy TV-Out kábelt.

You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Tron

  • Hozzászólások: 15
  • Navigáció / Navigation: Igo 8
  • PDA: Samsung Omnia i900
  • PDA ROM: i900BSHI/BSHI1
Hang és töltés mindez kocsiban?!
« Reply #1 Dátum: 2009, 01 30, 00:28:42 »
Sziasztok. A következő problémám lenne:
Van egy gépjárművem amivel sokat utazgatok. Gondoltam egyet és kitaláltam, Mi lenne, ha nem simán szólna hozzám az Omniám? Ezzel az ötlettel elrohantam és vettem hozzá egy FM transmittert. Eddig nem is volt semmi gond, de... Itt jön a rossz része a dolognak. Zene lejátszás + Igo8 " gps " pikk - pakk merülés... Mire leértem a helyre rájöttem, hogy ott állok egy lemerült Omniával... Van autós töltöm, de akkor nem hallgathatom a zenét se a navigációt a kocsi hangszóróin. Felkerestem az összes lehetőséget Samsung Hun, T-mobil bolt, mobil bolt... A válasz mindenhol azonos volt. Nincs olyan kábel amivel egyszerre tölteni és hangot kicsalni is tudok. Na ebben kérném a segÍtségeteket! Kellene szegelni egy ilyen kábelt. PIN kiosztás és hely ahol beszerezhető Samsung

Nem elérhető sztupy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 700
    • SztupY.hu
  • Navigáció / Navigation: spirálkötésű térkép
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: mikor mi
  • Skype: sztupy2k
Re: Hang és töltés mindez kocsiban?!
« Reply #2 Dátum: 2009, 01 30, 00:56:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok. A következő problémám lenne:
Van egy gépjárművem amivel sokat utazgatok. Gondoltam egyet és kitaláltam, Mi lenne, ha nem simán szólna hozzám az Omniám? Ezzel az ötlettel elrohantam és vettem hozzá egy FM transmittert. Eddig nem is volt semmi gond, de... Itt jön a rossz része a dolognak. Zene lejátszás + Igo8 " gps " pikk - pakk merülés... Mire leértem a helyre rájöttem, hogy ott állok egy lemerült Omniával... Van autós töltöm, de akkor nem hallgathatom a zenét se a navigációt a kocsi hangszóróin. Felkerestem az összes lehetőséget Samsung Hun, T-mobil bolt, mobil bolt... A válasz mindenhol azonos volt. Nincs olyan kábel amivel egyszerre tölteni és hangot kicsalni is tudok. Na ebben kérném a segÍtségeteket! Kellene szegelni egy ilyen kábelt. PIN kiosztás és hely ahol beszerezhető Samsung

Barkácsolt tartozékok topicban van egy link: You are not allowed to view links. Register or Login

Ez tv kimenet+töltés, de ha a videó kimenetet lehagyod, akkor megvagy az audio+töltéssel

(alternatív és drágább megoldás egy autós töltöről tölthető stereo bluetooth vevő)

EDIT: van ilyen is: You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Disclaimer: Nem én vagyok itt a legokosabb, privátban csak akkor írj, ha biztos vagy benne, hogy én vagyok az egyetlenegy ember a világon aki segíteni tud neked (bár szeretném néha ezt hinni, ez általában nem igaz). MSN-en sem veszek fel ismeretlenek ismeretlenül. És skypeon sem. Mást meg nem használok.

Nem elérhető szeszo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1460
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HTC Ameo (IGO)
  • PDA: Samsung Galaxy Note 8
Re: Hang és töltés mindez kocsiban?!
« Reply #3 Dátum: 2009, 01 30, 20:09:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok. A következő problémám lenne:
Van egy gépjárművem amivel sokat utazgatok. Gondoltam egyet és kitaláltam, Mi lenne, ha nem simán szólna hozzám az Omniám? Ezzel az ötlettel elrohantam és vettem hozzá egy FM transmittert. Eddig nem is volt semmi gond, de... Itt jön a rossz része a dolognak. Zene lejátszás + Igo8 " gps " pikk - pakk merülés... Mire leértem a helyre rájöttem, hogy ott állok egy lemerült Omniával... Van autós töltöm, de akkor nem hallgathatom a zenét se a navigációt a kocsi hangszóróin. Felkerestem az összes lehetőséget Samsung Hun, T-mobil bolt, mobil bolt... A válasz mindenhol azonos volt. Nincs olyan kábel amivel egyszerre tölteni és hangot kicsalni is tudok. Na ebben kérném a segÍtségeteket! Kellene szegelni egy ilyen kábelt. PIN kiosztás és hely ahol beszerezhető Samsung
Ezt a TV-out kábelt kell megrendeled, ez jó a célnak, a hang kimenetét tudod használni:
 Után gyártott változat (mini USB-s töltéssel és 3.5-es fülhallgató kimenettel):[/b]
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető puhi

  • Hozzászólások: 16
  • PDA: Galaxy S, i900 Omnia
  • PDA ROM: Doc XWJS3
Re: Egyéb tartozékok
« Reply #4 Dátum: 2009, 01 30, 20:42:41 »
Sziasztok!

