2024, 03 28, 13:03:29
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem  (Megtekintve 105620 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Linkin

  • Hozzászólások: 2863
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S/SII+Nexus 7
  • PDA ROM: JB
Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Dátum: 2012, 09 03, 19:21:57 »
Akkor kezdődhet a várakozás :D :D :D
In these promises broken
Deep below
Each word gets lost in the echo
So one last lie I can see through
This time I finally let you
Go, go, go.

Nem elérhető torril

  • Hozzászólások: 753
  • PDA: SGN2, Asus TF701t
  • PDA ROM: DN3 v4 RC2 (Ditto)
Re: Váróterem
« Reply #1 Dátum: 2012, 09 03, 20:39:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor kezdődhet a várakozás :D :D :D


... , hááát, ... akkor várjunk!!
Én várom, roppant csábító :taps:

Nem elérhető Berger

  • Hozzászólások: 70
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s4 (i9505)
  • PDA ROM: Robotos
Re: Váróterem
« Reply #2 Dátum: 2012, 09 04, 12:23:55 »
Az ára is legyen csábító és akkor lehet a jó kis HTC Leo lecserélődik  ;)
Hamarosan kiderül minden  :)
Cél mindig valaminek a vége de soha nem lehet a vég a cél!

Nem elérhető miky

  • Hozzászólások: 757
  • PDA: LG V20
Re: Váróterem
« Reply #3 Dátum: 2012, 09 04, 23:24:32 »
Alig várom már, hogy a kezemben lehessen!  :D

Nem elérhető attttis

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 888
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo
  • PDA: Samsung Galaxy S5 G900F
  • PDA ROM: 4.4.2 ANE2
Re: Váróterem
« Reply #4 Dátum: 2012, 09 09, 14:58:34 »
A én Note-m is "repül". Remélem megkapja az S3 kamera alkalmazását.

Nem elérhető szubsztrat

  • Hozzászólások: 111
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #5 Dátum: 2012, 09 09, 18:45:02 »
Én szint úgy nagyon várom már, a jó öreg DHD-t tuti cserélem, nekem nagyon bejön a szürke színben :)

Nem elérhető lasse001

  • Hozzászólások: 729
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze - Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S10+ Prism Black ; HUAWEI MediaPad M3 8.4
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #6 Dátum: 2012, 09 16, 20:08:38 »
Én is várom már.Ahogy megláttam ,hogy 2 gb ram van benne,tudtam hogy ez kell nem a gs3.Olvastam az ottani fórumban hogy kevesebb a maradék ram mint az s2 -ben. :D

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #7 Dátum: 2012, 09 17, 13:14:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én is várom már.Ahogy megláttam ,hogy 2 gb ram van benne,tudtam hogy ez kell nem a gs3.Olvastam az ottani fórumban hogy kevesebb a maradék ram mint az s2 -ben. :D
Szinte mindegy, mennyi RAM van egy készülékben (mármint 1 vagy 2 giga), úgyis 95%-ra teli van mindig, afelett kezdi el automatikusan becsukogatni a programokat a rendszer, ha szükség van több memóriára.
5-600 MB felszabadítható 1 GB-nál, annál többet meg nem tudom, melyik program igényelne.
Persze, jól hangzik a 2 GB RAM, ráadásul ma már szinte fillérekbe is kerül...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető whpgab

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 778
  • Nem: Férfi
    • Macro Nature
  • Navigáció / Navigation: Samsung Galaxy Note 4 N910F
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4 N910F
  • PDA ROM: XXS1DPE6 (6.0.1)
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #8 Dátum: 2012, 09 17, 17:52:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szinte mindegy, mennyi RAM van egy készülékben (mármint 1 vagy 2 giga), úgyis 95%-ra teli van mindig, afelett kezdi el automatikusan becsukogatni a programokat a rendszer, ha szükség van több memóriára.
5-600 MB felszabadítható 1 GB-nál, annál többet meg nem tudom, melyik program igényelne.
Persze, jól hangzik a 2 GB RAM, ráadásul ma már szinte fillérekbe is kerül...

