2024, 03 28, 15:08:08
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem  (Megtekintve 105662 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Neo70

  • Hozzászólások: 1406
  • Navigáció / Navigation: Igo Nextgen
  • PDA: SAMU Galaxi Note 5
  • PDA ROM: Egy ütös kütyü
  • Skype: neosamuja
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #550 Dátum: 2013, 01 01, 19:28:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
BUÉK mindenkinek

Holnaputántól én is átköltözök a Note 1-s topikból Ide.
Már alig várom, hogy a kezemben legyen :D
Hello

Várunk!! :taps: :ok:
Ne vitatkozz bolondokkal, mert lesüllyedsz a szintjükre ők meg legyőznek a rutinjukkal!!

rstwingo

  • Vendég
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #551 Dátum: 2013, 01 03, 14:47:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello

Várunk!! :taps: :ok:

Megérkeztem  :D ;) :ok:

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #552 Dátum: 2013, 01 03, 17:43:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megérkeztem  :D ;) :ok:

 :ok: :taps: :) ;)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

nedudgi1

  • Vendég
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #553 Dátum: 2013, 01 08, 10:03:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez lényegében igaz. DE ha valaki olyan cégtől vette, amelyik nem közvetlen partnere a Samsungnak (a gyártó oldalán a garanciánál nem lehet kiválasztani, csak kézzel beírni), akkor a plusz két hónap garancia kizárólag a számla és a garanciapapír együttes felmutatásával érvényes. Erre fel is hívják a figyelmet, mikor regisztrálsz.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Itt már nem érvényes a törvényi előírás, mivel ezt a két hónapot a normál garancián felül a gyártó garantálja és a feltételeit is ő szabja meg.

Na, puding próbája az evés...

A múlt héten észrevettem, hogy a hátlap nem pattan be rendesen a helyére, hiába nyomkodom, a jobb felső sarokban a hátlap alatt van egy kis rés és nyekereg ha nyomkodom.
A mysamsung oldalon korábban regisztráltam a note2-őt. Így elindítottam egy helyszíni szervizkérelmet. Tegnap a szervizből felhívott egy kedves hölgy és mondta, hogy ma jön a szerelő. Ekkor megkérdeztem, hogy nem baj-e, hogy nekem nincs számlám. Azt válaszolta, hogy ők csak a hivatalos garanciajegyre kíváncsiak és csak az a fontos, hogy le legyen pecsételve és rajta legyen az IMEI szám.
Ma félórája megjött a szerelő megnézte a garipapírt meg a telefon belsejét, majd szépen kicserélte a hátlapot és elment. Én meg örülök! :D :taps:

rstwingo

  • Vendég
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #554 Dátum: 2013, 01 08, 10:08:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na, puding próbája az evés...

A múlt héten észrevettem, hogy a hátlap nem pattan be rendesen a helyére, hiába nyomkodom, a jobb felső sarokban a hátlap alatt van egy kis rés és nyekereg ha nyomkodom.
A mysamsung oldalon korábban regisztráltam a note2-őt. Így elindítottam egy helyszíni szervizkérelmet. Tegnap a szervizből felhívott egy kedves hölgy és mondta, hogy ma jön a szerelő. Ekkor megkérdeztem, hogy nem baj-e, hogy nekem nincs számlám. Azt válaszolta, hogy ők csak a hivatalos garanciajegyre kíváncsiak és csak az a fontos, hogy le legyen pecsételve és rajta legyen az IMEI szám.
Ma félórája megjött a szerelő megnézte a garipapírt meg a telefon belsejét, majd szépen kicserélte a hátlapot és elment. Én meg örülök! :D :taps:

Ezt olcsóbban is megúszhatták volna, ha kipostázzák a hátlapot

Nem elérhető MaciLaci1970

  • Hozzászólások: 278
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google_Maps
  • PDA: Samsung N2 GT-N7105 TAB:Archos 101 G9 Turbo 3G
  • PDA ROM: N7105XXUFND3/TMH 4.4.2. TAB_ROM:4.0.4.Stock
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #555 Dátum: 2013, 01 26, 22:50:40 »
Sziasztok!