Én is sokat gondolkodtam a megoldáson, ezt találtam:

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Bár jobban örülnék rendes, beépíthető kihangosítónak (mert nem igazán szeretem a tekergő kábeleket), a semminél jobb.


Nem elérhető szeszo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1460
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HTC Ameo (IGO)
  • PDA: Samsung Galaxy Note 8
Re: Egyéb tartozékok
« Reply #5 Dátum: 2009, 01 30, 21:20:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Én is sokat gondolkodtam a megoldáson, ezt találtam:
Bár jobban örülnék rendes, beépíthető kihangosítónak (mert nem igazán szeretem a tekergő kábeleket), a semminél jobb.
Köszi, hogy belinkelted. Bármi érdekeset találsz tartozék ügyben, jöhet :taps:..

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: Egyéb tartozékok
« Reply #6 Dátum: 2009, 02 01, 14:02:40 »
Nano-Pad
 
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
 
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Ez egy mindkét oldalán tapadós, de nem ragadós cucc. 9x14,5 cm-es. Én a kocsiban autós tartó helyett használom. Szerencsére van olyan felület, ahol elfér (a beépített CD nyílásánál van kb. ekkora terület - igaz, CD-t nem tudok könnyen cserélni, de nem is szoktam túl sűrűn).
Állítólag úgy működik, mint a gekko tappancsa... Nanotechnológiás cuccnak írják - innen a név.
A lényeg, hogy nem ragasztós, hanem anyagában tapadós. Sajnos minden tapad rá, úgyhogy ha veszít a hatásfokából, akkor langyos (én szappanos) vízzel kell lemosni. Miután elpárolgott róla a víz, brutál erősen tapad! Konkrétan én ma alig (!) tudtam leszedni az Omniát róla. Igaz, ha veszít a tapadásából, akkor nagyobb bukkanóknál ledobhatja magáról :) De ezért kell néha pucolni.Kb. 2-3000 Ft-ért lehet kapni innen onnan. Benzinkutakon is szokott lenni.
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Nem elérhető puvika

  • Hozzászólások: 94
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO Primo
  • PDA: Nokia Lumia 520 WP 8,1
  • Skype: csopi159
Re: Egyéb tartozékok
« Reply #7 Dátum: 2009, 02 08, 10:18:20 »
Sziasztok!
Valaki használ esetleg szilikon tokot? Melyik fajtát? Használhatóak töle a HW gombok és a csatlakozó? Én nem szeretem a tokokat mert általában nem illeszkedik jól a készülékre idővel megnyúl,könnyen elmozdul és használhatatlanná teszi. Ajánlották az egyik boltban, hogy jól védi az okost ( Van benne valami) de előbb megkérdezlek titeket ( nektek jobban hiszek mint a kereskedőnek aki rám karja sózni a portékáját). Kösy
Ne igyál vezetés közben, mert könnyen magadra öntheted!

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Egyéb tartozékok
« Reply #8 Dátum: 2009, 02 08, 11:15:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Valaki használ esetleg szilikon tokot? Melyik fajtát? Használhatóak töle a HW gombok és a csatlakozó? Én nem szeretem a tokokat mert általában nem illeszkedik jól a készülékre idővel megnyúl,könnyen elmozdul és használhatatlanná teszi. Ajánlották az egyik boltban, hogy jól védi az okost ( Van benne valami) de előbb megkérdezlek titeket ( nektek jobban hiszek mint a kereskedőnek aki rám karja sózni a portékáját). Kösy
Én használok. A szilikon tok a ronda, de finom kategória :) Sose tartottam egyik pda-mat sem tokban, de ez most annyira vékony és csúszós, hogy ebben érzem biztonságban. Minden gomb működik, a megfelelő helyen ki van vágva. Szeretem, hogy nem kell kivenni belőle ha használni akarom, az oldalsó gördítősáv is könnyen elérhető, az univerzális autóstartómba kényelmesen belefér, és mivel fehér, a szösz nem látszik rajra.