Sajnos nem mindegy. Az S3-ban 1 giga van, akármit is csinálok, a maximum, ami felszabadítható 400 körül van, de ezt utána gyorsan betelíti és kb 200-250 marad szabadon. A Note 10.1-ben 2 giga van. A maximum 1200 Mb körül van. Használat közben ez 800-900 mb-on marad. 3-4 weboldal megnyitása simán felemészt 150-200 Mb rammot is. Persze egy sima átlag felhasználó nem veszi észre, ha elfogy a ram. :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #9 Dátum: 2012, 09 17, 18:36:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnos nem mindegy. Az S3-ban 1 giga van, akármit is csinálok, a maximum, ami felszabadítható 400 körül van, de ezt utána gyorsan betelíti és kb 200-250 marad szabadon. A Note 10.1-ben 2 giga van. A maximum 1200 Mb körül van. Használat közben ez 800-900 mb-on marad. 3-4 weboldal megnyitása simán felemészt 150-200 Mb rammot is. Persze egy sima átlag felhasználó nem veszi észre, ha elfogy a ram. :)

Na igen, a RAM-ból minél több van, annál jobb, mivel abban futnak a programok. :)

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #10 Dátum: 2012, 09 17, 23:51:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnos nem mindegy. Az S3-ban 1 giga van, akármit is csinálok, a maximum, ami felszabadítható 400 körül van, de ezt utána gyorsan betelíti és kb 200-250 marad szabadon. A Note 10.1-ben 2 giga van. A maximum 1200 Mb körül van. Használat közben ez 800-900 mb-on marad. 3-4 weboldal megnyitása simán felemészt 150-200 Mb rammot is. Persze egy sima átlag felhasználó nem veszi észre, ha elfogy a ram. :)
Tényleg ne haragudj a kötözködésért, de én még nem láttam olyan weboldalt, ami 50-60 MB-nyit foglalna. Főleg azt nem tudom elfogadni, hogy ilyenből valaki hármat-négyet akarnak megnyitni, ráadásul egyszerre!
Az Android memóriafelszabadítása igen jól működik, sokan beleestek a killerprogramok bűvöletébe, pedig ha valamit igen profin old meg az android (sajnos kevés ilyen van) akkor az a memóriakezelés. Ezért ne mveszi észre SENKI, ha elfogy a RAM, hacsak nem folyamatosan azt figyeli, mennyi a szabad RAM.
Amióta 1 GB RAM-mal rendelkező készülékeim vannak, SOHA nem kaptam még "kevés a szabad memória" hibaüzenetet.
Tudom, mert sima átlagfelhasználó vagyok. :)

Persze nem akarom azt mondani, hogy a 2 GB RAM az rossz, mert szó nincs erről.
Csak úgy érzem, sokan sokkal-sokkal nagyobb fontosságot tulajdonítanak ennek, mint kellene...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető whpgab

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 778
  • Nem: Férfi
    • Macro Nature
  • Navigáció / Navigation: Samsung Galaxy Note 4 N910F
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4 N910F
  • PDA ROM: XXS1DPE6 (6.0.1)
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #11 Dátum: 2012, 09 18, 01:48:52 »
Nem haragszom, de nem veszem kötözködésnek, csak beszélgetésnek. :D
Teszteltem egyet, 4 oldalt nyitottam meg a chrome böngészővel. Nekem az S3 esetén be van kapcsolva a swap fájl. A 4 oldal után kb 80-100 mb szabad memória maradt a 290-ből. A swap file mérete kb 200 Mb lett.
A system tuner szerint a Chrome memória használata, Actual memory used 27 Mb, Data 87 Mb, RSS 47Mb, Virtual 629 Mb, Shared 15 Mb.
Bezártam a Chrome-ot. A szabad memória 370 körül lett. Szóval bár lehetséges, hogy nincs olyan weboldal, ami 50-60 Mb, de a memóriából elég sokat kiharap a böngésző.
Nem kell elfogadni, de én szoktam 3-4 ablakot megnyitni :D Pl, mikor keresel valamit infót, és egyik oldalról linkelnek a másik oldalra. És akkor még nincs beleszámolva, hogy közben megnyitsz egy térképet, vagy esetleg az emaileket.
Killer programot nem használok, nem szokott kelleni. Nem is fogsz kapni, mert nem tudsz annyi programot megnyitni egyszerre, mert sorban zárja be őket. Mióta használom a swap fájlt, kevésbé hajlamos a programok bezárására.
Alapból nekem is elég lenne az 1Gb, az S2 esetén elég is volt, de az S3 esetén nem elég, mert többet eszik a rendszer.
Én viszont nem átlag felhasználó vagyok :D Szeretem, ha pörögnek a dolgok.

