2024, 09 22, 21:26:04

Szerző Téma: Jelly Bean--4.1/4.2/4.3--általános dumaragu  (Megtekintve 128833 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető radicspeter

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2141
  • Nem: Férfi
  • Sixalag rajongó
    • warezlinks
  • PDA: NeXus 5
  • PDA ROM: KOT49H
Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #975 Dátum: 2013, 02 10, 12:00:49 »
Van új remICS v3 sőt egy teljesen új de nagyon jónak tűnő Avatar romunk is!

You are not allowed to view links. Register or Login

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető somag

  • Hozzászólások: 511
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S I9000
  • PDA ROM: mikor mi
Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #976 Dátum: 2013, 02 10, 12:09:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Már a kernelnél. Nincs dualboot menü.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről
Na akkor az nem az ami neked kell.Mivel ki tudja hogy áll nálad azt javasolnám tegyél fel egy pl. egy sema kernelt majd annak a cwm-jéből kövesd a lentieket.

Töltsd le ezt(ez a dualboot kernel):You are not allowed to view links. Register or Login

Telepítése:

-A letöltött zipet tedd a belső sd-re, majd cwm és telepítsd.
-Első telepítéskor hibát ír ki.
-újra install zip és telepítsd.
-Ha ez után nem indul újra cwm-be magától akkor indítsd újra cwm-be és újra install zip.

A lényeg, hogy 3-szor kell telepítened a kernelt.
Utána már lesz dualboot menü.

Nem elérhető skyxcore

  • Hozzászólások: 137
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Nexus I9250M
  • Skype: skyxcoreee89
Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #977 Dátum: 2013, 02 10, 15:18:09 »
Sziasztok! Barátnőm i9000-esét megcsináltam először nightly cm10-re utána a stable is rákerült,de minden esetbe trebuchet launcher alkalmazás leállt pár nap\hét után,és mindig rendszerösszeomlás történt a launcher vagy gapps miatt.  :'(
Szerintetek melyik a leges leges leges legstabilabb ics\jb vagy esetleg gb rendszer ami tényleg,gyors,sok a szabad ram,magyar nyelvű,és komolyan stabil?
köszönöm a segítséget!
My PDA History:
HTC Kaiser->Samsung I900->Samsung Galaxy Spica->HTC Google Nexus One->HTC Desire HD->HTC HD2->Xperia Play->Atrix 4G->Galaxy Nexus

Nem elérhető St3ve007

  • Hozzászólások: 51
  • PDA: SGS i-9000
  • PDA ROM: SlimBean 4.2.1 [RC 2]
Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #978 Dátum: 2013, 02 10, 15:31:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Barátnőm i9000-esét megcsináltam először nightly cm10-re utána a stable is rákerült,de minden esetbe trebuchet launcher alkalmazás leállt pár nap\hét után,és mindig rendszerösszeomlás történt a launcher vagy gapps miatt.  :'(
Szerintetek melyik a leges leges leges legstabilabb ics\jb vagy esetleg gb rendszer ami tényleg,gyors,sok a szabad ram,magyar nyelvű,és komolyan stabil?
köszönöm a segítséget!

Mindegyikben van magyar nyelv, szerintem akármelyiket felrakhatod a barátnődnek. Ha CM10 nem jött be, akkor még JB-k közül SlimBean RC2 vagy C-rom mix v6, amit még sokan dicsérnek.
De akár egy 2.3.6-os GB is elég lenne szerintem... JVT-gingerbread 3 fájlos, odinnal, 512 pit, repart pipa. Aztán mehet rá a CF-root és ennyi.

