2024, 04 19, 09:26:13

Szerző Téma: AutomateIt PRO  (Megtekintve 100565 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető leeds11

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 212
  • Navigáció / Navigation: Samsung Galaxy s3 Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy s3
  • PDA ROM: I9300XXDLID 4.1.1
Re: AutomateIt PRO
« Reply #225 Dátum: 2012, 11 24, 23:01:30 »
Bár érdekes módon amikor a fizetőst felraktam akkor meg először a többszörös beállítás ikonjai nem voltak meg, csak amikor újraraktam. Lehet, ha megint újraraknám ez is előjönne, de most nincs kedvem újrarakni. Amúgy ha a szabályokat lementem, akkor az eltávolítás újrarakás után előcsalogathatók?

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Re: AutomateIt PRO
« Reply #226 Dátum: 2012, 11 24, 23:43:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bár érdekes módon amikor a fizetőst felraktam akkor meg először a többszörös beállítás ikonjai nem voltak meg, csak amikor újraraktam. Lehet, ha megint újraraknám ez is előjönne, de most nincs kedvem újrarakni. Amúgy ha a szabályokat lementem, akkor az eltávolítás újrarakás után előcsalogathatók?
Igen.


Sent from SGS III GT-I9300
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető leeds11

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 212
  • Navigáció / Navigation: Samsung Galaxy s3 Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy s3
  • PDA ROM: I9300XXDLID 4.1.1
Re: AutomateIt PRO
« Reply #227 Dátum: 2012, 11 25, 09:07:40 »
Érdekes ez a program reggel amikor elindítottam már ott volt az újraindítás :hmm: :D

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Re: AutomateIt PRO
« Reply #228 Dátum: 2012, 11 25, 09:23:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Érdekes ez a program reggel amikor elindítottam már ott volt az újraindítás :hmm: :D
a lényeg, hogy megvan.... :-)

Sent from SGS III GT-I9300

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető leeds11

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 212
  • Navigáció / Navigation: Samsung Galaxy s3 Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy s3
  • PDA ROM: I9300XXDLID 4.1.1
Re: AutomateIt PRO
« Reply #229 Dátum: 2012, 11 25, 09:54:57 »
Pár kérdés:

Beállítottam egy esti programot megadott időponttól wi-fi, mobilnet ki, néma+rezgés, halasztással:
1. az email és sms nem jön, de hívást tudok némán fogadni
2. bármit csinálok a megadott időpontban, nem indul a halasztás miatt
3. ha nem állítok halasztást mindenképpen elindul
4. ha elindul és közben filmet nézek fülessel elnémul

Ha az autó bluetooth kihangosítót akarom használni, ahhoz hogy beszálláskor csatlakozzon mi a jó megoldás. Össze kell kapcsolnom nekem is a töltő rácsatlakozásával?

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: AutomateIt PRO
« Reply #230 Dátum: 2012, 11 25, 10:12:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pár kérdés:

Beállítottam egy esti programot megadott időponttól wi-fi, mobilnet ki, néma+rezgés, halasztással:
1. az email és sms nem jön, de hívást tudok némán fogadni
2. bármit csinálok a megadott időpontban, nem indul a halasztás miatt
3. ha nem állítok halasztást mindenképpen elindul
4. ha elindul és közben filmet nézek fülessel elnémul

Ha az autó bluetooth kihangosítót akarom használni, ahhoz hogy beszálláskor csatlakozzon mi a jó megoldás. Össze kell kapcsolnom nekem is a töltő rácsatlakozásával?


uh...asszem nem értem.
1. nem is érkezik meg, vagy nem néma? ha nem is érkezik meg, akkor nagyon széttárom a kezem, ilyet még nem láttam, pedig nekem is van ilyen szabályom. Arra semmiképp sem lehetne hatással semmilyen progi, csak hívás/sms szűrő progi, ha esetleg van ilyened, akkor ott a hiba.


2. mi a halasztás? ha időt adtál meg halasztásnak, akkor menni kell a megadott idő eltelte után, és csak manuálisan a notibaron tudod megszakítani a halasztást. Ha triggert adtál meg halasztásnak (mondjuk kijelző be), akkor meg úgy működik, ahogyan kell neki.