Az You are not allowed to view links. Register or Login, a telefon fel/le gombokat nem fedi a tok.
   
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: Egyéb tartozékok
« Reply #9 Dátum: 2009, 02 08, 11:55:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én használok. A szilikon tok a ronda, de finom kategória :) Sose tartottam egyik pda-mat sem tokban, de ez most annyira vékony és csúszós, hogy ebben érzem biztonságban. Minden gomb működik, a megfelelő helyen ki van vágva. Szeretem, hogy nem kell kivenni belőle ha használni akarom, az oldalsó gördítősáv is könnyen elérhető, az univerzális autóstartómba kényelmesen belefér, és mivel fehér, a szösz nem látszik rajra.

Az You are not allowed to view links. Register or Login, a telefon fel/le gombokat nem fedi a tok.
 

Igazad van!
 
A szilikon tokok nem szépségdíjasok, de a kezdeti idők vastag és csúf seszínű szilikon-kivitele már a múltté. Ma már számtalan kivitelű és meglepően sokszínű választékot kínálnak, melyek alig változtatnak a készülék paraméterein, de valóban biztonságos fogást adnak. Szerencsére már nem igazán kell külföldi portálokon kutakodni utánuk, mert hazai pályán is beszerezhető szinte mindegyik...
 
Én is pont ilyet használok feketében iPhone-on (remélem ez itt bocsánatos bűnnek számít), mivel az még csúszósabb, mint az Omnia  :hmm:
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Egyéb tartozékok
« Reply #10 Dátum: 2009, 02 08, 12:18:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
... Én is pont ilyet használok feketében iPhone-on (remélem ez itt bocsánatos bűnnek számít), ...
Csak a tok használata! :D
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető puvika

  • Hozzászólások: 94
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO Primo
  • PDA: Nokia Lumia 520 WP 8,1
  • Skype: csopi159
Re: Egyéb tartozékok
« Reply #11 Dátum: 2009, 02 08, 18:54:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Igazad van!
 
A szilikon tokok nem szépségdíjasok, de a kezdeti idők vastag és csúf seszínű szilikon-kivitele már a múltté. Ma már számtalan kivitelű és meglepően sokszínű választékot kínálnak, melyek alig változtatnak a készülék paraméterein, de valóban biztonságos fogást adnak. Szerencsére már nem igazán kell külföldi portálokon kutakodni utánuk, mert hazai pályán is beszerezhető szinte mindegyik...
 
Én is pont ilyet használok feketében iPhone-on (remélem ez itt bocsánatos bűnnek számít), mivel az még csúszósabb, mint az Omnia  :hmm:

Meggyőztetek azt hiszem beruházok. :D
Ne igyál vezetés közben, mert könnyen magadra öntheted!

Nem elérhető mf01

  • Hozzászólások: 165
  • PDA: Nexus 7
  • PDA ROM: PAC
Re: Egyéb tartozékok
« Reply #12 Dátum: 2009, 02 14, 06:35:24 »
Sziasztok! A megnövelt teljesítményű (3000mAh) MUGEN akkumulátor és stylus-os hátlappal kapcsolatban kérdezném:
- meg tudja valaki mondani, hogy mégis milyen vastag lesz az OMNIA (tudom, ott a pénz, de nekem az alapján nem jön le)?
- hol lehet megvenni (megrendelni), de nem szeretnék internetes rendelésnél kártyával előre fizetni?
- egyáltalán valakinek van már?

Nem elérhető szeszo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1460
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HTC Ameo (IGO)
  • PDA: Samsung Galaxy Note 8
Re: Egyéb tartozékok
« Reply #13 Dátum: 2009, 02 14, 11:49:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! A megnövelt teljesítményű (3000mAh) MUGEN akkumulátor és stylus-os hátlappal kapcsolatban kérdezném:
- meg tudja valaki mondani, hogy mégis milyen vastag lesz az OMNIA (tudom, ott a pénz, de nekem az alapján nem jön le)?
- hol lehet megvenni (megrendelni), de nem szeretnék internetes rendelésnél kártyával előre fizetni?
- egyáltalán valakinek van már?
Sajnos a vastagság nem derül ki pontosan, sőt a gyártó rá se teszi a készülékre a hátlapot (eddig egyik kép sem ilyen), nehogy elmenjen a vevő kedve.
Azon a két linken ami itt van, meg tudod rendelni, tapasztalat még nincs mert eddig senki nem jelzett vissza a vételéről (nekem már volt mugen aksim és elégedett voltam vele, pontosabban még ma is elégedett vagyok, mert működik). Kockázat mindig van a vásárlásnál...általában a PayPal-os módszerrel kell fizetni.