Nem elérhető skyxcore

  • Hozzászólások: 137
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Nexus I9250M
  • Skype: skyxcoreee89
Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #979 Dátum: 2013, 02 10, 15:34:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mindegyikben van magyar nyelv, szerintem akármelyiket felrakhatod a barátnődnek. Ha CM10 nem jött be, akkor még JB-k közül SlimBean RC2 vagy C-rom mix v6, amit még sokan dicsérnek.
De akár egy 2.3.6-os GB is elég lenne szerintem... JVT-gingerbread 3 fájlos, odinnal, 512 pit, repart pipa. Aztán mehet rá a CF-root és ennyi.

okés köszi,csak fontos,hogy ne omolgasson össze :) akkor a slim bean-t megpróbálom.
My PDA History:
HTC Kaiser->Samsung I900->Samsung Galaxy Spica->HTC Google Nexus One->HTC Desire HD->HTC HD2->Xperia Play->Atrix 4G->Galaxy Nexus

Nem elérhető St3ve007

  • Hozzászólások: 51
  • PDA: SGS i-9000
  • PDA ROM: SlimBean 4.2.1 [RC 2]
Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #980 Dátum: 2013, 02 10, 15:41:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
okés köszi,csak fontos,hogy ne omolgasson össze :) akkor a slim bean-t megpróbálom.

Dark gapps-el jól is néz ki :) ha rebootolna, páran már a topicjában írtak rá megoldásokat. Nekem eddig még nem volt vele problémám..

Nem elérhető apus55

  • Hozzászólások: 42
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: I9000
  • PDA ROM: 4.2.2 változó
Re: Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #981 Dátum: 2013, 02 10, 22:43:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na akkor az nem az ami neked kell.Mivel ki tudja hogy áll nálad azt javasolnám tegyél fel egy pl. egy sema kernelt majd annak a cwm-jéből kövesd a lentieket.

Töltsd le ezt(ez a dualboot kernel):You are not allowed to view links. Register or Login

Telepítése:

-A letöltött zipet tedd a belső sd-re, majd cwm és telepítsd.
-Első telepítéskor hibát ír ki.
-újra install zip és telepítsd.
-Ha ez után nem indul újra cwm-be magától akkor indítsd újra cwm-be és újra install zip.

A lényeg, hogy 3-szor kell telepítened a kernelt.
Utána már lesz dualboot menü.
Köszi, a kernel volt a rossz. Így már jó.:))

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről


Nem elérhető htzs

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1870
  • PDA: SGS i9000
  • PDA ROM: CM10.1 - vagy bármi más JB 4.2
Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #982 Dátum: 2013, 02 11, 09:32:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na akkor az nem az ami neked kell.Mivel ki tudja hogy áll nálad azt javasolnám tegyél fel egy pl. egy sema kernelt majd annak a cwm-jéből kövesd a lentieket.

Töltsd le ezt(ez a dualboot kernel):You are not allowed to view links. Register or Login

Telepítése:

-A letöltött zipet tedd a belső sd-re, majd cwm és telepítsd.
-Első telepítéskor hibát ír ki.
-újra install zip és telepítsd.
-Ha ez után nem indul újra cwm-be magától akkor indítsd újra cwm-be és újra install zip.

A lényeg, hogy 3-szor kell telepítened a kernelt.
Utána már lesz dualboot menü.
Gondoltam megnézem magamnak ezt a duál batykót. Nálam ott hasalt el a dolog, hogy akármilyen romot tettem fel az elsődleges partícióra, android.process.media fc-ket dobált, a downloader adatainak a törlése után ez megoldódott, de a marketről semmit nem tudott letölteni, egy eddig ismeretlen hibát írt ki a telepítéskor, amin semmilyen általam ismert technikával nem tudtam felülkerekedni.
A történet másik fele, hogy a revert elméletileg renben lement, fel is tettem ráromot és  sema kernelt, de a bootoláskor csinál egy gyors flikk-flakkot, és visszadobta devil kernelt és a duál-os cwm-et. Többször is megpróbáltam, a sima devil kernel háromszori telepítésétől, de ugyanaz az eredmény.

Arra gyanakszom, hogy a duálos kernelhez hozzáírt script, ami miatt - a korábbitól eltérően - már nem kell a rom telepítése után újrahúzni a kernelt, valahogy benne maradhatott, és szépen szájonvágja az egészet.
Amúgy ez nem jelent gondot a működésben, de eléggé zavar, hogy nem tudom mi történik a háttérben. Ha valakinek (SOMAG :) van ötlete, szívesen veszem.  :ok:
J á n o s   h á r o m   t i z e n h a t

Nem elérhető szabi83

  • Hozzászólások: 36
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung I9000
  • PDA ROM: Változó CM10.1/Vortex 0.4/SlimBean
Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #983 Dátum: 2013, 02 11, 11:16:01 »
Sziasztok!