Próbálom képbe helyezni magam ezzel, és lehet átsiklottam felette, ezért inkább kérdezek.
A rádió hiányán ill. az 4G meglétén kívül van még eltérés az N-7100 és N-7105 között?
Mert most a T-nél még az ára is kedvezőbb az LTE-s verziónak.
Bocsi ha már volt róla szó csak nem vettem észre. :ima:

Üdv:MaciLaci1970

u.i.: Remélem napokon belül nekem is meglesz.  :D

rstwingo

  • Vendég
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #556 Dátum: 2013, 01 27, 05:41:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Próbálom képbe helyezni magam ezzel, és lehet átsiklottam felette, ezért inkább kérdezek.
A rádió hiányán ill. az 4G meglétén kívül van még eltérés az N-7100 és N-7105 között?
Mert most a T-nél még az ára is kedvezőbb az LTE-s verziónak.
Bocsi ha már volt róla szó csak nem vettem észre. :ima:

Üdv:MaciLaci1970

u.i.: Remélem napokon belül nekem is meglesz.  :D

Szerintem azt kell eldöntened, hogy akarsz-e használni LTE hálózatot nem kevés pénzért
ha nem akarsz, akkor felesleges azt megvenni, még ha picivel olcsóbbra jön is ki
Ha megnézed a romok támogatottsága (rommerek felől) is sokkal kevesebb, mint a normál Note2-nek

Nem elérhető MaciLaci1970

  • Hozzászólások: 278
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google_Maps
  • PDA: Samsung N2 GT-N7105 TAB:Archos 101 G9 Turbo 3G
  • PDA ROM: N7105XXUFND3/TMH 4.4.2. TAB_ROM:4.0.4.Stock
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #557 Dátum: 2013, 01 27, 09:45:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem azt kell eldöntened, hogy akarsz-e használni LTE hálózatot nem kevés pénzért
ha nem akarsz, akkor felesleges azt megvenni, még ha picivel olcsóbbra jön is ki
Ha megnézed a romok támogatottsága (rommerek felől) is sokkal kevesebb, mint a normál Note2-nek
Szia!

Akkor tehát a "rommolgatás" miatt nem javasolt az LTE-s verzió értem (talán ez még változhat a jövőben).
A net csomagban - ha nincs valami jó flottás előfizetésed rá - azonban T-nél már fordul a kocka.
Most 500 MB-os csomagért fizetek 2000,- (3G), viszont elérhető már olyan csomag ami 4300,- és ott adnak 8GB-ot ez ugye elvileg már 4G - tudom sok minden feltételtő függ - de ez akár 3x sebességet is jelenthet.

Köszi a segítséget és a gyors választ! :ok:

Üdv:MaciLaci1970

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #558 Dátum: 2013, 01 27, 10:16:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

Akkor tehát a "rommolgatás" miatt nem javasolt az LTE-s verzió értem (talán ez még változhat a jövőben).
A net csomagban - ha nincs valami jó flottás előfizetésed rá - azonban T-nél már fordul a kocka.
Most 500 MB-os csomagért fizetek 2000,- (3G), viszont elérhető már olyan csomag ami 4300,- és ott adnak 8GB-ot ez ugye elvileg már 4G - tudom sok minden feltételtő függ - de ez akár 3x sebességet is jelenthet.

Köszi a segítséget és a gyors választ! :ok:

Üdv:MaciLaci1970
Nem érzem, hogy számítana a mobiltelefonos netezésben, hogy HSDPA+ vagy 4G van alattam.

De megértem azokat a "megszállottakat", akiknek megéri az, ha a létező legfejlettebb technika van a zsebükben, még akkor is, ha nem tudják kihasználni azt a pluszt, amit elméletben tud a készülékük.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető uby40

  • Hozzászólások: 1488
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO/Sygic
  • PDA: N960F/DS+128GB SD CL10
  • PDA ROM: PIE
  • Skype: uby040
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #559 Dátum: 2013, 01 27, 10:51:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem érzem, hogy számítana a mobiltelefonos netezésben, hogy HSDPA+ vagy 4G van alattam.

De megértem azokat a "megszállottakat", akiknek megéri az, ha a létező legfejlettebb technika van a zsebükben, még akkor is, ha nem tudják kihasználni azt a pluszt, amit elméletben tud a készülékük.

Szerintem nem megérted a megszállottakat, csak elfogadod.(ez így normális)  :ok: Ha megértenéd akkor Te is az lennél  ;)
"Persze, hogy tudtam! Csak nem sejtettem!"

