2024, 04 16, 21:04:17
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Témázás / módosítások  (Megtekintve 112415 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető szarszung

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: galaxy s3
  • PDA ROM: i9300xxemg4
  • Skype: isti215
Re: Témázás / módosítások
« Reply #75 Dátum: 2014, 03 27, 19:10:42 »
Sziasztok!

Ugyan ez a probkémám hogy bem tudok hívni mert megváltozott az imeim.valaki tud segíteni?

Nem elérhető god95

  • Hozzászólások: 83
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy SIII GT-I9300
  • PDA ROM: I9300XXEMC2
Re: Témázás / módosítások
« Reply #76 Dátum: 2014, 03 28, 19:14:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Ugyan ez a probkémám hogy bem tudok hívni mert megváltozott az imeim.valaki tud segíteni?
Szia ha van efs mentésed simán visszamásolod a helyére és jó. Ha nincs akkor ott vannak bajok.

Nem elérhető szarszung

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: galaxy s3
  • PDA ROM: i9300xxemg4
  • Skype: isti215
Re: Témázás / módosítások
« Reply #77 Dátum: 2014, 03 28, 20:33:12 »
sajnos nincs ez a baj. :(

Nem elérhető god95

  • Hozzászólások: 83
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy SIII GT-I9300
  • PDA ROM: I9300XXEMC2
Re: Témázás / módosítások
« Reply #78 Dátum: 2014, 03 29, 09:24:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sajnos nincs ez a baj. :(
Nemértem mért nem az az első :-(. Nekem ilyen nem volt ugyhogy nem tudok segíteni bocsi.

Nem elérhető gtamas18

  • Hozzászólások: 13
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung
  • PDA ROM: -
Re: Témázás / módosítások
« Reply #79 Dátum: 2014, 05 11, 18:32:31 »
Sziasztok! Most vettem egy S3-at, hazahoztam, mondom felrakom a független 4.3-as ROM-ot, újratelepítés óta nem tudok hívni senkit, kiírja, hogy nincs regisztrálva a hálózaton. Miért?

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Témázás / módosítások
« Reply #80 Dátum: 2014, 05 11, 18:38:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Most vettem egy S3-at, hazahoztam, mondom felrakom a független 4.3-as ROM-ot, újratelepítés óta nem tudok hívni senkit, kiírja, hogy nincs regisztrálva a hálózaton. Miért?
Szia!
EFS Mappát mentettél mókolás előtt ??? IMEI szám hogy áll?
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető gtamas18

  • Hozzászólások: 13
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung
  • PDA ROM: -
Re: Témázás / módosítások
« Reply #81 Dátum: 2014, 05 12, 00:06:18 »
Szóval, bekapcsolom a telefont, kéri a PIN kódot, minden oké, mobilnet nincsen és hívni sem tudok senkit. IMEI teljesen rendben van. A Gari papíron ugyanaz van, mint a telcsiben

Nem elérhető krobo

  • Hozzászólások: 22
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note 9
Re: Témázás / módosítások
« Reply #82 Dátum: 2014, 05 14, 11:33:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Most vettem egy S3-at, hazahoztam, mondom felrakom a független 4.3-as ROM-ot, újratelepítés óta nem tudok hívni senkit, kiírja, hogy nincs regisztrálva a hálózaton. Miért?

Szia nekem is ez volt a problémám, de itt a link amit ha végig játszol segít. Nekem működött... You are not allowed to view links. Register or Login

De készülj fel, hogy "nem az igazi" ez a 4.3-as. Gyorsabb akkumerülés, képernyő fagyogatás, ezeket vettem észre eddig, de még keresgélem a megoldást ezekre.

Nem elérhető gtamas18

  • Hozzászólások: 13
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung
  • PDA ROM: -
Re: Témázás / módosítások
« Reply #83 Dátum: 2014, 05 15, 00:04:50 »
Szerinted melyiket érdemes használni?

