2024, 03 28, 20:10:11

Szerző Téma: AutomateIt PRO  (Megtekintve 100120 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
AutomateIt PRO
« Dátum: 2012, 09 21, 12:05:13 »
Az alkalmazás egy, a készülékünket automatizáló program. You are not allowed to view links. Register or Login


Ebben a témában várom a kérdéseket, kéréseket ezzel kapcsolatban, tippek-trükköket.


Indításnak az autós szabályok, amiket én használok

BT ON
T: töltő csatlakoztatva
M: BT adapter BE

Car ON
T: BT füles csatlakoztatva ÉS töltő csatlakoztatva
M: Képernyőforgatás BE+Képernyőzár KI+Hangerő maxon

BT OFF if not connected
T: BT adapter BE ÉS BT füles leválasztva
M: BT adapter KI
Késleltetés 30 mperc, felfüggesztés BT csatlakozás trigger esetén.
nekem ez azért kell, mert mind bejövő hívásnál, mind kimenőnél kapcsolja a BT-ot, de ha 30 másodpercen belül nem csatlakoztatom a fülest, akkor lekapcsolja.
Kérdezhetnétek, hogy miért nem elég csak a BT füles leválasztása, miért kell ÉS -sel a bekapcsolt állapotnak is a Triggerben szerepelnie. Azért, mert így a szabályt a BT adapter bekapcsolása indítja el, és nem a füles leválasztása.

CAR OFF
T: Töltő kihúzva
M: Képernyőforgatás KI+Képernyőzár BE


Mi az eredmény?
Ha a kocsiban rádugom a töltőre, bekapcsol a BT, majd amikor bekapcsolom a fülest is, akkor elfordul a kijelző, old a képernyő. Amikor Megérkezek, akkor kikapcsolom a fülest, ezáltal leáll a BT, kihúzom a töltőt, így leáll a képernyőforgatás és bekapcsol a képernyőzár. Ha meg otthon rádugom töltőre, úgyis 1 perc múlva kikapcsol a BT.

Nyilván azért több szabállyal van megoldva, mert nem csak ezek működnek, és figyelni kell a kölcsönhatásokra is, nehogy ellentétes eredmény jöjjön ki.


Otthoni Wifi automatizálása

Wi-Fi ON Home
T: Az "otthon" helyhez meghatározott 3 cella bármelyikéhez kapcsolódik a készülék
M: Wi-Fi adapter BE

Wi-Fi OFF when leaving home
T: Helymeghatározás hálózattal (kívül, vagy távozóban a lakásom 1000 méteres körzetétől) 30 percenként ellenőrzi, GPS-t nem használ
M: Wi-Fi KI
Halasztás 5 másodperc, és a szabály végrehajtását bármilyen Wi-Fi hálózathoz csatlakozás megakadályozza.

Egy kis magyarázat ehhez: Egyrészt nem akarom, hogy egész nap a GPS-t kapcsolgassa, hogy éppen hol vagyok, ezért a hálózati meghatározást használom, és azért nem a cellainfókat, mert szeretem többféleképp megoldani a dolgokat. Ha nem lenne a halasztás és felfüggesztés benne, akkor gyakorlatilag nem tudnám máshol használni a wifit, csak otthon, hiszen ha máshol vagyok, kilőné nekem mindig. Így viszont ellenőrzi, hogy éppen csatlakozok-e másik hálózathoz, ha igen, akkor nem fogja kikapcsolni.


visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető carpediem007

  • Hozzászólások: 1738
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Galaxy S 4 (I9505)
  • PDA ROM: Gyári + Custom rom :)
Re: AutomateIt PRO
« Reply #1 Dátum: 2012, 09 21, 12:41:00 »
Nagyon jó a cikk, kedvet is kaptam hozzá :) Remélem azért jön a magyar frissítés :)

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: AutomateIt PRO
« Reply #2 Dátum: 2012, 09 21, 12:44:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nagyon jó a cikk, kedvet is kaptam hozzá :) Remélem azért jön a magyar frissítés :)


tegnap leveleztem Muzikant-tal, szerintem biztos hamar lesz, mert még csak 3 napja jött ki ezzel a felülettel az app, gondolom kell majd javítani ;)


