2024, 09 21, 09:29:47

Szerző Téma: Jelly Bean--4.1/4.2/4.3--általános dumaragu  (Megtekintve 128723 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető maffia777

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 349
  • Nem: Férfi
  • Senpai
  • Navigáció / Navigation: Ájgó
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: Mahdi-Mako 4.4.4.
Re: Re: Re: Jelly Bean általános
« Reply #175 Dátum: 2012, 10 15, 23:35:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről

Ok, nagyon köszönöm. Próba indul...
The way i am...

Nem elérhető Norbosz

  • Hozzászólások: 1041
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, Sygic
  • PDA: LG G2 mini
  • PDA ROM: 4.4.2
Re: Jelly Bean általános
« Reply #176 Dátum: 2012, 10 17, 23:00:10 »
Egy S.O.S kérdésem lenne felétek, illetve aki használja a slimbean romot. Letöltöttem az újat, tegnap rá is toltam az előző romomra ami tsunami x 2.0 volt, akkor ment szépen, de rá tettem a friss sema kernelt és kicsit jobban merítette az aksit, így jobbnak láttam inkább odinnal újra tenni az egészet. Szeretek friss alapokra építkezni, viszont amikor feltettem a gyári romot ahogy szoktam, és minden kiegészítőt hozzá többek között előtte ext4-re formáztam a telefont, majd mondom akkor dalvik cache, factory reset és mondom install slimbean 2.7 rom ami a legújabb. Na ki írta nekem hogy install aborted és alulra oda biggyesztett hibaüzenetnek egy nagy nullát. Mondom akkor biztos hibás a zip, usb storage mount még így recovery alól, újra ráhúz a slimbean zip, újra install zip, ujra hibaüzenet. Mit rontottam el? Vagy az új slimbean csak egy előzőleg feltelepített pl. tsunami x romra megy fel? Bár ezt nehezen tudnám elképzelni. Kell ext4 konverzió slimbean előtt? Mert a slimbean zipjében látok valami ext4 format fájlt. De a telepítés leírásában a slimbean oldalon nem látom hogy kell vagy nem kell az ext4 még a telepítés előtt.

Nem elérhető radicspeter

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2141
  • Nem: Férfi
  • Sixalag rajongó
    • warezlinks
  • PDA: NeXus 5
  • PDA ROM: KOT49H
Re: Jelly Bean általános
« Reply #177 Dátum: 2012, 10 17, 23:05:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy S.O.S kérdésem lenne felétek, illetve aki használja a slimbean romot. Letöltöttem az újat, tegnap rá is toltam az előző romomra ami tsunami x 2.0 volt, akkor ment szépen, de rá tettem a friss sema kernelt és kicsit jobban merítette az aksit, így jobbnak láttam inkább odinnal újra tenni az egészet. Szeretek friss alapokra építkezni, viszont amikor feltettem a gyári romot ahogy szoktam, és minden kiegészítőt hozzá többek között előtte ext4-re formáztam a telefont, majd mondom akkor dalvik cache, factory reset és mondom install slimbean 2.7 rom ami a legújabb. Na ki írta nekem hogy install aborted és alulra oda biggyesztett hibaüzenetnek egy nagy nullát. Mondom akkor biztos hibás a zip, usb storage mount még így recovery alól, újra ráhúz a slimbean zip, újra install zip, ujra hibaüzenet. Mit rontottam el? Vagy az új slimbean csak egy előzőleg feltelepített pl. tsunami x romra megy fel? Bár ezt nehezen tudnám elképzelni. Kell ext4 konverzió slimbean előtt? Mert a slimbean zipjében látok valami ext4 format fájlt. De a telepítés leírásában a slimbean oldalon nem látom hogy kell vagy nem kell az ext4 még a telepítés előtt.
Isten őrizz nem kell ext4!!
Lehet hogy kapsz aborted részt a gb-jb váltásakor de ilyenkor csak felépítés fel másodszor is! Nem kell akkor wipe stb csak installáció s a zip sem hibás nyugi.. :ok:
Bootloop esetén ajkai akibe majd reflash! :)
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Norbosz