Nem elérhető MaciLaci1970

  • Hozzászólások: 278
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google_Maps
  • PDA: Samsung N2 GT-N7105 TAB:Archos 101 G9 Turbo 3G
  • PDA ROM: N7105XXUFND3/TMH 4.4.2. TAB_ROM:4.0.4.Stock
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #560 Dátum: 2013, 01 27, 10:56:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem érzem, hogy számítana a mobiltelefonos netezésben, hogy HSDPA+ vagy 4G van alattam.

De megértem azokat a "megszállottakat", akiknek megéri az, ha a létező legfejlettebb technika van a zsebükben, még akkor is, ha nem tudják kihasználni azt a pluszt, amit elméletben tud a készülékük.
Abszolúte igazad van ebben a kérdésben, én is csak azért választom azt.....mert miért ne. :oops:
Kicsit komolyabban régebben sokat hallgattam net-rádiót, és a mostani 500MB-s csomagomba  ez sajnos nem fér bele, viszont ha meg úgyis csomagot váltok a 8 gigásra akkor már megéri az LTE-s verzió, úgy hogy a készülék olcsóbb is jelenleg.
Persze majd idővel kiderül jó döntést hoztam-e.
Mindenesetre kedden érkezik a technika, azt ahogy a mondás is tartja "majd meglátjuk"!  :D

You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem nem megérted a megszállottakat, csak elfogadod.(ez így normális)  :ok:  Ha megértenéd akkor Te is az lennél  ;)

Azért még befogadtok?  :(

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #561 Dátum: 2013, 01 27, 11:27:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem nem megérted a megszállottakat, csak elfogadod.(ez így normális)  :ok: Ha megértenéd akkor Te is az lennél  ;)
Az a helyzet, hogy Telenoros a fő kártyám, náluk meg oly' mindegy, 4G-s a készülékem vagy sem.

A 4G-nek amúgy is csak a tableteknél ill. USB-eszközön meghajtott laptopoknál van értelme - szerintem...

2 havi csodanet előfizetés árából otthonra megvehető egy WLAN router, amivel aztán orrba valamint szájba lehet netezni, WLAN-on.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető uby40

  • Hozzászólások: 1488
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO/Sygic
  • PDA: N960F/DS+128GB SD CL10
  • PDA ROM: PIE
  • Skype: uby040
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #562 Dátum: 2013, 01 27, 11:53:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az a helyzet, hogy Telenoros a fő kártyám, náluk meg oly' mindegy, 4G-s a készülékem vagy sem.

A 4G-nek amúgy is csak a tableteknél ill. USB-eszközön meghajtott laptopoknál van értelme - szerintem...

2 havi csodanet előfizetés árából otthonra megvehető egy WLAN router, amivel aztán orrba valamint szájba lehet netezni, WLAN-on.

Teljesen egyet értünk. Nálam is csak otthon, és munkahely, ill. nyílt wlan hálózat közt játszik a mobil net. De... volt rá példa (egyszer, de az nagyon fontos volt), hogy le kellett adnom egy anyagot időre és elment a netem otthon a szolgáltató "jóvoltából". Először csapkodtam, és anyáztam de végül mosoly ült az arcomra, mert ott volt a Note mobil előfizetése és azt osztottam meg a PC-vel. Ha gyorsabb lett volna akkor nem is emlékeznék már a dologra  :hmm:
"Persze, hogy tudtam! Csak nem sejtettem!"

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #563 Dátum: 2013, 01 27, 12:14:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Teljesen egyet értünk. Nálam is csak otthon, és munkahely, ill. nyílt wlan hálózat közt játszik a mobil net. De... volt rá példa (egyszer, de az nagyon fontos volt), hogy le kellett adnom egy anyagot időre és elment a netem otthon a szolgáltató "jóvoltából". Először csapkodtam, és anyáztam de végül mosoly ült az arcomra, mert ott volt a Note mobil előfizetése és azt osztottam meg a PC-vel. Ha gyorsabb lett volna akkor nem is emlékeznék már a dologra  :hmm:
:D

Nekem 780 Ft-ért 100 MB-os előfizetésem van, túllépés esetén lassítással.
Rendszerint 4-5 napig tart a full sebesség, utána le vagyok korlátozva, jelen pillanatban is. :)

Most ez a sebességem, nekem vastagon több, mint elég még ez is.