Nem elérhető atmike

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: s3
  • PDA ROM: i9300XXUGND1
Re: Témázás / módosítások
« Reply #84 Dátum: 2014, 10 09, 07:52:09 »
Sziasztok tegnap estem át első romolásomon lekopogom de eddig még semmi hiba nem fordult elő.
kérdésem észrevételem a következő lenne, antutuba gyári 4.3 mas rommal 23ezre valamennyi volt most felraktam a g5mini romját agni kernelel és most csak 18 ezrer vaamennyi lett  ( viszont  jobban fut mint a gyári 4.3 ) ezt hibának kezeljem vagy törödjek bele hogy ez van?
másik meg amit nem tudok beállítani hogy a telefonkönyvembe a facebok fiokot hozzáadjam a névjegyekhez, probáltam telefon beállítás/fiokok/ott hozzáadtam a fb fiokot majd telefonkönyv/bealitások/és ott nem tudom a facebookot hozzáadni majd szinkronizálni a névjegyekkel. Erre valami ötlet esetleg van valakiek?

Köszönettel: Miki

Nem elérhető szegfericsy

  • Hozzászólások: 9
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: s5830ixxmc1
  • PDA ROM: s5830ioxxll1
Re: Témázás / módosítások
« Reply #85 Dátum: 2014, 10 19, 20:24:12 »
Sziasztok!
Érdeklődnék hogy SGS3 Neo-t hogy tudnám egyszerűen rootolni?
S hogy van e esetleg erre a 4.4 es KItKatnél jobb ROM készítve amin minden működik?
köszi

Nem elérhető sancika

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: i9300
  • PDA ROM: i9300xxugng3
Re: Témázás / módosítások
« Reply #86 Dátum: 2015, 06 03, 09:04:41 »
udv mindenkinek ujj vagyok es azert regiztem ide hat ha valaki nagyon reszletesen le irja azt hogy s3 asom van es romoztam az imeim maradt viszont nincs halozat szo szerint szajba ragosan ha valaki le irna mit hogy hogyan kell tennem koszonom.

Nem elérhető Twisty

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: I9300XXUGNA5
  • PDA ROM: I9300XXUGNA5
S3 PIT re-particionálás sikertelen!
« Reply #87 Dátum: 2015, 10 10, 22:41:44 »
Sziasztok. Olyan kérdésem lenne, hogy hogyan kell helyrerakni a Samsung Galaxy S3-ban a PIT partíciót. 1 teljes napot rá áldoztam hogy kutakodjak a neten, de nem jutottam előrébb. Azt csinálja hogy bekapcsoláskor bedob egy fehér csíkos képet és kampec. A recovery mód nem jön be csak az odin mod. Berakom a PIT fájlt, és a 3.07-esen kívül az újabb verziójú odinok Fail-t írnak a 3.07-es meg álldogál órákat. Lövésem sincs hogyan kéne megoldani. Pénzem most nincs másikra. Próbáltam telepíteni rá odin módban CWM recovery-t de azt sem engedi. SD karival még nem próbálkoztam. Meg láttam youtubon, hogy valaki lentre valami speciális USB-s pendrivert rádug, meg ráköt egy árromforrást és úgy csinál valamit, de nem értem milyen progit használ. Ennyit tudtam kideríteni. Most először találkozom ilyen problémával. Nem vagyok jártas benne. :( Köszönöm a válaszokat előre is.

Nem elérhető spitya

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4502
  • Nem: Férfi
  • Samsung-Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO-Nextgen
  • PDA: GALAXY S10+ SM-G975F
  • PDA ROM: G975FXXU9ETLJ gyári
  • Skype: spitya68
Re: S3 PIT re-particionálás sikertelen!
« Reply #88 Dátum: 2016, 01 01, 11:55:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok. Olyan kérdésem lenne, hogy hogyan kell helyrerakni a Samsung Galaxy S3-ban a PIT partíciót. 1 teljes napot rá áldoztam hogy kutakodjak a neten, de nem jutottam előrébb. Azt csinálja hogy bekapcsoláskor bedob egy fehér csíkos képet és kampec. A recovery mód nem jön be csak az odin mod. Berakom a PIT fájlt, és a 3.07-esen kívül az újabb verziójú odinok Fail-t írnak a 3.07-es meg álldogál órákat. Lövésem sincs hogyan kéne megoldani. Pénzem most nincs másikra. Próbáltam telepíteni rá odin módban CWM recovery-t de azt sem engedi. SD karival még nem próbálkoztam. Meg láttam youtubon, hogy valaki lentre valami speciális USB-s pendrivert rádug, meg ráköt egy árromforrást és úgy csinál valamit, de nem értem milyen progit használ. Ennyit tudtam kideríteni. Most először találkozom ilyen problémával. Nem vagyok jártas benne. :( Köszönöm a válaszokat előre is.