4. mivel némítod? Ha a hang üzemmóddal, akkor a médiát nem szabad lehúznia, ha a hangerő beállítását használod, ott szelektíven meg tudod adni csatornánként, mit húzzon le és mennyire.


Ha a fentiek nem így működnek, akkor nálad valami nem gömbölyű, mint az a menüpontoknál is látszott, le kéne szedni, kiüríteni a cachet és a dalvikot, majd felrakni újra. Busybox fent van és root rendben van? Ha nem, akkor rendezd azt is.


Az autós dolgot úgy tudod csak szabályozni, ha van valami jellegzetes dolog, ami csak ott jellemző. Pl feldugod töltőre, BT-t kapcsolsz hozzá, vagy indítasz valami progit. Ezeket így tudod használni triggerként, egyébként honnan a viharból tudná, hogy beültél a kocsiba?
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető yager01

  • Hozzászólások: 774
  • Nem: Férfi
  • PDA: HUAWEI P6
  • PDA ROM: Aktuális gyári ROM - csak Root
Re: AutomateIt PRO
« Reply #231 Dátum: 2012, 11 25, 10:35:40 »
Valamiért nem akar rendesen működni a cella információhoz kötött wifi ki/be kapcsoló parancsom. Miért van az, hogy egy lakáson belül csatlakozik a telefon vagy 4-5 cellához. Attól függetlenül, hogy megmozdulok e vagy sem a telefon cellát vált és kapcsolgatja a wifit. Ha elmentek minden cellát az sem ok, mert némelyik a lakásomtól 3 km-re is működik és a wifi ezért on marad. Nem lehet valahogy lefixálni, hogy melyik cellákat használja a készülék? MErt ez így sz.r :( És idegesítő !  :'(

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: AutomateIt PRO
« Reply #232 Dátum: 2012, 11 25, 11:20:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valamiért nem akar rendesen működni a cella információhoz kötött wifi ki/be kapcsoló parancsom. Miért van az, hogy egy lakáson belül csatlakozik a telefon vagy 4-5 cellához. Attól függetlenül, hogy megmozdulok e vagy sem a telefon cellát vált és kapcsolgatja a wifit. Ha elmentek minden cellát az sem ok, mert némelyik a lakásomtól 3 km-re is működik és a wifi ezért on marad. Nem lehet valahogy lefixálni, hogy melyik cellákat használja a készülék? MErt ez így sz.r :( És idegesítő !  :'(


akkor használj területalapú triggert, abban a durva pontosság cellainfón alapul, és ott meg tudsz adni távolságokat is. persze ha akarod, mehet GPS is.
Vagy kombináld a CellID triggert és a hely (durva pontosság) triggert.


Előbb-utóbb valamelyik bejön majd.
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető leeds11

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 212
  • Navigáció / Navigation: Samsung Galaxy s3 Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy s3
  • PDA ROM: I9300XXDLID 4.1.1
Re: AutomateIt PRO
« Reply #233 Dátum: 2012, 11 25, 11:56:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login

uh...asszem nem értem.
1. nem is érkezik meg, vagy nem néma? ha nem is érkezik meg, akkor nagyon széttárom a kezem, ilyet még nem láttam, pedig nekem is van ilyen szabályom. Arra semmiképp sem lehetne hatással semmilyen progi, csak hívás/sms szűrő progi, ha esetleg van ilyened, akkor ott a hiba.


2. mi a halasztás? ha időt adtál meg halasztásnak, akkor menni kell a megadott idő eltelte után, és csak manuálisan a notibaron tudod megszakítani a halasztást. Ha triggert adtál meg halasztásnak (mondjuk kijelző be), akkor meg úgy működik, ahogyan kell neki.


4. mivel némítod? Ha a hang üzemmóddal, akkor a médiát nem szabad lehúznia, ha a hangerő beállítását használod, ott szelektíven meg tudod adni csatornánként, mit húzzon le és mennyire.


Ha a fentiek nem így működnek, akkor nálad valami nem gömbölyű, mint az a menüpontoknál is látszott, le kéne szedni, kiüríteni a cachet és a dalvikot, majd felrakni újra. Busybox fent van és root rendben van? Ha nem, akkor rendezd azt is.