Köszi  :ok:
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: AutomateIt PRO
« Reply #3 Dátum: 2012, 09 21, 13:33:28 »
Rendkívül jó ötletek vannak a Rules Marketon is:
  • ha nem emeled a füledhez (közelségérzékelő), kihangosítja a hívást, ha odateszed visszakapcsol[/size]
  • éjjel nyom egy restartot
  • ha küldesz rá egy smst, megmondja, hool a készülék, vagy hangosan elkezd csörögni (ki kereste már lenémítva így a telefonját otthon?)
  • itt parkoltam (widgetre kattanva elküldi a koordinátákat saját magának)

vagy saját ötlet

lehet olyan kombinációt csinálni, hogy ha be van kapcsolva a képernyő -> megy a mobil adatforgalom, ha ki van kapcsolva a képernyő, akkor pedig mondjuk fél óránként bekapcsol a mobiladat 2 percre , ez eléggé akksikímélő megoldás, ha megvalósítható

:)
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető carpediem007

  • Hozzászólások: 1738
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Galaxy S 4 (I9505)
  • PDA ROM: Gyári + Custom rom :)
Re: AutomateIt PRO
« Reply #4 Dátum: 2012, 09 21, 19:31:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Rendkívül jó ötletek vannak a Rules Marketon is:
  • ha nem emeled a füledhez (közelségérzékelő), kihangosítja a hívást, ha odateszed visszakapcsol[/size]
  • éjjel nyom egy restartot
  • ha küldesz rá egy smst, megmondja, hool a készülék, vagy hangosan elkezd csörögni (ki kereste már lenémítva így a telefonját otthon?)
  • itt parkoltam (widgetre kattanva elküldi a koordinátákat saját magának)

vagy saját ötlet

lehet olyan kombinációt csinálni, hogy ha be van kapcsolva a képernyő -> megy a mobil adatforgalom, ha ki van kapcsolva a képernyő, akkor pedig mondjuk fél óránként bekapcsol a mobiladat 2 percre , ez eléggé akksikímélő megoldás, ha megvalósítható

:)

Mi az a Rules Market? :) Amúgy tényleg nagyon jó lenne az ötlet :) Ha meglesz Magyarországra akkor tuti megveszem a Prot :) aztán lehet állígatni :D

Nem elérhető Lajovial

  • Hozzászólások: 946
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: CNS Globe HD - Primo 2 Truck
  • PDA: SGS2 / ST15i Xperia Mini / Imito MX1 / Measy U2C
  • PDA ROM: Wanam 14.1-Dori 8.43 / CM9 / gyári 4.1.1 / Finless 1.7c
  • Skype: lajovial
Re: AutomateIt PRO
« Reply #5 Dátum: 2012, 09 21, 20:40:43 »
Lehet ezzel olyan beállítást összehozni, hogy egy alkalmazás indulásának / leállásának hatására végezze el a beállított műveletsort?

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Re: AutomateIt PRO
« Reply #6 Dátum: 2012, 09 21, 20:44:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lehet ezzel olyan beállítást összehozni, hogy egy alkalmazás indulásának / leállásának hatására végezze el a beállított műveletsort?
nem, egyelőre olyan nincs, de nagyon jó feature request, továbbítom majd
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Re: Re: AutomateIt PRO
« Reply #7 Dátum: 2012, 09 22, 00:21:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nem, egyelőre olyan nincs, de nagyon jó feature request, továbbítom majd
továbbítva, vette az adást
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: AutomateIt PRO
« Reply #8 Dátum: 2012, 09 22, 00:43:17 »
ez jólesett:

@AutomateItApp
For our fans in Hungary You are not allowed to view links. Register or Login Thanks @marcedli for your review
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető carpediem007

  • Hozzászólások: 1738
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Galaxy S 4 (I9505)
  • PDA ROM: Gyári + Custom rom :)
Re: AutomateIt PRO
« Reply #9 Dátum: 2012, 09 22, 01:29:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ez jólesett:

@AutomateItApp
For our fans in Hungary You are not allowed to view links. Register or Login Thanks @marcedli for your review

+1  :taps:

Nem elérhető Lajovial

  • Hozzászólások: 946
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: CNS Globe HD - Primo 2 Truck
  • PDA: SGS2 / ST15i Xperia Mini / Imito MX1 / Measy U2C
  • PDA ROM: Wanam 14.1-Dori 8.43 / CM9 / gyári 4.1.1 / Finless 1.7c
  • Skype: lajovial
Re: Re: AutomateIt PRO
« Reply #10 Dátum: 2012, 09 23, 10:24:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nem, egyelőre olyan nincs, de nagyon jó feature request, továbbítom majd
Bocs, hogy erőltetem ezt a kérdést. Van egy hasonló program a telón, ami nem tudja ezt a funkciót. Ha az automateit tudja, akkor lecserélem a másikat. Viszont nem szeretném, ha egy kipróbálás közben véletlenül a két automatizáló program összeveszne. Azt írtad, nem tudja. Viszont akkor a Playen, a programról mutatott képek közül a triggereket ábrázolón (4. kép) mire való az "Application Status Trigger"?

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Re: Re: AutomateIt PRO
« Reply #11 Dátum: 2012, 09 23, 14:49:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bocs, hogy erőltetem ezt a kérdést. Van egy hasonló program a telón, ami nem tudja ezt a funkciót. Ha az automateit tudja, akkor lecserélem a másikat. Viszont nem szeretném, ha egy kipróbálás közben véletlenül a két automatizáló program összeveszne. Azt írtad, nem tudja. Viszont akkor a Playen, a programról mutatott képek közül a triggereket ábrázolón (4. kép) mire való az "Application Status Trigger"?

nekem is fura, mert úgy emlékeztem, hogy tudja, és kapásból igent írtam, utána néztem csak meg....

Két dolog lehet: valami hiba miatt a jelenlegi verzióban nincs benne, vagy a képeket már frissítette a playen a következő verzióra.

várj egy kicsit, meglátjuk. Nekem most a pro van fent, abban nincs most benne, és megnéztem a free-t is, abban sincs.
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető edison777

  • Hozzászólások: 161
  • PDA: samsung galaxy s
Re: AutomateIt PRO
« Reply #12 Dátum: 2012, 09 23, 16:49:40 »
Nem tudom , hogy jól értem e a dolgot, de elvileg az működhet ,hogy bekapcsolom a headsetet és akkor a telefon bekapcsolja magától a  bluetooth? Vagy kell neki ehez valami külön trigger mint pl a töltő csatlakoztatása.

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Re: AutomateIt PRO
« Reply #13 Dátum: 2012, 09 23, 16:58:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudom , hogy jól értem e a dolgot, de elvileg az működhet ,hogy bekapcsolom a headsetet és akkor a telefon bekapcsolja magától a  bluetooth? Vagy kell neki ehez valami külön trigger mint pl a töltő csatlakoztatása.
ez fizikailag nem lehetséges.

amíg nincs bekapcsolva a telefon bt modulja, a telefon nem (így az automateit sem) tudhatja, hogy a fülessel mit csinálsz.
így a füles ki/be kapcsolt állapota önmagában nem lehet trigger
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető edison777

  • Hozzászólások: 161
  • PDA: samsung galaxy s
Re: AutomateIt PRO
« Reply #14 Dátum: 2012, 09 23, 17:55:58 »
Köszi.