You are not allowed to view links. Register or Login
Tényleg ne haragudj a kötözködésért, de én még nem láttam olyan weboldalt, ami 50-60 MB-nyit foglalna. Főleg azt nem tudom elfogadni, hogy ilyenből valaki hármat-négyet akarnak megnyitni, ráadásul egyszerre!
Az Android memóriafelszabadítása igen jól működik, sokan beleestek a killerprogramok bűvöletébe, pedig ha valamit igen profin old meg az android (sajnos kevés ilyen van) akkor az a memóriakezelés. Ezért ne mveszi észre SENKI, ha elfogy a RAM, hacsak nem folyamatosan azt figyeli, mennyi a szabad RAM.
Amióta 1 GB RAM-mal rendelkező készülékeim vannak, SOHA nem kaptam még "kevés a szabad memória" hibaüzenetet.
Tudom, mert sima átlagfelhasználó vagyok. :)

Persze nem akarom azt mondani, hogy a 2 GB RAM az rossz, mert szó nincs erről.
Csak úgy érzem, sokan sokkal-sokkal nagyobb fontosságot tulajdonítanak ennek, mint kellene...
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #12 Dátum: 2012, 09 18, 12:43:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
fájl. A 4 oldal után kb 80-100 mb szabad memória maradt a 290-ből.
Ha ez nem lett volna elég a rendszer számára, akkor szabadított volna fel memóriát. Egyébként miért nem elég a 4 oldal megnyitásával járó böngészés idejére a 80-100 MB szabad RAM? :)
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #13 Dátum: 2012, 09 18, 12:57:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha ez nem lett volna elég a rendszer számára, akkor szabadított volna fel memóriát. Egyébként miért nem elég a 4 oldal megnyitásával járó böngészés idejére a 80-100 MB szabad RAM? :)


nem gondolom, hogy hitvitát kellene ebből csinálni. Minden attól függ, hogyan viselkedik a készülék. Engem is csúnyán felcseszne, ha nem tudnék multitaskolni, ahogy szoktam, vagy újraindulgatna a launcher böngészés után, mert éppen azt találta meg az android....


szóval egyéni preferencia és használati szokás kérdése ez is, mint sokminden, van ahol és amikor van létjogosultsága a task killereknek.
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #14 Dátum: 2012, 09 18, 15:08:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login

nem gondolom, hogy hitvitát kellene ebből csinálni. Minden attól függ, hogyan viselkedik a készülék. Engem is csúnyán felcseszne, ha nem tudnék multitaskolni, ahogy szoktam, vagy újraindulgatna a launcher böngészés után, mert éppen azt találta meg az android....


szóval egyéni preferencia és használati szokás kérdése ez is, mint sokminden, van ahol és amikor van létjogosultsága a task killereknek.
Mindenben teljesen igazad van.
DE!
Sokan sajnos beleesnek abba a hibába, hogy a 'nekem 2 GB RAM-om van, bibiii' - megmagyarázhatatlanul jó érzést - próbálják ok-okozati összefüggéssel, musthave megközelítéssel magyarázni.

Holott - maradva az SGS3 példájánál - 80-100 MB szabad memória igen sok készüléknél a rendszerbetöltődés után a teljes szabad memóriát jelenti és a rendszer képes tökéletesen lekezelni azt.

IGEN, jó érzés (és méginkább - úgy látszik - irigylésre méltó) ha valakinek a kütyüjében 2 GB RAM van, csak -persze kizárólag szerintem - nem kéne túldimenzionálni ennek a fontosságát. Mivel a 4magos processzor is mindössze egy lehetőség az SGS3-asok (meg az összes többi 4magos) fegyvertárában, kihasználni azt a bődületes erőt mind a mai napig nem képes program, így a lehetőséget kell megfizetni.
Mint egy olyan autónál, ami 450 lóerős, tudNA menni 300-al, de itthon szabályosan csak 130-cal mehet. De tudNA menni 2,5x annyival is, és ez a teljesen rejtve maradó képesség megér egyes embereknek 4x annyi pénzt.
Természetesen, ha valaki csak ezért az érzésért vesz ilyen drága autót (telefont), lelke rajta, a pénze megvolt rá, tényleg senkinek nincs joga, hogy pálcát törjön a feje felett. Csak ne találjon ki a tárgy birtoklásának szükségességére mondvacsinált indokokat. Én pusztán ez ellen vagyok, semmi más nem bánt.