Az autós dolgot úgy tudod csak szabályozni, ha van valami jellegzetes dolog, ami csak ott jellemző. Pl feldugod töltőre, BT-t kapcsolsz hozzá, vagy indítasz valami progit. Ezeket így tudod használni triggerként, egyébként honnan a viharból tudná, hogy beültél a kocsiba?

Azt hiszem hülyén írtam le a dolgokat :D. Azt akartam lepontosítani, hogy az én beállításaimmal a pontokban felsorolt dolgok fognak-e megvalósulni. Bocsi :oops:

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: AutomateIt PRO
« Reply #234 Dátum: 2012, 11 25, 12:30:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt hiszem hülyén írtam le a dolgokat :D . Azt akartam lepontosítani, hogy az én beállításaimmal a pontokban felsorolt dolgok fognak-e megvalósulni. Bocsi :oops:


Akkor volt oka, hogy nem értettem :D


A válaszok:


1. az email és sms nem jön, de hívást tudok némán fogadni


Minden megjön, mindent látsz, csak épp nem lesz hangos. Csak annyi történik, hogy vibrán van a telefonod, mintha te magad tetted volna abba az állapotba.

2. bármit csinálok a megadott időpontban, nem indul a halasztás miatt
Ha olyan triggert adsz meg felfüggesztésnek, mint pl. a kijelző bekapcsolt állapota, akkor nem fog aktiválódni a szabály, ha éppen csinálsz valamit.

3. ha nem állítok halasztást mindenképpen elindul
Mint minden szabály, ez is elindul, ha megkapja a megfelelő triggert.

4. ha elindul és közben filmet nézek fülessel elnémul
Ezt még cillellálhatnád:
1. Ha indul a szabály, akkor a telefon el fog némulni (kivéve audio csatorna, zene/film/játék) és vibrára kapcsol. Akkor is, ha netezel, akkor is ha zenét hallgatsz, akkor is, ha csak le van rakva az asztalra. Mindig, mert a szabály, az szabály :D

2. ha valóban azt akarod (és szerintem ezt félreértem), hogy a film is némuljon el, ha ez a szabály aktiválódik, akkor a trigger részbe érdemes Összetett ÉS triggerként bevenni a fülest is, valamint a műveleti részbe a hang üzemmód mellé be kell venned a hangerő beállítást is (vagy mind, vagy csak egy csatorna beállítását, ami a Zene csatorna, ezt kell nullára venned). Bár ezt nem értem, miért szeretnéd, hiszen az a lényeg, hogy egy szabály ne zavarja meg az aktuális tevékenységedet, ez meg pont azt lőné ki.



You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető yager01

  • Hozzászólások: 774
  • Nem: Férfi
  • PDA: HUAWEI P6
  • PDA ROM: Aktuális gyári ROM - csak Root
Re: AutomateIt PRO
« Reply #235 Dátum: 2012, 11 25, 17:25:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login

akkor használj területalapú triggert, abban a durva pontosság cellainfón alapul, és ott meg tudsz adni távolságokat is. persze ha akarod, mehet GPS is.
Vagy kombináld a CellID triggert és a hely (durva pontosság) triggert.

Előbb-utóbb valamelyik bejön majd.

Ezt nem igazán értem. Ha a "Pozíció figyelés" - terület alapú Triggert használom akkor kell a GPS is. Azt meg egyáltalán nem szeretném, hogy állandóan menjen. Itt koordináták alapján meg lehet adni a pozíciót amit aztán általam beállított sugarú körben vizsgál majd a trigger, meg lehet adni "durva pontosság-ot" is, de ha nem megy a GPS akkor mi alapján tudja a készülék, hogy ott van és végre kell hajtania az adott műveletet?