Nem elérhető vadasztibor

  • Hozzászólások: 694
  • Nem: Férfi
    • DTPTeam
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4
  • PDA ROM: V10D
  • Skype: vadati
Re: AutomateIt PRO
« Reply #15 Dátum: 2012, 09 23, 20:00:54 »
sziasztok

nálam nincs benne magyar nyelv, hogyan tudom elővarázsolni?
köszi
Saját LG G4 fotók:
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Lajovial

  • Hozzászólások: 946
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: CNS Globe HD - Primo 2 Truck
  • PDA: SGS2 / ST15i Xperia Mini / Imito MX1 / Measy U2C
  • PDA ROM: Wanam 14.1-Dori 8.43 / CM9 / gyári 4.1.1 / Finless 1.7c
  • Skype: lajovial
Re: Re: Re: Re: AutomateIt PRO
« Reply #16 Dátum: 2012, 09 23, 20:05:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Két dolog lehet: valami hiba miatt a jelenlegi verzióban nincs benne, vagy a képeket már frissítette a playen a következő verzióra.
Köszönöm! Remélem, a kép az újabb, és a frissítésben benne lesz, a magyar nyelvű felülettel együtt. Még agyalok a beállításokon. Valahogy össze szeretném hozni az Elixírrel. Abban több dolog szabályozható, viszont csak widgeteken keresztül, manuális indítással. (Pl. meg tudja különböztetni, hogy milyen töltőt csatlakoztatok. A gps csak autóstöltőre indul.) Az lenne a tuti, ha valami Automateit-trükkel tudnék widgetet indítani, mert ahhoz még kevés vagyok, hogy automatizált scriptekkel vezéreljek. Egyébként hősies dolog, hogy felvállalod egy ilyen összetett programmal kapcsolatos topik terelgetését.

SGS 2-ről küld...fény...post...

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Re: Re: Re: Re: AutomateIt PRO
« Reply #17 Dátum: 2012, 09 23, 20:28:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm! Remélem, a kép az újabb, és a frissítésben benne lesz, a magyar nyelvű felülettel együtt. Még agyalok a beállításokon. Valahogy össze szeretném hozni az Elixírrel. Abban több dolog szabályozható, viszont csak widgeteken keresztül, manuális indítással. (Pl. meg tudja különböztetni, hogy milyen töltőt csatlakoztatok. A gps csak autóstöltőre indul.) Az lenne a tuti, ha valami Automateit-trükkel tudnék widgetet indítani, mert ahhoz még kevés vagyok, hogy automatizált scriptekkel vezéreljek. Egyébként hősies dolog, hogy felvállalod egy ilyen összetett programmal kapcsolatos topik terelgetését.

SGS 2-ről küld...fény...post...
nem nagy ördöngösség...és már elég rég használom ezt az appot..egyébként dokiként komolyabb dolgokat is fel kell vállalnom, mint egy topik :D

szerintem mindegy, hogy autós vagy sima töltő, ha van egy másik szabály, ami kikapcsolja fél perc után, ha nem csatlakozik semmi a BT-hez
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Lajovial

  • Hozzászólások: 946
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: CNS Globe HD - Primo 2 Truck
  • PDA: SGS2 / ST15i Xperia Mini / Imito MX1 / Measy U2C
  • PDA ROM: Wanam 14.1-Dori 8.43 / CM9 / gyári 4.1.1 / Finless 1.7c
  • Skype: lajovial
Re: Re: Re: Re: Re: Re: AutomateIt PRO
« Reply #18 Dátum: 2012, 09 23, 23:39:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
szerintem mindegy, hogy autós vagy sima töltő, ha van egy másik szabály, ami kikapcsolja fél perc után, ha nem csatlakozik semmi a BT-hez
Nem teljesen világos az ötlet. Én gps -t írtam. A bt-vel kapcsolatos problémát nem én vázoltam. Nálam a szitu, hogy van egy program, ami gps jelből számolt mozgás alapján rögzíti a munkatevékenységet (vezet, áll, pihen, stb.) Az app kilövése nem jó megoldás, tehát állandóan ki kell kapcsolnom a gps-t, amikor kiszállok a telóval a kocsiból és be, amikor visszaülök. Ezt rendszeresen elfelejtem, és akkor szerkeszthetem a logot. Mozgás híjján nem akkora gáz, ha az otthoni töltésnél is bekapcsolná a gps -t, csak hát minek. Ezért jó, ha meg tudja különböztetni a töltőt. Aztán ott van a 3g. Az elixírben arra is tudnék profilt készíteni,de csak manuálisan (widgetből) tudnám indítani.  Írtál erre egy automateit-megoldást. Azt tudnád nekem pontosítani? Tehát azt szeretném, hogy a hálózat legyen kikapcsolt képernyő=2g, bekapcsolt képernyő=3g. A kapcs. mikéntjére vagyok kíváncsi, a többi feltételt be tudom állítani.