Tegnap délelőtt én is kipróbáltam a Deviles Dualbootos kernelt, és őszintén megvallva jópár kérdés felmerült a használata során. Ezek között több elméleti és pár gyakorlati is van, kérlek Titeket, hogy segítsetek a tisztázásokban.

- Először is megpróbáltam feltenni egy C-Mix Rom V6-ot elsődlegesnek, másodlagosnak pedig egy CyanAOSP romot. Amint elkészült a secondary telepítés, reboot után eltűnt a dual devil és a semaphore kernellel indult a gép. Amikor Recoverybe bootoltam, a Sema-s CWN fogadott, tehát eltűnt a "boot menüm". Hogyan tudom ezt kiküszöbölni? Mert amíg nem minden rom működik így, addig félő, hogy egy másodlagosnak telepített rom tönkreteszi az elsődleges telepítést. Vagy ha ilyen esetben visszateszem egyszeri installal a dual devilt, helyreáll a rend és be lehet bootolni mind a 2 rommal?
- Ettől függetlenül, hogy dual devil van telepítve, a 2 rom lehet más alapú? Magyarán ettől függetlenül lehetnek azok sema-sok, amiket tudok esetleg folyton frissíteni? Gondolom azt a Zip to primary FS és Zip to Secondary FS-sel tudom felhúzni.
- Mi lehet az oka, hogy mind az elsődleges, mind a másodlagos romon több program is "Ismeretlen hiba a telepítéskor. Hibakód -24" hibát adja? Lehet, hogy Htzs Kolléga is erre gondolt, amikor említette, hogy hibára futnak a telepítések. Olyan programokat telepítek akár Slimre vagy AndroSlimre, amik eddig szó nélkül felmentek, most meg ezt a hibát adják. Nem lehet, hogy az a baj, hogy főleg a 2. romnál az internal SD lényegében neki a rendszer is és így megzavarodik?
- Végezetül, a 2. romnál hova települnek a programok? Az tiszta, hogy min. 700 MB hely kell az internal SD-n mert oda települ a rom, de annak a programjai hova mennek? Ez azért érdekes, mert én kb. 60-80 programot teszek fel és feltűnt, hogy az elsődleges romra feltelepül minden (esetleg pár -24-es hibakódú akad) addig a 2. romra már jóval kevesebb és a Play ki is írja, hogy nincs elég hely...

Amúgy volt kérdés, hogy miért lassul le a 2. rom használat során. Szerintem az lehet az egész mögött, hogy a rendszer lassabban tudja úgy elérni az adatokat, programokat és rendszerállományokat, hogy az internal sd-n vannak. Szerintem ez olyan lehet, mind a számítógépen, amikor virtuális rendszert hozunk létre, hogy akár fileban tárolja a teljes filerendszert és a tényleges erőforrásokat lassabban tudja elérni. Erre az lenne a tökéletes megoldás, hogy a rendszer rom területe osztódna meg, és oda települne mind a 2 rom. Ez talán 2 féle slim esetében és kiherélt gappsnak még elég is lehet. Ekkor, minden erőforrást mind a 2 rendszer natívan tudná elérni... Ha rosszul gondolom, javítsatok ki kérlek...  :D

 

Nem elérhető picike91

  • Hozzászólások: 19
  • PDA: Samsung I9000
Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #984 Dátum: 2013, 02 11, 11:34:36 »
Üdv!

Cm-mix v6 alá érdemes plusz tweaket felrakni? Ha igen, melyik jó? Én ezt néztem: You are not allowed to view links. Register or Login


Nem elérhető szabi83

  • Hozzászólások: 36
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung I9000
  • PDA ROM: Változó CM10.1/Vortex 0.4/SlimBean
Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #985 Dátum: 2013, 02 11, 11:38:53 »
Sziasztok!