Nem elérhető appia

  • Hozzászólások: 258
  • Navigáció / Navigation: WAYTEQ X950
  • PDA: Galaxy S-i9000
Re: Egyéb tartozékok
« Reply #14 Dátum: 2009, 02 14, 18:29:29 »
Sziasztok.
A leirás az MK2_s töl való.

No megtörtént a 2100 mAh-ás akksi tesztje.
TEszt eredménye: 9 napot bírt ki úgy, hogy ebben 2 óra 55 perc beszélgetés volt és ebből az egyik beszélgetés az 1 óra folyamatos kommunikáció volt, valamint volt 35 perc navigáció ami persze nem volt táppal ellátva, és a telefon az természetesen folyamatosan be volt kapcsolva. Az első nap volt egy Romovics rom (IA2 jan.30.) frissítés és csak annyi ideig volt tápon amúgy a 9 nap folyamán nem kapott töltést.

Mindenki döntse el maga, hogy megéri vagy sem egy dundibb hátsó lap vagy sem.
A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret  téged saját magánál.

Nem elérhető appia

  • Hozzászólások: 258
  • Navigáció / Navigation: WAYTEQ X950
  • PDA: Galaxy S-i9000
Re: Egyéb tartozékok
« Reply #15 Dátum: 2009, 02 14, 18:55:59 »
Jaés még1.
Vastagság 4-5 mm

Ezt mondták.
A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret  téged saját magánál.

Nem elérhető appia

  • Hozzászólások: 258
  • Navigáció / Navigation: WAYTEQ X950
  • PDA: Galaxy S-i9000
Re: Egyéb tartozékok
« Reply #16 Dátum: 2009, 02 14, 18:59:25 »
Idézewt  MK_2 től

Nem pontosan. (csak hogy kötekedjek) A termékek mögött állnak a nagy fejlesztések a nagy számok mögött a nagy nyereségek állnak. 
Amúgy meg olyan nagyfokú fejlesztés meglátásom szerint nincs mostanában a mobilakksi piacon. Vagyis ami van az nem hinném, hogy egy kicsi és viszonylag ismeretlen cég tenné.
Ez a bizonyos 3000 mAh-s akksi is ki tudja, hogy valójában mikor 3000 mAh, és egyáltalán eléri-e azt az értéket valaha is full töltöttségi állapotba, valamint le is tudja adni? AA-s akksik (ceruzaelem méretű) töltésére egy elég extra töltőm van (tölt, merít, formáz, tesztel mindezt lcd kijelzővel ellátva és mutatja, hogy melyik milyen szinten van feltöltve, vagy mennyire képes maximum megformázni) és mivel a hobbimhoz kellenek a ceruza akksik így van tapasztalatom, hogy melyik márka milyen gagyi minőséget forgalmaz. Tehát a márkás ilyen akksik között is 1-2 gyártó tud olyan AA-s akksit gyártani ami új állapotba eléri azt a töltöttséget amit rá írnak hivatalosan. Na az meg más kérdés, hogy fél év, esetleg 1 év után is tudja ezt a töltést tárolni, és leadni vagy sem mert nagymértékben csökken a tárolt kapacitásuk. Tehát azok a hatalmas fejlesztések a felhasználói oldalon nem látszanak cska a szép festékkel felnyomtatott értékek mint pl. 2700 mAh amiből jó esetben 2600 ha megy rosszabba 1900 környéke.
Na ennyit a drága és minőségnek nevezett (esetleg márkés) termékekről amit misztifikálunk, de ha a paraván mögé látunk (vagy látnánk) egyből elszörnyedünk...
A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret  téged saját magánál.

Nem elérhető hiro

  • Hozzászólások: 5
  • PDA: Samsung Omnia
  • PDA ROM: DXID1 6.5
  • Skype: frenk15600
Re: Egyéb tartozékok
« Reply #17 Dátum: 2009, 02 15, 22:56:45 »
én találtam 1-2 képet erről a 3000mAh-s mugen akksi kinézetéről a pda-n:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető aliasrobi

  • Hozzászólások: 148
  • PDA: HTC HD2 Leo
Re: Egyéb tartozékok
« Reply #18 Dátum: 2009, 02 16, 11:26:45 »
Sziasztok!

Nem talált esetleg már valaki, valahol, valamikor  :D FÉM HÁTLAPOT?
Igazából nem létfontosságú, de szerintem jól nézne ki.  :p

Köszi!