SGS 2-ről küld...fény...post...

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: AutomateIt PRO
« Reply #19 Dátum: 2012, 09 24, 06:06:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem teljesen világos az ötlet. Én gps -t írtam. A bt-vel kapcsolatos problémát nem én vázoltam. Nálam a szitu, hogy van egy program, ami gps jelből számolt mozgás alapján rögzíti a munkatevékenységet (vezet, áll, pihen, stb.) Az app kilövése nem jó megoldás, tehát állandóan ki kell kapcsolnom a gps-t, amikor kiszállok a telóval a kocsiból és be, amikor visszaülök. Ezt rendszeresen elfelejtem, és akkor szerkeszthetem a logot. Mozgás híjján nem akkora gáz, ha az otthoni töltésnél is bekapcsolná a gps -t, csak hát minek. Ezért jó, ha meg tudja különböztetni a töltőt. Aztán ott van a 3g. Az elixírben arra is tudnék profilt készíteni,de csak manuálisan (widgetből) tudnám indítani.  Írtál erre egy automateit-megoldást. Azt tudnád nekem pontosítani? Tehát azt szeretném, hogy a hálózat legyen kikapcsolt képernyő=2g, bekapcsolt képernyő=3g. A kapcs. mikéntjére vagyok kíváncsi, a többi feltételt be tudom állítani.

SGS 2-ről küld...fény...post...
bocsi, igazad van.

Valszeg azért járt másfelé az agyam, mert én soha nem kapcsolom a gpst. Márpedig azért, mert minek. A gps modul nem fogyaszt energiát, csak akkor, ha helymeghatározást csinál, azt viszont az alkalmazások vezérlik, ezért én soha nem kapcsolom ki.
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: AutomateIt PRO
« Reply #20 Dátum: 2012, 09 24, 07:31:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok

nálam nincs benne magyar nyelv, hogyan tudom elővarázsolni?
köszi


még sehogy, a következő frissítésben lesz benne
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető vadasztibor

  • Hozzászólások: 694
  • Nem: Férfi
    • DTPTeam
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4
  • PDA ROM: V10D
  • Skype: vadati
Re: AutomateIt PRO
« Reply #21 Dátum: 2012, 09 24, 09:05:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login

még sehogy, a következő frissítésben lesz benne

Köszi
Saját LG G4 fotók:
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Re: AutomateIt PRO
« Reply #22 Dátum: 2012, 09 24, 09:28:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi
de addig is próbálgathatod, segítünk
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető vadasztibor

  • Hozzászólások: 694
  • Nem: Férfi
    • DTPTeam
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4
  • PDA ROM: V10D
  • Skype: vadati
Re: Re: AutomateIt PRO
« Reply #23 Dátum: 2012, 09 24, 10:30:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
de addig is próbálgathatod, segítünk

köszi, már játszadozom a pro változattal.
Saját LG G4 fotók:
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető vadasztibor

  • Hozzászólások: 694
  • Nem: Férfi
    • DTPTeam
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4
  • PDA ROM: V10D
  • Skype: vadati
Re: AutomateIt PRO
« Reply #24 Dátum: 2012, 09 24, 11:08:58 »
"lehet olyan kombinációt csinálni, hogy ha be van kapcsolva a képernyő -> megy a mobil adatforgalom, ha ki van kapcsolva a képernyő, akkor pedig mondjuk fél óránként bekapcsol a mobiladat 2 percre , ez eléggé aksikímélő megoldás, ha megvalósítható"

Ebből az elsőt vagyis sreen on adatforgalom be megoldottam
a másodikra keresek megoldást ha sreen off akkor intervallumban kapcsoljon be

Köszi
Saját LG G4 fotók:
You are not allowed to view links. Register or Login