Már nem tudtam a korábbi hozzászólásom sajna szerkeszteni...

Megnéztem az előző lassulási gondolatmenetet végiggondolva és valóban az sdcard0-on (internal sd) belül van egy .secondrom mappa (vagyis egy rejtett) és ebben egy data.img file, ami pont 700 MB. Vagyis, fileban tárolja a teljes filerendszert, partíciót, ebből következik, hogy a hardver eléréséhez szükséges még egy köztes réteg, ami már magyarázhatja, hogy belassul a 2. rom. És ebből következik, hogy a 2. rom programjai is ebbe települnek, vagyis 700 MB áll rendelkezésre a romnak és a programoknak. Kérdés, hogy az app2sd programok hogyan tudják kezelni ezt a helyzetet, mert lényegében minden már az sd-n van a 2. rom szempontjából, vagy az img fileon kívülre kellene áthelyezni a programokat...

Más.

Most tapasztaltam, hogy a linuxomra rádugva a telót és az sd-t felcsatolva, az internal sd már nem jelenik meg a gépen, csak a külső sd... Ez a dual boot óta van. Más is tapasztalta ezt? Most amúgy az elsődleges romon vagyok, tehát mennie kéne. A telón a total commander szépen látja mind az sdcard0-t, mind az sdcard1-t...

Nem elérhető kuzo

  • Hozzászólások: 94
  • Nem: Férfi
  • PDA: GT-I9195
  • PDA ROM: I9195XXUAMJ1
Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #986 Dátum: 2013, 02 11, 14:34:36 »
Szép, szép ez a C-Mix Rom V6, de a fényképez/kamera üzemmód olyan darabos és lassú nálam, mint az állat... :( Megnéztem a Smaphore managerben, de nincs beállítva bimem, így nem igazán értem a tetűséget. Emellett érdekes módon a Google Map sem megy igazán (nincs térkép vagy csak iszonyat lassan)  Nálatok nincs hasonló tapasztalat?

Nem elérhető somag

  • Hozzászólások: 511
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S I9000
  • PDA ROM: mikor mi
Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #987 Dátum: 2013, 02 11, 17:03:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gondoltam megnézem magamnak ezt a duál batykót. Nálam ott hasalt el a dolog, hogy akármilyen romot tettem fel az elsődleges partícióra, android.process.media fc-ket dobált, a downloader adatainak a törlése után ez megoldódott, de a marketről semmit nem tudott letölteni, egy eddig ismeretlen hibát írt ki a telepítéskor, amin semmilyen általam ismert technikával nem tudtam felülkerekedni.
A történet másik fele, hogy a revert elméletileg renben lement, fel is tettem ráromot és  sema kernelt, de a bootoláskor csinál egy gyors flikk-flakkot, és visszadobta devil kernelt és a duál-os cwm-et. Többször is megpróbáltam, a sima devil kernel háromszori telepítésétől, de ugyanaz az eredmény.

Arra gyanakszom, hogy a duálos kernelhez hozzáírt script, ami miatt - a korábbitól eltérően - már nem kell a rom telepítése után újrahúzni a kernelt, valahogy benne maradhatott, és szépen szájonvágja az egészet.
Amúgy ez nem jelent gondot a működésben, de eléggé zavar, hogy nem tudom mi történik a háttérben. Ha valakinek (SOMAG :) van ötlete, szívesen veszem.  :ok:
Hát ötlet az nincs, nálam nem is csinált ilyet. Én minden romolást azzal kezdek, hogy dobok egy 3 fájlost reparttal és sdcard formattal. Így kizárt a másik rom miatt kialakukó olyan hiba aminek a forrását nem lehet beazonosítani. Mást Neked sem tudok javasolni mint a full alapról indulást.  :oops:

szabi83

A 700 megás fájl rejtettként helytálló. Viszont az, hogy a rendszer épp mit lát felcsatolva és mit 1  fájlként az  azon múlik, hogy éppen melyik rom fut pri vagy sec. Pl. ha nandroid mentést csinálsz ugyanúgy létrejön 1-1 fájl a datának , systemnek stb.Persze ettől még igazad van abban, hogy a kernel az adott pri  és sec partíciókat 1 fájlként kezeli. Csak akkor azt nem értem, hogy a pri rom miért nem lassú? Arról nem is beszélve, hogy nálam ugyanaz a rom a sec partíción pl másodszor feltéve nem laggol.