  • Hozzászólások: 1041
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, Sygic
  • PDA: LG G2 mini
  • PDA ROM: 4.4.2
Re: Jelly Bean általános
« Reply #178 Dátum: 2012, 10 17, 23:17:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Isten őrizz nem kell ext4!!
Lehet hogy kapsz aborted részt a gb-jb váltásakor de ilyenkor csak felépítés fel másodszor is! Nem kell akkor wipe stb csak installáció s a zip sem hibás nyugi.. :ok:
Bootloop esetén ajkai akibe majd reflash! :)

Szóval aztmondod itt nem kell ext4? Mert én mindig úgy csináltam még tsunami x 2.0 előtt is hogy gyári JW8 rom után fogtam és feltettem neki az cf root ext4 apk progit, majd át alakitottam mindent ext4-re. Viszont a tsunami x 2.0 szépen fel is ment akkor a szokásos bootloppal de másodjára felmászott szépen, viszont itt folyamatos aborted. :(

update: közben nézem hogy slim oldalán ezt irják:  From Froyo/GB Rom to SlimBean

Get yourself booted with cm9 or cm10. then follow the steps "From another JB or ICS ROM" Magyarán fel kell előtte rakni egy tsunami x romot minimum. Vagyis én így értem, mert utána ha követem a leírást már nem GB hanem From another JB or ICS Rom to SlimBean rom telepítés leírásával folytatódik.

Nem elérhető radicspeter

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2141
  • Nem: Férfi
  • Sixalag rajongó
    • warezlinks
  • PDA: NeXus 5
  • PDA ROM: KOT49H
Re: Jelly Bean általános
« Reply #179 Dátum: 2012, 10 17, 23:20:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szóval aztmondod itt nem kell ext4? Mert én mindig úgy csináltam még tsunami x 2.0 előtt is hogy gyári JW8 rom után fogtam és feltettem neki az cf root ext4 apk progit, majd át alakitottam mindent ext4-re. Viszont a tsunami x 2.0 szépen fel is ment akkor a szokásos bootloppal de másodjára felmászott szépen, viszont itt folyamatos aborted. :(
Ha sehogy sem megy akkor tsunamijb majd slim...
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Norbosz

  • Hozzászólások: 1041
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, Sygic
  • PDA: LG G2 mini
  • PDA ROM: 4.4.2
Re: Jelly Bean általános
« Reply #180 Dátum: 2012, 10 17, 23:24:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha sehogy sem megy akkor tsunamijb majd slim...

Az lesz úgy érzem. Csak nem sikerül friss alapokra építkezni. :D Olyan ez mintha most be kéne hívnom a józsit hogy segítsen lerakni egy téglát aztán elküldöm haza. :) Na mindegy, megoldom így. Tsunánál meg még várok kicsit míg kijön az új rom, addig slimet nyúzom.

szilvasi

  • Vendég
Re: Jelly Bean általános
« Reply #181 Dátum: 2012, 10 18, 12:28:20 »
Sziasztok!
Felraktam a Sema 2.4.0s kernelt és eltünt a rezgés a telefonról!!!

Nem elérhető maffia777

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 349
  • Nem: Férfi
  • Senpai
  • Navigáció / Navigation: Ájgó
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: Mahdi-Mako 4.4.4.
Re: Jelly Bean általános
« Reply #182 Dátum: 2012, 10 18, 12:39:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Felraktam a Sema 2.4.0s kernelt és eltünt a rezgés a telefonról!!!

A Sema 2.4-es kernellel csinálja ezt: tedd fel a 2.3-t és azzal nem lesz ilyen probléma...nem felejti el a beállítást
The way i am...

szilvasi

  • Vendég
Re: Jelly Bean általános
« Reply #183 Dátum: 2012, 10 18, 12:51:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Sema 2.4-es kernellel csinálja ezt: tedd fel a 2.3-t és azzal nem lesz ilyen probléma...nem felejti el a beállítást
Oks rendben köszi szépen

Nem elérhető htzs

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1870
  • PDA: SGS i9000
  • PDA ROM: CM10.1 - vagy bármi más JB 4.2
Re: Jelly Bean általános
« Reply #184 Dátum: 2012, 10 18, 13:55:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Sema 2.4-es kernellel csinálja ezt: tedd fel a 2.3-t és azzal nem lesz ilyen probléma...nem felejti el a beállítást
Alternatív megoldásként ajánlom, hogy a semaphore manager-ben csinálj egy reset to default-ot, és indítsd újra a jószágot. Nálam segített.
J á n o s   h á r o m   t i z e n h a t