Ugyanez a FullHD-s kijelző. Sokan (többek között a NoteII sajtóbemutatóján is) lefitymálták a NoteII-t, hogy nem kapott FullHD kijelzőt. Arra kérdésre, hogy mi gyakorlati értelme lenne, arra viszont nem tudtak válaszolni, helyette valami megmagyarázhatatlan agresszivitással támadtak vissza.
Tényleg nem értem...

Nem, nem az idő kerekét akarom visszaforgatni, szükség van a technikai fejlesztésekre, ha azók valóban jók és szükségesek, de hadd ne érezzem már úgy, hogy a 600 méterre lévő Postára járáshoz szükséges egy Porsche Carrera S nekem...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető whpgab

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 778
  • Nem: Férfi
    • Macro Nature
  • Navigáció / Navigation: Samsung Galaxy Note 4 N910F
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4 N910F
  • PDA ROM: XXS1DPE6 (6.0.1)
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #15 Dátum: 2012, 09 18, 22:18:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha ez nem lett volna elég a rendszer számára, akkor szabadított volna fel memóriát. Egyébként miért nem elég a 4 oldal megnyitásával járó böngészés idejére a 80-100 MB szabad RAM? :)

Normál esetben elég lenne, ha közben mást nem csinálsz. De mint írtam a swap is be van kapcsolva és egy csomó dolgot oda pakol ki, ami éppen háttérben fut, így relatíve több memóriát tud használni, mint amennyi a fizikai. Mikor első alkalommal a kezembe vettem a S3-at elszomorító volt, hogy a böngésző akadozott, ellentétben az S2-vel, ahol simán futott ugyanaz. Most, hogy már egy csomó okosság kijött a telefonhoz, sokkal jobb használni.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető rubi91

  • Hozzászólások: 551
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3 / Note
  • PDA ROM: MK2 / ~
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #16 Dátum: 2012, 09 18, 23:01:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Normál esetben elég lenne, ha közben mást nem csinálsz. De mint írtam a swap is be van kapcsolva és egy csomó dolgot oda pakol ki, ami éppen háttérben fut, így relatíve több memóriát tud használni, mint amennyi a fizikai. Mikor első alkalommal a kezembe vettem a S3-at elszomorító volt, hogy a böngésző akadozott, ellentétben az S2-vel, ahol simán futott ugyanaz. Most, hogy már egy csomó okosság kijött a telefonhoz, sokkal jobb használni.

Erről a Swapról.  Kérhetnék egy kis okitàst  :oops:?   Mi is csinàl ez valojàban?  Storba melyiket kell letölteni :) ?


Nem elérhető whpgab

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 778
  • Nem: Férfi
    • Macro Nature
  • Navigáció / Navigation: Samsung Galaxy Note 4 N910F
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4 N910F
  • PDA ROM: XXS1DPE6 (6.0.1)
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #17 Dátum: 2012, 09 19, 22:50:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Erről a Swapról.  Kérhetnék egy kis okitàst  :oops:?   Mi is csinàl ez valojàban?  Storba melyiket kell letölteni :) ?