Nem elérhető szabi83

  • Hozzászólások: 36
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung I9000
  • PDA ROM: Változó CM10.1/Vortex 0.4/SlimBean
Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #988 Dátum: 2013, 02 11, 18:38:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak akkor azt nem értem, hogy a pri rom miért nem lassú? Arról nem is beszélve, hogy nálam ugyanaz a rom a sec partíción pl másodszor feltéve nem laggol.

A pri rom valószínűleg azért nem lassul, mert az nem 1 fileként szerepel, hanem az a "normális" kiosztás szerint az 500 megás rendszer partícióra települ, a programjai pedig az 1,5 GB-os területre. A hardvert is közvetlenül éri el. Csak a sec rom települ a 700 MB-os fileba. Ez pont olyan, mint amikor linux alatt VirtualBox-al készítek egy 20 GB-os virtuális gépet egy Windows számára. A teljes filerendszer 1 fizikai fileban van és a rendszernek kell ezt kezelni, hogy a virtuális gép alatt is láss C meghajtót pl. Itt is ez van úgy tűnik, hogy van egy közbenső réteg, ami továbbadja a hardvert a fileban lévő romnak. A fenti példánál is a virtuális windows sokkal lassabb, mintha közvetlenül a HDD-re telepítem az oprendszert és a rendszer erőforrásait natívan el tudja érni, közvetítő közeg nélkül.

Ennél csak az jelenthetne gyökeres változást, ha a romolást particionálással lehetne kezdeni, és a User mondhatná meg hogy mi hova kerül. Példál a 8 GB-s belsőből lenne 2 DB 500 MB-os partíció (első és második partíció) a 2 romnak egymás mellett, 2 DB 1,5 GB-os terület (harmadik és negyedik partíció) a 2 rom programjainak és lenne még 4 GB user által használható terület (ötödik partíció). Vagyis az első romot mi mondhatnánk meg, hogy az első part-ra telepítse, a programokat a 3.-ra (1,5 GB), a sec romot a 2. part-ra és a 4. partícióra a programokat. Az 5. partíció (4 GB) pedig mind a kettőnél elérhető terület lenne. Ekkor egy egyszerű boot loader annyit csinálna, hogy a 2  500 MB-os partició közül valamelyikre átadná a vezérlést és az adott rom betöltődne onnan.  Bár attól félek, hogy ez csak szép álom, mert ez komoly átalakítást jelentene és kemény hardver programozást... Félek, hogy a mi kicsi Samunk már ezt nem éri meg...  :(

Nem elérhető qwaki

  • Hozzászólások: 459
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: O4X HD
  • PDA ROM: Mikor mi?! Zsélibin! :D
Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #989 Dátum: 2013, 02 12, 20:52:21 »
Ha minden igaz....,Aways a 4.2.2-n gondolkodik a Xylon-nál! :)

✘°XYlon™ °✘  ヅ

Nem elérhető banner72

  • Hozzászólások: 338
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: primo
  • PDA: G800F
  • PDA ROM: official 4.4.2
Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #990 Dátum: 2013, 02 12, 22:33:24 »

Ha minden igaz....,Aways a 4.2.2-n gondolkodik a Xylon-nál! :)

✘°XYlon™ °✘  ヅ
[/quote/
Ez milyen már?
XylonBeast Special Edition v2

You are not allowed to view links. Register or Login

 :shock: :D
"Fáj a földnek és fáj a napnak
S a mindenségnek fáj dalom
De aki nem volt még Magyar
Nem tudja mi a fájdalom"