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Moderator Comment A kép méretezésére figyeljünk kolléga úr. A nagy képek nagyon széthúzzák a fórumot.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #564 Dátum: 2013, 01 27, 12:57:42 »
Korábban is ezzel volt a gond velem, kerestem, de elfelejtettem, hogy is volt ez a kicsinyítős balhé.
Most egy darabig megint nem lesz baj velem, ígérem! ;)
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #565 Dátum: 2013, 01 27, 13:13:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Korábban is ezzel volt a gond velem, kerestem, de elfelejtettem, hogy is volt ez a kicsinyítős balhé.
Most egy darabig megint nem lesz baj velem, ígérem! ;)

Köszönöm szépen  ;) visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Mordon

  • Hozzászólások: 1162
  • PDA: Galaxy Note 3, iPad 3
  • PDA ROM: 4.4.2 (ENB4)
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #566 Dátum: 2013, 01 27, 13:32:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:D

Nekem 780 Ft-ért 100 MB-os előfizetésem van, túllépés esetén lassítással.
Rendszerint 4-5 napig tart a full sebesség, utána le vagyok korlátozva, jelen pillanatban is. :)

Most ez a sebességem, nekem vastagon több, mint elég még ez is.

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

A kép méretezésére figyeljünk kolléga úr. A nagy képek nagyon széthúzzák a fórumot.

Hát ez pofátlanul drága.
A T egy ezresért 1 GB-ot ad az alap 200 MB-hoz, ha kérem.

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #567 Dátum: 2013, 01 27, 13:54:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát ez pofátlanul drága.
A T egy ezresért 1 GB-ot ad az alap 200 MB-hoz, ha kérem.
És mennyi az alap 200 MB ára?
(mondjuk nem árversenyt akartam kezdeményezni...)
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető Mordon

  • Hozzászólások: 1162
  • PDA: Galaxy Note 3, iPad 3
  • PDA ROM: 4.4.2 (ENB4)
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #568 Dátum: 2013, 01 27, 14:34:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És mennyi az alap 200 MB ára?
(mondjuk nem árversenyt akartam kezdeményezni...)

Sima Mozaik XS csomagban vagyok, ami 3200 Ft.

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #569 Dátum: 2013, 01 27, 14:36:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sima Mozaik XS csomagban vagyok, ami 3200 Ft.
A pofátlan drágaság azért talán barokkos túlzás, publikus csomagban mindenütt 1.000 Ft a 100 MB.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #570 Dátum: 2013, 01 27, 14:37:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A pofátlan drágaság azért talán barokkos túlzás, publikus csomagban mindenütt 1.000 Ft a 100 MB.

T-nél is ennyi 1.000Ft 100MB: You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Mordon

  • Hozzászólások: 1162
  • PDA: Galaxy Note 3, iPad 3
  • PDA ROM: 4.4.2 (ENB4)
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #571 Dátum: 2013, 01 27, 14:47:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
T-nél is ennyi 1.000Ft 100MB: You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Én erről beszélek: You are not allowed to view links. Register or Login

Ez is teljesen publikus csomag.

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #572 Dátum: 2013, 01 27, 14:49:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én erről beszélek: You are not allowed to view links. Register or Login

Ez is teljesen publikus csomag.

Viszont itt csak Te beszélsz limit bővítésről, a kérdés Macikától nem arra irányult....
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Mordon

  • Hozzászólások: 1162
  • PDA: Galaxy Note 3, iPad 3
  • PDA ROM: 4.4.2 (ENB4)
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #573 Dátum: 2013, 01 27, 14:53:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Viszont itt csak Te beszélsz limit bővítésről, a kérdés Macikától nem arra irányult....

Pedig én erről írtam eleve és Macika is azt kérdezte, hogy mennyi az alap amire ez rájön :)

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Váróterem
« Reply #574 Dátum: 2013, 01 27, 14:55:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pedig én erről írtam eleve és Macika is azt kérdezte, hogy mennyi az alap amire ez rájön :)
És te hol írtál olyant, hogy mennyi az alap 200MB ára? Mert én nem látom sehol....nem is tudnál írni, mivel a T-nél nincs 200MB....
Viszont Macika irta, hogy mindenhol 1000Ft a 100MB, ezt erősítettem én meg..... ;)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login