Nem elérhető radicspeter

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2141
  • Nem: Férfi
  • Sixalag rajongó
    • warezlinks
  • PDA: NeXus 5
  • PDA ROM: KOT49H
Re: Jelly Bean általános
« Reply #185 Dátum: 2012, 10 18, 22:05:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
[JB-AOKP][4.1.2]TIGER-JELLY BEAN v3.1

You are not allowed to view links. Register or Login

Az alap [JB-AOKP][NIGHTLY 18/10] honnan lehet letölteni?
Tudja valaki?
Moderator Comment ÁTHELYEZVE.. :ok:
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető dayton

  • Hozzászólások: 552
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: samsung G900 Galaxy s5
  • PDA ROM: Mindig más, mert szeretek kisérletezni.
Re: Jelly Bean általános
« Reply #186 Dátum: 2012, 10 18, 22:42:12 »
[ROM] [JB: CM10(10/17) / CNA JB(10/16)] ╬ [ICS-AOKP / CNA] by Franzy with Aroma [OTA]

You are not allowed to view links. Register or Login

Ezzel érdemes foglalkozni? Valaki használja? Vélemény?

Nem elérhető htzs

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1870
  • PDA: SGS i9000
  • PDA ROM: CM10.1 - vagy bármi más JB 4.2
Re: Re: Jelly Bean általános
« Reply #187 Dátum: 2012, 10 19, 01:16:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
[ROM] [JB: CM10(10/17) / CNA JB(10/16)] ╬ [ICS-AOKP / CNA] by Franzy with Aroma [OTA]

You are not allowed to view links. Register or Login

Ezzel érdemes foglalkozni? Valaki használja? Vélemény?
tedd fel, próbáld ki, oszd meg velünk! :)

Sent from a GALAXY far far away

J á n o s   h á r o m   t i z e n h a t

Nem elérhető dayton

  • Hozzászólások: 552
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: samsung G900 Galaxy s5
  • PDA ROM: Mindig más, mert szeretek kisérletezni.
Re: Re: Jelly Bean általános
« Reply #188 Dátum: 2012, 10 19, 05:47:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
tedd fel, próbáld ki, oszd meg velünk! :)

Sent from a GALAXY far far away

Leszedtem 521MB rar. Ezt most egyben kellene simán CWM-ből telepíteni mert ez mind a rom?

Nem elérhető htzs

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1870
  • PDA: SGS i9000
  • PDA ROM: CM10.1 - vagy bármi más JB 4.2
Re: Re: Jelly Bean általános
« Reply #189 Dátum: 2012, 10 19, 09:43:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Leszedtem 521MB rar. Ezt most egyben kellene simán CWM-ből telepíteni mert ez mind a rom?
ami számomra pár perc vizsgálódás után kiderült:
- ez egy "moddolt" hellybean rom
- a hatalmas méret abból adódik, hogy ez egy úgynevezett AROMA installer-es változat (én személyesen sosem használtam még ilyet), ami olyasmi, mint anno a romkonyha volt, a'la cart tudsz romot összeállítani magadnak: te választasz magadnak kernelt, launchert, fontkészletet, bootanit, alkalmazásokat, invertált gapp-okat.
- a telepítés le van írva a xda első oldalán, én úgy nézem, hogy cwm-ből telepíthető, feltételezem,h ogy a telepítés során lép be a képbe az aroma, és ott lehet választani
- érdekes, hogy te rar-t szedtél le, a goo.im/devs/franzyroy oldalról zip-ek jönnek.