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Re: AutomateIt PRO
« Reply #236 Dátum: 2012, 11 25, 18:19:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt nem igazán értem. Ha a "Pozíció figyelés" - terület alapú Triggert használom akkor kell a GPS is. Azt meg egyáltalán nem szeretném, hogy állandóan menjen. Itt koordináták alapján meg lehet adni a pozíciót amit aztán általam beállított sugarú körben vizsgál majd a trigger, meg lehet adni "durva pontosság-ot" is, de ha nem megy a GPS akkor mi alapján tudja a készülék, hogy ott van és végre kell hajtania az adott műveletet?
ha csak a durva pontosságot használod, akkor nem a gpst használja,  hanem a cellainfó alapján találja ki, hogy hol van

Sent from SGS III GT-I9300

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető yager01

  • Hozzászólások: 774
  • Nem: Férfi
  • PDA: HUAWEI P6
  • PDA ROM: Aktuális gyári ROM - csak Root
Re: Re: AutomateIt PRO
« Reply #237 Dátum: 2012, 11 25, 18:38:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ha csak a durva pontosságot használod, akkor nem a gpst használja,  hanem a cellainfó alapján találja ki, hogy hol van

Sent from SGS III GT-I9300

Beállítottam, hogy 1 percenként frissítsen. és 200m-es sugarú kört vegyen alapul. A művelet a wifi On lenne. Meg sem nyikkan.  :'(

Nem elérhető Lajovial

  • Hozzászólások: 946
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: CNS Globe HD - Primo 2 Truck
  • PDA: SGS2 / ST15i Xperia Mini / Imito MX1 / Measy U2C
  • PDA ROM: Wanam 14.1-Dori 8.43 / CM9 / gyári 4.1.1 / Finless 1.7c
  • Skype: lajovial
Re: AutomateIt PRO
« Reply #238 Dátum: 2012, 11 26, 01:30:17 »
Lenne egy feature -ötletem, ami nem általános igény, de talán hasznos lenne ( legalábbis nekem most nagyon :) ) Szeretném automatizálni a lan kapcsolódást ( eth opció ). Pl. a Concorde tabokban van ilyen lehetőség. Talán akad itt valaki, akinek ismerős a dolog és esetleg jó ötletnek tartja. ;)

Nem elérhető Anonimi

  • Hozzászólások: 178
  • Nem: Férfi
  • PDA: HUAWEI MATE 20 PRO
  • PDA ROM: Gyári 10 EMUI 10.1
Re: AutomateIt PRO
« Reply #239 Dátum: 2012, 11 26, 05:08:06 »
A WiFi-t nekem sem hajlandó sem ki-, sem bekapcsolni.
Trigger: durva, 4200m kör, szabály: WiFi be. Próbáltam kisebb körrel is.

GT-i9300-ról...
Most már sínen vagyok! (József Attila)

Nem elérhető yager01

  • Hozzászólások: 774
  • Nem: Férfi
  • PDA: HUAWEI P6
  • PDA ROM: Aktuális gyári ROM - csak Root
Re: Re: AutomateIt PRO
« Reply #240 Dátum: 2012, 11 26, 06:41:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A WiFi-t nekem sem hajlandó sem ki-, sem bekapcsolni.
Trigger: durva, 4200m kör, szabály: WiFi be. Próbáltam kisebb körrel is.

GT-i9300-ról...
akkor vagy szólni kell a fejlesztőknek vagy bénàk vagyunk.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9300-ről


Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Re: AutomateIt PRO
« Reply #241 Dátum: 2012, 11 26, 07:54:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
akkor vagy szólni kell a fejlesztőknek vagy bénàk vagyunk.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9300-ről


nem vagytok bénák: csak akkor működik, ha megy a GPS, akkor bekapcsol, még akkor is, ha jelet nem talál, hiszen épületben vagy.


megírom a fejlesztőnek
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető prebuds

  • Hozzászólások: 316
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 2
Re: AutomateIt PRO
« Reply #242 Dátum: 2012, 11 27, 12:52:19 »
Adj hozzá több cellat, lehet az elozmenyekbol is....

Sent from my iPhone 8


Nem elérhető yager01

  • Hozzászólások: 774
  • Nem: Férfi
  • PDA: HUAWEI P6
  • PDA ROM: Aktuális gyári ROM - csak Root
Re: AutomateIt PRO
« Reply #243 Dátum: 2012, 11 27, 13:15:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Adj hozzá több cellat, lehet az elozmenyekbol is....

Sent from my iPhone 8
Ezt kinek szántad?

Nem elérhető sjo72

  • Hozzászólások: 13
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Motorola XT910
  • PDA ROM: 4.0.4
Re: AutomateIt PRO
« Reply #244 Dátum: 2012, 11 30, 10:39:42 »
Sziasztok!