Nem elérhető Atthead

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 335
  • PDA: iPhone 3GS, i900, Palm T5, Asus n639
  • PDA ROM: DXID1, 6.5
Re: Egyéb tartozékok
« Reply #19 Dátum: 2009, 02 21, 00:26:38 »
Övre fűzhető bőrtokot használ valamelyikőtök Omniához?
Típus? Elérhetőség? Felhasználói tapasztalatok?
Köszi!

Nem elérhető lfarkas

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 296
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps, Waze
  • PDA: LG G5
  • PDA ROM: 7.0
Re: Egyéb tartozékok
« Reply #20 Dátum: 2009, 02 21, 00:54:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nano-Pad
 
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
 
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Ez egy mindkét oldalán tapadós, de nem ragadós cucc. 9x14,5 cm-es. Én a kocsiban autós tartó helyett használom. Szerencsére van olyan felület, ahol elfér (a beépített CD nyílásánál van kb. ekkora terület - igaz, CD-t nem tudok könnyen cserélni, de nem is szoktam túl sűrűn).
Állítólag úgy működik, mint a gekko tappancsa... Nanotechnológiás cuccnak írják - innen a név.
A lényeg, hogy nem ragasztós, hanem anyagában tapadós. Sajnos minden tapad rá, úgyhogy ha veszít a hatásfokából, akkor langyos (én szappanos) vízzel kell lemosni. Miután elpárolgott róla a víz, brutál erősen tapad! Konkrétan én ma alig (!) tudtam leszedni az Omniát róla. Igaz, ha veszít a tapadásából, akkor nagyobb bukkanóknál ledobhatja magáról :) De ezért kell néha pucolni.Kb. 2-3000 Ft-ért lehet kapni innen onnan. Benzinkutakon is szokott lenni.
Én a MOL kutaknál láttam ezt a terméket , vettem is egyet (1900.-huf). Nagyon ott van a darab !! Még függőleges helyzetben is stabilan tartja az Omniát, az istenért le nem esik. Természetesen tok nélkűl, ahogy született. OBI is forgalmaz rosszabb minőségűt (500,-) azt nem szabad megvenni ilyen célra.  A képen  az olcsóbb darab látható.
Üdv !

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: Egyéb tartozékok
« Reply #21 Dátum: 2009, 02 21, 09:11:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én a MOL kutaknál láttam ezt a terméket , vettem is egyet (1900.-huf). Nagyon ott van a darab !! Még függőleges helyzetben is stabilan tartja az Omniát, az istenért le nem esik. Természetesen tok nélkűl, ahogy született. OBI is forgalmaz rosszabb minőségűt (500,-) azt nem szabad megvenni ilyen célra.  A képen  az olcsóbb darab látható.
Ebben nem lennék biztos :) Én 2.400-ért vettem, és pont ilyen. Bitang erős, ahogy írtam is.
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Nem elérhető pampi

  • Hozzászólások: 13
  • PDA: I900
  • PDA ROM: DXHL3
Re: Egyéb tartozékok
« Reply #22 Dátum: 2009, 02 22, 01:03:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ebben nem lennék biztos :) Én 2.400-ért vettem, és pont ilyen. Bitang erős, ahogy írtam is.

Én a gecko féle padot használom és az baromi jó nem kell a teljes felületen tapadnia a telefonnak és úgy is stabilan meg marad a helyén.
A szilikon tokrol meg annyit hogy én a gyorshopban vettem de nem a br...o félét hanem vmi "noném" típust mert nem akartam össze karcolni míg meg érkezik a másik tok.
Az a "noném" olcsóbb is volt és jobb is mert a drágábbiknál a gumi széle  nagyon belog a kijelzőbe és nem férsz hozzá a függőleges görgetéshez.

Nem elérhető Syd69

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2116
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG Nexus 4
  • PDA ROM: gyári - gondolom :D
Re: Egyéb tartozékok
« Reply #23 Dátum: 2009, 02 22, 19:08:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én a gecko féle padot használom és az baromi jó nem kell a teljes felületen tapadnia a telefonnak és úgy is stabilan meg marad a helyén.
Ma én is beújítottam  :ok:
Remélem  :ima:
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető lfarkas

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 296
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps, Waze
  • PDA: LG G5
  • PDA ROM: 7.0
Re: Egyéb tartozékok
« Reply #24 Dátum: 2009, 02 23, 10:12:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ebben nem lennék biztos :) Én 2.400-ért vettem, és pont ilyen. Bitang erős, ahogy írtam is.
Igazad lehet, bocs nem volt szándékos a "rágalmazás". Az OBI -sat akkor se vegyétek!
Üdv !