Nem elérhető qwaki

  • Hozzászólások: 459
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: O4X HD
  • PDA ROM: Mikor mi?! Zsélibin! :D
Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #991 Dátum: 2013, 02 12, 23:10:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha minden igaz....,Aways a 4.2.2-n gondolkodik a Xylon-nál! :)

✘°XYlon™ °✘  ヅ
[/quote/
Ez milyen már?
XylonBeast Special Edition v2

You are not allowed to view links. Register or Login

 :shock: :D
hát nah! :D de ez a Xylon&Mackay kombo+Thunder tweak...,nálam hasít a teló! :D

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről


Nem elérhető Lizzard

  • Hozzászólások: 371
  • Nem: Férfi
  • PDA: GT-I9300
  • PDA ROM: I9300XXEMG4
  • Skype: mexikoma82
Re: Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #992 Dátum: 2013, 02 13, 08:39:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hát nah! :D de ez a Xylon&Mackay kombo+Thunder tweak...,nálam hasít a teló! :D

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről
A xylon beast special edition v2- re gondoltál? A thunder tweak alap benne vagy külön kell felpakolni? Megéri lecserélni slim RC2-t?
Köszi :))

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről


Nem elérhető qwaki

  • Hozzászólások: 459
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: O4X HD
  • PDA ROM: Mikor mi?! Zsélibin! :D
Re: Re: Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #993 Dátum: 2013, 02 13, 10:17:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A xylon beast special edition v2- re gondoltál? A thunder tweak alap benne vagy külön kell felpakolni? Megéri lecserélni slim RC2-t?
Köszi :))

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről
Nem,nem! ...az eredeti Xylonra! :)  Thundert hozzá kell pakolni,de megéri....! :) nekem jobban tetszik a Slim RC2-től! :D

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről


Nem elérhető Lizzard

  • Hozzászólások: 371
  • Nem: Férfi
  • PDA: GT-I9300
  • PDA ROM: I9300XXEMG4
  • Skype: mexikoma82
Re: Re: Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #994 Dátum: 2013, 02 13, 11:05:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem,nem! ...az eredeti Xylonra! :)  Thundert hozzá kell pakolni,de megéri....! :) nekem jobban tetszik a Slim RC2-től! :D

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről
Köszi. Még Thunderhez kérhetnék linket?

Nem elérhető qwaki

  • Hozzászólások: 459
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: O4X HD
  • PDA ROM: Mikor mi?! Zsélibin! :D
Re: Re: Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #995 Dátum: 2013, 02 13, 12:51:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi. Még Thunderhez kérhetnék linket?
You are not allowed to view links. Register or Login

Tessék! :)

Nem elérhető drowns

  • Hozzászólások: 38
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: I9000XWJPF
Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #996 Dátum: 2013, 02 14, 02:48:12 »
Gyerekek, látom nagyon sokat áradoztok erről a c-rom mix romról  :) hogy lehet hogy nincs itt még topicja?  :shock: SlimBean CR1ről kell data factory reset meg formatok? vagy csak elég wipe data? köszi :)

Nem elérhető somag

  • Hozzászólások: 511
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S I9000
  • PDA ROM: mikor mi
Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #997 Dátum: 2013, 02 14, 05:42:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gyerekek, látom nagyon sokat áradoztok erről a c-rom mix romról  :) hogy lehet hogy nincs itt még topicja?  :shock: SlimBean CR1ről kell data factory reset meg formatok? vagy csak elég wipe data? köszi :)
wipeok és format system után mehet fel.

Nem elérhető somag

  • Hozzászólások: 511
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S I9000
  • PDA ROM: mikor mi
Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #998 Dátum: 2013, 02 14, 06:05:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
wipeok és format system után mehet fel.

Egyéb iránt itt a c-rom mix v7.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető qwaki

  • Hozzászólások: 459
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: O4X HD
  • PDA ROM: Mikor mi?! Zsélibin! :D
Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #999 Dátum: 2013, 02 14, 09:13:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egyéb iránt itt a c-rom mix v7.
You are not allowed to view links. Register or Login

Feltettem a C-rom Mix v7-et...,és mit mondjak ATOM ZSÍR! :D