Én is leírnám egy két meglátásomat (tapasztalatomat), amit hátha segít.

Wifi szabály:
Én is használok, ráadásul több hely is be van állítva hogy ott kapcsoljon be. A területtel az a gubanc, hogy nekem megy GPS nélkül is csak nem zökkenő mentesen. Tehát, nagy nehezen néha ráérez arra, hogy pontosan hol is vagyok, de ezt csak több torony által tudja, tehát ahol egy két toronyhoz kapcsolódik a készülék, ott ne várjunk csodát. Én úgy oldottam meg, hogy és szabályt csináltam elsőként (cellához csatlakozás és terület figyelés GPS nélkül). Ettől hamarabb ráérzett a dologra, de még így is nagyon pontatlan volt. Úgyhogy most már GPS-t is beállítom, mert egy két nap tesztelés után megnéztem az akkumulátor  használatát és még mindig elenyésző egy kijelzőhöz, vagy akár a zenelejátszómhoz képest (1 %-nyi fogyasztásért volt felelő nálam). Úgyhogy a sulis szabályom az kb úgy néz ki, hogy amikor egy cellához kapcsolódok, akkor elindítja a GPS alapú keresést (GPS be, Terület keresés), amint rátalált akkor lelövi a szabályt, de beíindít egy másik szintén GPS alapú terület figyelést, amit amint elhagytam (tehát kimentem a területről), akkor egyből kilövi magát és ismét csak a cellákat figyeli. Nekem elég energia takarékos még ilyen beállítások mellett is. Amúgy a fórum elején van egy kis rajz, ami bemutatja, hogy mi a gáz a GPS nélüli használatra, és miért kell nagyobb kört beírni, de szintén mondanám, hogy 1 torony által nem tud meghatározni poziciót, úgy ahogy a GPS-nak is 4 műhold kell ahhoz, hogy biztos pontot adjon.

A progi király amúgy már csak a sokszor említett 3G és a multitasking tökéletesítése kellene, és akkor kötelezően ajánlott lenne a progi minősítése...

Nem elérhető sjo72

  • Hozzászólások: 13
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Motorola XT910
  • PDA ROM: 4.0.4
Re: AutomateIt PRO
« Reply #245 Dátum: 2012, 11 30, 10:48:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha a fentiek nem így működnek, akkor nálad valami nem gömbölyű, mint az a menüpontoknál is látszott, le kéne szedni, kiüríteni a cachet és a dalvikot, majd felrakni újra. Busybox fent van és root rendben van? Ha nem, akkor rendezd azt is.

A Busybox mihez is kell pontosan? A progit sem ismerem, de miért kell neki?

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Re: AutomateIt PRO
« Reply #246 Dátum: 2012, 11 30, 11:38:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Busybox mihez is kell pontosan? A progit sem ismerem, de miért kell neki?
az gyakorlatilag egy belső parancs lista, sok alkalmazás busybox parancsokat használ a root tevékenységhez

Sent from SGS III GT-I9300

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: AutomateIt PRO
« Reply #247 Dátum: 2012, 11 30, 12:00:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
...

A progi király amúgy már csak a sokszor említett 3G és a multitasking tökéletesítése kellene, és akkor kötelezően ajánlott lenne a progi minősítése...

Igen és még jó lenne, ha a fizikai gombok (power, home) lenyomásához is lehetne szabályt alkotni.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-N7100-ről


Nem elérhető prebuds

  • Hozzászólások: 316
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 2
Re: AutomateIt PRO
« Reply #248 Dátum: 2012, 11 30, 17:12:47 »
Tudja figyelni, hogy milyen sim kártya van benne? Pl ha kicserélik, SMS-t küld egy számra... Ezt tudja?

Nem elérhető sjo72

  • Hozzászólások: 13
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Motorola XT910
  • PDA ROM: 4.0.4
Re: AutomateIt PRO
« Reply #249 Dátum: 2012, 11 30, 22:29:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tudja figyelni, hogy milyen sim kártya van benne? Pl ha kicserélik, SMS-t küld egy számra... Ezt tudja?

Azt nem hiszem hogy tudja. Arra nincs trigger hogy sim kártya.