A következő négy nap alatt, lehet, hogy kipróbálom, és rottyantok magamnak valamit :)
J á n o s   h á r o m   t i z e n h a t

Nem elérhető dayton

  • Hozzászólások: 552
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: samsung G900 Galaxy s5
  • PDA ROM: Mindig más, mert szeretek kisérletezni.
Re: Re: Jelly Bean általános
« Reply #190 Dátum: 2012, 10 19, 10:25:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ami számomra pár perc vizsgálódás után kiderült:
- ez egy "moddolt" hellybean rom
- a hatalmas méret abból adódik, hogy ez egy úgynevezett AROMA installer-es változat (én személyesen sosem használtam még ilyet), ami olyasmi, mint anno a romkonyha volt, a'la cart tudsz romot összeállítani magadnak: te választasz magadnak kernelt, launchert, fontkészletet, bootanit, alkalmazásokat, invertált gapp-okat.
- a telepítés le van írva a xda első oldalán, én úgy nézem, hogy cwm-ből telepíthető, feltételezem,h ogy a telepítés során lép be a képbe az aroma, és ott lehet választani
- érdekes, hogy te rar-t szedtél le, a goo.im/devs/franzyroy oldalról zip-ek jönnek.

A következő négy nap alatt, lehet, hogy kipróbálom, és rottyantok magamnak valamit :)

Köszönöm a kimerítő választ. :ok:  Megvárom a tesztedet mert én nem vagyok olyan nagy tudású emberke. :oops:  Kíváncsivá tettél.

Nem elérhető htzs

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1870
  • PDA: SGS i9000
  • PDA ROM: CM10.1 - vagy bármi más JB 4.2
Re: Re: Jelly Bean általános
« Reply #191 Dátum: 2012, 10 19, 10:34:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm a kimerítő választ. :ok:  Megvárom a tesztedet mert én nem vagyok olyan nagy tudású emberke. :oops:  Kíváncsivá tettél.
ha biztosra akasz menni, teszteld magad. én a lehet kategóriában mozgok, és akkor is inkább csak egy új slim vagy aokp felrakása során, mintegy köztes állapotként dobom fel (az aroma miatt), rápillantok és megyek tovább. de azt, ha tényleg felteszem, és ha nem felejtem el, akkor megírom. ha-ha  :D
J á n o s   h á r o m   t i z e n h a t

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: Jelly Bean általános
« Reply #192 Dátum: 2012, 10 19, 17:07:40 »
A google ears-t hogy lehet működésre bírni? Felment a gappsból, de nincs a widget listában.  A system/appban viszont ott van.

Köszi!
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Jelly Bean általános
« Reply #193 Dátum: 2012, 10 20, 22:11:34 »
aki szereti a zenét, annak melegen ajánlom, gyönyörű basszust varázsol, nexuson és sgs3-on állat:

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mrperfect

  • Hozzászólások: 12
  • PDA: Samsung I9000 Galaxy S
  • PDA ROM: Tsunami X JB 1.5
Re: Jelly Bean általános
« Reply #194 Dátum: 2012, 10 22, 12:17:11 »
Üdv mindenkinek,

Jelenleg a tsunami 1.5-ön vagyok és próbáltam egy másik ROM-ot felrakni (Tiger 3.1) de telepítéskor azt írja , hogy incompatible partition layout installation aborted... ha ilyenkor újra rányomok az install from zip-re akkor működhet a telepítés vagy esetleg téglásítom az SGS-t?  :shock: :shock: :shock:

Előre is köszi ha valaki tudja a választ...

Nem elérhető radicspeter

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2141
  • Nem: Férfi
  • Sixalag rajongó
    • warezlinks
  • PDA: NeXus 5
  • PDA ROM: KOT49H
Re: Re: Jelly Bean általános
« Reply #195 Dátum: 2012, 10 22, 12:52:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv mindenkinek,

Jelenleg a tsunami 1.5-ön vagyok és próbáltam egy másik ROM-ot felrakni (Tiger 3.1) de telepítéskor azt írja , hogy incompatible partition layout installation aborted... ha ilyenkor újra rányomok az install from zip-re akkor működhet a telepítés vagy esetleg téglásítom az SGS-t?  :shock: :shock: :shock:

Előre is köszi ha valaki tudja a választ...
Ilyenkor újra kell flashelni!:) nem téglásítod nyugi...

Ha eztán bootloopot kapsz akkor akkor akksi kibe majd újra flash.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mrperfect

  • Hozzászólások: 12
  • PDA: Samsung I9000 Galaxy S
  • PDA ROM: Tsunami X JB 1.5
Re: Re: Jelly Bean általános
« Reply #196 Dátum: 2012, 10 22, 13:22:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ilyenkor újra kell flashelni!:) nem téglásítod nyugi...