A swap fájl hasonló, mint a windows esetében. Ha elfogy a fizikai memória, akkor a háttértárra készít egy fájlt, amibe kiírja a memória egy részét. Csak míg windows esetében a winchester jóval lassabb addig android esetében a memória kártya jóval gyorsabb elérését biztosít.
Szóval az S3 esetén ez úgy néz ki, hogy a külső sd kártyán kell készíteni egy második particiót, ami linux swap partició lesz. A telefonra fel kell tenni egy olyan kernelt, ami támogatja a swap fájlt és az init.d használatát. Ezután némi kis mókolás következik. Az eredmény végül az lesz, hogy a telefon memóriája ki lesz bővítve a swap méretével és ide fogja pakolni az éppen nem használt programokat a fizikai memóriából. Esetleges hátulütője az lehet a dolognak, hogy a memória kártya azon része, ahol swap van, előbb elhasználódhat.
De íme a pontos leírás hozzá:
You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #18 Dátum: 2012, 09 20, 11:21:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A swap fájl hasonló, mint a windows esetében. Ha elfogy a fizikai memória, akkor a háttértárra készít egy fájlt, amibe kiírja a memória egy részét. Csak míg windows esetében a winchester jóval lassabb addig android esetében a memória kártya jóval gyorsabb elérését biztosít.
Szóval az S3 esetén ez úgy néz ki, hogy a külső sd kártyán kell készíteni egy második particiót, ami linux swap partició lesz. A telefonra fel kell tenni egy olyan kernelt, ami támogatja a swap fájlt és az init.d használatát. Ezután némi kis mókolás következik. Az eredmény végül az lesz, hogy a telefon memóriája ki lesz bővítve a swap méretével és ide fogja pakolni az éppen nem használt programokat a fizikai memóriából. Esetleges hátulütője az lehet a dolognak, hogy a memória kártya azon része, ahol swap van, előbb elhasználódhat.
De íme a pontos leírás hozzá:
You are not allowed to view links. Register or Login

Na meg ehhez azért gyors sd kártyára van szükség, ami még mindig lassabb a belső tárhelynél illetve memóriánál...

Nem elérhető Ferenc

  • Hozzászólások: 70
  • PDA: Samsung Note ll
  • PDA ROM: PhoeniX Rom v17.0
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #19 Dátum: 2012, 09 23, 07:41:35 »
Sziasztok!

Én tegnap rendeltem meg, de csak azt írták, hogy szállítás egy-két héten belül. Tudja valaki a pontos megjelenési dátumot?

Nem elérhető Ferenc

  • Hozzászólások: 70
  • PDA: Samsung Note ll
  • PDA ROM: PhoeniX Rom v17.0
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #20 Dátum: 2012, 09 23, 07:50:36 »
Csak most esett le a tantusz, hogy a megrendelésben/visszaigazolásban nem szerepel csak a szín, a típus és nincs benne a belső memória mérete. Lehet, hogy elhibáztam valamit? Jól tudom, hogy három különböző méretű memóriával jön ki a Notell (ez a név tetszik!)?

Nem elérhető lasse001

  • Hozzászólások: 729
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze - Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S10+ Prism Black ; HUAWEI MediaPad M3 8.4
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #21 Dátum: 2012, 09 23, 10:17:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak most esett le a tantusz, hogy a megrendelésben/visszaigazolásban nem szerepel csak a szín, a típus és nincs benne a belső memória mérete. Lehet, hogy elhibáztam valamit? Jól tudom, hogy három különböző méretű memóriával jön ki a Notell (ez a név tetszik!)?
Lehet előrendelni?Melyik oldalon?

Nem elérhető Ferenc

  • Hozzászólások: 70
  • PDA: Samsung Note ll
  • PDA ROM: PhoeniX Rom v17.0
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #22 Dátum: 2012, 09 23, 16:00:23 »
Én a svéd Tele2-nél rendeltem meg. Ott tegnap került fel a link a megrendeléshez.

Nem elérhető lasse001

  • Hozzászólások: 729
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze - Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S10+ Prism Black ; HUAWEI MediaPad M3 8.4
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #23 Dátum: 2012, 09 23, 16:20:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én a svéd Tele2-nél rendeltem meg. Ott tegnap került fel a link a megrendeléshez.
Értem.Én függetlenben szeretném megvenni.És Magyarországon.De még nem találtam oldalt ahol elrendelhető lenne.

Nem elérhető torril

  • Hozzászólások: 753
  • PDA: SGN2, Asus TF701t
  • PDA ROM: DN3 v4 RC2 (Ditto)
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #24 Dátum: 2012, 09 23, 16:23:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Értem.Én függetlenben szeretném megvenni.És Magyarországon.De még nem találtam oldalt ahol elrendelhető lenne.


Az expansys-on lehet.