Nem tudom aktuális e még, de nem csak a pit kell!

You are not allowed to view links. Register or Login  ha esetleg nem lesz hálózat, akkor még You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető yodabacsi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 875
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Samsung Galaxy S6 edge
  • PDA ROM: Eredei ROM
Re: S3 PIT re-particionálás sikertelen!
« Reply #89 Dátum: 2016, 01 03, 12:16:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudom aktuális e még, de nem csak a pit kell!

You are not allowed to view links. Register or Login  ha esetleg nem lesz hálózat, akkor még You are not allowed to view links. Register or Login

Sajna ez a kettő nem oldja meg az IMEI problémát.
De a repart legalább jót tesz a telonak :)

Nem elérhető Epidemic1

  • Hozzászólások: 1
  • PFC Fan
  • PDA: i9300
  • PDA ROM: XXUGNH4
Re: Témázás / módosítások
« Reply #90 Dátum: 2016, 02 14, 14:06:26 »
Sziasztok !
Ezt keresem:
S5 Transformation pack 1.04 for QS i9300
Az eredeti Google Drive link halott, ezért kérek valakit akinek megvan töltse már fel a Mega-ra, vagy valamilyen tárhelyre!

Nem elérhető Nepster83

  • Hozzászólások: 1
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung SIII
  • PDA ROM: i9300xxugnd5
Re: Témázás / módosítások
« Reply #91 Dátum: 2016, 02 24, 18:56:57 »
Sziasztok!
Segítségeteket kérném. A sztori a következő ! Adott egy Telenor függő 4.3 gyári rommal rendelkező S3-as készülék. Függetleníteni próbáltam, azonban az adott eljárás során 4.1.1 es romot (Ez nem gyári rom volt, ezt csak találtam) javasoltak. Sajna elfelejtették említeni, hogy EFS mappa mentése szükséges az elején, ezért buktam az IMEI-t. Próbálkoztam mindennel, de semmi, nem tudtam visszahozni. Bánatomban elvittem szervizbe, ahol függetlenítették, és visszarakták rá az IMEI-t. A teló működött is függetlenül, de szerettem volna visszarakni rá a 4.3-t, vagy bármit ami későbbi, mint a 4.1.1. Partition Backups-val mentettem, mely csinált pár db file-t, egy efs.img, illetve radio.img., illetve ezek különböző változatát, amit nem is értek, de mind1. Feltettem rá Odinnal a gyári Telenoros 4.3-s legújabb romot, azonban eltűnt az IMEI. Gondoltam root, és az efs, vagy radio visszaállítása megoldja a dolgot, de külön külön, illetve együtt sem vezetett ez eredményre. Ezek után feltettem a 4.1.1-es gyári romot, de "Csak segélyhívás", azonban IMEI volt. Root után, próbálgatásokat követően rájöttem, hogy csak a radio.img-t kell visszaállítani, és megy a teló. De így, mivel root-van nem tudok frissíteni 4.3-a. Megpróbáltam a Triangle Away, hogy sztornózzam a romok telepítésének számát nullára, illetve unroot, stb...de semmi. Próbáltam különböző romokat, de semmi 4.1.1 felett nem megy a radio.img visszarakásával sem. Visszatettem amivel elvittem a szervizbe, azonban az is csak ezzel az eljárással működik. 4.1.1 felett nem megy. Sajnálom, ha volt már ilyen a fórumban, csak nem találtam meg, ezért kérlek ne haragudjatok. Amatőrként már pár gyártó készülékére raktam romokat, hoztam vissza az életbe (akár hetekig próbálkozva), de ilyet még nem tapasztaltam.

Nem elérhető Lamer

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Nő
  • PFC Fan
  • PDA: GT-I9300
  • PDA ROM: CM14-7.1-pico
Témázás / módosítások
« Reply #92 Dátum: 2016, 11 04, 08:44:42 »
Hi Mindenki!
Felraktam a 6.0.1 CyanogenMod  13.0-20161028-NIGHTLY-i9300-at PICO-val. A telefon tök gyors lett, de nem látja a 16GB eszközmemóriát.  Csak 11,35-öt lát, míg az SD kártya 14,90 GB a 16GB-ól. Régen többet látott, kb. annyit mint az SD.
Tud valaki segíteni?



Tapatalkkal küldve az én GT-I9300 eszközömről