Ha eztán bootloopot kapsz akkor akkor akksi kibe majd újra flash.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről

Köszi a gyors választ... megcsináltam  működik...

Nem elérhető zolee1974

  • Hozzászólások: 287
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: SGS2 I9100
  • PDA ROM: SlimRom
Re: Jelly Bean általános
« Reply #197 Dátum: 2012, 10 22, 21:02:27 »
Még nem csalódtam eddig a JB vel, de Remics 3.0.1 nél 2-3 nap utánn a kamera nem működött és ha valaki hívott felvettem és nem halottam semmit!

Ezek utánn csak alap ROM-okat fogok használni!
Amikben még nem csalódtam (és szerintem a legjobbak):
1. Slim Bean 2.7
2. Alap AOKP
3. JZO54K OFICIAL ANDROID 4.1.2

1. Aki extra beállításokat is akar annak ajánlom és villámgyors felesleges appok nélkül!
2. Most ezt használom gyors,nincs felesleges app és jól is néz ki!
3. A legujabb verzió ugy néz ki min SG3 és a legujabb appok vannak benne - XDA-n sincs fenn.
Akit érdekel itt tudja letölteni:   You are not allowed to view links. Register or Login



Nem elérhető levi0126

  • Hozzászólások: 39
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO Primo
  • PDA: samsung galaxy s4 i9506
Re: Jelly Bean általános
« Reply #198 Dátum: 2012, 10 23, 19:18:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Még nem csalódtam eddig a JB vel, de Remics 3.0.1 nél 2-3 nap utánn a kamera nem működött és ha valaki hívott felvettem és nem halottam semmit!

Ezek utánn csak alap ROM-okat fogok használni!
Amikben még nem csalódtam (és szerintem a legjobbak):
1. Slim Bean 2.7
2. Alap AOKP
3. JZO54K OFICIAL ANDROID 4.1.2

1. Aki extra beállításokat is akar annak ajánlom és villámgyors felesleges appok nélkül!
2. Most ezt használom gyors,nincs felesleges app és jól is néz ki!
3. A legujabb verzió ugy néz ki min SG3 és a legujabb appok vannak benne - XDA-n sincs fenn.
Akit érdekel itt tudja letölteni:   You are not allowed to view links. Register or Login




KIpróbálom amit linkeltél,mert nekem is az a problémám,hogy mindig vannak apró hibák,amik bosszantóak tudnak lenni,pl:sd-ről mindegy külső vagy belső,szeretnék apk-t telepíteni,nem reagál a telepítés gombra a mégse gomb működik.Ez már több romnál is előfordult, volt factory reset,dalvik cache,stb csak újratelepítés segít.Ez csak egy példa.Ha valaki tud erre megoldást jelezze.

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Re: Jelly Bean általános
« Reply #199 Dátum: 2012, 10 23, 19:44:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
KIpróbálom amit linkeltél,mert nekem is az a problémám,hogy mindig vannak apró hibák,amik bosszantóak tudnak lenni,pl:sd-ről mindegy külső vagy belső,szeretnék apk-t telepíteni,nem reagál a telepítés gombra a mégse gomb működik.Ez már több romnál is előfordult, volt factory reset,dalvik cache,stb csak újratelepítés segít.Ez csak egy példa.Ha valaki tud erre megoldást jelezze.

hát ez már régi probléma, és a megoldás is többször le lett írva, sajnálom, hogy nem hamarabb kérdezted, teljesen fölösleges romolni emiatt:

1. az android biztonsági funkciója, hogy ha az aktív rendszert elfedi egy réteg (layer), nem enged telepíteni semmit. Ez azért van, hogy ne lehessen automatikusan, a te megtévesztéseddel telepíteni semmit.

2. Ez a biztonsági funkció okozza azt, hogy -és most figyelj- ha bármilyen alkalmazást használsz, ami így működik, azaz egy réteget hozzáad a képernyőhöz (ékes példa a Screen Filter, vagy egyéb képernyőn megjelenést módosító app), nem tudsz telepíteni, csak ha leállítod az adott appot!
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login